Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Europejska Szkoła Mediów i Przedsiębiorczości

w Białymstoku

ul. Warszawska 6, lok. 34, 15-063 Białystok
tel./fax (85) 743-55-58
www:   http://www.esmp.edu.ple-mail:   sekretariat@esmp.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2422 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

EUROPEJSKA SZKOŁA MEDIÓW I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
dziennie i zaocznie:

- organizacja reklamy
- fototechnik
- public relations
- fotografia
- kadry i doradztwo personalne
- agrobiznes
- asystent manager
- administracja

Nasze kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności z zakresu edukacji zawodowej nauczyło nas, że każdy nasz słuchacz ma nieco inne potrzeby i możliwości. Dlatego każdemu z nich staramy się poświęcić odpowiednią ilość czasu, pomóc w rozwiązywaniu problemów, wskazać możliwość działania. Indywidualne podejście do każdego słuchacza objawia się również podczas całego procesu kształcenia. Zarówno szkoła jak i jej wykładowcy starają się inspirować rozwój indywidualnych cech i talentów poszczególnych słuchaczy. Dzieje się tak w formie pomocy w organizacji praktyk zawodowych. Słuchacze mają szansę odbycia staży w instytucjach związanych ze specjalnością, w której się kształcą. Nagradzani są także za uzyskanie wysokiej średniej ocen w postaci stypendium obniżającego czesne.

Nasi słuchacze to ludzie młodzi. Jeśli nie zawsze wiekiem to przynajmniej duchem. Średnia wieku wynosi około 23 lata. Wśród słuchaczy grup stacjonarnych przeważają osoby prosto po maturze, jednak “rodzynki” w postaci osób trochę starszych dobrze wpływają na pracę takiego zespołu. Wśród słuchaczy grup zaocznych dominują osoby nieco starsze.

W trakcie roku szkolnego słuchacze mają szansę wykazać się pomysłowością, kreatywnością i wiedzą jaką do tej pory zdobyli. Biorą czynny udział w targach edukacyjnych do których to przystępujemy co roku. Stoisko wystawowe to w całości praca naszych słuchaczy. Liczy się pomysł, wygląd i umiejętność przekazywania informacji o szkole, w której się kształcą. Przynajmniej raz w roku organizowane są spotkania integracyjne słuchaczy z wykładowcami Studium podczas, których swobodniej mogą mówić o trapiących ich problemach, wątpliwościach, a także tym co można zmienić na lepsze. Wyznajemy zasadę “szkoła inna niż wszystkie” dlatego też pamiętamy o naszych słuchaczach w okresie Świąt Bożego Narodzenia organizujemy wspólną wigilię, wiosną wyjeżdżamy na majówkę.

Elementem kończącym proces edukacji w naszych szkołach jest egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe. W tym celu organizowane są seminaria przygotowujące zainteresowanych słuchaczy do egzaminu zawodowego. Stanowi on ukoronowanie wiedzy i umiejętności zdobytych przez słuchacza w cyklu kształcenia. Zasady obowiązujące w naszych szkołach nie mają nic wspólnego z pobłażliwością. Wielokrotnie powtarzamy, że skutecznie uczyć to znaczy wymagać i dawać szansę. Jest to możliwe również dzięki zindywidualizowaniu pracy podczas zajęć.

Lektoraty z języków obcych prowadzone są na różnych poziomach umiejętności słuchaczy, w mniejszych grupach. Począwszy od drugiego semestru nauki języka obcego, wprowadzane jest słownictwo branżowe z zakresu: reklamy, marketingu, prawa, informatyki.

Zajęcia z obsługi komputera prowadzone są w pracowni komputerowej wyposażonej w licencjonowane programy graficzne, programy do obróbki grafiki bitmapowej, skanery, drukarki laserowe, projektor, internet. Obsługi programów, w tym także graficznych uczą najlepsi specjaliści w dziedzinie grafiki komputerowej, posiadający specjalne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje i umiejętności.

Szkoła posiada księgozbiór fachowej literatury oraz czasopism branżowych. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny.

Od początku naszej działalności współpracujemy z Policealnym Studium Reklamy w Lublinie. Szkoły realizują wspólnie wiele projektów w zakresie podnoszenia poziomu świadczonych lokalnie usług edukacyjnych, zarządzania informacją oraz wdrażania nowych programów edukacyjnych. Ostatnim jest informacyjny program "Preorientacja", kierowany do absolwentów liceów profilowanych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie