Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek

im. prof. Władsława Szafera

ul. Jagiellońska 4, 34-450 Krościenko nad Dunajcem
tel./fax (18) 262-30-12, (18) 262-39-97
www:   http://www.zszip-kroscienko.nowotarski.ple-mail:   sekretariat@zszip-kroscienko.nowotarski.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7218 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I PLACÓWEK

- kurs kelnerski
- kurs cukierniczy
 

TECHNIKUM


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- kucharz
- cukiernik
- klasa wielozawodowa

SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH

Technikum im. prof. Władysława Szafera jest najwyżej sklasyfikowanym technikum w powiecie nowotarskiem, zajmując 67 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Podrankingu Zawodowym Techników 2013.

Szkoła w latach 2011-2014 przystąpiła do realizacji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, którego celem jest podniesienie atrakcyjności kształcenia zawodowego i umożliwienie uczniom bezpłatnego zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności.

Nowy budynek naszej szkoły został oddany do użytku w 2006 roku i mieści się w nim Restauracja "Klasyczna" serwująca smaczne dania przygotowywane w dużej części przez uczniów Szkoły Zawodowej.

Nasza szkoła jest nowoczesną placówką wyposażoną w:
  • najnowszy sprzęt gastronomiczny
  • sale komputerowe
  • bibliotekę medialną

Obecnie istnieją kierunki:

Szkoły dla młodzieży:
  • Technikum - technik żywienia i usług gastronomicznych, technik informatyk, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, kelner
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa – kucharz, cukiernik, klasa wielozawodowa, w której uczniowie zdobywają zawody w zależności od odbywanych praktyk

Szkoła jest nowoczesną placówką edukacyjną, której ukończenie daje tytuł zawodowy, a jednocześnie bardzo dobrze przygotowującą do matury. Zatrudnia profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wraz z dyrekcją dokłada wszelkich starań aby w szkole panowała przyjazna atmosfera. Uczniowie mogą miło spędzać czas i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności, korzystając z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych.

Szkoły dla dorosłych:
  • Szkoła Policealna - technik usług kosmetycznych

Szkoła Policealna dla Dorosłych jest publiczną, jedyną na Podhalu szkołą, kształcącą bezpłatnie w zawodzie technik usług kosmetycznych. Szkoła posiada własną, nowocześnie wyposażoną pracownię kosmetyczną do praktycznej nauki zawodu. Wszystkie zajęcia, za wyjątkiem praktyk zawodowych, odbywają się na miejscu - w budynku szkoły.

Kształcenie w Szkole Policealnej trwa 4 semestry (2 lata) i odbywa się w systemie zaocznym (zajęcia w soboty i niedziele co 2 tygodnie). Praktyka zawodowa trwa 2 tygodnie i odbywa się w wybranych salonach i gabinetach kosmetycznych. Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo szkoły policealnej. Po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe absolwenci mogą także uzyskać dyplom z tytułem zawodowym technik usług kosmetycznych.

W trakcie trwania nauki w szkole istnieje możliwość zdobycia licznych certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających odbycie szkoleń. Dzięki tym możliwościom nasi absolwenci posiadają dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia, co istotnie zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia w kraju i za granicą. Zawód kosmetyczki daje szanse współpracy z nowoczesnymi firmami kosmetycznymi, możliwość pracy w gabinetach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej. W ramach realizacji programu nauczania, słuchacze są również przygotowywani do podjęcia własnej działalności usługowej.

Szkoła organizuje dwa razy do roku wyjazdy na MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNA & SPA odbywające się w Krakowie. W programie kongresu słuchacze poznają nowości na rynku kosmetycznym, zapoznają się z aparaturą kosmetyczną & wellness & spa, uczestniczą w wykładach i pokazach prowadzonych przez najwybitniejszych wykładowców z różnych stron świata.


ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie