Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego

Wydział Zamiejscowy w Elblągu

ul. Grunwaldzka 7, 82-300 Elbląg
tel. (55) 230-40-50, (55) 625-00-44
www:   http://elblag.janski.edu.pl
e-mail:   dziekanat@elblag.janski.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6045 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Szkoły Wyższe im. Bogdana Jańskiego (Warszawa, Chełm, Elbląg, Kraków, Opole, Zabrze WSZiP w Łomży)

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego

Wydział Zamiejscowy w Elblągu powstał w ostatnich dniach sierpnia 1999 roku. Do tego momentu było już zorganizowane środowisko naukowe, deklarujące podjęcie pracy na tworzącym się Wydziale. Wydział posiada własny program działalności formacyjnej oraz program socjalizacji i akulturacji społeczności szkolnej pracowników i studentów. Każdorazowe ramy stałej formacji szkolnej określa rok akademicki. Rozpoczyna się ona od spotkań integracyjnych ze studentami pierwszego roku. Ich wizualnym efektem jest uroczysta Msza Święta otwierającej uroczystą inaugurację roku akademickiego, tradycyjnie odprawianej w katedrze elbląskiej pod przewodnictwem Biskupa.KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Kierunki Specjalności
Zarządzanie
 • Zarządzanie organizacjami
 • Zarządzanie turystyką
 • Rachunkowość i controling
Gospodarka przestrzenna
 • Zarządzanie nieruchomościami
 • Rzeczoznawstwo majątkowe
 • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami


STUDIA PODYPLOMOWE
 • Integracja Polski z Unią Europejską
 • Zarządzanie turystyką
 • Tryb studiów:
  Studia można odbywać w trybach:
 • stacjonarnym dziennym
 • zaocznym

 • Studia licencjackie stacjonarne - dzienne i wieczorowe - trwają 3 lata. Program zakłada około 2.100 godzin zajęć na studiach licencjackich. (Na studiach uzupełniających magisterskich program zakłada dalszych 1.200 godzin). Obecność i aktywność na zajęciach są obowiązkowe.
  Studia licencjackie zaoczne trwają 3,5 lat (7 semestrów). Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie, od września do czerwca włącznie, w cyklach piątek (16-21) - sobota (8.30-17.00).


  W nauczaniu w naszej szkole przywiązuje się dużą wagę do umiejętności praktycznego stosowania opanowanej wiedzy. Zaleca się poświęcanie mniejszej ilości czasu na zajęcia zbliżone do klasycznego wykładu, zaś maksymalnie dużo czasu na studia własne, ćwiczenia i praktyczne prace zaliczeniowe. W takim wyborze systemu nauczania utwierdzają nas wyniki publikowanych na świecie badań, które wskazują na to , iż student umie w praktyce zastosować 10% zasłyszanej na wykładzie wiedzy, 30-40% wiedzy zdobytej ze studiowania podręczników i aż 90% wiedzy zdobytej przy samodzielnym rozwiązywaniu praktycznych problemów.

  Praktyki w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego

  • praktyki podstawowe - odbywane na pierwszym roku studiów w wymiarze 100 godzin dydaktycznych, realizują i podkreślają środowiskowy charakter naszej Szkoły, a co najważniejsze stanowią instrument organizacyjny życia Szkoły.
  • praktyki specjalistyczne - realizowane w trakcie drugiego roku studiów w wymiarze 100 godzin dydaktycznych, związane są z określoną specjalnością i służą pozyskiwaniu doświadczeń i kształceniu umiejętności specyficznych dla wybranej specjalności, zwłaszcza w ramach takich przedmiotów kształcenia, jak: marketing, przedsiębiorczość, zarządzanie, zachowania organizacyjne, badania operacyjne, komunikacja społeczna.
  • praktyki dyplomowe - realizowane równolegle z seminariami dyplomowymi w wymiarze 100 godzin dydaktycznych. Praktyki dyplomowe służą celom dydaktycznym - zebranie materiału empirycznego do pracy dyplomowej pod kierunkiem jej promotora i pogłębienie wybranej specjalności oraz celom formującym osobowość zawodową studenta - przygotowanie do podjęcia pracy i pełnienia roli zawodowej w wybranym miejscu pracy.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie