Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dom Wczasowy "Rydz"

ul. Łopata Polska 32, 33-370 Żegiestów
tel. (18) 471-72-91, tel. kom. 506-026-851
www:   http://www.rydz.sacz.pl
e-mail:   rydz@sacz.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1490 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DOM WCZASOWY "RYDZ"

- zielone i białe kuligi
- wycieczki po górach z przewodnikiem
- spływy łodziami doliną Popradu
- biesiady z kapelą góralską
- grille i ogniska z pieczeniem naszych specjalności
- organizacjia biesiad dla dorosłych oraz wypoczynku dla dzieci

O Nas
Dom Wczasowy "RYDZ" położony jest w uzdrowisku Żegiestów Zdrój, wśród lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego z dala od ruchu ulicznego, jest ostoją ciszy i spokoju. Leży na wysokości 450 m.n.p.m, w pięknym, słonecznym i ekologicznym zakątku Beskidu Sądeckiego, nad rzeką Poprad na granicy ze Słowacją, na tzw. Łopacie Polskiej. Żegiestów Zdrój leży w Dolinie rzeki Poprad, w gminie Muszyna, 20 km od Krynicy Zdrój, w powiecie Nowy Sącz. Usytuowany jest w malowniczej okolicy bogatej w źródła wody mineralnej, gdzie leczy się choroby układu pokarmowego, krążenia, górnych dróg oddechowych, nerwice i stany wyczerpania.

Specyficzny, niepowtarzalny mikroklimat, nieskażone powietrze, malownicze krajobrazy oraz bogate źródła wody mineralnej stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku. Bliskość przejść granicznych w Muszynie (Leluchów) i Piwnicznej (Mniszek) zachęca do odwiedzenia atrakcyjnych terenów Słowacji (Wysokie Tatry, Słowacki Raj, liczne jaskinie i baseny termalne).

Dysponujemy 45 miejscami noclegowymi w 19 - tu pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym wyposażeniem, umywalkami z ciepłą i zimną wodą.

Ośrodek "RYDZ" przystosowany jest do przyjmowania zarówno młodzieży jak i dorosłych. Specjalizuje się w organizacji biesiad dla dorosłych oraz wypoczynku dla dzieci, posiada aktualną kartę kwalifikacyjną i zaświadczenie o wpisie do ewidencji placówek wypoczynku. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji różnych form wczasów dla dzieci oraz rekomendację Nowosądeckiej Izby Turystycznej w Nowym Sączu.

Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody "Sądecki Laur Turystyczny 2004, 2007 i 2009" przyznanej w kategorii ośrodków wczasowych za nowatorską ofertę pobytową.

Ośrodek zapewnia wyśmienitą kuchnię w regionalnej stołówce, dobre warunki mieszkaniowe, bogaty program pobytu i bardzo rodzinną atmosferę.

Do dyspozycji gości jest m.in. duża świetlica z TV SAT i DVD, sala gier (tenis stołowy i piłkarzyki), sklepik ze słodyczami, napojami, pamiątkami itp., bezprzewodowy internet na terenie ośrodka, 3 boiska sportowe (w tym jedno pełnowymiarowe 200 m od ośrodka), budka telefoniczna na ścianie ośrodka dostępna przez całą dobę, bardzo bezpieczny dla dzieci ogrodzony teren ośrodka, z pięknym ogrodem, placem zabaw, letnim brodzikiem dla dzieci, grillem i kręgiem na ognisko. Posiadamy sprzęt sportowy (piłki, rakietki, gry planszowe, leżaki itp.), kóry nieodpłatnie udostępniamy.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie