Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Rekreacji BEMA

ul. Bielańskiego 15, 30-244 Kraków
tel./fax (012) 429-91-37
www:   http://www.bema.krakow.ple-mail:   bema@bema.krakow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2142 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STUDIO REKREACJI BEMA
poleca:

- naukę pływania
- naukę gry w tenisa


Studio Rekreacji Firmy Handlowo-Usługowej BEMA - Marek Kosiba powstało w 1991 roku jako pierwsza w Polsce prywatna szkoła pływania. Przy współpracy z niemiecką firmą BEMA oraz Wyższą Szkołą Sportu w Köln w Niemczech, staliśmy się w naszym kraju, prekursorami nauczania pływania dzieci od 3 m-ca życia oraz wprowadziliśmy niemiecką metodykę nauczania pływania dzieci i młodzieży. Nasz autorski program pozwala na intensywne i efektywne zajęcia na dużych i głębokich pływalniach, już od pierwszej lekcji.

W chwili obecnej nasze zajęcia adresowane są do dzieci od 4 lat, młodzieży oraz dorosłych. Obejmują one nauczanie i doskonalenie pływania 4 stylami (motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny), wykorzystywanie tych umiejętności do ratowania zmęczonych pływaków i osób tonących, gier i zabaw rekreacyjnych w wodzie, stymulowania rozwoju dzieci i młodzieży, utrzymywania dobrej kondycji i zdrowia dorosłych, korekcji wad postawy czy rehabilitacji. Zależy nam również na wykształceniu u naszych Klientów świadomości i potrzeby systematycznych ćwiczeń fizycznych.

Zajęcia odbywają się w grupach średnio 8-osobowych, pod kierunkiem trenerów i instruktorów pływania - sprawdzonych pracowników naszej firmy. Grupy dostosowane są przede wszystkim do wieku oraz poziomu umiejętności pływania.

Formy zajęć i ich intensywność dobieramy indywidualnie dla każdego z uczestników kursu, biorąc pod uwagę zarówno jego potrzeby: rekreacja, rehabilitacja lub sport, jak i predyspozycje psychiczne. Oprócz zajęć dla klientów indywidualnych, od początku naszej działalności, realizujemy również zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla szkół. Cele zajęć są analogiczne do zajęć komercyjnych.

Realizując zajęcia nauki i doskonalenia pływania, firma nasza zapewnia efektywne i ciekawe zajęcia, bezpieczeństwo i opiekę nad uczestnikami zajęć oraz odpowiedni sprzęt. Gwarantujemy prowadzenie zajęć przez specjalistyczną kadrę pedagogiczną, posiadającą odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Nauka i doskonalenie pływania odbywa się przy wykorzystaniu najnowszych metod nauczania, z wykorzystanie środków audio-wizualnych, z semestralnymi podsumowaniami efektów w postaci zdobywania autorskich certyfikatów sprawności pływackiej, karty pływackiej, legitymacji Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, stopni ratowniczych Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, stopnia instruktora rekreacji z pływania Ministerstwa Edukacji i Sportu.

TENIS

  • Zajęcia adresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych i obejmują nauczanie lub doskonalenie techniki gry w tenisa ziemnego.
  • Zajęcia odbywają się w grupach do 6-ciu osób.
  • Grupy dostosowane są zarówno do wieku uczących się jak również do poziomu umiejętności technicznych

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>




Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie