Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Muzyczna Casio

ul. Szeroka 63, 71-211 Szczecin
tel. 531-457-755
www:   http://www.szkolamuzycznacasio.pl
e-mail:   info@szkolamuzycznacasio.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3283 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA MUZYCZNA "CASIO"
oferta skierowana jest wszystkich chętnych dzieci, młodzieży i dorosłych

- zajęcia wczesnodziecięce
- programy instrumentalne: - pianino, keyboard, flet prosty, flet poprzeczny, gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, skrzypce, perkusja
- zajęcia wokalne
- emisja głosu
- kształcenie słuchu z zasadami muzyki
- korepetycje
- zajęcia przedprzedszkolne

Szkoła Muzyczna Casio
Nasza szkoła muzyczna Szczecin za główny cel swojej działalności stawia sobie rozwijanie uzdolnień muzycznych, rozbudzanie zamiłowania do muzyki, a także kształtowanie wrażliwości estetycznej. Szczególną uwagę przykładamy do indywidualnego dostosowania programu nauczania do wieku, zdolności i predyspozycji ucznia.

Kontakt z muzyką ma niebagatelny wpływ na rozwój dziecka. Już w czasie życia płodowego dziecko przejawia pierwsze reakcje na bodźce akustyczne i na muzykę. Dzieci, które od małego mają kontakt z muzyką szybciej uczą się mówić, nie mają kłopotów z koncentracją, są bardziej kreatywne.

Gra na instrumencie rozwija pamięć słuchową i wzrokową. Rozwój słuchu muzycznego przyczynia się do szybszego uczenia się języków obcych a kojarzenie znaku z dźwiękiem przyśpiesza opanowanie umiejętności czytania.

Muzykowanie pełni również bardzo ważną funkcję terapeutyczną - harmonizuje napięcia nerwowe, podwyższa motywację, wycisza emocje negatywne i pobudza pozytywnie. Dzieci mające kontakt z muzyką są po prostu szczęśliwsze.
Rozwój słuchu muzycznego przyczynia się również do szybszego uczenia się języków obcych. Warto więc zadbać o odpowiednią edukację muzyczną dziecka.

Nasza oferta obejmuje zajęcia wczesnodziecięce, przedszkolne, programy instrumentalne, zajęcia wokalne, kształcenie słuchu, zajęcia taneczne oraz zajęcia z zakresu emisji głosu. Nasza szkoła muzyczna Szczecin dysponuje wszystkimi niezbędnymi programami, a także specjalnymi metodami i sposobami nauczania. Sekretem naszej szkoły jest jej wysoce wykwalifikowana kadra. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza szkoła była miejscem, w którym zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli urzeczywistniali swoje marzenia.

ZAJĘCIA PRZEDPRZEDSZKOLNE

Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków, których celem jest przygotowanie dzieci do pobytu w prawdziwym przedszkolu, aklimatyzacja w nowym środowisku i bezstresowe rozstanie z rodzicami. Jest to również propozycja dla mam, które potrzebując trochę czasu dla siebie, mają możliwość pozostawienia swojego dziecka pod fachową opieką pedagogów.

Zajęcia trwają trzy godziny (10:00 - 13:00) i obejmują następujące bloki tematyczne:
- blok intelektualny
- blok plastyczny
- blok muzyczno - ruchowy
- blok językowy
- blok relaksacyjny

Zajęcia odbywają się w małej - maksymalnie 8 osobowej grupie dzieci, co daje prowadzącemu możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka i rozwijanie jego osobistych predyspozycji. W trakcie zajęć wprowadzane są również elementy języka angielskiego!

Zajęcia dla dzieci w wieku: 2 - 2,5 lat, 2,5 - 3 lat, 3 - 4 lat. W przypadku zebrania niepełnej grupy rówieśniczej zastrzegamy sobie prawo stworzenia grupy mieszanej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie