Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania

ul. Targowa 65, 90-324 Łódź
tel/fax (042) 678 05 50, 678 25 89, 678 26 71
www:   http://www.wssip.edu.pl
e-mail:   info@ wssip.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4383 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Łódzka Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania jest jedyną artystyczną uczelnią niepubliczną w Polsce, która kształci na studiach I i II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych oraz podyplomowych niestacjonarnych we wszystkich prowadzonych i akredytowanych kierunkach i specjalnościach.

OFERTA EDUKACYJNA

Wydział Architektury

Łódzka WSSiP pierwsza w Polsce uformowała proces dydaktyczny, w którym wielotorowy charakter twórczości architektonicznej traktuje równorzędnie w przygotowaniu swoich studentów do zawodu architekta. Obszerna wiedza z zakresu humanistyki, techniki i kultury przełożona na organizację i kształtowanie przestrzeni daje gwarancje rzetelnego wykształcenia interdyscyplinarnego, jak również specjalistycznego, realizowanego w poszczególnych katedrach i ich pracowniach.

Specjalności:


Wzornictwo

Wzornictwo przemysłowe jako obszar oddziaływania pomiedzy produkcją, konsumpcją, a kulturą, w sposób jednoznaczny wpisuje się w strategię rozwoju gospodarczego. Jest zatem czynnikiem stymulującym rozwój gospodarczy oraz eksport produkcji przemysłowej.
Wiedza o Kulturze i Sztuce

kierunek: Kulturoznawstwo

specjalność: Antropologia Sztuki:

  • Fotografia
  • Film
  • Sztuka Sceniczna
  • Sztuka Mediów
  • Projektowanie Scenografii i Kostiumu Scenicznego

Studia na kierunku KULTUROZNAWSTWO prowadzone są w formie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Są to studia pierwszego stopnia - trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się nadaniem tytułu zawodowego licencjata.

Film i Fotografia

Przewidując szybki rozwój technologii cyfrowej już dawno postawiliśmy na elektroniczną metodę realizacji filmów i fotografii. Nasi absolwenci dysponują odpowiednią wiedzą pozwalającą na pracę w tej technice. Jesteśmy przekonani, że tu jest przyszłość zapisu obrazu i dźwięku. Posiadamy bogatą, cały czas uzupełnianą bazę techniczną i wspaniałych, doświadczonych Wykładowców.Szkoła Projektowania i Reklamy - Policealne Studium Zawodowe

Szkoła Projektowania i Reklamy jest jedną z najstarszych prywatnych uczelni w Polsce. Została utworzona w 1991 roku decyzją Ministra Edukacji Narodowej nr 343/91. Wieloletnie doświadczenia pozwalają szkole rozbudowywać swoją tradycję i rozwijać program kształcenia zgodnie z potrzebami studentów. Szkoła Projektowania i Reklamy pozostaje pod merytoryczną opieką WSSiP w Łodzi. Słuchacze policealnego studium korzystają z zaplecza technicznego WSSiP a nauka prowadzona jest w oparciu o metodykę studiów wyższych.

Informacje szczegółowe
REKRUTACJA

Z ŻYCIA UCZELNI

Uczelnia i jej studenci są laureatami wielu prestiżowych nagród przyznawanych na Ogólnokrajowych i Międzynarodowych Festiwalach Filmowych. W trakcie roku akadamickiego organizowane są liczne prelekcje, kursy, szkolenia i warsztaty.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie