Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy "Sudomie"

ul. Marchewicza 11, 83-400 Kościerzyna
tel. (58) 686-26-01, (58) 686-44-54, 602-499-438
www:   http://www.sudomie.pl
e-mail:   sudomie@sudomie.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1869 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "SUDOMIE"

- edukacja ekologiczna
- wypoczynek
- spokój, natura
- dla grup zorganizowanych
- dla rodziny
- dla firm
- kąpielisko strzeżone
- przystań żeglarska
- korty tenisowe
- boisko do siatkówk
- sauna, mini siłownia
- miejsce na wspólne ogniska
- sala kominkowa
- świetlica
- plac zabaw dla dziec

O Nas
Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE to doskonałe miejsce na regenerację i odnowienie energii życiowej. EKO-Sudomie to przede wszystkim zdrowa, naturalna żywność, edukacja ekologiczna, wypoczynek a to wszystko na łonie natury, w środku kaszubskiego lasu nad pięknym jeziorem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji edukacyjnej. EKO-Edukacja to propozycja dla dzieci i młodzieży. Do naszej ekologicznej zabawy zapraszamy również rodziców. To doskonała okazja by spędzić czas z dzieci i poprzez zabawę zbliżyć naszych najmłodszych natury. Szczegóły na miejscu w Ośrodku.

W naszym ośrodku oferujemy państwu niepowtarzalną możliwość skorzystania z całkowicie ekologicznej, naturalnej kaszubskiej kuchni. Wszystkie posiłki, potrawy robione są na miejscu. Nie korzystamy z półproduktów, mrożonek i koncentratów! Ponadto przygotowujemy własne wyroby wędliniarskie m.in.: schab wędzony, szynkę parzoną, boczek, karkówkę wędzoną i pieczoną oraz kiełbasę. Do wyrobów wędlin używamy czystego mięsa bez żadnych podrobów, słoniny czy podgardla.

U nas nie musicie się Państwo zastanawiać ile mięsa jest w mięsie! Wszystko wybraniamy według sprawdzonych, kaszubskich recept i przepisów. Ponadto oferujemy diety: jarską, bezguletonową, lekką, wątrobową i dietę kwaśniewskiego. Prawdziwa domowa, kaszubska Kuchania tylko w Sudomiu.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie to najlepsze miejsce do wypoczynku z całą rodziną. Spokój, natura, bezpośredni kontakt z przyrodą to wszystko razem tworzy najlepsze warunki do odpoczynku dla dzieci i ich rodziców. Duża ilość atrakcji dostępnych w Sudomiu jak również bardzo atrakcyjna turystycznie okolica zapewnią każdemu moc przygód i zabawy przez cały okres przebywania w naszym ośrodku.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie to doskonałe miejsce do spotkań dla grup zorganizowanych. Z naszego ośrodka regularnie korzystają różne grupy zainteresowań: sportowcy, brydżowcy, kluby czy też wynajmuje ośrodek na zjazdy rodzinne.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie to najlepsze miejsce na zorganizowanie spotkania, wyjazdu dla twojej firmy. Tylko tutaj spokój, natura i niepowtarzalne miejsce stwarzają wyśmienite waloty na różnego rodzaju, szkolenia, imprezy integracyjne, teambuilding czy inne. Jeśli planujecie pobyt w Sudomiu urozmaicić jakimiś zabawami, przygodą czy po prostu zrobić coś naprawdę innego to dobrze trafiliście. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które specjalizują się w imprezach dla firm. Napiszcie czego oczekujecie od takiego wyjazdu a z naszego wachlarza bogatych możliwości i pomysłów stworzymy coś specjalnie dla waszej firmy!
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie