Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

Dobrynin 217, 39-322 Rzemień
tel./fax: (17) 774-82-16
www:   http://www.spdobrynin.ple-mail:   dobryninsp@onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1926 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- wszechstronny rozwój uczniów
- przyjazna atmosfera
- język angielski
- zajęcia dodatkowe
- realizacja projektów EFS
- zajęcia komputerowe
- udział w konkursach itp.
- izba regionalna

Misja naszej szkoły

W Szkole Podstawowej w Dobryninie dba się o życzliwą atmosferę i wysoką kulturę życia codziennego szkoły. Jesteśmy szkołą, która zapewnia dobrze zorganizowane kształcenie i rozwój osobowy uczniów przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów. Szkoła Podstawowa w Dobryninie promuje uniwersalny system wartości, wychowanie w duchu patriotyzmu, myśli patrona szkoły Jana Pawła II, partnerstwa między uczniami, nauczycielami, pracownikami, rodzicami, społecznością lokalną i szkołą w poczuciu wzajemnej miłości, poszanowania i rodzinnej atmosfery.

Prawa i obowiązki uczniów, nauczycieli i rodziców są z góry określone i każda ze stron jest zobowiązana do poszanowania i respektowania tych praw. Wartości jakie przyświecają pracy szkoły to: Miłość, Mądrość i Szczęście. Zadaniem szkoły jest kształcenie uczniów i przekazanie im umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w dynamicznie rozwijającym się świecie, a w szczególności zdobywania dalszej wiedzy i wychowania ku przyszłości. Nauczyciele są wymagający, o wysokim stopniu profesjonalizmu, odpowiedzialności.

Wizja naszej szkoły

Uczeń Szkoły Podstawowej w Dobryninie to człowiek samodzielny, odpowiedzialny za swoją naukę, oraz własne wybory, dokonujący bezstronnej analizy wydarzeń i procesów zachodzących w kraju i świecie, świadomie uczestniczący w życiu społecznym oraz realizujący prawa człowieka. Szkoła Podstawowa w Dobryninie wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności z zakresu nauczanych przedmiotów. Nauczyciel uczący w Szkole Podstawowej w Dobryninie to osoba aktywna, przestrzegająca zasady etyki zawodowej, kierująca się wrażliwością na potrzeby uczniów.

Uczymy metodami aktywizującymi: elementy dramy, metody projektów, burze mózgów, metaplan, drzewka decyzyjne, mapy mentalne, inscenizacje tekstów, gry tematyczne, dywaniki edukacyjne, przekłady interseminatyczne, konkursy przedmiotowe, koła zainteresowań, współpracujemy z wieloma instytucjami. Stosujemy integrację międzyprzedmiotową poprzez realizację ścieżek międzyprzedmiotowych takich jak: czytelnicza i medialna, ekologiczna, prozdrowotna, regionalna.

Podejmujemy pracę z uczniem mającym trudności w nauce, poprzez prowadzenie zespołów wyrównawczych, warsztatów przedmiotowych, zajęć dla uczniów i rodziców. Podejmujemy pracę z uczniem zdolnym, stwarzamy możliwości rozwijania indywidualnych zdolności i zainteresowań przygotowując ich do konkursów szkolnych, międzyszkolnych oraz interdyscyplinarnych, do zawodów sportowych, przeglądów i konkursów organizowanych poza szkołą. Stosujemy motywacyjny system oceniania. Mierzymy jakość pracy szkoły poprzez testy wewnętrzne i zewnętrzne.

Serdecznie zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie