Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zakład Doskonalenia Zawodowego

ul. Teatralna 5, 11-600 Węgorzewo
tel./fax (87) 427-20-23
www:   http://www.zdz.bialystok.pl
e-mail:   wegorzew@zdz.bialystok.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4563 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

Oferujemy bogatą ofertę szkolną:

- Zasadnicze Szkoły Zawodowe
- Licea Ogólnokształcące
- Uzupełniające Licea Ogólnokształcące
- Licea Profilowane
- Technika
- Technika Uzupełniające
- Szkoły Policealne
- Kursy

Głównym celem działalności ZDZ w Białymstoku jest kształcenie zawodowe osób dorosłych oraz młodzieży w różnych specjalnościach.
Poprzez dostarczanie usług edukacyjnych o wysokiej jakości staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę.
Z myślą o Naszych klientach dążymy do wzbogacania i aktualizacji naszej oferty. Dbamy również o komfortowe warunki uczestnictwa w szkoleniach i nauce na poziomie szkolnym.
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku posiada 15 Ośrodków Kształcenia Zawodowego znajdujących się na obszarze woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, przy których funkcjonują szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych (licea, technika oraz szkoły policealne), firma symulacyjna i poligon budowlany. W ramach własnej infrastruktury technicznej dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami wykładowymi oraz specjalistycznymi pracowniami m.in. komputerowymi, fryzjerskimi, kosmetycznymi. Jesteśmy także członkiem Sieci Akademii CISCO i prowadzimy 3 laboratoria ECDL.

Przy Zakładzie działa również Oddziałowa Komisja Spawalnicza oraz Energetyczna. Posiadamy także Warsztaty Szkoleniowo-Produkcyjne, które wytwarzają głównie produkty elektryczne i elektro-mechaniczne. ZDZ w Białymstoku szkoli ponadto kadrę nauczycielską w Centrach Doskonalenia Nauczycieli.
Prowadzimy szkolenia zarówno dla klientów indywidualnych jak też na zlecenie firm i instytucji. Średnio rocznie realizujemy 700 szkoleń, w których uczestniczy 12 tys. osób, a w prowadzonych przez Zakład szkołach kształci się 2,5 tys. uczniów i słuchaczy.
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku aktywnie angażuje się również w realizację pro-społecznych projektów skierowanych do różnych grup ludności m.in. osób bezrobotnych, pracujących i niepełnosprawnych. Celem podejmowanych inicjatyw jest wspieranie rozwoju zasobów ludzkich.
Zakład Doskonalenia Zawodowego dysponuje bardzo bogatą własną bazą szkoleniową. Sale wykładowe, nowoczesne środki audiowizualne oraz specjalistyczne pracownie z odpowiednim wyposażeniem pozwalają naszym słuchaczom stale podnosić swoje umiejętności niezbędne w późniejszej pracy zawodowej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie