Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Krokus"

ul. 6 Marca 13, 76-032 Unieście
tel. (94) 318-93-23, fax (94) 318-94-78
www:   http://www.krokus.ta.pl
e-mail:   krokus@ta.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 25699 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

POLICYJNY OŚRODEK SZKOLENIOWO - WYPOCZYNKOWY "KROKUS"

Corocznie organizujemy lub gościmy kolonie, zielone szkoły, szkoły twórcze, obozy sportowe w specjalnie przygotowanych do tego obiektach przeznaczonych do wypoczynku młodzieży.


Naszymi partnerami są m.in. gimnazja i szkoły średnie z całej Polski zrzeszone w międzyszkolnych organizacjach naukowych oraz sportowych.

O Nas
Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja. Ośrodek Krokus jest malowniczo położony na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym obszarze o powierzchni 6 ha, wśród zieleni i wzniesień rozlokowane są trzy niezależne budynki hotelowe oraz domki campingowe.

Ośrodek przylega bezpośrednio do morza, plaża jest tu czysta drobnoziarnista o szerokości 35 – 45 m. Dysponujemy własnym wyjściem nad morze. Jednocześnie jego usytuowanie pozwala na bardzo dobrą izolacje od sezonowego gwaru turystycznego, przy zachowaniu bliskości do wszystkich atrakcji Mielna i Unieścia.

Pawilon „Bratek” dysponuje pokojami 1,2,3,4 osobowymi z umywalkami, natryski i toalety znajdują się na korytarzu ponadto 4 pokoje na parterze z łazienkami.

Jest to pawilon usytuowany bezpośrednio przy terenach rekreacyjnych znajdujących się na terenie naszego ośrodka. W budynku znajduje się również świetlica. Obiekt w okresie wiosenno - letnim przeznaczony jest przede wszystkim dla grup młodzieżowych. Natomiast w pozostałą część roku dodatkowo jest wyposażony w czajniki elektryczne, TV i przeznaczony jest dla grup zorganizowanych.

Pawilon „Galeria” dysponuje 3 pokojami 2 osobowymi, jednym tzn. „studio” (dwie sypialnie 2 osobowe). Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Wyposażenie pokojów stanowią łóżka, RTV, czajniki elektryczne, parawany plażowe oraz leżaki. Pokoje są do dyspozycji przez cały rok. Do pawilonu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

Pawilon "Dafne" dysponuje 2 pokojami 2 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym oraz 2 pokojami 3 osobowymi. Wyposażenie pokoju stanowią: tapczan, wersalka, RTV, czajnik elektryczny, parawan oraz leżak. Pokoje o numerach 2 i 3 dysponują balkonami. Pawilon Dafne jest do dyspozycji przez cały rok. Do pawilonu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

Pawilon „Krokus” dysponuje:
  • studia 4 osobowe(dwa pokoje, łazienka z wanną oraz balkon, parawan i leżaki)
  • pokoje 2 osobowe (łazienki,większość z balkonami)
  • pokoje 2 osobowe (umywalki, większość z balkonami)
  • pokoje 3 osobowe (umywalki, część z balkonami)
  • pokoje 1 osobowe (umywalki, większość z balkonami)
W pawilonie na każdej kondygnacji znajduje się łazienka męska i damska. Każdy z pokoi posiada TV oraz czajniki elektryczne. Pawilony działają w okresie wiosny, lata oraz jesieni. Poza sezonem pawilon jest uruchomiany w przypadku przyjazdu grup zorganizowanych.

Ośrodek dysponuje czterema pawilonami typu „Muszelki”. Obiekty przeznaczone są do wypoczynku sezonowego grup młodzieżowych. Łącznie możemy tu przyjąć grupę 60 osobową. Każda z Muszelek dysponuje 15 miejscami. Pokoje są 1,2,4,5 osobowe część pokoi jest z umywalkami. Dodatkowo w każdym pawilonie znajdują się dwie toalety. Osoby mieszkające w Muszelkach korzystają z pryszniców znajdujących się w pawilonie „Krokus”. W Muszelce nr 1 i 2 znajdują się pełne węzeły sanitarne.

Na terenie ośrodka znajdują się domki campingowe murowane i drewniane o różnorodnym standardzie. Wszystkie wyposażone są w wersalki oraz tapczany. Do domków przyjmowani są goście ze zwierzętami domowymi.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie