Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Rock & Joy Szkoła Doskonalenia Artystycznego i Języka Angielskiego

ul. Zamoyskiego 29, 30-519 Kraków
tel./fax (12) 294-21-54, tel. kom. 601-864-843
www:   http://www.proart.win.pl
http://www.animaart.edu.pl
e-mail:   gebhardt@wp.pl
sekretariat@animaart.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4132 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOŁA DOSKONALENIA ARTYSTYCZNEGO ANIMA-ART

- zajęcia plastyczne
- historia sztuki
 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- Metoda Direct
- zajęcia indywidualne
- zajęcia dla firm i instytucji
- kursy języka angielskiego

POLICEALNE STUDIUM PLASTYCZNE
ANIMA-ART (2 lata)

- tytuł zawodowy plastyk
- specjalizacje:
  • projektowanie graficzne
  • animacja filmowa

- kursy doskonalące:
  • e-publikacje
  • game art
  • ilustracja prasowa

Stosowana w szkole Rock & Joy metoda "direct" przeznaczona jest głównie do nauki ludzi dorosłych i pozwala na szybkie przyswojenie zdolności mowy w języku angielskim. Metoda "direct" pozwala opanować język na poziomie First Certificate dużo szybciej, niż przy każdej innej metodzie.

Nasi studenci, dzięki nauce metodą "direct", opanowują materiał dużo szybciej niż przy tradycyjnych metodach nauczania i osiągają zamierzony efekt w dużo krótszym czasie. Faktycznie więc ponoszą dużo mniejsze koszty za naukę. Lekcje odbywają się wyłącznie w j. angielskim w sposób żywy i dynamiczny. Studenci słuchają pytań i odpowiadają na nie, nie mając czasu na tłumaczenie w myślach poszczególnych zdań. Zmusza to do jak najszybszego myślenia w j. angielskim i powoduje, że struktury językowe tak trudne do wyuczenia w teorii, tutaj zastosowane w praktyce, same "wchodzą do głowy". Co więcej, specjalny system powtórek stosowany w toku zajęć sprawia, że nawet najbardziej "oporni" studenci opanują materiał i są w stanie szybko odpowiadać na zadawane pytania.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dzięki przebytym szkoleniom, są znakomicie przygotowani do nauczania metodą "direct". Co jest równie ważne w nauce tą metodą to indywidualność każdego lektora, dlatego dbamy o to, aby nasi nauczyciele, oprócz wysokich kwalifikacji, posiadali również ciekawa osobowość. Dzięki takiemu doborowi kadry, lekcje prowadzone są w sposób interesujący, przyjemny, co zapewnia bezstresową, miłą i szybką naukę j. angielskiego.

Wychodząc na przeciw klientom, nasza szkoła prowadzi kursy nie tylko popołudniami. Lekcje zaczynają się od 7.30 rano.

Test kwalifikacyjny
Dla naszych przyszłych studentów, którzy już wcześniej uczyli się j. angielskiego w celu właściwego dopasowania poziomów kursu do już posiadanych umiejętności oferujemy bezpłatną kwalifikację na jeden z 6 poziomów. Test "interview" pozwala ocenić stopień znajomości j. angielskiego i umiejętności posługiwania się posiadanymi wiadomościami. Do testu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, gdyż ma on sprawdzić faktyczny stopień znajomości języka.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany o skuteczności metody "direct", zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną.

POLICEALNE STUDIUM PLASTYCZNE ANIMA-ART

Policealne Studium Plastyczne Anima Art posiada od 2006 roku uprawnienia szkoły publicznej nadane decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Główną specjalizacją są techniki graficzne w ramach których prowadzone są zajęcia z projektowania graficznego oraz animacji filmowej. Poparte są one kursami z rysunku, malarstwa, kompozycji, rzeźby, fotografii oraz zajęciami teoretycznymi z historii sztuki.

Nauka w Studium trwa dwa lata (4 semestry). Zajęcia prowadzone są w systemie dziennym – od poniedziałku do piątku (grupy ranne - zajęcia do godz. 16; grupy popołudniowe - zajęcia od godz. 16). Każdy semestr kończy się sesją egzaminacyjną (styczeń i czerwiec). Po zakończeniu nauki uzyskuje się dyplom plastyka o wybranej specjalności. Do dyplomu dopuszczone są osoby, które otrzymały absolutorium (pozytywnie zaliczyły 4 semestry)

Zajęcia praktyczne prowadzone są w grupach maksymalnie 8 - osobowych. Cały program edukacyjny jest specjalnie stworzony dla potrzeb ANIMA-ART przez zespół autorski, który nie tylko posiada wyższe wykształcenie artystyczne ale także twórczo uczestniczy we współczesnym świecie filmu i reklamy.

Pracownie wyposażone są w profesjonalny sprzęt do nauki animacji klasycznej i komputerowej. Uczymy na programach najczęściej używanych w profesjonalnych studiach filmowych, agencjach reklamowych i studiach graficznych.

Zapewniamy satysfakcję nauki z wysoko wykwalifikowanym zespołem kadry pedagogicznej - artystami działającymi twórczo zarówno na polu naukowym jak i czysto praktycznym w studiach filmowych, agencjach reklamowych i pracowniach malarskich.

Dla naszych słuchaczy udostępniamy bibliografię i filmografię będącą na wyposażeniu studium.
Na podstawie uzyskanego w studium dyplomu, absolwent studium będzie mógł pracować w branży filmowej, medialnej, reklamowej, poligraficznej a także będzie potrafił samodzielnie realizować indywidualne projekty.

   Kursy doskonalące
  • e-publikacje – półroczny kurs doskonalący z zakresu projektowania elektronicznych publikacji
  • game art – kurs doskonalący z zakresu projektowania i tworzenia koncepcji plastycznej gier komputerowych
  • ilustracja prasowa – program kursu skupia się na projektowaniu graficznej strony informacji, tzw. infografiki, czyli wizualizacji danych poprzez diagramy, mapy, wykresy, a w przypadku mediów cyfrowych również infografiki animowanej

Rekrutacja:
od 1 czerwca do końca września lub wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja osobista lub mailowa na podstawie wypełnionego kwestionariusza zgłoszeniowego. Spotkania kwalifikacyjne po wcześniejszym ustaleniu terminu. Na rozmowę należy donieść świadectwo ukończenia szkoły średniej, 4 zdjęcia oraz wpłacić wpisowe.

Warunki przyjęcia:

ETAP I: zgłoszenie kandydata na formularzu rejestracyjnym (liczy się kolejność zgłoszeń)
ETAP II: rozmowa kwalifikacyjna na podstawie teczki z pracami rysunkowymi i malarskimi oraz opcjonalnie z pracami z zakresu grafiki lub animacji (minimalna ilość prac to: 10 rysunków format 50×70 lub 100×70, 3 prace malarskie, szkicownik)

Dzięki wysokiemu poziomowi nauki, niektóre uczelnie artystyczne przyjmują naszych absolwentów na II rok studiów bez egzaminów wstępnych.
Prace uczniów

SZKOŁA DOSKONALENIA ARTYSTYCZNEGO ANIMA-ART

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne przeznaczone są dla wszystkich osób bez względu na wiek kochających sztukę i pragnących pogłębiać wiedzę na jej temat a przede wszystkim samemu udoskonalać swoje talenty w zakresie malarstwa, rysunku, rzeźby i kompozycji.

W szkole plastycznej prowadzone są zajęcia dla trzech grup wiekowych. Są to zajęcia praktyczne z elementami historii sztuki ze szczególnym uwzględnieniem zabytków architektury Krakowa. Zajęcia prowadzone są przez pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Liceum Plastycznego oraz znanych architektów krakowskich.

Historia sztuki

Historia sztuki to cykl wykładów pozwalających opanować wiedzę z historii sztuki na poziomie egzaminów wstępnych na ten kierunek. Do każdego wykładu przygotowana jest dokumentacja zdjęciowa, tak że partia danego materiału staje się prostsza i przyjemniejsza.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie