Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn
tel./fax (89) 533-51-42, tel. kom. 513-304-602
www:   http://szkola-promedica.pl
Promedica na Facebooku
e-mail:   sekretariat@szkola-promedica.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17934 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieRecertyfikacja KPP
(kwalifikowanej pierwszej pomocy)

 

MEDYCZNA SZKOŁA ZAWODOWA PROMEDICA


KURSY I SZKOLENIA

- kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy
- kursy pierwszej pomocy dla osób
  indywidualnych

- kursy pierwszej pomocy dla firm
  i instytucji

- kursy pierwszej pomocy dla nauczycieli
  i pracowników oświatowych

- seminaria punktowe dla ratowników
  medycznych

- warsztaty i pokazy pierwszej pomocy

KURSY MEDYCZNE

- samoobrona w pracy ratownika
  medycznego

- samoobrona w pracy opiekuna
  medycznego

- samoobrona w pracy
  pielęgniarki/pielęgniarza

- rejestratorka medyczna
- sekretarka medyczna
- kurs towaroznawstwa zielarskiego
- opiekun domowy

Promedica to niepubliczna szkoła policealna o uprawnieniach szkoły publicznej. Od wielu lat, z sukcesem, prowadzi kształcenie uczniów, którzy wybierają kierunki medyczne. I Ty możesz znaleźć się w ich gronie. Przekonaj się, jakie to proste.

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Nasi uczniowie w 2012 roku zajęli I miejsce w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwagę zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny!.

W naszej szkole możesz szybko zdobyć atrakcyjny zawód i w przyszłości pracować jako technik farmaceutycznym, technik weterynarii lub opiekun medyczny. Możesz zdobyć też dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie ratownictwa medycznego odbywając szereg kursów i szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Farmacja to ważne dziedziny, która uzupełnia system opieki zdrowotnej w Polsce. Do zdobycia kwalifikacji w jej zakresie niekonieczne są wcale długoletnie studia medyczne. Przygotowanie zawodowe, jakiego oczekujesz, możesz uzyskać w szkole policealnej. w dwa lata. Bez matury i bez stresujących egzaminów wstępnych.

Dlaczego warto uczyć się w naszej szkole?

  • 80% naszych absolwentów pracuje w zawodzie. Aż 80 procent naszych absolwentów nie miało trudności z podjęciem pracy w wyuczonym zawodzie zaraz po ukończeniu szkoły. O czym to świadczy? To dowód na to, że edukacja, jaką oferujemy, stoi na najwyższym poziomie i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa zawodowego.
  • Zdawalność egzaminów zewnętrznych, na przykładzie kierunku Technik farmaceutyczny, utrzymuje się na poziomie 75 - 80 procent. Oznacza to, że zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne są prowadzone skutecznie i efektywnie. Wiedza i umiejętności, przekazywane przez kompetentnych wykładowców, w szybkim czasie procentują i pozwalają na zdobycie dyplomu oraz prawa do wykonywania zawodu.
  • Doskonale wyposażona baza dydaktyczna. Nasze sale są doskonale wyposażone, a uczniowe mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. To dla nas priorytet.
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasza kadra to nie teoretycy. To osoby czynne zawodowo, które z tym czego nauczają, stykają się na co dzień. Ucz się od najlepszych!

Kilka powodów, dla których warto nam zaufać
  • Nie zostawimy Cię we wrześniu "na lodzie" tłumacząc – "przykro nam, ale nie zebraliśmy wystarczającej liczby chętnych by otworzyć kierunek".
  • Liczymy się ze zdaniem naszych Uczniów. Pod koniec każdego semestru przeprowadzamy anonimowe badanie satysfakcji uczniów.Jeżeli potrzebne są zmiany - robimy je.
  • Współpracujemy tylko z najlepszymi - 70% naszych nauczycieli pracuje u nas powyżej 4 lat.
  • Stawiamy na bezpieczeństwo i dodatkowe kwalifikacje. Zamiast rozdawać tablety nowym Uczniom, dajemy im możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji w postaci kursów, które przydadzą im się na rynku pracy.
  • Nie podwyższamy czesnego. Opłaty za Szkołę wynikają z umowy, którą Szkoła podpisuje z Uczniem i obowiązują do końca nauki.

Zajęcia, w których zdecydujesz się uczestniczyć prowadzone będą przez doświadczonych i kompetentnych wykładowców w oparciu o programy nauczania rekomendowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Kadra w szkole jest doskonałym przykładem na to, że w nauczaniu profesjonalizm połączony z pasją przynosi najlepsze rezultaty.

Wykładowcy, przygotowujący do zawodu przyszłych techników farmaceutycznych, techników weterynarii lub opiekunów medycznych nie mogą być ludźmi przypadkowymi. Dlatego nasza szkoła zatrudnia wyłącznie pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Dla nas nie liczy się jedynie wykształcenie, istotne jest również zdobywane przez lata doświadczenie – tylko takie kompetencje pozwalają na przekazanie słuchaczom obrazu zawodu we wszystkich jego aspektach.

Szkoła do dyspozycji słuchaczy oddaje sale doskonale wyposażone i w pełni przystosowane do zajęć z przedmiotów medycznych. Wszystkie wyspecjalizowane sale wyposażone są zgodnie ze standardami MEN w zakresie kształcenia na kierunkach Ratownik medyczny i Technik farmaceutyczny. Oznacza to, że używany przez słuchaczy sprzęt szkoleniowy przeznaczony do realistycznego treningu, m.in. fantomy i manekiny do nauki resuscytacji, są najlepszej jakości.Kiedy zakończysz naukę, otrzymasz państwowe świadectwo ukończenia szkoły policealnej w wybranym przez Ciebie kierunku. Tytuł zawodowy i prawo do wykonywania zawodu otrzymasz po zdaniu państwowego egzaminu, potwierdzającego Twoje kwalifikacje. Co więcej zyskasz Europass – Suplement do Dyplomu, czyli dokument uprawniający Cię do podjęcia pracy w wykształconym zawodzie na terenie poszczególnych państw Unii Europejskiej.

Szkoła jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyn pod nr 910. Naukę możesz rozpocząć bez matury i w każdym wieku. Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, ani przechodzić przez rozmowy kwalifikacyjne. Rekrutacja trwa cały rok, więc dokumenty możesz przesłać w dowolnym czasie i rozpocząć naukę w semestrze letnim lub zimowym. Wystarczy, że dostarczysz komplet dokumentów i podpiszesz umowę o naukę.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie