Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Face2Face Callan School of English

ul. Rynek 19, 32-650 Kęty
tel. (033) 845-13-75
www:   http://face2face.pl
e-mail:   biuro@face2face.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2600 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Dzięki autorskiemu programowi Metody Callana? który stosujemy w nauczaniu języka angielskiego, uczą się Państwo języka obcego w sposób naturalny ? podobnie jak języka ojczystego.
Podstawą efektywnej komunikacji jest z jednej strony zrozumienie informacji mówionej, a z drugiej, umiejętność swobodnego wypowiadania myśli w danym języku. Dlatego też na lekcjach mówimy non-stop w języku angielskim (nacisk na komunikację), nie zaniedbując przy tym nauki czytania i pisania. Przełamujemy opory przed mówieniem już od pierwszej lekcji.
Uczymy języka, a nie o języku. Reguły gramatyczne stosujemy w praktyce, mówiąc o nich po angielsku. Nic dziwnego, że English Speaking Union uznało Metodę Callana? za najszybszy sposób opanowania języka angielskiego.

Wystarczy spróbować, a efekty zauważysz już po pierwszych lekcjach!

Rodzaje kursów

Poniższe warianty kursów są ściśle dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów uwzględniając Państwa harmonogram zajęć, budżet oraz wiek.

UP TO 10 ? zajęcia grupowe.
Zajęcia w grupie do 10 osób to najtańszy sposób nauczenia się języka angielskiego bez ryzyka utraty jakiejkolwiek z zalet metody. Lekcje prowadzone są w systemie 2 razy w tygodniu lub 3 razy w tygodniu po 100 minut. Grupy początkujące osiągają średnio poziom egzaminu FCE po 240 godzinach lekcyjnych.

ONE 2 ONE ? lekcje indywidualne.
Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się języka szybko, ale czas nie pozwala im na stały termin zajęć. Dlatego też harmonogram lekcji ustalany jest z tygodniowym wyprzedzeniem. Absolutne minimum w tym systemie stanowią dwie lekcje tygodniowo.

5 TO ONE ? lekcje półprywatne.
Ten wariant jest zaprojektowany z myślą o tych, którzy pragną uczyć się języka w gronie rodzinnym lub w mniejszej grupie do 5 osób. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 100 minut. Istnieje możliwość negocjacji dogodnych terminów, również w weekendy.

ALL IN ONE ? ultraintensywna nauka.
Jest to program odpowiedni dla osób, które potrzebują opanować podstawy komunikacji w języku angielskim w bardzo krótkim czasie. Początkujący osiągają poziom egzaminu Cambridge Preliminary w jeden miesiąc. Dzienna dawka zajęć wynosi 5 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku.

METODA TALKING KIDS - JUŻ U NAS!!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 01.02.2007 rozszerzyliśmy ofertę naszej szkoły o nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych.
Metoda ta opiera się na założeniach metody bezpośredniej (tak jak metoda Callana). W metodzie wykorzystane zostały najbardziej efektywne techniki nauczania dorosłych i dzieci. Słownictwo i materiał gramatyczny dobrany i ułożony jest zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie