Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

ul. Budowlanych 8, 95-040 Koluszki
tel. (44) 714-07-34
www:   http://zsp2.infoe-mail:   zsp2kol@tlen.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9206 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- klasa policyjno-prawna
- klasa psychologiczno-socjalna

TECHNIKUM NR 2

II Liceum Ogólnokształcące


Klasa Policyjno-Prawna
Klasa policyjno-prawna przygotowuje kandydatów na przyszłych policjantów. W ramach nauki przewidywane są zajęcia praktyczne na terenie Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach i Sądu Rejonowego w Brzezinach, zajęcia z prokuratorem, udział młodzieży w patrolach policyjnych* (uczniowie będą umundurowani, wyjazd do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Szkoły Policji w Pile. Będzie też prowadzone szkolenie strzeleckie, a w ramach wf- zajęcia ze sztuk walki. Program nauczania przewiduje naukę na poziomie rozszerzonym z następujących przedmiotów kształcenia ogólnego:

Klasa Psychologiczno-Socjalna
Uczniowie klasy psychologiczno-socjalnej mają możliwość poznać podstawy psychologii i socjologii i rozwinąć własne umiejętności interpersonalne. Program obejmuje też zajęcia praktyczne. Absolwenci mogą kontynuować naukę na kierunkach uniwersyteckich (psychologia, pedagogika, praca socjalna itp.) lub policealnych (pracownik socjalny, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun dziecięcy; to zawody przyszłościowe: zatrudnienie w nich rośnie w całej Unii Europejskiej). Program nauczania przewiduje naukę na poziomie rozszerzonym następujących przedmiotów kształcenia ogólnego:

Technikum

Zawód - technik elektronik
Uczeń w trakcie nauki pozna podstawy techniki, elektrotechniki, elektroniki i automatyki użytkowania i obsługi urządzeń elektronicznych. Absolwent będzie potrafił obsługiwać urządzenia elektroniczne, dobrać aparaturę elektroniczną, testować układy i urządzenia elektroniczne, doradzać klientom zakup określonego sprzętu (przeprowadzić reklamę sprzętu). Absolwenci będą przygotowani do osiągania kwalifikacji zawodowych w takich dziedzinach jak: telekomunikacja, automatyka i robotyka, teletechnika, metrologia.

Zawód - technik mechatronik
Na kierunku mechatronika uczniowie poznają zagadnienia z dziedziny obsługi i sterowania procesami technicznymi. Mechatronika zawiera w sobie wiele dziedzin budowy maszyn (urządzenia zautomatyzowane, sprzęt medyczny), techniki samochodowej (systemy ABS, ASR, poduszki powietrzne, układ wtryskowy i zapłonowy), techniki produkcji (roboty produkcyjne, obrabiarki numeryczne, systemy kontroli i monitoringu procesów produkcyjnych, sieci komputerowe).

W naszej szkole uczniowie nabywają również doświadczenie w montażu i programowaniu systemów alarmowych i domofonowych, konstruowaniu robotów i układów elektronicznych, programowaniu procesorów, montażu instalacji elektrycznych, podłączaniu silników transformatorów i innych urządzeń.

Zawód - technik Logistyk
Absolwenci szkół średnich w zawodzie technik logistyk mogą podjąć pracę w wielu przedsiębiorstwach czy jednostkach administracji publicznej, gdzie nie powstały jeszcze działy logistyki i nie oznacza to jednak, że nie jest w nich prowadzona działalność logistyczna. Jest to bardzo ogromny dział nauki i zasób wiedzy wykorzystuje się w wielu dziedzinach gospodarki np.: wojsko, placówki opieki zdrowotnej, w różnego rodzaju przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych.

GALERIA


Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie