Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

ul. Witosa 30, 66-003 Zabór
tel./fax (068) 327-40-15
www:   http://www.spzabor.webpark.pl
e-mail:   spzabor1@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3266 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- "Szkoła z klasą"
- sala komputerowa (dostep do Internetu)
- biblioteka (stanowiska komputerowe)
- sala gimnastyczna
- salki do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
- jasne, przestronne sale lekcyjne
- stołówka
- miła i przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna

O szkole

Szkoła Podstawowa w Zaborze zaczęła swą działalność tuż po wojnie. Mieściła się wówczas w starym budynku przy ul. Szkolnej. W marcu 1992 r została wybudowana obecna, nowa szkoła przy ul. Witosa 30. Przepięknie usytuowana w pobliżu lasu, otoczona zielenią, z kompleksem boisk sportowych służących szkole i gminie.

Zdrowy styl życia

Ze względu na usytuowanie szkoły placówka promuje zdrowy styl życia, który jest możliwy dzięki położeniu wśród pięknych lasów i cudownej przyrody. Szkoła stwarza różnego rodzaju możliwości, są to zajęcia sportowe, pomyślane tak, że każdy może wybrać dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportu. Zajęcia są różnorakie i sprowadzają się do rozgrywek klasowych, zespołowych i międzyszkolnych.

Sukcesy

Staramy się pracować dla dobra dziecka wiejskiego, w przyjaźni z ludźmi i środowiskiem naturalnym, tak szczodrze nas otaczającym. Efekty naszej pracy są widoczne. Mamy olimpijczyków, osiągamy dobre wyniki sportowe. Nasza wspaniała sala gimnastyczna służy nam zarówno do codziennych zajęć lekcji wychowania fizycznego jak również do zajęć pozalekcyjnych, imprez szkolnych i środowiskowych.

W konkursach plastycznych, literackich i teatralnych jesteśmy dobrze postrzegani. Organizujemy wiele wycieczek krajoznawczych, biwaków. Od kilku lat uczniowie klas młodszych uczestniczą w "Zielonej Szkole" organizowanej w ciekawych miejscach naszego kraju. Jesteśmy szkołą postrzeganą w pracy z zakresu profilaktyki i bezpieczeństwa. Organizujemy wiele ciekawych spotkań i imprez z tego zakresu. Na czołowych miejscach plasujemy się w konkursach wojewódzkich szkół promujących czystość i zdrowie.

Działa również koło fotograficzne, które zajmuje miejsca na szczeblu międzynarodowym. Bierze udział w projektach i programach, które pomyślnie przebiegają, są to: Szkoła z Klasą, Szkoła po lekcjach, Małe granty - program finansowany przez Agorę w ramach "Szkoły z klasą".

Zajęcia pozalekcyjne

Tradycja szkoły są konkursy o charakterze gminnym O Puchar Wójta Gminy takie jak: Wielkie dyktando, Turniej o Mistrza Logiki, zawody sportowe.

Szkoła oferuje uczniom wiele propozycji zajęć rozwijających ich umiejętności, zainteresowania, pogłębiających wiedzę, wspomagających proces nauczania i wychowania. W szkole działa drużyna zuchów, koło muzyczne, robótek ręcznych, turystyczne, komputerowe, przyrodnicze, Młodych Germanistów, plastyczne, matematyczne, chór. Prowadzone zajęcia rozwijają i poszerzają zdolności wychowanków. Odbywają się dodatkowe zajęcia przedmiotowe wspomagające proces nauczania, wyrównujące braki wiadomości u uczniów słabszych.

Działają organizacje: Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Europejski "Europysie", Szkolna Kasa Oszczędzania, Polski Czerwony Krzyż.

W ramach działań profilaktycznych poprawiających bezpieczeństwo dzieci, organizujemy szkolenia i egzamin na kartę rowerową wspólnie z dzielnicowymi, dzieci biorą udział także w konkursach o Ruchu Drogowym.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie