Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Wincentego Witosa

Nawojowa 348 , 33-335 Nawojowa
tel. (18) 445-70-76
www:   http://www.nawojowa.edu.ple-mail:   sekretariat@nawojowa.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9265 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

TECHNIKUM


SZKOŁA POLICEALNA

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej jest jedną z lepiej wyposażonych placówek w regionie Nowosądeckim. Posiadamy doskonałe warunki do nauczania we wszystkich proponowanych przez naszą szkołę kierunkach.

Prowadzi egzaminy zawodowe dla zawodów robotniczych:
  • kucharz małej gastronomii
  • mechanik operator maszyn rolniczych
  • rolnik
  • mechanik pretor pojazdów i maszyn rolniczych
  • ogrodnik

oraz dla techników:
  • technika ekonomisty
  • technika żywieni i gospodarstwa domowego
  • technikum architektury krajobrazu
  • technika hodowli koni
  • technika rolnika

Przy szkole działa jedyna w regionie Komisja Egzaminacyjna Powołana przez Kuratora Oświaty w Krakowie prowadząca egzaminy kwalifikacyjne na tytuł rolnik i mistrz w zawodzie rolnik.

NOWOCZESNE PRACOWNIE KOMPUTEROWE

W szkole w Nawojowej posiadamy kilka pracowni komputerowych. Trzy pracownie z 15 komputerami, oraz trzy klasopracownie z 4 stanowiskami (Multimedialne Centra Informacyjne). Wszystkie stanowiska wyposażone w monitory ciekłokrystaliczne. Wszystkie pracownie połączone są w siec z szybkim dostępem do internetu. Na stanowiskach zainstalowany jest Windows XP. Wszystkie komputery pracują pod kontrola serwera - Windows Server 2003. Uczniowie posiadają swoje własne konta, z własnymi ustawieniami komputera oraz przydziałem miejsca na dysku serwera na swoje dokumenty, zdjęcia i inne pliki.

Szkoła posiada wiele zestawów przenośnych: laptop plus wysokiej klasy projektor multimedialny dostępne dla wszystkich nauczycieli, którzy chętnie wykorzystują je do prowadzenia zajęć z uczniami. Na korytarzach i w okolicy szkoły można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. W sumie w szkolnej sieci komputerowej znajduje się ponad 90 komputerów.

PRACOWNIE JĘZYKOWE

Oprócz 4 tradycyjnych, 15 osobowych klasopracowni do nauki jezyka, szkoła w Nawojowej dysponuje bardzo nowoczesna pracownia językowa. W pracowni językowej każdy uczeń korzysta z wysokiej klasy słuchawek z mikrofonem. Komunikacja z nauczycielem odbywa się za pośrednictwem słuchawek. Nauczyciel może rozmawiać z wszystkimi uczniami, lub np. pytać tylko jednego ucznia, w tym czasie reszta uczniów słyszy rozmowę ucznia odpowiadającego z nauczycielem, jednak nie może uczestniczyć w tej rozmowie. Możliwa jest też praca w parach.
Dzięki słuchawkom łatwiej jest prawidłowo wykonać ćwiczenia ze zrozumienia tekstu mówionego. Pracownia wyposażona jest w 15 par słuchawek dla uczniów + słuchawki dla nauczyciela. Głośniki firmy Pioneer. Odtwarzacz CD/DVD. Telewizor z odtwarzaczem DVD.

INTERNAT

Nasza placówka dysponuje pokojami 3 i 4 osobowymi z łazienkami oraz 5 osobowymi ze wspólną łazienką na korytarzu. Wyposażenie sal mieszkalnych gwarantuje odpowiednie warunki do nauki i wypoczynku. I piętro naszego internatu zamieszkują chłopcy, II piętro – dziewczęta. W ostatnim czasie przeprowadzono liczne remonty i modernizacje w części mieszkalnej, co przyczyniło się do poprawy warunków i jakości pracy internatu.

Nasz internat zaprasza także:
w czasie ferii zimowych i wakacji – grupy zorganizowane, grupy wycieczkowe, grupy sportowe itp. – po wcześniejszych ustaleniach z kierownictwem placówki.

STADNINA

Nasza szkoła posiada własna stajnie z końmi rasy małopolskiej, konika polskiego oraz kuce szetlandzkie. W stajni przygotowane jest też sporo miejsca dla koni zarówno uczniów jak i osób nie związanych ze szkoła - hotel dla koni.

Budynek stajni jest doskonale wyposażony, wybudowany w 1997 roku dalej wygląda jak nowy. Przy szkole działa klub jeździecki, do którego należeć mogą wszyscy uczniowie naszej szkoły, w zamian za pomoc i opiekę na końmi mogą oni za darmo jeździć na swoich ulubionych wierzchowcach. Posiadamy dwa place do jazdy konnej na 10 koni każdy, z profesjonalnym systemem nawadniającym, zapobiegającym powstawaniu pyłu przy suchej nawierzchni. W zimie proponujemy jazdę na ujeżdżalni krytej - miejsce na 4 konie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie