Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczna Policealna Szkoła Farmaceutyczna "Medan"

ul. Partyzantów 11, 41-200 Sosnowiec
tel./fax (32) 292-06-86, REKRUTACJA 512-359-338, (32) 290-09-04
Plac Św. Anny 4, 43-100 Tychy
tel./fax (32) 327-14-90
www:   http://www.medan.edu.pl
e-mail:   medan@medan.edu.pl
rekrutacja@medan.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13208 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA (2 lata)


SPECJALNA OFERTA EDUKACYJNA DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW KIERUNKÓW:

- kosmetologia
- pielęgniarstwo
- fizjoterapia
- analityka
- biologia
- chemia
- biotechnologia i pokrewne

Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny oraz opiekun medyczny. Nasza szkoła posiada bardzo dobrą opinię w środowisku farmaceutycznym, absolwenci bez trudu uzyskują zatrudnienie zarówno w aptekach jak i firmach farmaceutycznych. Oprócz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uczniowie bezpłatnie uzyskują dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia o odbyciu szkoleń.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nauka w zawodzie technik farmaceutyczny może odbywać się wyłącznie w FORMIE STACJONARNEJ (system dzienny lub wieczorowy).
Tryb sobotnio-niedzielny jest niedopuszczalny.
Zadzwoń, zapytaj w Kuratorium Oświaty.


Od września 2015r. mamy dla Państwa nowy, bezpłatny kierunek, poszukiwany w krajach Unii Europejskiej - OPIEKUN MEDYCZNY !

Nauka w zawodzie opiekun medyczny będzie trwać rok i odbywać się będzie trybie weekendowym (piątek- niedziela).


Ucz się wśród najlepszych! Wybierz szkołę spełniającą najwyższe standardy. Zapytaj o pozwolenie Ministra Zdrowia, które gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie.

Gwarantujemy najlepsze praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu Technika Farmaceutycznego, możliwość zdobycia ciekawego zawodu, doskonałe zaplecze dydaktyczne oraz naukę w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego Medan?
 • doskonałe zaplecze dydaktyczne
 • znana kadra pedagogiczna
 • nowoczesne laboratoria
 • dużo wycieczek
 • spotkania z pracodawcami
 • zapewnione praktyki
 • możliwość uzyskania certyfikatów i dyplomów związanych z zawodem
 • preferencje na rynku pracy
 • nowoczesne metody kształcenia
 • indywidualne podejście do ucznia
 • niepowtarzalna atmosfera
 • niskie czesne - żadnych dopłat!
 • bardzo dobra opinia o szkole w aptekach
 • własne apteki szkoleniowe

KADRA

Kadra dydaktyczna, zatrudniona w szkole, to nauczyciele akademiccy Wydziału Farmaceutycznego, z wieloletnią praktyką dydaktyczną, czynni farmaceuci, znane autorytety w dziedzinie farmacji. Są to osoby niezwykle zaangażowane w proces dydaktyczny, chętnie służące pomocą, niezwykle lubiane przez uczniów i studentów. Szkoła współpracuje ze znanymi firmami farmaceutycznymi oraz producentami leków w zakresie organizacji dla uczniów szkoleń, wykładów oraz wyjazdów i wycieczek związanych z nauką zawodu.

W trakcie trwania nauki w szkole istnieje możliwość zdobycia licznych certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających odbycie szkoleń, co podnosi kwalifikacje absolwentów i zwiększa ich szanse na zatrudnienie w kraju i za granicą. Uczniowie szkoły Medan cyklicznie biorą udział w wykładach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

Licencjonowany doradca zawodowy zatrudniony w szkole, pomaga w wyborze miejsca pracy oraz prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji, a także przedstawia absolwentom aktualne oferty zatrudnienia na terenie województwa.

BAZA DYDAKTYCZNA

Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze dydaktyczne, nowoczesne laboratoria chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną, pracownię technologii postaci leku, pracownię zielarską, laboratorium analizy leków, pracownię komputerową oraz jako jedyna w Polsce - własną aptekę szkoleniową, gdzie jeszcze przed podjęciem zatrudnienia uczniowie zdobywają niezbędne kwalifikacje. Dysponujemy między innymi nowoczesną aulą.

Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji).

Szkoła organizuje praktyki zawodowe i zajęcia praktyczne w aptekach, zakładach produkujących leki i hurtowniach farmaceutycznych od początku jej powstania. Licencjonowany doradca zawodowy - zatrudniony w szkole, pomaga w wyborze miejsca pracy oraz prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji, a także przedstawia absolwentom aktualne oferty zatrudnienia na terenie województwa.

Szkoła posiada własną, wewnętrzną aptekę szkoleniową gdzie uczniowie mają szansę zapoznać się z praktyczną stroną zawodu, jeszcze przed podjęciem starań o pracę. Szkoła posiada własną bazę lokalową, w budynku znajduje się między innymi nowoczesna siłownia, sklepik spożywczy, bar, kiosk ruchu i inne. Na terenie szkoły mogą przebywać jedynie uczniowie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie