Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacji Dorosłych

ul. Lidzbarska 14, 87-300 Brodnica
tel./fax (56) 493-20-32, 607-525-956
(budynek I LO)
www:   https://www.ced.edu.pl
e-mail:   cedbrodnica@ced.edu.pl
biuro@ced.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 52313 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE (zaoczne)

 

MEDYCZNA SZKOŁA CED

- technik masażysta (stacjonarnie)
- opiekun medyczny (zaocznie)

CED LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- forma zaoczna

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

W Centrum Edukacji Dorosłych zajęcia odbywają się w formach:

 1. zaocznej (zajęcia sobota-niedziela, zjazdy co dwa tygodnie)
 2. STACJONARNEJ (zajęcia 3-4 razy w tygodniu lub wszystkie weekendy)

Podczas zajęć zatrudniona kadra pedagogiczna korzysta z różnych urządzeń multimedialnych ułatwiających wykonywanie ćwiczeń i przyswajanie nowej wiedzy.

W Centrum Edukacji Dorosłych masz możliwość zdobycia wykształcenia, którego potwierdzeniem są dokumenty państwowe. Na kierunkach dwuletnich w Policealnym Studium możesz zdobyć tytuł technika, na kierunkach rocznych w ramach Studium Rozwoju Zawodowego otrzymujesz tytuł zawodowy zgodny z klasyfikacją Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Dnia 26 czerwca 2008r. Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty przyznał Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Centrum Edukacji Dorosłych akredytację w zakresie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych: - Kurs "Technologia informacyjno - komunikacyjna - edukacja przyszłości". Dla placówki edukacyjnej oznacza to potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług i możliwość wystawiania uczestnikom kursów i szkoleń certyfikatów, honorowanych w Polsce i zagranicą.

Dlaczego warto uczyć się w CED?
 • perspektywiczne zawody dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy
 • możliwość nauki w formie dziennej, wieczorowej i zaocznej
 • własny budynek szkoły w Toruniu przystosowany dla osób niepełnosprawnych
 • budynki szkół zlokalizowane w centrach miast
 • dokumenty państwowe potwierdzające kwalifikacje
 • konkurencyjne czesne
 • korzystny program rabatów
 • profesjonalna kadra pedagogiczna
 • stypendia dla najlepszych słuchaczy
 • legitymacje uprawniające do wielu zniżek
 • zaświadczenia do ZUS, KRUS
 • praktyki zawodowe w firmach proponujących zatrudnienie po zakończeniu nauki
 • komfortowe warunki nauki
 • miła atmosfera
 • platforma e-learning

Medyczna Szkoła CED w Brodnicy
Medyczna Szkoła CED w Brodnicy to dwuletnia niepubliczna szkoła policealna o uprawnieniach szkoły publicznej, która kształci w zawodzie technik masażysta. Nauka odbywa się w trybie stacjonarnym. Zajęcia odbywają się w budynkach: I LO w Brodnicy, ul. Lidzbarska 14 oraz w Salonie Bellis, ul. Pocztowa 1. Ponadto dbając o wszechstronne przygotowanie słuchaczy do zawodu, w kształceniu masażystów wiemy, że najistotniejsze są zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe. Słuchacze Medycznej Szkoły CED korzystają z najnowocześniejszej infrastruktury:
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIC
- Zakład Opieki Zdrowotnej , ul. Wiejska 9, Brodnica

Baza dydaktyczna
Centrum Edukacji Dorosłych dysponuje budynkiem, w którym odbywają się zajęcia dydaktyczne. Budynek Centrum jest przyjaznym miejscem, w którym znajdują się przestronne pracownie oraz sale dydaktyczne. Wyposażenie pracowni pozwala na prowadzenie zajęć nie tylko w formie teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Dzięki temu nasi słuchacze realizują wiele godzin ćwiczeń. Centrum Edukacji Dorosłych chcąc jak najlepiej przygotowywać słuchaczy oraz absolwentów do pracy w obecnych realiach współpracuje z wieloma instytucjami umożliwiającymi im jak najlepszy start.

Centrum jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL, dzięki współpracy z PTI. Umożliwia wszystkim chętnym zdawanie egzaminów w celu uzyskania certyfikatu cennego w oczach wszystkich pracodawców w całej Unii Europejskiej. Certyfikat ten to tzw. komputerowe prawo jazdy potwierdzające posiadane umiejętności informatyczne.

Centrum przygotowane jest też do zewnętrznych egzaminów z przygotowania zawodowego. Posiada status ośrodka egzaminacyjnego przeprowadzającego część praktyczną egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu nasi słuchacze zdają egzamin w sposób mniej stresujący, bo w znanym otoczeniu.

Kadra
Szkoły Centrum Edukacji Dorosłych zatrudniają nauczycieli posiadających duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Dobór kadry pedagogicznej nie jest przypadkowy. Dyrekcja szkoły zwraca uwagę na kwalifikacje merytoryczne, jak też doświadczenie praktyczne.

W ostatnim okresie w każdym roku szkolnym około 50% zatrudnianej kadry zdobywa dodatkowe umiejętności i kwalifikacje na studiach podyplomowych i na kursach związanych z wdrażaniem reformy oświaty. Część kadry pedagogicznej związana jest z uczelniami wyższymi takimi jak: UMK w Toruniu, Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Centrum Edukacji Dorosłych ma swoje placówki również w: Toruniu, Bydgoszczy

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie