Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

w Radzyminie

ul. Komunalna 6, 05-250 Radzymin
tel. (22) 786-63-10, fax (22) 786-63-60
www:   http://www.radzymin.zdz.edu.ple-mail:   sekretariat@zdz-radzymin.pl
zdze@poczta.onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6888 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

NIEPUBLICZNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

SZKOLENIA ZAWODOWE

- nasza oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia zawodowe: ekonomiczno-finansowe, biurowe, komputerowe, świadczenie usług, pedagogiczne, administracyjne, z zakresu transportu, z zakresu obsługi urządzeń, BHP
 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- klasy wielozawodowe (nauka trwa 3 lata): uczniowie kształcą się w wybranych zawodach, uczeń wybiera zawód i miejsce praktyki zawodowej, natomiast szkoła zapewnia kształcenie ogólne i zawodowe
- klasa w zawodzie stolarz (3 lata) - zajęcia praktyczne odbywają się na miejscu w warsztacie stolarskim Zakładu Doskonalenia Zawodowego
- szkoła zapewnia kształcenie ogólne i odbycie praktyki zawodowej
- absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej mają możliwość kontynuowania nauki w naszej szkole w dwuletnim uzupełniającym liceum ogólnokształcącym
- szkoła posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2001

O nas

Oddział Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie prowadzi działalność oświatowo-szkoleniową nieprzerwanie od 1970 roku. Jest jedną z najstarszych firm szkoleniowych w powiecie wołomińskim. ZDZ Oddział w Radzyminie posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2001 w zakresie działalności edukacyjnej w systemie kursowo-seminaryjnym i szkolnym.

ZDZ Oddział w Radzyminie posiada akredytację w Krajowym Systemie Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (KSU) w zakresie usług szkoleniowych, potwierdzony Certyfikatem Nr 263/2004. Oferujemy także tanie miejsca noclegowe dla firm na terenie byłego internatu.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie od grudnia 2011 r. jest członkiem zwyczajnym "Lokalnej Grupy Rybackiej Zalew Zegrzyński", której misją jest mobilizacja społeczności lokalnej na rzecz wykorzystania rybackich tradycji i potencjału obszaru Zalewu Zegrzyńskiego dla budowania konkurencyjnego i innowacyjnego regionu w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.

CERTYFIKAT KRAJOWEGO SYSTEMU USŁUG

Przyznana przez Radę Koordynacyjną Krajowego Systemu Usług (KSU) akredytacja w dziedzinie usług szkoleniowych potwierdza, że Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wprowadził i stosuje system zapewnienia jakości zgodny ze standaryzacją ośrodków Krajowego Systemu Usług dla MSP.

Tym samym ZDZ został włączony do sieci blisko 180 Ośrodków KSU, które poprzez świadczone usługi szkoleniowe, doradcze, finansowe i informacyjne wspierają rozwój małych i średnich firm. W ramach systemu KSU Zakład Doskonalenia Zawodowego oferuje dostarczanie kompleksowej oferty wysokiej jakości usług szkoleniowych pod kątem wymagań i oczekiwań naszych klientów.

CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI ISO 9001:2000
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie od listopada 2002 r. posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001 dotyczący projektowania i realizacji usług edukacyjnych w zakresie kształcenia i doskonalenia kursowo - seminaryjnego.

Wprowadzone procedury zapewniają jednolity standard kształcenia we wszystkich jednostkach ZDZ, a profesjonalna i rzetelna organizacja prowadzonych przedsięwzięć edukacyjnych stwarza możliwość identyfikacji oraz spełniania wymagań i oczekiwań naszych klientów. Przyznany przez jednostkę certyfikującą - Bureau Veritas Quality International certyfikat potwierdza, że wdrożony w ZDZ system jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000. Wobec przystąpienia Polski do Unii Europejskiej tworzy to warunki do pełnoprawnej rywalizacji na rynku usług edukacyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie