Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Stadnina koni "Kasztanka"

ul. Azaliowa 12, 43-300 Bielsko-Biała

www:   http://www.stadnina.net
e-mail:   stadnina@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9312 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STADNINA "KASZTANKA"
oferuje:

- naukę jazdy konnej
- jazdę terenową i rekreacyjną
- przejażdżkę bryczką
- półkolonie dla dzieci i młodzieży

O nas

"Kasztanka" to niezwykła stadnina, w której nikt nigdy nie będzie się nudził. Panuje tu miła, serdeczna atmosfera, a czas upływa niezwykle szybko i przyjemnie.

Przebywanie wśród koni i innych zadomowionych tu zwierząt sprawia, że ludzie zapominają o troskach dnia codziennego. Pomaga w tym również bogata oferta, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Proponujemy Państwu wypoczynek na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego gwaru i hałasu, w otoczeniu pięknej przyrody.

Nasza oferta

W ofercie mamy między innymi: naukę jazdy konnej, jazdę w terenie, półkolonie dla dzieci i młodzieży, przejazdy bryczką, obsługę imprez, kuligi, i wiele innych.

Oprócz niezbędnej w każdej stadninie ujeżdżalni mamy również sad, jar, staw, miejsce do gry w siatkówkę, plac do zabaw sportowych, miejsce na ognisko. Zapraszamy wszystkich pragnących oderwać się od zajęć dnia codziennego, zarówno wytrawnych jeźdźców, jak i początkujących - zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Pod fachowym okiem instruktora każdy może nauczyć się jazdy konnej. Lekcje są prowadzone na różnych poziomach, zarówno dla tych początkujących (oprowadzanie na lonży) jak i tych bardziej zaawansowanych. Oczywiście nie ma ograniczenia wiekowego, wystarczą tylko dobre chęci.

W czasie wakacji zapraszamy wszystkie dzieci na półkolonie, zarówno te najmłodsze jak i te starsze.. Mogą się tutaj nauczyć nie tylko jazdy na koniu, ale również poznają podstawowe wiadomości z zakresu psychiki konia, sposobów zachowania i reakcji, a następnie praktyczne umiejętności począwszy od pierwszego samodzielnego osiodłania konia.

Zapraszamy dzieci i młodzież również w czasie roku szkolnego. Organizujemy dla klas szkolnych i grup całodzienne zajęcia na wolnym powietrzu. W programie: zajęcia sportowe, nauka jazdy konnej, nauka postępowania ze zwierzętami, ognisko, a zimą kuligi.

Dla tych, którzy wolą więcej wygody proponujemy przejazdy bryczką. Można w ten sposób zwiedzić zarówno miasto jak i jego piękne okolice. W bryczce wygodnie mieści się czwórka pasażerów.

Niekonwencjonalnym elementem uświetniającym ślub i przyjęcie weselne jest wspaniale przystrojony orszak weselny, z parą młodą w pięknie ozdobionej bryczce. Taka okrasa wesela nadaje mu romantyzmu i elegancji. Uświetniamy również inne imprezy jak komunie i chrzty, defilady, itp.

Zimą jak tylko warunki śnieżne pozwalają organizujemy kuligi połączone z pieczeniem kiełbasy na ognisku.

Jest również możliwość jazdy na nartach (sankach) po ujeżdżalni za końmi. Jest to wspaniała rozrywka, której towarzyszy zawsze wiele śmiechu i zabawy.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie