Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Jeździecki "Dakar"

Maszkowo 29 a, 75-640 Koszalin
telefon kom. 0 500 550 512 telefon stac. 0 94 342 41 80
www:   http://www.dakar.ta.ple-mail:   dakar@dakar.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1841 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK JEŹDZIECKI "DAKAR"

- przemiłe konie
- ośrodek położony jest w lesie panuje tu cisza i spokój
- wyżywienie-śniadania, obiadokolacje
- mamy dwu i trzy-osobowe pokoje

Ośrodek Jeździecki "DAKAR" proponuje Państwu spędzenie wolnego czasu, w sposób pozwalający odreagować codzienne troski i zmagania jakie towarzyszą nam w życiu codziennym.

Nazwa "Dakar" pochodzi od naszego pierwszego konia który to z czasem brał udział w wielu zawodach jeździeckich. W roku 2002 wygrał kucyka za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie LL. Dakar wraz z kucykiem Silwerem zamieszkuje w naszej stajni do dzisiejszego dnia.

Naszym głównym celem jest, stworzenie atmosfery spokoju i relaksu w towarzystwie zwierząt, ptaków oraz zieleni sosnowych lasów, które okalają okolicę. W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne przejażdżki konne w terenie, które można odbyć zarówno w siodle jak i w bryczce. Bażant łowny.

Na terenie ośrodka, czekają na odwiedzających nas gości imprezy organizowane w plenerze pod postacią ognisk palonych pod rozgwieżdżonym niebem jak i w wigwamie, który niewątpliwie wzbudzi Państwa zainteresowanie zarówno w pogodny jak i deszczowy dzień.

Do dyspozycji Państwa mamy przemiłe konie w towarzystwie, których zostaniecie wprowadzeni w fascynujący świat hippiki. Oferta kierowana jest również dla dzieci, ponieważ rodzice mogą z zaufaniem posadzić swoją pociechę na uroczego kucyka, naturalnie pod czujnym okiem prowadzącego lekcję.

Przy pomocy instruktora możecie Państwo skorzystać z profesjonalnych lekcji, jak i ze zwykłych spacerowych przejazdów na ujeżdżalni, w którą wkomponowana jest woliera z egzotycznym ptactwem. Dostarczy to Państwu dodatkowych wrażeń w trakcie jazdy konnej. Dla osób, którym nie jest obca praca z koniem, proponujemy skorzystanie z treningów ujeżdżeniowych oraz skoków przez przeszkody.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na możliwość konsultacji z niewątpliwym autorytetem w dziedzinie jazdy konnej jakim jest Mirosław Ślusarczyk, trener mistrza Polski Andrzeja Paska. Kozy - mama Mećka i córka Mela

Wracając do pozostałych walorów tego miejsca, zachęcamy państwa do odwiedzenia małego świata danieli, w którym dostrzec możemy fragment naturalnego środowiska tych zwierząt oraz ich zwyczaje. Dla zainteresowanych dodamy, że zwierzęta te zostały wykarmione kozim mlekiem. Przetrwać pomogła im zastępcza mama, którą była nasza koza.

Obecnie daniele są już dorosłe i tworzą własne stado. Ciekawostką, która z pewnością zainteresuje zwiedzających jest widok wspaniałego poroża daniela, które w okresie wzrostu pokryte jest skórą do złudzenia przypominającą aksamit oraz jego wspaniała szata w białe cętki.

Jak już wspominaliśmy, ośrodek położony jest w lesie panuje tu cisza i spokój, teren Ośrodka zajmuje dwuhektarową powierzchnię, na której zorganizowano również plac zabaw dla dzieci . Budynek gościnny przy lesie

W ofercie mamy dwu i trzy-osobowe pokoje.
Oferujemy wyżywienie-śniadania, obiadokolacje.
Maszkowo położone jest w dogodnych odległościach zarówno od Koszalina - nie przekracza 6 km. jak i od morza gdzie dojechać można w krótkim czasie około 20 min.
Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z Ośrodka przez cały rok.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie