Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia

w Jaśle

ul. Kołłątaja 12, 38-200 Jasło
tel. (13) 446-53-78
www:   http://www.prsm.edu.ple-mail:   sekretariat@prsm.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3744 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRYWATNA SZKOŁA MUZYCZNA I ORAZ II STOPNIA

- szkoła kształci uczniów w dwóch cyklach – dziecięcym (6-letnim) i młodzieżowym (4-letnim)
- do Szkoły Muzycznej I stopnia może zostać przyjęty uczeń w wieku od lat 7, niezależnie od rodzaju i poziomu wykształcenia ogólnego oraz muzycznego
- Szkoła Muzyczna II stopnia kształci uczniów na dwóch wydziałach: wydział instrumentalny (6 lat), wydział wokalny (4 lata)

O nas

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA

Szkoła Muzyczna I stopnia prowadzi edukację w zakresie zajęć artystycznych (szkoła nie prowadzi zajęć ogólnokształcących). Uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia wybiera instrument, który jest przedmiotem głównym oraz zobligowany jest ponadto do uczestniczenia w obowiązkowych zajęciach edukacyjnych rozłożonych na poszczególne lata nauki zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Kultury z dnia 19 sierpnia 2002 r.

Po zakończeniu nauki i zdaniu egzaminu końcowego uczeń otrzymuje świadectwo ukończenia Szkoły Muzycznej I stopnia, równoważne ze świadectwem szkoły państwowej. Świadectwo upoważnia ucznia do pobierania dalszej nauki w Szkole Muzycznej II stopnia.

Przedmiot główny – instrument:
 • fortepian (pianino)
 • akordeon
 • gitara
 • skrzypce
 • altówka
 • wiolonczela
 • kontrabas
 • flet
 • klarnet
 • saksofon
 • trąbka
 • puzon
 • tuba
 • perkusja

SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA

Wydział instrumentalny

Szkoła Muzyczna II stopnia prowadzi edukację w zakresie zajęć artystycznych (szkoła nie prowadzi zajęć ogólnokształcących).

Uczeń przyjęty na Wydział Instrumentalny Szkoły Muzycznej II stopnia kontynuuje naukę gry na instrumencie (jest to przedmiot główny), oraz zobligowany jest ponadto do uczestniczenia w obowiązkowych zajęciach edukacyjnych rozłożonych na poszczególne lata nauki zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Kultury z dnia 19 sierpnia 2002 r.

Po zakończeniu nauki w szkole i zdaniu egzaminów dyplomowych uczeń otrzymuje dyplom ukończenia Szkoły Muzycznej II stopnia z tytułem muzyk instrumentalista, równoważny z dyplomem szkoły państwowej. Dyplom ukończenia Szkoły Muzycznej II stopnia upoważnia do dalszego kształcenia w Szkołach Wyższych na kierunkach muzycznych.

Wydział Wokalny

Szkoła Muzyczna II stopnia prowadzi edukację w zakresie zajęć artystycznych (szkoła nie prowadzi zajęć ogólnokształcących).

Uczeń przyjęty na Wydział Wokalny Szkoły Muzycznej II stopnia podejmuje naukę śpiewu (jest to przedmiot główny), oraz zobligowany jest ponadto do uczestniczenia w obowiązkowych zajęciach edukacyjnych rozłożonych na poszczególne lata nauki zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Kultury z dnia 19 sierpnia 2002 r.

Po zakończeniu nauki w szkole i zdaniu egzaminów dyplomowych uczeń otrzymuje dyplom ukończenia Szkoły Muzycznej II stopnia z tytułem muzyk wokalista, równoważny z dyplomem szkoły państwowej. Dyplom ukończenia Szkoły Muzycznej II stopnia upoważnia do dalszego kształcenia w Szkołach Wyższych na kierunkach muzycznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie