Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

ul. Wyszomirskiego 6, 45-776 Opole
tel./fax (77) 457-34-81
www:   http://psp28.opole.pl
e-mail:   psp28@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5996 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- bezpieczeństwo wychowanków
- logoterapia

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 28

- wysoki poziom kształcenia
- wszechstronny rozwój ucznia
- gazetka szkolna
- koła zainteresowań

NASZA SZKOŁA

Opiekę dydaktyczną i wychowawczą nad uczniami sprawują nauczyciele różnych specjalności o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, w tym pedagog szkolny, psycholog i logopeda.

Duży nacisk kładziemy na naukę języków obcych, uczniowie uczą się języka niemieckiego od I klasy w wymiarze 3 godzin tygodniowo. W klasie pierwszej nauka języka niemieckiego odbywa się w oparciu o innowację w "Śpiew gry i zabawy ruchowe w nauczaniu języka". Od klasy I uczniowie uczą się również języka angielskiego.

Do dyspozycji uczniów mamy przestronne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, nowoczesną pracownię komputerową z dostępem do Internetu, salę gimnastyczną, boisko sportowe, świetlicę, bogato wyposażoną bibliotekę, gabinet pielęgniarski, stołówkę.

Staramy się urozmaicić życie szkolne poprzez organizowanie wyjazdów na "zielone szkoły", wycieczki, imprezy szkolne i klasowe, uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych.

Kultywujemy szkolną obrzędowość: pasowanie na ucznia, pasowanie na czytelnika, poranek kolęd i pastorałek, wystawy prac i osiągnięć uczniów, uroczyste pożegnanie absolwentów, konkursy, spektakle teatralne.

Stwarzamy uczniom zdolnym możliwość rozwijania zainteresowań i umiejętności, m.in. poprzez udział w konkursach, zawodach sportowych, kołach zainteresowań. Otaczamy opieką uczniów mających trudności w nauce. Dostosowujemy nauczanie do indywidualnych potrzeb uczniów. W klasach I-III uczniowie uczestniczą w zajęciach kompensacyjno-korekcyjnych. Prowadzimy zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki dla uczniów klas IV-VI. Dla uczniów z wadą postawy prowadzone są zajęcia gimnastyki korekcyjnej. W logoterapii uczestniczą dzieci zarówno szkolne, jak i przedszkolne, które wymagają natychmiastowej pomocy logopedy. Pedagog szkolny prowadzi zajęcia dla uczniów dyslektycznych, pomaga rozwiązywać problemy wychowawcze, udziela pomocy uczniom wymagającym dodatkowego wsparcia.

W szkole dodatkowo realizowany jest program nauki gry w piłkę nożną. Program ten obejmuje dwa etapy kształcenia: etap przygotowania wstępnego, który dotyczy dzieci do 11 roku życia (klasa IV) oraz etap nauczania wstępnego obejmujący uczniów klas V - VI. Zajęcia odbywają się w formie tygodniowych bloków sportowych, po 2 godziny lekcyjne na klasę.

ZAPRASZAMY !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie