Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gajbór"

Gaj 40, 88-324 Jeziora Wielkie
tel. (71) 368-15-05 wew. 15 tel. kom. 514-608-100
www:   http://www.ranger.com.ple-mail:   info@ranger.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2803 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY "GAJBÓR"

- piękna, szeroka plaża
- ekologiczna miejscowość
- wycieczki
- spływy kajakowe
- pokoje 2 i 3 osobowe
- restauracja

O Nas
Ośrodek szkoleniowy położony w malowniczej miejscowości Gaj, w gminie Jeziora Wielkie, w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko - pomorskim.

Ośrodek szkoleniowo - rehabilitacyjny położony jest na skraju lasu. Tylko 500 metrów dzieli ośrodek w prostej linii przez las, od malowniczego jeziora Ostrawskiego. Jest to kompleks hotelowy oferujący 10 pokoi dwu i trzy osobowych, komfortowo i nowocześnie urządzonych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z toaletą i prysznicem. W kompleksie znajduje się również dwukondygnacyjna restauracja oferująca potrawy kuchni staropolskiej. Dla naszych gości oferujemy trunki alkoholowe z restauracyjnego baru, w tym m.in. znakomite niemieckie i francuskie wina. W znajdującym się nieopodal restauracji patio, można wypróbować potrawy z grilla baru oraz świeże ryby z własnej wędzarni. Na terenie ośrodka znajduje się piękna fontanna, przy której goście mogą zażywać "kąpieli" słonecznych. Niezapomnianych wrażeń dostarczą zachody słońca przy ognisku i muzyce na żywo.

Gaj jest miejscowością o charakterze turystycznym. W bezpośredniej bliskości - ok. 1 km - znajduje się znana na Kujawach miejscowość wypoczynkowa o nazwie Przyjezierze. Co roku w sezonie letnim wypoczywa tu ok. 20 tysięcy osób. Przyjezierze posiada piękną, szeroką plażę u brzegów jeziora Ostrawskiego. Tylko 30 km dzieli Gaj od Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, gdzie ciągną pielgrzymki z całej Polski i Europy. Do Gniezna, pierwszej stolicy Polski i kolebki kultury chrześcijańskiej w Polsce jest 50 km. Do inowrocławskiej, słynnej TĘŻNI dojedziemy po przejechaniu zaledwie 35 km. Biskupin - najstarsza polska osada położony jest ok. 45 km od ośrodka. Do Zamku króla Popiela w Kruszwicy jest 25 km.

Gaj jest miejscowością w 100% ekologiczną, w całości skanalizowaną. Wyjątkowy klimat oraz położenie wśród borów mieszanych z przewaga dębów i sosny oraz enklawy starodrzewiu powodują, iż obcowanie z przyrodą jest urzekające.

Okolica jest przepiękna z uwagi na urokliwość umiejscowionych w pobliżu jezior, wkomponowanych w skupiska wieloletnich drzew. Najdłuższe jezioro w Polsce - Gopło, znajduje się niecałe 10 km od Gaju. Woda i naturalnie ukształtowany teren jest dodatkowo wzbogacony unikalnymi na skalę europejską, odmianami roślin, krzewów i szerokiej gamy ziół. Różnorodność ptactwa wodnego, żyjącego w naturalnym środowisku jeszcze bardziej uatrakcyjnia te strony. Miejscowa ludność kultywująca swoje przywiązanie do ziemi i regionu jest bardzo otwarta na turystów i osoby pragnące złączyć swoje losy z tym terenem.

Gaj to wspaniałe miejsce do letniego wypoczynku. Zarówno ci, którzy preferują bierny jak i czynny wypoczynek znajdą tu coś dla siebie. Połączenie kanałami kilkudziesięciu jezior powoduje, iż szczególną atrakcją są wycieczki i spływy kajakowe. Niezapomnianych wrażeń dostarczą również wycieczki piesze i rowerowe wśród bogactwa przyrody. Zasobność jezior w ryby powoduje, iż jest to prawdziwy raj dla wędkarzy, a obfitość borów w zwierzynę leśna sprawia, iż tereny te są zaliczane do najbardziej pojemnych łowisk myśliwskich w Polsce. Obecność w terenie strzelnicy myśliwsko - sportowej dodatkowo uatrakcyjnia ofertę rekreacyjno - sportową. Pobliskie tereny mają też swój historyczny wymiar. To tutaj wojska Napoleona przeprawiały się w kierunku Rosji. Atrakcją turystyczną jest przesmyk Napoleona, który żołnierze napoleońscy zbudowali zasypując jezioro piachem. Wykorzystali do tego celu swoje czapki. Pamiątką przejścia wojsk Napoleona jest również zachowany do dziś łuk triumfalny. Wszystko to sprawia, iż pobyt w naszym ośrodku jest wspaniałą i niezapomnianą formą rodzinnego spędzania czasu.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie