Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatna Szkoła Muzyczna PRO MUSICA

ul. Świętego Wojciecha 8, 38-400 Krosno
tel./fax (13) 432-14-85, tel. kom. 603-644-555
www:   http://www.promusicakrosno.pl
e-mail:   promusicakrosno@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2925 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

PRZEDSZKOLE MUZYCZNE
grupy wiekowe

- 1 - 3
- 3 - 4
- 5 i 6
- przedmiot nauczany - rytmika
 

SZKOŁA MUZYCZNA I i II STOPNIA

- cykl 4-letni - wokalistyka, cykl 4-letni - wokalistyka, fortepian, skrzypce, wiolonczela, klarnet, gitara, flet, kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty elektroniczne, rytmika , skrzypce, wiolonczela, klarnet, gitara, fle, kontrabas, klawiszowe, instrumenty elektroniczne, rytmika
- cykl 5-letni - wokalistyka, fortepian, skrzypce, wiolonczela, klarnet, gitara, flet, kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty elektroniczne, rytmika
- cykl 6-letni - wokalistyka, fortepian, skrzypce, wiolonczela, klarnet, gitara, flet, kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty elektroniczne, rytmika

Szkoła Muzyczna "PRO MUSICA" I i II stopnia działa na terenie Krosna od 1989 roku. Obecnie jest najdłużej działającą Prywatną Szkołą Muzyczną w Polsce. Posiada uprawnienia szkoły publicznej - to znaczy - realizuje program nauczania określony przez Ministerstwo Kultury i Sztuki oraz wydaje świadectwa ukończenia szkoły muzycznej I i II stopnia. Szkoła Muzyczna PRO MUSICA w Krośnie dodatkowo posiada swój autorski program.

Misja

PRO MUSICA
  • uczy
  • wychowuje
  • koncertuje

Zalety szkoły

Celem szkoły jest zapoznanie dzieci i młodzieży z pasjonującym światem muzyki. Prowadzący szkołę dokładają wszelkich starań, aby uczniowie przez cały czas czerpali radość i satysfakcję z muzykowania, dlatego też dbają aby zajęcia w szkole odbywały się w miłej, ciepłej i pozbawionej stresów atmosferze. W tym celu szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, wszyscy nauczyciele są specjalistami w swojej dziedzinie nauczania, posiadają dyplomy wyższych uczelni muzycznych, a także bardzo dobre przygotowanie metodyczno - pedagogiczne. Wielu z pedagogów, pomimo zajęć pedagogicznych, pozostaje czynnymi zawodowo muzykami.

Przedszkole muzyczne

Zajęcia te odbywają się raz w tygodniu w odrębnych grupach wiekowych i mają na celu wprowadzenie dzieci w pasjonujący świat muzyki. Dzieci śpiewają, tańczą i grają na instrumentach a następnie biorą udział w małych koncertach dla rodziny oraz w Wielkich Widowiskach Muzycznych reżyserowanych przez Prywatną Szkołę Muzyczną PRO MUSICA na dużej scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.


Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Absolwenci Prywatnej Szkoły Muzycznej PRO MUSICA I stopnia uzyskują świadectwo ukończenia Szkoły Muzycznej I stopnia i mogą ubiegać się o przyjęcie do Szkoły Muzycznej II stopnia, absolwenci Szkoły Muzycznej PRO MUSICA II stopnia otrzymują dyplom ukończenia Szkoły Muzycznej II stopnia i mogą ubiegać się o przyjęcie na studia wyższe.

Koncerty

Szkoła muzyczna PRO MUSICA już od kilkunastu lat w każdym roku organizuje dwa wielkie koncerty galowe oraz szereg mniejszych koncertów. PRO MUSICA cieszy się wieloma osiągnięciami. Jej uczniowie posiadają wyróżnienia i dyplomy zdobyte na prestiżowych konkursach w kraju i za granicą, absolwenci kontynuują naukę w Szkole Muzycznej II stopnia, ale także zdają egzaminy na studia wyższe do Akademii Muzycznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie