Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoły "TEB-Edukacja"

Al. Jana Pawła II 24, 43-100 Tychy
tel./fax (32) 327 56 55
www:   http://www.teb.pl
e-mail:   tychy@teb.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 16354 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieTECHNIKUM DLA MŁODZIEŻY

 

SZKOŁY POLICEALNE


SZKOŁY MEDYCZNE


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

- grafika i DTP
- technik obsługi turystycznej
- technik organizacji reklamy
- technik logistyk
- fryzjer /technik usług fryzjerskich
- technik spedytor


KURSY

- stomatologiczne
- medyczne i farmaceutyczne
- kosmetyka i fryzjerstwo
- informatyka i media
- administracja i finanse
- kursy pozostałe

Szkoła TEB Edukacja Oddział w Tychach działa od 1998 roku. Przez ten czas wykształciliśmy kilka tysięcy absolwentów, a nasza oferta edukacyjna, jak i zaplecze sprzętowe, systematycznie się powiększały. Stawiamy na dynamiczny rozwój placówki i z satysfakcją oferujemy naukę na przyszłościowych kierunkach zgodnych z trendami na rynku pracy. Umożliwiamy zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w prawdziwie profesjonalnych warunkach.

Wyposażenie
Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy komfortowe sale wykładowe i profesjonalne pracownie specjalistyczne (m.in. stomatologiczną, techniki dentystycznej, informatyczna, kosmetyczną, wizażu, masażu, pracownię zabiegów higienicznych). Wszystkie są w pełni wyposażone w nowoczesną aparaturę i oprogramowanie (tj. DVD, kamery, rzutniki, projektory multimedialne), używane w profesjonalnych gabinetach, biurach oraz warsztatach. Dla wygody naszych słuchaczy szkoła jest wyposażona w bibliotekę, bar oferujący ciepłe posiłki.

Wyposażyliśmy naszą szkołę w:


  
 • sprzęt w pracowni informatycznej: komputery połączone w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare z bezpłatnym dostępem do Internetu, projektor
 • sprzęt w pracowni stomatologicznej: fotel stomatologiczny (unit) wraz z wyposażeniem, destylarka, zgrzewarka oraz materiały dydaktyczne do wykonywania podstawowych zabiegów stomatologicznych; sprzęt medyczny do wykonywania podstawowych zabiegów higienicznych
 • sprzęt w pracowni techniki dentystycznej: 12 wyposażonych stanowisk pracy, specjalistyczne urządzenia m. in.: klamrograf, agarownica, wytwornica pary, prasa hydrauliczna, urządzenie do wykonywania szyn, sterylizator, waga elektroniczna, urządzenie do utwardzania kompozytu, obcinarka do modeli gipsowych, polerka, elektropolerka, pinarka oraz kleszcze Falcon, modele zębów Mifam i Wiedent
 • sprzęt w pracowni medycznej: dwa łóżka szpitalnej, fantom dorosłego, fantom małego dziecka, fantom do resuscytacji, fantom do pielęgnacji, wózek inwalidzki, modle i tablice poglądowe oraz materiały dydaktyczne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, sprzęt medyczny
 • najwyższej klasy sprzęt kosmetyczny, taki jak: łóżka kosmetyczne, kombajn MF, kombajn 9-funkcyjny (mikrodermabrazja), wapozon, stoliki do manicure`u, woskownicę na puszkę, woskownicę na 8 aplikatorów, podgrzewacz do parafiny, masażer do stóp, kombajn do paznokci, sterylizator UV, lampę SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym, peeling kawitacyjny, ultradźwięki
 • sprzęt w pracowni masażu: łóżka do masażu, 7 profesjonalnych łóżek-leżanek, aparat do masażu uciskowego Boa mini, aparat do masażu podciśnieniowego IN Vac Med., Aquavibron, aparat do elektroterapii Galwan, Biomas, podstawowy sprzęt pomocniczy.

Szkoła posiada przyjaźnie zaaranżowaną strefę słuchacza, miejsce odpoczynku i integracji oraz szkolny barek oferujący posiłki i napoje.

Kadra
Naszą kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele m.in. z Politechniki Częstochowskiej, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie i Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, jak i wieloletni praktycy danych zawodów. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.

Lokalizacja i dojazd
Dobra lokalizacja wpływa pozytywnie na komfort nauki naszych słuchaczy, dlatego też bezsprzecznym atutem naszej szkoły jest jej położenie. Budynek, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, znajduje się w Tychach przy al. Jana Pawła II 24, w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od Hotelu Tychy. Do szkoły można bezproblemowo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, np. pociągiem (przystanek Grota Roweckiego), autobusami nr 1, 2, 31, 51, 157 oraz trolejbusem linii E. Istnieje także możliwość zostawienia samochodu na przyszkolnym parkingu.

DOŚWIADCZENIE

Kilkanaście lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. Sekretem sukcesu TEB jest kadra pedagogiczna. Tworzą ją zarówno wykładowcy szkół, jak i wieloletni praktycy danych zawodów o uznanej reputacji, często prowadzący własną działalność gospodarczą. To połączenie powoduje, że zajęcia w naszej szkole są naprawdę efektywne – przekazywana wiedza jest wysokiej jakości, a doświadczeni pedagodzy wiedzą, jak zainteresować słuchaczy oraz pomóc im wyzwolić maksimum posiadanego potencjału. Lata tradycji powodują, że posiadamy stale powiększające się grono partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy na kilku płaszczyznach – np. przy zakupie profesjonalnego sprzętu, organizacji praktyk zawodowych dla słuchaczy, wspólnych akcjach promocyjnych, itd.

UDOGODNIENIA

Istotnym wsparciem dla rozwoju kariery naszych słuchaczy jest możliwość współpracy z pracodawcami za pośrednictwem naszego Biura Karier. Szkoła pomaga także swoim słuchaczom i pośredniczy w znalezieniu praktyk zawodowych. TEB Edukacja organizuje szkolenia (Microsoft, Novell, Linux, Bielenda), pokazy informatyczne, kosmetyczne i inne, po to, aby podnieść jakość naszego nauczania i pomóc słuchaczom na rynku pracy. Działania te dają także możliwość zdobycia wiedzy, kwalifikacji i dodatkowych certyfikatów.
Słuchaczom informatyki umożliwiamy uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL.

Na co dzień słuchacze korzystają z niezwykle użytecznego narzędzia, jakim jest Ekstranet. Wewnętrzny portal informacyjny, do którego można logować się o każdej godzinie, zawiera komunikaty o sprawach bieżących, wpłatach, dyżurach wykładowców czy aktualnych planach zajęć. Organizujemy imprezy, wycieczki, zajęcia sportowe, wykłady z przedstawicielami naszych partnerów. Dużą popularnością cieszą się ogólnopolskie konkursy: informatyczny TEB-it i kosmetyczny TEBeauty, w których można wygrać cenne nagrody. Bierzemy udział w targach branżowych oraz w konkursach kosmetycznych, fryzjerskich i informatycznych.

FINANSOWANIE NAUKI

Szkoły TEB Edukacja oferują naukę na kierunkach bezpłatnych oraz płatnych. Nauka na wybranych kierunkach odbywa się zupełnie za darmo!

W przypadku kierunków płatnych ucząc się w naszych szkołach możesz skorzystać z systemu zniżek i promocji umożliwiającego znaczne obniżenie koszów kształcenia. Dajemy Ci również gwarancję stałego czesnego przez cały okres nauki. Nasi słuchacze nie ponoszą dodatkowych opłat m.in. za:

 • wpisowe
 • wydanie dokumentów m.in. świadectwa, legitymacji, zaświadczenia do ZUS, dyplomu ukończenia szkoły
 • egzaminy: semestralne, poprawkowe oraz zewnętrzny egzamin zawodowy
 • materiały dydaktyczne, w tym kosmetyki do realizacji zajęć na kierunkach z uprawnieniami
 • indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie