Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wyższa Szkoła Humanistyczna

ul. Wojrowicka 58, 54-436 Wrocław
tel. (0-71) 788-96-66, 788-96-67
www:   http://www.wsh.wroc.edu.pl
e-mail:   wsh@wsh.wroc.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4941 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Wyższa Szkoła HumanistycznaWyższa Szkoła Humanistyczna rozpoczęła działalność po otrzymaniu wpisu do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu pod numerem 113/ 2002 i uzyskaniu osobowości prawnej. Jest pierwszą na Dolnym Śląsku niepaństwową uczelnią typu uniwersyteckiego, kształcącą studentów w zakresie nauk humanistycznych, technicznych i nauk o kulturze fizycznej.

WSH

Uczelnia kształci m.in. architektów wnętrz, geodetów, filologów, fizjoterapeutów, politologów. Absolwenci Wyższej szkoły Humanistycznej są odpowiednio przygotowani do pracy urzędach i instytucjach publicznych a także w różnego rodzaju przedsiębiorstwach finansowych, produkcyjnych, handlowych, usługowych, itp.

WSH

Pragniemy doskonalić te umiejętności studentów, które pozwolą im stać się kreatywnymi, asertywnymi, ułatwią podejmowanie różnego rodzaju wyzwań a także wyznaczać nowych celów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Kierunki kształcenia:

Wydziały Kierunki
Wydział Techniczno-Ekonomiczny
Wydział Humanistyczno-Artystyczny
Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej
LEGENDA:DzienneWieczoroweZaoczne
Studia I-go stopniaIDIWIZ

Kierunki kształcenia:

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu posiada dwie bazy dydaktyczno szkoleniowe: jedną przy ul. Wojrowickiej 58 w budynku XV LO , a drugą w nowo nabytym budynku przy ul. Stabłowickiej 95, gdzie z dala od zgiełku w ciszy i spokoju studenci naszej uczelni przyswajają zdobytą wiedzę.

W skład bazy naszej uczelni wchodzą między innymi: sale wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny i ćwiczeniowy, sale komputerowe z nieograniczonym dostępem do Internetu. Oprócz tego dostępne są sale do nauki języków obcych, czytelnia i biblioteka. Również w obrębie naszej uczelni działa bufet, punkt ksero, a także obszerny parking.

Władze uczelni kładą duży nacisk nie tylko na rozwój intelektualny studentów, ale również na ich rozwój fizyczny. Studenci w ramach prowadzonych zajęć mogą korzystać z sal gimnastycznych, siłowni, basenu, boisk.

Współpraca z zagranicą

Dział Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu zajmuje się inicjowaniem i koordynowaniem współpracy z instytucjami i uczelniami zagranicznymi oraz organizowaniem działań związanych z realizacją międzynarodowych projektów badawczych i naukowych. Wymiana studentów i kadry naukowej przebiega na podstawie umów międzyuczelnianych, jak i w ramach Life Long Learning Programme - programów Socrates Erasmus oraz Leonardo da Vinci.

Erazmus

Ustanowiony w 1987 roku "Erasmus" jest europejskim program wyjazdów stypendialnych dla studentów (the European Community Action Scheme for the Mobility of University Students). Nadrzędnym celem programu Erasmus jest propagowanie i wspieranie międzynarodowej mobilności studentów i nauczycieli akademickich oraz udziału europejskich uczelni we wspólnych, międzynarodowych projektach dotyczących kształcenia. Działania te mają służyć podnoszeniu jakości kształcenia w krajach uczestniczących w programie. Jednak ERASMUS realizuje nie tylko cele edukacyjne, ale również społeczno-kulturowe: uczy, zbliża ludzi, pomaga przełamywać uprzedzenia i stereotypy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie