Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Laboratorium Stylu STYLAB

ul. Doki 1/213, 80-958 Gdańsk
tel. kom. 509-785-533
II piętro, pokój nr 213
www:   http://www.stylab.ple-mail:   kontakt@stylab.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2020 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- makijażu
- stylizacji
- charakteryzacji
- kształtowania wizerunku modelki


„STYLAB laboratorium stylu” to szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji. Nauka prowadzona jest w trybie rocznej szkoły makijażu i stylizacji oraz rocznej szkoły charakteryzacji. Prowadzone są również trzymiesięczne kursy i kilkudniowe warsztaty z wybranych zagadnień dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia w formie praktycznej umożliwiają zdobywanie informacji o najnowszych trendach w modzie i wizażu oraz poznawanie wiedzy z dziedzin takich jak stylizacja, analiza kolorystyczna, fotografia, historia ubioru, historia fryzur, charakteryzacja teatralna i filmowa, zasady kształtowania wizerunku w biznesie. Uczniowie mają możliwość udziału w sesjach zdjęciowych i praktykach pod okiem profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów.

Prowadzący zajęcia to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie stylizacji, wizażu, kreowania wizerunku, projektowania mody, charakteryzacji teatralnej, filmowej i telewizyjnej.

„STYLAB laboratorium stylu” oferuje kursy z zakresu makijażu, stylizacji, charakteryzacji oraz kształtowania wizerunku modelki. Szeroki program nauczania aktualizowany jest w oparciu o najnowsze trendy, co gwarantuje zdobycie pożądanych informacji i umiejętności. Podczas zajęć, szczególny nacisk kładziony jest na rozwój indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników. Kursy prowadzone są przez profesjonalnych wizażystów, stylistów, charakteryzatorów i projektantów mody.

Kursy prowadzone są w trzech trybach:
 • dziennym (dwa dni w tygodniu, w godz. 10:00 – 13:00)
 • wieczorowym (dwa dni w tygodniu, w godz. 17:00 – 20:00)
 • zaocznym (co drugą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 16:00)

W ”STYLAB laboratorium stylu” 80% zajęć odbywa się w formie praktycznej, a pozostałe 20% pod postacią wykładów.

Kursy makijażu
 • dla początkujących
 • specjalistycznego
 • foto-fashion

W ramach wszystkich kursów makijażu „STYLAB laboratorium stylu” zapewnia zajęcia z fryzjerstwa oraz sesje fotograficzne dokumentujące wykonywane makijaże. Zwieńczeniem każdego kursu makijażu jest profesjonalna sesja fotograficzna przedstawiająca pełną stylizację.

Kurs stylizacji adresowany jest do osób, które pasjonują się modą i kreowaniem wizerunku, chcą rozumieć nowe trendy, trafnie rozpoznawać stroje stylizowane na poprzednie epoki oraz stosownie dobierać garderobę do miejsca i pory dnia.

Kursy charakteryzacji przeznaczone są dla osób, które chcą zrobić następny krok w dziedzinie makijażu i poznać techniki, dzięki którym można diametralnie zmienić człowieka. Zajęcia opracowane są w szczególności pod kątem pracy w teatrze, na planach filmowych i przy produkcjach telewizyjnych.
 • kurs charakteryzacji – I stopień
 • kurs charakteryzacji – II stopień

Warsztaty są adresowane do osób, które pragną w szybki sposób zdobyć informacje i umiejętności, dotyczące konkretnego zagadnienia. Warsztaty, to ekspresowa wiedza w pigułce; trwają tylko dwa dni i obejmują 16 godzin nauki.

Prowadzone warsztaty są indywidualne lub grupowe. Jedne jak i drugie mogą być początkiem przygody z makijażem, istotnym krokiem w kreowaniu wizerunku lub rozwijaniem zdobytych wcześniej umiejętności. Przy okazji, może to być inspirujące spotkaniem ze sztuką wizażu i stylizacji przy kawie.
 • abc makijażu
 • warsztaty doskonalące
 • kreowanie wizerunku

Warsztaty organizowane są na bieżąco. W celu uzyskania informacji o terminach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie