Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Augustowo
gimnazja Augustów
gimnazja Bargłów Kościelny
gimnazja Biała Podlaska
gimnazja Białobrzegi
gimnazja Białowieża
gimnazja Białystok
gimnazja Bielsk Podlaski
gimnazja Boćki
gimnazja Brańsk
gimnazja Choroszcz
gimnazja Ciechanowiec
gimnazja Czarna Białostocka
gimnazja Czarna Wieś Kościelna
gimnazja Czeremcha
gimnazja Czyżew
gimnazja Dąbrowa Białostocka
gimnazja Dobrzyniewo Duże
gimnazja Drohiczyn
gimnazja Dubicze Cerkiewne
gimnazja Dubiny
gimnazja Filipów
gimnazja Giby
gimnazja Glinik
gimnazja Glinnik
gimnazja Goniądz
gimnazja Grajewo
gimnazja Grodzisk
gimnazja Gródek
gimnazja Hajnówka
gimnazja Jabłonka Kościelna
gimnazja Jabłoń Kościelna
gimnazja Janów
gimnazja Janówka
gimnazja Jasionówka
gimnazja Jaświły
gimnazja Jeleniewo
gimnazja Juchnowiec
gimnazja Kaletnik 46
gimnazja Kalinówka Kościelna
gimnazja Kleosin
gimnazja Kleszczele
gimnazja Klukowo
gimnazja Knyszyn
gimnazja Kobylin Borzymy
gimnazja Kolno
gimnazja Kołaki Kościelne
gimnazja Korycin
gimnazja Krasnopol
gimnazja Krasnybór
gimnazja Krynki
gimnazja Kulesze Kościelne
gimnazja Kuźnica
gimnazja Lachowo
gimnazja Lipsk
gimnazja Łapy
gimnazja Łomża
gimnazja Mały Płock
gimnazja Miastkowo
gimnazja Michałowo
gimnazja Mielnik
gimnazja Milejczyce
gimnazja Mońki
gimnazja Narew
gimnazja Narewka
gimnazja Nowe Piekuty
gimnazja Nowinka
gimnazja Nowogród
gimnazja Nowy Dwór
gimnazja Nurzec Stacja
gimnazja Oleksin
gimnazja Orla
gimnazja Osobnica
gimnazja Perlejewo
gimnazja Piątnica
gimnazja Płaska
gimnazja Płociczno Tartak
gimnazja Płonka Kościelna
gimnazja Poświętne
gimnazja Przebród
gimnazja Przerośl
gimnazja Przytuły
gimnazja Puńsk
gimnazja Raczki
gimnazja Radule
gimnazja Radziłów
gimnazja Rajgród
gimnazja Rosochate Kościelne
gimnazja Różanystok
gimnazja Rutki
gimnazja Sejny
gimnazja Sidra
gimnazja Siemiatycze
gimnazja Słobódka
gimnazja Sobolew
gimnazja Sobolewo
gimnazja Sokoły
gimnazja Sokółka
gimnazja Stary Folwark
gimnazja Stawiski
gimnazja Suchowola
gimnazja Supraśl
gimnazja Suraż
gimnazja Suwałki
gimnazja Szczuczyn
gimnazja Szepietowo
gimnazja Sztabin
gimnazja Szudziałowo
gimnazja Szumowo
gimnazja Śniadowo
gimnazja Trzcianne
gimnazja Turośl
gimnazja Turośń Kościelna
gimnazja Tykocin
gimnazja Wasilków
gimnazja Wąsosz
gimnazja Wiżajny
gimnazja Wysokie Mazowieckie
gimnazja Wyszki
gimnazja Zabiele
gimnazja Zabłudów
gimnazja Zambrów
gimnazja Zawady
gimnazja Zbójna
BIAŁYSTOK
Akademie Sukcesu "Nasza Szkoła" (ul. Ks.Abp.E.Kisiela 8)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rynek Kościuszki 24 (I piętro), 15-426 Białystok
tel. (85) 732 71-31, tel. kom. 508 198-012
www: http://atutszkola.pl
e-mail: bialystok@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żabia 5)
Europejska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejskie Dwujęzyczne Gimnazjum (ul. Ciepła 40 c)
Gimnazjum nr 18 (ul. Magnoliowa 13)
Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (ul. Mickiewicza 43)
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 1 (ul. A. Mickiewicza 95)
Niepubliczna Szkoła Podstwowa oraz Gimnazjum (ul. L. Waryńskiego 30)
Prywatne Szkoły CKZ (ul. Św. A. Boboli 47)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Jesienna 8)
Publiczne Gimnazjum Nr 13 (ul. Piastowska 3d)
Publiczne Gimnazjum nr 15 (ul. Porzeczkowa 11)
Publiczne Gimnazjum nr 16 (ul. Sokólska 1)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Legionowa 7)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Spacerowa 4)
Publiczne Gimnazjum nr 4 (ul.Ciepła 32)
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (ul. Pułaskiego 25)
Publiczne Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Komisji Edukacji Narodowej 1)
Publiczne Gimnazjum Nr 7 (ul. Stołeczna 6)
Publiczne Gimnazjum Nr 9 (ul. Antoniuk Fabryczny 5/7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Antoniuk Fabryczny 40)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 STO
Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO (ul. Narewska 13)

Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 (ul. Fabryczna 10)
Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Łagodna 10)
Zakład Poprawczy (ul. 27-go Lipca 89)
Zespół Szkół "LOGIZ" (ul. Przędzalniana 8)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Kościelna 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Leśna 30)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Rzemieślnicza 16)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Krakowska 19)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Słonimska 38)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Waszyngtona 17)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Orla 2)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gdańska 23/1)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Dojlidy Górne 48)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Kamienna 15)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Pietrasze 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Konopnickiej 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Żurawia 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 (ul. Upalna 26)
Zespół szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego (ul. Dzielna 19)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Mieszka I 5)
Zespół Szkół Społecznych nr 3 (ul. Kalinowa 5)
Zespół Szkół Sportowych Nr 1 (ul. Promienna 13a)
AUGUSTOWO
Zespół Szkół (Augustowo 30)
AUGUSTÓW
Gimnazjum nr 1 (ul. Młyńska 35)
Gimnazjum nr 2 (ul. Nowomiejska 41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (os. Śródmieście 31)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Mickiewicza 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 2)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Zarzecze 17 a)
BARGŁÓW KOŚCIELNY
Gimnazjum (ul. Augustowska 8)
BIAŁA PODLASKA
Katolickie Gimnazjum i Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Kard. Wyszyńskiego 53/55)
BIAŁOBRZEGI
Zespół Szkół (Białobrzegi 75)
BIAŁOWIEŻA
Zespół Szkół (ul. Gen. Aleksandra Waszkiewicza 2)
BIELSK PODLASKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Kościuszki 21)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 126)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wojska Polskiego 17)
Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (ul. Poniatowskiego 9)
BOĆKI
Zespół Szkół (ul. Dubieńska 4)
BRAŃSK
Zespół Szkół (ul. Armii Krajowej 7)
CHOROSZCZ
Zespół Szkół (ul. Powstania Styczniowego 26 A)
CIECHANOWIEC
Gimnazjum (ul. Sosnowa 2)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
Gimnazjum (Czarna Białostocka)
CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej (Czarna Wieś Kościelna, ul. Szkolna 1)
CZEREMCHA
Publiczne Gimnazjum (ul. Duboisa 12)
CZYŻEW
Gimnazjum (ul. Polna 5)
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Gimnazjum (ul. Szkolna 9a)
DOBRZYNIEWO DUŻE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 14)
DROHICZYN
Zespół Szkół (ul. Warszawska 51)
DUBICZE CERKIEWNE
Zespół Szkół (ul. Parkowa 30)
DUBINY
Publiczne Gimnazjum (Dubiny, ul. Główna 1)
FILIPÓW
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 6)
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 6)
GIBY
Gimnazjum (Giby 75)
GLINIK
Publiczne Gimnazjum (Glinik 40c)
GLINNIK
Publiczne Gimnazjum (Glinnik 40 C)
GONIĄDZ
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Promyk" (Pl. 11 Listopada 37)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 18)
GRAJEWO
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Konstytucji 3 Maja 23)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (ul. Szkolna 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ełcka 11)
GRODZISK
Zespół Szkół (ul. 1 Maja 34)
GRÓDEK
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci
M. i A. Chrzanowskich (ul. Chodkiewiczów 18)

HAJNÓWKA
Zespół Szkół (ul. J.Piłsudskiego 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 3 Maja 54)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wróblewskiego 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowowarszawska 20)
JABŁONKA KOŚCIELNA
Publiczne Gimnazjum (Jabłonka Kościelna)
JABŁOŃ KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Jabłoń Kościelna, ul. Mazowiecka 1)
JANÓW
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Białostocka 16)
JANÓWKA
Gimnazjum (Janówka 48 A)
JASIONÓWKA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Knyszyńska 21B )
JAŚWIŁY
Zespół Szkół (Jaświły 71)
JELENIEWO
Gimnazjum (ul. Suwalska 51)
JUCHNOWIEC
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
KALETNIK 46
Zespół Szkół (Kaletnik 46)
KALINÓWKA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Kalinówka Kościelna 36)
KLEOSIN
Zespół Szkół (ul. Zambrowska 18)
KLESZCZELE
Zespół Szkół (ul. Plac Parkowy 4)
KLUKOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 8)
KNYSZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Białostocka 36)
KOBYLIN BORZYMY
Zespół Szkół (ul. Lipowa 17)
KOLNO
Gimnazjum (ul. M. Dąbrowskiej 4)
KOŁAKI KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Kościelna 26)
KORYCIN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KRASNOPOL
Zespół Szkół w Krasnopolu (ul. Wojska Polskiego 63)
KRASNYBÓR
Zespół Szkół Samorządowych (Krasnybór 59)
KRYNKI
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Aleja Szkolna 10)
KULESZE KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Główna 2)
KUŹNICA
Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 1)
LACHOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lachowie (Lachowo 21)
LIPSK
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 1)
ŁAPY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Matejki 19)
Zespół Szkół w Łapach (ul. Letnia 1)
ŁOMŻA
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Krzywe Koło 9)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Sadowa 12)
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Reymonta 9)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Niemcewicza 17)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. M skłodowskiej - Curie 5)
Publiczne Gimnazjum Nr 8 (ul. Księżnej Anny 18)
Publiczne Gimnazjum nr 9 (ul. M.Skłodowskiej Curie 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Bernatowicza 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Wojska Polskiego 113)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nowogrodzka 4)
MAŁY PŁOCK
Gimnazjum (ul. Jana Kochanowskiego 25)
MIASTKOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Łomżyńska 10)
MICHAŁOWO
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 21)
MIELNIK
Zespół Szkół (ul. Brzeska 132)
MILEJCZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
MOŃKI
Gimnazjum (ul. Leśna 3)
NAREW
Gimnazjum w Narwi (ul. Mickiewicza 81)
NAREWKA
Zespół Szkół w Narewce (ul. Nowa 4)
NOWE PIEKUTY
Zespół Szkół (ul. Główna 3)
NOWINKA
Zespół Szkół (Nowinka 14)
NOWOGRÓD
Zespół Szkół Samorządowych (ul. 11 Listopada 12)
NOWY DWÓR
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 2)
NURZEC STACJA
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 6)
OLEKSIN
Publiczne Gimnazjum (Oleksin 35)
ORLA
Zespół Szkół z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego (ul. Bielska 32)
OSOBNICA
Zespół Szkół (Osobnica 99)
PERLEJEWO
Gimnazjum (Perlejewo)
PIĄTNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 31)
PŁASKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Płaska 56)
PŁOCICZNO TARTAK
Zespół Szkół (Płociczno Tartak)
PŁONKA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Płonka Kościelna 47)
POŚWIĘTNE
Zespół Szkół (Poświętne 10)
PRZEBRÓD
Zespół Szkół (Przebród)
PRZEROŚL
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Dworna 5)
PRZYTUŁY
Zespół Szkół (ul. Lipowa 28)
PUŃSK
Gimnazjum (ul. 11 Marca 16)
RACZKI
Gimnazjum (ul. Sportowa 1)
RADULE
Zespół Szkół (Radule 88)
RADZIŁÓW
Gimnazjum (ul. Sportowa 1)
RAJGRÓD
Gimnazjum (ul. Szkolna 24)
ROSOCHATE KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Mazowiecka 5)
RÓŻANYSTOK
Gimnazjum nr 2 (Różanystok 7)
Salezjański Dom Młodzieżowy im. św. Jana Bosko (Różanystok 13b)
RUTKI
Gimnazjum (ul. 11 Listopada 7 A)
SEJNY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 36)
Szkoła Litewska "ŽIBURYS" (ul. 22 Lipca 18b)
SIDRA
Gimnazjum (ul. Kalwińska 6)
SIEMIATYCZE
Gimnazjum Gminne (ul. Kościuszki 88)
Gimnazjum Publiczne Nr 1 (ul. Świętojańska 25)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Pałacowa 16)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gen. Władysława Andersa 4)
SŁOBÓDKA
Zespół Szkół (Słobódka 9)
SOBOLEW
Zespół Szkół Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kościuszki 17)
SOBOLEWO
Zespół Szkół w Sobolewie (Sobolewo, ul. Podlaska 8)
SOKOŁY
Zespół Szkół (ul. Kościelna 5)
SOKÓŁKA
Gimnazjum nr 1 (ul. Mickiewicza 2a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Osiedle Zielone 1A)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Oś. Zielone 2)
STARY FOLWARK
Zespół Szkół (Stary Folwark 49)
STAWISKI
Gimnazjum (ul. Polowa 26)
SUCHOWOLA
Gimnazjum (ul. Augustowska 2)
SUPRAŚL
Zespół Szkół Sportowych (ul. Piłsudskiego 1)
SURAŻ
Zespół Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych (ul. Szkolna 1)
SUWAŁKI
Akademia Dzieci Ciekawych Świata (ul. E. Młynarskiego 2)
Gimnazjum nr 1 (ul. Kościuszki 126)
Gimnazjum Nr 6 - Zespół Szkół nr 7 (ul. Minkiewicza 50)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 (ul. Przytorowa 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 36)
Zespół Szkół nr 10 (ul. Antoniewicza 5)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Szpitalna 66)
Zespół Szkół nr 9 (ul. Klonowa 51)
SZCZUCZYN
Publiczne Gimnazjum (Plac 1000-lecia 14)
SZEPIETOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. 1 Maja 2)
SZTABIN
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Augustowska 82)
SZUDZIAŁOWO
Zespół Szkół w Szudziałowie (ul. Szkolna 1)
SZUMOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
ŚNIADOWO
Gimnazjum w Śniadowie (ul. Łomżyńska 29)
TRZCIANNE
Gimnazjum (ul. 3 Maja 9)
TUROŚL
Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 28 A)
TUROŚŃ KOŚCIELNA
Gimnazjum (ul. Białostocka 4a)
TYKOCIN
Zespół Szkół i Przedszkole (ul. Kochanowskiego 1)
WASILKÓW
Gimnazjum (ul. A.Mickiewicza 2)
WĄSOSZ
Gimnazjum (ul.Piaskowa 13)
WIŻAJNY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 11)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Gimnazjum (ul. Ludowa 5)
WYSZKI
Zespół Szkół (ul. Szkolna 17)
ZABIELE
Zespół Szkół Samorządowych (Zabiele 110)
ZABŁUDÓW
Gimnazjum (ul. Mickiewicza 22)
ZAMBRÓW
Miejskie Gimnazjum nr 1 (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 6A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Konopnickiej 16)
Zespół Szkół Specjalnych (Długobórz Pierwszy 5)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy (al. Wojska Polskiego 37 C)
ZAWADY
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 2)
ZBÓJNA
Gimnazjum (ul. Łomżyńska 35)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie