Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Modelek Mod - Art

ul. Świt 38, 60-376 Poznań
tel. (61) 867-90-42
www:  
e-mail:   modart@modart.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8660 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

POZNAŃSKA SZKOŁA MODELEK I MODELI
Przygotowanie do zawodu
odbywa się w dwóch formach:

- w grupach
W programie m.in.: estetyka ruchu, praca nad sylwetką, technika prezentacji, prezentacja odzieży, estetyka ubioru, zasady elegancji, tuszowanie defektów i uwypuklanie zalet, makijaż i charakteryzacja, pielęgnacja włosów, pozowanie, sesja zdjęciowa, mimika twarzy, umiejętności interpersonalne, emocje, motywacje. W programie są także pokazy szkolne, praktyki realizacyjne, udział w prezentacjach "Debiuty Modelek i Modeli".


- indywidualnie
Po przeanalizowaniu warunków, możliwości i charakteru, wybiera się dla danej osoby niezbędny cykl zajęć. Fachowcy analizują osobowość, sylwetkę, inne warunki i zalecają konkretne ćwiczenia oraz wiedzę do Fachowcy analizują osobowość, sylwetkę, inne warunki i zalecają konkretne ćwiczenia oraz wiedzę do przyswojenia z zakresu estetyki ruchu i sylwetki, dbałości o wygląd, prezentacji odzieży, pozowania do zdjęć w tym udział w sesji.


Poznańska Szkoła Modelek i Modeli jest jedną z nielicznych tego typu placówek w Polsce. Zajęcia prowadzą wybitni fachowcy (m.in.: Bogdan Biegański, Urszula Kmiciewicz, Paulina Kostecka, Piotr Marczyński, Krzysztof Lewandowski, Elżbieta Osman, Dominik Pewny, Maja Stępińska, Maciej Tórz, Melania Żylińska).

Dla uczestników zajęć godziny spędzone w ModArt to nie tylko atrakcyjne zagospodarowanie czasu wolnego ale także możliwość poznania nowych zagadnień i ciekawych ludzi, szansa na zaistnienie w świecie mody, udział w ciekawych imprezach i przedsięwzięciach. Z naszymi absolwentami bardzo chętnie współpracują polskie i zagraniczne agencje i firmy. Zainteresowanie i innych branż osobami wychodzącymi z ModArt spowodowało poszerzenie (od 2001 roku) programu nauczania. Zdobyte u nas umiejętności pomagają w odnoszeniu sukcesów m.in. na estradzie, w telewizji, muzyce, teatrze, dziennikarstwie.


Mod Art
to agencja modelek i modeli należących do czołówki polskich prezenterów mody, biorących udział w wielu renomowanych pokazach polskich oraz zagranicznych projektantów, producentów, handlowców, uczestniczących w wielu akcjach i kampaniach reklamowych (reklamy TV, zdjęcia itp.) - potrafiących profesjonalnie zareklamować niemal wszystko.

Mod Art
to agencja hostess i stewardów obsługujących wiele imprez targowych, międzynarodowych i krajowych, znających języki : angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, potrafiących nie tylko właściwie reklamować towar, ale i obsługiwać komputer, przyjmować gości, podawać i nakrywać do stołu.

Mod Art
to Poznańska Szkoła Modelek i Modeli prowadząca zajęcia przygotowujące do zawodu modelki/modela (wśród absolwentów szkoły jest wiele znanych dziś modelek i modeli oraz laureatek konkursów piękności), ale także zajęcia dla wszystkich dziewcząt, chłopców, pań i panów - chcących atrakcyjnie wyglądać i ładnie się poruszać (dotychczas skorzystało z nich ponad 5 tysięcy osób z całej Polski).

Mod Art
to inicjator, organizator i realizator pokazów mody zarówno gotowych programów (najnowszych propozycji najlepszych projektantów i producentów, ale i specjalnych widowisk, np.: "Z modą przez historię"), które przedstawiliśmy już w wielu miastach Polski, jak i pokazów przygotowanych na życzenie projektantów, producentów, handlowców lub ośrodków, hoteli itp.

Mod Art
to pomysłodawca i organizator m.in.: "Poznańskich Spotkań z Modą", plebiscytów "Top Moda", Konkursów "Debiuty Modelek i Modeli", "Modelka / Model Roku", Konkursu dla Projektantów i Krawców o "Srebrną Pętelkę".

Mod Art
to współorganizator "Show Mody i Modelingu" podczas "Poznańskich Tygodni Mody" (odbywały się wiosną i jesienią w latach 1992 - 2000).

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie