Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Szkoła Podstawowa - Karlino
VIII Liceum Ogólnokształcące - Katowice
Liceum Ogólnokształcące - Międzyrzec Podlaski
Zespół Szkół Nr 2 Liceum Ogólnokształcące - Nałęczów
Zespół Szkół Ekonomicznych - Nysa
Centrum Kształcenia w Kutnie - Kutno
I Liceum Ogólnokształcące - Włodawa
II Liceum Ogólnokształcące - Giżycko
I Liceum Ogólnokształcące - Toruń
Zespół Szkół Budowlanych - Wrocław
V Liceum Ogólnokształcące - Olsztyn
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "MAXIMA" - Szczecin
II Prywatne Liceum Ogólnokształacące dla Dorosłych - Brzeg
Zespół Szkół Zawodowych - Gorlice
Szkoła Podstawowa Nr 37 - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Barlinek
Sopockie Liceum Autonomiczne - Sopot
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Nowa Ruda
IV Liceum Ogólnokształcące - Ostrów Wielkopolski
I Liceum Ogólnokształcące - Bochnia
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Inowrocław
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Siedlce
Zespół Szkół Komunikacji - Poznań
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 - Poznań
II Liceum Ogólnokształcące - Chrzanów
Liceum Ogólnokształcące - Ostrów Mazowiecka
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA - Gorzów Wielkopolski
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu - Sieradz
Zespół Szkół Zakonu Pijarów - Poznań
Zespół Szkół Nr 5 - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Krzywiń
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Pszczyna
Zespół Szkół Gastronomiczno - Spożywczych - Olsztyn
Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR S.A. - Działdowo
Zespół Szkół Społecznych STO - Warszawa
-
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy - Niemienice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Jaworzno
Zespół Szkół Nr 5 - Ełk
Liceum Ogólnokształcące - Koło
Szkoły Prywatne "KOMED" - Tomaszów Mazowiecki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Piła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Myślibórz
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego - Ełk
Agencja Szkolenia i Promocji Kadr - Warszawa
Mielecka Szkoła Biznesu - Kolbuszowa
Instytut Doskonalenia Kadr Pedagogicznych EDUKACJA - Warszawa
Prywatne Liceum Ogólnokształcace, Szkoła podstawowa i Gimnazjum - Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Rzeszów
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Gubin
Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych - Bytów
Zespół Szkół Sportowych - Zabrze
Gimnazjum nr 24 - Zabrze
III Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Zespół Szkół Nr 3 - Choszczno
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś
Zespół Szkół Zawodowych - Szprotawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Miastko
Szkoła Podstawowa - Rutka-Tartak
Prywatne Forum Edukacyjne "Scholar" - Białogard
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Węgierska Górka
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Kołobrzeg
Zespół Szkół - Pasym
Liceum Ogólnokształcące - Września
XIV Liceum Ogólnokształcące - Poznań
I Liceum Ogólnokształcące - Stargard Szczeciński
Szkoły Prywatne PORKOM - Gniezno
Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 13 - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Leszno
Społeczne Liceum Ogólnokształcące - Żary
Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie - Kołbaskowo
Szkoła Podstawowa - Kobylanka
Gimnazjum Nr 4 - Świdnica
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Elbląg
Szkoła Podstawowa - Kłanino
Zespół Szkół Samorządowych - Ełk
Szkoła Podstawowa - Kierzków
Szkoła Podstawowa - Karsibór
I Liceum Ogólnokształcące - Piotrków Trybunalski
Publiczne Gimnazjum - Błaszki
Szkoła Podstawowa nr 2 - Koronowo
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Sokołowsko
Zespół Szkół Nr 1 - Sopot
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wąbrzeźno
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Olecko
Zespół Szkół w Dąbrowie - Dąbrowa
Szkoła Podstawowa - Samsieczno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kamień Pomorski
Zespół Szkół - Mogilno
Zespół Szkół Zawodowych - Rybno
Zespół Szkół Technicznych - Turek
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Płock
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Ostrołęka
Gimnazjum - Bierutów
III Liceum Ogólnokształcące - Będzin
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Rzepin
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Tarnów
Zespół Szkół - Krapkowice
Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Wejherowo
Salezjańskie Liceum Ogólnokszałcące, Salezjańskie Gimnazjum - Legionowo
Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edu-Sport - Bielsko-Biała
Centrum Edukacji Zawodowej - Iława
Szkoła Podstawowa Nr 83 - Wrocław
IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Poznań
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych - Konin
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące - Olsztyn
Liceum Ogólnokształcące - Kórnik
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - Rawicz
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 - Rybnik
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 30 - Wrocław
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Świętochłowice
III Liceum Ogólnokształcące - Łomża
II Liceum Ogólnokształcące - Mikołów
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Żory
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół nr 2 - Toruń
Zespół Szkół Zawodowych - Ostróda
Gdańskie Szkoły Autonomiczne - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Legnica
Zespół Szkół - Piaski
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 - Łódź
XV Liceum Ogólnokształcące - Poznań
Liceum Ogólnokształcące - Kowal
Zespół Szkół Samochodowych - Żary
Zespół Szkół Nr 1 - Suwałki
Zespół Szkół Plastycznych - Lublin
Publiczne Gimnazjum - Piechowice
Gimnazjum - Karpacz
Zespół Szkół - Szczuczyn
Szkoła Podstawowa - Wronowo
Zespół Szkół nr 5 - Suwałki
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Wojcieszów
I Liceum Ogólnokształcące - Inowrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Bodzentyn
II Liceum - Konin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Kielce
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Małogoszcz
Zespół Szkół Nr 4 - Jasło
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Jędrzejów
Zespół Szkół - Olsztynek
Liceum Ogólnokształcące - Bogatynia
Zespół Szkół - Lidzbark
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum - Kartuzy
Liceum Ogólnokształcące - Braniewo
XXX Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Koluszki
Zespół Szkół Usługowych - Gdynia
Zespół Szkół Ekonomicznych - Dębica
Liceum Ogólnokształcące - Brzeziny
Liceum Ogólnokształcące Nr 1 - Ostróda
Liceum Ogólnokształcące - Łask
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Zgierz
Szkoła Tańca "GRACJA" - Zielona Góra
Liceum Ogólnokształcące - Pińczów
Zespół Szkół Ekonomicznych - Bielsko-Biała
Liceum Ogólnokształcące - Ustka
Gimnazjum w Zespole Szkół w Lubomierzu - Lubomierz
Szkoła Podstawowa - Oleszna
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Szczecin
Zespół Szkół nr 2 - Milanówek
Zespół Szkół Zawodowych - Mszana Dolna
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Kwidzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Bogoria
Zespół Szkół Nr 2 - Suwałki
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Zabrze
Zespół Szkół Zawodowych - Brzeg Dolny
II Liceum Ogólnokształcące - Zabrze
LXXXVI Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 20 - Wrocław
Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Kęty
Szkoła Podstawowa Nr 22 - Wrocław
I Liceum Ogólnokształcące - Lębork
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych Nr 3 - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Kwidzyn
Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Policealna Edukacji Innowacyjnej - Sieradz
Zespół Szkół nr 2 - Wieluń
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Dęblin
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Sandomierz
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - Leszno
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Czersku - Czersk
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 - Szczecin
Zespół Szkół Budowlanych - Żary
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Olsztyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 - Bydgoszcz
COSINUS - Kalisz
Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Toruń
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu - Zamość
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych "NAUKA" - Słupsk
Zespół Szkół Nr 20 - Warszawa
V Liceum Ogólnokształcące - Częstochowa
Przedszkole Nr 12 - Chorzów
Liceum Ogólnokształcące - Zawidz Kościelny
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Wrocław
Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Nr 119 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Legnica
Zespół Szkół - Choroszcz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej - Lublin
Zespół Szkół Nr 3 - Wyszków
Państwowe Liceum Plastyczne - Olsztyn
Liceum Ogólnokształcące - Pruszków
Centrum Szkoleniowe "ALFA" - Ełk
Liceum Ogólnokształcące - Nisko
Zespół Szkół Samorządowych - Ruciane-Nida
Centrum Kształcenia Sportowego - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 99 - Wrocław
Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych - Bytom
Liceum Ogólnokształcące - Puszcza Mariańska
Szkoła Podstawowa Nr 71 - Wrocław
Zespół Szkół Katolickich - Słupsk
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących - Chorzów
Szkoła Podstawowa Nr 68 - Wrocław
Liceum Ogólnokształcące - Opole Lubelskie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Runowie - Runowo
Szkoła Podstawowa - Rożental
Liceum Ogólnokształcące - Syców
Zespół Szkół Budowlano - Architektonicznych - Tarnowskie Góry
Zespół Szkół - Dobrzyń nad Wisłą
Prywatna Szkoła Gastronomiczno-Hotelarska "Ho-Ga" - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Żnin
Zespół Szkół Nr 1 - Lubliniec
Liceum Ogólnokształcące - Krzeszowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Biała Podlaska
Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek - Wałbrzych
XIX Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe - Katowice
Zespół Szkół Ekonomicznych - Kielce
I Liceum Ogólnokształcące - Bielsk Podlaski
Zespół Szkół Społecznych Towarzystwa Przyjaciół Zgierza - Zgierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolno
II Liceum Ogólnokształcące - Jaworzno
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej - Komarówka Podlaska
I Liceum Ogólnokształcące - Radzyń Podlaski
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wrocław
Szkoła Podstawowa - Nowy Kościół
Stowarzyszenie Dziedzictwo Świętego Jana Sarkandra - Czechowice-Dziedzice
Stowarzyszenie Dziedzictwa św. Jana Sarkandra - Cieszyn
Zespół Szkół Budowlanych - Skarżysko-Kamienna
Szkoła Podstawowa w Kuzie - Kuzie
I Liceum Ogólnokształcące - Ostrołęka
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Porajów
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Jelenia Góra
Centrum Kształcenia Budowlanego "ZGODA" - Kielce
Szkoła Podstawowa - Gierałtowiec
Szkoła Podstawowa - Wilków
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych - Dębica
Zespół Szkół Nr 1 - Łosice
Publiczne Liceum Ogólnokształcące - Kosów Lacki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Goleniów
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Jelenia Góra
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 - Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych - Wolsztyn
Zespół Szkół Nr 4 - Hrubieszów
Szkoła Podstawowa Nr 19 - Legnica
Zespół Szkół "INFORMATYK" - Lubań
Zespół Szkół Nr 2 - Ełk
Delve Sp. z o.o. - Szczecin
Szkoła Podstawowa w Rydzewie - Rydzewo
Ośrodek Kształcenia Spawaczy ZDZ w Słupsku - Słupsk
Policealne Studium KADRA - Wrocław
Zespół Szkół Nr 4 - Sanok
Zespół Szkół Katolickich - Zabrze
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Świerzawa
Akademia Zawodowa - Oświęcim
Pomorskie Centrum Edukacyjne - Gdynia
Szkoła Podstawowa w Rudce - Rudka
Zespół Szkół Nr 2 - Dębica
I Społeczne Liceum Ogólnokształce
oraz II Społeczne Gimnazjum - Radom

Zespół Szkół Nr 1 - Kozienice
Zespół Szkół Nr 3 - Pabianice
I Liceum Ogólnokształcące - Grudziądz
Zespół Szkół Rolniczych - Zarzecze
Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Biłgoraj
II Liceum Ogólnokształcące - Kędzierzyn-Koźle
Szkoła im. Św. Jana de La Salle - Gdańsk
Centrum Szkoleniowe "Wiedza" - Słupca
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "Twoja Szkoła" - Włocławek
Zespół Szkół - Połaniec
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Wąbrzeźno
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Rybczewice
Lotnicze Zakłady Naukowe - Wrocław
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Liceum Plastyczne - Gdańsk
XLIV Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Liceum Katolickie - Mława
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Łódź
Liceum Ogólnokształcące - Andrychów
Liceum Ogólnokształcące - Słupca
Liceum Ogólnokształcące - Gostynin
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Ozorków
Zespół Szkół Nr 1 - Łańcut
Zespół Szkół Elektrycznych - Kielce
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich - Chruślanki Józefowskie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Kwidzyn
Zespół Szkół Nr 2 - Grajewo
Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Henryków
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 - Gorzów Wielkopolski
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące - Skierniewice
Zespół Szkół - Gniezno
Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach - Krośniewice
I Liceum Ogólnokształcące - Łowicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 - Gliwice
Zespół Szkół w Siedliszczu - Siedliszcze
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 - Kalisz
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych - Radzionków
Zespół Szkół - Kostrzyn nad Odrą
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - Prudnik
Arcus Dom Gościnny - Dziwnów
Zespół Szkół Odzieżowych - Toruń
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ - Nowe Miasto nad Pilicą
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Chwałowice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Tarczyn
Zespół Szkół Specjalnych - Płońsk
Zespół Szkół Budowlanych - Mielec
Zespół Szkół Rolniczych - Grudziądz
Szkoły Spółki "Technik" - Płock
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie - Iława
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi - Białystok
II Liceum Ogólnokształcące - Starogard Gdański
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Piła
Zespół Szkół Elektrycznych - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół nr 3 - Nowy Sącz
Zespół Szkół Nr 1 - Głowno
Zespół Szkół nr 2 - Myszków
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Mieszkowice
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 - Kraków
EuroNauka - Środa Wielkopolska
Zespół Szkół Agrobiznesu - Bystra
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Czarna Woda
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Mysłowice
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy - Bydgoszcz
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego - Żarnowiec
Zespół Szkół - Radzionków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 - Wejherowo
Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu - Zamość
Policealne Studium Hodowli Koni EQUUS - Wrocław
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu - Żywiec
Szkoła Podstawowa Nr 16 - Legnica
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Legnica
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Legnica
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich - Centrum Kształcenia Praktycznego - Kołobrzeg
Zespół Szkół Specjalnych - Mielec
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Jelenia Góra
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 - Skarżysko-Kamienna
Zespół Szkół Rolniczych - Mrągowo
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych
i Ogólnokształcących - Jarosław

Akro Soft - Dariusz Kordulasiński - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 107 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Wrocław
Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 46 - Wrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa - Opolno Zdrój
Szkoła Policealna "EDUKACJA" - Łódź
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego - Żórawina
Towarzystwo Wolnej Wszechnicy Polskiej - Legnica
Szkoła Pływania "NEMO" - Bielsko-Biała
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu - Kozienice
Szkoła Parapsychologii "Droga Życia" - Zawiercie
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Legnica
"Sopocka Filmówka" Studia aktorskie - Sopot
Techniczne Zakłady Naukowe - Skarżysko-Kamienna
Towarzystwo Nowoczesnej Edukacji - Toruń
Medyczna Szkoła Policealna - Sokołów Podlaski
Informatyczna Szkoła Policealna - Ciechanów
Szkoła Podstawowa Nr 67 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Jelenia Góra
Akademia Reklamy - Warszawa
Informatyczna Szkoła Policealna - Ciechanów
Policealne Studium Plastyczne Rzemiosł Artystycznych - Rzepczyno
Zespół Szkół Specjalnych - Żnin
Szkoła Podstawowa Nr 61 - Wrocław
Szkoły Policealne "Teb Edukacja" - Wałbrzych
Szkoła Podstawowa w Rybnie - Rybno
Szkoła Podstawowa - Ruś
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół - Częstochowa
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Jelenia Góra
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 96 - Wrocław
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Złotoryja
Szkoła Podstawowa - Rozogi
Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" - Myślibórz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Maszewie - Maszewo
Szkoła Podstawowa Nr 76 - Wrocław
Policealne Studium Kompleksowej Ochrony - Białystok
Prywatne Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące i Studium Zawodowe - Szczecinek
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Połczyn Zdrój
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zgorzelcu - Zgorzelec
Szkoła Podstawowa - Twardocice
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Lubnów
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś Grodziska
Zespół Szkół Nr 4 - Nadróż
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 - Bogatynia
Szkoła Podstawowa - Żarska Wieś
Szkoła Podstawowa - Prudziszki
Szkoła Podstawowa - Trójca
Szkoła Podstawowa - Malawicze Dolne
Szkoła Podstawowa - Stara Kamionka
Szkoła Podstawowa - Ruszów
Szkoła Podstawowa - Pomorska Wieś
Szkoła Podstawowa nr 1 - Sokółka
Szkoła Podstawowa - Czerwona Woda
Zespół Szkół Samorządowych w Henrykowie - Henryków
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu - Stolec
Szkoła Podstawowa - Białousy
Szkoła Podstawowa - Różanystok
Szkoła Podstawowa - Ręków
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Przedborowa
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II - Kamieniec Ząbkowicki
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kamieniec Ząbkowicki
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Bardo
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 - Węgry
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 - Rzeplin
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 - Polakowice
Przedszkole - Żórawina
Katolicka Szkoła Podstawowa - Kotowice
Szkoła Podstawowa - Siechnice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Ruciane-Nida
Szkoła Podstawowa - Rumian
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jerzmanice Zdrój
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Złotoryja
Szkoła Podstawowa w Rogajnach - Rogajny
Szkoła Podstawowa nr 4 - Solec Kujawski
Szkoła Podstawowa w Rękusach - Rękusy
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Jelenia Góra
Szkoła Podstawowa nr 3 - Reszel
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Bełchatów
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Świeciu - Świecie
Szkoła Podstawowa w Luzinie - Luzino
Szkoła Podstawowa - Radomno
Szkoła Podstawowa - Stary Węgliniec
Szkoła Podstawowa w Radostowie - Radostowo
Szkoła Podstawowa w Kolonii - Kolonia
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Łomża
Szkoła Podstawowa nr 2 - Bielsk Podlaski
Gimnazjum w Gołuchowie - Gołuchów
Szkoła Podstawowa w Gizałkach - Gizałki
Szkoła Podstawowa - Turośń Dolna
Zespół Szkół nr 1 - Koło
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Koło
Szkoła Podstawowa - Bierna
Szkoła Podstawowa - Sokołowiec
Zespół Szkół nr 9 - Koszalin
Zespół Szkół Nr 1 - Kędzierzyn-Koźle
Przedszkole Niepubliczne "Radość" z Grupą Żłobkową - Barbara Moch - Kwidzyn
Medyczna Szkoła Policealna Nr 2 - Warszawa
Przedszkole Nr 2 - Stalowa Wola
Szkoła Podstawowa w Braszowicach - Braszowice
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stoszowicach - Stoszowice
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mońkach - Mońki
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach - Mońki
Szkoła Podstawowa - Świątniki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Święta Katarzyna
Szkoła Podstawowa w Zbójnej - Zbójna
Szkoła Podstawowa - Pustków Wilczkowski
Szkoła Podstawowa - Perlejewo
Szkoła Podstawowa w Wiźnie - Wizna
Szkoła Podstawowa - Nurzec-Stacja
Szkoła Podstawowa - Kobierzyce
Szkoła Podstawowa w Szczepankowie - Szczepankowo
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Mirków
Szkoła Podstawowa - Poćkuny
Szkoła Podstawowa w Drozdowie - Drozdowo
Szkoła Podstawowa - Krasnowo
Szkoła Podstawowa - Węgrów
Szkoła Podstawowa - Sejny
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy - Piątnica
Szkoła Podstawowa - Szczodre
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Zachowice
Szkoła Podstawowa - Giby
Szkoła Podstawowa w Miastkowie - Miastkowo
Szkoła Podstawowa w Lutostani - Lutostań
Szkoła Podstawowa - Ratowice
Szkoła Podstawowa - Sadków
Szkoła Podstawowa - Boguszewo
Szkoła Podstawowa - Dobrzykowice
Szkoła Podstawowa - Kamieniec Wrocławski
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Smolec
Szkoła Podstawowa - Ostrożany
Przedszkole Publiczne Nr 2 - Golub-Dobrzyń
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Łapach - Łapy
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Sobótka
Zespół Szkół Specjalnych - Wieluń
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi - Leszno
Zespół Szkół Publicznych - Zblewo
Szkoła Podstawowa - Kamień Wielki
Szkoła Podstawowa - Jasień
Gimnazjum w Dobrej - Dobra
Gimnazjum nr 1 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Sobótka
Szkoła Podstawowa - Żerniki Wrocławskie
Szkoła Podstawowa w Konojadzie - Konojad
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Borzęciczki
Zespół Szkół w Stawiszynie - Stawiszyn
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Konin
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Gryfino
Szkoła Podstawowa - Pustków Żurawski
Zespół Szkół w Lubianie - Lubiana
Szkoła Podstawowa - Rogów Sobócki
Szkoła Podstawowa - Miłkowice Janki
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Ziębice
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego - Chodel
Medyczne Studium Zawodowe - Zamość
Publiczne Gimnazjum - Borowa
Szkoła Języków Obcych "Bacalarus" - Zamość
Zespół Szkół Samorządowych - Ciepłowody
Szkoła Podstawowa - Bogusze
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Kąty Wrocławskie
Szkoła Podstawowa w Rydzewie - Rydzewo
Szkoła Podstawowa - Zwierzyniec Wielki
Zespół Szkół Specjalnych - Wołów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Walim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Inowrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jordanów Śląski
Szkoła Podstawowa - Dąbrowa Białostocka
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych INDEKS - Jaworzno
Gimnazjum w Tenczynie - Tenczyn
Szkoła Podstawowa - Grzybno
Szkoła Podstawowa w Grzędzicach - Grzędzice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kąty Wrocławskie
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 - Wałbrzych
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 - Wałbrzych
Szkoła Podstawowa w Wygodzie - Wygoda
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wołów
Szkoła Podstawowa w Konarzycach - Konarzyce
Szkoła Podstawowa - Krzydlina Wielka
Szkoła Podstawowa - Warzęgowo
Szkoła Podstawowa w Jarnutach - Jarnuty
Zespół Edukacyjny "BLOK" - Toruń
Szkoła Podstawowa - Stary Wołów
Szkoła Podstawowa w Ptakach - Ptaki
Szkoła Podstawowa w Lemanie - Leman
Szkoła Podstawowa - Mojęcice
Szkoła Podstawowa - Krzelów
Szkoła Podstawowa - Janowo
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Brzeg Dolny
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kolno
Szkoła Policealna Medyczna - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Brzeg Dolny
Szkoła Podstawowa w Turośli - Turośl
Szkoła Podstawowa nr 1 - Kolno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Brzeg Dolny
Szkoła Podstawowa - Dubiny
Szkoła Podstawowa - Czeremcha
Szkoła Podstawowa nr 3 - Hajnówka
Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej - Nakło nad Notecią
Szkoła Podstawowa - Wąsosz
Szkoła Podstawowa - Rydzewo
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Policealna Szkoła Zawodowa TWP - Strzelno
Szkoła Podstawowa - Rajgród
Szkoła Podstawowa nr 2 - Grajewo
Szkoła Podstawowa - Słucz
Szkoła Podstawowa - Strabla
Szkoła Podstawowa - Radziłów
Szkoła Podstawowa - Dobrzyniówka
Szkoła Podstawowa Nr 39 - Lublin
Liceum Ogólnokształcące "Albert" - Występ
Gimnazjum - Bojanowo
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 - Wałbrzych
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 - Chełm
Gimnazjum - Tokarnia
Szkoła Podstawowa - Kiełczów
Publiczne Gimnazjum Nr 6 - Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa - Topczewo
Zespół Szkół - Pełczyce
Szkoła Podstawowa - Mień
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Gryfice
Szkoła Podstawowa - Sulewo-Kownaty
Szkoła Podstawowa - Domanowo
Amerykańskie Gimnazjum Niepubliczne "IAS" - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Łubin Kościelny
Amerykańska Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 44 - Warszawa
Zespół Szkół w Gościnie - Gościno
Szkoła Podstawowa nr 5 - Bielsk Podlaski
Zespół Szkół Zawodowych - Strzelno
Szkoła Podstawowa w Stawiskach - Stawiski
Publiczna Szkoła Podstawowa - Konopki Pokrzywnica
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Goleniów
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 - Wałbrzych
Zespół Szkół Nr 22 - Toruń
Zespół Szkół Nr 1 - Grudziądz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Inowrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 - Wałbrzych
Policealne Studium Zawodowe "FAMA" - Inowrocław
Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim - Kowalewo Pomorskie
Zespół Szkół Ekonomicznych - Grudziądz
Zespół Szkół Ekonomicznych - Włocławek
Prywatne Szkoły MENEDŻER - Włocławek
Zespół Szkół Nr 19 - Bydgoszcz
Prywatna Szkoła dla Dorosłych "Przyszłość" - Golub-Dobrzyń
Szkoła Podstawowa - Kolnica
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 26 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Czarna Białostocka
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 - Toruń
Szkoła Podstawowa - Drzonowo
Szkoła Podstawowa - Złotoria
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Solec Kujawski
Zespół Szkół Licealnych - Koronowo
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalna - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa w Rogowie - Rogowo
Szkoła Podstawowa - Choroszcz
Szkoła Podstawowa - Jaminy
Centrum Kształcenia Dorosłych - Brodnica
Szkoła Podstawowa - Jaziewo
Szkoła Podstawowa - Żarnowo Drugie
Zespół Szkół Rolniczych - Brodnica
Szkoła Podstawowa - Netta
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi - Suwałki
Szkoła Podstawowa - Janówka
Szkoła Podstawowa nr 9 - Suwałki
Szkoła Podstawowa nr 6 - Suwałki
Szkoła Podstawowa nr 6 - Augustów
Szkoła Podstawowa nr 4 - Suwałki
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Łomża
Szkoła Podstawowa nr 4 - Augustów
Szkoła Podstawowa nr 7 - Łomża
Szkoła Podstawowa nr 19 - Białystok
Publiczna Szkoła Podstawowa - Studzianki
Szkoła Podstawowa - Wasilków
Szkoła Podstawowa - Uhowo
Szkoła Podstawowa - Daniłowo Duże
Szkoła Podstawowa nr 2 - Łapy
Szkoła Laboratorium - Toruń
Szkoła Podstawowa - Wysokie
Szkoła Podstawowa - Tołcze
Szkoła Nauki Jazdy "Drift" - Piła
Szkoła Podstawowa - Jastków
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Łapy
Szkoła Podstawowa - Księżyno
Szkoła Podstawowa w Dobrej - Dobra
Zespół Szkół Nr 3 - Golub-Dobrzyń
Zespół Szkół Katolickich - Inowrocław
Szkoła Podstawowa - Dębice
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Łomża
Szkoła Podstawowa - Modzerowo
Zespół Szkół Specjalnych - Chełmża
Zespół Szkół Specjalnych - Brodnica
Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach - Szerzawy
Zespół Szkół Nr 5 - Toruń
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 - Grudziądz
Zespół Szkół Nr 3 - Włocławek
Szkoła Podstawowa nr 4 - Łomża
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Łomża
Szkoła Podstawowa Nr 51 - Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi - Białystok
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Wielgie
Szkoła Podstawowa Nr 44 - Białystok
Szkoła Podstawowa nr 34 - Białystok
Szkoła Podstawowa nr 28 - Białystok
Szkoła Podstawowa nr 16 - Białystok
Szkoła Podstawowa nr 14 - Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Białystok
Szkoła Podstawowa - Czarnogłowy
Szkoła Podstawowa - Cychry
Szkoła Podstawowa nr 11 - Białystok
Zespół Szkół w Stawkach - Stawki
Szkoła Podstawowa - Chwarstnica
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Choszczno
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Chojna
Szkoła Podstawowa - Chociwel
Szkoła Podstawowa nr 47 - Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Białystok
Szkoła Podstawowa w Chabielicach - Chabielice
Szkoła Podstawowa w Bornem Sulinowie - Borne Sulinowo
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Narew
Szkoła Podstawowa - Bonin
Szkoła Podstawowa - Szczuczyn
Szkoła Podstawowa - Boleszkowice
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie - Filia w Kraśniku - Kraśnik
Szkoła Podstawowa - Bobrowice
Zespół Szkół Nr 4 - Kraśnik
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Zabłudów
Publiczne Gimnazjum - Stróża-Kolonia
Szkoła Podstawowa - Biesiekierz
Szkoła Podstawowa - Bierzwnik
Zespół Szkół - Bierzwnica
Szkoła Filialna w Białym Zdroju - Biały Zdrój
Szkoła Podstawowa nr 21 - Białystok
Szkoły "Atena" - Gdańsk
Zespół Szkół - Osiek
Szkoła Podstawowa - Cierpice
Szkoła Podstawowa - Mała Nieszawka
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół - Gostycyn
Szkoła Podstawowa - Lińsk
Szkoła Podstawowa - Kościelna Wieś
Publiczna Szkoła Podstawowa - Krzywosądz
Szkoła Podstawowa - Kołaczkowo
Szkoła Podstawowa - Śliwiczki
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla Chłopców - Strzelno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szubin
Szkoła Podstawowa - Kiełpin
Szkoła Podstawowa - Bnin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Fabianki
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Nakło nad Notecią
Szkoła Podstawowa - Kanibród
Publiczna Szkoła Podstawowa - Sarnowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Cyprianka
Zespół Szkół Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim - Sępólno Krajeńskie
Szkoła Podstawowa - Choceń
Publiczna Szkoła Podstawowa - Szpetal Górny
Zespół Szkół Nr 2 - Brześć Kujawski
Szkoła Podstawowa - Wieniec
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Albert" - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa - Sarbinowo Drugie
Szkoła Podstawowa - Świątkowo
Szkoła Podstawowa - Świerczynki
Szkoła Podstawowa - Terespol Pomorski
Zespół Szkół - Paterek
Szkoła Podstawowa - Zgłowiączka
Szkoła Podstawowa - Terebiń
Publiczna Szkoła Podstawowa - Świątkowizna
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś Wielka
Szkoła Podstawowa - Śmiłowice
Szkoła Podstawowa - Januszkowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bezrzecze
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Białogard
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Świecie
Szkoła Podstawowa - Wierzchy
Szkoła Podstawowa - Brzeziny
Szkoła Podstawowa - Rychława
Zespół Placówek Oświatowych - Drzycim
Szkoła Podstawowa - Ojrzanowo
Szkoła Podstawowa - Dragacz
Szkoła Podstawowa w Zbożu - Zboże
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie - Wiśniewa
Szkoła Podstawowa w Zamartem - Zamarte
Szkoła Podstawowa Nr 20 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 66 - Bydgoszcz
Gimnazjum - Golub-Dobrzyń
Zespół Placówek Oświatowych - Nakonowo
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Lubicz Dolny
Szkoła Podstawowa w Czernikowie - Czernikowo
Szkoła Podstawowa w Warszewicach - Warszewice
Szkoła Podstawowa w Pigży - Pigża
Szkoła Podstawowa - Kąkowa Wola
Szkoła Podstawowa w Mazowszu - Mazowsze
Zespół Szkół - Pokrzydowo
Publiczne Gimnazjum - Białe Błota
Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym - Młyniec Pierwszy
Szkoła Podstawowa w Makowiskach - Makowiska
Szkoła Podstawowa w Palmierowie - Palmierowo
Gimnazjum nr 5 - Mysłowice
Szkoła Podstawowa we Wronowach - Wronowy
Szkoła Podstawowa w Kończewicach - Kończewice
Szkoła Podstawowa - Wylatowo
Szkoła Podstawowa w Siporach - Sipiory
Szkoła Podstawowa w Barwicach - Barwice
Szkoła Podstawowa - Gębice
Szkoła Podstawowa w Markowicach - Markowice
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Chełmża
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wójcin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Rzeszynek
Szkoła Podstawowa w Rozstrzębowie - Rozstrzębowo
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Włocławek
Gimnazjum - Ruda-Huta
Szkoła Podstawowa nr 14 - Włocławek
Szkoła Podstawowa w Ciechrzu - Ciechrz
Zespół Szkół Nr 11 - Włocławek
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Barlinek
Gimnazjum Nr 3 - Bachorce
Szkoła Podstawowa Nr 72 - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 71 - Szczecin
Zespół Szkół Nr 2 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Wybcz
Szkoła Podstawowa - Siedliszcze
Szkoła Podstawowa Nr 63 - Szczecin
Gimnazjum nr 1 - Gniewkowo
Szkoła Podstawowa - Legbąd
Szkoła Podstawowa Nr 69 - Szczecin
Zespół Szkół w Stołpiu - Stołpie
Szkoła Podstawowa Nr 61 - Szczecin
Gimnazjum Nr 27 w Bydgoszczy - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa - Jarantowice
Szkoła Podstawowa Nr 45 - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Tuchola
Szkoła Podstawowa Nr 42 - Szczecin
Szkoła Podstawowa - Babice
Szkoła Podstawowa Nr 39 - Szczecin
Szkoła Filialna - Sucha
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Gózd Lipiński
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Szczecin
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 2 - Łódź
Zespół Szkół - Służewo
Szkoła Podstawowa - Ryńsk
Gimnazjum nr 1 - Brodnica
Szkoła Podstawowa - Wielkie Radowiska
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Gdańsk
Zespół Szkół - Tuczna
Szkoła Podstawowa - Raciąż
Szkoła Podstawowa nr 23 - Szczecin
Gimnazjum - Rokitno
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Szczecinie - Szczecin
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szczecin
Gimnazjum Nr 5 - Szczecin
Gimnazjum Nr 37 w Szczecinie - Szczecin
Zespół Szkół - Rogoźnica
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Jelnica
Szkoła Podstawowa - Misie
Zespół Kształcenia i Wychowania - Rozłazino
Szkoła Podstawowa nr 84 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 58 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa w Sławkowie - Sławkowo
Szkoła Podstawowa - Płowce
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Kamień Krajeński
Zespół Placówek Oświatowych - Kodeń
Szkoła Podstawowa - Płocicz
Szkoła Podstawowa - Tur
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wielki Komorsk
Publiczna Szkoła Podstawowa - Warlubie
Szkoła Podstawowa - Laskowice
Szkoła Podstawowa - Strzelce
Szkoła Podstawowa - Duża Cerkwica
Szkoła Podstawowa w Witosławiu - Witosław
Szkoła Podstawowa - Długie
Szkoła Podstawowa - Różanna
Szkoła Podstawowa - Runowo Krajeńskie
Szkoła Podstawowa - Skudzawy
Szkoła Podstawowa - Starorypin Rządowy
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Rypin
Szkoła Podstawowa Nr 19 - Włocławek
Szkoła Podstawowa - Nowy Kobrzyniec
Szkoła Podstawowa w Dobieszewie - Dobieszewo
Szkoła Podstawowa - Topólka
Szkoła Podstawowa Nr 65 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 5 - Toruń
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Olszewka
Szkoła Podstawowa nr 4 - Grudziądz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 - Grudziądz
Szkoła Podstawowa Nr 16 - Inowrocław
Szkoła Podstawowa - Wierzchosławice
Szkoła Podstawowa - Kijewo
Szkoła Podstawowa - Pieranie
Szkoła Podstawowa - Parchanie
Szkoła Podstawowa - Lisnowo
Szkoła Podstawowa - Rogóźno
Szkoła Podstawowa - Osiek
Szkoła Podstawowa - Rusinowo
Szkoła Podstawowa - Strzelce Górne
Szkoła Podstawowa w Kołodziejewie - Kołodziejewo
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa w Rachcinie - Rachcin
Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu - Gniewkówiec
Szkoła Podstawowa - Tłuchowo
Szkoła Podstawowa - Mysłakówko
Szkoła Podstawowa - Jajkowo
Szkoła Podstawowa w Wólce - Wólka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy - Kruszwica
Szkoła Podstawowa - Skępe
Szkoła Podstawowa w Broniewicach - Broniewice
Szkoła Podstawowa - Brzozie
Szkoła Podstawowa w Czermnie - Czermno
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Lipno
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lipno
Szkoła Podstawowa - Słup
Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim - Sławsk Wielki
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa - Niemcz
Szkoła Podstawowa - Lisewo
Szkoła Podstawowa w Polanowicach - Polanowice
Szkoła Podstawowa - Dusocin
Szkoła Podstawowa w Klonowie - Klonowo
Szkoła Podstawowa - Strzelewo
Szkoła Podstawowa w Lubnowych - Lubnowy Małe
Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące - Wielka Łąka
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lidzbark Warmiński
Szkoła Podstawowa - Wrocki
Szkoła Podstawowa - Kowalewo Pomorskie
Szkoła Podstawowa - Nowogród
Szkoła Podstawowa nr 3 - Morąg
Szkoła Podstawowa - Świętosław
Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu - Nieżywięć
Publiczna Szkoła Podstawowa - Miłomłyn
Szkoła Podstawowa w Orzynach - Orzyny
Szkoła Podstawowa w Ciechocinie - Ciechocin
Szkoła Podstawowa - Drużyny
Publiczna Szkoła Podstawowa - Liwa
Publiczna Szkoła Podstawowa - Nowe Świerczyny
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zakrzewo
Szkoła Podstawowa - Dubielno
Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy - Żary
Szkoła Podstawowa - Maksymilianowo
Szkoła Podstawowa w Mazurach - Mazury
Szkoła Podstawowa - Witoldowo
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klebark Wielki
Szkoła Podstawowa - Pogrodzie
Szkoła Podstawowa w Liskach - Liski
Szkoła Podstawowa w Pogorzeli - Pogorzel
Szkoła Podstawowa nr 2 - Pisz
Szkoła Podstawowa - Sitowiec
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Pisz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem - Wysokie Mazowieckie
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kłębowo
Szkoła Podstawowa nr 4 - Ełk
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Elbląg
Szkoła Podstawowa - Krawczyki
Szkoła Podstawowa w Piotrowcu - Piotrowiec
Szkoła Podstawowa nr 8 - Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 4 - Elbląg
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej - Nowa Wieś Ełcka
Szkoła Podstawowa w Pilonie - Pilona
Szkoła Podstawowa w Pietrzwałdzie - Pietrzwałd
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Chełmno
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Golub-Dobrzyń
Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu - Zajeziorze
Szkoła Podstawowa - Szadłowice
Szkoła Podstawowa nr 6 - Inowrocław
Gimnazjum - Jeleniewo
Szkoła Podstawowa w Lisewie Kościelnym - Lisewo Kościelne
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach - Bobrowniki
Szkoła Podstawowa - Węgiersk
Katolicka Szkoła Podstawowa - Inowrocław
Szkoła Podstawowa - Ostrowite
Szkoła Podstawowa - Murzynno
Szkoła Podstawowa w Trzebielinie - Trzebielino
Zespół Szkół w Nakli - Nakla
Zespół Szkół w Parchowie - Parchowo
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy - Kamnica
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Gąski
Szkoła Podstawowa - Trzemiętowo
Szkoła Podstawowa w Piaszczynie - Piaszczyna
Społeczne Gimnazjum Językowe - Lębork
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Popowo
Szkoła Podstawowa - Kruszyn
Publiczne Gimnazjum w Gwdzie Wielkiej - Gwda Wielka
Szkoła Podstawowa w Wielkim Wełczu - Wielki Wełcz
Szkoła Podstawowa - Brzoza
Szkoła Podstawowa - Wielkie Rychnowo
Szkoła Podstawowa - Bojano
Szkoła Podstawowa Wierciny - Wierciny
Szkoła Podstawowa w Wojanowie - Wojanowo
Szkoła Podstawowa w Wiślinie - Wiślina
Szkoła Podstawowa nr 13 - Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Katolickie Gimnazjum - Lębork
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Tczew
XXIV Liceum Ogólnokształcące - Gdańsk
Zespół Kształcenia i Wychowania - Kamienica Szlachecka
Szkoła Podstawowa - Puzdrowo
Zespół Kształcenia i Wychowania - Brodnica Górna
Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach - Wielkie Chełmy
Gimnazjum w Sławęcinie - Sławęcin
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem - Ostrowite
Szkoła Podstawowa w Kłodawie - Kłodawa
Szkoła Podstawowa - Pluskowęsy
Szkoła Podstawowa - Buszkowo
Szkoła Podstawowa w Piekle - Piekło
Szkoła Podstawowa w Lipnie - Lipno
Zespół Szkół w Dłużynie - Dłużyna
Zespół Szkół Nr 12 Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym - Kalisz
Zespół Szkoł Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej - Leźno
Szkoła Twórczej Integracji - Milin
Szkoła Podstawowa w Kozielcu - Kozielec
Szkoła Podstawowa w Klonie - Klon
Szkoła Podstawowa w Kolte Dużym - Kocioł Duży
Szkoła Podstawowa w Kosewie - Kosewo
Szkoła Podstawowa - Kowale Oleckie
Szkoła Podstawowa w Małkach - Małki
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących - Jarosław
Zespół Szkół Publicznych - Kowalew
Szkoła Podstawowa - Gorczenica
Szkoła Podstawowa - Kościelna Wieś
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ornecie - Orneta
Szkoła Podstawowa w Olsztynku - Olsztynek
Szkoła Podstawowa w Dobrzycy - Dobrzyca
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach - Krekole
Zespół Szkół Nr 1 - Hajnówka
Szkoła Podstawowa w Niechłoninie - Niechłonin
Szkoła Podstawowa w Napiwodzie - Napiwoda
Publiczna Publiczna Szkoła Podstawowa w Marwałdzie - Marwałd
Zespół Szkół Specjalnych - Mrągowo
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Pasłęk
Szkoła Podstawowa w Małdytach - Małdyty
Szkoła Podstawowa w Łynie - Łyna
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Ostróda
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach - Łęgajny
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostródzie - Ostróda
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostródzie - Ostróda
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Ostróda
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Gronowo Górne
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Waśniewo-Grabowo
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem - Ostrowite
Szkoła Podstawowa - Witków
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 4 - Iława
Szkoła Podstawowa Nr 21 - Elbląg
Szkoła Podstawowa - Hartowiec
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Elbląg
Szkoła Podstawowa - Barkowo
Szkoła Podstawowa - Kalinowo
Szkoła Podstawowa w Hejdyku - Hejdyk
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Elbląg
Szkoła Podstawowa w Jeżach - Jeże
Szkoła Podstawowa w Goryniu - Goryń
Szkoła Podstawowa - Jeziorany
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej - Wisznia Mała
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa - Platerówka
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Lidzbark Warmiński
Szkoła Podstawowa w Petrykozach - Petrykozy
Przedszkole Miejskie Nr 8 - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa - Leginy
Zespół Szkół Usługowych - Ostrów Wielkopolski
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie - Laseczno
Szkoła Podstawowa w Kiwitach - Kiwity
Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Wałczu - Wałcz
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Ełk
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jugowice
Szkoła Podstawowa - Kraśnik Dolny
Katolicki Zespół Edukacyjny - Olsztyn
Szkoła Podstawowa w Łęgowie - Łęgowo
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Międzychód
Szkoła Podstawowa - Kumielsk
Szkoła Podstawowa Nr 18 w Olsztynie - Olsztyn
Szkoła Podstawowa - Stary Łom
Zespół Szkół - Jarosławiec
Szkoła Podstawowa - Smolna
Szkoła Podstawowa - Ligota Polska
Szkoła Podstawowa - Kraszów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Świeradów Zdrój
Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno - Wychowawczy - Kruzy
Szkoła Podstawowa w Łęczu - Łęcze
Szkoła Podstawowa - Gronowo Elbląskie
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Elbląg
Szkoła Podstawowa w Krotoszynach - Krotoszyny
Szkoła Podstawowa w Krutyni - Krutyń
Skoła Podstawowa w Gromie - Grom
Klub Inicjatyw Dziecięcych - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Barczewo
Szkoła Podstawowa w Barcikowie - Barcikowo
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Gołdap
Szkoła Podstawowa - Bukwałd
Ośrodek Kolonijno-Wczasowy - "WODNIK" - Darłowo
Szkoła Podstawowa - Brzozie Lubawskie
Szkoła Podstawowa w Boćwince - Boćwinka
Szkoła Podstawowa w Boćwince - Boćwinka
Szkoła Podstawowa - Dźwierzuty
Szkoła Podstawowa w Bisztynku - Bisztynek
Szkoła Podstawowa - Grabiszyce Średnie
II Liceum Ogólnokształcące - Lubartów
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Biskupiec
Szkoła Podstawowa - Międzybórz
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Dobre Miasto
Szkoła Podstawowa w Cimochach - Cimochy
Szkoła Podstawowa w Białutach - Białuty
Szkoła Podstawowa - Sarby
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Giżycko
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Trzebnica
Szkoła Podstawowa - Barty
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bartoszycach - Bartoszyce
Szkoła Podstawowa nr 3 - Bartoszyce
Szkoła Podstawowa - Bartołty Wielkie
Szkoła Podstawowa - Masłów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bynowie - Bynowo
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Butryny
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Głuszyca Górna
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gałdowie - Gałdowo
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Braniewie - Braniewo
Szkoła Podstawowa we Franknowie - Franknowo
Samorządowa Szkoła Podstawowa we Franciszkowie - Franciszkowo
Szkoła Podstawowa w Gródkach - Gródki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszowie - Strzeszów
Szkoła Podstawowa - Dąbrowa Bolesławiecka
Szkoła Podstawowa - Mrowiny
Szkoła Podstawowa w Drogoszach - Drogosze
Szkoła Podstawowa - Mokrzeszów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Bartoszyce
Szkoła Podstawowa - Psary
Zespół Szkół - Stara Łubianka
Szkoła Podstawowa - Lutomia Dolna
Szkoła Podstawowa - Bystrzyca Górna
Szkoła Podstawowa - Pszenno
Salezjańska Szkoła Podstawowa - Piła
Szkoła Podstawowa - Witoszów Dolny
Szkoła Podstawowa nr 2 - Lubań
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Ząbkowice Śląskie
Zespół Szkół Samorządowych w Chełchach - Chełchy
Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa - Trzebnica
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pile - Piła
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Ząbkowice Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi - Piła
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Piła
Szkoła Podstawowa - Czatkowice
Zespół Szkół i Przedszkola - Krośnice
Zespół Szkół - Wleń
Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim - Miasteczko Krajeńskie
Szkoła Podstawowa - Pilchowice
Szkoła Podstawowa - Krobica
Gimnazjum Publiczne w Kaczorach - Kaczory
Szkoła Podstawowa - Szklary Górne
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii - Krosnowice
Szkoła Podstawowa - Zbylutów
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piechowicach - Piechowice
Szkoła Podstawowa w Jaźwinie - Jaźwina
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Stanowice
Szkoła Podstawowa - Niwnice
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Strzegom
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Dzierżoniów
Szkoła Podstawowa w Ławszowej - Ławszowa
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kostrza
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach - Wykroty
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lwówek Śląski
Szkoła Podstawowa w Tymowej - Tymowa
Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku - Kuźniczysko
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Oborniki Śląskie
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Oborniki Śląskie
Szkoła Podstawowa - Osolin
Szkoła Podstawowa - Jegłowa
Szkoła Podstawowa - Czarny Bór
Szkoła Podstawowa - Borek Strzeliński
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Radwanice
Szkoła Podstawowa - Buczyna
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Przemków
Szkoła Podstawowa - Wawrzyszów
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Leszno
Gimnazjum - Białośliwie
Szkoła Podstawowa - Drołtowice
Zespół Szkół Specjalnych - Żmigród
Szkoła Podstawowa w Boleścinie - Boleścin
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 - Szczecin
Szkoła Podstawowa - Cieszków
Gimnazjum w Siedlikowie - Siedlików
Szkoła Podstawowa w Siedlikowie - Siedlików
Schronisko dla Nieletnich - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach - Piotrkowice
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 52 - Szczecin
Gimnazjum Nr 1 w Ostrzeszowie - Ostrzeszów
Zespół Szkół Publicznych - Prusy
Szkoła Podstawowa w Mikstacie - Mikstat
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 44 - Szczecin
Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni - Szczecin
Gimnazjum w Doruchowie - Doruchów
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Szczecin
Szkoła Podstawowa w Doruchowie - Doruchów
Gimnazjum w Czajkowie - Czajków
Gimnazjum Nr 28 - Szczecin
Gimnazjum Nr 2 w Złocieńcu - Złocieniec
Gimnazjum we Wrześnicy - Wrześnica
Szkoła Podstawowa - Żmigród
Publiczne Gimnazjum - Wolin
Zespół Szkół w Granowcu - Granowiec
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 - Strzegom
Zespół Szkół - Widuchowa
Zespół Szkół w Wielowsi - Wielowieś
Szkoła Podstawowa - Płóczki Górne
Gimnazjum - Warnice
Zespół Szkół - Czeszów
Zespół Szkół w Sieroszewicach - Sieroszewice
Szkoła Podstawowa - Imbramowice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Olszany
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Tychowo
Szkoła Podstawowa - Osiek
Zespół Szkół - Kuropatnik
Publiczne Gimnazjum w Turowie - Turowo
Zespół Szkół w Marcinowicach - Marcinowice
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Trzebież
Szkoła Podstawowa - Niemstów
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Oława
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Twardogóra
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 - Oława
Zespół Szkół - Chynowa
Publiczne Gimnazjum - Trzcińsko Zdrój
Szkoła Podstawowa - Rzeczyca
Publiczne Gimnazjum - Silnowo
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sławoborzu - Sławoborze
Zespół Szkół Specjalnych - Twardogóra
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Jelcz-Laskowice
Szkoła Podstawowa - Krzeczyn Wielki
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Oława
Szkoła Podstawowa - Parchów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Oława
Szkoła Podstawowa - Szklary Dolne
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Lubin
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Jaroszów
Szkoła Podstawowa - Grabowno Wielkie
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Lubin
Zespół Szkół - Bystrzyca
Szkoła Podstawowa w Goszczu - Goszcz
Publiczna Szkoła Podstawowa - Goczałków
Szkoła Podstawowa - Szczodrów
Katolicka Szkoła Podstawowa - Oleśnica
Szkoła Podstawowa - Stradomia Wierzchnia
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Syców
Zespół Szkół w Przygodzicach - Przygodzice
Gimnazjum Publiczne w Gorzycach Wielkich - Gorzyce Wielkie
Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej - Wiry
Publiczne Gimnazjum dla Dorosłych - Trzcińsko Zdrój
Gimnazjum nr 60 - Poznań
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Strzelin
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego - Kraków
Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi - Świnoujście
Publiczna Szkoła Podstawowa - Strzelce
Zespół Szkół Sportowych - Lubin
Zespół Szkół Specjalnych - Lubin
Gimnazjum - Świnoujście
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi - Stary Jaworów
Szkoła Podstawowa - Lubomierz
Zespół Szkół - Świerczyna
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Karczyce
Gimnazjum Nr 4 - Ostrów Wielkopolski
Zespół Szkół - Roztoka
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Suliszewie - Suliszewo
Szkoła Podstawowa - Odolanów
Szkoła Podstawowa - Gniewków
Zespół Szkół w Siemyślu - Siemyśl
Szkoła Podstawowa - Grębocice
Szkoła Podstawowa - Mieczków
Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach - Nowe Skalmierzyce
Zespół Szkół - Miękinia
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Środa Śląska
Szkoła Podstawowa - Malczyce
Szkoła Podstawowa - Dobromierz
Zespół Szkół - Ludomy
Gimnazjum - Ryczywół
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Renice
Zespół Szkół - Parkowo
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Świebodzice
Zespół Szkół - Gościejewo
Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku - Kowanówko
Zespół Szkół Publicznych w Redle - Redło
Zespół Szkół w Rąbinie - Rąbino
Zespół Szkół w Brzezinach - Brzeziny
Zespół Szkół - Oborniki
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Oborniki
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Pyrzyce
Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych - Świebodzice
Zespół Szkół w Postominie - Postomino
Szkoła Podstawowa nr 7 - Oleśnica
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Świebodzice
Gimnazjum w Chrośnicy - Chrośnica
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Nowogard
Zespół Szkół Sportowych - Szczecin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 - Strzelin
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Świebodzice
Szkoła Podstawowa - Witowice
Szkoła Podstawowa - Jaworów
Szkoła Podstawowa Nr 105 - Świdnica
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny - Bukowiec
Szkoła Podstawowa - Boruja Kościelna
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Nowy Tomyśl
Szkoła Podstawowa - Lwówek
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Nowogard
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lwówek Śląski
Publiczna Szkoła Podstawowa - Brzeźno Wielkie
Szkoła Podstawowa - Ktery
Szkoła Podstawowa Nr 42 - Łódź
Publiczne Gimnazjum nr 3 - Starogard Gdański
Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym - Mogilno Duże
Szkoła Podstawowa - Krzemieniewice
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dziemianach - Dziemiany
Szkoła Podstawowa - Snowidza
Publiczna Szkoła Podstawowa - Ptaszków
Szkoła Podstawowa w Osieku - Osiek
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Giecznie - Gieczno
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Kłodzko
Publiczne Gimnazjum w Grzmiącej - Grzmiąca
Szkoła Podstawowa - Błogie Rządowe
Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Gimnazjum - Łęczyca
Społeczna Szkoła Podstawowa w Orątkach - Orątki Górne
Publiczna Szkoła Podstawowa - Radków
Gimnazjum Publiczne w Dolicach - Dolice
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 - Łódź
Zespół Szkół - Zawonia
Szkoła Podstawowa - Pławna
Gimnazjum w Rozprzy - Rozprza
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 6 - Radomsko
Szkoła Podstawowa w Przygłowie - Przygłów
Szkoła Podstawowa w Ostrówku - Ostrówek
Szkoła Podstawowa - Osjaków
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Miłowice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Orzechów
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Radomsko
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi - Ozorków
Gimnazjum w Krzyżanowie - Krzyżanów
Szkoła Podstawowa - Wierzchlas
Szkoła Podstawowa - Straszów
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Wola Wiązowa
Szkoła Podstawowa - Prusinowice
Publiczna Szkoła Podstawowa w Silniczce - Silniczka
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Żdżarach - Żdżary
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Sieradz
Szkoła Podstawowa - Dobrzeń
Publiczna Szkoła Podstawowa - Leśniów Wielki
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Drewnicy - Drewnica
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szprotawa
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 - Żagań
Centrum Oświatowo-Kulturalne - Potarzyca
Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem - Waszkowskie
Zespół Edukacyjny w Konotopie - Konotop
Gimnazjum w Starym Kurowie - Stare Kurowo
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 - Sopot
Zespoł Szkół - Czernin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kozenin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Chotków
Szkoła Podstawowa - Chojne
Gimnazjum - Bolimów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu - Lipie
Szkoła Podstawowa - Bierutów
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Stara Wojska
Zespół Szkół w Popowie Głowieńskim - Popów Głowieński
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Szklarska Poręba
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Krośniewice
Gimnazjum Nr 8 - Leszno
Szkoła Podstawowa nr 11 - Łódź
Publiczne Gimnazjum w Kobielach Wielkich - Kobiele Wielkie
Szkoła Podstawowa - Charłupia Wielka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wielki Bukowiec
Zespół Szkół Specjalnych - Brzeziny
Szkoła Podstawowa - Galewice
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lubin
Szkoła Podstawowa w Łebie - Łeba
Publiczne Gimnazjum - Zabór
Szkoła Podstawowa w Kończewicach - Kończewice
Szkoła Podstawowa Nr 153 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Dabrówce Wielkiej - Dąbrówka Wielka
Zespół Szkół Nr 15 - Gdynia
Szkoła Podstawowa - Wszechświęte
Szkoła Podstawowa - Golesze Duże
Szkoła Podstawowa - Rosko
Szkoła Podstawowa w Gaszynie - Gaszyn
Szkoła Podstawowa - Lnisno
Szkoła Podstawowa Nr 24 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 37 - Łódź
Gimnazjum w Żarnowie - Żarnów
Szkoła Podstawowa w Dobrej - Dobra
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świebodzinie - Świebodzin
Szkoła Podstawowa - Kobylin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kamieńsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 6 - Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łowiczu - Łowicz
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wielgomłyny
XX Liceum Ogólnokształcące - Gdańsk
Zespół Szkół w Przywidzu - Przywidz
Gimnazjum w Bojanie - Bojano
Szkoła Podstawowa w Bełdowie - Bełdów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Bełchatów
Szkoła Podstawowa - Dobroszyce
Szkoła Podstawowa - Sokołowice
Szkoła Podstawowa - Wabienice
Szkoła Podstawowa - Jugów
Zespół Szkół - Dziadowa Kłoda
I Społeczna Szkoła Podstawowa - Zgierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Hel
Szkoła Podstawowa - Ludwikowice Kłodzkie
Szkoła Podstawowa - Smolnik
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Milicz
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Nowa Ruda
Szkoła Podstawowa - Podgórzyn
Zespół Szkół w Ostaszewie - Ostaszewo
Zespół Szkół Publicznych - Pisarzowice
Zespół Szkół w Mścicach - Mścice
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 - Oleśnica
Zespół Szkół - Łowyń
Gimnazjum - Lubno
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzychodzie - Międzychód
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Oleśnica
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 40 - Poznań
Zespół Szkół w Lipianach - Lipiany
Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach - Rzeszotary
Zespół Szkół w Kozielicach - Kozielice
Szkoła Podstawowa Nr 80 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 70 - Poznań
Szkoła Podstawowa - Wziąchowo Wielkie
Szkoła Podstawowa Nr 66 - Poznań
Szkoła Podstawowa - Ubocze
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Lubin
Szkoła Podstawowa Nr 62 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Lubań
Szkoła Podstawowa - Nowy Zamek
Szkoła Podstawowa - Rosochata
Szkoła Podstawowa - Dunkowa
Zespół Szkół Specjalnych - Nowa Ruda
Szkoła Podstawowa - Biedrzychowice
Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym "Słoneczko" w Kołobrzegu - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa - Bieniowice
Szkoła Podstawowa Nr 34 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Olszyna
Szkoła Podstawowa - Jaczów
Zespół Szkół w Kołobrzegu - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Nowa Ruda
Zespół Szkół - Krotoszyce
Szkoła Podstawowa - Wągrodno
Szkoła Podstawowa - Dąbie
Szkoła Podstawowa - Radostów Średni
Szkoła Podstawowa - Radogoszcz
Szkoła Podstawowa - Budziwojów
Szkoła Podstawowa - Stankowice
Szkoła Podstawowa - Trzebieszowice
Niepubliczny Zespół Szkół - Ścinawka Dolna
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego - Kościelnik
Szkoła Podstawowa - Kopaniec
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Lądek Zdrój
Szkoła Podstawowa - Jaszkowa Dolna
Szkoła Podstawowa - Gorzanów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowa Ruda
Szkoła Podstawowa Nr 21 - Poznań
Gimnazjum Publiczne imienia "Żołnierzy Sybiru" - Lubawka
Zespół Szkół Publicznych
Szkoła Podstawowa w Lubawce - Lubawka

Zespół Szkół Publicznych - Chełmsko Śląskie
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Poznań
Zespól Szkól Z Oddzialami Integracyjnymi Nr 2 - Poznań
Zespół Szkół w Kołbaczu - Kołbacz
Szkoła Podstawowa - Miszkowice
Publiczne Gimnazjum - Kamień Pomorski
Szkoła Podstawowa - Pisarzowice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Międzyrzecz
Pałacyk Łąkomin - Łąkomin
Szkoła Podstawowa - Nielubia
Zespół Szkół w Białołęce - Białołęka
Szkoła Podstawowa - Kotla
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - Głogów
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Dzierżoniów
Zespół Szkół Specjalnych - Kudowa Zdrój
Publiczna Szkoła Podstawowa - Ostrowąs
Szkoła Podstawowa - Szczytna
Szkoła Podstawowa - Kołczyn
Publiczna Szkoła Podstawowa - Tuczno
Szkoła Podstawowa - Stronie Śląskie
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Ścinawka Średnia
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bobrówko
Zespół Szkół Specjalnych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym - Świebodzin
Szkoła Podstawowa - Stypułów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Wąsosz
Szkoła Podstawowa - Pobiedna
Gimnazjum Nr 1 - Szczecin
Zespół Szkół Integracyjnych - Kłodzko
Gimnazjum w Sławie - Sława
Publiczne Gimnazjum w Przejazdowie - Przejazdowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Olbrachtów
Zespół Szkół nr 111 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Bystrzyca Kłodzka
Szkoła Podstawowa w Karpaczu - Karpacz
Miejski Zespół Szkół - Kłodzko
Szkoła Podstawowa - Mirostowice Dolne
Szkoła Podstawowa - Długopole Dolne
Zespół Szkół - Siciny
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Kowary
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Żary
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie - Szarocin
Zakład Poprawczy - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szklarska Poręba
Publiczna Szkoła Podstawowa - Płoski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze - Kamienna Góra
Szkoła Podstawowa - Wilkanów
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Włodowice
Szkoła Podstawowa - Wądroże Wielkie
Zespół Szkół w Ińsku - Ińsko
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 - Poznań
Szkoła Podstawowa w Pławnicy - Pławnica
Zespół Szkół Specjalnych Nr 112 - Poznań
Przedszkole Nr 165 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 69 Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Poznań
Nicom - Rzeszów
Prywatna Szkoła Tańca "Prestiż" - Oświęcim
Zespół Szkół Nr 2 - Andrychów
Centum Edukacji Komputerowej "LogoSoft" - Zabrze
Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi - Łódź
Opolski Park Naukowo - Technologiczny Sp. z o.o. - Opole
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach - Słubice
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Płoty
Niepubliczne Gimnazjum - Golina
Szkoła Podstawowa w Borowie - Borowo
MJJ Consulting Europe - Radzymin
Forum Edukacyjne Centrum Zamówień Publicznych Sp. z o.o. - Warszawa
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Sportowymi - Poznań
Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy "Dosz" - Olsztyn
Zespół Szkół nr 4 - Poznań
Zespół Szkół Nr 4 - Pruszcz Gdański
Publiczna Szkoła Podstawowa - Pobiel
Szkoła Podstawowa - Paszowice
Zespół Szkół w Brennie - Brenno
Szkoła Podstawowa - Targoszyn
Niepubliczne Gimnazjum Nr 1 Fundacji Familijny Poznań - Poznań
Szkoła Podstawowa nr 10 - Rumia
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek - Rumia
Szkoła Podstawowa - Brzeg Głogowski
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole - Glinka
Zespół Szkół - Irządze
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze - Kamienna Góra
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Miłków
Szkoła Podstawowa - Sosnówka
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Głogów
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Głogów
Szkoła Podstawowa w Częstkowie - Częstkowo
Szkoła Podstawowa - Jerzmanowa
Szkoła Podstawowa - Serby
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Leszno
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Głogów
Centrum Doradztwa Gospodarczego - Świlcza
Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi - Głogów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Mikoszewie - Mikoszewo
Szkoła Podstawowa - Przerzeczyn-Zdrój
Zespół Szkół - Niemcza
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek - Dzierżoniów
Szkoła Podstawowa w Sychowie - Sychowo
Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie - Łebieńska Huta
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Koprzywnica
Zespół Szkół w Męcince - Męcinka
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole - Ślubów
Szkoła Podstawowa - Piotrowice
Leader School - Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa w Wyszecinie - Wyszecino
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole - Witoszyce
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Jawor
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Góra
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lesznie - Leszno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Góra
Szkoła Podstawowa w Ciekocinie - Ciekocino
Szkoła Podstawowa - Bożejowice
Zespół Szkół Specjalnych - Leszno
Szkoła Podstawowa w Ocicach - Ocice
Szkoła Podstawowa w Werblini - Werblinia
Zespół Szkół Technicznych - Dąbrowa Górnicza
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych - Bolesławiec
Gimnazjum - Iłowa
Zespół Szkół - Szprotawa
Szkoła Podstawowa - Połchowo
Szkoła Podstawowa w Połczynie - Połczyno
Szkoła Podstawowa - Gozdnica
Gimnazjum Publiczne - Gozdnica
Szkoła Języków Obcych DEUTSCH - Zabrze
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Konin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Boguszów-Gorce
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Koninie - Konin
Szkoła Podstawowa w Gilowie - Gilów
Zespół Szkół w Tujsk - Tujsk
Szkoła Podstawowa - Powidzko
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marzęcinie - Marzęcino
Zespół Szkół w Kowalowie - Kowalów
Zespół Szkół - Górzyca
Zespół Szkół w Cybince - Cybinka
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Bielawa
Szkoła Podstawowa - Raciborowice Dolne
Zespół Szkół - Osiecznica
Szkoła Podstawowa - Łagiewniki
Szkoła Podstawowa - Nieszawa
Szkoła Podstawowa - Niszczewy
Szkoła Podstawowa - Święte
Szkoła Podstawowa - Bądkowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wołuszewo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wielisławice
Szkoła Podstawowa - Żabice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Żary
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Żary
Gimnazjum w Mroczeniu - Mroczeń
Zespół Szkół w Radliczycach - Radliczyce
Zespół Szkół w Szczytnikach - Popów
Gimnazjum - Nowogród Bobrzański
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Aleksandrów Kujawski
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Aleksandrów Kujawski
Publiczna Szkoła Podstawowa - Tomaszowo
Szkoła Podstwowa - Wiechlice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Czerwieńsk
Szkoła Podstawowa - Kożyczkowo
Zespół Edukacyjny w Nowinach Wielkich - Nowiny Wielkie
Szkoła Podstawowa - Sieniawa Żarska
Gimnazjum - Bojadła
Szkoła Podstawowa - Łęknica
Szkoła Podstawowa - Golin
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" - Bukowina Bobrzańska
Szkoła Podstawowa - Trzemeszno Lubuskie
Szkoła Podstawowa - Sulęcin
Gimnazjum w Górze - Góra
Zespół Szkół - Babimost
Zespół Szkół Katolickich - Trzcianka
Zespół Szkół - Kuźnica Czarnkowska
Hostel Faust - Kraków
Zespół Szkół w Jędrzejewie - Jędrzejewo
Publiczne Gimnazjum - Romanowo Dolne
Szkoła Podstawowa - Niegosław
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Rzepin
Szkoła Podstawowa w Bledzewie - Bledzew
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 - Bielawa
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Trzcianka
Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Ujeździec Wielki
Szkoła Podstawowa - Połajewo
Gimnazjum w Połajewie - Połajewo
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Międzyrzecz
Gimnazjum - Drawsko
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa - Pęgów
Zespół Szkół Samorządowych - Krzeszyce
Samorządowe Gimnazjum - Kożuchów
Gimnazjum Nr 2 - Międzyrzecz
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 - Zielona Góra
Publiczna Szkoła Podstawowa - Stary Kisielin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Przylep
Gimnazjum Nr 1 - Kępno
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii - Przytok
Zespół Szkół nr 6 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa w Grzegorzewie - Grzegorzew
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 - Żagań
Zespół Szkół w Żychlinie - Żychlin
Zespół Szkół Nr 3 - Mąkolno
Gimnazjum w Rzgowie - Rzgów
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku - Siedlisko
Szkoła Podstawowa - Tomisław
Zespół Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi - Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa - Gościszów
Szkoła Podstawowa - Nowogrodziec
Zespół Szkół w Gromadce - Gromadka
Szkoła Podstawowa - Kruszyn
Szkoła Podstawowa - Trzebień
Poradnia Psychosomatyczna "PROHOMINIS" - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Koło
Zespół Szkół Nr 2 - Lubartów
Gimnazjum - Bargłów Kościelny
Szkoła Podstawowa w Lubieszewie - Lubieszewo
SP Filia w Jezierniku - Jeziernik
Gimnazjum nr 1 - Nowy Dwór Gdański
Centrum Edukacji Aplauz - Szczecin
Zespół Kształcenia i Wychowania - Bielkówko
Gimnazjum w Skulsku - Skulsk
Gimnazjum nr 1 - Suwałki
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 - Suwałki
Publiczne Gimnazjum w Sławsku - Sławsk
Katolicka Szkoła Podstawowa - Gdynia
Szkoła Podstawowa w Rzgowie - Rzgów
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Łomża
HR Partners - Marta Pilżys - Łódź
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Rychwał
Szkoła Podstawowa Brzeźno - Brzeźno
Szkoła Podstawowa w Brodach - Brody
Szkoła Podstawowa nr 33 - Gdynia
Szkoła Podstawowa - Niwiska
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Kraków
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym - Nietkowice
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Zamiejscowy w Gliwicach - Gliwice
Zespół Szkół Specjalnych - Krosno Odrzańskie
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Budzisław Kościelny
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej - Dąbrówka Wielkopolska
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie - Świebodzin
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gościkowie - Gościkowo
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie - Smardzewo
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku - Ołobok
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie - Niekarzyn
Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 - Bydgoszcz
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa - Drągowina
Publiczna Szkoła Podstawowa - Międzylesie
Publiczna Szkoła Podstawowa - Mostki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Torzym
Publiczna Szkoła Podstawowa - Sława
Szkoła Podstawowa w Kazimierzu Biskupim - Kazimierz Biskupi
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Wymiarki
Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim - Kazimierz Biskupi
Szkoła Podstawowa - Bojadła
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wschowa
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi - Ząbkowice Śląskie
Gimnazjum - Golina
Publiczna Szkoła Podstawowa - Chichy
Szkoła Podstawowa - Iłowa
Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich - Dęby Szlacheckie
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Strzegom
Zespół Oświatowy w Liniewie - Liniewo
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi "Nasze Dzieci" - Przyczyna Górna
Szkoła Podstawowa - Osowa Sień
Szkoła Podstawowa - Brzyskorzystew
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zawada
Społeczne Gimnazjum - Chodzież
Szkoła Podstawowa - Konradowo
Szkoła Podstawowa - Stare Kurowo
Gimnazjum nr 1 - Kalisz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Koło
Zespół Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej - Szlichtyngowa
Szkoła Podstawowa - Nowe Kurowo
Publiczne Gimnazjum w Perzowie - Perzów
Szkoła Podstawowa - Trzebicz
Szkoła Podstawowa - Opatówek
Zespół Szkół Nr 1 - Lisków
Gimnazjum Nr 1 - Żerków
Zespół Szkół Specjalnych - Jarocin
Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie - Jarocin
Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim - Grodzisk Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Grodzisk Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Jędrzychowice
Zakład Poprawczy w Witkowie - Witkowo
Papuga - angielski dla dzieci i młodzieży - Poznań
Zespół Szkolno - Gimnazjalny - Szczytniki Duchowne
Gimnazjum w Wieleniu - Wieleń
Szkoła Podstawowa - Mirocin Dolny
Publiczne Gimnazjum Gębice - Gębice
Zespół Szkół - Szamocin
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców - Gorzów Wielkopolski
Publiczna Szkoła Podstawowa - Boryszyn
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Gubin
Szkoła Podstawowa - Połupin
Szkoła Podstawowa - Witnica
Szkoła Podstawowa - Dąbroszyn
Szkoła Podstawowa - Wawrów
Zespół Szkół Publicznych nr 2 - Kościerzyna
Szkoła Podstawowa - Kłóbka
Szkoła Podstawowa - Kosieczyn
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kożuchów
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Zielona Góra
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kożuchów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Myślice
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Zielona Góra
Szkoła Podstawowa - Płużnica
Szkoła Podstawowa - Murzynowo
Szkoła Podstawowa Wyczechy - Wyczechy
Szkoła Podstawowa - Łobdowo
Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie - Krzemieniewo
Hotel Sevilla - Niwna
Szkoła Podstawowa nr 1 - Lubań
Szkoła Podstawowa - Wierzbno
Szkoła Podstawowa - Kaława
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Międzyrzecz
Zespół Szkół - Szelejewo Pierwsze
Zespoł Szkół w Łupawie - Łupawa
Gimnazjum - Bysław
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Templewo
Katolicka Szkoła Podstawowa - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Krosno Odrzańskie
Gimnazjum w Łubowie - Łubowo
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Krosno Odrzańskie
Szkoła Podstawowa - Lubczyno
Publiczna Szkoła Podstawowa - Strzegów
Publiczne Gimnazjum - Dąbrowa nad Czarną
Szkoła Podstawowa - Janczewo
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Lubnie "Promyk" - Lubno
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kostrzyn nad Odrą
Szkoła Podstawowa - Ulim
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie - Stary Waliszew
Publiczna Szkoła Podstawowa - Starosiedle
Zespół Szkół w Sokolnikach - Sokolniki
Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie - Żychlin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bieżyce
Gimnazjum - Żelazna
Pensjonat Dychów - Dychów
Zespół Szkół w Zygrach - Zygry
Gimnazjum nr 3 - Zgierz
Gimnazjum - Wola Krzysztoporska
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Zduńska Wola
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Winna Góra
Zespół Szkół - Zduńska Wola
Szkoła Podstawowa w Bągarcie - Bągart
Zespół Szkół nr 2 - Wieruszów
Szkoła Podstawowa - Szropy
Zespół Szkół Nr 2 w Kłodawie - Kłodawa
Gimnazjum Nr 1 - Wieruszów
Zespół Szkół Nr 1 - Kłodawa
Zespół Szkół w Srocku - Srock
Zespół Szkół w Zadzimiu - Zadzim
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 3 - Radomsko
Publiczne Gimnazjum SPSK w Wieluniu - Wieluń
Szkoła Podstawowa - Zakrocz
Szkoła Podstawowa w Opaleniu - Opalenie
Zespół Szkół Nr 3 - Rypin
Akademia Nauki w Olsztynie - Olsztyn
Zespół Szkół Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim - Tomaszów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa - Polskie Gronowo
Zespół Szkół w Widawie - Widawa
Zespół Szkół w Jezierzycach Koscielnych - Jezierzyce Kościelne
Szkoła Podstawowa - Radzynek
Zespół Szkół Nr 4 - Bytom
Policealne Studium Edukacji Społecznej i Ekonomii - Częstochowa
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego - Przemystka
Zespół Szkół w Walichnowach - Walichnowy
Aurelus - Zespół Szkół Policealnych - Bolesławiec
Zespół Szkół im. K. I. Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej - Solca Wielka
Zespół Szkół w Skomlinie - Skomlin
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa - Poznań
Zespół Szkół w Szczycie - Szczyt
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 1 - Radomsko
Gimnazjum - Skierniewice
Gimnazjum Nr 1 w Sieradzu - Sieradz
Zespół Szkół Samorządowych w Poświętnem - Poświętne
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Ziębice
Ośrodek Szkolenia Kierowców LIRO - Tychy
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Szczepocicach - Szczepocice Rządowe
Gimnazjum w Grzegorzewie - Grzegorzew
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Waplewo Wielkie
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej - Szadek
Zespół Szkół - Stary Targ
Liceum Ogólnokształcące - Szubin
Publiczne Gimnazjum w Tomawie - Tomawa
Gimnazjum w Chodowie - Chodów
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sztumie - Sztum
Zespół Szkół w Brdowie - Brdów
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Sulmierzycach - Sulmierzyce
Szkoła Podstawowa - Bukowina Sycowska
Zespół Szkół w Bogusławicach - Bogusławice
Szkoła Podstawowa - Babiak
Gimnazjum - Mrocza
Gimnazjum Nr 2 - Tomaszów Mazowiecki
Gimnazjum w Sulejowie - Sulejów
Zespół Kształcenia i Wychowania - Swarożyn
Publiczne Gimnazjum w Rychtalu - Rychtal
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 - Łódź
Gimnazjum Nr 3 - Konin
Publiczne Gimnazjum - Strzelce
Zespół Szkół w Perzowie - Perzów
Zespół Szkół - Kuźnica Czeszycka
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 - Łódź
Zespół Szkół w Opatowie - Opatów
Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie - Stryków
Publiczne Gimnazjum nr 8 - Łódź
Gimnazjum - Lipno
Szkoła Podstawowa w Krążkowach - Krążkowy
Gimnazjum w Krążkowach - Krążkowy
Publiczne Gimnazjum - Siemkowice
Publiczne Gimnazjum Nr 36 w Łodzi - Łódź
Zespół Szkół w Zbiersku - Zbiersk
Zespół Szkół - Russów
Szkoła Podstawowa - Bralin
Zespół Szkoł w Kamienicy Królewskiej - Kamienica Królewska
Gminna Szkoła Podstawowa - Siekierczyn
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Olszyna
Gimnazjum - Ostrowy
Szkoła Podstawowa w Sierakowicach - Sierakowice
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 - Łódź
Gimnazjum Nr 1 - Rawa Mazowiecka
Publiczne Gimnazjum - Popielawy
Publiczne Gimnazjum - Osjaków
Publiczny Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Płoszowie - Płoszów
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Pławnie - Pławno
Gimnazjum Nr 4 - Piotrków Trybunalski
Gimnazjum Nr 1 - Piotrków Trybunalski
Gimnazjum - Piątek
Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu - Paradyż
Gimnazjum w Poddębicach - Poddębice
Zespół Szkół w Parądzicach - Parądzice
Gimnazjum - Łanięta
Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Lgocie Wielkiej - Lgota Wielka
Zespół Szkół w Leśmierzu - Leśmierz
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lubań
Szkoła Podstawowa Mirachowo - Mirachowo
Zespół Szkół w Oporowie - Oporów
Szkoła Podstawowa w Łapalicach - Łapalice
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 - Opoczno
Zespół Szkół Nr 2 - Bratoszewice
Gimnazjum w Nowym Gaju - Nowy Gaj
Gimnazjum Specjalne Nr 15 - Rzeszów
Publiczne Gimnazjum Nr 19 - Łódź
Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy - Nowa Brzeźnica
Szkoła Podstawowa Kolonia - Kolonia
Gimnazjum w Korzeniewie - Korzeniew
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Rzeszów
Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym - Mroczków Gościnny
Szkoła Podstawowa w Grzybnie - Grzybno
Publiczne Gimnazjum - Mierzyce
Szkoła Podstawowa Wierzchowo - Wierzchowo
Szkoła Podstawowa w Rychnowach - Rychnowy
Gimnazjum w Brzezinach - Brzeziny
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach - Ogorzeliny
Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Janusza Korczaka - Łódź
Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym - Janków Pierwszy
Samorządowe Gimnazjum - Domaszków
Szkoła Podstawowa - Lubnia
Gimnazjum nr 17 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Maliszewo
Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej - Wola Książęca
Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi - Łódź
Zespół Szkół w Łęgu - Łąg
Szkoła Podstawowa - Kotlin
Zespół Szkół - Wilkowyja
Zespół Szkół w Cielczy - Cielcza
Gimnazjum w Daszynie - Daszyna
Gimnazjum w Kurowicach - Kurowice
Publiczne Gimnazjum - Lipce Reymontowskie
Zespół Szkolno - Gimnazjalny - Rakoniewice
Publiczne Gimnazjum - Konopnica
Szkoła Podstawowa - Pakość
Zespół Szkół Publicznych w Błędowie - Błędów
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łasku - Łask
Gimnazjum w Galewicach - Galewice
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czernicach - Czernice
Szkoła Podstawowa - Golina
Szkoła Podstawowa - Orłowo
Szkoła Podstawowa w Uniechowie - Uniechów
Gimnazjum w Działoszynie - Działoszyn
Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Gimnazjum w Czarnożyłach - Czarnożyły
Szkoła Podstawowa w Drzewicy - Drzewica
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Czarnocinie - Czarnocin
Szkoła Podstawowa w Golinie - Golina
Gimnazjum w Drzewicy - Drzewica
Gimnazjum Nr 1 w Jarocinie - Jarocin
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Kościelnych - Dworszowice Kościelne
Szkoła Podstawowa - Zawda
Publiczne Gimnazjum - Cielądz
Szkoła Podstawowa w Witaszycach - Witaszyce
Zespół Szkół w Chlewie - Chlewo
Szkoła Podstawowa - Wojcieszyce
Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach - Domaniewice
Zespół Szkół - Wałdowo Szlacheckie
Zespół Szkół - Jeżów Sudecki
Zespół Szkół w Piaskach - Piaski
Zespół Szkół - Mokre
Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim - Bukowiec Opoczyński
Zespół Szkół w Domaniewie - Domaniew
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum - Karpacz
Szkoła Podstawowa w Witoni - Witonia
Publiczne Gimnazjum - Gałczewo
Zespół Szkół w Brzeźniu - Brzeźnio
Publiczne Gimnazjum w Konojadzie - Konojad
Zespół Szkół w Ptaszkowie - Ptaszkowo
Szkoła Podstawowa - Bruki Unisławskie
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie nad Czarną - Dąbrowa nad Czarną
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Tuszyn
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi - Zduńska Wola
Zespół Szkół Publicznych w Warcie - Warta
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Bełchatów
Publiczne Gimnazjum w Brąszewicach - Brąszewice
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi - Wieluń
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach - Smardzewice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Tuszyn
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Turowa Wola
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie - Stare Gronowo
Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - Wilczkowice Górne
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Będkowie - Będków
Zespół Szkół - Jemielno
Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj - Ruda Bugaj
Szkoła Podstawowa Nr 116 w Łodzi - Łódź
Gimnazjum Gminne w Rychnowach - Rychnowy
Szkoła Podstawowa nr 2 - Zelów
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Żychlin
Szkoła Podstawowa - Wiewiórczyn
Zespół Szkół w Solcu Kujawskim - Solec Kujawski
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Zduńska Wola
Zespół Szkół Publicznych - Konarzyny
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żychlinie - Żychlin
Szkoła Podstawowa w Żurawiu - Żuraw
Gimnazjum Społecznego Stowarzyszenia Oświatowego - Prusinowice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wieruszów
Zespół Kształcenia i Wychowania - Strzebielino
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Zduńska Wola
Szkoła Podstawowa w Żeronicach - Żeronice
Gimnazjum w Lubni - Lubnia
Gimnazjum - Osiek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 - Zduńska Wola
Szkoła Podstawowa w Żarnowie - Żarnów
Szkoła Podstawowa - Wielenin
Szkoła Podstawowa - Leśno
Szkoła Podstawowa w Złoczewie - Złoczew
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zagórze
Szkoła Podstawowa w Wągrach - Wągry
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Zgierz
Szkoła Podstawowa w Czyczkowach - Czyczkowy
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie - Zachorzów
Gimnazjum - Wykroty
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Zgierz
Szkoła Podstawowa - Wysokienice
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zelowie - Zelów
Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie - Wygiełzów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Trzepnica
Szkoła Podstawowa w Trzciannie - Trzcianna
Szkoła Podstawowa w Trębaczewie - Trębaczew
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Topola Królewska
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Tomaszów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa nr 3 - Bolesławiec
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Tomaszów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa w Świnicach Warckich - Świnice Warckie
Szkoła Podstawowa w Seligowie - Seligów
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rząśni - Rząśnia
Szkoła Podstawowa - Wadlew
Szkoła Podstawowa - Różyca
Szkoła Podstawowa w Uszczynie - Uszczyn
Szkoła Podstawowa - Rozprza
Szkoła Podstawowa - Ustków
Szkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rafałówce - Rafałówka
Szkoła Podstawowa w Szydłowie - Szydłów-Kolonia
Szkoła Podstawowa - Rokiciny-Kolonia
Szkoła Podstawowa w Szynczycach - Szynczyce
Szkoła Podstawowa - Stara Sobótka
Szkoła Podstawowa w Wojsławicach - Wojsławice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 - Piotrków Trybunalski
Szkoła Podstawowa - Sobota
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydrzynie - Wydrzyn
Szkoła Podstawowa w Pieczyskach - Pieczyska
Szkoła Podstawowa w Rzechcie - Rzechta
Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego - Aleksandrów Kujawski
Szkoła Podstawowa - Wola Zaradzyńska
Gimnazjum nr 15 - Olsztyn
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" - Warszawa
Publiczne Gimnazjum w Bełżcu - Bełżec
Liceum Ogólnokształcące - Tuchów
Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego Nr 1 - Katowice
WORD MASTER Szkoła Języków Obcych - Żary
Zespół Szkół w Tuplicach - Tuplice
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Skierniewicach - Skierniewice
Szkoła Podstawowa w Stobnicy - Stobnica
Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach - Skierniewice
Zespół Szkół nr 1 - Brodnica
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 32 w Gdańsku - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 13 - Tomaszów Mazowiecki
Zespół Szkół w Gościszewie - Gościszewo
Szkoła Podstawowa - Miłobądz
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skierniewicach - Skierniewice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Pomieczyńska Huta
Szkoła Podstawowa - Pawłowo
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Koźmin Wielkopolski
Zespół Szkół - Krzywiń
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Krotoszyn
Zespół Szkół - Stare Bojanowo
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szczerców
Publiczne Gimnazjum - Witoszyn
Szkoła Podstawowa w Skaratkach - Skaratki
Szkoła Podstawowa - Sierakowice Prawe
Zespół Szkół - Małomice
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejowie - Sulejów
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Sieradzu - Sieradz
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Elbląg
Szkoła Podstawowa w Stróży - Stróża
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Stryków
Szkoła Podstawowa w Strzegocinie - Strzegocin
Szkoła Podstawowa w Strzelcach - Strzelce
Szkoła Podstawowa w Siedlcu - Siedlec
Szkoła Podstawowa - Sędzimirowice
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego - Czernichów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Trzebiechów
BizTech- Konsulting SA - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu - Spycimierz
Gimnazjum - Śmigiel
Zespół Szkół Nr 2 w Kościanie - Kościan
Gimnazjum - Stare Oborzyska
Szkoła Podstawowa Specjalna - Sokolniki
Zespół Szkół w Orpiszewie - Orpiszew
Gimnazjum - Orzysz
Gimnazjum w Lipowie - Lipowo
Centrum Edukacji w Kętrzynie - Kętrzyn
Gimnazjum - Małdyty
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Sieradz
SOFA Restaurant & Bar - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AutoMoto" - Krosno
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Pabianice
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Pabianice
Szkoła Podstawowa w Sługach - Sługi
Szkoła Podstawowa - Stok
Szkoła Podstawowa w Stolcu - Stolec
Gimnazjum Publiczne - Dobre Miasto
Szkoła Podstawowa - Stara Wieś
Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach - Pawlikowice
Szkoła Podstawowa w Petrykozach - Petrykozy
Zespół Szkoł w Tuchlinie - Tuchlino
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Tczew
Zespół Szkół - Nowy Belęcin
Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym - Słomków Mokry
Gimnazjum Gniew - Gniew
Szkoła Podstawowa w Borzestowo - Borzestowo
Szkoła Podstawowa w Skroninie - Skronina
Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości - Koszalin
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Sieradzu - Sieradz
Szkoła Podstawowa w Sielcu - Sielec
Szkoła Podstawowa w Rąbieniu - Rąbień
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum - Kętrzyn
Zespół Szkół - Chwaliszew
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Rawa Mazowiecka
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Rawa Mazowiecka
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Pabianice
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 - Gniezno
Szkoła Podstawowa w Proszeniu - Proszenie
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Rawa Mazowiecka
Szkoła Podstawowa w Prusicku - Prusicko
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 - Radomsko
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi - Ozorków
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Poddębicach - Poddębice
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 - Radomsko
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa - Stara Przysieka Druga
Gimnazjum Nr 3 - Gniezno
Szkoła Podstawowa w Ostrówku - Ostrówek
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 - Radomsko
Szkoła Podstawowa - Raczków
Gimnazjum Nr 1 - Gniezno
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Piotrków Trybunalski
Publiczne Gimnazjum - Kolsko
Zespół Szkół Nr 3 - Wadowice
Szkoła Podstawowa Nr 56 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach - Nowe Zduny
Szkoła Podstawowa Nr 61 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Mokra Lewa
Szkoła Podstawowa - Nowe
Szkoła Podstawowa - Mysłaków
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa w Niwiskach - Niwiska
Szkoła Podstawowa - Parzniewice
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Piotrków Trybunalski
Szkoła Podstawowa - Pachy
Publiczna Szkoła Podstawowa - Malenia
Szkoła Podstawowa w Makowiskach - Makowiska
Szkoła Podstawowa - Raciszyn
Szkoł Podstawowa w Przyłęku - Przyłęk
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Gniezno
Publiczna Szkoła Podstawowa - Nowy Dwór
Szkoła Podstawowa Nr 65 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Stare Oborzyska
Zespół Szkół Specjalnych w Olsztynie - Olsztyn
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Pabianice
Szkoła Podstawowa Nr 38 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Olsztynie - Olsztyn
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Gniezno
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Pabianicach - Pabianice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Olsztyn
Szkoła Podstawowa nr 79 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Milejowie - Milejów
Zespół Szkół Publicznych - Czerniejewo
Szkoła Podstawowa w Mierzynie - Mierzyn
Szkoła Podstawowa Nr 70 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 36 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa - Miedzna Drewniana
Szkoła Podstawowa Nr 35 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Michowicach - Michowice
Przedszkole "RAY" - Łęgowo
Szkoła Podstawowa - Borowo
Szkoła Podstawowa w Wysokiej - Wysoka
Gimnazjum w Rosku - Rosko
Zespół Szkół w Wieleniu - Wieleń
Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach - Naramice
Szkoła Podstawowa Nr 30 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Złotowie - Złotowo
Szkoła Podstawowa - Mastki
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Bronikowie - Bronikowo
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 138 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 48 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 173 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi - Łódź
Szkoła podstawowa Nr 143 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 162 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 34 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 44 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 41 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 19 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 202 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 175 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 51 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 26 w Łodzi - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 122 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 149 z klasami integracyjnymi - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 206 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 83 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 204 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Łódź
Zespół Szkół Specjalnych - Kościan
Zespół Szkół - Czacz
Szkoła Podstawowa nr 199 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 193 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 192 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Łódź
Zespół Szkół Nr1 z Oddziałami Integracyjnymi - Krotoszyn
Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" Sp. z o.o. - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 184 - Łódź
Zespół Szkół nr 3 - Krotoszyn
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Krotoszyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie - Godzianów
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Krotoszyn
Zespół Szkół Publicznych - Rozdrażew
Szkoła Podstawowa - Sokolica
Szkoła Podstawowa Nr 174 - Łódź
Zespół Szkół w Wartkowicach - Wartkowice
Szkoła Podstawowa Nr 170 - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Olsztyn
Szkoła Podstawowa w Twardej - Twarda
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trębaczewie - Trębaczew
Zesół Szkół Specjalnych - Górzno
Szkoła Podstawowa Nr 166 - Łódź
Centrum Edukacji "Copernicus" - Katowice
Centrum Edukacji "Copernicus" - Jaworzno
Centrum Edukacji "Copernicus" - Bytom
Szkoła Podstawowa Nr 164 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Śleszynie - Śleszyn
Szkoła Podstawowa - Łękińsko
Szkoła Podstawowa - Kiernozia
Szkoła Podstawowa w Kęszycach - Kęszyce-Wieś
Szkoła Podstawowa w Kaszewach Dwornych - Kaszewy Dworne
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu - Kamień
Szkoła Podstawowa - Kadzidłowa
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Kadłub
Szkoła Podstawowa z odziałami przedszkolnymi - Justynów
Szkoła Podstawowa w Jeziorsku - Jeziorsko
Szkoła Podstawowa w Jakubicach - Jakubice
Szkoła Podstawowa w Lipiczu - Lipicze Wieś
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie - Głowno
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszęcinie - Cieszęcin
Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Łódź
Szkoła Podstawowa w Brzozie - Brzoza
Szkoła Podstawowa w Błoniu - Błonie
Szkoła Podstawowa - Siedlisko
Prywatna Szkoła Podstawowa "KORNELÓWKA" - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 137 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Łęczyca
Szkoła podstawowa Nr 3 w Łęczycy - Łęczyca
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Osieczna
Szkoła Podstawowa w Gazomi - Stara Gazomia
Szkoła Podstawowa Nr 113 - Łódź
Swissmed- Centrum Zdrowia - Gdańsk
Systemax - Wojciech Podemski - Wrocław
Szkoła Podstawowa w Łaznowie - Łaznów
Zespół Szkół - Krzycko Wielkie
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Łowicz
Szkoła Podstawowa w Skrzynnie - Skrzynno
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Łask
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku - Olecko
Szkoła Podstawowa w Goniembicach - Goniębice
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Łask
Gimnazjum nr 3 - Sieradz
Centrum Edukacyjne Sióstr Nazaretanek w Kaliszu - Kalisz
Szkoła Podstawowa Nr 109 - Łódź
Szkoła Podstawowa w Łaniętach - Łanięta
Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Mrągowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Łagiewniki
Szkoła Podstawowa w Lutomiersku - Lutomiersk
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lipnik
Szkoła Podstawowa - Kurowice
Szkoła Podstawowa w Kaszewicach - Kaszewice
Zespół Szkół - Regnów
Szkoła Podstawowa - Lipiny
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kunice
Gimnazjum Nr 2 - Konin
Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej - Leźnica Mała
Szkoła Podstawowa w Jarostach - Jarosty
Szkoła Podstawowa - Lipinki
Szkoła Podstawowa - Kłocko
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lidzbarku Warmińskim - Lidzbark Warmiński
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Kutno
Szkoła Podstawowa w Konopnicy - Konopnica
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Kutno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Konstantynów Łódzki
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Konstantynów Łódzki
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kutnie - Kutno
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Konstantynów Łódzki
Zespół Szkół - Lelkowo
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Kutno
Publiczna Szkoła Podstawowa - Królowa Wola
Gimnazjum Nr 5 - Konin
Gimnazjum nr 6 - Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Konin
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Kętrzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 - Gdańsk
Zespół Szkół Łączności - Poznań
Zespół Szkół - Księży Dwór
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Włodawa
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - Gdynia
Gimnazjum i Liceum Akademickie - Olsztyn
Szkoła Podstawowa - Krobanów
Szkoła Podstawowa w Komornikach - Komorniki
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu - Kamieniec
Zespół Szkół Nr 6 - Pabianice
Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim - Starogard Gdański
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 - Kościerzyna
Szkoła Podstawowa - Kraśnica
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Koluszki
Szkoła Podstawowa w Jeżowie - Jeżów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirotkach - Mirotki
Szkoła Podstawowa w Kociszewie - Kociszew
Kwiat Serwis s.c. - Janina Kwapisz - Łódź
Zespół Szkół - Miąse
Ośrodek Szkoleniowy FORTUNA - Tomaszów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie - Kłopoczyn
Szkoła Podstawowa w Guzewie - Guzew
Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku - Glinnik
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Działoszyn
Szkoła Podstawowa - Gągolin Południowy
Szkoła Podstawowa w Chodnowie - Chodnów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Skarszewach - Skarszewy
Szkoła Podstawowa - Charłupia Mała
Szkoła Podstawowa w Bychlewie - Bychlew
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 - Bełchatów
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach - Bobrowniki
Szkoła Podstawowa - Lubiszewo
Szkoła Podstawowa w Białej - Biała
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Bełchatów
Szkoła Nauki Jazdy Omega Maciej Dończewski - Nakło Nad Notecią
Publiczna Szkoła Podstawowa w Więckowach - Więckowy
Zespół Kształcenia i Wychowania - Smętowo Graniczne
Szkoł Podstawowa - Januszewice
Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach - Kulice
Zespół Kształcenia i Wychowania - Rywałd
Szkoła Podstawowa - Góra Świętej Małgorzaty
Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach - Kokoszkowy
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Elbląg
Katolicka Szkoła Podstawowa - Starogard Gdański
Szkoła Podstawowa - Gruszczyce
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach - Gorzkowice
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Gomunice
Zespół Szkół Nr 2 - Działdowo
Szkoła Podstawowa w Godynicach - Godynice
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Miłoradz
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie - Głowno
Gimnazjum Publiczne - Miłoradz
Szkoła Podstawowa w Dobroniu - Dobroń
Szkoła Podstawowa w Lasowicach Wielkich - Lasowice Wielkie
Szkoła Podstawowa nr 8 - Malbork
Szkoła Podstawowa - Dzierzgówek
Szkoła Podstawowa - Domaniewice
Szkoła Podstawowa - Dąbkowice Dolne
Publiczna Szkoła Podstawowa - Czarnożyły
Szkoła Podstawowa - Chorzęcin
Szkoła Podstawowa w Cielcach - Cielce
Gimnazjum Rodowo - Rodowo
Gimnazjum w Prabutach - Prabuty
Szkoła Podstawowa - Cielądz
Publiczna Szkoła Podstawowa - Celestynów
Szkoła Podstawowa - Brąszewice
Szkoła Podstawowa - Bujny Szlacheckie
Szkoła Podstawowa - Burzenin
Szkoła Podstawowa w Otłowcu - Otłowiec
Szkoła Podstawowa w Bukowcu - Bukowiec
Zespół Szkół w Trumiejkach - Trumiejki
Szkoła Podstawowa Obrzynowo - Obrzynowo
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach - Brzeziny
Szkoła Podstawowa w Trumiejach - Trumieje
Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem - Czarne Dolne
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej - Borzykowa
Szkoła Podstawowa w Tychnowach - Tychnowy
Zespół Szkół - Stare Polaszki
Zespół Szkół w Lubaniu - Lubań
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Łask
Zespół Oświatowy w Garczynie - Garczyn
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kościerzyna
Szkoła Podstawowa w Bielawach - Bielawy
Szkoła Podstawowa w Błażejewicach - Błażejewice
Szkoła Podstawowa w Niedamowie - Niedamowo
Szkoła Podstawowa - Błaszki
Zespół Szkół Publicznych nr 3 - Kościerzyna
Szkoła Podstawowa - Biała Rawska
Gimnazjum w Lgocie Wielkiej - Lgota Wielka
Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym - Besiekierz Rudny
Szkoła Podstawowa - Bełchów
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Bełchatów
Szkoła Podstawowa nr 2 - Kościerzyna
Publiczna Szkoła Podstawowa - Krzętów
Powiatowy Zespół Edukacyjny - Konstantynów Łódzki
Szkoła Podstawowa - Bednary-Wieś
Szkoła Podstawowa w Pniewie - Szkoła Filialna w Bedlnie - Bedlno
Społeczna Szkoła Podstawowa - Bedlno
Szkoła Podstawowa - Babsk
Szkoła Podstawowa - Aleksandrów
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Bełchatów
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Bedoń Wieś
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu - Chwasczyno
Szkoła Podstawowa w Jasionnej - Jasionna
Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy - Myśligoszcz
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej - Przyjaźń
Szkoła Podstawowa w Odrach - Odry
Szkoła Podstawowa Pępowo - Pępowo
Szkoła Podstawowa w Niestępowie - Niestępowo
Szkoła Podstawowa w Glinczu - Glincz
Szkoła Podstawowa - Banino
Szkoła Podstawowa - Podjazy
Zespół Szkół w Sulęczynie - Sulęczyno
Zespół Kształcenia i Wychowania - Klukowa Huta
Szkoła Podstawowa w Charzykowach - Charzykowy
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Chojnice
Zespół Kształcenia i Wychowania - Gołubie
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Chojnice
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego - Wejherowo
Szkoła Podstawowa - Jastarnia
Szkoła Podstawowa nr 2 - Władysławowo
Szkoła Podstawowa - Jastrzębia Góra
Szkoła Podstawowa w Niepoczołowicach - Linia
Szkoła Podstawowa w Bałuczu - Bałucz
Szkoła Podstawowa w Barłominie - Barłomino
Szkoła Podstawowa - Krokowa
Zespół Szkoły Podstawowej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego - Dębogórze
Publiczna Szkoła Podstawowa - Ciężkowice
Gimnazjum w Mostach - Mosty
Szkoła Podstawowa Nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi - Gdynia
Zespół Szkół w Łęgowie - Łęgowo
Szkoła Podstawowa w Trzepowie - Trzepowo
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17 - Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 65 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 61 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa w Jantarze - Jantar
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kmiecinie - Kmiecin
Szkoła Podstawowa nr 2 - Nowy Dwór Gdański
Zespół Szkół Kształecenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Mierzeszynie - Mierzeszyn
Zespół Szkół w Rotmance - Straszyn os. Rotmanka
Szkoła Podstawowa w Pomlewie - Pomlewo
Szkoła Podstawowa Nr 37 - Gdynia
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 - Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 85 - Gdańsk
Restauracja-Hotel Santin - Bełchatów
Hotel Światowit - Łódź
Hotel Savoy - Łódź
Dom Uzdrowiskowy "Ewa" - Świeradów Zdrój
Rezydencja Spalska - Spała
Willa Znana - Zakopane
Pokoje Gościnne "Pod Wiszącą Skałą" - Piechowice-Michałowice
Hotel Restauracja FOCUS - Lublin
Hotel Polonia Palast - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 83 - Gdańsk
Akademia Języków Obcych Lektor - Białystok
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Limanowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zdzisław Snopek - Olsztyn
Szkoła Podstawowa Nr 60 - Gdańsk
Zespół Szkół Alternatywnych - Kłodzko
Szkoła Podstawowa nr 21 - Gdańsk
Samorządowy Zespół Szkół - Bobrek
Szkoła Podstawowa nr 55 - Gdańsk
Optimo - Audyt i Konsulting Sp. z o.o. - Kraków
Hotel Krystyna - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 14 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 46 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 29 - Gdańsk
Zespół Szkół - Leśnice
Szkoła Podstawowa w Tawęcinie - Tawęcino
Zespół Szkół w Bolewicach - Bolewice
Konsulting System - Piotr Wojciechowski - Kraków
Impulse 1 - Wrocław
Zespół Szkół w Studzienicach - Studzienice
Szkoła Podstawowa w Słosinku - Słosinko
Szkoła Podstawowa w Świerznie - Świerzno
Szkoła Podstawowa - Lisie Jamy
Szkoła Podstawowa - Pomieczyno
Hotel Mościcki Resort & Conference - Spała
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Rumia
Gimnazjum - Borowo
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Rumia
Gimnazjum w Brzeźnie - Brzeźno
CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. - Warszawa
Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu - Sieradz
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo - Smardzewice
Akademia Zdrowia i Urody - Poznań
BZDZ Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Koronowo
Elbląski Uniwersytet Robotniczy - Elbląg
Niepubliczne Gimnazjum - Puck
Szkoła Podstawowa - Sobowidz
Hotel Trybunalski - Piotrków Trybunalski
Szkoła Podstawowa - Giemlice
Hotel Kacperski - Konstantynów Łódzki
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Kowale
Zespół Szkół dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym - Konin
Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Happy Kids" - Gdańsk
Zespół Szkół nr 3 - Sopot
Szkoła Języków Obcych "Lingualink" - Radom
F.P.H.U. Nowex- Adam Nowosielski - Wodzisław Śląski
NT Group- Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Łódź
Sport Hotel - Centrum Sportu i Kongresu - Bełchatów
Hotel Pałac "SOKOLNIK" - Sokolniki
Kurs Rysunku "Quatro" - Gdańsk
Infor Training Sp. z o.o. - Warszawa
Procad S.A - Gdańsk
Fundacja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
Ośrodek Konferencyjno - Szkoleniowy "Zacisze" - Spała
Szkoła Podstawowa Nr 62 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 47 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 12 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie Da Vinci - Poznań
Zespół Szkół w Choczu - Chocz
Fundacja Edukacji i Nauki - Ostrów Wielkopolski
"Villa Pallas" - Olsztyn
Zajazd Turystyczny "Hetman" - Augustów
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" - Rybczyzna
Obiekt Hotelarsko – Gastronomiczny "Holiday" - Stary Folwark
Hotel Centrum - Łódź
Gimnazjum Nr 2 - Międzychód
Kompleks konferencyjno - Wypoczynkowy "Bobrowa Dolina" - Bobrowa
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 - Poznań
Best Western Hotel Cristal - Białystok
Publiczne Gimnazjum Katolickie - Poznań
Hotel Księżycowy Dworek - Gierłoż
SDM Team HR Advisors - Gdynia
Willa Monika SPA - Nałęczów
Hotel Mieszko - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Umiejętności Użytecznych Progres - Żagań
Resonance - Warszawa
Kings School of English - Olsztyn
Centrum Fizjoterapii KAMED - Zduńska Wola
Hotel Przepióreczka - Nałęczów
Illustro Szkolenia Doradztwo - Opole
Wigam Sp. z o.o. - Warszawa
Feedback - coaching szkolenia - Zbylitowska Góra
Compendium Centrum Edukacyjne - Kraków
Ruben Hotel - Zielona Góra
Way2Learn sp. z o.o. - Warszawa
T-MATIC Grupa Computer Plus - Białystok
Edukator Maria Rachwał - Lębork
Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe "Energetyk" - Nałęczów
Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów - Katowice
Szkoła Inwestowania - Wrocław
Wytwórnia Antidotum - Warszawa
Hotel "Stare Kino" - Sławno
Przedszkole Nr 106 - Warszawa
Zespół Szkół Technicznych - Radom
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - Konin
Paula Rossi s.c. - Gęsiniec
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu - Kalisz
Akademia Komputerowa AkKom - Wrocław
Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej FLY ADVENTURE - Wałbrzych
Lubelska Fundacja Rozwoju - Lublin
Lux Nails - Raszków
OPEN Szkolenia & Konsultacje - Poznań
Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej - "Proidea" - Kraków
Szkoła Tańca "FEN" - Warszawa
Language Study Center - Warszawa
Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji - Lublin
Sopocka Grupa Szkoleniowo-Doradcza s.c. - Sopot
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi - Łódź
Furnel Travel International Sp z o.o. - Warszawa
ADRIATIC - Warszawa
Dom Szkoleniowy IN PLUS - Lesznowola
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb. - Piotrków Trybunalski
SBK Marketing - Białystok
Szkoła Paralotniarstwa BIELIK - Bielawa
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli - Sępólno Krajeńskie
O.K . - Ośrodek Kursów - Wejherowo
Recruit.pl - Wrocław
Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku - Białystok
Human skills - Warszawa
Instytut Doradztwa Europejskiego IDE - Poznań
PROGRES Centrum Rozwoju - Wrocław
ProITAT - Outsourcing IT - Warszawa
Centrum Usług BHP "Feniks" - Chrzanów
Eko - Wilanów - Łódź
Professional Business Law Medicine - Warszawa
Zespół Szkół Medycznych i Ogólnokształcących - Bielsko-Biała
Enviro - Robert Wojdyn - Łódź
Euro Beauty - Kraków
Asystent - Centrum Nauczania Języków Obcych - Końskie
BM Computers - Kobylnica
Grand Hotel Rzeszów - Rzeszów
Przedszkole Nr 5 - Lubin
Ideal - Głogów
Profutura s.c. - Poznań
Instytut Mechaniki Precyzyjnej - Warszawa
Firma Szkoleniowa ProKadra - Kraków
Fundacja Edukacji i Działań Społecznych - Kartuzy
Fundacja Edukacja Bez Granic - Katowice
Firma Handlowa - Mogilmed - Mogilno
English Language School s.c - Zielona Góra
CDU - Centrum Doskonalenia Umiejętności - Lublin
Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego - Poznań
Textem - Warszawa
Centrum Szkoleniowo-Usługowe - Olsztyn
Akademia Tańca Alhambra - Gliwice
Agencja Public Relations i Marketingu w Lubinie - Lubin
Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój
Szkoła Pilotażu Paralotni ALTUS - Katowice
Akademia Języków Obcych i Kultur Narodów - Koszalin
Firma Usługowo - Handlowa- ABM Studium Języków Obcych - Jarosław
Fundacja Aktywności Lokalnej - Puszczykowo
Europejska Grupa Konsultingowa - Łódź
Profesjonalista- Firma Szkoleniowo-Konsultingowa - Świecie
Proconsulting - Warszawa
Pro-Publico - Kraków
Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys - Jan Robert Sołtys - Kraków
Grupa Doradczo Szkoleniowa-FALCO - Bydgoszcz
Kursy Wysokosciowe-Ekspert - Łańcut
Nowe Opcje - Szkolenia - Integracja - Doradztwo - Facylitacja - Kraków
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum - Słubice
Centrum Edukacyjne Albion - Zamość
POLONICA - Kursy Języka Polskiego - Wrocław
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu - Grudziądz
Zatoka Dobrych Szkoleń - Warszawa
Centrum Kształcenia Specjalistycznego Polskiej Korporacji Biznesu POLBI - Warszawa
Centrum Szkoleniowe MENTOR - Rzeszów
Liceum Plastyczne - Szczecin
Szkoła Nurkowania "Dive-Bear" - Kostrzyn nad Odrą
Szkoła Tańca ASTRA - Szczecin
SzkołaTańca "AS" - Kraków
Matura Plus - Poznań
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego - Olsztyn
Victoria Center - Szkoła Języków Obcych - Wrząsowice
Słupskie Stowarzyszenie Innowacji
Gospodarczych i Przedsiębiorczości - Słupsk

Europejskie Centrum Edukacyjne "Akson" - Kraków
Wyższa Szkoła Bankowa - Poznań
Centrum Szkoleń dr Małgorzaty Jantos - Kraków
123...Nauka Języka Angielskiego - Sopot
Szkolenia "OPTA" - Dobry Trener - Wrocław
ESENS Akademia Tańca - Wrocław
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Ostróda
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Lubaczów
Dobry Pies - Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami - Warszawa
TaxAll Sp. z o.o. - Łuków
Studio Tańca i Ruchu Copa Cabana - Gliwice
Centrum Szkoleniowe Intelektualnie.pl - Szczecin
OTREK Europejskie Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. - Wrocław
Ośrodek Szkoleniowy "Prymus" - Sosnowiec
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego - Lublin
Signa Sp zo.o. Placówka Szkolenia Zawodowego - Łódź
Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych - Poznań
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku - Słupsk
Centrum Organizacji Szkoleń Menedżerskich COSM - Warszawa
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr I DZDZ oddział I we Wrocławiu - Wrocław
Centrum organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER - Luboń
Progress Project sp. z o. o. - Warszawa
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Elbląskiego Uniwersytetu Robotniczego w Kwidzynie - Kwidzyn
Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki - Katowice
Ośrodek Kształcenia Kursowego - Renoma - Stargard Szczeciński
Ośrodek Edukacji - Sokrates - Bielsko-Biała
Zespół Szkół - Wola Zachariaszowska
Zespół Szkół Budowlanych - Chełm
Zespół Szkół - Koryta
Lets English Hanna Skorupska - Tarnowo Podgórne
Rudzka Agencja Rozwoju - Inwestor - Ruda Śląska
Ośrodek Szkolenia Kierowców PROFESSIONAL - Bielsko-Biała
Ośrodek Edukacji i Psychoterapii - Kłodzko
Pro - Futuro - Łódź
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Grodków
Pro Coig Sp. z o.o. - Katowice
Centrum Kształcenia Zawodowego - Sulęcin
Centrum Kształcenia Zawodowego - Gostyń
Ośrodek Doradztwa i Szkolenia Bhp "Ekspert" - Włocławek
Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. - Gdańsk
Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. - Łódź
PERSONA - Dorota Bielińska - Warszawa
Ogólnopolska Szkoła Informatyczna "CompuTrain S.A." - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Psów - Pastel - Zabrze
Zespół Szkół - Małaszewicze
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Lębork
Go! Languages Kursy Języków Obcych - Szczecin
III Liceum Ogólnokształcące - Bielsko-Biała
Zespół Oświatowo - Konsultacyjny "Profesor" - Płock
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Skaut" - Ustka
Optine - Szczecin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu - Przemyśl
Proadvance Szkolenia - Poznań
El Dorado - Cultural Center - Oława
Centrum Szkoleń Integrio s.c. - Kraków
Ośrodek Szkolenia Spawaczy "WELDER" Spółka Cywilna - Gliwice
Centrum Szkoleń i Rozwoju Biznesu "Euro-Partner" - Mława
Szkoła Tańca "Freedom" - Zielona Góra
Centrum Rozwoju Biznesu i Administracji Grupa ITC - Kraków
Job Safety Ośrodek Szkoleniowy - Białystok
Szkolenia Łódź - Łódź
Szkolenia Mediowe - OMD School - Warszawa
Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMS nails - Bydgoszcz
OPTeam SA - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Grapol" - Kępno
StrictWise Sp. z o.o. - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców DANKWART NOWACKI - Wolin
P. Z. Partner Pałamarz - Firma Szkoleniowo Usługowa - Wodzisław Śląski
Ośrodek Szkolenia Kierowców mgr inż. Stanisław Wszołek - Mysłowice
Okręgowa Izba Przemysłowo - Handlowa w Tychach - Tychy
Solution Sp. z.o.o. - Gdynia
Śląskie Centrum Szkoleniowe przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - Katowice
SmallGIS - Kraków
O.K- Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. - Lublin
Centrum Szkoleń Wielozawodowych "Delta" - Jędrzejów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Rene" - Biecz
Centrum Kształcenia Praktycznego - Radom
Pracownia "SztukaPuka" - Poznań
Nowe Horyzonty - Lublin
Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa - Suchy Las
Szkoła Wokalna "Art Of Voice Studio" - Poznań
Akademia Rock&Rolla - Białystok
Akademia Językowa Boston - Bielsko-Biała
Nord Controlling - Gdynia
Śląskie Centrum Kształcenia Florystycznego- Firma "Synergia" - Tychy
NLP - Neuroedukacja - Lublin
Studio Stylizacji Paznokci ALEXANDRA - Zielona Góra
Al Fianco Partners S.C. - Grodzisk Mazowiecki
Mentee Group - Bydgoszcz
Auto Ośrodek "Klakson" - Starogard Gdański
KOVEX - Centrum Edukacyjne - Warszawa
IQ Szkoła Pamięci - Ustka
Studio Tańca 4U - Łódź
Medison - Wojciech Maj - Kielce
Zespół Szkół Nr 4 w Stalowej Woli - Stalowa Wola
Stowarzyszenie Centrum Szkolenia Zawodowego - Nowy Sącz
Centrum języków obcych i korepetycji - speakers`corner - Tarnów
Szkółka Jazdy Konnej HUCUŁ - Myślenice
Liceum Ogólnokształcące - Odolanów
Edu & More - Warszawa
Neo Consulting & Investment Sp. z o.o. - Poznań
Salsa Club Polska - Gdańsk
SKD Szkolenia - Szczecin
Naczelna Organizacja Techniczna Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych - Opole
Signum Projekt - Siedlce
SGP Training&Consulting - Częstochowa
Szkoła Podstawowa w Iskrzyczynie - Dębowiec
N.F.P. Andrzej Klogie - Warszawa
Varia - Centrum Języka Polskiego - Kraków
Medires Bieniek & Kuśnierz Sp. j. - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Moto - Konin
Lucan Teaching & Translation - Kraków
Rewit - Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk
Pylon S.C. - Warszawa
Master Telecom - Teleakademia - Gdynia
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Biała Podlaska
Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr "DENAR" - Łochowo
Lubelskie Centrum Szkoleń i Obsługi Kadr - Lublin
Psychodynamiczny Instytut Rozwoju Osobowości - Lublin
Magmus Szkolenia Kosmetyczne - Racibórz
Ośrodek Szkoleń Budownictwa "IPW Projex" - Katowice
Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia - Bydgoszcz
Made.pl - Małopolska Agencja Doradczo - Edukacyjna - Kraków
Ośrodek Kształcenia TALMED s. - Bielsko-Biała
LP Products - Centrum Szkoleń i Kalibracji s.c - Andrychów
Przedszkole Gumisiowy Raj - Reguły
Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Włodzimierz Buziński - Bielsko-Biała
Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości - Warszawa
LMS Poland sp.z o.o. - Warszawa
Lemtech Konsulting Sp. z o.o. - Kraków
Kompugraf - Salon Grafiki Komputerowej - Kraków
Legal & Business Training Centre - Centrum Szkoleniowe Warszawa - Warszawa
Szkoła Nauki Jazdy - Marian Kozłowski - Olsztyn
Centrum Kształcenia "AnnA" - Łódź
Know-it - Konrad Dembczyński - Szczecin
Lauren Peso Polska Spółka Akcyjna - Chorzów
Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach - Olsztyn
Omnibus Szkoła Języków Obcych - Poznań
Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CEiRON - Łódź
Gimnazjum Gminne - Serby
Zespół Szkół Publicznych - Rejowiec
Gołębiowski Dariusz - Doradztwo Marketingowe - Zduńska Wola
Gration Sp. z o.o. - Warszawa
Grupa Doradcza- Human Power Sp. z o.o. - Warszawa
Grupa Regio- Rutkowski Bujak - Szwaczka s.j. - Warszawa
Grupa Trenerska - Skills Designers - Bydgoszcz
Hills - Consulting - Złotoryja
Firma Handlowo - Usługowa - BrianSoft - Farhat Berrahal - Brzostek
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej C.M.C Cosmetics - Szczecin
Instytut Projektów Personalnych - Poznań
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego - Kraków
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości - Poznań
Fundacja Własności Pracowniczej - Kraków
Interedukator - Aleksandra Otrębska - Chrzanów
InterLand - Gdynia
InterPetro Sp. z o.o. - Rzeszów
Inveni Consulting Szkolenia - Wrocław
Inventi Consulting - Kraków
Invictus Sp. z o.o. - Lublin
Doradztwo Gospodarcze DGA S.A - Poznań
KM Training s.c.- R.Kania M.Magoń - Łańcut
Doradztwo Personalne SET - Płock
Edoradca Sp. z o.o. - Tczew
Laboratorium Arkanów Biznesu - Katowice
Elitarna Szkoła Jazdy "Elita" - Tarnowskie Góry
Samorządowe Przedszkole - Dydnia
Szkoła Językowa BEYOND - Syców
Językowe Przedszkole Niepubliczne "Nad strumykiem" - Drzonków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Margo" - Sieradz
Centro Espanol Hiszpańskie Centrum Językowe - Kraków
Fundacja Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej - Kraków
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego - Lublin
Centrum Integracji Społecznej - Chełm
Centrum Inicjatyw Obywatelskich - Słupsk
Centrum Integracji Społecznej - Wrocław
Fundacja Postępu Telekomunikacji - Kraków
Fundacja Nadzieja - Warszawa
Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe - Ostrołęka
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Meritum - Kozienice
Centrum Integracji Społecznej - Zielona Góra
Centrum Edukacyjne - Sukcesy - Poznań
Fundacja Gaudete - Katowice
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - Chełm
Firma 2000 Sp. z o.o. - Warszawa
Europejskie Centrum Szkoleniowe Fenice - Warszawa
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych - Kraków
La Soleil - Toruń
FCPL Sp. z o.o. - Warszawa
F5 Konsulting Sp. z o.o. - Poznań
F.H. Stemark s.c. - Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa w Starym Widzimiu - Stary Widzim
Fundacja Atelier - Warszawa
Fundacja - Olsztyn
Business Training Group - Toruń
Fuda - Agnieszka Laskowska - Lublin
Business Talents - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-TEST - Kraków
FPL Europa - Łódź
Forum Doradców Podatkowych - TAX - Kraków
Business Mind Sp. z o.o. - Warszawa
Fundacja rozwoju przedsiębiorczości społecznej - Być Razem - Cieszyn
Business Marketing Consulting Studio - Sopot
Business House - Warszawa
Business Communication Group Sp. z o.o. - Kotuń
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. - szkolenia - Warszawa
Translator Centrum Nauczania Języków Obcych - Katowice
Firma Szkoleniowo-Doradcza- Anna Szywała s.c. - Świdnica
Firma Szkoleniowa "Praxe" - Czechowice-Dziedzice
Budhydrem Polska - Skarżysko-Kamienna
Brainstorm - Mysłowice
BOMIS - szkolenia, doradztwo, wydawnictwo - Poznań
Centrum Edukacyjne PROTEUSS - Jaworzno
Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego - Wrocław
Doradztwo i Szkolenia Europejskie - Michał Feter - Łódź
Dories Aria - Warszawa
Centrum Edukacyjne "Progress" - Jaworzno
Świętokrzyskie Centrum Szkoleniowe - Ostrowiec Świętokrzyski
Language Masters - Kraków
Centrum Kształcenia Praktycznego - Mysłowice
Bocad Polska - Ostrów Wielkopolski
BlitzTraining - Warszawa
Centrum Kształcenia Praktycznego - Pleszew
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego SA - Biłgoraj
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe "Noscere" - Poznań
ECDDP Szkolenia Sp. z o.o. - Kraków
Biuro usług technicznych Plus - Złotów
Easy Access Technology Sp. z o.o. - Gdynia
EADS PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A. Zakład Usług Agrolotniczych w Mielcu - Mielec - Lotnisko
Biuro Szkoleń- Raven - Brenna
Biuro Szkoleń - Partner Pośrednictwa Marketingu - Gliwice
Biuro Rachunkowo Szkoleniowe - Zamość
Biuro Prawne Stanisławscy s.c. - Łódź
Biuro Inicjatyw Rozwojowych - Białystok
Biuro Konsultacyjno - Doradcze - Maral - Wieluń
Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej - Biura Podróży Travel Caffe - Katowice
Centrum Edukacji i Ratownictwa "Dream Team" - Rzeszów
Biuro Podatkowe - Kraśnik
Biuro Dokumentacji Kadrowo - Płacowej i Usługi BHP - Częstochowa
Instytut Nafty i Gazu - Kraków
BINF- Bezpieczeństwo Informacji - Piastów
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne- Teatr Grodzki - Bielsko-Biała
Szkoła Języków Obcych ASTRA - Ostrzeszów
Instytut Kształcenia Kadr - Lublin
MPM Productivity Management-Sp. z o.o. - Poznań
Instytut Konsultantów Europejskich - Kalisz
Doradztwo Gospodarcze Koncept s.c. - Słupsk
Instytut Doradztwa Strategicznego - Poznań
Dom Szkoleń i Doradztwa - Kraków
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Wrocław
Dolnośląskie Biuro Jakości s.c. - Lubin
Dolnośląska Szkoła Bankowa - Lubin
IT Select - Gdańsk
Dobre kadry - Centrum badawczo - szkoleniowe - Wrocław
DMD Centrum Szkoleniowe - Świętochłowice
INFOX Henryk Kopiec - Rzeszów
IP Partner - Warszawa
Global Business Solutions s.c. - Kraków
Delta Training - Warszawa
AB..Z.Centrum - Dąbrowa Górnicza
Image Experts - kreowanie wizerunku - Wrocław
Dasan - Dawid Seifert - Opole
Aviation Service - Stanisław Nowakowski s.j. - Warszawa
IKA- Ludzie Przygoda Doświadczenie - Gdańsk
Au Pair Anya B.E.I.Anya Consulting - Pobiedziska
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 - Stalowa Wola
Asylon - Ośrodek Psychoedukacyjny - Warszawa
Europejskie Centrum Doradztwa i Szkoleń - Białystok
Asesoria Group - Sopot
Artis - Mieszko Tomański - Poznań
European Network Security Institute Sp. z o.o. - Warszawa
Art&Media Productions - Piotr Gembarowski - Warszawa
EUROPAcare24 Sp. z o.o. - Kraków
A-Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne - Centrum Wspierania Rozwoju - Warszawa
AVANGARDA NAILS - Poznań
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Warszawa
Eurokreator - Kraków
Eurofin - doradztwo i szkolenia - Dobczyce
Eurofinance Training - Warszawa
House of Skills - Warszawa
Host Sp. z o.o. - Konin
Euro-Szkoła Sp.z o.o. - Zgorzelec
Hoffmann Consulting Sp. z o.o. - Poznań
High5 Training Group - Renata Jerzowska - Warszawa
Esri Polska Sp. z o.o. - Warszawa
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Wągrowiec
Els-Bell School of English - Gdańsk
Gimnazjum - Wyrzysk
Ekologus Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
Ekspert Sp. z o.o. - Bytów
Eko - net.pl - Gdańsk
Eko - Futura Sp z o.o. - Łódź
Aplica - Michał Kuś - Kraków
EGD Consulting Sp. z o.o. - Poznań
Apauly Euroconsulting - Ruda Śląska
Analizy Szkolenia Konsulting - Aleksander Kisil - Nadarzyn
Effect Sp. z o.o. - Warszawa
Effect Group Sp. z o.o. - Warszawa
Annails - Anna Pietrasiak - Opole
Edukat - Centralny Ośrodek Szkoleń - Warszawa
Global Strategy Management - Lipków
Educator L.B. - Centrum Kształcenia - Liliana Kaleta - Kalisz
AMC Advanced Manufacturing Consulting and Training - Podkowa Leśna
Edu-Skills - Szkolenia i Doradztwo - Lublin
Alugreen - Kraków
Gimnazjum Nr 2 - Kwidzyn
AQUA-TUR Spółka z o.o. - Szczecinek
Residence Hotel - Szczecinek
Gimnazjum Nr 4 - Słupsk
VERSUS Centrum Organizacji Szkoleń - Warszawa
Studium Głosu i Wymowy AKCENT - Gdynia
Zespół Pedagogów DEZYDERIA - Warszawa
Lauren Peso Polska S.A. - Chorzów
Team Coaching Comprehensive - Moraków
Instytut Kreatywności i Rozwoju Sp. z o.o. - Warszawa
Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski - Warszawa
Metoda Silvy Polska - Warszawa
Centrum Kształcenia Kierowców "7 BIEG" - Cieszyn
ABEROS s.c. - Poznań
Quali - szkolenia i doradztwo - Wrocław
Centrum Edukacji "POLKURS" - Płock
Gekko Solutions - Poznań
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. - Gorzów Wielkopolski
Cityschool Szkoła Języków Obcych - Warszawa
Centrum Psychorozwoju - Poznań
Europejskie Centrum Edukacji ANET - Gdynia
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia LIWAX - Warszawa
Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców - Bydgoszcz
Niepubliczna Placówka Edukacji PEN - Warszawa
Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ - Warszawa
ABC Sikorski - Warszawa
Nowe Motywacje Sp. z o.o. - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOREX
Ośrodek Szkolenia Zawodowego - Poznań

Studio Tańca Romy Jakubowskiej - Poznań
Oscar Dance - Szkoła Tańca Grzegorz Kałmuczak - Poznań
Blues Szkoła Tańca - Poznań
Biuro Turystyczne KLIWER - Szkoła Żeglarstwa - Warszawa
FPP Konsulting S.C. - Żory
Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna AN NAJMA - Wrocław
Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego ATForum - Rybnik
RSK Sport - Ratownictwo Szkolenia Kajakarstwo - Sosnowiec
Centrum Kształcenia WTL - Chodzież
Salsa Libre S.C. - Warszawa
Szkoła Tańca JAWOR - Poznań
Szkoła Administracji Samorządowej S.A. - Warszawa
Szkoła Tańca Tancerze.pl - Warszawa
APSLEY TAT - Warszawa
Zespół Szkół Ekonomicznych - Kielce
Podlaskie Ośrodek Doskonalenia Kadr Administracji Publicznej w Białymstoku - Białystok
Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP - Wrocław
Kursy Instruktorskie - Polska Akademia Sportu - Warszawa
CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr - Świecie
Beauty for you - Nisko
CB Electronics - Warszawa
Capital Consulting - Bytom
Szkoła Tańca i Baletu FOUETTE - Poznań
IQ - Centrum Edukacyjne - Chojnice
Szkoła Tańca Grażyna Potocka - Bydgoszcz
Akademia Tańca "Maestro" - Opole
School of Future - Koszalin
THEBRAIN - Warszawa
ASTAR Centrum Języków Obcych - Gdynia
Spółdzielnia Pracy "OŚWIATA" - Częstochowa
AIDA Studio Tańca - Tarnów
Szkoła Językowa ARTCOM - Rzeszów
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Słupsk
Global Training Centre Sp. z o.o. - Warszawa
Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju - Poznań
Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS - Gliwice
Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. - Warszawa
Baśniowy Ogród - Warszawa
Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner - Gdynia
Szkoła Języków Obcych "Spectrum" - Żodyń
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Leżajsk
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Brzozów
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe - Świecie
Szkoła Muzyczna I stopnia w Gostyninie - Gostynin
Centrum Nurkowania Underwater.pl - Warszawa
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON - Kraków
Szkoła Wizażu i Pielęgnacji Urody - Legnica
ENGLISH COLLEGE - Pionki
Instytut Języków Obcych "Eurolanguage" - Radom
Leader School - Szczecinek
AGAT - Warszawa
Agencja Fotograficzna - Marcin Kamiński - Lublin
Svenska Spraket - Szczecin
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego - Polkowice
COGITO Centrum Edukacji Pozaszkolnej - Tarnów
Centrum Doradztwa i Szkoleń EFEKT - Koscian
London Lashes - Rzeszów
Bit Polska Sp. z o.o. - Warszawa
Bielski Park Technologiczny Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. - Kaniów
Centrum Doskonalenia Zawodowego - Inowrocław
Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju - Mława
Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr - Białystok
Better Poland Sp. z o.o. - Wrocław
Centrum Kształcenia Praktycznego - Dębica
Bestom Dentonet.pl Sp.z o.o. - Łódź
Szkoła Tańca Andrzej Karczmarczyk - Lublin
Benefactor - Warszawa
Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej AWANS - Bytom
Beauty Source - Warszawa
Tarbonus Sp. z o.o. - Doradztwo, Szkolenia - Radom
BDM GROUP Piotr Strzelecki Daniel Dziewit s.c. - Bielsko-Biała
BDG Sp. z o.o. - Progres Toruń - Kopanino
Agencja Szkoleniowa- ASK.pl - Poznań
Agencja Sedno s.c. - Legnica
Most Wanted Training Institute - Warszawa
Mati Consulting - szkolenia - Książ Wielkopolski
Instytut Rachunkowości i Podatków - Warszawa
DJ Promotion - Warszawa
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie - Jaworzno
Alma - Plan Doradztwo Personalne - Olsztyn
Agencja Tlumaczeniowa INTER & TRANS - Łańcut
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. - Sosnowiec
Almado - szkolenia komputerowe - Warszawa
AKS-Szkolenia i Doradztwo - Toruń
Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy - Kraków
Agencja Reklamowa "Leader" - Opole
Aeroklub Orląt w Dęblinie - Dęblin
Advise & Win Polska - Ignacy Chyla - Wejherowo
Advantage - Warszawa
Adex Spółka Jawna - Gliwice
Akme Consulting - Krzysztof Pikor - Rzeszów
Acus Consulting - Warszawa
Gimnazjum nr 12 - Zabrze
Profesja Consulting - Katarzyna Korpolewska - Warszawa
Akademia Sztuki Masażu - Menos - Katowice
Towarzystwo Muzyczne - Ozimek
Akademia Szkolenia Florystyczego - Warszawa
Akademia Stylu i Urody - Warszawa
Akademia Nauki - Kielce - Kielce
AjpRox- Szkolenia i Doradztwo - Piła
Pracownia Rysunku, Malarstwa i Grafiki Warsztatowej - Łódź
Yellow Frog Szkolenia - Bydgoszcz
JOB - Transfer Sp. z o.o. Wrocław - Ostrzeszów
BETWEEN - Szkoła Językowa - Oleśnica
Perfect & Practical - Świdnica
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Białystok - Białystok
CLC Context Language Center - Warszawa
Centrum Europejskie Zrównoważonego Rozwoju - Wrocław
IMPACT FACTOR CONSULTING - Warszawa
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile - Piła
Centrum Efektywności - Warszawa
RASTABALL S.C.- extreme experience - Warszawa
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku - Włocławek
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu - Toruń
HEISLLER Centrum Szkoleń Interaktywnych - Olsztyn
Centrum Promocji Edukacji - Błonie
Akademia Stylizacji Paznokci Glamour - Kielce
Małopolski Instytut NLP - Consult - Kraków
SALI Szkółka Bramkarska Jarka Salachny - Mysłowice
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Jelenia Góra
Centrum Szkoleń - Akademia Stylu i Urody - Warszawa
British International School - Łódź
Ośrodek Edukacyjny FORUM - Szczecin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach - Siedlce
Centrum Edukacji MILENIUM - Skierniewice
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku - Płock
Klubik Malucha "Kraina Małych Krasnali" - Legionowo
Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji - Poznań
STUDIO KULINARNE GALES - Poznań
Akcja serca - Nowy Targ
KursDoMatury.pl - MADEin - Opole
Szkółka Pływania "Pływaczek" - Gdynia
Szkoła Alpinizmu "W Pionie" - Warszawa
FACTOTUM - szkolenia, audyty, konsultacje - Kraków
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Szlaku" - Wetlina
Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy "AGAR" - Gliwice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER" - Kwidzyn
"Bajeczka" Przedszkole Niepubliczne - Łomianki
Przedszkole Samorządowe Nr 32 - Gdynia
International House Wrocław - Wrocław
Gimnazjum Nr 4 - Krotoszyn
Zespół Szkół - Biały Bór
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Poznań
IMPRESJA Krasiczyn - Krasiczyn
"START" Ośrodek Szkolenia Kierowców Zbigniew Sulkowski - Toruń
Centrum Kształcenia Praktycznego - Szydłowiec
Dante Alighieri - Centrum Nauki Języka Włoskiego - Poznań
Szkoła Języków Obcych "LATER" - Lublin
Centrum Edukacji Przedszkolnej "Mali Samarytanie" - Gdynia
AFES - Active Fitness Education System - Szczecin
Schola Polonica - Warszawa
Wieża Babel - Mysłowice
Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Konin
Zespół Szkół - Sawin
Policealne Studium Geodezyjne - Wrocław
Willa "Mango" - Zakopane
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny - Warszawa
Auto - Moto - Szkoła - Nowy Sącz
Społeczna Policealna Szkoła Kosmetyczna - Kielce
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jarosław Michał Pawlik - Płock
Pracownia Psychoedukacji i Terapii - Bielsko-Biała
Pracownia Kreatywności - Bielsko-Biała
Agencja Szkoleniowa "SAPERE AUDE" - Katowice
Czerwony Kapturek - Przedszkole Niepubliczne - Częstochowa
INTERDONT - Katowicka Szkoła Menedżerów - Katowice
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "NOWATOR" - Gliwice
Samorządowy Ośrodek Doskonalenia - Częstochowa
DenCo Dental Conference - Mikołów
PROJECT MANAGEMENT Advisers Sp. z o.o. - Przemiłów
Pracownia Psychoedukacji i Psychologii Praktycznej - Jarosław
WUREX sp. z o.o. - Opole
Ośrodek Szkolenia KRAMEX - Tarnów
MEDIAR Konsultacje i Szkolenia dla Biznesu - Warszawa
UNI-ANDRAGOS - Biała Podlaska
AMET Ośrodek Szkolenia Zawodowego - Ostrołęka
Kreowanie Wizerunku - Warszawa
Centrum Nurkowe Aquadiver.pl - Olsztynek
Centrum Kształcenia Praktycznego - Częstochowa
Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej - Koszalin
DENTIMEX Andrzej Parzonka - Szczecin
Szkoła Tańca Krystyny i Edwarda Ubdów - Cieszyn
Szkoła Tańca "Raz Dwa Trzy" - Bydgoszcz
Klub Nurkowania Swobodnego "ROZBARK" - Bytom
PERKOZ - PRO - Klub Płetwonurków Oddziału PTTK - Bydgoszcz
Poznańskie Centrum Nurkowe "NAUTICA" - Poznań
Szkoła Tańca Krzysztofa Polańskiego - Warszawa
Szkoła Tańca Małgorzata Kulczyk, Arkadiusz Nowakowski - Piaseczno
Szkoła Nurkowania KAJMAN Andrzej Rosa - Warszawa
Centrum Nurkowe DIVING PRO - Koszalin
AKADEMIA PODWODNA - Warszawa
Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski" - Jelenia Góra
Warszawskie Centrum Nurkowe Dive Club - Warszawa
Studio Tańca GEMAR - Wrocław
CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH - Limanowa
Studium Medikon - Warszawa
Centrum Szkolenia - Zawiercie
Akademia im. Jana Długosza - Częstochowa
Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL - Mikołów
Centrum Tańca "Fan Dance" Anna i Grzegorz Depta - Gorzów Wielkopolski
Studio Salsa Fever - Częstochowa
Step by step Twoja Szkoła Tańca - Gdynia
Szkoła Tańca "DIAMENT" - Poznań
KORA Centrum Szkoleń - Sopot
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BiCom" - Słupsk
O.K. Ośrodek Kursów - Wejherowo
Ośrodek Szkolenia Informatycznego ZETO - Kraków
Studio Językowe TUTOR - Oświęcim
Szkoła Językowa PROJECT - Katowice
ACT Advanced Corporate Training - Warszawa
Centrum Informatyki i Języków Obcych "Proxy" - Bochnia
MeToo School of English - Piaseczno
English Teachers School - Wrocław
Myjak Atelier - Warszawa
Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego - Gdańsk
Szkoła Języków Obcych "Campus" - Warszawa
Domin Szkoła Rysunku - Warszawa
Szkoła Bokano - Warszawa
Centrum Oświatowe PROMOTOR - Komorniki
Instytut Kształcenia Iberoamerykańskiego EL ABANICO - Kraków
PROHEART Centrum Edukacji Pozaszkolnej - Warszawa
MARKA Firma Edukacyjna - Warszawa
Centrum Edukacyjne Akademia - Gdańsk
Audytorium Jacek Rozenek - Warszawa
ANDARPOL - Centrum usług i szkoleń - Legnica
Centrum Rekreacji DF "Dance Factory" - Szczecin
Centrum Językowe Academus - Tarnowskie Góry
Szkoła Tańca Romuald Rychicki - Szczecin
Szkoła Tańca POLTAN - Bydgoszcz
HORIZON - Prywatna Placówka Języków Obcych - Radomsko
Szkoła Pamięci Wojakowskich - Bydgoszcz
Ośrodek Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej - Łódź
KANA Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży - Tarnów
Placówka Kształcenia Ustawicznego Ośrodek Szkoleń "DORADUS" - Toruń
Centrum Języków Obcych "LOGOS" - Bydgoszcz
Centrum Szkoleniowo-Kursowe Doskonalenia Zawodowego DNSZ-BHP-OMNIBUS - Łódź
Akademia Umiejętności Pedagogicznych - Kwidzyn
Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli - Kielce
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego - Łódź
Ośrodek Szkoleniowy przy Cechu Rzemiosł Budowlanych, Drzewnych i Mineralnych w Łodzi - Łódź
Strzelecki Ośrodek Szkoleniowy "10.9" - Lublin
Ośrodek Szkolenia ZERGO - Toruń
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. - Pabianice
Szkoła Językowa "Open up" - Bielsko-Biała
Centrum Podwyższania Kwalifikacji Nauczycieli - Warszawa
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "TOP" - Warszawa
Ośrodek Szkoleniowy Polskiej Izby Systemów Alarmowych - Warszawa
Studio Tańca Centrum - Białystok
MOTIV - Świat Paznokci - Kielce
OMEDIQ - Warszawa
INWESTOR Doradztwo Finansowo - Kredytowe - Toruń
Komputerowy Ośrodek Szkoleniowy "KURSOR" - Kędzierzyn-Koźle
Agencja BHP - Włocławek
Mega Centrum Rozwoju - Bytom
Avenhansen Sp. z o.o. - Kraków
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Starogard Gdański
Ośrodek Doskonalenia Kadr FSNT-NOT w Słupsku - Słupsk
CENTRUM EDUKACYJNE "ATENA" - Łódź
Rzemieślniczy Ośrodek Przygotowania Zawodowego - Słupsk
Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości IPT - Łódź
OŚWIATA Ośrodek Szkoleniowy - Opole
Centrum Edukacyjne "ATUT" - Legnica
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej - Centrum Szkolenia Nurków Zawodowych - Gdynia
Towarzystwo "Edukacja" - Gdańsk
Leader School - Koło
Leader School - Kalisz
Leader School - Łódź
LABOR - Biuro Doradztwa i Szkoleń - Warszawa
ALMAR Centrum Działalności Podwodnej - Koszalin
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kursowego "MADA" - Głogów
I Liceum Ogólnokształcące - Skarżysko-Kamienna
Leader School s.c. - Śrem
ABC-TRANS Ośrodek Szkolenia Kierowców - Warszawa
Firma Doradczo-Szkoleniowa "JAKOŚĆ" - Legnica
Akademia Kształcenia Zawodowego - Gdańsk
Centrum Szkoleniowe OLYMP - Szczecin
Wielkopolskie Centrum Szkoleniowe AKINARI - Poznań
Ośrodek Rozwoju Edukacji "EDUCATOR" - Krokowa
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Mieszko - Jarnołtówek
Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka z o.o. Centrum Szkolenia Informatycznego "Atena" - Sopot
Centrum Kształcenia Oświatowo-Kursowego "EDUKAR" - Bełchatów
Ośrodek Doskonalenia Kadr "ATENA" - Słupsk
Ośrodek Kształcenia Specjalistycznego przy Międzynarodowej Fundacji Kobiet - Łódź
Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Pracowni Alternatywnego wychowania - Łódź
Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie Centrum Edukacj w Ostródzie - Ostróda
Centrum Doskonalenia Nauczycieli "Edukator" - Kielce
Publiczna Szkoła Podstawowa - Osmolice
CHA-CHA - Kielce
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie - Olsztyn
Szkoła Muzyczna I st. "RES FACTA MUSICA" - Nowe Miasto Lubawskie
Centrum Kształcenia Praktycznego - Słupsk
Centrum Psychoedukacji i Kreowania Liderów "OLIMP" - Gdynia
Ośrodek Szkoleniowo Usługowy "DALL" s.c. - Tomaszów Mazowiecki
Muza Wena - Warszawa
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SOPHIA - Starachowice
M&L Sulewscy Akademia Tańca - Warszawa
Multimedialne Centrum Szkoleniowe UTECH - Lublin
Akademia Sztuki Piękności - Kraków
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Lublin
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Przemyśl
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Krosno
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Strzyżów
Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Sanok
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Sanok
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Ropczyce
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Przeworsk
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Mielec
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Łańcut
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Kolbuszowa
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Jasło
Korepetytor Sp. z o. o. - Gdańsk
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Dębica
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Ustrzyki Dolne
CADOR CONSULTING Sp. z o. o. - Gdynia
Centrum Edukacji VADEMECUM - Olkusz
Centrum Edukacyjne OMNIBUS - Legnica
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli - Włocławek
ARGONAUT - nauka pływania i nurkowania - Gdańsk
Kursar Sp. z o.o. - Warszawa
Arte Affari - Katowice
AOK - Akademicki Ośrodek Kształcenia - Łódź
Centrum Wizażu - Warszawa
Europejska Szkoła Stylizacji SELECT - Warszawa
Centrum Doskonalenia Kadr TOP - ARTE - Legnica
Szkoła Żeglarstwa - Bydgoszcz
IMAGINE Centrum Językowo-Szkoleniowe - Milanówek
Szkoła Języków Obcych GLOSSA - Kraków
Centrum Językowe GERMANICA - Wrocław
Szkoła Żeglarstwa MORKA - Kalisz
Krakowskie Centrum Dialogu Społecznego - Kraków
Na Rzecz Jakości - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Warszawa
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów - Warszawa
Akademia Komeńskiego - Ośrodek Ustawicznej Edukacji Nauczycieli i Rodziców - Warszawa
Ośrodek Szkoleniowy LIWAX - Warszawa
Centrum Języka Francuskiego i Doskonalenia Nauczycieli - Warszawa
Fundacja "Centrum Edukacji Obywatelskiej" - Warszawa
Kolegium Nauczycielskie - Warszawa
Centrum Kształcenia Praktycznego - Wyszków
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "EDUKACJA" s.c. - Radom
Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Zawodowego AMET - Ostrołęka
Centrum Kształcenia Praktycznego - Inowrocław
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli - Radziejów
Centrum Kształcenia Praktycznego - Toruń
Centrum Szkoleniowo-Doradcze Izby Przemysłowo-Handlowej - Toruń
Ośrodek Kształcenia i Promocji TELEGPOL - Stanisławów Drugi
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Garwolin
Feng Shui Studium Bez Granic - Warszawa
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 8 - Garwolin
Licencjonowana Szkoła Latania "STELMACH" - Stare Babice
Szkoła Muzyczna I stopnia - Garwolin
Centrum Szkoleniowe Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucaul - MARABUT - Kraków
Centrum Kształcenia i Szkolenia Spółka z o.o. - Kraków
Ośrodek Szkoleniowy Centrum Partnerstwa - Chrzanów
Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych w Bartoszycach - Bartoszyce
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON - Olkusz
Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy Litwiński - Tęgoborze
Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń - Lublin
SCUBA Szkoła Nurkowania - Katowice
EKSLIBRIS - Świdnica
AT - Akademia Tańca - Kraków
Szkoła nurkowa "DIVE SERVICE" - Lublin
Centrum Tańca Wypych - Kalisz
Szkoła Masaży Orientalnych - Warszawa
Akademia Kierowcy - Pisz
MEDESTETIQUE - Krakowskie Centrum Edukacji
Instytut Kosmetyki Profesjonalnej i Promocji Zdrowia - Kraków

Centrum Nurkowe NEMO - Luboń
Centrum Nurkowe "NURTUR" - Malbork
Ośrodek szkolenia kierowców ATUT - Jelenia Góra
Przedsiębiorstwo Usługowe Centrum Nurkowe "ORKA" - Bielsko-Biała
Edu-Innowacja & Szkoła Pamięci Wojakowskich - Gdańsk
Górnośląskie Centrum Nurkowe "SEA FISH" - Bytom
Centrum Nurkowe "TRYTON" - Gdańsk
Artur Rosołowski "UNINUR" - Gliwice
UNIPO P.H.U. - Baza Nurkowa HEL - Warszawa
J&J Grupa Szkoleniowo Doradcza - Gdynia
Klub Tańca Towarzyskiego FALLAWAY - Opole
Akademia Małego Europejczyka - Szczecin
Centrum Rozwoju Zawodowego SENEKA s.c. - Zielona Góra
1academy - szkoła języków obcych i korepetycje - Michałowice
Centrum Szkoleniowo-Doradcze LIDER - Olsztyn
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia - Bystrzyca Kłodzka
Vento Public Relations - Ostojów
Tuvpol Sp. z o.o. - Wrocław
Perfect Training Sp. z o.o. - Straszyn
Szkoła Języków Obcych Oxford - Pabianice
NIRAS International - Polska - Warszawa
Publiczne Przedszkole Nr 1 - Głuchołazy
KOAL - Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Pólko
Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej - Zielona Góra
JMConsulting - Tarnowskie Góry
Edukacja Plus s.c. - Lublin
PRATESI - Warszawa
Danmar Computers - Rzeszów
Akademia Szkoleń i Kompetencji - Kraków
Podlaskie Centrum Kształcenia - Białystok
Akademia Rozwoju - Humanitas - Niepołomice
Advisor Consulting- Daniel Budaj - Olsztyn
A.M. Audit - Smolęcin
Fundacja Gospodarcza - Gdynia
Niepubliczny Ośrodek Zdobywania Wiedzy "Brulion School" - Kielce
AJAK Anna Jankowska - Szkolenia Pedagogiczne - Żurawice
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "FAKTOR" - Olsztyn
Śląski Instytut Szkoleń - Tychy
Salwatorskie Studio Artystyczne - Kraków
Akademia Kierowcy - Poznań
Akademia Szybkiego Czytania - Kraków
PRAWKO - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zielona Góra
GLOBO Szkoła Języków Obcych - Słupsk
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie - Częstochowa
Wielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki - Środa Wielkopolska
Serwis Internetowy "Co u Sowy" - Koszalin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu - Radom
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Koszalin
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Comarch - Kraków
Centrum Językowe "PROGRESO" - Dąbrowa Górnicza
Szkoła Wspinania "9a" - Zawiercie
Ośrodek Jeździecki "Janiowe Wzgórze" - Rzeszów
Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego Meditrans w Warszawie - Warszawa
Conart Sp. z o.o. - Katowice
Competir Polska Sp. z o.o. - Poznań
Compentia - Murdzek Światowy Chodorowski sp. j. - Wrocław
Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości - Olsztyn
Communication One Consulting Sp. z o.o - Warszawa
TÜV NORD Polska Sp. z o.o. - Katowice
TUV Akademia Polska Sp. z o.o. - Zabrze
TRENER Centrum Szkoleń Biznesowych - Małe Rudy
Szkoła Tańca Flashdance - Wrocław
TB System - Kraśnik
Akademia Pilotażu i Przewodnictwa Turystycznego "Atut Guideacademy" - Poznań
Edukacja IT - Sławomir Malec - Bydgoszcz
Tandem - Małgorzata Pelc - Bydgoszcz
STS s.c. - Warszawa
Spółka Szkoleniowa Sp. z o.o. - Katowice
Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich - Opole
Zakład Usługowo - Produkcyjny "SAWBUD" sp. z o. o. - Kraków
KSK - Grupa Edukacyjna - Białystok
PCC Polska - Wrocław
Szybka Nauka Języków - Perfekt - Bydgoszcz
Unico Sp. z o.o.- Ośrodek Kursów i Szkoleń - Zawiercie
PR Partner - Jaworzno
Floppy Computer Systems - Toruń
Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Radom
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. - Toruń
Studio Arsfera - Przestrzeń twórczych ludzi - Kraków
Centrum Edukacyjne Pegaz - Legnica
Centrum Tańca M.I. - Kraków
Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji - Kraków
Ośrodek Turystyczno - Szkoleniowy "Magdalena" - Grobla
Studium Języków Obcych - Mińsk Mazowiecki
Ośrodek Jeździecki "Zbrosławice" - Zbrosławice
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "Aspekt" - Warszawa
Centrum Szkolenia Zawodowego - Jasło
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Warszawa
Zespół Placówek Oświatowych - Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Niezapominajka" - Opole
Zespół Placówek Oświatowych - Bursa - Opole
Zespół Placówek Oświatowych - Centrum Kształcenia Praktycznego - Opole
OPEN UP Language School - Warszawa
Szkoła Tańca "PASJONAT" - Sochaczew
Pracownia Edukacji Plastycznej "Artelier" - Gdańsk
Tenis Nauka Doskonalenie - Warszawa
Beskidzkie Centrum Opieki Domowej "BONA" - Bielsko-Biała
Szkoła Tańca "Studio X7" - Gdańsk
Centrum Tańca Ananday - Kraków
Grand Hotel - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kursowego - Ostrów Wielkopolski
Szkoła Języków Obcych "Lingua Franca" - Katowice
Grupa GROM Sp. z o.o. - Warszawa
Kursy "Andande" - Lublin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Józef Krzempek" - Jastrzębie-Zdrój
PSW Concept - Halinów
SPA Morena - Łagów
Szkoła Języka Angielskiego START UP - Puszczykowo
"Rainbow" - Angielski dla wszystkich - Ostrów Wielkopolski
BCN Polska - Mysiadło
Akademia Maturalna - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Nowy Tomyśl
Mazowiecki Ośrodek Badawczo-Innowacyjno-Szkoleniowy SPAWALNIK Sp. z o. o. - Ciechanów
Fundacja Magis - Gdynia
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Hołołub" - Sulechów
Centrum Helen Doron - Toruń
Celtyk School of English - Warszawa
Centrum Języków Słowiańskich - Slavia - Kraków
Centrum Nauki i Biznesu SMART - Wrocław
Szkoła Języków Obcych AWALON - Jasło
Grupa SURF - Szkoła Języków Obcych - Plewiska
Szkoła Języków Obcych OXPRESS - Bolesławiec
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH - Gliwice
Academia Lingua szkoła Języków Obcych - Świdnica
English Square - Świętochłowice
Hopper`s Language School - Kraków
Centrum Językowe "KLASA" - Trzebinia
DiversLingva - Wrocław
English School - Warszawa
Ogólnopolska Szkoła Językowa
"BRITISH SCHOOL" - Dąbrowa Górnicza

The English House - Sosnowiec
TOWER School of English - Żory
Szkoła Językowa "Skarb" - Nowy Sącz
Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA - Bielsko-Biała
Ośrodek Doskonalenia Językowego - Oleśnica
Szkoła Języków Obcych Europa s.c. - Kołobrzeg
Szkoła Językowa Akces-Benefit - Warszawa
Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej "Katiusza" - Kraków
British School - Warszawa
British School - Ostrowiec Świętokrzyski
mobile ENGLISH - angielski z dojazdem - Radom
"ABC School" Szkoła Języka Angielskiego - Piaseczno
Lingo - kursy języka angielskiego - Nowy Targ
PIZZERIA BRAVO - Wrocław
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Warszawa
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Gdynia
International House Kielce - Kielce
BANTON Language School - Warszawa
British Alliance Language Centre - Szczecin
M&M School of English - Kraków
Kamila Korus` Classrooms - Poznań
Lingua Nova - Szkoła Języków Obcych - Warszawa
English Matters - Zielona Góra
Centrum Języków Obcych SPEAKLAND - Brodnica
Brytania School of English - Jasło
Mission Języki Obce - Kraków
iSpeak. I mówisz po angielsku - Łomianki Dolne
Szkoła Językowa OMEGA - Poręba
International Corner Language Centre - Kraków
Centrum Kształcenia "Columbus" - Łazy
The English Cocktail - Warszawa
Adler Szkoła Języka Niemieckigo - Gdańsk
Romanica Ośrodek Języków Romańskich - Sopot
Language Abroad Kursy Językowe za Granicą - Dąbrowa Górnicza
La Feuille Atelier Językowe - Granica
Fundacja Inicjatyw Międzynarodowych i Obywatelskich "Centrum Europy" - Warszawa
F.U.GREGOR - Grzegorz Swinka - Czerwionka-Leszczyny
Azbuka - Szkolenia Językowe dla Firm - Tłumaczenia - Warszawa
Mentor - Szkoła Języków Obcych - Pniewy
Szkoła Języków Obcych NOVUM - Kielce
Szkoła Języków Obcych "Next Door" - Rzeszów
MERITUM Ośrodek Języków Obcych - Szczecin
English - Studio - Skórzewo
PYGMALION Szkoła Języków Obcych - Warszawa
Akademia Fair Play - Zgierz
Distinction Language Centre - Gdańsk
ABC English - Szkoła Języków Obcych - Biuro Tłumaczeń - Wiślica
The Centre for Polish Studies - Sopot
Centrum Językowe "Maximus" - Myślenice
DOM BRETANII Poznańskie Centrum Promocji
Języka i Kultury Francuskiej - Poznań

Akademia Języka Rosyjskiego. Centrum Tłumaczeń - Bielsko-Biała
Klub Językowy - Szkoła Językowa MASTERS` CLUB - Łomża
GRAN VÍA Centrum Języka i Kultury Hiszpańskiej - Białystok
Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń "Point" - Sulejów
English 4 You! - Końskie
Centrum Nauki Języka Angielskiego "Columbia" - Kraków
Elitarna Szkoła Językowa "EIC" - Kobyłka
Western School - Ożarów Mazowiecki
Akademia Języka Angielskiego "hello" - Bydgoszcz
Ośrodek Wczasowy "Horyzont" - Łeba
Firma Edukacyjno-Usługowa FOCUS - Ostrowiec
My School of English - Wejherowo
P.H.U. ANGLO-TOP - Jaworzno
Akademia Języków Obcych Kasia Lewicka - Toruń
Academy Of Languages - Kalisz
AMERICA Language School - Radom
Avalon English School - Leżajsk
Szkoła Języka Angielskiego "Angus" - Sosnowiec
Fountain of Knowledge - Nauka Języków Obcych - Warszawa
Centrum Edukacji Języka Niemieckiego - Germanica - Szczecin
Q-EDU Kameralne Studio Językowe - Wolbrom
Gimnazjum nr 2 - Zawiercie
CENTRUM JĘZYKOWE POL-ITAL - Gdynia
Gastronomiczno - Hotelarsko - Turystyczne Szkoły
dla Dorosłych - Toruń

Centrum Nauczania Języków Obcych "Mar-Ka" Klub Malucha - Ruda Śląska
Number One Szkoła Językowa - Straszyn
Akademia Językowa Monika Kwaśniewska - Starogard Gdański
Internetowa Szkoła Językowa "LingoLab" - Lublin
Emerald Executive English - Poznań
Lingua Viva Języki Świata - Zielona Góra
Centrum Językowe OXFORD - Słupsk
Prywatne Centrum Języka Angielskiego "Exclusive" - Ciechanów
EDUCO - Nowoczesna Szkoła Językowa - Ostrołęka
Szkoła Języków Obcych PRYMUS - Ząbki
EQUALS English & Business Services - Warszawa
English For You - Szkoła Języka Angielskiego - Warszawa
Studium Języków Obcych EUREKA - Koszalin
Szkoła Języków Obcych EUROPA - Szczecin
PRESTO Szkoła Języków Obcych - Szczecin
Lacrosse Language Consultancy Sp. z o.o. - Warszawa
Denis School - Warszawa
Szkoła Językowa PROGRESS - Zawiercie
Szkoła Językowa Językomania - Żyrardów
CHROSTEK School of English - Blizne Łaszczyńskiego
Szkoła Języków Obcych WONDERWORLD - Pabianice
Placówka Językowa "POLIGLOTA" - Grudziądz
Szkoła Języków POLIGLOTA - Kraków
SELECT Language Services - Kraków
Centrum Nauczania Języków Obcych KONTEKST - Wieliczka
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kalety
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 5 - Sosnowiec
My School Szkoła Języków Obcych - Włocławek
Szkoła Języków Obcych DEUTSCHSTUNDE - Wrocław
Szkoła Języków Obcych "Epi - Centrum" - Raszyn
Centrum Nauczania Języków Obcych Art Project - Legionowo
Key to English - Płońsk
EURO INVEST
Europejskie Centrum Języków Obcych i Szkoleń - Warszawa

AB Centrum - Katowice
LLOYDS Language Center - Radom
PROEUROPA Centrum Nauczania Języków Obcych - Łódź
English Link - Szkolenia Językowe dla Firm i Osób Prywatnych - Wołomin
Euro English - Szkoła Językowa - Lublin
Open Mind Kursy językowe - Kraków
SUMMIT Szkoła Języków Obcych - Rabka-Zdrój
LanguageHouse - SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH - Nowy Targ
Oxford Street Szkoła Języków Obcych - Zielona Góra
Studium Języków Obcych PROJECT - Gorzów Wielkopolski
Apartamenty "Nemo" - Mielenko
Pokoje Gościnne "U Ali" - Mielenko
Studio Lingwistyczne Tutor - Poznań
Światowid Kursy Językowe - Kraków
El Universo Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej - Wrocław
Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń "WORD" - Tarnobrzeg
Słowiańskie Centrum Językowe - Gliwice
Global House Szkoła Języków Obcych - Poznań
Instytut Kształcenia Obcokrajowców IKO - Warszawa
Centrum Językowe EXPERT - Nysa
Szkoła Języków Obcych YEST - Legnica
Ośrodek Języków Obcych LEKTOR - Warszawa
Professional English School - Rzeszów
Szkoła Języków Obcych PROGRAM-Bell - Poznań
Cieślak&Nowak Kursy Językowe - Poznań
Centrum Języków Obcych SATISFACTION - Wrocław
TplusT - Warszawa
Szkoła Języków Obcych REGENT - Elbląg
PROLOG - Szkoła Języków Obcych - Kraków
ANGLOCOM Studio Nauki Języków Obcych - Krotoszyn
COSMOPOLITAN Prywatna Szkoła Języków Obcych - Opole
Szkoła Języków Obcych - Warszawa
PERFECT STUDIO - Słupsk
Italia nel Mondo - Centrum językowe - Bielsko-Biała
Agnieszka Lipnicka Biuro Tłumaczeń & Szkoła Języków Obcych - Wrocław
Akademia Nauki i Sztuki - Lublin
Ośrodek Nauczania Języków Obcych - Lublin
ABC - Białystok
OK 2000 - Kursy języka angielskiego - Warszawa
Szkoła Językowa SkyBlue - Warszawa
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 2 - Knurów
B2B Service - szkolenia oraz tłumaczenia językowe - Wrocław
AZ Centrum Językowe Anna Zemler - Warszawa
WADOWICKIE CENTRUM JĘZYKOWE - Wadowice
PRIME English Studio - Lublin
SPEED SCHOOL - Sulejówek
Szkoła Językowa English Colours - Białystok
Szkoła Języka Angielskiego SPEED - Wrocław
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Łódź
Szkoła Języka Angielskiego i Niemieckiego - Sjain.pl - Poznań
MSC PERFEKT Centrum Języków Obcych - Warszawa
Poliglota Sp. z o.o. - Warszawa
Lecto - Szkoła Językowa - Świnoujście
Szkoła Językowa Fundacji Edukacji i Twórczości - Białystok
Kursy Językowe "Heather" - Wrocław
Awans Szkoła Języków obcych - Rzeszów
YORK School of English - Kraków
Higton Education - Łódź
JET SET School of English - Zduńska Wola
Fundacja Kultury Fizycznej i Turystyki "WoLA" - Warszawa
Lingua Master - Szczecin
Studium Języków Obcych SALUT - Poznań
Instituto Cervantes - Warszawa
ABC Language Center - Białystok
Base Szkoła Języków Obcych - Grudziądz
BRADFORD Szkoła Języków Obcych - Radom
Speak English - Tarnów
ENTER Instytut Języków Obcych - Leszno
Instituto Cervantes - Kraków
BUMERANG - Agnieszka Płóciennik - Piła
Nauczanie Symultaniczne Języków Obcych - Poznań
Szkoła Języków Obcych "Progress New" - Tarnów
KaBa Szkoła Języków Obcych - Kęty
Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży - Gliwice
Instytut Języka Angielskiego Bell - Kraków
Oxford Street Centrum Językowe - Lublin
Studio English - Lublin
PRO-ENGLISH Language & Culture Center - Grudziądz
HELLO - Szkoła Języka Angielskiego - Wrocław
British Language Center - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Tarnów
Ośrodek Nauczania Języków Obcych "Just Time" - Warszawa
FES Centrum Edukacji Zagranicznej - Warszawa
Ability English School - Warszawa
Lindbergh - Szkoła Języków Obcych - Wrocław
Szkoła Języków Obcych "Lingwista" - Radomsko
Future Język Angielski - Rzeszów
EKLEKTIKA Academy of Business English - Warszawa
Lingua Studio - Przemyśl
Forum Prywatna Szkoła Językowa - Kalisz
Szkoła Języków "Language Land" - Michałowice
English For You Szkoła Języków Obcych - Grodzisk Mazowiecki
AVO Centrum Kursów Językowych - Ciechanów
Easy English - Radom
Lincoln Szkoła Języków Obcych - Kraków
Alpha School of English - Częstochowa
Windsor Centrum Językowe - Gdańsk
Szkoła Języków Obcych Westgate - Bydgoszcz
Prywatna Szkoła Języków Obcych "PROGRESS" - Trzcianka
Szkoła Języków Obcych ABC - Warszawa
The Stairway School of English - Kraków
Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan - Wrocław
Szkoła Języków Obcych PRIME - Busko-Zdrój
Open - Biuro Tłumaczeń oraz Szkolenia Językowe - Gdańsk
ABC - Kursy językowe i tłumaczenia - Gdynia
Perfect - Szkoła Języka Angielskiego - Lublin
English School - Toruń
Centrum Języków Obcych EUROPA - Racibórz
Centrum Języka Niemieckiego DAS WORT - Gdańsk
Accent School of English - Kraków
Szkoła Języków Obcych LEVEL - Bytom
Prywatna Szkoła Języków Obcych "HELLO" - Piła
Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń MASTERS - Olsztyn
Szkoła Języków Obcych "POLIGLOTA" - Kielce
Szkoła Językowa LEKTOR - Szczecin
Ośrodek Nauczania Języków Obcych PRIMA - Białystok
Gimnazjum nr 2 - Białogard
Centrum Językowe Your English School - Wrocław
Szkoła Językowa Grade A Plus - Gdańsk
FLUENT - Szkoła Języków - Gdańsk
Szkoła Języków Obcych OMNIBUS - Wrocław
Szkoła Języków YES - Rzeszów
English Language Workshop - Ząbki
KONTAKT Centrum Języków Obcych - Poznań
Szkoła Podstawowa - Węgliniec
Samorządowa Szkoła Podstawowa we Frednowach - Frednowy
WordPoweR - języki obce, tłumaczenia, PR Anna Rubanowicz - Gdańsk
Szkoła językowa English School - Racibórz
Centrum Języka Niemieckiego "Sprachcafe" - Palędzie
LINGUA - Nauka Języków Obcych - Chojnice
Szkoła Języków Obcych - College of Languages - Łódź
Horyzont Education - Warszawa
Ośrodek Nauczania Języka Angielskiego "EFEKT" - Warszawa
ADK - Angielski Dla Każdego - Gdańsk
Homeschool Kuczyńscy spółka jawna - Białystok
BALTIC SCHOOL of English - Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Języków Obcych GER-ANGLOS - Zgorzelec
Language Centre - Toruń
Instytut Nauczania Języków Obcych Multilingua - Lublin
K & K School of English - Kraków
Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum - Lublin
Studium Języków Obcych "New England" - Gorzów Wielkopolski
Miles English Szkoła Języka Angielskiego - Poznań
PERFEKT OK - Szkoła Języków Obcych - Łódź
Szkoła Języków Obcych "LOGAN" - Toruń
Centrum Języków Obcych "BLIŻEJ ŚWIATA" - Bydgoszcz
Studium Języków Obcych Wawrzonek - Łódź
Szkoła Języka Angielskiego - Łódź
Szkoła Językowa "Lango" - Poznań
Centrum Języków Hills - Legionowo
Nibelungia Szkoła Języka Niemieckiego - Kraków
Prywatna Szkoła Języków Obcych "SAP" - Legionowo
Centrum Językowe "CUP OF TEA" - Świętochłowice
Szkoła Językowa HELLO - Olsztyn
Prywatna Szkoła Międzynarodowa - Kraków
SPEED SCHOOL - Warszawa
MAVERICK - Środa Wielkopolska
The English School of Communication Skills - Tarnów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "SYSTEM" - Łańcut
Kursy Języka Angielskiego - Zgorzelec
SPOT - Piaseczno
Centrum Językowe "Landers" - Tychy
Centrum Językowe i Biuro Tłumaczeń ANGOL - Nowe Miasto Lubawskie
Rainbow School - Zduńska Wola
Szkoła Języka Angielskiego "Masters" - Dzierżoniów
English 4 You! - Kielce
Infnetia - Szkolenia Językowe - Warszawa
Centrum Języków Obcych InBIT - Szczecin
Centrum Języka Angielskiego Dla Dzieci - Nauczanie Metodą Helen Doron - Tychy
Centrum Nauczania Języków Obcych MEGANN - Wrocław
Smith&Schmidt Szkoła Języków Obcych - Nowy Targ
House of English - Ropczyce
ABANICO - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Języków Obcych Masters - Będzin
Szkoła Języka Angielskiego SPEED - Gliwice
Szkoła Języka Angielskiego SPEED - Tychy
Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin - Szczecin
Akademia Językowa Open School - Tychy
Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego - Kraków
Aleja12 Biuro Tłumaczeń, Szkoła Języka Francuskiego - Częstochowa
Akademickie Centrum Lingwistyczne - Częstochowa
Progress Point - Warszawa
Royal School Centrum Języków Obcych - Opole
Szkoła Języka Angielskiego "Big Ben" - Sopot
Szkoła Jazdy "KRZYSZTOF" - Kielce
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bąkowie - Bąków
Europa College - Chmielnik
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DRACO" - Kolbudy
Szkoła Języków Obcych YES - Kwidzyn
Piątka Edukacja s.c. - Zamość
Happy School - Nadarzyn
Konińskie Centrum Języków Obcych - Konin
Godson School of English Centrum Języka Angielskiego - Łódź
ABC Szkoła Języków Obcych - Łódź
Centrum Nauki Języków Obcych SPEED - Radomsko
FAST PROGRESS Szkoła Języków Obcych - Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Zielona Góra
LLOYDS Language Center - Kędzierzyn-Koźle
Miejskie Przedszkole Nr 9 - Świętochłowice
Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Sebcio" - Michałowice
Śląski Związek Esperancki - Wrocław
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Warszawa
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Wrocław
Top English School - Szczecin
Top English School - Bielsko-Biała
Szkoła Języków Obcych EMPiK - Katowice
International House Bydgoszcz - Bydgoszcz
Przedszkole Publiczne Nr 9 - Rzeszów
Przedszkole Publiczne Nr 40 - Rzeszów
Prywatne Przedszkole - Przemyśl
Przedszkole Nr 6 - Stalowa Wola
Przedszkole Samorządowe Nr 8 "Pluszowy Misiaczek" - Gdynia
Przedszkole Nr 66 - Gdańsk
Przedszkole Nr 4 - Stalowa Wola
Przedszkole Publiczne Nr 54 FANTAZJA - Gdańsk
Przedszkole Miejskie Nr 220 - Łódź
Przedszkole Samorządowe Nr 75 - Gdańsk
Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3 - Sanok
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Stargard Szczeciński
Przedszkole Niepubliczne "GUMISIE" - Poznań
Przedszkole Nr 4 - Sopot
Przedszkole Samorządowe Nr 26 - Gdynia
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Przeworsk
Przedszkole Nr 87 - Gdańsk
Przedszkole Miejskie Nr 20 - Mielec
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne "Jodełka" - Tczew
Przedszkole Miejskie Nr 12 - Jasło
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 8 - Starogard Gdański
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Jasło
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2 - Starogard Gdański
Niepubliczne Przedszkole "SMYK" - Kwidzyn
Przedszkole Publiczne Nr 22 "Bajkowa Rodzina" - Opole
Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi - Tarnów Opolski
Przedszkole Nr 3 - Tarnobrzeg
Przedszkole Publiczne Nr 6 - Szczedrzyk
Przedszkole Publiczne Nr 5 - Krasiejów
Przedszkole Nr 17 - Tarnobrzeg
Przedszkole Publiczne Nr 4 - Ozimek
Publiczne Przedszkole Nr 2 - Głuchołazy
Przedszkole Miejskie Nr 11 - Pruszków
Publiczne Przedszkole Nr 6 - Zdzieszowice
Przedszkole Nr 1 - Płońsk
Przedszkole "Krasnal" - Ząbki
Niepubliczne Przedszkole Nr 2 - Bielawa
Publiczne Przedszkole - Bogacica
Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi - Tarnów
Miejskie Przedszkole Nr 14 - Nowy Sącz
Przedszkole Prywatne Nr 9 - Kraków
Publiczne Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Kluczbork
Przedszkole Nr 6 - Morąg
Publiczne Przedszkole Nr 1 - Kluczbork
Przedszkole - Frombork
Przedszkole Publiczne Nr 2 - Brzeg
Przedszkole Sióstr św. Elżbiety - Zielona Góra
Prywatne Przedszkole Nr 1 - Katowice
Miejskie Przedszkole Nr 38 - Zielona Góra
Miejskie Przedszkole Nr 93 - Katowice
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" - Ząbki
Przedszkole Nr 54 - Bielsko-Biała
Przedszkole Miejskie Nr 7 - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Nr 49 - Bielsko-Biała
Przedszkole Miejskie Nr 31 - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Miejskie Nr 1 - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Gminne Nr 4 - Kłobuck
Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 27 - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Miejskie Nr 81 - Łódź
Przedszkole Komunalne Nr 3 - Szprotawa
Miejskie Przedszkole Nr 5 - Żagań
Miejskie Przedszkole Nr 21 - Płock
Przedszkole Publiczne - Kłodawa
Miejskie Przedszkole Nr 14 - Siedlce
Miejskie Przedszkole Nr 15 - Siedlce
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Kostrzyn nad Odrą
Niepubliczne Przedszkole - Siedlce
Przedszkole Miejskie Nr 5 - Zamość
Przedszkole Nr 34 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi - Lublin
Akademia Przedszkolaka "MONTESSORI" - Babice Nowe
Przedszkole Nr 390 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Martynka" - Lublin
Przedszkole Miejskie Nr 6 - Świdnica
Przedszkole Nr 157 - Warszawa
Niepubliczy Punkt Przedszkolny "Nutka" - Kobylanka
Przedszkole Nr 162 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" - Chełm
Przedszkole Nr 2 - Warszawa
Przedszkole Integracyjne "W kasztanowym parku" - Chełm
Prywatne Przedszkole FISTASZKI - Poznań
Przedszkole Nr 215 - Warszawa
Przedszkole Nr 233 - Warszawa
Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne "Akademia Smyka" - Poznań
Przedszkole Nr 235 - Warszawa
Przedszkole Samorządowe Nr 14 - Biała Podlaska
Prywatne Przedszkole Montessori "Bambini " - Poznań
Przedszkole Nr 25 - Warszawa
Prywatne Przedszkole Artystyczno-Językowe - Poznań
Samorządowe Przedszkole Nr 2 z gr. integracyjnymi - Ryki
Przedszkole Nr 91 - Poznań
Gminne Przedszkole - Żyrzyn
Przedszkole Nr 274 - Warszawa
Przedszkole Nr 40 - Poznań
Przedszkole Miejskie Nr 7 - Łuków
Przedszkole Nr 39 - Poznań
Przedszkole Nr 35 - Poznań
Przedszkole Nr 1 - Krasnystaw
Miejskie Przedszkole Nr 2 - Hrubieszów
Przedszkole Nr 22 - Poznań
Przedszkole Nr 327 - Warszawa
Przedszkole Nr 131 - Poznań
Przedszkole Miejskie - Rejowiec Fabryczny
Przedszkole Nr 178 - Poznań
Przedszkole Nr 336 - Warszawa
Przedszkole Nr 174 - Poznań
Przedszkole Nr 381 - Warszawa
Samorządowe Przedszkole Nr 1 - Biłgoraj
Przedszkole Nr 141 - Poznań
Przedszkole Publiczne Nr 16 - Włocławek
Przedszkole Nr 4 - Warszawa
Przedszkole Nr 110 - Poznań
Przedszkole Nr 100 - Poznań
Przedszkole Prywatne "Mały Światek" - Toruń
Przedszkole Nr 103 - Poznań
Przedszkole Nr 409 - Warszawa
Przedszkole Nr 64 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "SŁONECZKO" Lucyna Joanna Jaroszewska - Toruń
Przedszkole Publiczne Nr 172 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Raczek" - Toruń
Przedszkole Nr 6 - Konin
Przedszkole Publiczne Nr 74 - Warszawa
Przedszkole Nr 16 - Konin
Przedszkole "Alfik" - Toruń
Przedszkole Specjalne Nr 291 - Warszawa
Niepubliczne Przedszkole "Kangurek" - Toruń
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 127 - Warszawa
Przedszkole Nr 2 - Wronki
Przedszkole Miejskie Nr 8 - Toruń
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 226 - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 14 - Toruń
Przedszkole Nr 1 - Wronki
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 37 - Warszawa
Przedszkole Miejskie "Mniszek" - Grudziądz
Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 209 - Warszawa
Przedszkole Nr 1 STEP - Bydgoszcz
Przedszkole Niepubliczne "RADOŚĆ" - Bydgoszcz
Publiczne Przedszkole Nr 214 - Warszawa
Przedszkole - Chojno
Przedszkole Nr 8 "MOTYLEK" - Świecie
Przedszkole "Koszałek Opałek" - Kobylnica
Przedszkole "Akademia Małych Artystów" - Warszawa
Przedszkole Samorządowe Nr 40 - Kielce
Przedszkole Nr 5 - Swarzędz
Przedszkole Nr 16 - Żory
Przedszkole Nr 1 - Swarzędz
Przedszkole Nr 17 - Tychy
Prywatne Przedszkole PIRACIKI - Suchy Las
Przedszkole Miejskie Nr 59 - Sosnowiec
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Sosnowiec
Przedszkole "Bajeczka" - Rokietnica
Przedszkole Nr 9 - Siemianowice Śląskie
Przedszkole Nr 18 - Siemianowice Śląskie
Przedszkole Publiczne Nr 7 - Piła
Przedszkole Publiczne Nr 12 - Piła
Przedszkole Publiczne Nr 11 - Piła
Przedszkole Nr 5 - Nowy Tomyśl
Przedszkole Nr 3 - Nowy Tomyśl
Miejskie Przedszkole Nr 34 - Ruda Śląska
Przedszkole Nr 3 - Międzychód
Przedszkole Publiczne - Rydzyna
Miejskie Przedszkole Nr 31 - Ruda Śląska
Przedszkole Gminne - Grodzisk Wielkopolski
Miejskie Przedszkole Nr 2 - Piekary Śląskie
Przedszkole Samorządowe - Piaski
Przedszkole Nr 3 - Mysłowice
Przedszkole Miejskie Nr 5 - Gostyń
Przedszkole Nr 1 - Trzemeszno
Miejskie Przedszkole Nr 5 - Chodzież
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 174 - Łódź
Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne "W Stumilowym Lesie" s.c. - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 164 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne "U cioci Gosi" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 160 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 152 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne "MIASTO DZIECI" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 151 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 146 - Łódź
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Leśne Ludki" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 14 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 133 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 102 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 100 - Łódź
Przedszkole "Mały Europejczyk" - Warszawa
Przedszkole - Łódź
Publiczne Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi - Wieluń
Przedszkole Publiczne Nr 13 - Tarnów
Przedszkole Nr 6 - Sieradz
Przedszkole w Przysiersku - Przysiersk
Przedszkole Nr 3 - Sieradz
Przedszkole Miejskie Nr 9 - Toruń
Publiczne Przedszkole Nr 1 - Radomsko
Przedszkole "LEŚNY LUDEK" - Toruń
Publiczne Przedszkole - Poddębice
Klub Malucha "Siódme Niebo" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 8 - Pabianice
Przedszkole Niepubliczne KLUB KUBUSIA PUCHATKA - Częstochowa
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Pabianice
Przedszkole Miejskie Nr 23 "PROMYCZEK" - Słupsk
Przedszkole Miejskie Nr 11 - Pabianice
Wyższa Szkoła Finansów i Prawa - Bielsko-Biała
Przedszkole Edukacyjne - Zelów
Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 8 - Słupsk
Przedszkole Miejskie Nr 25 - Słupsk
Przedszkole Samorządowe Nr 4 - Zelów
Przedszkole Nr 25 - Rybnik
Niepubliczne Przedszkole "Kreatywna Edukacja" - Banino
Przedszkole Miejskie Nr 130 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 107 - Łódź
Przedszkole Samorządowe Nr 6 - Myślenice
Przedszkole Samorządowe Nr 9 - Chrzanów
Publiczne Przedszkole - Jodłówka
Miejskie Przedszkole i Żłobek "Ekoludki" - Ełk
Miejskie Przedszkole Nr 85 - Katowice
Przedszkole Miejskie Nr 223 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 36 - Integracyjne - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 2 - Katowice
Niepubliczne Przedszkole Anglojezyczne
ABC Play & Learn - Warszawa

Przedszkole Niepubliczne "SMYK" - Ząbki
Przedszkole Miejskie Nr 106 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Uszatka" - Gliwice
Tęczowe Przedszkole - Warszawa
Niepubliczne Przedszkole "Przedszkole-Leśne" - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 18 - Gliwice
Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju "SENS" - Warszawa
Przedszkole Nr 1 - Chorzów
Przedszkole Niepubliczne Liwena - Szczecin
Przedszkole Nr 44 - Bielsko-Biała
Przedszkole Nr 2 - Bielsko-Biała
Przedszkole Nr 10 - Bielsko-Biała
Artystyczne Przedszkole Niepubliczne "Promyki" - Warszawa
Przedszkole "Akademia Maluchów" - Warszawa
Przedszkole Nr 15 "EKOLACZKI" - Zawiercie
Przedszkole Nr 1 - Bieruń
Przedszkole Niepubliczne Modrzewiowa - Płock
Gminne Przedszkole Publiczne - Nakło Śląskie
Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne "ZEBRA" - Piaseczno
Przedszkole Nr 24 - Racibórz
Przedszkole Nr 10 - Racibórz
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" - Rzeszów
Przedszkole przy Zespole Szkół Katolickich - Złotów
Przedszkole - Bąków
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Bus" - Szczecin
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" - Warszawa
Przedszkole Językowe "eNTe" - Wrocław
Przedszkole Nr 62 - Wrocław
Przedszkole Publiczne Nr 1 - Brenna
Przedszkole Nr 119 "Zielona Łąka" - Wrocław
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Pocieszycielek Najświętszego Serca Jezusowego - Łódź
Przedszkole Nr 1 - Brzeziny
Miejskie Przedszkole Nr 2 - Aleksandrów Łódzki
Miejskie Przedszkole - Aleksandrów Łódzki
Przedszkole Miejskie Nr 141 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 8 - Zgierz
Przedszkole Miejskie Nr 148 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 7 - Zgierz
Przedszkole Miejskie Nr 17 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 2 - Zgierz
Przedszkole Nr 161 - Poznań
Miejskie Przedszkole Nr 10 - Zgierz
Publiczne Przedszkole Nr 1 - Kalisz
Miejskie Przedszkole Nr 1 - Ozorków
Przedszkole Miejskie Nr 9 - Pabianice
Gminne Przedszkole - Malanów
Przedszkole Nr 3 - Śrem
Przedszkole Miejskie Nr 4 - Pabianice
Gminne Przedszkole - Piątek
Przedszkole Publiczne - Klęka
Przedszkole Nr 3 - Swarzędz
Przedszkole Specjalne "Orzeszek" - Poznań
Przedszkole Niepubliczne Czarodziejski Dworek - Warszawa
Przedszkole Nr 96 - Poznań
Przedszkole Niepubliczne Plastuś - Warszawa
Przedszkole Nr 65 - Poznań
Przedszkole Nr 6 - Poznań
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 70 - Warszawa
Przedszkole Nr 54 - Poznań
Przedszkole Nr 39 "Pod Topolami" - Warszawa
Przedszkole Nr 262 - Warszawa
Przedszkole Nr 45 - Poznań
Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" - Legnica
Przedszkole Niepubliczne "Jedynka" - Legnica
Przedszkole Nr 255 - Warszawa
Przedszkole Nr 230 - Warszawa
Przedszkole 219 "Niezapominajka" - Warszawa
Akademia Przedszkolaka - Gdynia
Miejskie Przedszkole Nr 4 - Legnica
Przedszkole Publiczne Nr 8 - Zgorzelec
Przedszkole Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi - Zgorzelec
Przedszkole "Słoneczko" - Wołów
Przedszkole Nr 148 - Warszawa
Przedszkole Nr 132 - Warszawa
Integracyjne Przedszkole Samorządowe Nr 17 z Oddziałami Specjalnymi - Wałbrzych
Przedszkole Publiczne Nr 5 - Radom
Przedszkole Niepubliczne "Wesoła Piątka" - Świdnica
Przedszkole Publiczne - Kotla
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" - Stare Babice
Przedszkole Publiczne Nr 20 z Oddziałem Żłobkowym i Oddziałem Integracyjnym - Głogów
Przedszkole Językowe Blue Bell - Konstancin-Jeziorna
Miejskie Przedszkole Nr 5 - Sokołów Podlaski
Niepubliczne Przedszkole Europejska Akademia Dziecka - Świdnica
Niepubliczne Przedszkole "NibyLandia" - Mysiadło / k.Piaseczna
Prywatne Przedszkole - Michałowice
Przedszkole Nr 5 - Płońsk
Przedszkole Nr 2 - Płońsk
Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3 - Mława
Przedszkole Nr 19 - Mysłowice
Miejskie Przedszkole Nr 24 - Ruda Śląska
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety - Ruda Śląska
Przedszkole - Osiek
Przedszkole Nr 39 - Rybnik
Przedszkole Nr 21 - Tychy
Przedszkole Nr 22 - Tychy
Przedszkole Nr 25 - Tychy
Przedszkole - Złocieniec
Przedszkole Nr 12 - Zabrze
Miejskie Przedszkole Nr 14 - Zgierz
Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori "ELIPSOIDA" - Warszawa
Przedszkole Nr 18 - Zabrze
Przedszkole Nr 28 - Zabrze
Przedszkole Nr 33 - Zabrze
Przedszkole Nr 35 - Zabrze
Przedszkole Nr 43 - Zabrze
Przedszkole Nr 49 - Zabrze
Przedszkole Nr 7 - Zabrze
Przedszkole Publiczne Nr 17 - Tarnów
Przedszkole Nr 9 - Zabrze
Przedszkole Nr 23 - Żory
Europejskie Przedszkole Niepubliczne "Twórczej Aktywności Dziecka" - Szczecin
Niepubliczne Przedszkole Krasnoludków - Józefów
Przedszkole Nr 28 - Gdańsk
Klub Przedszkolaka Montessori - Sopot
Klub Malucha "Siódme Niebo" - Katowice
Przedszkole Publiczne Nr 9 - Szczecin
Miejskie Przedszkole nr 34 - Zielona Góra
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" - Szczecinek
Samorządowe Przedszkole - Ćmielów
Sopockie Przedszkole Niepubliczne - Sopot
Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne - Sopot
Przedszkole Samorządowe Nr 24 - Kielce
Przedszkole Miejskie Nr 15 - Słupsk
Przedszkole Samorządowe Nr 43 - Kielce
Przedszkole Samorządowe Nr 7 - Gdynia
Przedszkole Samorządowe Nr 35 - Gdynia
Przedszkole Samorządowe - Serock
Przedszkole Publiczne nr 58 - Bydgoszcz
Przedszkole Nr 66 - Bydgoszcz
Przedszkole Samorządowe Nr 31 - Gdynia
Przedszkole Miejskie Nr 11 - Toruń
Przedszkole Samorządowe Nr 43 - Gdynia
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Toruń
Przedszkole Nr 73 - Gdańsk
Przedszkole Miejskie Nr 12 - Toruń
Przedszkole Nr 67 "Wesołe Skrzaty" - Gdańsk
Przedszkole Niepubliczne "Calineczka" - Toruń
Przedszkole Nr 48 "KRAINA NEPTUNA" - Gdańsk
Przedszkole Publiczne Nr 19 "Bajka" - Włocławek
Przedszkole Nr 43 "KONICZYNKA" - Gdańsk
Przedszkole Publiczne Nr 32 - Włocławek
Przedszkole Nr 42 - Gdańsk
Przedszkole Nr 4 - Gdańsk
Akademia Przedszkolaka Prywatne Przedszkole Językowe - Biłgoraj
Przedszkole - Niedrzwica Duża
Przedszkole Nr 5 - Malbork
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Łuków
Przedszkole Samorządowe Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi - Biała Podlaska
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" z Grupą Żłobkową - Joanna Nojak - Kwidzyn
Niepubliczne Przedszkole "Promyk" - Krystyna Jędraszko - Kwidzyn
Przedszkole - Dzierżążno
Przedszkole Nr 69 - Lublin
Przedszkole Miejskie Nr 15 - Gorzów Wielkopolski
Specjalny Dzienny Ośrodek Opiekuńczo-Wych. Terapeutyczno-Szkolny - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Nr 3 - Suwałki
Miejskie Przedszkole Nr 25 - Zielona Góra
Przedszkole Publiczne Nr 5 - Brzeg
Przedszkole Publiczne Nr 15 - Łomża
Publiczne Przedszkole Nr 2 - Kędzierzyn-Koźle
Przedszkole Publiczne - Stare Budkowice
Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno - Taneczne - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 46 - Białystok
Przedszkole Publiczne Nr 1 - Ozimek
Przedszkole Publiczne Nr 3 - Dylaki
Przedszkole Samorządowe Nr 68 - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 65 - Białystok
Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 38 - Opole
Przedszkole Samorządowe Nr 52 - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 49 - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 44 - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 31 - Białystok
Przedszkole Samorządowe Nr 28 - Białystok
Gimnazjum nr 5 - Koszalin
Przedszkole Samorządowe Nr 12 "Tęczowe" - Białystok
Przedszkole Miejskie Nr 13 - Przemyśl
Przedszkole Samorządowe Nr 1 - Białystok
Przedszkole Publiczne Nr 13 - Rzeszów
Przedszkole Miejskie Nr 1 - Sejny
Przedszkole Nr 7 - Bielsk Podlaski
Przedszkole Publiczne Nr 3 - Rzeszów
Przedszkole Publiczne Nr 2 - Goleniów
Przedszkole Nr 6 - Augustów
Przedszkole Miejskie Nr 10 - Kołobrzeg
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi - Augustów
Przedszkole Publiczne Nr 1 - Myślibórz
Przedszkole Publiczne Nr 5 - Rzeszów
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Calineczka" - Police
Przedszkole Publiczne Nr 34 - Rzeszów
Niepubliczne Przedszkole "Kraina Gumisiów" - Przasnysz
Przedszkole Niepubliczne "7 Krasnoludków" - Warszawa
Prywatne Przedszkole "Kubusia Puchatka" - Szamotuły
Przedszkole Niepubliczne "Sokolik" - Białystok
Prywatne Przedszkole "Dziecięca Kraina" - Wrocław
Przedszkole "Kogucik" - Żukowo
Edukacyjno - Rozwojowy Punkt Przedszkolny - Banino
Prywatna Szkoła Podstawowa
Językowo - Informatyczna - Poznań

Przedszkole Miejskie Nr 7 - Legnica
III Liceum Ogólnokształcące - Inowrocław
Przedszkole Na Wesołej - Banino
Prywatne Przedszkole Językowe Montessori Tęcza - Swarzędz
Przedszkole PRZYGODA - Częstochowa
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Promyczek" - Opole Lubelskie
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Misiowy Raj" - Gdańsk
Niepubliczne Przedszkole "Dzwoneczek" - Lublin
Publiczne Przedszkole „Małe Talenty" - Luboń
Przedszkole Niepubliczne "Na Zielonym Wzgórzu" - Wałbrzych (Biały Kamień)
Przedszkole Niepubliczne "Mali Podróżnicy" - Białystok
Przedszkole niepubliczne "Bajkowa Akademia" - Toporzysko
Przedszkole Nr 28 - Warszawa
Niepubliczne Tęczowe Przedszkole - Sochaczew
Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan - Gdańsk
Przedszkole Nr 59 - Bydgoszcz
Przedszkole "Wielka Przygoda" - Gdańsk
Przedszkole Samorządowe - Dobrzyń nad Wisłą
Klub Malucha "Plastuś" - Warszawa
Prywatne Przedszkole Pinokio - Kraków
Przedszkole Publiczne - Kotowa Wola
Przedszkole Niepubliczne "Kinderland" - Szczytno
Przedszkole Niepubliczne BAJKOWA KRAINA - Siedlce
Prywatne Przedszkole "Chata Skrzata" - Bielsko-Biała
Przedszkole Wesoły Reksio Ekologiczno - Plastyczne - Konstancin-Jeziorna
Domowa Akademia Przedszkolaka - Stalowa Wola
Akademia Kolorowych Podróży - Sosnowiec
Przedszkole Twórcze "To Tu" - Cieszyn
Miejskie Przedszkole Nr 28 - Ruda Śląska
Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka - Szepietowo
Niepubliczny Dom Przedszkolaka "Pluszowy Zakątek" - Kobylnica
Klub Malucha "Bajeczka" - Zakroczym
Prywatne Przedszkole Wesołe Krasnoludki - Żory
Przedszkole Nr 17 - Mysłowice
Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek" - Legnica
Przedszkole Miejskie Nr 1 - Toruń
Przedszkole Miejskie Nr 4 - Toruń
Miejskie Przedszkole Nr 6 - Żagań
Akademia Małego Człowieka - Kraina Fantazji - Toruń
Przedszkole Nr 8 - Poznań
Trele Morele - Prywatne Przedszkole Artystyczno - Językowe - Poznań
Przedszkole Nr 46 - Poznań
Przedszkole Nr 134 - Poznań
Przedszkole Nr 2 - Lubsko
Przedszkole Miejskie Nr 10 - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek - Września
Publiczne Przedszkole Nr 6 - Radomsko
Całodobowe Centrum Opiekunczo-Edukacyjne "Smerfowa Załoga" - Wrocław
Miejskie Przedszkole Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi - Zielona Góra
Prywatne Przedszkole "Pod Muchomorkiem" - Przeźmierowo
Przedszkole "Klub Przedszkolaka" - Murowana Goślina
Sunshine Academy - Warszawa
Publiczne Przedszkole Nr 18 - Kędzierzyn-Koźle
Publiczne Przedszkole nr 15 - Ostrów Wielkopolski
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" - Gostyń
Przedszkole Nr 8 - Gniezno
Prywatne Przedszkole - Misiowa Kraina - Konin
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus - Warszawa
Niepubliczne Przedszkole "BIEDRONECZKA" - Warszawa
Klub Opieki Dziecięcej "Krasnale" - Wrocław
Publiczne Przedszkole Nr 63 - Warszawa
Przedszkole Integracyjne - Namysłów
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 310 - Warszawa
Przedszkole Kraina Marzeń - Czarna Białostocka
Punkt Przedszkolny językowo-sportowy Fi Fi Land - Szczecin
Przedszkole Samorządowe Nr 2 " Pod Słonkiem" - Białystok
Przedszkole Specjalne Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących - Warszawa
Przedszkole Specjalne Nr 188 - Warszawa
Punkt Edukacji i Opieki Przedszkolnej - Wodzisław Śląski
Przedszkole Samorządowe Nr 42 - Białystok
Przedszkole Niepubliczne "Sakolandia" - Nasielsk
Przedszkole Nr 42 "Pod Modrzewiem" - Gdynia
Przedszkole Anioła Stróża - Reda
Przedszkole Nr 272 - Warszawa
Niepubliczne Przedszkole Edukoland - Koszalin
Klub Malucha Bąbelkowo - Wrocław
Przedszkole Nr 361 - Warszawa
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Raj" - Marki
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi - Tczew
Miejskie Przedszkole Nr 3 - Sokołów Podlaski
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Przyjaciele" - Lublin
Bajkowe Przedszkole s.c. - Raszyn
Przedszkole Artystyczne Maja - Poznań
Przedszkole "Mały Świat" - Józefów
Przedszkole Niepubliczne i Klub Malucha "Wesołe Skrzaty" - Kościan
Publiczne Przedszkole Nr 2 - Garwolin
Klub Przedszkolaka Montessori - Gdynia
Przedszkole Publiczne Nr 20 - Tarnów
Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie "Przedszkolada" - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Panda" - Bydgoszcz
Przedszkole Nr 12 Leśny Domek - Gdańsk
Przedszkole Samorządowe Nr 3 - Skawina
Niepubliczny punkt przedszkolny muzyczno-taneczny "Melodia" - Piaseczno
Przedszkole Niepubliczne "UŚMIECH" - Szczecin
Archidiecezjalne Przedszkole - Olsztyn
Przedszkole Miejskie Nr 1 - Ostróda
Przedszkole Samorządowe Nr 2 - Ełk
Maluszkowo - Przedszkole w Baninie - Banino
Przedszkole Niepubliczne JARZĘBINKA - Warszawa
Przedszkole Prywatne "Entliczek Pentliczek" - Lublin
Przedszkole Prywatne YES Młodzi Odkrywcy - Będzin
Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" - Warszawa
Klub Malucha "Nasze Słoneczka" - Maszewo Duże
Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród - Bydgoszcz
Przedszkole Miejskie Nr 97 - Łódź
Żłobko - Przedszkole "Elfikowo" - Wrocław
Przedszkole Niepubliczne Krecik - Wejherowo
Złote Przedszkole - Wrocław
Klub Rozwoju Dziecka "Nasz Świat" - Wrocław
Przedszkole Miejskie Nr 84 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 202 - Łódź
Akademia Przedszkolaka - Bielsko-Biała
Punkt Przedszkolny SMYKI - Komorów
Klub Malucha "Kolorowy Balonik" - Zgierz
Przedszkole Językowo-Sportowe Pikkolo - Zalesie Górne
Punkt Przedszkolny "ARKA" - Chełm
Przedszkole Chochliki - Warszawa
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Kubuś Puchatek - Mielec
Przedszkole Niepubliczne ABC - Łódź
Punkt Przedszkolny Mały Wielki Świat - Toruń
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Wesoły Autobus" - Książenice
Punkt Przedszkolny "Słoneczko" - Łódź
Akademia Malucha "Świat Małych Odkrywców" - Szczecin
Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce - Turka
Przedszkole Nr 77 "Tęczowe Siódemki" - Wrocław
Przedszkole Niepubliczne SMART KIDS - Józefów
Ognisko Przedszkolne "Smyk" - Gdańsk
Przedszkole Nr 3 - Oleśnica
Centrum Edukacji Dziecięcej "Tęczowy Dworek" - Warszawa
Przedszkole Nr 6 - Oleśnica
Przedszkole Publiczne nr 1 z Grupami Żłobkowymi - Kamienna Góra
Przedszkole Publiczne Nr 5 - Głogów
Przedszkole Miejskie Nr 14 - Świdnica
Przedszkole "Elfik" - Sosnowiec
Kamyczek W Przedszkolu - Koszalin
Publiczne Przedszkole Nr 3 - Strzegom
Przedszkole Nr 17 - Chorzów
Anglojęzyczny Punkt Przedszkolny "Twoja Niania" - Tczew
Prywatne Przedszkole "Tygrysek" - Rzeszów
Przedszkole Niepubliczne "Kraina Magii" - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne Złota Rybka - Marki
Miejskie Przedszkole Nr 8 - Legnica
Przedszkole muzyczne "Nutka" - Kolbudy
Domek Przedszkolaka - Warszawa
Punkt Przedszkolny Różowy Słoń - Warszawa
Przedszkole Nr 17 - Elbląg
Przedszkole Samorządowe - Budzów
Przedszkole Nr 121 "Zielone" - Wrocław
Przedszkole Nr 108 - Wrocław
Przedszkole Nr 126 "Różanka" - Wrocław
Przedszkole Miejskie Nr 4 - Nowy Targ
Przedszkole Niepubliczne "ZUZIA" - Góra Kalwaria
Prywatne Przedszkole "MINI RAJ" - Mińsk Mazowiecki
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Nowy Targ
Niepubliczne Przedszkole "PRZY LESIE" - Jabłonna
Przedszkole Nr 50 "Mały Kolejarz" - Wrocław
Przedszkole Samorządowe Nr 1 - Miechów
Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dom" - Jabłonna
Przedszkole Samorządowe - Dojazdów
Przedszkole Nr 79 - Wrocław
Przedszkole Publiczne - Wola Mędrzechowska
Przedszkole Nr 80 "Zielona Dolinka" - Wrocław
Przedszkole Publiczne Nr 4 - Tarnów
Przedszkole Nr 91 - Wrocław
Przedszkole Publiczne Nr 32 - Tarnów
Przedszkole Nr 4 - Elbląg
Przedszkole Nr 26 - Elbląg
Przedszkole Publiczne Nr 14 - Tarnów
Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" - Nowy Sącz
Miejskie Przedszkole Nr 20 - Nowy Sącz
Przedszkole Publiczne "Bajka" - Wrocław
Miejskie Przedszkole Nr 9 "KUBUŚ PUCHATEK" - Szczytno
Przedszkole z Językiem Angielskim Rainbow - Kraków
Przedszkole Niepubliczne "Pod Gwiazdkami" - Kraków
Miejskie Przedszkole Nr 1 "Bajka" - Szczytno
Przedszkole Montessori - Kraków
Przedszkole Nr 4 - Płońsk
Przedszkole Niepubliczne "Radość" - Ostróda
Przedszkole Miejskie Nr 214 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 4 - Piastów
Prywatne Przedszkole - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 215 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 92 - Katowice
Przedszkole Miejskie Nr 23 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 89 - Katowice
Przedszkole Miejskie Nr 234 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 5 - Katowice
Prywatne Przedszkole Nr 11 - Kraków
Przedszkole Nr 1 - Węgrów
Miejskie Przedszkole Nr 21 - Katowice
Prywatne Przedszkole "Kangurowe Przedszkole" - Kraków
Miejskie Przedszkole Nr 16 - Katowice
Przedszkole Nr 2 - Wegrów
Przedszkole Miejskie Nr 28 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 4 - Jaworzno
Samorządowe Przedszkole Nr 138 - Kraków
Samorządowe Przedszkole Nr 98 - Kraków
Przedszkole Nr 3 - Węgrów
Samorządowe Przedszkole Nr 92 - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 41 - Łódź
Samorządowe Przedszkole Nr 91 - Kraków
Samorządowe Przedszkole Nr 78 - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 49 - Łódź
Samorządowe Przedszkole Nr 65 - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 55 - Łódź
Samorządowe Przedszkole Nr 57 - Kraków
Przedszkole Samorządowe "Pod Wesołym Ekoludkiem" - Dręszew
Przedszkole Publiczne Nr 17 - Radom
Samorządowe Przedszkole Nr 45 - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 66 - Łódź
Samorządowe Przedszkole Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi - Kraków
Przedszkole Miejskie Nr 7 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne "Koszałek" - Gliwice
Przedszkole Nr 154 - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 71 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne Źródełko - Bydgoszcz
Niepubliczne Przedszkole "Baśniowe" - Lębork
Przedszkole Nr 163 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Bratek II" - Malbork
Przedszkole Miejskie Nr 72 - Łódź
Przedszkole Niepubliczne "CZERWONY KAPTUREK" - Malbork
Przedszkole Miejskie Nr 86 - Łódź
Przedszkole Nr 33 - Dąbrowa Górnicza
Przedszkole Nr 28 - Dąbrowa Górnicza
Przedszkole Nr 392 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne - Szczecin
Przedszkole Jutrzenka Preferujące Zdrowy i Pogodny Styl Życia - Szczecin
Przedszkole Nr 54 - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 89 - Łódź
Przedszkole Nr 97 - Warszawa
Przedszkole Miejskie Nr 94 - Łódź
Miejskie Przedszkole Nr 25 - Częstochowa
Przedszkole Nr 2 - Darłowo
V Liceum Ogólnokształcące - Gorzów Wielkopolski
Przedszkole Publiczne Nr 11 - Police
Przedszkole Nr 57 - Gdańsk
Przedszkole Miejskie Nr 4 - Łódź
Przedszkole Integracyjne Nr 117 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" - Toruń
Przedszkole Samorządowe Nr 1 - Ciechocinek
Przedszkole Miejskie "Bajka" - Wąbrzeźno
Przedszkole Miejskie Nr 101 - Łódź
Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 35 - Częstochowa
Przedszkole Nr 3 - Chorzów
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne dla Dzieci z Wadami Słuchu - Łódź
Przedszkole Nr 1 - Zabrze
Przedszkole Nr 149 - Warszawa
Przedszkole Nr 21 - Chorzów
Przedszkole Niepubliczne - Łódź
Przedszkole Nr 6 - Tychy
Przedszkole Nr 1 - Tychy
Przedszkole Miejskie Nr 56 - Bytom
Przedszkole Prywatne - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 8 - Świętochłowice
Przedszkole Miejskie Nr 42 - Bytom
Przedszkole Publiczne Nr 11 - Czechowice-Dziedzice
Przedszkole Miejskie Nr 27 - Sosnowiec
Przedszkole Miejskie Nr 32 - Bytom
Przedszkole Nr 21 - Warszawa
Pierwsze Społeczne Przedszkole z Elementami Pedagogiki Waldorfskiej - Siemianowice Śląskie
Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 1 - Jaworze
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Łódź
Przedszkole Miejskie Nr 199 - Łódź
Przedszkole Nr 4 - Ustroń
Przedszkole Publiczne - Wielka Wieś
Przedszkole Miejskie Nr 163 - Łódź
Publiczne Przedszkole - Pilchowice
Publiczne Przedszkole - Żabno
Przedszkole Nr 3 - Andrychów
Przedszkole Nr 5 - Łaziska Górne
Przedszkole Miejskie Nr 153 - Łódź
Przedszkole Samorządowe - Gdów
Przedszkole Nr 6 - Łaziska Górne
Przedszkole Samorządowe - Podłęże
Przedszkole Miejskie Nr 128 - Łódź
Przedszkole Nr 216 - Warszawa
Gminne Przedszkole - Galewice
Przedszkole Nr 73 - Poznań
Przedszkole Nr 24 - Bielsko-Biała
Przedszkole Samorządowe Nr 177 - Kraków
Przedszkole Samorządowe Nr 137 - Kraków
Przedszkole Nr 4 - Poznań
Przedszkole Nr 35 - Bielsko-Biała
Przedszkole Nr 8 - Bielsko-Biała
Przedszkole Nr 130 - Poznań
Przedszkole Nr 25 - Konin
Przedszkole Samorządowe Nr 49 - Kraków
Niepubliczne Przedszkole - Kalisz
Przedszkole Nr 6 CZERWONY KAPTUREK - Wągrowiec
Przedszkole Samorządowe Nr 95 - Kraków
Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaków - Warszawa
Przedszkole Nr 5 - Luboń
Przedszkole Samorządowe - Śmigiel
Gminne Przedszkole Publiczne - Krzyż Wielkopolski
Przedszkole Miejskie Nr 5 - Toruń
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Św. Augustyna - Kraków
Przedszkole Nr 337 - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "FLISACZEK" - Toruń
Przedszkole Niepubliczne SMYK - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" - Warszawa
Przedszkole Samorządowe nr 71 - Białystok
Przedszkole Montessori - Warszawa
Prywatne Przedszkole "PRZY LESIE" - Warszawa
Przedszkole Publiczne Nr 4 - Goleniów
Przedszkole Nr 371 - Warszawa
Publiczne Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym - Dziwnów
Niepubliczne Europejskie Przedszkole Dwujęzyczne - Warszawa
Samorządowe Przedszkole Nr 178 - Kraków
Przedszkole Nr 1 - Nowogard
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 102 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Stadniki
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia - Krzeszowice
Samorządowe Przedszkole Nr 180 - Kraków
Przedszkole Nr 90 - Warszawa
Przedszkole Publiczne Nr 237 - Warszawa
Przedszkole Publiczne Nr 135 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Dziegielów
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Brzeg
XX Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Promotor - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kombi" - Wejherowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "RATAJE" 2 - Plewiska
Firma Handlowo-USługowa - Nauka Jazdy Beta Wiktorczyk Benedykt - Pszczyna
Ośrodek Szkolenia Kierowców LUX- SŁUPSK-USTKA - Słupsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELITA - Wejherowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców Milo - Milanówek
DISW - Niemiecki Instytut Języków i Gospodarki - Szczecin
Auto Szkoła CROSSWORD - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców WEGA - Piastów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Koszak" - Jelenia Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców ABC MOTO - Wrocław
Nauka Jazdy Karol - Szczecin
TARGET ENGLISH - Warszawa
Szkoła Nauki Jazdy "EUROPA" - Siedlce
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ELKA" - Racibórz
Szkoła Nauki Jazdy
Agnieszka, Marek i Łukasz Rokiccy - Oława

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PUK" - Kudowa Zdrój
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Bumer" - Dąbcze
Ośrodek Szkolenia Kierowców TODCAR - Murowana Goślina
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ELMOT" Witold Kędziora - Piła
Firma Szkoleniowo-Usługowa eLMus - Olszanica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Victoria" - Jelenia Góra
Elwoj Szkoła Nauki Jazdy - Olsztyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców Osiński Krzysztof - Świdwin
Szkoła Nauki Jazdy "JOKER" - Mszczonów
Polski Związek Motorowy - Jelenia Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców Leszek Sudnik - Olecko
Auto-Szkoła Andrzej Rosłon - Radzymin
Praska Auto Szkoła - Warszawa
Nauka i doskonalenie jazdy "A.M. Pawłowscy" - Koszalin
Marcin Dąbrowski Auto-Pus - Gogolin
Specjalistyczny Ośrodek Szkolenia - SPEC - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Joker" - Sieradz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wolski & Gliga - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "WITAS" - Nowy Tomyśl
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Wadowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców I-KAR - Dobrosława Karaś - Kędzierzyn-Koźle
Ośrodek Szolenia Kierowców "OSKAR" - Gradowice
ZDZ Rejon Ośrodka Kształcenia Zawodowego - Racibórz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zdzisław Nurek - Piekary Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców KRIS Krzysztof Koziołek - Piekary Śląskie
AutoSzkoła Antoni Kałuża - Wieliczka
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sebastian Błaszkiewicz - Krotoszyny
Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Kędzierski - Knurów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto" - Leżajsk
Auto Szkoła Lider - Łowicz
Ośrodek szkolenia Kierowców - Lauda - Chorzów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER" - Elbląg
Ośrodek Szkolenia Kierowców JUNIOR Robert Dolata - Pobiedziska
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Narcyz" - Janikowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Elka-Drive" - Piotrowo
Nauka Jazdy - Centrum - Olsztyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kormoran" - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIRAT - Żywiec
F.U.H- A Fedeńczak - Szczecin
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "WIRAŻ" - Chłopice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Kosnowicz - Ostrów Wielkopolski
Prywatna Szkoła Kierowców - Jan Wasilewski - Suwałki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Izabela Krupińska - Koło
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Żubr - Kozy
Auto - Szkoła - Zbigniew Hyży - Bełchatów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "El Grande" - Ruda Śląska
Nauka Jazdy - Adam - Elbląg
Szkoła Jazdy EFEKT - Białogard
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mini" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sobcar - Kętrzyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AutoRondo" - Starogard Gdański
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Janek" - Sieradz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "SZCZEPANIAK" - Sieradz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Zamęcki - Słupsk
Szkoła Nauki Jazdy "Endzi" - Piła
Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Polus - Oleśnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Driver-Marecki" - Kędzierzyn-Koźle
Ośrodek Szkolenia Kierowców iDrive - Łańcut
Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ - Toruń
Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy - Bydgoszcz
Wiraż Nauka Jazdy - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Rock i Roll - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof - Opole
Ośrodek Szkolenia Kierowców Olaf - Katowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "As" - Kozy
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Dariusz Karwat - Darłowo
Szkoła Nauki Jazdy - Bonus - Bydgoszcz
Szkoła Jazdy - Suski - Jedlicze
Ośrodek Szkolenia Kierowców Refleks - Żelistrzewo
Ośrodek Szkolenia Kierowców PERFECT - Oława
Ośrodek Szkolenia Kierowców Progres Adam Michalik - Wojkowice
Nauka jazdy - Grzegorz Włodarczyk - Jastrzębie-Zdrój
Minta Szkolenie Kierowców - Białobrzegi
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Nauka - Sosnowiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców Driver - Wodzisław Śląski
Ośrodek Szkolenia Kierowców MiM Kaczmarczyk Marek - Sosnowiec
F.H.U. OLO Arkadiusz Olszewki - Włodawa
Zielant Ośrodek Szkolenia Kierowców - Radzyń Podlaski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Siddha - Lublin
Ośrodek Szkolenia Kierowców - MistrzKierownicy.pl - Lublin
Nauka Jazdy - ZDZ Katowice O.K.Z - Pyskowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Prawko- Marcin Smerdel - Krasnystaw
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lidia Pasierbska - Krasnystaw
Ośrodek Szkolenia Motorowego Partner - Piekary Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Gajda - Mszana
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Siódemka" - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowcó kat. ABCDET Piotr Satława - Łękawica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kursant" - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Klaudiusz Kandzia - Kalety
Driver Ośrodek Szkolenia Kierowców - Jaworzno
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Teresa Niedobecka - Bełk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Romex Kat. A i B - Gliwice
OSK AUTO START Andrzej Kulig - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jarosław Walerowicz - Gliwice
Ośrodek Szkolenia "AN-CAR" mgr inż. Antoni Haber - Kraków
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy J. Tomys - Wolsztyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kazimierz Luberski - Ujście
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiktor Grzybowski - Kraków
Szkoła Jazdy "Franki" - Święciechowa
Firma Handlowo - Uługowa "JUVEX" - Kraków
Szkoła Nauki Jazdy Krzysztof Radajewski - Rostarzewo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Astra" - Puszczykowo
AUTO KRAK - Prawo Jazdy Kraków - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Pegaz" - Poznań
Wyższa Szkoła Jazdy "Galant" - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Żegrze" - Poznań
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy BISTRASA - Zielona Góra
Champion Andrzej Przylepa - Witnica
Szkoła Jazdy Jan Mydłowski - Walewice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jończak Ryszard - Ostrów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców MARKA - Świebodzin
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HANEX - Ludomy
Ośrodek Szkolenia Motorowego "OŚWIATA" - Strzelce Krajeńskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Stanisław Łabędź - Nowa Sól
Ośrodek Szkolenia Kierowców ASIMA - Leszno
Ośrodek Szkolenia Kierowców "SKORPION" - Konin
Prywatna Szkoła Jazdy - Andrzej Pietsch - Gubin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Rondo" - Gorzów Wielkopolski
Primus Bis - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zabrze
MOTOszkoła - Marcin Florkowski - Kołobrzeg
Szkoła Nauki Jazdy "KIEROWCA" - Gorzów Wielkopolski
Nauka Jazdy OK Owczarzak Krzysztof - Pyrzyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców DRIVER - Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tywoniuk - Pasłęk
Nauka Jazdy - Santos Andrzej Sankowski - Olsztyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców Paula - Jarosław Domeradzki - Ostróda
Ośrodek Szkolenia Kierowców EFEKT - Brodnica
Szkoła Jazdy Szelan - Bydgoszcz
Akademickie Centrum Szkolenia Kierowców - Marek Miernik - Olsztyn
Szkolenie Kierowców Antoni Ryszkiewicz - Ełk
Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER Michał Blachnierek - Sucha
Braniewska Szkoła Kierowców Paweł Senda - Braniewo
OSK Alfa Sławomir Lewandowski - Toruń
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Auto-Motor - Bartoszyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ADI" Szymon Nowak - Kalisz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Klik - Jutrosin
Ekspert - Szkoła Jazdy - Wielgie
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Szymura Czesław - Jarocin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KRISS" - Jarocin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KB" - Gniezno
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kod - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców BIS - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "INKUBATOR" - Słupsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Rydwan" Kazimierz Kosiński - Pruszcz Gdański
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Paweł Rogowski - Lębork
Auto Szkoła - Marcin Gątkowski - Lubin
Auto Szkoła Siwy - Leśna
PRYWATNA SZKOŁA JAZDY "BOŻENA" Mieczysław Ceplin - Kościerzyna
Ośrodek Szkolenia Kierowców "START" - Kartuzy
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALFA" Janusz Daś - Ustrzyki Dolne
P.H.U. "WAREX" R.Wasilewski - Sanok
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Przemyśl
Ośrodek Szkolenia Kierowców s.c. "Amator-PLUS" R. i K. Bystrzycki - Łężany
Ośrodek Szkolenia Kierowców "RONDO 2" - Lubaczów
Szkoła Jazdy MILA Anna Nawracaj - Rozwadowska - Brzostek
Nauka jazdy OSK "Flinstones" - Skawina
Ośrodek Szkolenia Motorowego przy PZMot Opole - Namysłów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dyrcz" - Skawica
AUTO - SZKOŁA ZAMEK - Niepołomice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Benedykt Klejzerowicz - Ciechanowiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO - AMATOR" - Baranów
Ośrodek Szkolenia Komfort - Mikołaj Wiazowski - Bielsk Podlaski
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "FOX" Jarosław Kowalczyk - Legnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Rekord - Bazyli Ostapkiewicz - Bielsk Podlaski
JAJUGA Szkoła Jazdy - Zdzieszowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Prawko - Prudnik
Szkoła Kierowców Kwiecień - J.W. Kwiecień - Prudnik
Ośrodek Szkolenia Kierowców SK-AGA - Opole
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Hudowicz - Poznań
Szkolenia Kierowców Urbaś - Opole
Ośrodek Szkolenia Kierowców LEDAN - Andrzej Ledwing - Opole
Nauka Jazdy Opole - Opole
Nauka Jazdy Emil - Edward Miller - Lewin Brzeski
Prywatna Szkoła Jazdy Auto-Szkoła Krzysztof Chajec - Kędzierzyn-Koźle
Doskonalenie i Nauka Jazdy Etynkowski - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Melba - Kraków
Szkoła Jazdy Balicki - Brzeg
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Kamiński - Łomża
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krzysztof" - Siemianowice Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krzysztof" - Czeladź
Firma s.c. Chrzanowscy - Tychy
Auto-Moto-Szkoła Tadeusz Mielczarek - Warszawa
Ośrodek szkolenia Kierowców KANON - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Medal - Radom
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Szkoła Maciej Witkowski - Przasnycz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe VISPOL Stanisław Witkowski - Płońsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Rajd - Płock
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Kaczmarek - Zgierz
Szkoła Kierowców S.K. Sławomir Kozłowski - Piaseczno
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Jan Komendarski - Nasielsk
Praktyczna Nauka Jazdy - Naruszewo
Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZZ Grzegorz Grabowski - Mińsk Mazowiecki
Nauka Jazdy "Izabelka" - Warka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Ascona" - Gdańsk
Via-Car Nauka Jazdy - Kudowa Zdrój
Nauka Jazdy "OSKAR" Iwona Suchocka - Białogard
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogdan Księżopolski - Feniks - Łosice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Skoczów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Polonez Szczepan Kieszek - Łajski
Szkoła Jazdy "Driver" - Skoczów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż Sławomir Walczak - Grójec
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Szewczyk - Grójec
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy R. Garstka - Gostynin
Promyk - Prywatny Ośrodek Kształcenia Kierowców - Stanisław Bogdański - Brochów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Sezam" - Legnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Józef Irzyk - Bodzanów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autoexpress" - Strzyżów
Ośrodek Szkolenia Kierowców VOLANTE - Żory
Szkoła Jazdy Wiraż - Kołobrzeg
Ośrodek Szkolenia Kierowców JOTA - Stryków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Turbo" - Zielona Góra
Auto - Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców - Brzozów
Szkoła Nauki Jazdy FROBO - Twardogóra
Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED - Cieszyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców KWADRAT - Zgierz
Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBOS - Gliwice
Nauka Jazdy Jacek Izydorek - Koszalin
Szkoła Motocyklistów O.S.K. "Szlif" - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Janusz" - Lubaczów
Szkolenie Kierowców Sabina Baczmańska - Bielawa
Centrum Szkoleniowe Medard Kajewski - Złotów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Ziko" - Łomża
Ośrodek Szkolenia Kierowców Witold Wójcicki - Opatówek
Nauka Jazdy F-1 - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców TOP Kwiatkowscy - Szubin
Auto - Szkoła Janusz Tokarski - Tychowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców Szyłak Małgorzata - Nielestno
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kewex" - Piekary Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "California" - Swarzędz
Szkoła Nauki Jazdy "Rondo" - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Kierowców SZKOL-MOT - Zalewo
Szkoła Jazdy GULIWER - Mszczonów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mobilek" - Tychy
Nauka Jazdy "14-stka" - Stargard Szczeciński
Ośrodek Szkolenia Kierowców "eLJot" - Ostrów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców START - Zwoleń
Ośrodek Szkolenia Kierowców AGAT - Nysa
ANDRO Andrzej Polak - AndroSzkola.pl - Wolomin
M-Drift Łukasz Szymańczak - Kcynia
Makar - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Nałęczów
Ośrodek Szkoleniowy Kierowców "MAXeL" - Bytom
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Domino - Włocławek
Szkoła Jazdy - Rajder w Toruniu - Toruń
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wnuk" - Bytów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Linia - Słupsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Rupa - Nowy Tomyśl
Nauka Jazdy - Adam Krutak - Węgierska Górka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LENGFOR" - Grodzisk Mazowiecki
Rejonowy Ośrodek Szkolenia i Działalności Gospodarczej - Oświęcim
JBN Nauka Jazdy - Warszawa
Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-line" - Żywiec
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW - MACIUSZEK - Żarów
Autodrive - Szkolenia Doskonalące Kierowców - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Zajączkowski - Kraków
TOMATEY - Ośrodek Szkolenia Kierowców J. Szlachta - Dąbrowa Górnicza
Ośrodek Szkolenia Kierowców POL-CAR - Lesko
ABC Szkolenia Kierowców - Małgorzata Kuśmierczyk - Kozienice
PLUS Firma Usługowo-Księgowa Helena Miksza-Grabowska - Jelenia Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Gołąb - Płock
Ośrodek Szkolenia Kierowców ZdajPrawko.PL - Poznań
Ośrodek szkolenia kierowców VIPER - Radom
BETA Ośrodek Szkolenia Kierowców - Poznań
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Orle
MOTOREX - Eugeniusz Kubiś - Zielona Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Centrum" Jerzy Ligas - Nowy Targ
Nauka Jazdy TOR - Kraków
Centrum Doskonalenia Techniki Jazdy - Profidrive - Łódź
Zakład Kształcenia Kierowców Marek Paszkowski - Biała Podlaska
Szkoła Jazdy GWARANT - Bydgoszcz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Stach" - Warszawa
Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców Gawlik Jan - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTKO" - Bielsko-Biała
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wolski&Gliga - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców WPK - Tarnów
Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET 2 - Jaworzno
Szkoła Nauki Jazdy EURO - Bogatynia
Szkoła Nauki Jazdy STRASZEWSCY - Tuchola
Szkoła Jazdy Lech Różycki - Tuchola
Ośrodek Szkolenia Kierowców "OGNIWO" - Gorzów Wielkopolski
ELF Ośrodek Szkolenia Kierowców - Włocławek
Ośrodek Szkolenia Kierowców Teodor Grzegórski - Włocławek
Ośrodek Szkolenia Kierowców "FORMUŁA L" - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MOTOR" - Włocławek
Ośrodek Szkolenia Kierowców "OMEGA" - Lipno
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Jagodziński - Janowiec Wielkopolski
Nauka Jazdy Fyda - Kamienna Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MOTO-OR" - Golub-Dobrzyń
Akademia Bezpiecznej Jazdy - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców START - Konstancin-Jeziorna
Szkoła Jazdy ABT - Bydgoszcz
Nauka Jazdy "U Roberta" - Kobyłka
Nauka Jazdy "REFLEKS" - Bydgoszcz
Ośrodek Szkolenia Kierowców PRESTIŻ - Bydgoszcz
Prywatna Nauka Jazdy Dariusz Ruciński - Strzelno
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Prawko" - Poznań
Szkoła Jazdy POLONEZ - Warszawa
AUTO-SZKOŁA s.c. - Warszawa
Nauka Jazdy Edward Langer - Koszalin
Centrum Szkolenia Kierowców SAFEDRIVING - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców Hieronim Górski - Leżajsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ELMOT" - Krosno
Ośrodek Szkolenia Kierowców J. Zubrzycki - Jarosław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Konkret Prawko" - Siemianowice Śląskie
Szkoła Nauki Jazdy "EKSA" - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" - Słupsk
Szkoła Jazdy ,,ELVIS" - Nowa Wieś Wielka
Nauka Jazdy Józef Czarnecki - Białogard
Ośrodek Szkolenia Kierowców KLIM - Radom
Świdnicka Szkoła Jazdy "REKORD" - Świdnica
Szkoła Jazdy "Perfekt" - Szreniawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dakar" - Krokowa
Nauka Jazdy Stanisław Kowalik - Ustroń
Auto Szkoła "Cool" - Chełm
Ośrodek Szkolenia Kierowców Hubertus - Leszno
Szkolenie Kierowców "REFLEKS 3" - Giżycko
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Piątek" - Poznań
Szkoła Nauki Jazdy - Marcin Kotowicz - Piekary Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Blue - Kraków
Nauka Jazdy - Damian Dobras - Chudów
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Konin
Ośrodek Szkolenia Kierowców AVANT - Rydułtowy
Ośrodek Szkolenia Kierowców PKR Piotr Konior - Kudowa Zdrój
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Krosno
Auto Szkoła "SŁAWEK" - Piaseczno
Szkoła Jazdy DELTA - Radom
LIDER Piotr Brończyk - Międzyrzecz
Ośrodek Szkolenia Kierowców PKS S.A. - Lublin
MDK Kursy Jazdy - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców ProMotor - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Perfect Drive " - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców MAZOWSZE - Mińsk Mazowiecki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Eltrans - Opole
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców LOTUS - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców MARKUS - Łomianki
LEKCJA Ośrodek Szkolenia Kierowców - Toruń
Ośrodek Szkolenia Kierowców IMOLA - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELITA - Warszawa
Test & Training Safety Centre - Spółka z o.o. - Pobiedziska
Pszczyńska Prywatna Szkoła Jazdy AUTO PLESS - Pszczyna
Nauka Jazdy "AUTO-HENPOL" - Korczów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER" - Nowy Sącz
Nauka Jazdy Kowalewski - Kalisz
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO PILOT - Radom
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUZ" - Kraków
Szkoła Nauki Jazdy "Auto Lekar" - Radom
Ośrodek Szkolenia Kierowców "WIRAŻ" - Kwidzyn
OLA - Auto Szkoła - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MOTO-PAL" - Trzebinia
Ośrodek Szkolenia Kierowców "PROCHOWSKI" - Żukowo
Centrum Doskonalenia Zawodowego "CREDO" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców EDEX - Kraków
Euromoto Szkoła Nauki Jazdy - Gdynia
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Oliwka" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców ARMA - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców MIRAFIORI - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryczów - Ryczów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Test - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "D. Śmiarowski" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA SCHOOL - Gdynia
Gimnazjum nr 2 - Oleśnica
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Chełm
TEST Ośrodek Szkolenia Kierowców - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów - Radom
Ośrodek Szkolenia Kierowców ZRYW - Warszawa
Szkoła Nauki Jazdy MENTOR - Jasło
Auto Plus Nauka Jazdy s.c. - Legionowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców Black & White - Mielec
Ośrodek Szkolenia Kierwców "Reflex" - Radom
LIGA OBRONY KRAJU Ośrodek Szkolenia Kierowców - Rzeszów
Nauka Jazdy Fabrix - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "SZAŁ" - Białystok
Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z.o.o. - Białystok
Nauka Jazdy Elauto - Luboń
Auto Moto Sport Grzebieluch - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Michał" - Żukowo
Prywatna Nauka Jazdy "Żbik" Piotr Mazur - Sichów Duży
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LEKCJA" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUZ" - Dębica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Signum - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców ATLAS - Racibórz
Szkoła motocyklowo - samochodowa "OSK Enduro" - Wieliczka
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO s.c. - Kolbuszowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "EKO" - Racibórz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTOMOBILKLUB PODLASKI" - Białystok
Praktyczna Nauka Jazdy Zbigniew Czarny - Lubsko
Ośrodek Szkolenia Kierowców SILESIA - Katowice
Nauka Jazdy Kalota Leonard - Międzyrzecz
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AS" - Malbork
Szkoła Jazdy "JACEK" - Katowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Za Kierownicą" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ABES" - Częstochowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców HigH - Szkoła Jazdy - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Roman Weiss - Nowy Tomyśl
Ośrodek Szkolenia Kierowców BARANOWO - Baranowo
Centrum Szkolenia Kierowców Krzysztof Pawlik, Jarosław Sznycer - Świdwin
Auto Szkoła Krzysztof Kołodziejczak - Łódź
Centrum Nauki Języków i Ośrodek Szkoleniowy - Katowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Instruktor" - Poznań
Szkoła Językowa "Easy English" - Swarzędz
Jagiellonka - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Poznań
Auto-Rozwaga Ośrodek Szkolenia Kierowców w Poznaniu - Poznań
Kulesza - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Police
Nauka Jazdy Piotr Susik - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DELTA" - Łódź
AUTO-DAR Nauka Jazdy Bronisław Szkarapata - Szczecin
Firma "BETA" Mirosław Beta - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców ATUT - Wrocław
Szkoła Jazdy "ATUT" - Krzysztof Głód - Krosno
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOSALWATOR - Kraków
Nauka Jazdy "CZUBOCHA" - Jelenia Góra
Auto Szkoła GOCAR - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO-MOC" - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO LIDER" - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALFA" - Białystok
Auto Szkoła CROSS - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marian Surmacz - Sieradz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Akademia Startu" - Białystok
Szkoła Jazdy XXL - Tarnowskie Góry
Auto Szkoła WOTA - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROTRANS" - Nisko
PHU "AUTO - MOTOR" - Kraśnik
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców "RONDO" - Chełm
Nauka Jazdy AUTO-RONDO - Biłgoraj
Ośrodek Szkolenia Kierowców AGORA-MIRAŻ - Bydgoszcz
Firma Handlowo-Usługowa "HERBI" - Jastrzębie-Zdrój
Ośrodek Kształcenia Kierowców "RONDO" - Łańcut
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Malicki - Biała Podlaska
Nauka Jazdy - Szkolenie Kierowców kat. B - Żychlin
ZDZ Ośrodek Szkolenia Kierowców - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER" - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Częstochowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Stop Bogdan Stojczyk - Lubin
Ośrodek Szkolenia Kierowców CARLEX - Włocławek
Ośrodek Szkolenia Kierowców Automobilklubu Rzeszowskiego - Rzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "PERFEKT" - Dąbrowa Górnicza
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Pol-Kurs" - Gliwice
Szkoła Jazdy "AUTEK" - Warszawa
Jerzy Kociszewski Szkoła Jazdy "MODRACZEK" - Bydgoszcz
Firma Szkoleniowo-Usługowa AKADEMIK - Bydgoszcz
Szkoła Jazdy ORION - Bydgoszcz
Profesjonalne Szkolenie Kierowców Kinga Lubkiewicz - Kraków
Szkoła Jazdy "FIACIK" - Łańcut
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO - MOTO - Bochnia
Szkoła Jazdy Scania - Nadarzyn
Szkolenie Kierowców "FOREL" - Iwonicz Zdrój
Szkoła Jazdy "SOLEIL" - Bydgoszcz
Ośrodka Szkolenia Kierowców K&K Błyskawica s.c. - Katowice
Nauka Jazdy "ŚLIMAK" - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców EURO - Katowice
Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego
w Koszalinie - Koszalin

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOKURS - Warszawa
Nauka i Doskonalenie Jazdy Piotr Cembrzyński - Koszalin
Top English School - Chorzów
Nauka jazdy SAMMAR - Będzin
Zespół Szkół Nr 1 - Hrubieszów
Ośrodek Nauki Jazdy "od A do Z" - Bytom
Zespół Szkół - Sokołów Małopolski
Szkoła Podstawowa - Owińska
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Gniezno
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 273 - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KASZTELAN" - Koszęcin
Szkoła Podstawowa - Mirsk
Szkoła Podstawowa - Osiek
SPEED SCHOOL - Otwock
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KLAKSON" - Jaworzno
Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców MIKOŁAJCZYK - Błaszki
AUTO-SAM Nauka Jazdy Mirosław Wnęk - Szczecin
Nauka Jazdy "DEC" - Szczecin
Nauka Jazdy KARO - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRYMUS" - Kraków
ZODIAKUS HOSTEL - Kraków
Szkoła Języków Obcych "Kids Fun" - Gdynia
Szkoła Nauki Jazdy "PYTLIK" - Bielsko-Biała
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jolanta" - Andrychów
Ośrodek Szkolenia Kierowców L-BET - Leszno
Szkoła Nauki Jazdy "Auto Progress" - Szczecin
Nauka Jazdy M. Fijałka - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Toruń
Ośrodek Szkolenia Kierowców A-TOM - Kalisz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Piast" - Sosnowiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców Viper - Sosnowiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KORAL" - Świdnik
Nauka Jazdy AUTOJAR - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-MOBIL - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MIX" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "TRASA" - Zdzieszowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Elka" - Stalowa Wola
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autogryf" - Żukowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Gietek - Pisz
Szkoła Nauki Jazdy - Ryszard Nowakowski - Olsztyn
MIG - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Giżycko
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autoszkoła Nr 1" - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Professional - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców - J. Trafas - Oborniki Wielkopolskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców RONDO - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Paweł Jaroszyk - Opalenica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tomasz Szadkowski - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Rodmos" - Lublin
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTYL - Jelenia Góra
Nauka Jazdy Marek Drabiński - Oława
Ośrodek Szkolenia Kierowców MAD Krzysztof Madetko - Świebodzice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Kaboth - Baranów
Prywatna Nauka Jazdy Jacek Kłosiński - Świebodzice
Ośrodek Szkolenia Kierowców SZERSZEŃ II - Polkowice
Ośrodek Szkolenia Motorowego "ŻURAW" - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mikar" Dariusz Mielecki - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców EKO-CAR Jacek Pietraszko - Polkowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ATOS" - Polkowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Pi-Bippp - Nowa Ruda
Szkolenie Kierowców Jan Brzozowski - Oleśnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Szkoła Jazdy Dariusz Mazur - Chojnów
Szkoła Jazdy inż. Zdzisław Socha - Dzierżoniów
Szkoła Nauki Jazdy Antoni Liana - Kłodzko
Prywatna Szkoła Jazdy Roman Baczyński - Krosnowice
PROFEX Mariusz Szczurek - Bożków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Południe" - Katowice
Nauka jazdy Rojewscy - Opole
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - Kraków
Szkoła Jazdy LIDER s.c. - Warszawa
Nauka Jazdy EGIDA - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców JUMA - Kraków
Auto-szkoła BAJON - Łódź
ORION Szkoła Nauki Jazdy - Wrocław
Ośrodek Kształcenia Kierowców SUKCES - Wrocław
MANEWR Nauka Jazdy - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Gabi" - Warszawa
Szkoła Jazdy Renault - Warszawa
Auto-Szkoła Andrzej Magin - Łódź
Auto Szkoła RADEK Krzysztof Gońda - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców - Jan Gębalski - Łódź
Auto Szkoła "ELKA" s.c. - Zgierz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autor" - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER - Tychy
AB Auto - Szkoła - Marian, Wacław Mróz - Zduńska Wola
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Zgierzu - Zgierz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "TROMAT" - Zduńska Wola
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tomasz Kuźnik - Wieluń
DAL-DROX Szkolenie Kierowców - Sieradz
OSK TIX - Sieradz
Szkoła Jazdy "LEŚNIK" Sławomir Pramka, Przemysław Wójcik - Rogów
Kwatery Prywatne "U Marysi" - Mielenko
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DAREK" Dariusz Wyka - Brzeziny
Ośrodek Szkolenia Kierowców MCTURBO - Poznań
AUTO-RIDER - Centrum Szkolenia Kierowców - Łódź
Szkoła Nauki Jazdy
Marcin Zastawniak - Polanica Zdrój

LUZ - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kolbuszowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców ROLMINEX - Kraków
Auto Szkoła - Chełm
Nauka Jazdy "DAP" - Gliwice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ZEBRA" - Dąbrowa Górnicza
WOCAR Szkoła Nauki Jazdy - Tczew
Ośrodek Szkolenia eLdar - Przemyśl
Nauka Jazdy Maciej Łagodzki - Jerka
Ośrodek Kształcenia Kierowców "Lider" - Bydgoszcz
Akademia Jazdy - Nowa Ruda
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DUET" - Oleśnica Śląska
Centrum Kształcenia Kierowców CZECH s. c. - Bielsko-Biała
Nauka Jazdy Szkolenie Kierowców K. Zaleski - Lidzbark
Nauka Jazdy Kurowski Czesław - Lidzbark Warmiński
Prywatna Nauka Jazdy Teresa Pietraszko - Karlino
Szkoła Nauki Jazdy "Galecki" - Barlinek
Ośrodek Szkolenia Kierowców OLIMP - Włocławek
Szkoła Jazdy Radek i Bernard Mazur - Praszka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTOMAR" - Sochaczew
Szkoła Nauki Jazdy "Cyran" - Świnoujście
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Argentyna" - Zawiercie
Ośrodek Szkolenia Kierowców KAZIK - Łomża
Szkoła Jazdy Czesław Kowal - Opoczno
Szkoła Jazdy CENTRUM - Dzierżoniów
Akademia Nauki Jazdy MSP - Gorzów Wielkopolski
Szkolenie Motocyklowe i Samochodowe ALEMOTO - Warszawa
Adam Nauka Jazdy - Czeladź
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Moto-Wiwa - Gubin
Szkoła Jazdy "LEXUS" - Bytom
Ośrodek Szkolenia Kierowców s.c. - Kościan
Ośrodek Szkolenia Kierowców "JAZDA" - Wodzisław Śląski
EL-TOR Ośrodek Szkolenia Kierowców - Toruń
Szkoła Jazdy CZARNY - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CHESTER" - Sopot
O.S.K "Duet" - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Jejkowice
BTS AUTO-POL - Nowa Ruda
Ośrodek Szkolenia Kierowców Trans Car - Jarocin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzyś - Gniewino
Szkoła Jazdy XXL - Bytom
Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia - Biała Podlaska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Mordzak - Gostynin
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Zabrzu - Zabrze
Szkoła Nauki Jazdy ELKA - Tczew
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Sopocie - Sopot
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Gorzowie Wlkp. - Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Łodzi - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Olsztyn
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała
Sandecki - Szkoła Nauki Jazdy - Lubań
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Śrem
Szkoła Podstawowa - Daszewice
Szkoła Podstawowa - Plewiska
Szkoła Podstawowa - Jejkowice
Szkoła Podstawowa - Poniszowice
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Mysłowice
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Piła
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi - Nowe Skalmierzyce
Szkoła Podstawowa - Gostyczyna
Szkoła Podstawowa - Głodno
Szkoła Podstawowa - Kamieniec
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Bytom
Szkoła Podstawowa - Bolków
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi - Zegrze Pomorskie
Szkoła Podstawowa w Chłapowie - Chłapowo
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Goświnowice
Prywatna Szkoła Podstawowa "SMYK" - Bielsko-Biała
Publiczna Szkoła Podstawowa - Szwarszowice
Szkoła Podstawowa nr 53 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Skarżysko-Kamienna
Szkoła Podstawowa nr 91 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Kielce
Szkoła Podstawowa Nr 43 - Lublin
Szkoła Podstawowa Nr 42 - Lublin
Szkoła Podstawowa nr 12 - Warszawa
Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 86 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Cześniki
Szkoła Podstawowa - Kotlice
Szkoła Podstawowa - Łabuńki Pierwsze
Szkoła Podstawowa - Sadurki
Szkoła Podstawowa nr 16 - Grudziądz
Społeczna Szkoła Podstawowa w Skowieszynku - Skowieszynek
Szkoła Podstawowa - Kraczewice Prywatne
Szkoła Podstawowa - Skoków
Szkoła Podstawowa nr 11 - Przemyśl
Szkoła Podstawowa - Celiny
Szkoła Podstawowa nr 5 - Olkusz
Zespół Szkół - Czerśl
Szkoła Podstawowa - Jadamwola
Szkoła Podstawowa nr 50 - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 5 - Ełk
Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
Szkoła Podstawowa - Radawiec Duży
Szkoła Podstawowa - Stasin
Szkoła Podstawowa - Dąbrówka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bolechowice
Szkoła Podstawowa - Zaraszów
Szkoła Podstawowa - Kaznów-Kolonia
Szkoła Podstawowa - Czyżówka
Szkoła Podstawowa - Wólka Rokicka
Szkoła Podstawowa Nr 22 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Moniaki
Szkoła Podstawowa - Pysząca
Szkoła Podstawowa - Słodków Trzeci
Szkoła Podstawowa - Tokary
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bilcza
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Przemyśl
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Polkowice
Szkoła Podstawowa - Ołdrzychowice
Szkoła Podstawowa - Izbiska
Szkoła Podstawowa nr 3 - Złotoryja
Szkoła Podstawowa - Dobieszyn
Szkoła Podstawowa - Siedliska
Szkoła Podstawowa Nr 289 - Warszawa
Szkoła Podstawowa w Bielanach - Bielany
Szkoła Podstawowa - Ochotnica Dolna
Szkoła Podstawowa Nr 47 - Szczecin
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 4 - Lipnica Wielka
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lipnica Wielka
Szkoła Podstawowa w Witankowie - Witankowo
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kluczbork
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lewin Brzeski
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem - Czerwienne
Szkoła Podstawowa Nr 91 - Wrocław
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Piława Dolna
Szkoła Podstawowa - Rozkopaczew
Pokoje Gościnne "Asia" - Mielenko
Gospodarstwo Agroturystyczne "Maxi Dorota" - Mielenko
Szkoła Podstawowa nr 26 - Białystok
Szkoła Podstawowa - Złotnik
Szkoła Podstawowa - Laski Wielkie
Fundacja Szkoła III Tysiąclecia - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 108 - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa - Janów
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Ciechanów
Szkoła Podstawowa - Małe Łunawy
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Leszno
Szkoła Podstawowa - Wycisłowo
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Elbląg
Gimnazjum Nr 1 - Leszno
Szkoła Podstawowa - Władysławów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie - Murów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Troszyn
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Oświęcim
Szkoła Podstawowa - Stare Bielice
Zespół Szkół w Marchwaczu - Marchwacz-Kolonia
Zespół Szkół - Chełmce
Szkoła Podstawowa w Małkocinie - Małkocin
Zespół Szkół - Stara Krobia
Zespoł Szkół - Trzemżal
Zespół Publicznych Szkół - Rogowo
Szkoła Filialna w Złotnikach - Złotniki
Szkoła Filialna w Stręgoborzycach - Stręgoborzyce
Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami - Lidzbark
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Rawicz
Szkoła Podstawowa w Małej Słońcy - Mała Słońca
Pokoje Gościnne "Malajka" - Chłopy
Pokoje Gościnne "Willa Stefania" - Chłopy
Pensjonat "Chata Wuja Zdzicha" - Chłopy
Pokoje Gościnne "Atlantic" - Chłopy
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ledan" - Chłopy
Zespół Szkół Sportowych - Szczecin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kopytkowo
Zespół Szkół Publicznych - Sumin
Publiczne Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Malbork
Gimnazjum Trumiejki - Trumiejki
IV Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów
Zespół Szkół Nr 3 - Łańcut
Szkoła Podstawowa nr 1 - Czarnków
Szkoła Podstawowa w Czernikowie - Czerników
Zespoł Szkół Specjalnych przy Pogotowiu Opiekuńczym w Sławnie - Sławno
Zespół Szkół w Paczkowie - Paczkowo
Zespół Szkół - Młock
PROFI-LINGUA - Zielona Góra
Zespół Szkół - Redkowice
Zespół Szkół - Czersk
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Oświęcim
Zespół Szkół - Nowa Cerkiew
Gimnazjum i Liceum Klasyczne - Ostrołęka
Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach - Radwanowice
Szkoła Podstawowa - Dziekanowice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Cecylówka
Zespół Placówek Oświatowych - Krępa Kościelna
Szkoła Podstawowa - Leszczyn Szlachecki
Zespół Placówek Oświatowych - Nowe Miszewo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Dąbrówka Podłężna
Szkoła Podstawowa - Strzygi
Zespół Szkół - Borówno
Szkoła Podstawowa - Mlewo
Szkoła Podstawowa - Nadróż
Szkoła Podstawowa - Łowinek
Szkoła Podstawowa - Hadykówka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Mechowiec
Szkoła Podstawowa - Piotrówka
Szkoła Podstawowa - Szczepańcowa
Szkoła Podstawowa - Trześń
Publiczna Szkoła Podstawowa - Drohobyczka
Szkoła Podstawowa - Maćkówka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wola Ociecka
Szkoła Podstawowa - Wola Zgłobieńska
Szkoła Podstawowa - Wola Rafałowska
Szkoła Podstawowa - Kielnarowa
Szkoła Podstawowa - Matysówka
Szkoła Podstawowa - Dzierzgoń
Szkoła Podstawowa - Radziki Duże
Publiczna Szkoła Podstawowa - Czarnoborsko
Szkoła Podstawowa w Lusówku - Lusówko
Szkoła Podstawowa w Morawinie - Skarydzew
Publiczna Szkoła Podstawowa - Czarnoborsko
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kąty
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach - Niedzieliska
Szkoła Podstawowa - Kiełczew
Szkoła Podstawowa - Siennica Różana
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu - Zwiniarz
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lubichowo
Szkoła Podstawowa - Skidziń
Szkoła Podstawowa - Kolno
Szkoła Podstawowa - Rojewice
Szkoła Podstawowa - Trzebień
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Dzwono-Sierbowice
Szkoła Podstawowa - Białężyn
Szkoła Podstawowa - Kicin
Szkoła Podstawowa - Ligota Mała
Szkoła Podstawowa - Stara Biała
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiczu - Śmicz
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Prabuty
Szkoła Podstawowa - Kosobudy
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Roszków
Szkoła Podstawowa - Gorzyce Wielkie
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Góra
Szkoła Podstawowa - Sobiesęki Drugie
Szkoła Podstawowa - Wydrzno
Szkoła Podstawowa - Borkowo
Szkoła Podstawowa - Skrzeszewo Żukowskie
Szkoła Podstawowa - Radłowo
Szkoła Podstawowa - Wojnowice
Szkoła Podstawowa - Boguszyn
Szkoła Podstawowa - Masłowo
Szkoła Podstawowa - Czapury
Szkoła Podstawowa - Skarżyn
Szkoła Jazdy "Auto-Bis" - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Białogard
Gimnazjum Nr 3 - Zawiercie
Policealne Studium Farmaceutyczne - Zielona Góra
Farma "Jantar" - Jantar
Pokoje nad morzem - Chłopy
Szkoła Podstawowa nr 4 - Bolesławiec
Szkoła Podstawowa - Orzysz
Szkoła Podstawowa nr 2 - Skawina
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Olecko
Szkoła Podstawowa w Godkowie - Godkowo
Szkoła Podstawowa w Lisach - Lisy
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Ożarów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa w Galinach - Galiny
Publiczna Szkoła Podstawowa we Frygnowie - Frygnowo
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Zgierz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Żołynia
Szkoła Podstawowa - Budry
Szkoła Podstawowa Nr 25 - Rzeszów
Szkoła Podstawowa - Biskupiec
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Zgierz
Publiczna Szkoła Podstawowa - Strzelce Krajeńskie
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Ostrołęka
Szkoła Podstawowa - Wągłczew
Szkoła Podstawowa - Miedniewice
Szkoła Podstawowa w Racławiczkach - Racławiczki
Szkoła Podstawowa - Sewerynów
Zespół Szkół - Wilczyce
Szkoła Podstawowa - Poręba Wielka
Szkoła Podstawowa - Tyniec Mały
Szkoła Podstawowa - Dąbrówka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jeżewo
Szkoła Podstawowa - Szczutowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bieniędzice
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Pionki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lipa
Szkoła Podstawowa - Raszyn
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Pruszków
Szkoła Podstawowa - Słupno
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Legionowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Błędów
Zespół Szkół - Izdebno
Szkoła Podstawowa - Podłęże
Szkoła Podstawowa - Łękawka
Hotel Platinum Aqua Fun & Events - Ostróda
Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej - Wola Lubecka
Szkoła Podstawowa Nr 93 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 47 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Legnica
Szkoła Podstawowa - Wojciechowo
Szkoła Podstawowa w Wieleniu - Wieleń
Szkoła Podstawowa - Galew
Szkoła Podstawowa - Bodzyniewo
Szkoła Podstawowa - Dolsk
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Swarzędz
Szkoła Podstawowa - Kostrzyn Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Straszewo
Szkoła Podstawowa - Wysin
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Katowice
Szkoła Podstawowa - Krzymów
Szkoła Podstawowa - Dargiń
Szkoła Podstawowa - Sarbice
Szkoła Podstawowa - Dywity
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Rzeszów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Piastów
Publiczne Gimnazjum nr 6 - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Grudziądz
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Zalasowa
Gimnazjum - Wieliczka
Gimnazjum Nr 1 - Chorzów
Gimnazjum nr 5 - Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa nr 80 - Kraków
Zespół Placówek Oświatowych - Kurzelów
Szkoła Podstawowa - Ryszkowa Wola
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Łowicz
Przedszkole Miejskie "Rządz" - Grudziądz
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 1 - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 - Ostrowiec Świętokrzyski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 9 - Konin
Szkoła Podstawowa - Pniewo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jastrowie
Szkoła Podstawowa - Bieganowo
Szkoła Podstawowa w Pyszącej - Pysząca
Szkoła Podstawowa w Radłowie - Radłów
Szkoła Podstawowa nr 1 - Ciechocinek
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zastruże
Szkoła Podstawowa - Jaworzyna Śląska
Publiczna Szkoła Podstawowa - Miłoszyce
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Jelcz-Laskowice
Szkoła Podstawowa nr 2 - Głogów
Szkoła Podstawowa - Piława Górna
Szkoła Podstawowa nr 2 - Bolesławiec
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa - Susz
Szkoła Podstawowa - Sokolica
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lublin
Szkoła Podstawowa - Pasym
Szkoła Podstawowa - Huta Tarnawacka
Szkoła Podstawowa - Przysiek
Szkoła podstawowa nr 23 - Gdańsk
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Bolszewo
Szkoła Podstawowa Nr 88 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Celbowo
Szkoła Podstawowa Nr 321 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Strzelno
Szkoła Podstawowa - Iłów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Nagoszewka Druga
Szkoła Podstawowa - Wierzchucino
Szkoła Podstawowa nr 3 - Władysławowo
Szkoła Podstawowa - Zawady
Szkoła Podstawowa - Łomia
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Mława
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lipsko
Szkoła Podstawowa w Miszewie - Miszewo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Przydworzyce
Szkoła Podstawowa - Jelonko
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bogucin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lipie
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Podstawowa - Szarłata
Publiczna Szkoła Podstawowa - Brzuskowola
Szkoła Podstawowa - Staniszewo
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Ciechanów
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie - Dobieszyn
Publiczna Szkoła Podstawowa - Stromiec
Szkoła Podstawowa Nr 66 - Kraków
Szkoła Podstawowa w Byszycach - Byszyce
Szkoła Podstawowa - Niepołomice
Szkoła Podstawowa - Bilczyce
Szkoła Podstawowa - Gdów
Szkoła Podstawowa - Szydłów
Szkoła Podstawowa - Stronie
Szkoła Podstawowa - Lubienia
Szkoła Podstawowa - Barwałd Średni
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Zakopane
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 - Suchedniów
Szkoła Podstawowa w Łowczowie - Łowczów
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wola Rzędzińska
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Sandomierz
Szkoła Podstawowa w Brniu - Breń
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 - Suchedniów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Sandomierz
Szkoła Podstawowa w Chojniku - Chojnik
Szkoła Podstawowa w Stryszawie - Stryszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Pińczów
Szkoła Podstawowa - Rodaki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Janowice
Szkoła Podstawowa w Borze - Bór
Szkoła Podstawowa - Gołkowice Górne
Szkoła Podstawowa - Sieraków
Szkoła Podstawowa - Daleszyce
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pcimiu - Pcim
Szkoła Podstawowa - Bolmin
Szkoła Podstawowa Nr 33 - Kielce
Szkoła Podstawowa - Skała
GCE w Wawrzeńczycach Szkoła Podstawowa w Dobranowicach - Dobranowice
Szkoła Podstawowa w Racławicach - Racławice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Łapanów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Głuszyca
Domki Kempingowe Holenderskie - Chłopy
Pokoje Gościnne Chłopy - Chłopy
Szkoła Podstawowa - Grzmiąca
Szkoła Podstawowa - Warta Bolesławiecka
Szkoła Podstawowa - Wrzosowo
Szkoła Podstawowa - Chalin
Szkoła Podstawowa - Kościelec
Szkoła Podstawowa - Wojbórz
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Polanica Zdrój
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Lubartów
Szkoła Podstawowa Nr 65 - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 20 - Lublin
Szkoła Podstawowa - Kaczórki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Modliborzyce
Szkoła Podstawowa - Zimno
Szkoła Podstawowa nr 343 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Świdnik
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 36 - Kraków
Szkoła Podstawowa - Bezledy
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Puławy
Szkoła Podstawowa - Świętajno
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Rogoźno
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Morąg
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 - Zawiercie
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Police
Szkoła Podstawowa - Suchorze
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Marklowice
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Kielce
Szkoła Podstawowa - Sypitki
Szkoła Podstawowa Nr 21 - Wodzisław Śląski
Szkoła Podstawowa - Godkowo
Szkoła Podstawowa Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi - Lublin
Szkoła Podstawowa - Orchówek
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kazimierz Dolny
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wodzisław Śląski
Szkoła Podstawowa - Poniatowa
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Braniewo
Szkoła Podstawowa - Bychawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Domaradz
Szkoła Podstawowa - Czekanów
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Gruczno
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 - Siedlce
Szkoła Podstawowa - Świerklany
Szkoła Podstawowa w Michałówce - Michałówka
Szkoła Podstawowa - Dąbcze
Szkoła Podstawowa nr 6 - Tychy
Miejska Szkoła Podstawowa - Jedlina-Zdrój
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa Nr 22 - Częstochowa
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Bytom
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Trzebnica
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Studzienice
Szkoła Podstawowa - Góra
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Bielsko-Biała
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Krupski Młyn
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Cieszyn
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa - Kamienica Polska
Szkoła Podstawowa - Strumień
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Kochcice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Będzin
Szkoła Podstawowa Nr 37 - Szczecin
Szkoła Podstawowa - Dolice
Szkoła Podstawowa - Sławsko
Szkoła Podstawowa - Huta Stara
Szkoła Podstawowa - Stare Miasto
Publiczna Szkoła Podstawowa - Dobra
Szkoła Podstawowa - Drawno
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Puławy
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Puławy
Szkoła Podstawowa - Radomin
Szkoła Podstawowa - Jabłonowo Pomorskie
Szkoła Podstawowa - Kostrzyca
Publiczna Szkoła Podstawowa - Adamów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Pobiel
Gimnazjum nr 61 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Lubartów
Szkoła Podstawowa nr 1 - Proszowice
Szkoła Podstawowa - Zawadówka
Szkoła Podstawowa nr 14 - Pabianice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Janów Lubelski
Szkoła Podstawowa - Dziekanów
Szkoła Podstawowa nr 190 - Łódź
Szkoła Podstawowa - Glinojeck
Szkoła Podstawowa Nr 87 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olkuszu - Olkusz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Czersk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 - Bochnia
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 2 - Siewierz
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 - Przemków
Szkoła Podstawowa - Sędziszowa
Szkoła Podstawowa - Tarnowo
Szkoła Podstawowa - Krosnowice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jesionowo
Domki w Chłopach - Chłopy
Szkoła Podstawowa - Rakowiec
Szkoła Podstawowa nr 5 - Zgorzelec
Zespół Szkół Nr 3 - Zabrze
Szkoła Podstawowa - Jeleńska Huta
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4 - Kalna
Zespół Szkół nr 3 Specjalnych - Pszczyna
Szkoła Podstawowa Nr 19 - Elbląg
Zespół Kształcenia i Wychowania - Pinczyn
Gimnazjum Nr 3 - Swarzędz
Szkoła Podstawowa - Montowo
Gimnazjum nr 22 - Bydgoszcz
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 - Szczecin
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum S.T.O. - Szczecin
Zespół Szkół Nr 2 - Dzierżoniów
Szkoła Podstawowa nr 27 - Gdańsk
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Libusza
Szkoła Podstawowa nr 12 - Tczew
Zespół Szkół - Nowe Grochale
Publiczna Szkoła Podstawowa - Fałków
Szkoła Podstawowa - Dębska Wola
Gimnazjum nr 4 - Tarnów
Szkoła Podstawowa - Radlin
Szkoła Podstawowa Nr 24 - Lublin
Szkoła Podstawowa - Trzebień
Szkoła Podstawowa - Morawin
Szkoła Podstawowa - Grabowo Królewskie
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Reda
Szkoła Podstawowa - Karsko
Szkoła Podstawowa - Jutrosin
Szkoła Podstawowa w Pruszczu - Pruszcz
Szkoła Podstawowa - Tłoki
Szkoła Podstawowa Nr 50 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Jutrosin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Stary Dzierzgoń
Szkoła Podstawowa - Stęszew
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Gniezno
Szkoła Podstawowa - Trąbki Wielkie
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Sosnowiec
Szkoła Podstawowa - Zwierzno
Szkoła Podstawowa - Gościeszowice
Szkoła Podstawowa - Wojciechy
Szkoła Podstawowa - Babice
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Morągu - Morąg
Szkoła Podstawowa - Mędrzechów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Długołęka
Szkoła Podstawowa - Huta
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Osobnica
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Szczecin
Szkoła Podstawowa w Szczeglinie - Szczeglino
Szkoła Podstawowa - Ligota
Katolicka Szkoła Podstawowa - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 50 - Częstochowa
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Chorzów
Szkoła Podstawowa - Lutogniew
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Żywiec
Szkoła Podstawowa nr 3 - Malbork
Szkoła Podstawowa nr 4 - Kwidzyn
Szkoła Podstawowa - Lędziny
Szkoła Podstawowa - Sułów
Szkoła Podstawowa w Wiślince - Wiślinka
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 - Knurów
Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce - Czarna Dąbrówka
Szkoła Podstawowa - Poczesna
Zespół Przedszkolno-Szkolny - Kluczewsko
Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Mstów
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Starachowice
Szkoła Podstawowa Nr 190 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Przyrów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Cieszyn
Zespół Placówek Oświatowych
Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Kopra - Słupia

Zespół Szkół Specjalnych - Pyskowice
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice - Szychowice
Szkoła Podstawowa - Ostrowite
Szkoła Podstawowa - Trzeciewnica
Szkoła Podstawowa - Kramsk
Szkoła Podstawowa - Lisków
Szkoła Podstawowa - Bielawy
Szkoła Podstawowa Nr 234 - Warszawa
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Skoraszewice
Szkoła Podstawowa Nr 141 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Kotuń
Szkoła Podstawowa - Sikorzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jednorożec
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Łańcut
Szkoła Podstawowa - Wieleń
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kęty
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Olkuszu - Olkusz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Police
Szkoła Podstawowa - Krzyszkowice
Szkoła Podstawowa w Mszance - Mszanka
Szkoła Podstawowa - Rogozina
Szkoła Podstawowa Nr 78 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Trzebiatów
Szkoła Podstawowa - Będargowo
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Lubin
Szkoła Podstawowa - Białuń
Szkoła Podstawowa Integracyjna - Jędrzychów
Szkoła Podstawowa - Przyborowo
Szkoła Podstawowa w Trzebawiu - Trzebaw
Szkoła Podstawowa Nr 21 - Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Pieszyce
Szkoła Podstawowa Nr 59 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 4 - Bielawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Sztum
Szkoła Podstawowa - Luchowo
Szkoła Podstawowa - Maniewo
Szkoła Podstawowa nr 1 - Dobre Miasto
Szkoła Podstawowa - Bieruń
Szkoła Podstawowa - Koziegłowy
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia - Kościerzyna
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Pyskowice
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Stargard Szczeciński
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Dębno
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 - Sokołów Podlaski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 - Goleniów
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - Sokołów Podlaski
Szkoła Podstawowa nr 12 - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Jarosław
Szkoła Podstawowa nr 38 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Syców
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 - Włocławek
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 5 - Dzierżoniów
Szkoła Podstawowa nr 3 - Ełk
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Tarnobrzeg
Szkoła Podstawowa nr 2 - Leżajsk
Szkoła Podstawowa nr 56 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 2 - Sanok
Szkoła Podstawowa nr 64 - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Andrychów
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 48 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Tarnów
Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzesinie - Wrzesina
Szkoła Podstawowa nr 1 - Strzyżów
Szkoła Podstawowa w Bramce - Bramka
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Zduńska Wola
Szkoła Podstawowa Nr 94 - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Skomlin
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Piotrków Trybunalski
Szkoła Podstawowa - Dobrzejewice
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 4 "Jędruś" - Józefów
Szkoła Podstawowa nr 10 - Gdynia
Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Lęborskim - Brzeźno Lęborskie
Katolicka Szkoła Podstawowa - Zakopane
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Starachowice
Zespół Szkolno Przedszkolny - Lachowice
Szkoła Podstawowa - Winiary
Szkoła Podstawowa - Chmielnik
Szkoła Podstawowa - Tymbark
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Zamość
Szkoła Podstawowa nr 5 - Rybnik
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Radzyń Podlaski
Szkoła Podstawowa - Role
Zespół Placówek Edukacyjnych - Olsztyn
Szkoła Podstawowa - Pliszczyn
Gimnazjum - Radawczyk Drugi
Szkoła Podstawowa Nr 33 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Wolsztyn
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Nowe Dąbie
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wolsztyn
Szkoła Podstawowa - Skoki
Szkoła Podstawowa - Dobrzyków
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Wągrowiec
Szkoła Podstawowa - Iłówiec
Szkoła Podstawowa - Nowa Wieś Ujska
Szkoła Podstawowa w Kryspinowie - Kryspinów
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Starogard Gdański
Szkoła Podstawowa nr 26 - Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Człuchów
Szkoła Podstawowa nr 3 - Braniewo
Szkoła Podstawowa nr 3 - Wisła
Szkoła Podstawowa nr 1 - Pszów
Szkoła Podstawowa - Górka Duchowna
Szkoła Podstawowa - Chotum
Publiczna Szkoła Podstawowa - Chmielew
Domki i Pokoje "Pod Szklaną Wydmą" - Chłopy
Kwatery Prywatne - Chłopy
Domki letniskowe "Zagroda" - Sarbinowo
Pokoje Gościnne "Złotobrzeg" - Sarbinowo
Publiczne Gimnazjum - Trzemeśnia
Zespół Szkół - Czeczewo
Szkoła Podstawowa - Zduny
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Krotoszyn
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Borzęciczki
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Koźmin Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Bieżyń
Szkoła Podstawowa Nr 47 - Częstochowa
Szkoła Podstawowa Nr 46 - Bytom
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Studzionka
Szkoła Podstawowa - Miedźno
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 - Knurów
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 4 - Knurów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Jaworze
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Będzin
Szkoła Podstawowa - Siesławice
Szkoła Podstawowa - Pogorzela
Szkoła Podstawowa - Strzelce
Szkoła Podstawowa - Żukowo
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Sianów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kołczewo
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kamień Pomorski
Szkoła Podstawowa - Krzywin
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Gryfice
Szkoła Podstawowa nr 5 - Oława
Szkoła Podstawowa nr 10 - Głogów
Szkoła Podstawowa nr 6 - Głogów
Szkoła Podstawowa nr 130 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Słupsk
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zgierzu - Zgierz
Szkoła Podstawowa - Cewice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Podgóra
Szkoła Podstawowa - Cyganka
Szkoła Podstawowa - Gryfów Śląski
Studio Języków Obcych "PRZY SOLNEJ" - Racibórz
Szkoła Języka i Kultury Japońskiej - Warszawa
Atelier de Communication - Łomianki
Centrum Języków Obcych MacMate - Warszawa
LYNX Centrum Informacyjno-Szkoleniowe - Ząbki
La Maya Institute - Warszawa
euroDESTINY - kursy i szkolenia językowe dla firm - Warszawa
Centrum Kształcenia Młodzieży - Warszawa
Centrum Językowe IDEA - Poznań
Szkoła Językowa Columbus Institute - Poznań
Centrum Węgierskie - Kraków
Wynajem Pokoi "Rajska Mierzeja" - Sarbinowo
Domki Letniskowe, Przyczepy Campingowe "Czajka" - Sarbinowo
Pokoje Gościnne "Monika" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Rafa" - Sarbinowo
Willa Sarbinowo - Sarbinowo
Wynajem Pokoi Gościnnych - Sarbinowo
Szkoła Języków Obcych "Aristo" - Szczecin
Hotel "Leśny Dwór" - Kielce
Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury - Warszawa
Klub Angielski - Poznań
Graduate Nauka Języka Angielskiego i Hiszpańskiego - Police
Studium Języków Obcych "Mr Happy" - Głogów
Ośrodek Nauczania Języka Niemieckiego i Angielskiego - Łódź
IMAGINE Szkoła Języka Angielskiego i Hiszpańskiego - Warszawa
Pensjonat "Natalia" - Sarbinowo
Szkoła Języków Obcych MANHATTAN - Hrubieszów
Language Tower Szkoła Języków Obcych - Dęblin
Szkoła Języków Obcych KLEIN - Lublin
Elżbieta Michow - Tłumaczenia - Kielce
Publiczna Szkoła Podstawowa - Mokrzyska
Policealna Szkoła Detektywów i Agentów Ochrony - Płock
International School - Poznań
Gimnazjum nr 16 - Sosnowiec
Szkoła Języków Obcych PERFECT - Gdynia
Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej - Gdynia
Gimnazjum Nr 21 - Gdańsk
Gimnazjum Nr 1 - Gostyń
Pierwsza Prywatna Szkoła Języka Angielskiego "AiT" - Biłgoraj
K&J. Pracownia językowa - Lublin
Staff Office Pawłaszek i Spółka, s.j. - Kraków
LEKTOR Szkoła Języków Obcych - Bydgoszcz
Prywatna Szkoła Języków Obcych SUKCES - Jelenia Góra
O.K Tłumaczenia - Nauka - Szamotuły
TRANSLATOR Centrum Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń - Jelcz-Laskowice
Prywatna Szkoła Języków Obcych "TOUR EIFFEL" - Mielec
YELLOW HOUSE Centrum Językowe - Poznań
Domki i Pokoje "Żagiel" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Mała Koralia" - Sarbinowo
Domki Letniskowe & Apartamenty "Koralia" - Sarbinowo
Lido Apartments & Spa - Sarbinowo
Apartamenty "U Jacka" - Sarbinowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Kalina" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Wolny Domek" - Sarbinowo
Centrum Edukacji "Europejczyk" - Gliwice
ANGLICA Kursy Językowe i Biuro Tłumaczeń - Wrocław
Gimnazjum nr 2 - Lubliniec
Zespół Szkół nr 1 - Lubicz
DWULIT Niemieckie Centrum Językowe - Poznań
Easy English - Wodzisław Śląski
Language Service Poland - Szczecin
NATIVESPEAKERS Szkoła Języków Unii Europejskiej - Ostrów Mazowiecka
Lingua Marzena Zasińska - Szczecin
Szkoła Języków Obcych LINGUS - Niepołomice
Prywatna Szkoła Języków Obcych "Big Ben" - Kutno
PERFECT SCHOOL Szkoła Języków Obcych - Racibórz
ABC Teach - Warszawa
ES Euro School - Wrocław
Szkolenia Językowe Dla Firm COOL SCHOOL - Warszawa
ASPEKT Ośrodek Nauki Języka Angielskiego - Poznań
Akademia Językowa JĘZYKI ŚWIATA - Białystok
Studio Języków Obcych "FOCUS" - Gdańsk
Gerlang Centrum Języków Obcych - Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 13 - Sosnowiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Kabel" - Zakopane
Szkoła Języków Obcych "London School" - Gdynia
Hyphen - Magdalena Soroczyńska - Wrocław
Szkoła Języka Angielskiego FEEL FREE - Warszawa
PROFILE - kursy językowe w kraju i za granicą - Rzeszów
AS School of English - Józefów
Szkoła ECC Poland European Course for Communications - Kraków
El Buen Tiempo - Szkoła języka hiszpańskiego - Kraków
Szkoła Języków Obcych "Inter School" - Olkusz
Szkoła Języków Obcych Grażyny Piątkowskiej - Łódź
Szkoła Języka i Literatury - Bydgoszcz
Studium Aktorskie przy Teatrze Śląskim - Katowice
Szkoła Języka Czeskiego - Szczytna Kłodzka
Prywatna Szkoła Języka Angielskiego "Go For It" - Mielno
Szkoła Języka Niemieckiego "Deutsch - Fit" - Poznań
Oesterreich Institut Polska sp. z o.o.- oddział w Krakowie - Kraków
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Gdańsk
Szkoła Makijażu i Stylizacji "VISAGE" - Białystok
Medyczne Studium Zawodowe - Rawicz
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Wodzisław Śląski
Liceum Ogólnokształcące - Kruszwica
Krakowska Szkoła Zarządzania i Administracji - Kraków
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Łomnica
Gimnazjum nr 1 - Rzeszów
Pokoje Gościnne "Villa al Sol" - Sarbinowo
Pokoje Gościnne "Relaks" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Cuba" - Sarbinowo
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Słupsk
Ośrodek Wczasowy "Holtur" - Kołobrzeg
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 - Jelenia Góra
Gimnazjum - Gieczno
Gimnazjum - Koźmice Wielkie
Gimnazjum Publiczne - Iwonicz
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Maruszyna Górna
Gimnazjum nr 1 - Zawady
Zespół Szkół - Zaków
Zespół Szkół - Nowa Krępa
Zespół Oświatowy - Radomyśl
Zespół Szkół - Bieniewice
Zespół Szkół Dwujęzycznych - Solarnia
Publiczne Gimnazjum - Mchawa
Miejskie Gimnazjum Nr 2 - Piekary Śląskie
Miejski Zespół Szkół - Świeradów Zdrój
Pokoje Gościnne Barbara Lewandowska - Sarbinowo
Pokoje Gościnne "Hortensja" Drozdowscy i Córka - Sarbinowo
Pokoje Gościnne "U Andrzejewskich" - Sarbinowo
Wynajem Kwater - Sarbinowo
Zespół Szkół nr 2 - Mrągowo
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3 - Bydgoszcz
I Liceum Ogólnokształcące - Łódź
II Liceum Ogólnokształcące - Rybnik
Publiczne Gimnazjum - Dubiecko
Centrum Kształcenia i Wychowania - Rów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Ząbkowice Śląskie
Mielecka Szkoła Biznesu - Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych - Mielec
Niepubliczna Szkoła Biznesu - Policealne Studium Zawodowe - Mielec
Medyczne Studium Zawodowe - Kędzierzyn-Koźle
Policealne Studium Kosmetyczne i Fryzjerskie - Jasło
Zespół Szkół Nr 2 - Chełmno
Centrum Językowe - Dzierżoniów
Medyczna Szkoła Policealna - Sosnowiec
Pokoje Gościnne "U Zająców" - Sarbinowo
Domki, Pokoje Gościnne "Oskar" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Rybka" - Sarbinowo
Pokoje "Nad Brzegiem Morza" - Sarbinowo
Pensjonat "Srebrne Tarasy" - Sarbinowo
Domki Letniskowe "Kemping Na Górce" - Sarbinowo
Studium Policealne Akademii Viessmann - Piaseczno
Studium w Łodzi VIP - Łódź
Policealna Szkoła Kosmetyczna - Łódź
Stowarzyszenie Oświatowców Polskich - Zamość
Zespół Szkół w Zagórzanach - Zagórzany
Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych - Toruń
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Biała Podlaska
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Opatów
Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Głogów
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Szczecin
Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Technicznego Nr 10 - Gdańsk
Zespół Szkół - Nowa Karczma
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Płaska
Gimnazjum Nr 1 - Kraków
Zespół Szkół - Sterdyń
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Napachaniu - Napachanie
Zespół Szkół - Krzemień
Gimnazjum Nr 1 - Glinojeck
Gimnazjum - Strachosław
Publiczne Gimnazjum - Wojnicz
Zespół Szkół Specjalnych - Kępno
Zespół Szkół - Tarnawa Dolna
Gimnazjum Nr 1 - Ostrołęka
Szkoła Podstawowa - Kruszyn
Publiczne Gimnazjum - Kruszyn
Zespół Szkół - Wola Dębińska
Gimnazjum Nr 3 - Świecie
Gimnazjum - Czarny Bór
Gimnazjum Nr 2 - Szczecin
Zespół Szkół Gminnych - Brzeźnica
Zespół Szkół - Lipa
I Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 1 - Słupsk
Gimnazjum - Medyka
Gimnazjum Nr 2 - Słupsk
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Kędzierzyn-Koźle
Zespół Szkół - Białowieża
Zespół Szkół - Ceranów
Zespół Szkół Publicznych - Pogódki
Szkoła Podstawowa - Kęty
Gimnazjum Nr 1 - Kęty
Zespół Szkół Publicznych - Bobowo
Publiczne Gimnazjum - Objazda
Zespół Szkół - Jerka
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Żelkowo
Gimnazjum Nr 1 - Miechów
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 - Limanowa
Gimnazjum Nr 1 - Kartuzy
Prywatne Gimnazjum - Smroków
Zespół Szkół - Kozłów Biskupi
Gimnazjum - Raczki
Publiczne Gimnazjum - Jedlnia Letnisko
Gimnazjum - Olszewo- Borki
-
Publiczne Gimnazjum w Jerzmanowej - Jerzmanowa
Gimnazjum nr 3 - Płock
Zespół Szkół - Trepcza
Zespół Szkół - Nowe Bystre
Zespół Szkół Publicznych - Radgoszcz
Zespół Szkół Publicznych - Głojsce
Zespół Szkół - Widełka
Zespół Szkół - Gostyń
Zespół Szkół - Nowy Wiśnicz
Publiczne Gimnazjum - Zaborów
Zespół Szkół - Borowa
Zespół Szkół Gminnych - Nieszkowice Małe
Gimnazjum Nr 2 - Bochnia
Samorządowy Zespół Szkół - Gorzów
Publiczne Gimnazjum - Byczyna
Publiczne Gimnazjum - Gidle
Zespół Szkół - Latoszyn
Gimnazjum Publiczne - Mniszków
Publiczne Gimnazjum nr 32 - Łódź
Gimnazjum Nr 1 - Pabianice
Gimnazjum Nr 1 - Drezdenko
Zespół Szkół - Różanki Gorzowskie
Publiczne Gimnazjum - Radecznica
Katolickie Gimnazjum - Żary
Gimnazjum - Łabuńki Pierwsze
Gimnazjum - Łabunie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Włodawa
Zespół Placówek Oświatowych - Promnik
Gimnazjum Publiczne - Słupia Jędrzejowska
Zespół Szkół Nr 2 - Opole Lubelskie
Zespół Szkół - Górzno
Gimnazjum Nr 1 - Jędrzejów
Gimnazjum nr 4 - Grudziądz
Publiczne Gimnazjum - Rudnik
Zespół Szkół Specjalnych - Grudziądz
Gimnazjum - Mieścisko
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 - Gdańsk
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT
Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT - Wrocław

Gimnazjum - Środa Śląska
Zespół Szkół - Prusice
Gimnazjum nr 8 - Gorzów Wielkopolski
Gimnazjum - Durąg
Gimnazjum nr 2 - Giżycko
Gimnazjum nr 9 - Gorzów Wielkopolski
Gimnazjum Nr 1 - Górowo Iławeckie
Zespół Szkół Nr 2 - Narzym
Gimnazjum - Milicz
Zespół Szkół - Potęgowo
Gimnazjum nr 6 - Bielsko-Biała
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 - Włoszczowa
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego - Piła
Gimnazjum - Kraszewice
Publiczne Gimnazjum - Kluczewsko
Gimnazjum - Zduny
Gimnazjum nr 6 - Jaworzno
Zespół Szkół Publicznych - Skarżysko Kościelne
Gimnazjum - Włodowice
Gimnazjum Publiczne Nr 3 - Świnoujście
Zespół Szkół nr 4 - Kościan
Gimnazjum nr 3 - Przyszowice
Zespół Szkół Nr 3 - Kościan
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Jabłonna
Gimnazjum nr 1 - Koluszki
Gimnazjum nr 5 - Piła
Gimnazjum Nr 2 - Piotrków Trybunalski
Gimnazjum nr 2 - Strzegom
Gimnazjum - Łagiewniki
Gimnazjum nr 1 - Lubsko
Gimnazjum nr 3 - Głogów
Gimnazjum nr 2 - Rydułtowy
Gimnazjum - Piława Górna
Gimnazjum nr 1 - Rydułtowy
Gimnazjum nr 5 - Rybnik
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 - Radomsko
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 - Poznań
Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 4 - Radomsko
Publiczne Gimnazjum - Iwaniska
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Świnoujście
Gimnazjum nr 7 - Poznań
Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - Wrocław
Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2 - Poznań
Gimnazjum - Nagłowice
Pensjonat i Domek "Maja" - Sarbinowo
Rodzinne Pola Namiotowe "Ada" - Sarbinowo
Pensjonat "Wioletta" - Gąski
Dom Wczasowy "U Ewy" - Gąski
Pensjonat "Jacek i Agatka" - Gąski
Pokoje Gościnne "Zielona Gąska" - Gąski
Pole Namiotowe "Alfa" i Ośrodek Wypoczynkowy "Klif" - Gąski
Gimnazjum - Szczebrzeszyn
Zespół Szkół Miejskich nr 2 - Mszana Dolna
Publiczne Gimnazjum - Cewice
Gimnazjum - Ryńsk
Publiczne Gimnazjum - Piątnica
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Tomaszów Mazowiecki
Zespół Szkół Publicznych nr 2 - Pleszew
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dąbrowa Tarnowska
Gimnazjum nr 2 - Świerklany
Gimnazjum nr 1 - Koniecpol
Miejskie Gimnazjum nr 1 - Zambrów
Gimnazjum nr 8 - Zielona Góra
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Nowy Dwór Mazowiecki
Miejskie Gimnazjum nr 4 - Piekary Śląskie
Gimnazjum Nr 1 - Zielona Góra
Zespół Oświatowy - Wiśniew
Gimnazjum - Węgrów
Zespół Szkół Samochodowych - Gdańsk
Gimnazjum nr 2 - Nysa
Zespół Publicznych Szkół - Gościeszyn
Publiczne Gimnazjum nr 7 - Opole
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Zawadzkie
Publiczne Gimnazjum - Róża
Gimnazjum - Biórków Wielki
Gimnazjum Niepubliczne - Zabierzów Bocheński
Gimnazjum - Sarzyna
Publiczne Gimnazjum - Siedliska
Zespół Publicznych Szkół Katolickich - Ząbki
Zespół Szkół - Kobylin Borzymy
Zespół Szkół - Tuchomie
Zespół Szkół nr 1 w Alwerni - Alwernia
Zespół Szkół Publicznych - Osieczna
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Ostrów Mazowiecka
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 27 - Gdańsk
Zespół Szkół - Kock
Zespół Szkół - Chomranice
Publiczne Gimnazjum nr 8 - Radom
Zespół Szkół Nr 3 - Przytkowice
Zespół Szkół Nr 2 - Brody
Zespół Szkół - Piątkowa
Zespół Szkół - Juszczyn
Gimnazjum nr 18 - Katowice
Zespół Szkół - Laski
Gimnazjum nr 4 - Stargard Szczeciński
Zespół Szkół - Wrzosowo
Publiczne Gimnazjum - Łochów
Gminne Gimnazjum - Lisewo
Zespół Szkół - Tenczynek
Zespół Szkół Publicznych - Krzeszów
Zespół Szkół - Żarki
Zespół Szkół - Drobin
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 5 - Radomsko
Gimnazjum - Rzgów
Gimnazjum Nr 3 - Kutno
Gimnazjum Nr 2 - Kutno
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Siedlce
Gimnazjum - Wierzchowo
Publiczne Gimnazjum - Szczerców
Gimnazjum - Bielice
Zespół Szkół Nr 21 - Gorzów Wielkopolski
Gimnazjum nr 2 - Lędziny
Publiczne Gimnazjum Nr 4 - Opole
Gimnazjum nr 2 - Lębork
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Olsztyn
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Pszczyna
Miejskie Gimnazjum nr 4 - Dębica
Gimnazjum - Przytoczna
Zespół szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego - Białystok
Gimnazjum nr 2 - Olecko
Gimnazjum - Smardzewice
Zespół Szkół - Radzieje
Gimnazjum - Trębaczew
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Żnin
Zespół Szkół Katolickich - Pisz
Zespół Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej - Chwaszczyno
Gimnazjum - Purda
Gimnazjum Nr 126 z Oddziałami Integracyjnymi - Warszawa
Zespół Szkół - Judziki
Gimnazjum nr 30 - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 - Kielce
Zespół Szkół - Ratoszyn Drugi
Gimnazjum nr 9 - Włocławek
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych - Samborzec
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego - Konin
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 - Złotów
Zespół Oświatowy - Stara Prawda
Gimnazjum - Skrobów
Zespół Szkół - Jata
Zespół Szkół - Piskorowice
Zespół Szkół - Lipki Wielkie
Gimnazjum - Stary Sącz
Publiczne Gimnazjum - Pszczółki
Zespół Szkół - Bukowice
Szkoła Podstawowa - Dźwirzyno
Szkoła Podstawowa Nr 38 - Bytom
Gimnazjum Nr 48 - Kraków
Gimnazjum - Jutrosin
Gimnazjum - Maszewo
Pokoje Gościnne "Nostalgia" - Gąski
Pokoje Gościnne i Pole Namiotowe "Wojtuś" - Gąski
Gimnazjum Publiczne - Dębno
Gimnazjum - Świeszyno
Zespół Szkół - Dygowo
Gimnazjum - Ujazd Górny
Gimnazjum Publiczne - Kłodzko
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Kraśnik
Gimnazjum Publiczne - Sulęcin
Zespół Gimnazjów nr 3 - Dzierżoniów
Społeczne Gimnazjum - Żary
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Puławy
Publiczne Gimnazjum - Banie
Gimnazjum - Jonkowo
Gimazjum nr 3 - Orzesze-Gardawice
Gimnazjum - Wysoka
Gimnazjum - Barcice
Gimnazjum Publiczne - Witonia
Gimnazjum Nr 1 - Sztum
Gimnazjum - Radziki Duże
Gimnazjum - Ustka
Gimnazjum - Szczucin
Publiczne Gimnazjum - Podwiesk
Gimnazjum - Lubomino
Gimnazjum Publiczne - Bobrowo
Gimnazjum - Laszki
Gimnazjum Nr 1 - Wrocław
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Chrzanów
Publiczne Gimnazjum nr 6 - Wałbrzych
Gimnazjum Publiczne - Luzino
Zespół Szkół Publicznych - Kleszczewo Kościerskie
Zespół Szkół - Jezierzyce
Gimnazjum - Przysietnica
Gimnazjum Nr 1 - Międzychód
Zespół Szkół - Wronczyn
Zespół Szkół - Janków Pierwszy
Gimnazjum - Żalinowo
Zespół Szkół - Zbrachlin
Gimnazjum - Wysiołek Luborzycki
Publiczne Gimnazjum - Cięcina
Gimnazjum - Wiączyń Dolny
Bałtyk - Ośrodek Wypoczynkowy - Ustka
Zespół Szkół - Gruta
Gimnazjum - Jeziorany
Gimnazjum - Redkowice
Zespół Szkół Nr 2 - Grębocin
Gimnazjum - Kłaj
Publiczne Gimnazjum - Łęg Tarnowski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Jugów
Gimnazjum - Popów
Gimnajzum - Czarny Las
Gimnazjum - Huta Stara B
Gimnazjum Nr 3 - Pierściec
Gimnazjum - Chwiram
Społeczne Gimnazjum Językowe LTO - Lębork
Publiczne Gimnazjum - Pajęczno
Publiczne Gimnazjum - Kamieńsk
Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum - Szalowa
Zespół Szkół - Ciechów
Gimnazjum Nr 3 - Ochotnica Górna
Zespół Szkół - Jawór Solecki
Gimnazjum - Teresin
Gimnazjum nr 2 - Police
Gimnazjum - Malechowo
Zespół Szkół - Lipia Góra
Publiczne Gimnazjum nr 9 - Łomża
Publiczne Gimnazjum - Stare Miasto
Zespół Szkół - Witkowice
Gimnazjum nr 11 - Lublin
Zespół Szkół - Nakło Śląskie
Zespół Szkół - Żelistrzewo
Zespół Szkół - Wojakowa
Gimnazjum - Białotarsk
Gimnazjum nr 9 - Wrocław
Zespół Szkół - Rudna
Publiczne Gimnazjum - Radłów
Zespół Szkół - Gwizdały
Publiczne Gimnazjum - Zbójno
Zespół Szkół Publicznych - Rzepedź
Gimnazjum nr 1 - Barcin
Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA - Wrocław
Gimnazjum nr 1 - Kielce
Zespół Szkół Społecznych nr 3 - Białystok
Zespół Szkół - Rożental
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Łomża
Zespół Szkół Swornegacie - Swornegacie
Publiczne Gimnazjum - Koczała
Gimnazjum nr 1 - Trzebnica
Zespół Szkół - Aleksandrów Kujawski
Publiczne Gimnazjum - Bądkowo
Miejskie Gimnazjum - Chodzież
Zespół Szkół - Bodzewo
Gimnazjum - Pogrzybów
Gimnazjum - Suchy Las
Gimnazjum Publiczne - Lądek Zdrój
Gimnazjum nr 3 - Lubań
Gimnazjum nr 9 - Ruda Śląska
Gimnazjum Posądza - Koniusza
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Długomiłowice
Zespół Szkół Publicznych - Wiewiórka
Zespół Szkół Publicznych - Królik Polski
Zespół Szkół Publicznych - Milcza
Zespół Szkół Publicznych - Nowy Lubliniec
Publiczne Gimnazjum - Borowa
Zespół Szkół - Przebród
Publiczne Gimnazjum - Wiżajny
Gimnazjum - Strzebielino
Gimnazjum Nr 2 - Zakopane
Gimnazjum w Kobylej Górze - Kobyla Góra
Gimnazjum w Grzebienisku - Grzebienisko
Gimnazjum - Żelice
Zespół Szkół w Zasutowie - Zasutowo
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie - Dąbrowa
Zespół Szkół - Rożnowo
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drobninie - Drobnin
Zespół Szkół w Rusku - Rusko
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Grzegorzowice
Gimnazjum - Widzów
Gimnazjum Publiczne - Wąsowo
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Rożnowice
Zespół Szkół - Godowa
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Pustków
Publiczne Gimnazjum - Drzonków
Gimnazjum Nr 1 - Żołędowo
Zespół Szkół - Grabowo
Zespół Szkół - Łąkta Górna
Gimnazjum - Zaczarnie
Gimnazjum - Twardorzeczka
Zespół Szkół - Kąkolewo
Zespół Szkół - Wojnowo
Gimnazjum - Silno
Zespół Szkół - Głowaczowa
Gimnazjum - Nowa Góra
Zespół Szkół - Stary Pilczyn
Zespół Szkół - Bibice
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Klęczany
Gimnazjum - Strzyboga
Zespół Szkół Mechanicznych - Gorzów Wielkopolski
Hello - Nauka Języków Obcych - Gdynia
Centrum Językowe "MOVA" - Kraków
DEUTSCH Tłumaczenia i Nauka - Kraków
Liceum Ogólnokształcące - Warka
Sport Sailing - Warszawskie Centrum Katamaranów - Zegrze
Niepubliczne Przedszkole "Maja" - Kozy
II Liceum Ogólnokształcące - Chełm
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego - Rzemień
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15 - Kielce
LAGUNA Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Augustów - Augustów
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 - Poznań
Zespół Gimnazjów - Częstochowa
Zespół Szkół Licealnych - Leżajsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Olsztyn
Powiatowy Zespół Szkół - Lędziny
I Liceum Ogólnokształcące - Zamość
Zespół Szkół Nr 1 - Kraśnik
Gimnazjum nr 2 - Starachowice
Gimnazjum Nr 11 - Gdynia
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia - Poznań
Dom Wczasowy "Pszczółka" - Białogóra
Zespół Szkół - Włostów
Zespół Szkół - Borki
Domki Nad Morzem I Jeziorem - Jezierzany
Publiczne Gimnazjum - Wola Ociecka
Zespół Szkół Nr 4 - Lublin
Gimnazjum Nr 1 - Rawicz
Gimnazjum Nr 22 - Częstochowa
Zespół Szkół - Rychwałd
Zespół Szkół nr 2 - Mikołów
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 - Łódź
Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne" - Szczecin
Publiczne Gimnazjum Nr 52 Ojców Pijarów - Kraków
Gimnazjum Nr 2 - Libiąż
Gimnazjum Nr 5 - Chorzów
Gimnazjum Nr 3 - Bielsko-Biała
Gimnazjum Nr 2 - Sandomierz
Publiczne Gimnazjum - Czarnowice
Gimnazjum Publiczne - Nowa Wieś Królewska
Gimnazjum - Topólka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Waniorowo
Gimnazjum - Szczyrzyc
Gimnazjum Nr 3 - Tczew
Zespół Szkół Nr 6 - Gdynia
Zespół Szkół - Nowa Wieś Lęborska
Niepubliczne Gimnazjum - Starachowice
Zespół Szkół - Niedźwiada Górna
Gimnazjum - Kłobuck
Gimnazjum - Mełgiew
Gimnazjum - Wojkowice
Gimnazjum nr 1 - Gierałtowice
Publiczne Gimnazjum - Jasieniec
Gimnazjum nr 7 - Jaworzno
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Nowogard
Zespół Szkół Samorządowych - Straduny
Publiczne Gimnazjum - Karsko
Gimnazjum Nr 2 - Działdowo
Gimnazjum Nr 18 - Częstochowa
Gimnazjum nr 4 - Bielsko-Biała
Gimnazjum nr 8 - Jaworzno
Gimnazjum nr 2 - Ruda Śląska
Gimnazjum - Milówka
Gimnazjum nr 7 - Ruda Śląska
Zespół Szkół - Wyry
Gimnazjum - Blachownia
Gimnazjum - Goleszów
Gimnazjum nr 2 - Siemianowice Śląskie
Gimnazjum Nr 1 - Pyskowice
Gimnazjum - Poczesna
Gimnazjum - Wronki
Gimnazjum - Krzymów
Publiczne Gimnazjum - Kamieniec
Gimnazjum Nr 1 - Otwock
Gimnazjum nr 3 - Żary
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Grudziądz
Gimnazjum nr 4 - Otwock
Gimnazjum - Siedlec
Publiczne Gimnazjum - Drążna
Gimnazjum Nr 4 - Konin
Gimnazjum - Czyżew
Gimnazjum - Opatowiec
Gimnazjum Nr 20 - Poznań
Gimanzjum Nr 1 - Skierniewice
Zespół Szkół - Mąchocice Kapitulne
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 i Gimnazjum "Dębinka" - Poznań
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Zduńska Wola
Publiczne Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Łódź
Gimnazjum - Pluskowęsy
Zespół Szkół Nr 13 - Gdynia
Gimnazjum - Zbójna
Zespół Szkół Publicznych - Kopytowa
Gimnazjum Publiczne - Niwiska
Publiczne Gimnazjum - Cmolas
Publiczne Gimnazjum - Izbicko
Publiczne Gimnazjum nr 5 - Radom
Publiczne Gimnazjum Nr 22 - Radom
Gimnazjum nr 2 - Radom
Publiczne Gimnazjum nr 10 - Radom
Społeczne Gimnazjum - Ciechanów
Gimnazjum Nr 6 - Kraków
Gimnazjum Nr 4 - Kraków
Gimnazjum - Węgrzce Wielkie
Gimnazjum - Dobranowice
Niepubliczne Gimnazjum - Staniątki
Gimnazjum Niepubliczne - Podłęże
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Wieprz
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - Wadowice
Zespół Szkół - Witów
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Gliczarów Górny
Gimnazjum Nr 2 - Końskie
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Zakliczyn
Publiczne Gimnazjum - Miechowice Wielkie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Tuchów
Zespół Szkół - Rogów
Publiczne Gimnazjum - Siedliska
Zespół Szkół - Stadnicka Wola
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Przeciszów
Publiczne Gimnazjum - Szewna
Gimnazjum - Nowa Wieś
Gimnazjum Nr 2 - Kęty
Gimnazjum - Waśniów
Samorządowy Zespół Szkół - Chełmek
Zespół Szkół - Trzyciąż
Publiczne Gimnazjum - Kiwity
Zespół Szkół - Olecko
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Chabówka
Gimnazjum Nr 2 - Skawa
Publiczne Gimnazjum - Szczawnica
Prywatne Gimnazjum - Stary Sącz
Zespół Szkół - Życzyn
Zespół Szkół - Gończyce
Publiczne Gimnazjum - Stromiec
Publiczne Gimnazjum - Nawojowa
Gimnazjum - Czarny Dunajec
Zespół Szkół - Lipnica Wielka
Gimnazjum - Florynka
Gimnazjum w Zespóle Placówek Oświatowych - Trzciana
Zespół Szkół - Laskowa
Gimnazjum - Ropa
Gimnazjum Nr 6 - Tomaszów Mazowiecki
Gimnazjum Nr 1 - Dąbrowa Tarnowska
Gimnazjum Nr 1 - Libiąż
Gimnazjum - Maków
Zespół Szkół - Domosławice
Zespół Szkół - Bielcza
Gimnazjum - Moszczenica
Zespół Szkół Gminnych - Nieszkowice Wielkie
Gimnazjum - Szydłów
Publiczne Gimnazjum Nr 40 - Łódź
Gimnazjum Nr 1 - Bochnia
Gimnazjum - Gorzkowice
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Słowik
Gimnazjum - Bielawy
Gimnazjum - Strzelce Wielkie
Gimnazjum - Lutomiersk
Gimnazjum - Miączyn
Publiczne Gimnazjum - Czemierniki
Gimnazjum - Dłutów
Gimnazjum Nr 1 w Tylmanowej - Tylmanowa
Gimnazjum Nr 2 - Łowicz
Gimnazjum Nr 2 - Pabianice
Społeczne Gimnazjum "Wyspianum" - Mława
Zespół Szkół - Ogonowice
Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych - Tarnów
Zespół Szkół Samorządowych Nr 3 - Opoczno
Gimnazjum - Posądza
Gimnazjum - Białaczów
Gimnazjum Samorządowe - Tymbark
Gimnazjum - Łukowica
Gimnazjum - Świnice Warckie
Gimnazjum - Kamień
Gimnazjum Nr 4 - Gorzów Wielkopolski
Gimnazjum Nr 5 - Przemyśl
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Świebodzin
Mrągowskie Centrum Kształcenia - Mrągowo
Zespół Szkół w Otyniu - Otyń
Gimnazjum Nr 4 - Krosno
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Pszczew
Gimnazjum Nr 1 - Międzyrzecz
Gimnazjum Nr 2 - Kostrzyn nad Odrą
Gimnazjum Nr 6 - Stalowa Wola
Zespół Szkół - Santok
Zespół Szkół Nr 2 - Harta
Zespół Szkół Publicznych - Huwniki
Publiczne Gimnazjum - Pilzno
Gimnazjum Nr 15 - Lublin
Zespół Szkół - Wohyń
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Grajewo
Publiczne Gimnazjum - Gołąb
Gimnazjum Nr 23 - Gdynia
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Puławy
Gimnazjum - Łaziska
Zespół Szkół - Wojcieszków
Zespół Szkół Publicznych - Cisiec
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa - Zbrosławice
Zespół Szkół - Krynka
Zespół Szkół - Nałęczów
Gimnazjum - Ostrów Lubelski
Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych i Gimnazjum Przysposabiające do Pracy - Gdańsk
Publiczne Gimnazjum - Potworów
Publiczne Gimnazjum - Niedźwiada
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Jasienica
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowaczy - Koluszki
Zespół Szkół - Izbica
Gimnazjum nr 3 - Oleśnica
Publiczne Gimnazjum - Trzeszczany
Gimnazjum - Mircze
Gimnazjum Nr 1 - Hrubieszów
Gminny Zespół Szkół - Dubienka
Publiczne Gimnazjum - Szyszków
Zespół Szkół - Księżpol
Gimnazjum Nr 1 - Biłgoraj
Gimnazjum Nr 5 - Olsztyn
Publiczne Gimnazjum - Biała Piska
Gimnazjum Nr 1 - Morąg
Publiczne Gimnazjum - Stawiguda
Gimnazjum nr 15 - Bielsko-Biała
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Brzeg
Gimnazjum Nr 5 - Płock
Gimnazjum - Budzów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kalisz Pomorski
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - Biała Podlaska
Gimnazjum - Świętajno
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Zieleń
Gimnazjum - Michale
Gimnazjum - Korytowo
Zespół Szkół - Kuźnica Czeszycka
Gimnazjum - Sułów
Zespół Szkół - Dobrzechów
Zespół Szkół - Pobiedno
Zespół Szkół - Racławówka
Zespół Szkół - Krówniki
Zespół Szkół - Nehrybka
Publiczne Gimnazjum - Wysoka
Gimnazjum - Giedlarowa
Zespół Szkół - Stobierna
Zespół Szkół - Paszczyna
Zespół Szkół - Orzechówka
Publiczne Gimnazjum - Sydół
Gimnazjum - Zagorzyce
Gimnazjum - Zakrzów
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Bachowice
Zespół Szkół - Podole Górowa
Zespół Szkół - Więcławice Stare
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Brzana
Zespół Szkół Gminnych - Pogwizdów
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szczawin
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Wola Kiełpińska
I Gminne Gimnazjum - Koczargi Stare
Zespół Oświatowy - Śmiary
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Przemiarowo
Zespół Szkół - Stare Proboszczewice
Publiczne Gimnazjum - Nowy Miszew
Zespół Szkół Publicznych - Nowa Iwiczna
Zespół Szkół Gminnych - Prostyń
Publiczne Gimnazjum - Gumowo
Zespół Szkół - Strzyżew
Gimnazjum - Pliszczyn
Zespół Szkół - Wilczopole
Zespół Szkół - Dołha
Zespół Szkół - Olszyny
Zespół Placówek Oświatowych - Ruszcza
Publiczne Gimnazjum - Gomunice
Zespół Szkół Publicznych - Jasionka
Zespół Szkół w Kolnie - Kolno
Publiczne Gimnazjum - Prostki
Gimnazjum Publiczne - Lotyń
Gimnazjum - Strumień
Gimnazjum nr 11 - Ruda Śląska
Gimnazjum nr 21 - Częstochowa
Zespół Szkół Integracyjnych - Chorzów
Gimnazjum Nr 8 - Bielsko-Biała
Gimnazjum nr 2 - Wschowa
Zespół Szkół Nr 1 - Biecz
Zespół Szkół nr 1 - Raciechowice
Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście - Dobre Miasto
Zespół Szkół - Borne Sulinowo
Zespół Szkół - Maszewo Duże
Gimnazjum - Opalenica
Zespół Szkół - Łebień
Gimnazjum - Kępice
Gimnazjum Publiczne - Somonino
Publiczne Gimnazjum Nr 5 - Słupsk
Publiczne Gimnazjum - Padew Narodowa
Zespół Szkół Publicznych - Sieniawa
Publiczne Gimnazjum - Burkat
Gimnazjum - Piece
Gimnazjum - Piasek
Zespół Placówek Oświatowych - Smogorzów
Publiczne Gimnazjum - Rogolin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 10 - Łódź
V Liceum Ogólnokształcące - Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkół nr 4 - Katowice
Zespół Szkół - Barwice
Zespół Szkół - Głobikowa
Zespół Szkół Specjalnych - Rzadkowo
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Sorbonka" - Suchy Dwór
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Szofer" - Jastrzębie-Zdrój
Wołowski Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Wasilewski - Wołów
Przedszkole "Cztery Pory Roku" - Poznań
Centrum Szkoleń Edukacyjnych KRUK - Tczew
Szkoła Podstawowa nr 2 - Ruciane-Nida
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mustang" - Białystok
Niepubliczne Przedszkole "Czarodziejski Ogród" - Luboń
Samorządowe Przedszkole Nr 102 - Kraków
Dobra Jazda - Szkoła Nauki Jazdy - Niepołomice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Przyjazna Szkoła Jazdy" - Ostrów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobile - Polkowice
Centrum Językowe "Text" - Gdańsk
Gospodarstwo Agroturystyczne "Ul" Klub Jeździecki "Ul" - Szczycienko
WVF Agna - Agencja Filmowców i Fotografów - Żyrardów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider" - Poznań
Zaczarowana Akademia - żłobek, przedszkole - Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Koralik" - Giżycko
Przedszkole Specjalne Nr 1 - Łódź
Centrum Języka Angielskiego Lighthouse - Żory
Szkoła i Teatr Tańca "Dance Globe" - Kraków
Hotelik Damroka - Łeba
Akademia Tańca - Kraków
Akademia Przedszkolaka "Jabłuszko" - Bełchatów
Centrum Tańca "ADeeM" Dariusz Migacz - Nowy Sącz
Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" - Rumia
Przedsiębiorstwo kształcenia i usług "Exwur" - Lubin
Przedszkole "Fikoland" - Wrocław
Przedszkole Miejskie Nr 42 - Łódź
EduPoint.pl - Studio Twórczego Rozwoju - Łódź
Zespół Szkół Specjalnych - Gębice
Prywatne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych - Kraków
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Buczu - Bucz
Zespół Szkolno Przedszkolny - Ślęzaki
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Trzciance - Trzcianka
Zespół Szkół - Strachocina
Zespół Szkół - Stale
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Kępno
Miejski Zespół Szkół nr 3 - Będzin
Publiczne Gimnazjum Nr 7 - Wałbrzych
Ośrodek Wypoczynkowy "NBP Bankowiec" - Zakopane
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu - Wałcz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Dobrocin
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - Grudziądz
Gimnazjum Nr 20 - Gdańsk
Zespół Szkół Nr 5 - Gdynia
Zespół Szkół Zawodowych - Bobowa
Zespół Szkół - Resko
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Jeziorany
Zespół Szkół - Rozogi
Zespół Szkół Ekonomicznych - Słupca
III Liceum Ogólnokształcące - Gliwice
Zespół Szkół nr 1 - Miechów
Szkoły Ponadgimnazjalne dla Dorosłych - Szczytno
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Krasnystaw
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Legionowo
Zespół Szkół Katolickich
Pomnik Jana Pawła II - Bydgoszcz

Zespół Szkół Nr 1 - Sanok
Zespół Szkół Nr 2 - Rzeszów
Zespół Szkół Nr 8 - Wałbrzych
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 - Wrocław
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych - Tarnów
I Liceum Ogólnokształcące - Radomsko
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 - Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Kraków
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Płock
Prywatny Zespół Szkół Zawodowych dla Dorosłych - Rawa Mazowiecka
Hotel Artur - Kraków
Zespół Szkół Budowlanych w Gdyni - Gdynia
Zespół Szkół Ogrodniczych - Bielsko-Biała
Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych - Kalisz
Zespół Szkół Nr 1 - Andrychów
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Załucze
Liceum Ogólnokształcące - Wołów
II Liceum Ogólnokształcące - Skarżysko-Kamienna
Zespół Szkół Nr 3 - Ostrzeszów
Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych - Jarosław
Zespół Szkół dla Dorosłych - Bydgoszcz
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Zuzela
II Liceum Ogólnokształcące - Tomaszów Mazowiecki
Hotel "Grand" - Częstochowa
Kompleks Restauracyjno - Konferencyjny "Szafranowy Dwór" - Czeladź
Hotel "Liburnia" - Cieszyn
Hotel "Arsenal Palace" - Chorzów
Liceum Ogólnokształcące - Sędziszów Małopolski
Zespół Szkół Energetycznych - Lublin
Zespół Szkół Nr 27 - Warszawa
Park Hotel "Vienna" - Bielsko-Biała
Hotel "President" - Bielsko-Biała
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych - Lublin
Hotel "Załęże" - Katowice
Hotel "Qubus" - Katowice
Hotel "Orbis Magura" - Bielsko-Biała
Hotel "Monopol" - Katowice
Hotel "Europa" - Starachowice
Hotel "Basztowy" - Sandomierz
Pensjonat "Zamek Dersława" - Busko-Zdrój
Hotel "Tajty" - Wilkasy
Hotel "Młyn" - Włocławek
Dworek Wapionka - Górzno
Hotel Restauracja "Akropol" - Cierpice
Hotel Med. & SPA "Villa Park" - Ciechocinek
Hotel "Willa Piast" - Ciechocinek
Hotel Karczma "Spichrz" - Toruń
NZOZ "NEPTUN" Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej - Szymbark
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Solec Kujawski
Ośrodek Sportu i Rekreacji Wągrowiec - Wągrowiec
Centrum Rekreacji i Rehabilitacji "Jubilat" - Wisła
Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie - Wygonin
Zamek Golubski - Golub-Dobrzyń
Centrum Kształcenia Zawodowego - Końskie
Centrum Kształcenia Zawodowego - Skarżysko-Kamienna
Hotel Crocus - Zakopane
Grand Hotel Stamary Wellness&SPA - Zakopane
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy
"Stary Folwark" - Tumiany

Turówka Hotel & SPA - Wieliczka
Hotel "Termy Medical Warmia Park" - Pluski
ParkHotel Economic - Szyce
Zamek Korzkiew - Przybysławice
Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo - Parkowy - Paszkowka
Kreativ Hotel "Zamek Reszel" - Reszel
Hotel Klimek SPA - Muszyna
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Kalwa" - Pasym
Hotel "Willa Port" - Ostróda
Centrum Hotelowo – Konferencyjne "Witek" - Modlnica
Hotel Villa Pacoldi - Paczółtowice
Hotel Krynica Conference & Spa - Krynica-Zdrój
Hotel Millenium Wellness & SPA - Bochnia
Hotel "Robert`s Port" - Mikołajki
Hotel "Klub Mazury" - Mrągowo
Hotel 4 Pory Roku - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" - Dąbki
Hotel "Mazuria" - Mrągowo
Hotel "Anek" - Mrągowo
Pałac Janowice - Janowice
Folwark Zalesie - Grajów
Szkoła Podstawowa w Wysocku Wielkim - Wysocko Wielkie
Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach - Miedźna
Hotel "Amax" - Mikołajki
Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór" - Czaplinek
Hotel "Na Skarpie" - Mikołajki
Zamek - Hotel Karnity - Karnity
Pensjonat "Litka" - Bukowina Tatrzańska
Hotel "Dwór Kaliszki" - Kaliszki
Hotel "Srebrny Dzwon" - Kadyny
Hotel Przystań nad Sołą - Bielany
Rezydencja Krasickiego 24 - Kraków
Policealne Studium Rachunkowości - Częstochowa
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Stok Lacki
Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Gdyni - Gdynia
Prywatny College Zawodowy - Poznań
Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji - Wrocław
KEWIT Spółka z o.o. - Warszawa
Profesjonalny organizator repetytoriów POR F.P. - Lublin
e4b Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. - Warszawa
Studium Językowo - Maturalne "English Knowledge" - Łódź
Prywatne Gimnazjum o Profilu Katolickim "Scholar" - Aleksandrów Łódzki
Policealne Studium Sportu i Rekreacji "FIT" Sp. z o.o. - Wrocław
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Solec
Gościniec Opolski - Warszawa
SED - Karczma Myśliwska - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kursowego "BEZPIECZNA PRACA" - Wola Zaradzyńska
English Center - Zalesie Górne
Placówka Nauczania Języków Obcych THE OWL SCHOOL - Jaworzno
Policealne Studium Rozwoju Zawodowego - Szczuczyn
Zespół Szkół Nr 2 - Bielsk Podlaski
Zespół Szkół Agroekonomicznych - Brwinów
englishexpress - jackson school of english - Lublin
Centrum Kształcenia Troll Sp. z o.o. - Warszawa
The BEST School of English - Kraków
GREAT Edukacja - Gdańsk
Multi Marketing Center Sp. z o. o. - Kraków
Prywatna Szkoła Policealna - Ropczyce
Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych - Kraków
Centrum Językowe Markiewicz L&T - Piła
English Language Course ENLANCO - Ząbki
FROG Szkolenia Angielski - Rzeszów
English 4 You! - Pińczów
Kosmopolita s.c. - Łódź
Świętokrzyska Fundacja Oświatowa - Starachowice
K&K Partners szkolenia i doradztwo - Grudziądz
GRUPA CONTACT - Częstochowa
Centrum Kształcenia Detektywów i Pracowników Ochrony DRAGON - Łódź
Policealne Studium Informatyczne - Ełk
Prywatna Szkoła Języka Angielskiego The Globe - Mińsk Mazowiecki
BOTUS - Szkolenia Językowe - Warszawa
Szkoła Języków Obcych Miller-adler - Poznań
MASTER Centrum Języków Obcych - Lublin
PRIMUS - Lublin
PSJA Poznańska Szkoła Języka Angielskiego - Poznań
Studio Komputerowe EDIT - Warszawa
AMAX Ośrodek Nauczania Języków Obcych - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców ALFA - Lublin
Automobilklub Toruński Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO5 - Toruń
Restauracja JAGIELLOŃSKA - Legionowo
Policealna Sopocka Szkoła Informatyki w Białymstoku - Białystok
Szkoła Teresy Klingofer - Warszawa
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Chełm
Centrum Edukacji INKANTACJE - Poznań
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. - Piła
Akademia Języka Niemieckiego - Warszawa
Atut Centrum Nauki Języka Angielskiego - Toruń
Instytut Rozwoju i Szkoleń "Inwedro" - Częstochowa
Placówka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr "PRZYJAŹŃ" - Tomaszów Mazowiecki
GOLDEN GATE The American Language School - Opole
Erudyta - Warszawa
Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Trzcianka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Jurki
Language Centres - Gdynia
angielski26plus.pl - Słupsk
Zespół Szkół Ochrony Środowiska - Wrocław
Restauracja NA GARBARACH - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Babska Szkoła Jazdy" - Toruń
Centrum Kształcenia Zawodowego - Kraków
Canadian House - Gdańsk
Chilli School - Kraków
Miejskie Przedszkole Nr 10 - Katowice
Lingua Radość - Warszawa
Ośrodek Edukacyjny Kaszubskiej Izby Gospodarczej - Kościerzyna
Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców - Toruń
Active English - Poznań
Hanzon Sp z o.o. - Warszawa
OAK English School - Bydgoszcz
Instytut Językowy IN-EX LTD - Gdańsk
Family & Friends Szkoła Języków Obcych - Gdańsk
SPEED SCHOOL - Warszawa
Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM" - Gdańsk
SKANDI Sopocka Szkoła Języków Europejskich - Sopot
Ośrodek Nauczania Języków Obcych "Konwersatorium" - Warszawa
DIRECT s.c. Szkoła Języków Obcych - Września
TRANSLATOR - Centrum Języków Obcych - Tarnów
Studio Tańca Retro - Katowice
Centrum Językowe Word Perfect - Gdańsk
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń - Sławno
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "Cobra" - Grudziądz
Bydgoskie Studium Ekofilozofii - Bydgoszcz
HOTELARZ - Wrocław
Policealna Szkoła - Strzegom
Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos - Kraków
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Rybnik
Prywatna Nauka Jazdy Andrzej Pietraszek - Hrubieszów
Ośrodek Kultury i Rekreacji "Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne" - Żerków
Wrocławska Szkoła Języków - Wrocław
Hotel "Kur" - Olsztyn
Pałac Bałoszyce - Bałoszyce
Prystupa-Anglosax Szkoła Języków Obcych - Bolesławiec
Hotel "Bartis" - Bartoszyce
Hotel "Żuławy" - Elbląg
Zepół Szkół Zawodowych Nr 3 - Biała Podlaska
Szkoła Języków Obcych Semikolon - Kłodzko
Szkoła Policealna Województwa Śląskiego - Zawiercie
Policealna Szkoła Służb Ochrony i Detektywistyki
PRO-COP - Pszczyna

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Samochodowych - Tarnów
Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych - Opole
Resovia English School - Rzeszów
Policealne Studium Kosmetyczne - Opole
Szkoła Policealna Nr 3
Samorządu Województwa Łódzkiego - Łódź

Szkoły Zaoczne dla Dorosłych DYDAKTYKA - Łowicz
Zachodnie Centrum Przedsiębiorczości WAPOL - Poznań
Policealna Szkoła "EKONOMICUS" - Wrocław
Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Kłodzko
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Bolesławiec
Ogólnopolska Sieć Szkół "Certus" - Jelenia Góra
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Tarnów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 - Poznań
Scholia Sp. z o o. - Poznań
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przedsiębiorczości - Zielona Góra

Profesjonalna Szkoła Służb ochrony "TRESOR" - Łódź
Zespół Kształcenia Dorosłych - Warszawa
Elitarna Szkoła Slużb Ochrony i Biznesu COBRA - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Motorowego w Koszalinie - Koszalin
KOMP-AK Centrum Edukacyjne - Pasłęk
Szkoła Języków i Biuro Tłumaczeń SIMPLE - Bytom
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA - Zamość
FLORENTINUM
EUROPEJSKA AKADEMIA JĘZYKOWA - Poznań

Centrum Językowe "Native" - Kraków
FRANCEDOM Szkoła Języka Francuskiego - Katowice
Zespół Medycznych Szkół Policealnych - Pruszków
Zespół Szkół Odzieżowych - Bydgoszcz
Resource Language Services - Warszawa
Łódzkie Policealne Studium Kostiumograficzne - Łódź
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Legnica
Szkoły "Edicus" - Tychy
Top English School - Lublin
Top English School - Lublin
Ośrodek Nauczania i Kursów Języków Obcych - Bytom
II Liceum Ogólnokształcące - Żywiec
Prywatne Przedszkole Nr 14 - Kraków
Gimnazjum nr 10 - Kraków
MySchool - Szkoła Języka Angielskiego - Lublin
Akces - Szczecin
Virgola - Kwidzyn
MASTER
Praktyczna Nauka Języków - Białystok

English 4 You! - Busko-Zdrój
Szkoła Języków Obcych - Ostrołęka
Niepubliczna Szkoła Biznesu - Przemyśl
Szkoła Języków Obcych T@JM - Toruń
Happy English Profesjonalne Kursy Językowe - Szczecin
ONE SCHOOL - Olsztyn
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KASKADER" - Tychy
Ośrodek Szkolenia Kierowców BELFER - Warszawa
STUDIO Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski
Top English School - Częstochowa
Emerson College - Kielce
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Suwałki
Niepubliczne Studium Terapii POLSTER - Warszawa
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Piła
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy - Górzykowo
MARY ENGLISH Szkoła Języków Obcych - Poznań
Studio Start - Poznań
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony PARABELLUM - Poznań
Akces - Poznań
Gimnazjum Nr 132 - Warszawa
EUROPOL Centrum Szkoleń Językowych - Katowice
Gimnazjum Nr 1 - Stalowa Wola
Technikum w Poznaniu - Poznań
Policealne Studium Zawodowe EAS - Kraków
Gimnazjum - Żuki
Gimnazjum Nr 5 - Zielona Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA - Przemyśl
Asystent Kursy Języków Obcych - Kraków
Szkoła Języków Obcych KOSMOPOLITA - Kraków
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Będzin
Centrum Helen Doron - Bielany - Warszawa
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Srebrny Dwór" - Polanów
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 - Poznań
NOVUM - Szkoła Języków Obcych - Tczew
OSI Edukacja - Warszawa
Bałtyckie Centrum Językowe - Gdynia
Gimnazjum Nr 14 - Gdańsk
EXPERTO Centrum Językowe - Wrocław
P.P.H.U. Partner - Wodzisław
Europejskie Centrum Edukacyjno - Doradcze - Warszawa
Publiczne Przedszkole - Krzywizna
SPEED SCHOOL - Warszawa
Centro Latino Tropicana - Alba Holder School - Wrocław
Centrum Języków Obcych - Kielce
Centrum Kształcenia Psychologicznego Progenja - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców AVANTI - Warszawa
Centrum Edukacji Nowoczesnej CEN - Mława
MOTOSZKOŁA - Nowy Dwór Mazowiecki
Paralotniowa Szkoła Latania "Orzeł" - Warszawa
Akademia Twojego Sukcesu Zen-Pol - Warszawa
Kursy i Szkolenia - "Omnix " - Bielsko-Biała
Centrum Turystyki Nurkowej Automanta - Opole
Akademia Szybkiej Nauki PULS - Biłgoraj
Przedszkole Miejskie Nr 3 - Żnin
Szkoła Podstawowa Nr 49 - Szczecin
Leader School - Sieradz
Miedzykulturowe Centrum Adaptacji Zawodowej (MCAZ) - Warszawa
New-Tech - Kraków
Cogitus Akademia Rozwoju Umysłu - Wrocław
Firma Usługowa - Partner - Jolanta Maria Mróz - Świebodzice
AXON Wrocław - Wrocław
Ośrodek Nauczania Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń EUROPOLIGLOTA - Poznań
Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn - Wrocław
J.estem - studio twórczych osobowości - Katowice
QUEENS Szkoła Języków Obcych - Głogów
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Chejron - Łódź
Akademia Piękna B&B - Stary Tomyśl
Centrum urody "Sunshine" - Katowice
Apus Centrum Szkoleniowe - Gdynia
Akademia Fitness - os. Słoneczne - Szczecin
Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i Ja" - Tarnów
Przestrzenie - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wrocław
Biuro Obsługi Projektów Europejskich "Europrogres" - Bydgoszcz
Studio Tańca Rosa Latina - Bydgoszcz
Elitarna Szkoła Sużb Ochronnych COBRA - Gdańsk
Katolicka Szkoła Podstawowa - Bydgoszcz
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń - Wejherowo
Ośrodek Szkolenia Kursowego "Omega" - Łódź
Szkoła Trenerów - Trenerzy Interpersonalni - Łódź
Publiczne Przedszkole - Ligota Górna
Dom Wypoczynkowy "Pod Młynem" - Szczytna
Instytut Języka Angielskiego - Lublin
Klub "Pokład" - Gdynia
AKSON Centrum Kształcenia Masażystów - Łódź
Hotel Krakus - Kraków
Hotel Perła - Kraków
Hotel PTTK Wyspiański - Kraków
Ośrodek Windsurfingu "Draga" - Jastarnia
Hotel Pugetów - Kraków
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Konin
JB Hotel - Kraków
Domki Letniskowe "Wir" - Gąski
Hotel "Bulwar" - Toruń
Hotel "Słoneczny Młyn" - Bydgoszcz
Hotel "Ikar" - Bydgoszcz
Hotel "Bohema" - Bydgoszcz
City Hotel - Bydgoszcz
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Krakowie - Kraków
Artystyczny Warsztat Recitel Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
Centrum Edukacji Bibliotekarskiej, Informacyjnej i Dokumentacyjnej - Warszawa
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON - Bielsko-Biała
Akademia Dobrego Życia - Warszawa
Hotel "Rydzewski" - Ełk
Centrum Edukacyjno-Językowe Family - Włocławek
Hotel "Galery 69" - Dorotowo
Hotel "Brda" - Bydgoszcz
Hotel "Ratuszowy" - Bydgoszcz
Hotel "Warmiński" - Olsztyn
Hotel Platinium - Kraków
Hotel "Manor" - Olsztyn
Hotel Maltański - Kraków
Centrum Promocji i Reklamy "ReMedia" - Bydgoszcz
Qubus Hotel Legnica - Legnica
Hotel "Zamek na Skale" - Lądek Zdrój
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Zamek Kliczków" - Kliczków
Hotel "Alpejski" - Karpacz
Hotel Szrenicowy Dwór - Szklarska Poręba
Zespół Pałacowo – Parkowy - Wąsowo
Hotel & Medi - Spa "Biały Kamień" - Świeradów Zdrój
Vital & Spa Resort "Szarotka" - Zieleniec
Dom Wczasowy "Kamela" - Szczytna
Hotel Kościuszko - Kraków
Hotel "Pietrak" Wągrowiec - Wągrowiec
Hotel "Dworzysko" - Szczawno Zdrój
Hotel Kossak - Kraków
Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej - Srebrna Góra
Hotel "Pietrak" Trzemeszno - Trzemeszno
Ośrodek Wypoczynkowy "Rzeczka" - Rzeczka
Aqua Hotel - Polkowice
Hotel Kontrast - Kraków
Hotel & Restauracja "Szablewski" - Środa Wielkopolska
Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" - Polanica Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Kama" - Sieraków Wielkopolski
Hotel "Las" - Piechowice
Hotel Kazimierz II - Kraków
Ośrodek Integracji Europejskiej Rokosowo - Rokosowo
Hotel Gródek - Kraków
Centrum Konferencyjno - Bankietowe "Atrium" - Puszczykowo
Hotel Fero Express - Kraków
Hotel & Spa "HOT_elarnia" - Puszczykowo
40 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum - Warszawa
Hotel Farmona Business & Spa - Kraków
Centrum Konferencyjno - Usługowe "Pałac w Przybyszewie" - Przybyszewo
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 - Świdnica
Hotel City SM - Kraków
Ośrodek Wypoczynkowy "Bankowy" - Lądek Zdrój
Hotel "Europa" - Kalisz
Spa Resort "Jelenia Struga" - Kowary
Zagroda Kuwasy - Woźnawieś
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Energo - Tour" - Sieraków Wielkopolski
Hotel Ascot - Kraków
Rezydencja "Patria" - Karpacz
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Ptasia Osada" - Ploski
Pensjonat Śnieżka - Karpacz
Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy "K.S. Posnania" - Łężeczki
Ośrodek Wypoczynkowy "Stokrotka" - Karpacz
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Leśny Dwór" - Karpacz
Hotel "Nowa-Ski" - Karpacz
Hotel Amadeus - Kraków
Dwór Czarneckiego - Kolonia Porosły
Green Hotel - Komorniki
Hotel "Dziki Potok" - Karpacz
Hotel i Restauracja "Pałac w Kobylnikach" - Kobylniki
Hotel Białowieski - Białowieża
Hotel Restauracja "Ossowski" - Kobylnica
Ośrodek Wypoczynkowy "Szczeliniec" - Karłów
Dom Wczasowy "Best" - Karwia
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowianka" - Darłówko
Dom Wczasowy "Kotwica" - Darłówko
Ośrodek Wypoczynkowy "Carbo" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy i Camping "Biały Bór" - Biały Bór
Hotel "Jarota" - Jarocin
Hotel "Groclin" - Grodzisk Wielkopolski
Dom Wczasowy "Plaża" - Rewal
Hotel "Pietrak" - Gniezno
-
Dom Wypoczynkowy "Maria" - Dąbki
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Wiktoria" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Gwarek" - Ustronie Morskie
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Polonez" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Dozamel" - Kołobrzeg
Ośrodek Wypoczynkowy "Dom Rybaka" - Kołobrzeg
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Lwem" - Człopa
Hotel "Atelier" - Gniezno
Hotel "Adalbertus" - Gniezno
Hotel Warszawa SPA & RESORT - Augustów
Hotel "Inter Szablewski" - Dymaczewo Nowe
Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne "Lake Hotel" - Dymaczewo
Hotel SPA "Wojciech" w Augustowie - Augustów
Centrum Szkoleniowe "Pałac Bagatela" - Czekanów
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Sułkowski" - Boszkowo
Pałac Białokosz - Białokosz
Hotel i Restauracja "Zagroda Bamberska" - Poznań
Maltańskie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne - Poznań
Zespół Zamkowo - Parkowy Krasiczyn - Krasiczyn
Hotel Prezydencki - Rzeszów
Zespół Szkół - Jabłonowo Pomorskie
Hotel "Vivaldi" - Poznań
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" - Łukęcin
Ośrodek Wczasowy "Pionier" - Łukęcin
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Skrzat" - Łukęcin
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" - Chłopy
Hotel Twardowski - Poznań
Hotel "Diva Spa" - Kołobrzeg
Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza Spa - Jarosławiec
Best Western Hotel "Prima" - Wrocław
Hotel "Wieniawa" - Wrocław
Hotel "Jester" - Wrocław
Hotel "Orbis" - Wrocław
Hotel "Protea" - Bolesławiec
Centrum Kongresowo - Szkoleniowe "Magellan" - Bronisławów
Hotel "Castle" - Bystrzyca Kłodzka
Hotel Branicki - Białystok
Aparthotele Avangard - Świnoujście
Hotel Restauracja "Jaś Wędrowniczek" - Rymanów
Dworek Prawdzic - Niechorze
Hotel "Wolin" - Międzyzdroje
Hotel Aurora SPA & Wellness - Międzyzdroje
Hotel Atena - Mielec
Hotel "Meduza" - Mielno
Hotel "Pałac Maciejewo" - Maciejewo
Hotel "Podewils Krąg" - Krąg
Pensjonat "Zamek" - Lesko
Dworek Hetmański - Koszewko
Szkoła Podstawowa - Sarbinowo
Crown Piast Hotel & Park - Kraków
Sanatorium Uzdrowiskowe "Bałtyk" - Kołobrzeg
Hotel Senator - Dźwirzyno
Hotel "Best Western Premier Kraków" - Kraków
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne "Czarna" - Czarna Górna
Hotel "Apollo" - Darłowo
Atrium Hotel - Kraków
Gościniec Rossija - Borne Sulinowo
Ośrodek Wypoczynkowy "U Anny" - Łężyce
Pensjonat "Agat" - Karpacz
Ośrodek Wypoczynkowy "Polana" - Karpacz
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" - Mielno
Stadnina Koni "Bielin" - Bielin
Ośrodek Wypoczynkowy "Interszyk" - Mielno
Ośrodek Wczasowy "Pod Wydmami" - Mielno
Pensjonat "Delfin" - Mielno
Atelier Aparthotel - Kraków
Hotel Classic - Rzeszów
Ośrodek Wczasowy "Irena" - Mielno
Apis Hotel - Kraków
Pokoje Gościnne "Villa Finezja" - Niegoszcz
Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy "Złoty Potok" - Pokrzywna
Villa "Adamów" - Mielno
Sanatorium Uzdrowiskowe "Koral" - Kołobrzeg
Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy "Delfin" - Puck
Wille "Amber" - Mielno
Dom Wczasowy "Skarb Morza" - Międzyzdroje
Dom Wypoczynkowy "Reda" - Mielno
-
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiktoria" - Rogowo
Ośrodek Wypoczynkowy "SZAROTKA" - Łeba
Pensjonat "Pingwin" - Międzyzdroje
Ośrodek Wypoczynkowy "Czapla" - Mostowo
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Bryza" - Mrzeżyno
Pałac Morski - Gąski
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Knieja" - Rajgród
Dom gościnny "Malwa" - Pustkowo
Centrum Rekreacji "Metamorfoza" - Międzywodzie
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Universal" - Łazy
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk" - Łazy
Ośrodek Wypoczynkowy "Awilla" - Przewłoka
Ośrodek Wczasowy "Trygław" - Międzyzdroje
Dom Gościnny "Aleksandra" - Mielno
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Fama - Sta" - Mrzeżyno
Pokoje Gościnne "U Marii" - Kołobrzeg
Pokoje Gościnne "U Basi" - Kołobrzeg
Ośrodek Wczasowy "Bogdanka" - Mrzeżyno
Dom Gościnny "A B C" - Mielno
Pokoje Gościnne "Joanna" - Kołobrzeg
Pokoje Gościnne - Kołobrzeg
Ośrodek Wczasowy "Oaza" - Mrzeżyno
Ośrodek Wczasowy "Delfin" - Mrzeżyno
Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne "Solaris" - Łazy
Ośrodek wypoczynkowy "Oliwia" - Kołobrzeg
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Plaża" - Łazy
Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" Sp. z o.o." - Kołobrzeg
Ośrodek Wypoczynkowy "Egm-Łazy" - Łazy
Ośrodek Wypoczynkowy Agnieszki i Romana Sowińskich - Niechorze
Ośrodek Wczasowy "Półwysep" - Jastarnia
Perła Dziwnowa Ośrodek Wypoczynkowy SPA & Wellness - Dziwnów
Wczasy u Stasi i Dyzia - Barlinek
Hotelik "Za murem" - Kołobrzeg
Dom Gościnny "Dworek" - Pobierowo
Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości "Profit" - Nowogard
Dworek Familijny - Kołobrzeg
Ośrodek Wczasowy "Fresko" - Łazy
Ośrodek Wczasowy "Laola" - Pobierowo
Ośrodek Kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" - Runowo
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Posejdon" - Łazy
Pensjonat "Pirat" - Jastrzębia Góra
Dom Wypoczynkowy "Alga" - Łazy
Dom Wypoczynkowy "Octopus" - Puck
Ośrodek Wypoczynkowy "Sudomie" - Kościerzyna
NATALIA - Pokoje Gościnne - Karwia
Wakacyjne Obozy Sportowe w Gardei - Gardeja
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Stoku" - Przywidz
Dom Wczasowy "Kujwiak" - Łazy
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Mauro - Białogon" - Sarbinowo
Dom Wczasowy "Irena" - Karwia
Dom Wypoczynkowy "Justynka" - Jastrzębia Góra
Agroturystyka "U Pstronga" - Czarny Młyn
Pokoje Gościnne "U Kasi" - Chłapowo
Kompleks Wypoczynkowy "Petrico Park" - Krzywopłoty
Agroturystyka "Jędruś" - Słajszewo
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Przechlewo
Ośrodek Wczasowy "Augustyna" - Jastarnia
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Neptun" - Jantar
Ośrodek Wczasowy "Medyk" - Jantar
Pensjonat "Vega" - Charzykowy
Przystanek Komorze - Komorze
Ośrodek Wczasowy "Trojak" - Rowy
Dom Wczasowy "Janina" - Mikoszewo
Centrum Wypoczynkowo - Lecznicze "Słowińska Perła" - Rowy
Wioska Żeglarskia - Rewa - Rewa
Hotel Gołuń - Gołuń
Ośrodek Wczasowy "Bursztynowy Brzeg" - Sarbinowo Morskie
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Bałtyk" - Sarbinowo
Centrum Wczasowe "GAJA" - Łeba
Ośrodek Wypoczynkowo - Sanatoryjny "Sobótka" - Świnoujście
Wojskowy Dom Wypoczynkowy - Unieście
Dom Wypoczynkowy "Bursztyn" - Sianożęty
Aktywne Odchudzanie - Świnoujście
Dom Gościnny "Ogród" - Kołobrzeg
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Zamek Tuczno" - Tuczno
Arka Medical SPA - Kołobrzeg
Ośrodek Wczasowy "Meduza" - Świnoujście
Pokoje Gościnne "Willa Alina" - Kołobrzeg
Ośrodek wczasowo - kolonijny "Janina" - Nowęcin
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Niwa" - Kołobrzeg
Amber Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku - Kołobrzeg
Dom Wypoczynkowy "Bursztyn" - Sianożęty
Dom Gościnny "Dajana" - Unieście
Pensjonat "Radzik" - Kołobrzeg
Ośrodek Wczasowo Kolonijny "Węgielek" - Ustronie Morskie
Pole Biwakowe Arkada - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Alka" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Solar" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" - Spore
Młodzieżowy Ośrodek Zdrowego Życia "Zatonie" - Złocieniec
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Jantar" - Jarosławiec
Ośrodek Wczasowy "Słoneczko" - Rowy
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Kościuszko" - Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" - Rowy
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Leśnik Bungalow" - Stegna
Ośrodek Szkoleniowy w Starbieninie - Starbienino
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Fregata" - Rowy
Ośrodki Wczasowo - Kolonijne Beata" i "Fiord" - Smołdziński Las 4
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiking" - Stegna
Kompleks Wypoczynkowy "Łebsko" - Żarnowska
Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe "Energetyk" - Rowy
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Dagmara" - Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber Apartments" - Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" - Sulęczyno
Dom Wypoczynkowy "Natalia" - Rowy
Ośrodek Kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" - Potęgowo
Ośrodek Turystyczny "Jantar" - Łeba
Domki Campingowe "Gród Księcia" - Łeba
Pokoje Gościnne "Boja" - Karwieńskie Błota
Ośrodek Wypoczynkowy WFDiF "Kamera" - Kąty Rybackie
Ośrodek Apifitoterapii Pałac Witosław - Witosław
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy - Brenno
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Waykiki" - Osieczna
Ośrodek Wczasowy "Borowik" - Boszkowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Skowronki" - Stare Jabłonki
Kwatery Prywatne - Dźwirzyno
Ośrodek Wczasowy Stoczni Północnej - Wiele
Ośrodek Wypoczynkowy "Skalnik" - Dębina
Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny "Jantar" - Ustka
Przystanek Drzewina - Drzewina
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Kormoran" - Sycowa Huta
Ośrodek Wypoczynkowy "Lazur" - Poddąbie
Agencja Turystyczna INATUR - Poddąbie
Ośrodek Wypoczynkowy "Mierzeja" - Sztutowo
Ośrodek Wczasowy "Caro" - Łeba
Centrum Wypoczynkowe "Wieżyca" - Szymbark
Ośrodek Wypoczynkowy "Biedronka" - Ocypel
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Korsarz" - Poddąbie
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat II" - Łeba
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Ewa" - Ustka
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat I" - Łeba
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Leśnik" - Ustka
Ośrodek Wczasowy "Filarówka" - Łeba
Gospodarstwo Agroturystyczne - Ustka
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Leżajsk
Dom Wczasowo-Sanatoryjny "Magda I" - Ustka
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" - Łeba
Dom Wczasowy "Magda II" - Ustka
Dom Wczasowy "Łaboda" - Ustka
Ośrodek Jeździecki i Pensjonat "Anka" - Ustka
Stara Jabłoń - Łeba
Kompleks Wypoczynkowy "Arena Słońca" - Łeba
Ośrodek Wczasowy "Wydmy" - Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy Dzieci i Młodzieży "Jeziorak" - Pszczew
Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe "Elzam-Krynica" - Krynica Morska
Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze" - Ustka
Ośrodek Wypoczynkowy "Mała Szarlota" - Kościerzyna
Pokoje Gościnne "Krokus" - Ustka
Willa Letnia - Krynica Morska
Kompleks Wypoczynkowy "Szarlota" - Kościerzyna
Hotel "LEŚNIK" - Augustów
Centrum Wypoczynkowo Szkoleniowe "Unitra" - Polańczyk
Ośrodek Wczasowy "Nadzieja" - Wybrzeże
Dom Wczasowy "Widok" - Międzybrodzie Bialskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Grzybkiem" - Zawady
Pokoje Gościnne "Maja" - Ustka
Villa Duchowizna - Zakroczym
Ośrodek Wczasowy Polaris - Dziwnówek
Ośrodek Wypoczynkowy "Zajazd Leśny" - Siewierz
Centrum Turystyki "Oświata" - Katowice
Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe "Jaworzynka" - Jaworzynka
Ośrodek Agroturystyczny "Koziołek" - Cieksyn
Agroturystyka "Lila" - Kopalino
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Afor" - Borków
Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy "Jodłowy Dwór" - Huta Szklana
Dom Wczasowy "Komandor" - Władysławowo
Pensjonat "Jasny Brzeg" - Władysławowo
L Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Dom Wypoczynkowy "Władek" - Władysławowo
Dom Gościnny "Pirat" - Grzybowo
Dom Wczasowo - Wypoczynkowy "Leśna" - Ciechocinek
Ośrodek Wczasowy "Gród Piastów" - Dźwirzyno
Arkada - Jarosławiec
Promyk - Ośrodek Wypoczynkowy - Ińsko
Ośrodek "Bryza Morska" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Przystań" - Tomaszów Mazowiecki
Ośrodek Wczasowy "Margo" - Bukowiec
Ośrodek "Altona" - Władysławowo
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Natanael" - Łopuszna koło Nowego Targu
Ośrodek Wczasów Klimatycznych "Pod Danielkami" - Orawka
Centrum Konferencyjno - Noclegowe "Dom Pszczelarza" - Kamianna
Pensjonat "Zosia" - Łopata Polska
Dom Wczasowy "Kinga" - Kacwin
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Sosna" - Sosnówka
Dom Wypoczynkowy Beskid - Piwniczna Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Sobel" - Zabrzeż - Wietrznice
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Józefa" - Krynica-Zdrój
Dom Wczasowy "Szczyt" - Karpacz
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy - Kraków
Willa "Luboń Wielki" - Rabka-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Iskra" - Piwniczna Zdrój
Gospodarstwo Agroturystyczne "AgroTabera" - Nowe Kramsko
Ośrodek Zdrowego Życia "Przystań" - Grzybowo
Dom Gościnny "Roma" - Grzybowo
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "PCK" - Jelenia Góra
Ośrodek Wypoczynkowy "Skarbnik" - Karpacz
Pensjonat "Internacjonalny" - Karpacz
Hotel "Złota Korona" - Złoty Stok
Dom Wczasowy "Rybniczka" - Lądek Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" - Szklary
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wanda" - Szklarska Poręba
Ośrodek Wypoczynkowy "Grodno" - Mirakowo
Park Wypoczynku "Magnolia" - Bronków
Rezydencja "Trojan" - Karpacz
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Irena" - Karpacz
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Tęcza" - Kamieniec Ząbkowicki
Dom Gościnny "Nina" - Grzybowo
Ośrodek Religijno - Wypoczynkowy "Betania" - Gąski
Ośrodek Rekreacyjny "Aga" - Gąski
Pokoje Gościnne "U Reginy" - Jastrzębia Góra
Zajazd "Dworek" - Szprotawa
Willa "Krystyna" - Szklarska Poręba
Willa "Anna" - Jastarnia
Dom Wczasowy "Zew Morza" - Jastrzębia Góra
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Drzewiarz" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Guzianka" - Ruciane-Nida
Ośrodek Szkoleń i Rekreacji "Jansówka" - Kuślin
Ośrodek Domków Letniskowych "Naturana" - Dźwirzyno
Dom Wypoczynkowy "Przy Plaży" - Jastrzębia Góra
Dom Wypoczynkowy "NordKaps" - Jastrzębia Góra
Ośrodek Wypoczynkowy "Łabędzi Ostrów" - Piękna Góra
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Zalesie" - Zalesie
Ośrodek Wypoczynkowo - Konferencyjny "Wioska Turystyczna" - Wilkasy
Hotel "Grajan & Frajda" - Wilimy
Ośrodek Wypoczynkowy "Grajan" - Węgorzewo
Ośrodek Wypoczynkowy "Stanica Wodna" - Stare Jabłonki
Szkoła Podstawowa - Abramów
Ośrodek Wypoczynkowy "Cztery Pory Roku" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Posejdon" - Jastarnia
Domki Wypoczynkowe Całoroczne "Plejady" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Aga" - Jastarnia
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiartel" - Wiartel
Pensjonat "Alga" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Kłobuk" - Nowa Kaletka
Ośrodek wypoczynku dzieci i młodzieży "Leśny Dwór" - Mrozy Wielkie
Ośrodek Wypoczynkowy "Dankar" - Dziwnów
Dom Wypoczynkow "California" - Jantar
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Alka" - Dziwnów
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Rybitwa" - Dziwnów
Ośrodek Wypoczynkowy "Leśna Polana" - Mikołajki
Domki letniskowe "Wiktoria" - Dąbki
Gościniec "Gołubie - Perła Kaszub" - Gołubie Kaszubskie
Ośrodek Wczasowy "Bartek" - Darłówko
Ośrodek Wypoczynkowy "U Jurka" - Dobrzyca
Domki Letniskowe Nad Morzem "Delfinek" - Gdańsk - Sobieszewo
Wynajem Kwater Bartosz i Monika Olczykowscy - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" - Gdańsk - Sobieszewo
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Halina" Renusz - Chłapowo
Willa Morska - Chłapowo
Ośrodek Wczasowy "Danusia I" - Lidzbark
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" - Chmielno
Ośrodek Wypoczynkowy "Krefta" - Chmielno
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Inowrocław
Magra Holiday Club - Dębina
Agroturystyka Całoroczna "U Marysi" - Dębnica Kaszubska
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Beskidek" - Szczyrk
Ośrodek Wczasowy "Barbara" - Krzynia
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Tęcza" - Świnoujście
Pensjonat "Pod Sosnami" - Barlinek
Pensjonat "Pod Zegarem" - Moczkowo
Hotel "Barlinek" - Barlinek
Hotel "Interferie" - Lubin
Hotel "Malachit" - Świeradów Zdrój
Hotel "City Park" - Barlinek
Pensjonat "Pod Łabędziem" - Barlinek
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Argentyt" - Dąbki
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Graal" - Świnoujście
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Piramida" - Darłówko
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Silesia" - Międzybrodzie Bialskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Kruklanki" - Kruklanki
Ośrodek Wypoczynkowy "Turkos" - Kosewo
Powiatowe Centrum Młodzieży "Garczyn" - Garczyn
Ośrodek Wczasowy "Mikomania" - Funka
Ośrodek Wypoczynkowy "Słońce" - Dąbki
Centralny Ośrodek Sportu - Giżycko
Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej - Giżycko
Ośrodek wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej - Dziwnów
Pensjonacik "Irenka" - Żarnowiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Delfin" - Dąbki
Domki letniskowe nad jeziorem "Zielone Tarasy" - Dubeninki
Ośrodek Wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej - Barlinek
Pokoje "U Kasi" - Dębki
Ośrodek Wczasowy "Horyzont" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Inter Piast" - Dąbrówno
Dom Wypoczynkowy "Laguna" - Dębki
Ośrodek Wypoczynkowy "Jarzębinka" - Brożówka
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy
"U Maksia" - Brajniki

Ośrodek Rekreacyjny "MOSiR" - Żory
Apartamenty w Dębinie - Dębina
Pokoje gościnne "U Wilczka" - Zwardoń
Dom Wypoczynkowy "Juhas" - Zwardoń
Agroturystyka "Zwardoń" - Zwardoń
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" - Zawady
Ośrodek Wypoczynkowy OSiR "Camping nr 80" - Człuchów
Ośrodek Żeglarski "Fregata" - Zarzecze
Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji "Neptun" - Zarzecze
Sanatorium "Dukat" - Dąbki
Centrum Zdrowia i Rekreacji "Geovita" - Dąbki
Dom Wypoczynkowy "Nauczyciel" - Ustroń Jaszowiec
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" - Szczyrk
Dom Gościnny "Sonia" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Sosna" - Wisła
Ośrodek Wczasowy "Siemion" - Szczyrk
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Cis" - Szczyrk
Hotel "Meta International" - Szczyrk
Ośrodek Wypoczynkowy "Jodła" - Sól
LasPalmas Komfortowe Domki Wakacyjne - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Rycerka" - Rajcza
Dom Wczasowy "Góral" i "Góral II" - Rajcza
Ośrodek Rekreacyjno - Turystyczny "Miami Tropic" - Międzybrodzie Bialskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" - Darłówko
Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" - Hucisko
Uroczysko Rekreacyjno - Sportowe "Skipark" - Bystra Krakowska
Kompleks Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Dolina Leśnicy" - Brenna
Dom Wypoczynkowy "Kamila" - Chłapowo
Centrum Konferencyjne VNS - Gdańsk
Dom Wczasowy "Amber" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wczasowy "Jar" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wczasowy "Faleza" - Ustronie Morskie
Ośrodek wypoczynkowy "Pod Sosną" - Siemiatycze
Ośrodek Wypoczynkowy "Zakopiec" - Zakopane
Ośrodek Usług Hotelarskich "Redyk" - Ząb
Ośrodek Wypoczynkowy "Promyk" - Domki Letniskowe - Darłowo
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Nauczyciel" - Szczawnica
Ośrodek Wypoczynkowy "Rancho" - Wołkowyja
Ośroderk Wypoczynkowy "Sosenka" - Człopa
Gościniec "Bukowina" - Wetlina
Dom Wypoczynkowy "Dworzysko" - Ustronie Morskie
Rancho "Margaritta" - Drzonowo Wałeckie
Apartamenty "Ania" - Darłowo
Kompleks Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Oaza" - Strzyżów
Pensjonat "Roxana" - Szklarska Poręba
Willa "Perełka" - Szklarska Poręba
Pensjonat "Wodna Dolina" - Przytoń
Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Maraton" - Lubenia
Ośrodek Wypoczynkowy "Woświn" - Halina Kwiatkowska - Cieszyno Łobeskie
Dworek Joanatan - Niegoszcz
Hotelik "Brydar" - Niegoszcz
Ośrodek Wczasowy "Perełka" - Cisna
Willa "Arte" - Karpacz
Pensjonat "Grześ" - Karpacz
Willa Spa "Scaliano" - Kudowa Zdrój
Hotel "Agat " - Szklarska Poręba
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Sasanka" - Świnoujście
Ośrodek Wypoczynkowy "Helios" - Świnoujście
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Afrodyta" - Świnoujście
Ośrodek Wypoczynkowy "Admirał II" - Świnoujście
Sanatorium Uzdrowiskowe "Rybniczanka" - Świnoujście
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Swarożyc" - Świnoujście
Ośrodek Wczasowy "Ryś" - Ustronie Morskie
Hotel "Bosman" - Szklarska Poręba
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Grand" - Chotowa
Dom Wczasowy "Rybak" - Ustronie Morskie
Ośrodek Domków Letniskowych "Sztorm" - Chłopy
Dom Wypoczynkowy "Patryn" - Karpacz
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Dukat" - Horyniec Zdrój
Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe "MONO" - Harasiuki
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" - Borne Sulinowo
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Zielona Polana" - Dubiecko
Ośrodek wypoczynkowy "Nad Solinką" - Cisna
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Bystre" - Baligród
Ośrodek Wypoczynkowy "Kotwica" - Otmuchów
Centrum sportowo - rekreacyjne "AS" - Olesno
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "Społem" - Jarnołtówek
Dom Zdrojowy "Senator" - Świnoujście
Ośrodek Wypoczynkowy "Ziemowit" - Jarnołtówek
Hotel "Gold" - Świnoujście
Gospodarstwo Agroturystyczne "Trzcińskich nad Liwcem" - Wyszków
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Admirał" - Świnoujście
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Relaks" - Jedlnia Letnisko
Akademia Windsurfingu dla dzieci i młodzieży - Warszawa
Dom Wczasowy "Rydz" - Żegiestów
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Silver" - Zawoja
Ośrodek Wypoczynkowy "Diablak" - Zawoja
Gościniec "Kołomyja" - Konstancin-Jeziorna
Hotel SPA Faltom - Gdynia
Ośrodek Wypoczynkowy "Tryton" - Świnoujście
Marine Hotel - Kołobrzeg
Chata "U Geologa" - Kościelisko
Willa "Jan Dor" - Zakopane
Dom Wypoczynkowy "Galicówka" - Poronin
Ośrodek Wczasowy "Helena" - Poronin
Kompleks Domków Letniskowych "Stonka" - Chłopy
Willa "Bartuś" - Zakopane
Hotel "Klimczok" - Szczyrk
Hotel "Bis" - Cieplice Zdrój
Gościniec "Perła Karkonoszy" - Karpacz
Pensjonat "Karkonoski" - Karpacz
Pałac "Margot" - Karpacz
Ośrodek Campingowy "Urok Morza" - Kołobrzeg
Wojskowy Dom Wypoczynkowy - Kołobrzeg
OSIR "Wyspiarz" Camping "Relax" - Świnoujście
XLV Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort - Wierchomla Mała
Uzdrowisko "Wapienne" - Wapienne
Gospodarstwo Agroturystyczne "Za Piecem" - Ujanowice
Pensjonat "Czarda" - Szczawnica
Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" - Sromowce Wyżne
Ośrodek Wypoczynkowo "Janowo" - Barlinek
Willa "Wiesia" - Rabka-Zdrój
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości - Ostrów Wielkopolski
Dom Wczasowy "Porąbka" - Świnoujście
Pensjonat "Pod Dobrym Aniołem" - Rabka-Zdrój
Wioska Indiańska - Jaworzno
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Temida" - Świnoujście
Pensjonat "Weronika" - Poronin
Pokoje Gościnne "Pawlikowscy" - Poronin
Dom Wczasowy "Karkonosze" - Świnoujście
Przedszkole "Wioska Smerfów" - Rumia
Akces Medical Spa - Dźwirzyno
Dom Wczasów Dziecięcych - Poręba Wielka
Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny "Słoneczny" - Mszana Dolna
Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Lwigród" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Panorama" - Krynica-Zdrój
Willa "Michałówka" - Kościelisko - Zakopane
Dom Wczasowy "Ryś" - Bukowina Tatrzańska
Dom Pracy Twórczej i Wypoczynku "Wojtuś" - Bukowina Tatrzańska
Pokoje gościnne "Marylka" - Biały Dunajec
Ośrodek Wczasowy "Bernadeta" - Biały Dunajec
Dom Wypoczynkowy "Maria" - Biały Dunajec
Dom wczasowy "Anna" II - Biały Dunajec
Dom wczasowy "Anna I" - Biały Dunajec
Camping Nr 78 "Baltic" - Kołobrzeg
Dom Wczasowy "U Eli" - Białka Tatrzańska
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy i Usług Hotelowych - Sielpia
Hotel "Bona" - Kraków
Powiatowy Cech Rzemiosł - Wejherowo
Szkoła Jazdy "Sukces" - Starachowice
Przedszkole Niepubliczne "Jaskinia Talentów" - Sulejówek
Centrum Konferencyjno - Rozrywkowe "Maraton" - Skierniewice
Ośrodek Wypoczynkowy "Familijny" - Sianożęty
Hotel Wodnik - Słok
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar" - Kołobrzeg
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar Plaza" - Kołobrzeg
Gospodarstwo Agroturystyczne "U Włodka" - Rusinowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Laguna" - Lubniewice
Villa "Park Maikuhle" - Kołobrzeg
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Rawar" - Kołobrzeg
Gospodarstwo Agroturystyczne "Bazyl" - Bóbrka
Primavera Conference & SPA - Jastrzębia Góra
Ośrodek Wczasowy "Panorama" - Wicko
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Neptun" - Międzyzdroje
Przedszkole Publiczne Nr 136 - Warszawa
Zespół Szkół - Poręba
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawtur" - Czaplinek
Ośrodek Wypoczynkowy "Zośka" - Biały Dunajec
Ośrodek Wypoczynkowy "Wratislavia" - Sława-Radzyn
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" - Pszczew
Ośrodek Wypoczynkowy "Leśnik" - Łagów
Hotel Corum - Karpacz
Ośrodek Wypoczynkowy "Jordan" - Łagów
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Pałacyk Łąkomin" - Lubiszyn
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryżyna" - Gryżyna
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Im. Prof. Wiktora Degi - Gościm
Stadnina Rusinowo - Tuczno
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy Drogowskaz - Monika Grzesińska - Mikołów
Agroturystyka "Siedlisko Lubicz" - Kazimierz Dolny
Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Wiktorowo" - Wiktorowo
Dom wypoczynkowy "AQUARIUS" - Trzęsacz
Ośrodek wypoczynkowy "Na Wzgórzu" - Pokrzydowo
Hotel "Hańcza" - Suwałki
Dom Wypoczynkowy ZNP "Ekierka" - Polanica Zdrój
PTTK Międzyzdroje - Międzyzdroje
Ośrodek Wypoczynkowy "Polino" - Międzyzdroje
Ośrodek Szkoleniowo - Kolonijny "Frajda" - Czarnocin
Ośrodek Wczasowy - Grzybowo
Dom Zdrojowy "Diament Spa" - Grzybowo
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" - Dźwirzyno
Ośrodek Wczasowy "Rybitwa" - Dźwirzyno
Ośrodek Campingowy "Słoneczko" - Dźwirzyno
Ośrodek wypoczynkowy "Ostoja" - Dźwirzyno
Hotel Uniwersytecki - Toruń
Ośrodek Wczasowy "Leśne Ustronie" - Zamrzenica
Ośrodek Wypoczynkowy "Barbara" - Międzyzdroje
Ośrodek "Bursztynek" - Międzyzdroje
Ośrodek Wypoczynkowy "Eden" - Okuninka
Ośrodek wczasowy "Srebrny Potok" - Lubawka
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Sporting BM" - Międzyzdroje
Ośrodek Wypoczynkowy "Kamieńczyk" - Karpacz
Dom Wczasowy "Morion" - Karpacz
Ośrodek "Bursa Potok" - Jelenia Góra
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Fregata" - Międzyzdroje
Wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku - Bystre
Ośrodek Wypoczynkowy "Marysienka" - Przysucha
Agroturystyka "Stajnia Pod Dębem" - Starachowice
Hotel "Stawisko Klaudyn" - Klaudyn
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Liczyrzepa" - Karpacz
Ośrodek Kolonijny "Bosman" - Kołobrzeg
Ośrodek "Collins Beach" - Sianożęty
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" - Sianożęty
Ośrodek Wypoczynkowy "Lazur" - Sianożęty
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiga" - Kołobrzeg
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryf" - Kołobrzeg
Hotel "Stary Młyn" - Żory
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Imperiall" - Sianożęty
OMNIA Centrum Edukacji - Szczecin
Ośrodek Wypoczynkowy "U Jurka" - Łasin Koszaliński
Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Klimczok" - Ustronie Morskie
Dom Wczasowy "Dzikuska" - Ustronie Morskie
Dom Wypoczynkowy "Markus" - Ustronie Morskie
Hotel Nest - Gniezno
Pensjonat "Stary Port" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Cechsztyn" - Ustronie Morskie
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Max" - Ustronie Morskie
Dom Wczasowy "Relax Inn Health & Spa" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Arpol" - Ustronie Morskie
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Wiki" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" - Sianożęty
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Muszelka" - Sianożęty
Motel "A&B" - Stęszew
Pensjonat "Tara" - Jeleśnia
Pensjonat "Eldorado" - Świeradów Zdrój
Pensjonat "EL-TAN" - Laski
Pensjonat "Adria" - Zakopane
Pensjonat "Fortuna" - Świeradów Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Akacja" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Majed" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" - Dźwirzyno
Ośrodek Sportów Wodnych "Polesie" - Firlej
Gospodarstwo Agroturystyczne "Ostoja w Lipowcu" - Lipowiec
Pensjonat "Gerlach" - Zakopane
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ewa" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wczasowy "Joanna" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Bryza" - Dźwirzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" - Dźwirzyno
Ośrodek Wczasowo - Szkoleniowy "Marina" - Mrzeżyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Merkury" - Mrzeżyno
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Piramida" - Mrzeżyno
Zespół Szkół Publicznych - Radziszów
Zespół Szkół Urszulańskich - Rybnik
Dom Wypoczynkowy "Riwiera" - Dźwirzyno
Dom Wypoczynkowy "Helios" - Dźwirzyno
Wojskowy Dom Wypoczynkowy W Rogowie - Rogowo
Kompleks Wypoczynkowo Rekreacyjny "Laguna" - Mrzeżyno
Ośrodek Wypoczynku I Rekreacji "Venus" - Mrzeżyno
Ośrodek Wczasowy "Mewa" - Mrzeżyno
Studium Psychologii im. C. G. Junga - Łódź
Ośrodek Wczasowy "Jubilatka" - Mrzeżyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Grzybia Dąbrowa" - Czarna Dąbrowa
Pensjonat "Lubar" - Dziwnów
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" - Mrzeżyno
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy "Jantar" - Międzywodzie
Wczasowisko "Międzywodzie" - Międzywodzie
Ośrodek Wczasowy "Gryf" - Międzywodzie
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Millennium" - Międzywodzie
Ośrodek Wczasowy "W Sosnowym Lesie" - Międzywodzie
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Barkus" - Mrzeżyno
Ośrodek Wczasowy "Plaża Klub" - Dziwnów
Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" - Dziwnów
Ośrodek Wypoczynkowy "Marcel" - Dziwnówek
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Contessa" - Dziwnówek
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Terimex" - Pogorzelica
Dom Wczasowy "Laguna" - Dąbki
Ośrodek Wczasowy "Perła" - Mrzeżyno
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny "SUS" - Mrzeżyno
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Willa Pod Sosnami" - Międzywodzie
Ośrodek Biwakowo - Obozowy Hufca ZHP "Piast" - Rogalinek
Domki Wypoczynkowe "Leśna Polana" - Bystre
Centrum Szkoleń i Konferencji "Geovita" - Jadwisin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Rzemieślnik" - Międzywodzie
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Milicz
Ośrodek Wypoczynkowy "Exploris" - Urle Borzymy
Ośrodek Szkoleniowy "Exploris" - Warszawa
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Meduza" - Mrzeżyno
Ośrodek domków kempingowych "Wojtek" - Dziwnów
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" - Dziwnów
Ośrodek Wypoczynkowy "Cooperation" - Dziwnów
Gołuchowski Ośrodek Turystyki i Sportu - Gołuchów
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Perła Mazur " - Chruściele
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Wydmie" - Dziwnów
Dom Wczasowy "Koral" - Dziwnów
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Kamion" - Kamion
Ośrodek Wypoczynkowy Halny - Karpacz
Dom Wczasowy "Wrzosek" - Wrzosowo
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych - Gliwice
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Rancho Drzecin" - Drzecin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Mira-Mar" - Pogorzelica
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Bungalow" - Strzeżewko
Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Gruszą" - Gruszów
Kompleks Wczasowo - Sanatoryjny "Sandra SPA" - Pogorzelica
Międzynarodowy Ośrodek Integracji Młodzieży "Pilica" - Kurnędz
Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Uniwersytet Łódzki - Łódź
Ośrodek Wypoczynkowy "Waldtour - Revita" - Gołubie
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Mewa" - Niechorze
Dom Wczasowy "Koral" - Niechorze
Ośrodek Wypoczynkowy "Gromada Niechorze - Kompleks Ustronie" - Niechorze
Ośrodek Wypoczynkowy "Diament" - Pobierowo
Dom Gościnny "Angela" - Pobierowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" - Pobierowo
Ośrodek Wczasowy "Bosman" - Rewal
Ośrodek Wczasowy "Gryf" - Pobierowo
Dom wypoczynkowy "Na Rogu" - Rewal
Ośrodek Wczasowy "Sunstar" - Rewal
Ośrodek Wczasowo - Leczniczy "Zacisze" - Niechorze
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Pomet" - Niechorze
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Świdnica" - Niechorze
Stanica Wodna PTTK "Bachotek" - Bachotek
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Jantar SPA" - Niechorze
Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnówka" - Zgorzałe
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Stoltur" - Niechorze
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Beskid" - Sarbinowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Anpol" - Sulejów
Ośrodek Szkoleniowo - Integracyjny "Inwest" - Smardzewice
Ośrodek Wypoczynkowy "Chełmiec" - Pobierowo
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "Damian" - Pobierowo
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" - Koszelówka
Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe
"GWAREK" - Ustroń

Ośrodek Wczasowy "Laguna" - Pobierowo
Ośrodek Wczasowy "Baba nad chłopem" - Borowy Młyn
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Dobry Brat" - Osiek
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" - Pieczyska
Ośrodek Wypoczynkowy "Morski" - Pobierowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Solaris" - Pobierowo
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "ZEM - Tourist" - Pustkowo
Domki Letniskowe "Nawara" w Pobierowie - Pobierowo
Szkoła Podstawowa Nr 44 - Gdańsk
Ośrodek Rehabilitacji i Wypoczynku "Perła Borów" - Tleń
Akademia Wychowania Fizycznego - Katowice
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Kamyczek" - Sarbinowo
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Krokus" - Unieście
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Plaża" - Mielno
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Afrodyta" - Mielno
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Anastazja" - Mielno
Dom Wypoczynkowy "Albatros Medical Spa" - Mielno
Ośrodek Wypoczynkowy "Jawor" - Sarbinowo
Ośrodek Kondycyjno - Wczasowy w Jakubowie - Jakubowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Agado" - Sarbinowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" - Rewal
Kompleks Wypoczynkowy "Polonia" - Rewal
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk Resort" - Rewal
Dom Wypoczynkowy "Airen" - Trzęsacz
Kompleks wypoczynkowy "Europa - Spa" - Trzęsacz
Ośrodek Wypoczynkowy "Górnik" - Darłówko
Dom Wypoczynkowy "Arka" - Darłówko
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Maria" - Darłówko Zachodnie
Dom Gościnny "Nad Wieprzą" - Darłowo
Dom Wypoczynkowy "Bakster" - Władysławowo
Domki Drewniane "Lisek" - Wicie
Dom Wczasowy "Herkules" - Jastrzębia Góra
Ośrodek Wypoczynkowy "Duet" - Dąbki
Ośrodek Wczasowy "Sawa" - Jarosławiec
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Albatros SPA & SKI" - Jarosławiec
Gimnazjum nr 4 - Mysłowice
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych - Warszawa
Restauracja CHINA TOWN - Wrocław
Zespół Szkół Budowlanych - Radom
Szkoła Podstawowa Nr 46 - Szczecin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Syrena" - Mielno
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mewa" - Łazy
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Floryn" - Unieście
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna - Ostrów Mazowiecka
Ośrodek Wypoczynkowy "Żółty Dworek" - Unieście
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Debrzyno" - Debrzyno
Ośrodek Wypoczynkowy "eFKa" - Wiele
Ośrodek Wczasowy "Lazur" - Wicie
Ośrodek Wypoczynkowy "Relax" - Przechlewo
Ośrodek Wczasowy "Warmia" - Nowa Kaletka
Ośrodek Wczasowy "Amberia" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Małgosia" - Darłówko
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" - Łazy
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Plaża" - Jarosławiec
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Arka" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Na fali" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Tina" - Jarosławiec
Dom Gościnny "Laguna" - Jarosławiec
Dom Gościnny "Salwador" - Jarosławiec
Ośrodek Wczasowy "Zakątek" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Za Wydmą" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryfia" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Kalina" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Klifie" - Jarosławiec
Sanatorium "Panorama Morska" - Jarosławiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Kamena" - Karwia
Dom Wypoczynkowy "Margaret" - Darłówko
Ośrodek Wczasowy "Dolomity" - Nowy Dwór
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Kielnia" - Darłówko
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Rabka-Zdrój
Sanatorium "Cegielski" - Rabka-Zdrój
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Rabka-Zdrój
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. - filia Rabka - Rabka-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Ania" - Rabka-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowo - Konferencyjny "Sokolica" - Rabka-Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Światowid" - Rabka-Zdrój
Dom Wczasowy "Łowiczanka" - Rabka-Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Nawigator XXI" - Jora Wielka
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Hutmen" - Dąbki
Ośrodek Wypoczynkowy "Mierki" - Waszeta
Ośrodek Wypoczynkowy "Szuwarek" - Chmielno
Ośrodek Turystyki "Nowy Most" - Nowy Most
Camping "Tamowa" - Zawory
Ośrodek Wypoczynkowy "Zalesie" - Rentyny
Dom Wypoczynkowy "Silwana" - Karwia
Ośrodek Wypoczynkowy "H2O" - Ostrowo
Dom Wczasowy "Alga" - Karwia
Dom Wypoczynkowy "Silwana 2" - Karwia
Dom Wczasowy "Krystyna" - Karwia
Dom Wczasowy "Oskar" - Karwia
Ośrodek Wypoczynkowy "Claudia" - Karwia
Ośrodek Rekreacyjno - Wczasowy "Zielona Dolina" - Łącko
Ośrodek "Uroczysko" - Ustka
Camping "Morski" 101 (PFCC) w Ustce - Ustka
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Nadleśnictwa Ustka "Leśnik" - Orzechowo
Ośrodek Wypoczykowy "Bałtyk" - Poddąbie
Ośrodek Wypoczynkowy "Columbus" - Rowy
Ośrodek Wczasowy "Za Wydmą" - Rowy
Ośrodek Wczasowy "Befared" - Rowy
Ośrodek Wczasowy "Aura" - Jastrzębia Góra
Dom Wczasowy "Regina" - Karwia
Ośrodek Wypoczynkowy "Karolina" - Ruciane-Nida
Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy "Łańsk" - Łańsk
Zespół Szkół - Chludowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Mazury" - Krzyże
Ośrodek Wypoczynkowy "Almatur" - Nowa Kaletka
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna" - Jastrzębia Góra
Green Hotel & Spa - Sąspów
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Wiatraki" - Marózek
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Jurysta" - Jastrzębia Góra
Dom Wczasowy "Sympatik" - Jastrzębia Góra
Dom Wczasowy "Leśna Perła" - Jastrzębia Góra
Dom Wypoczynkowy "Dariusz" - Jastrzębia Góra
Dom Wypoczynkowy "Goga" - Jastrzębia Góra
Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny "Mazur Syrenka" - Krutyń
Ośrodek Wypoczynkowy "Rezydencja Warmińska" - Woryty
Ośrodek Wypoczynkowy "Romet" - Jastrzębia Góra
Wyższa Szkoła Europejska - Kraków
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - Jarosław
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Dzimi - Mrągowo
Rowy Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" Bungalowy - Rowy
Domy Wczasowe "Anar" - Rowy
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Dorota" - Czapielsk
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Roma" - Nowęcin
Willa "Gryf" - Kuźnica
Ośrodek Kolonijny "Ania" - Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy "Roma" - Łapino
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi - Rumia
Ośrodek Wczasowy "Posejdon" - Łeba
Harcerski Ośrodek Morski Puck - Puck
Ośrodek Wypoczynkowy "Interfer" - Łeba
Villa "Dolce Vita" - Łeba
Nadmorski Pensjonat "Faltom" - Swarzewo
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Bursztyn" - Władysławowo
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Słoneczko" - Łeba
Dom Wczasowy "Aga" - Łeba
Pole Namiotowe "Horyzont" - Władysławowo
Ośrodek Wczasowy "Jodełka" - Łeba
Dom wczasowy "Markus" - Łeba
Dom Wczasowy "Rudnik" - Chłapowo
Pensjonat "Nord" - Łeba
Zielony Zakątek - Chłapowo
Ośrodek Wypoczynkowy "Bingo" - Bieszkowice
Ośrodek Wypoczynkowy "Omega" - Przywidz
Ośrodek Wypoczynkowy "Powiśle" - Przywidz
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Oland" - Chłapowo
Pokoje Gościnne "Delfinek" - Chłapowo
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Korsarz" - Łeba
Pensjonat "Zawisza" - Łeba
Ośrodek Wczasowy "Chomiczówka" - Łeba
Dom Wypoczynkowy "Posejdon" - Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy "Kowelin" - Łeba
Dom Wypoczynkowy "Eurybia" - Łeba
Dom Gościnny "BD" - Łeba
Dom Wypoczynkowy "Wilk" - Łeba
Dom Wczasowy "Sailor" - Łeba
Dom Wypoczynkowy "Rzemieślnik" - Gdańsk
Harcerska Baza Obozowa "Morena" - Gdańsk
Techniki multimedialne - Wrocław
Gdański Dom Nauczyciela "ZNP" - Gdańsk
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mierzeja" - Krynica Morska
Ośrodek Wypoczynkowy "Polanka" - Krynica Morska
Ośrodek Wypoczynkowy "Zosieńka" - Czarniecka Góra
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" - Krynica Morska
Ośrodek Wypoczynkowy "Luxus" - Krynica Morska
Dom Wypoczynkowy "Caro" - Krynica Morska
Ośrodek wypoczynkowy "Camargo" - Sielpia Wielka
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Zefir" - Krynica Morska
Ośrodek Wypoczynkowy "Kasia" - Sielpia
Ośrodek Wypoczynkowy "Stokrotka" - Sielpia
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Hel" - Hel
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" - Gdańsk
Ośrodek wypoczynkowy "Muza" - Jurata
Dom Wypoczynkowy "Helunia" - Jurata
Ośrodek Wypoczynkowy "Katarzynka" - Łeba
Dom "Przedwiośnie" - Jurata
Dom Wypoczynkowy "Duna" - Jastarnia
Ośrodek Wczasowy "Murena" - Krynica Morska
ŚODR - Hotel w Sandomierzu - Sandomierz
Ośrodek Wypoczynkowy "Krokodyl" - Przysucha
Ośrodek "Dwór Zbożenna" - Zbożenna
Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy "Delfin" - Półwiosek Stary
Ośrodek Wypoczynkowy "Ogrodnik" - Stegna
Domki Całoroczne "U Anny" - Ślesin
Ośrodek Wypoczynkowy "Krakus i Krakus II" - Stegna
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 - Gdynia
Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" - Ślesin
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" - Stegna
Dom Wypoczynkowy "Regendt" Janusz Bronicki - Kąty Rybackie
Ośrodek Wypoczynkowy "Bumerang" - Kąty Rybackie
Ośrodek Wypoczynkowy Camping "Wigry" - Stare Juchy
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gajbór" - Gaj
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Żabinka" - Żabinka
Ośrodek Wczasowy "Górnik" - Kąty Rybackie
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Mewa" - Jantar
Ośrodek Wypoczynkowy "Yasou" - Skowronki
Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy "Grześ" - Mikoszewo
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji "Firlej" - Firlej
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Raj" - Marki
Ośrodek Wypoczynkowy "Amberwil" - Mikoszewo
Hotel Pałac w Czyżowie Szlacheckim - Czyżów Szlachecki
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Basia" - Mikoszewo
Zespół Oświatowy - Niemojki
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Poczty Polskiej - Nałęczów
Ośrodek Odnowy Biologicznej "Feniks" - Nałęczów
Ośrodek Wypoczynku "Natura" - Nałęczów
Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" - Łazy
Ośrodek Spa "Termy Pałacowe" - Nałęczów
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Sawa" - Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "Jankowo Dolne" - Jankowo Dolne
Ośrodek Wypoczynkowy Telewizji Polskiej S.A. - Ciechocinek
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku "12 Dębów" - Zaździerz
Ośrodek Agroturystyczny "Walentynówka" - Bliżyce
Ośrodek Szkoleniowy Instytutu Rozwoju Słuzb Społecznych - Białobrzegi
Stanica Leśna "Wronczyn" - Wronczyn
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy "Narew" - Serock
Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne - Jachranka
Centrum Konferencyjno Apartamentowe "Mrówka" - Warszawa
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" - Jabłonowiec
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Śródborowianka" - Otwock
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Oblasówka" - Oblasy
Dom Pracy Twórczej SDP - Kazimierz Dolny
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" - Kazimierz Dolny
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Rzemieślnik" - Brok
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny KRUS - Teresin
Ośrodek Wypoczynkowy "Plaża" - Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "Perła" - Stegna
Dom Wczasowy "Nadrzecze" - Brok
Ośrodek Wypoczynkowy "Boruta" - Grotniki
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe PLATON - Warszawa
Gimnazjum - Ciężkowice
Zespół Szkół Nr 2 - Wyszków
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Lublin
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA - Poznań
Dwór Prawdzica - Gdańsk
Ośrodek Wypoczynkowo – Kolonijny "Zacisze Bis" - Koszelówka
Centrum Szkolenia Kierowców F1 - Sosnowiec
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Krasnosielcu - Krasnosielc
Gimnazjum nr 3 - Oława
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Victoria" - Sulejów
Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" - Rudno
Ośrodek wypoczynkowy "Campus Karolina" - Brenno
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Łochowice" - Łochowice
Ośrodek Wypoczynkowy "Tepsa" - Boszkowo
Ośrodek Wczasowy "Dresso" - Sulejów
Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Radomsko
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Biedrzychowice
Ośrodek Szkoleniowy "Kłos" - Jedlicze
Hotel "Wikaryjka" - Włocławek
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Mazowsze" - Soczewka
Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy "Cierszewo" - Cierszewo
Uniwersytet Medyczny - Łódź
Publiczne Gimnazjum - Parznice
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej - Kielce
Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Telekomunikacji - Kielce
Wyższa Szkoła Zarządzania Gospodarką Regionalną i Turystyką - Kielce
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego - Kraków
Wyższa Szkoła Handlowa - Kraków
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń - Kraków
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości - Kraków
Wyższa Szkoła Zarządzania - Kwidzyn
Wyższa Szkoła Menedżerska - Legnica
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji - Lublin
Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji - Łuków
Akademia Marynarki Wojennej - Gdynia
Akademia Pomorska - Słupsk
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej - Ostrołęka
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna - Ostrołęka
Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości - Ostrowiec Świętokrzyski
Wyższa Szkoła Gospodarcza - Przemyśl
Akademia Humanistyczna - Pułtusk
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Krosno
Politechnika Rzeszowska - Rzeszów
Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych - Ruda Śląska
Wyższa Szkoła Umiejętności Pedagogicznych i Zarządzania - Ryki
Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu - Sochaczew
Europejska Szkoła Wyższa w Sopocie - Sopot
Wyższa Szkoła Biznesu Wiejskiego - Słupsk
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - Warszawa
Uniwersytet Przyrodniczy - Lublin
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - Lublin
Wyższa Szkoła Dziennikarska - Warszawa
Akademia Muzyczna - Kraków
Akademia Wychowania Fizycznego - Kraków
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Kraków
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Marketingu - Chrzanów
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna - Kraków
Politechnika Krakowska - Kraków
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku - Sanok
Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania - Słupsk
Akademia Obrony Narodowej - Warszawa
Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych - Warszawa
Akademia Muzyczna - Katowice
Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa - Warszawa
Akademia Polonijna - Częstochowa
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki - Częstochowa
Politechnika Częstochowska - Częstochowa
Politechnika Śląska - Gliwice
Politechnika Świetokrzyska - Kielce
Wyższa Szkoła Bankowa - Wrocław
Wyższa Szkoła Fizjoterapii - Wrocław
Podkarpacka Szkoła Wyższa - Jasło
Gdańska Akademia Bankowa - Gdańsk
Śląska Wyższa Szkoła Informatyczno-Medyczna - Chorzów
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Punkt Informacyjno - Rekrutacyjny w Lęborku - Lębork
Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych - Katowice
Akademia Morska - Gdynia
Akademia Morska - Gdynia
Akademia Morska - Gdynia
Akademia Morska - Gdynia
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Punkt Informacyjno - Rekrutacyjny w Bytowie - Bytów
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Kobylnicy k/ Słupska - Kobylnica
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - Kraków
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - Zabrze
Ośrodek wypoczynkowy "Relax" - Chomiąża Szlachecka
Stanica Wodna PTTK - Sokole Kuźnica
Ośrodek Wypoczynkowy "Dąb" - Dąb
Ośrodek Wypoczynkowy "Sabat" - Lubiatów
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Master" - Lubiatów
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Bogdanka" - Przybrodzin
Dwujęzyczne Przedszkole "ABC" - Warszawa
Ośrodek Wypoczynkowy "Józefów" - Józefów
Ośrodek Wypoczynkowy "Relax" - Tarnów Jezierny
Ośrodek Wczasowy "Internuka" - Tarnów Jezierny
Dom Wycieczkowy PTTK - Żnin
Ośrodek Wypoczynkowy w Oćwiece - Gąsawa
Ośrodek Wczasowy "Rytebłota" - Rytebłota
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Leśna Polana" - Tokary
Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy "Folusz" - Gąsawa
Ośrodek Wczasowy "Roma" - Ostrówce
Dom Wczasowy "Leśny" - Przyjezierze
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" - Wielonek
Ośrodek Wypoczynkowy "Plus" - Okuninka
Ośrodek Wypoczynkowy "Zawiaty" - Zawiaty
Całoroczny Dom Wypoczynkowy "Polonez" - Pieczysko
Ośrodek Wypoczynkowy "Chmielniki 9" - Chmielniki
Ferma Strusi Afrykańskich "Strusiolandia" - Bukwałd
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Sikorki" - Sikórz
Ośrodek Wczasowy "Helena" - Jeziorowskie
Osada Karbówko - Elgiszewo
Ośrodek Wypoczynkowy "Jakub" - Kruklanki
Dom Wypoczynkowy "Niva" - Ciechocinek
Camping "Borowo" - Bystry
Dom Wczasów Dziecięcych - Wroniawy
Ośrodek Wypoczynkowy i Marina "Grajan" - Ogonki
AZS - Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek W Wilkasach - Wilkasy
Ośrodek Kolonijno Wczasowy "Wagamo" - Wilkasy
Hotel Hit - Warszawa
Ośrodek Wypoczynkowy "Stranda" - Pierkunowo
Ośrodek Szkoleniowy "Menos" - Prażmowo
Ośrodek Wczasowy "Tęcza" - Więcbork
Willa Las - Karpacz
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Unimetal" - Kujanki
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawa" - Cieszyno
Dom nad Jeziorem - Silnowo
Przedszkole Nr 178 - Warszawa
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "PKN Orlen S.A." - Jora Wielka
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Stok" - Świeszyno
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Nad Jeziorem" - Jeleń
Leśna Oaza - Borek Kamienny
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Bogdańczowice
Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Piaseczno
Prywatne Gimnazjum nr 2 - Piaseczno
Ośrodek Wypoczynkowy "Przytoń" - Przytoń
Ośrodek "Island Camp" - Cieszyno
Ośrodek wypoczynkowy "Ekoeden" - Cieszyno
Ośrodek Wczasowy "Legnica - Pałac" - Cieszyno Drawskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Zatoka" - Gowidlino
Zielona Szkoła w Schodnie - Schodno
Ośrodek wypoczynkowy i stadnina koni "Kaszubski Bór" - Studzienice
Ośrodek Wypoczynkowy "Wrzos" - Łupawsko
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny "Mausz" - Sulęczyno
Liceum Ogólnokształcące Nr 1 - Kępno
Dom Wczasowy "Gabriela" - Wąglikowice
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - Gdynia
Dom Wypoczynkowy "Aga" - Kościelisko
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Kaliszu - Kalisz
Ośrodek Wczasowy "Bobo" - Dymin
Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe "Gołoborze" - Rudki
Dom Wczasowy "Riviera" - Ustronie Morskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze" - Okuninka
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Sanvit" - Okuninka
Ośrodek wypoczynkowy "Perkoz" i Camping pod Krokodylem - Okuninka
Zajazd Rubin - Krasne
Ośrodek Wczasowy "Silesia" - Długopole Dolne
Ośrodek Wypoczynkowy "Olza" - Olza
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Hottur" - Borowice
Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych - Warszawa
Ogniotech - Roman Rajczak - Krościenko nad Dunajcem
Wojskowy Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy - Okuninka
Rezydencja "Holandia" - Karpacz
Ośrodek Wypoczynkowy "Zagłębocze" - Lejno
Ośrodek Wypoczynkowy "Riviera Krasne" - Krasne
Hotel Restauracja Chata za Wsią - Mysłakowice
Hotel "Piecuch" - Karpacz
Dom Wczasowy "Lubuszanin" - Sosnówka
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Szarotka" - Węgierska Górka
Ośrodek Wczasowy "Pod Starym Groniem" - Brenna
Ośrodek Wczasowy "Złoty Potok" - Karpacz
Agroturystyka "Dom na Wzgórzu" - Gajów
Ośrodek Wypoczynkowy "Borowik" - Turawa
Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne "Złoty Łan" - Lądek Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Alma" - Świeradów Zdrój
Dom Wczasowy "Mazowsze" - Ustroń
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Drogowiec" - Pokrzywna
Wczasy Całoroczne "Wing - Pol" - Zaborze
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Bukowiec" - Porąbka
Dom Wczasowy "Feniks" - Korbielów
Dom Wypoczynkowy "Kosówka" - Karpacz
Dom Wczasowy "Na Bukowinie" - Węgierska Górka
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Czarnym Borem" - Zakopane
Dom Wycieczkowy "Hanka" - Krościenko nad Dunajcem
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Odrodzenie" - Duszniki Zdrój
Dom Wypoczynkowy "Na Polanie" - Małe Ciche
Kompleks Hotelowy "Chrobry" - Pokrzywna
Ośrodek Wczasowy "Solinka" - Bukowiec
Ośrodek Wypoczynkowy "Polkard" - Polańczyk
Ośrodek Wypoczynkowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Jawor" - Polańczyk
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Polanica Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Azalia Lux" - Węgierska Górka
Ośrodek Wypoczynkowy "Brzeźnica" - Brynek
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Legnica
Dom Wczasowy "Limba" - Wisła
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Gawra" - Szklarska Poręba
Willa "Diament" - Kudowa Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Kokotek" - Lubliniec
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Beskidek" - Gilowice
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Sudety" - Pokrzywna
Ośrodek Wypoczynkowy "Orlica" - Rudawa
Dom Wypoczynkowy "Huzar" - Krynica-Zdrój
Dom Turysty - Karpacz
Szkoła Podstawowa - Horyniec Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Anna" - Miłków
Ośrodek Wczasowy "Małapanew" - Turawa
Domki letniskowe "Beskid" - Międzybrodzie Bialskie
Ośrodek Wypoczynkowy "Maćkowice" - Długopole-Zdrój
Centrum Edukacyjno-Biznesowe TANIPOL - Łódź
Ośrodek Wypoczynkowy "Bacówki" - Karpacz
Centrum Aktywnego Wypoczynku "Koniczynka" - Karpacz
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Groń" - Istebna
Ośrodek Wypoczynkowy "Cicha Dolina" - Międzybrodzie Bialskie
Dom Wypoczynkowy "Bełachatów" - Szklarska Poręba
Akademicka Szkoła Policealna - Łomża
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Kirowy Gościniec" - Kościelisko
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej - Poznań
Ośrodek Wypoczynkowy "Czercz" - Piwniczna Zdrój
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Kadr Celnych i Skarbowych - Muszyna
Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy "Pod Durbaszką" - Szczawnica
Centrum Konferencji i Rekreacji "Geovita" - Lądek Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Ondraszek" - Ustroń Jaszowiec
Dom Wczasowy "Przodownik" - Ustroń
Dom Wypoczynkowy "Pałacyk" - Świeradów Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo - Rekreacyjny "Beskidy" - Wisła
Pensjonat "Leśny Dwór" - Wolibórz
Dom Wczasowy "Halny" - Wisła
Dom Wczasowy "Śnieżynka" - Szczyrk
Dom Wczasowy "Izabella" - Wisła
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Suchy Bór" - Suchy Bór
Ośrodek Turystyczno - Sportowy "Zagroń" - Szczyrk
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 18 - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 312 - Warszawa
Ośrodek Wypoczynkowy "Rajski Dom" - Kudowa Zdrój
Ośrodek "Gardno" - Szklarska Poręba
Ośrodek Wczasowo-Turystyczny "Wierchy" - Korbielów
Ośrodek Wypoczynkowy "Kontakt" - Wisła
Integracyjny Ośrodek Terapii "Styl" - Cieszyn
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Świerkami" - Brenna
Dom Wczasowy "Granit" - Zwardoń
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" - Turawa
Dom Wczasowy "Do Słońca" - Szklarska Poręba
Dom Wczasowy "Graniczny" - Zwardoń
Dom Wczasowy "Potok" - Piechowice
Dom Wypoczynkowy "Pod Fortami" - Srebrna Góra
Gospodarstwo Agro - Turystyczne "Jezioro Srebrne" - Januszkowice
Dom Wczasowy "Barbara" - Cisiec
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Olimp" - Szklarska Poręba
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Rzemieślnik" - Szklarska Poręba
Dom Wczasowy "Czeszka i Słowaczka" - Świeradów Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Złoty Sen" - Złotniki Lubańskie
Dom wczasowy "Pod Baranią" - Czarne
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Trójka" - Międzybrodzie Żywieckie
Dom Wypoczynkowy "Anna" - Ustroń
Ośrodek Wypoczynkowy "Kordon" - Sopotnia Wielka
Ośrodek Wypoczynkowy "Stokrotka" - Miłków
Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Zielone Sudety" - Duszniki Zdrój
Pensjonat Burowianka - Balice
Ośrodek Wypoczynkowy "Gawra" - Zagórze Śląskie
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "Radość" - Szklarska Poręba
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Leśny" - Gliwice
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las" - Istebna
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 2 - Gdynia
Dom Wczasowy "Zacisze" - Międzybrodzie Bialskie
Dom Wypoczynkowy "Piwowar" - Świeradów Zdrój
Dom Wczasowy "U Jury" - Zwardoń
Ośrodek Wypoczynkowy "Modrzew" - Węgierska Górka
Dom Wypoczynkowy "Marysieńka" - Szklarska Poręba
Ośrodek Rekreacyjny "Morsko" - Morsko - Łężec
Dom Wczasowy "Plac Słoneczny" - Sokolec
Baza Turystyczno-Wypoczynkowa "Gryglówka" - Zieleniec
Dom Wczasowy "Bianca" - Korbielów
Ośrodek Wypoczynkowy "Anpol" - Stare Olesno
Ośrodek Wczasowy "Gronostaj" - Kiczora
Regionalny Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Leśnik" - Ustroń
Ośrodek Wczasowo Rekreacyjny "Relax" - Szczytna
Dom Wczasowy "Malinka" - Wisła
Zespół Turystyczno-Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Sebastianeum Silesiacum" - Kamień Śląski
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Przystań" - Międzybrodzie Bialskie
Dom Wczasowy "Jesion" - Szczyrk
Dom Turysty "Harcówka" - Wałbrzych
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Mewa" - Skorochów
Dom Wczasowy "Łokietek" - Borowice
Ośrodek Wypoczynkowy "Niedźwiadek" - Zawady nad Liswartą
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Monika" - Jarnołtówek
Ośrodek Wypoczynkowy "Zielone Wzgórze" - Karpacz
Hotel "Azoty" - Ustka
Gimnazjum Nr 1 - Twardogóra
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Kaliniec" - Karpacz
Dom Wypoczynkowy "Cecylia" - Lądek Zdrój
Dom Wczasowy "Jastrzębiec" - Muszyna
Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy "Relaks" - Ustroń
Junior - Centrum Zabawy i Rozwoju - Strzegom
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Daniec
Uzdrowisko Swoszowice - Kraków
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Sportowiec" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Jastrzębia Turnia" - Zakopane
Dom wypoczynkowy "U Jędrusia" - Rytro
Ośrodek Wczasowy "Anna" - Bukowina Tatrzańska
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Kościelisko" - Kościelisko
Dom Wczasowy "Stanisława" - Biały Dunajec
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Budowlani" - Szczawnica
Dom Wczasowy "Szczyt" - Muszyna
Dom Wypoczynkowy "Stasieńka I" - Zakopane
Dom Wczasowy "Amphora" - Krynica-Zdrój
Dom Wypoczynkowy "Lido" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Żółty Dworek" - Karpacz
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Wrocław
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Rancho" - Szczyrk
Ośrodek Wypoczynkowy "Maria" - Istebna
Centrum Rekreacyjne "Twój Sukces" - Stronie Śląskie
Dom Wypoczynkowy "Słoneczna" - Zakopane
Pensjonat MAX - Karpacz
Pensjonat "Piast" - Świnna
Dom Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Glinik" - Wysowa-Zdrój
Sanatorium Uzdrowiskowe "Muszyna" - Muszyna
Ośrodek Wypoczynkowy "Topór" - Murzasichle
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Vesta" - Jeleśnia
Dom Wczasowy "Jaś" - Szklarska Poręba
Ośrodek Wypoczynkowy "Jodełka" - Święta Katarzyna
Ośrodek Wypoczynkowy "Jagienka" - Zieleniec
Eko Agro Turystyka "Młyn" - Witowice
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zacisze" - Święta Katarzyna
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - Kraków
Ośrodek Wypoczynkowy "Temida" - Czchów
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Kocierz" - Targanice
Centrum Konferencji i Rekreacji "Geovita" - Wisła
Zespół Szkół - Przedecz
Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych - Żywiec
Dom Wczasowy "Sokolica" - Krynica-Zdrój
Krakowska Spółdzielnia Pracy OŚWIATA - Kraków
Gimnazjum Nr 1 - Mielec
Dom Wypoczynkowy "Jadzia" - Zakopane
Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy "Pod Durbaszką" - Jaworki
Pokoje gościnne Jadwiga i Józef Faron - Milik
Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy "Wiśniowa" - Wiśniowa
Ośrodek Wypoczynkowy "Zamek" - Piwniczna-Zdrój
Centrum Szkolenia Kierowców Adam Sobiech - Łomża
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy - Biały Dunajec
Gościniec Ryterski "Jantar" - Rytro
Willa "Perełka" - Szymbark
Kompleks Restauracyjno-Wypoczynkowy Hacjenda - Jasionówka
Ośrodek Szkoleniowy "Ewa" - Wisła
Dom Wczasowy "Panorama" - Murzasichle
Ośrodek Wypoczynkowy "Cztery Pory Roku" - Wysowa-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Jan Jurkowski" - Młynne
Ośrodek Szkolenia Kierowców "KLASA" - Przeworsk
Dom Wypoczynkowy "Urocza" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Smrekami" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Blue Cafe" - Krościenko nad Dunajcem
Dom Wczasowy "Stefanka" - Piwniczna Zdrój
Dom Wczasowy "Lord" - Złockie
Dom Wczasowy "Jędruś" - Zawoja
Ośrodek Wypoczynkowy MSWiA "Echo" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Dziedzic" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Alina" - Zakopane
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Poznań
Szkoły "Atena" - Lublin
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych - Kraków
Ośrodek Szkolenia i Wychowania "Korona" - Lanckorona
Ośrodek Wypoczynkowy "Morskie Oko" - Bukowina Tatrzańska
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Exploris" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Filarówka" - Pwiniczna Zdrój
Ośrodek Wczasowy "Halny" - Krynica-Zdrój
Dom Wczasowy "Janosik" - Kacwin
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Familijny" - Krynica-Zdrój
Dom Wypoczynkowy "Aida" - Krynica-Zdrój
Zaoczne Liceum dla Dorosłych - Gdańsk
Dom Wczasowy "Paryżanka" - Poronin
Willa "Józefinka" - Krynica-Zdrój
Dom Wczasowy "Europa" - Krynica-Zdrój
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne "Geovita" - Zakopane
Ośrodek Wypoczynkowy "Rudawka" - Rudawka Rymanowska
Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie" - Zakopane
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Węgorzewo
Ośrodek Wypoczynkowy "PNiG" - Krempna
Ośrodek Wypoczynkowy "Tatrzański Gościniec" - Leśnica
Sarmatyzm w literaturze i kulturze polskiej XVII wieku -
Analiza - interpretacja wiersza Wisławy Szymborskiej pt. "Trochę o duszy" z tomiku "Chwila" -
Ośrodek Wypoczynkowy "Barta" - Tylicz
"Cudzoziemka" Marii Kuncewiczowej jako powieść psychologiczna -
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Api III" - Zakopane
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Api I" - Zakopane
Ośrodek Wypoczynkowy "Askey" - Niedzica - Zamek
Dom Rekolekcyjno - Wypoczynkowy "Betania" - Rabka-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "Evita" - Krynica-Zdrój
Willa "Boży Dar" - Krynica-Zdrój
Ośrodek Usług Turystyczno - Wypoczynkowych "Jazy" - Maków Podhalański
Dom Gościnny "Watra" - Ząb
Centralny Ośrodek Sportu "Zakopane" - Zakopane
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Hokus - Pokus" - Marki
Centrum Rekreacyjno Szkoleniowe "Panorama" - Biały Dunajec
Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Lublin
Ośrodek Wypoczynkowy "Halina" - Poronin
Pensjonat "Stary Piec" - Hoczew
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Wołosań" - Cisna
Ośrodek Wypoczynkowy "Edyta" - Złockie
Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Nestor" - Muszyna
Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny "Groń" - Stryszawa
Gimnazjum Dwujęzyczne i Liceum Ogólnokształcące - Śrem
Zespół Szkół Specjalnych - Krotoszyn
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o. - Wrocław
Centrum Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych PRO-EUROPA - Tomaszów Mazowiecki
Dom Wypoczynkowy "Karolina" - Białka Tatrzańska
Dom Wczasowy "Rusałka" - Zakopane
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarny Groń" - Rzyki
Ośrodek Wypoczynkowy "Ostrowianka" - Szczawnik
Dom Wczasowy "U Józefa" - Poronin
Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" - Zakopane
Dom Wypoczynkowy "Pod Smyrekami" - Bukowina Tatrzańska
Sanatorium Uzdrowiskowe "Wiarus" - Złockie
Centrum Zdrowia i Rekreacji "Geovita" - Złockie
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Osada" - Kamienica
Dom Wypoczynkowy "Szymanówka" - Ochotnica Górna
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Sosenki" - Sanok
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Relavia" - Polańczyk
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Folusz" - Folusz
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Zatwarnica
Ośrodek Wypoczynkowy "Bieszczady" - Myczkowce
Sanatorium Uzdrowiskowe "Stomil" - Rymanów Zdrój
Domki i Pokoje "Nad Jeziorem" - Polańczyk
Ośrodek Wypoczynkowy "Nad Sanem" - Mrzygłód
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum - Fajsławice
II Liceum Ogólnokształcące - Białystok
Analiza - interpretacja wiersza Wisławy Szymborskiej pt. "Trochę o duszy" z tomiku "Chwila" -
Nauka Jazdy Prima - Chojnice
Szkoła Podstawowa w Kolniczkach - Kolniczki
Przedszkole Społeczne "Lipowa Alejka" - Poznań
Niepubliczne Przedszkole "Camelot" - Konstantynów Łódzki
Zespół Szkół Rolniczych - Grzybno
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach - Świebodzice
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Turek
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Szczytno
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" - Lublin
Gimnazjum - Pecna
Europejskie Przedszkole Niepubliczne "Kasperek" - Milanówek
Szkoła Jazdy "Formuła B" - Wejherowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Sokół" - Malbork
Całodobowe Centrum Zabawy i Rozrywki "AGUGU" - Niepołomice
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Człuchów
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Sulejówek
Szkoła Podstawowa nr 2 - Inowrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Dębno
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Nr 2 - Poznań
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Kraków
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Nowy Sącz
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Brodnica
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Kalwaria Zebrzydowska
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Kalisz
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Ostrów Wielkopolski
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Krotoszyn
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Gniezno
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Września
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Mława
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mazurek" - Lubin
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Rawa Mazowiecka
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Grójec
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Skierniewice
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Opoczno
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Gdynia (Trójmiasto)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Biała Podlaska
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Łódź
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łasku - Łask
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Luboniu - Luboń
Gimnazjum Publiczne "Pomerania" - Dziwnów
Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Mistrzostwa Sportowego - Szklarska Poręba

SENSUS Centrum Edukacji - Warszawa
Przedszkole Prywatne "Bajeczka" - Tomaszów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa nr 19 - Poznań
Gimnazjum - Wierzchosławice
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi - Myszków
I Liceum Ogólnokształcące - Kościan
ENGLISH COLLEGE - Zwoleń
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Andrzej Brygidyn - Sanok

LI Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Społecznych nr 2 - Tarnobrzeg
Hotel Sasanka - Szklarska Poręba
Zespół Szkół Specjalnych - Stargard Szczeciński
Szkoła Podstawowa w Zaleskich - Zaleskie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kłanino
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku - Gdańsk
Niepuliczne Gimnazjum SPIRRiO - Rossoszyca
Gimnazjum nr 56 - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Słupsk
Publiczne Gimnazjum - Ciechocinek
Szkoła Podstawowa - Kleczanów
Zespół Szkół Nr 1 - Żelechów
Przedszkole Samorządowe - Będzino
Gimnazjum nr 11 - Tychy
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Ełk
Zespół Szkół w Skorczycach - Skorczyce
Szkoła Podstawowa nr 89 Gimnazjum nr 49 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Zelgno
Zespół Szkół Zawodowych - Podegrodzie
Profesjonalna Firma Rekreacyjno-Sportowa TOP-SPORT - Nowy Sącz
Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie - Kraków
Przywództwo i komunikacja społeczna - Warszawa
Zespół Szkół Samorządowych - Roczyny
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Żary
Nauka Jazdy - Mysłowice
Zarządzanie i organizacja eksploatacji maszyn budowlanych, drogowych i przeładunkowych - Warszawa
Współczesne systemy i urządzenia telekomunikacyjne - Warszawa
Techniczna ochrona osób i mienia - Warszawa
Systemy informacyjno - pomiarowe - Warszawa
Rozpoznawanie sygnałów radarowych - metody i urządzenia - Warszawa
Współczesne Systemy Radioelektroniczne - Warszawa
Integracja europejska i zarządzanie bezpieczeństwem międzynarodowym - Warszawa
Gimnazjum nr 3 - Ciechanów
ASINIT - Racula
Gimnazjum - Sławkowice
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Toruń
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wierzbica
Szkoła Podstawowa - Drawsko Pomorskie
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katolickie Gimnazjum - Radom
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Płock
Zespół Szkół - Bilcza
Szkoła Podstawowa w Cholerzynie z filią w Mnikowie - Cholerzyn
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych - Żywiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kojot" - Warszawa
Gimnazjum Nr 3 - Mysłowice
Centrum Zabaw "KIDDOZ" - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Plus" - Toruń
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Rafa" - Jarosławiec
Gimnazjum nr 57 - Poznań
Zespół Szkół Nr 1 - Bartoszyce
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice

Academy of Business Communication - Kraków
Zespół Szkół - Pasłęk
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Skawina
Gorzowska Szkoła Jazdy FRESH DRIVER - Gorzów Wielkopolski
Centrum Językowe "Alfa Direct" - Poznań
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" - Ostrołęka
Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi - Zabrze
Teatr Propozycji "Dialog" - Koszalin
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Pabianice
Warsztatownia - Kraków
Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata - Jastrowie
Zespół Szkół - Tułowice
Zespół Szkół Nr 9 - Wałbrzych
Szkoła Podstawowa w Serbach - Serby
Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 85 - Wrocław
Szkoła Języków Obcych Świat Języków s.c. - Garwolin
EnglishPlus - Jarosław
Centrum Języków Obcych "Perfect Lingua" - Dęblin
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 - Sosnowiec
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie - Antoniewo
Technikm Uzupełniające dla Dorosłych Fundacji Oświaty - Warszawa
Rodzinny Klub "Zig Zag" - Łomianki
Centrum Edukacji Korona - Głogów
Zachodniopomorskie Centrum Informatyki - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców EVOLUTION - Bytom
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Ostrzeszów
Gimnazjum - Mazańcowice
Good School - Chełmiec
Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń - Łask
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli - Bydgoszcz
Szkolenia Językowe Komunikacja - Wrocław
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni - Gdynia
Linden School - Głosków
Szkoła Nauki Jazdy Sławomir Urbański - Szubin
Szkoły Policealne eCollege - Zabrze
"AKOS" - Agencja Konsultingowo - Szkoleniowa - Radom
Prywatne Gimnazjum Nr 22 Lauder-Morasha - Warszawa
Prywatne Przedszkole Lauder-Morasha - Warszawa
Zespół Szkolno - Gimnazjalny - Zagorzyn
Szkoła Podstawowa Nr 341 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowe
Gimnazjum nr 2 - Brzeszcze
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Herby
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Gniezno
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Toruń
Szkoła Podstawowa - Osiek nad Notecią
Szkoła Podstawowa nr 4 - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie - Kętrzyn
Szkoła Podstawowa w Kamieniu-Podlesiu - Kamień
Szkoła Podstawowa - Łęki Strzyżowskie
Szkoła Podstawowa nr 39 - Gliwice
Waldorfska Szkoła Podstawowa - Kraków
Prywatny Ośrodek Nauki Jazdy - Warszawa
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 - Chorzów
Selectours - Warszawa
Niepubliczne Kolegium Nauczycielskie TPD - Warszawa
Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o. - Gdynia
Niepubliczne Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych - Leżajsk
Publiczne Gimnazjum - Kotuń
Gimnazjum nr 1 - Wąbrzeźno
Zespół Szkół "TAK" - Opole
Wilson Hostel - Warszawa
Open Door - Tarnowo Podgórne
Gimnazjum Nr 2 - Nowy Targ
Przedszkole - Gałków Duży
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Turek
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Żory
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Żory
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Żory
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kowary
Centrum Edukacji Sp. z o.o. - Płock
Publiczne Gimnazjum - Ostrów Wielkopolski
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Częstochowa
Szkoła Podstawowa - Białotarsk
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu - Wrocław
I Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "ąę" - Płock
Szkoła Zarządzania i Marketingu - Kielce
MGG Conferences Sp. z o. o. - Warszawa
Fundacja Edukacji i Twórczości - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Belfer" - Świdnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Belfer" - Marcinkowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Nowy Sącz
Gimnazjum - Robakowo
Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Zawodowego ABBA
Akademia Smyka - Warszawa

Metodystyczne Towarzystwo Edukacyjne - Kraków
Centrum Języków Obcych Lingua Point - Bielsko-Biała
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Siedlce
Akademia BC.edu - Warszawa
Przedszkole Nr 71 - Poznań
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi - Sochaczew
Gimnazjum Publiczne - Lewków
Zespół Szkół - Warszawa
Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Świętochłowice
Szkoły Katolickie - Sikórz
Alexstudio - Szkoła i Nauka Tańca - Gdynia
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Żuromin
Gimnazjum Nr 38 - Warszawa
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej - Poznań
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Wyszków
Prywatna Szkoła Żeńska - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Łasin
Zespół Szkół - Skępe
Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach - Pleszew
Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym - Załęcze Małe
Niepubliczna Szkoła dla Dorosłych - Żywiec
Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej - Głogów
Szkoła Językowa "A Plus" - Wałcz
Szkoła Języków Obcych "Lang" - Kędzierzyn-Koźle
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 - Lublin
Przedszkole Niepubliczne Wesoły Miś - Warszawa
Centrum Kształcenia - Kalisz
Centrum Kukubara - Myszków
Ośrodek Konferencyjno - Wczasowy "Bel-Ami" - Zakopane
Policealna Szkoła Fotografii Fotomedia - Sopot
Ośrodek Wypoczynkowy "Niagara" - Międzybrodzie Żywieckie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Nysa
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - Skarżysko-Kamienna
Zespół Szkół Specjalnych - Ostrówek
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 - Rybnik
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Białystok
Zespół Szkół - Sucha Beskidzka
Gimnazjum Nr 1 - Mroczno
Gimnazjum nr 19 - Lublin
Szkoła Podstawowa - Pastuchów
Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego - Zabrze
Zespół Szkół - Wola Mielecka
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Opole
Gimnazjum Nr 12 - Olsztyn
Zespół Szkół Atheneum w Leśnej - Leśna
Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół - Miłkowice
Przedszkole "Ślimak" - Warszawa
Zespół Szkół Nr 6 - Piekoszów
Policealne Studium Farmaceutyczne - Gdańsk
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Ozorków
Szkoła Modelek Mod - Art - Poznań
Zespół Szkół - Ustronie Morskie
Gimnazjum Nr 38 - Szczecin
Zespół Szkół Nr 1 - Zamość
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 26 - Kielce
Zespół Szkół nr 1 - Opole Lubelskie
Gimnazjum nr 2 - Chełm
Zespół Szkół Ogólnoksztalcących Nr 6 - Bytom
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - Myszków
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Ostrowiec Świętokrzyski
Zespół Szkół Publicznych nr 2 - Ustrzyki Dolne
Gimnazjum nr 4 - Gniezno
Gimnazjum nr 7 - Leszno
Gimnazjum Nr 3 - Katowice
Gimnazjum Nr 2 - Przemyśl
I Gimnazjum - Zbąszynek
Gimnazjum Nr 1 - Myślenice
Gimnazjum Nr 1 - Zamość
Gimnazjum nr 2 - Mysłowice
Gimnazjum nr 14 - Częstochowa
Gimnazjum - Psary
Gimnazjum nr 4 - Chorzów
Zespół Szkół Specjalych nr 42 - Zabrze
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich - Wisła
Zespół Szkół Nr 13 - Białystok
Gimnazjum - Bystra
Gimnazjum Nr 6 - Zamość
Publiczne Gimnazjum Nr 4 - Bełchatów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Gromadzice
Gimanzjum nr 1 - Mysłowice
Gimnazjum nr 9 - Dąbrowa Górnicza
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Ostrowiec Świętokrzyski
Gimnazjum Nr 2 - Biłgoraj
Gimnazjum nr 11 - Bytom
Publiczne Gimnazjum nr 5 - Bełchatów
Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek - Ostrów Wielkopolski
Zespół Szkół - Bukowsko
Gimnazjum nr 3 - Rybnik
Publiczne Gimnazjum - Rzezawa
Gimnazjum nr 2 - Zgierz
Gimnazjum nr 2 - Rybnik
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Starogard Gdański
II Liceum Ogólnokształcące - Sieradz
XXIV Liceum Ogólnokształcące - Kraków
Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej - Tarnowskie Góry
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 - Płock
Gimnazjum nr 9 - Lublin
Gimnazjum nr 3 - Ruda Śląska
Gimnazjum nr 2 - Pińczów
Miejski Zespół Szkół - Aleksandrów Łódzki
Gimnazjum nr 1 - Zawiercie
Gimnazjum nr 2 - Żory
Gimnazjum - Krosno Odrzańskie
Gimnazjum nr 3 - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół - Broniszewice
I Liceum Ogólnokształcące - Lublin
Gimnazjum - Dolsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Gliwice
Zespół Szkół Nr 109 - Poznań
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Nowy Dwór Gdański
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Nowe
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Prabuty
Zespół Szkół i Placówek - Baranów Sandomierski
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku - Jaworznik
Centrum Edukacyjne Joanna Szefer - Koronowo
Publiczne Przedszkole nr 9 "BAJKA" - Wałcz
Wioska Indiańska "Tipi Town" - Kamieniec Wrocławski
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Suwałki
Zespół Szkół Agrotechnicznych - Bożków
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Ełk
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Tarnowskie Góry
Zespół Szkół - Lubawa
Hostel Krokus - Wisła
Zespół Szkół nr 1 - Grajewo
Zespół Szkół Nr 2 - Ostrów Mazowiecka
PROFESJA - Kielce
Zespół Szkół Specjalnych - Czarniecka Góra
Gimnazjum Nr 1 - Słubice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Chojna
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Brzesko
Ośrodek Szkolenia Kierowców Pan Samochodzik - Wleń
Auto Kursy Raszyn - Raszyn
Szkoła Nauki Jazdy PNWO - Olsztyn
-
Liceum Ogólnokształcące - Bartoszyce
Zespół Szkół nr 2 - Kraśnik
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA - Poznań
Szkoła Bankowa - Sandomierz
Fotoedukacja Centrum Edukacji Fotograficznej - Katowice
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej - Kraków
Sopocka Szkoła Fotografii WFH - Sopot
Zespół Szkół Sportowych - Aleksandrów Łódzki
Akademia Filmu i Telewizji - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 46 - Bydgoszcz
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Legnica
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Kalisz
Zespół Szkół Specjalnych SOSW Nr 3 - Przemyśl
I Liceum Ogólnokształcące - Tarnowskie Góry
II Liceum Ogólnokształcące - Sosnowiec
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - Bytom
I Liceum Ogólnokształcące - Dąbrowa Górnicza
II Liceum Ogólnokształcące - Dąbrowa Górnicza
XLVIII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Ośrodek Usług Oświatowych - Opole
Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku - Dubiecko
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 - Słupsk
X Liceum Ogólnokształcące - Kraków
Policealne Studium Zawodowe Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla Dorosłych - Opole
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBE Spółka Z O.O. - Kalisz
Szkoła Nauki Jazdy WIRAŻ - Starogard Gdański
Ośrodek Szkolenia Kierowców TOMAR - Jedlicze
Ośrodek Szkolenia Kierowców EL-MOT Jan Cempiel - Oświęcim
Piotrkowska Fundacja - Piotrków Trybunalski
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Kętrzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 - Gdynia
Studio Języków Obcych - Częstochowa
Zespół Szkół Nr 1 - Marki
Zespół Szkół - Tarczyn
Zespół Szkół Powiatowych - Kadzidło
Zespół Szkół Powiatowych - Goworowo
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Mińsk Mazowiecki
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Mogielnica
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Grójec
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społeczne Gimnazjum - Zakopane
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Turobin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kłodawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Sierakowice
Liceum Plastyczne - Łomża
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Łomża
Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 - Białystok
I Liceum Ogólnokształcące - Wołomin
Gimnazjum i Liceum - Ożarów Mazowiecki
Liceum Ogólnokształcące - Pruszków
Liceum Ogólnokształcące - Wieliczka
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - Kalwaria Zebrzydowska
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych - Wojnicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Ciężkowice
Zespół Katolickich Szkół - Skawina
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Iłowa
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Kłodzko
Zespół Szkół - Witnica
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Toruń
Liceum Ogólnokształcące - Oława
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum - Sandomierz
Zespół Szkół Społecznych - Tarnów
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Biłgoraj
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO - Milanówek
Zespół Szkół Zawodowych - Grybów
Zespół Szkół Ekonomicznych - Ośno Lubuskie
Zespół Szkół Nr 2 - Łuków
II Liceum Ogólnokształcące - Rumia
Liceum Ogólnokształcące - Sokołów Podlaski
I Liceum Ogólnokształcące - Zakopane
Zespół Szkół Licealnych - Słubice
Zespół Szkół nr 3 - Hrubieszów
Zespół Szkół nr 2 - Hrubieszów
Zespół Szkół Ekonomicznych - Tarnogród
IV Liceum Ogólnokształcące - Biała Podlaska
Zespół Szkół - Izbica Kujawska
Zespół Szkół Rolniczych - Białystok
Zespół Szkół Nr 2 - Swarzędz
XI Liceum Ogólnokształcące - Białystok
IV Liceum Ogólnokształcące - Białystok
Zespół Szkół Katolickich - Gdynia
IV Liceum Ogólnokształcące - Gdynia
Liceum Ogólnokształcące - Kozy
Liceum Ogólnokształcące im. J. F. Kennedy`ego - Katowice
VII Liceum Ogólnokształcące - Toruń
IV Liceum Ogólnokształcące - Toruń
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Opole
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Sosnowiec
Zespół Szkół - Pyskowice
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Kraków
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 - Kraków
XX Liceum Ogólnokształcące - Kraków
XIII Liceum Ogólnokształcące - Kraków
VI Liceum Ogólnokształcące - Kraków
Zespół Szkół Nr 2 - Szczytno
Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich - Elbląg
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Chorzele
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Łask
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 - Tomaszów Mazowiecki
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa - Piątek
Zespół Szkół Nr 1 - Ostrowiec Świętokrzyski
XXIX Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Zespół Szkół Nr 1 - Zgierz
Zespół Szkół - Gorzyce
Zespół Szkół Budowlanych - Brzozów
Zespół Szkół Licealnych - Ustrzyki Dolne
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej - Nisko
Zespół Szkół - Nowa Sarzyna
Zespół Szkół Nr 14 - Wrocław
Noworudzka Szkoła Techniczna - Nowa Ruda
Liceum Ogólnokształcące - Ciechocinek
Centrum Kształcenia Praktycznego - Kolbuszowa
Studium Kształcenia Kadr - Toruń
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Słupsk
III Liceum Ogólnokształcące - Lublin
XXV Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Malbork
Liceum Ogólnokształcące Nr VII - Wrocław
Zespół Szkół Nr 1 - Rypin
Liceum Ogólnokształcące - Piaseczno
IV Liceum Ogólnokształcące - Radom
Zespół Szkół Nr 1 - Dzierżoniów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Lębork
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Pogorzela
Zespół Szkół - Kamienny Most
Zespół Szkół - Zielonka
Zespół Szkół Ekonomicznych - Gorlice
Szkoła Kierowców - Grzegorz - Piaseczno
Hotel Kosmowski - Września
Hotel "Zalesie" - Bochnia
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Sokół" - Myszków
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI - Miastko
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI - Bytów
Ośrodek Oświatowo-Wypoczynkowy "WOJKÓW" - Kowary
Ośrodek rekreacyjno Szkoleniowy Fitness Planet - Wrocław
Dom "Trzy Korony" - Szczawnica
Akademia Fryzjerska Qualite - Wrocław
Gimnazjum Nr 14 - Szczecin
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia EDUKACJA - Toruń
Gimnazjum - Sypniewo
Zespół Szkół Specjalnych Nr 92 - Warszawa
AGRO-SPA "Leskowiec" - Sułkowice
Univers Konsulting - Edukacja - Zielona Góra
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy - Pod Arkadami - Darłowo
Ekspert Ośrodek Szkolenia Kierowców - Włocławek
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wałcz
Liceum Ogólnokształcące - Sędziszów
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Radom
Szkoła Podstawowa "Lokomotywa" - Sopot
Pensjonat Rybaczówka Wygonin - Stara Kiszewa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sokół Roman Sokół - Rydułtowy
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mieszko" - Poznań
F.H.U. "Pirat" Andrzej Rotnicki - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców EVEREST - Leszno
Ośrodek Szkolenia Kierowców "GRZEŚ" - Słupsk
Zespół Szkół nr 2 w Ropczycach - Ropczyce
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 "Inspiracja" - Kraków
VI Liceum Ogólnokształcące - Lublin
Szkoła Policealna Pracowinków Służb Społecznych - Łódź
Hotel "Kozi Gród" - Pomlewo
Powiatowy Zespół Szkół - Legionowo
Katedra - Parafia Rzymskokatolicka - Koszalin
Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych - Gdańsk
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Olsztyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 - Kraków
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Starogard Gdański
Gimnazjum - Kołaczkowo
CZAPLÓWKA - Koszalin
Zespół Szkół nr 3 - Dęblin
Gimnazjum nr 3 - Będzin
Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Gospodarstwo Pomocnicze OHP w Koszalinie - Koszalin

Auto Szkoła Arkadia - Rząśnik
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
Społeczne Gimnazjum STO - Zakopane

Szkoła Podstawowa Nr 21 - Zielona Góra
Szkoła Windsurfingu - Karolinów
Techniczne Zakłady Naukowe - Dąbrowa Górnicza
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Publiczne Gimnazjum - Pilawa
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego - Kraków
Zespół Liceów - Czechowice-Dziedzice
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Dereźnia
Szkoła Jazdy "Libuda" - Busko-Zdrój
Nauka Jazdy "Elmot" - Bogoria
Ośrodek Szkolenia Kierowcó "Śmiałek" - Żodyń
Firma handlowa "Piotr" - Złotów
Szkoła Nauka Jazdy "Auto-Lech" - Zbąszyń
Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Bogdański - Zaniemyśl
Ośrodek Szkolenia Kierowców Czesław Jasiński - Zagórów
Syriusz. Ośrodek szkolenia kierowców Szwarc M. - Wilkowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ABS" - Tuliszków
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Pietrzyk - Środa Wielkopolska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Nietążkowo Adam Thiel - Nietążkowo
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Piła
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Szum - Śmigiel
Ośrodek Szkolenia Kierowców Paweł Niechciałkowski - Swarzędz
Szkoła Nauki Jazdy "Impet" - Bydgoszcz
Ośrodek Szkolenia Kierowców " Auto-Motor" Janusz Gaudyn - Swarzędz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Klo-Car - Strzałkowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Indi" - Sompolno
Ośrodek Szkolenia Kierowców Grzegorz Stępniak - Sieroszewice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Bogmar" - Rychwał
Ośrodek Szkolenia Kierowców Leszek Horoszkiewicz - Rogoźno
Agencja Żeglarska "Skipper" - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lipowicz Bogdan - Przybysławice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Duet" - Poznań
Zespół Szkół Technicznych i Handlowych - Bielsko-Biała
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Drajwer - Wojnowice
Omega Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Orłowski - Wodzisław Śląski
Wiesław Łach Ośrodek Szkolenia Kierowców ALTAIR - Wodzisław Śląski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Matuszczak - Wieprz
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Nauka Jazdy - Ustroń
Szkoła Jazdy u Mariusza - Szczekociny
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zbigniew Myśliwy - Rydułtowy
Ośrodek Szkolenia Kierowców Liga Obrony Kraju Rybnik - Rybnik
Zakład Doskonalenia Zawodowego Nauka Jazdy - Ruda Śląska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Matuszczak - Radziechowy
Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTCAR Artur Olszewski - Praszczyki
Ośrodek Nauki Jazdy SiD Szecówka - Seweryn Szecówka - Poraj
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tadeusz Jarek - Orzesze
Ośrodek Szkolenia Kursowego - Olsztyn
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Nauka Jazdy - Myszków
Śląsk Ośrodek Szkolenia Kierowców - Mysłowice
Nauka Jazdy Janusz Spytkowski - Mysłowice
Nauka Jazdy Audytorium Mariusz Hajda - Mysłowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Achim - Krzanowice
Polski Związek Motorowy Ośrodek Szkolenia Kierowców Madejczyk - Katowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lech - Lech
Nauka Jazdy Orzechowska Anna - Katowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jawor Krystyna Kowalska - Jaworzno
Ośrodek Szkolenia Kierowców Refleks - Janusz Sroka - Góra Włodowska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kazimierz Parma - Gorzyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Mobil-Szkoła Bernard - Gliwice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bronco - Porażyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Chałupki
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Szczygieł Henryka - Będzin
Szkolenie Kierowców Andrzej Witwicki - Ostrzeszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Bum" - Ostrów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Opalenica
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Opalenica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mila - Odolanów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mirosław Jan Dolny - Nowe Skalmierzyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców KOBUZ - Leszno
Ośrodek Szkolenia Kierowców HERBI - Leszno
Auto Szkoła - Daniel Biliński - Lwówek Śląski
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kopytko - Lwówek Śląski
Ośrodek Szkolenia Kierowcó "AUTOMIG" - Książ Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców DAWID - Krotoszyn
Ośrodek Szkolenia Kierowcó "Arial" - Koźmin Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Rajd Paweł Juszczak - Konin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO-PERFEKT" Piotr Natywo - Konin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Beata Kobuszko - Koło
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy Tadex - Świnoujście
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Kamiński - Świdwin
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Mietek - Police
Szkoła Jazdy Auto-Bim Lidia Michalczyk - Kołobrzeg
Zespół Szkół Sportowych Nr 50 - Warszawa
Nauka Jazdy Kozieł - Chojna
Ośrodek Kształcenia Kierowców Start Bortnik - Bukowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców Słupicki Mirosław - Kleczew
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Horbiński Maciej - Kazimierz Biskupi
Szkoła Podstawowa Nr 11 - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ireneusz Leśniewski - Jarocin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Banaszyński - Jarocin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Compact-Car" - Jarocin
"Auto Ecole" Paweł Śmiejczak - Grabów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krystyna Twardowska - Gołuchów
Szkoła Nauki Jazdy Abart - Olsztyn
Szkoła Nauki Jazdy "L" - Chodzież
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zboiński - Władysławowo
Szkoła Jazdy Zdzisław Kozłowski - Węgorzewo
Nauka Jazdy Tempo - Stanisław Drężek - Szczytno
Nauka Jazdy P.H.U. Dariusz Pykało - Pisz
Szkolenie Kierowców Akces - Olecko
P. P. U. Tomasz Miśkiewicz Ośrodek Szkolenia Kierowców - Nowe Miasto Lubawskie
Ośrodek Szkolenie Kierowców Active - Marcin Sobczak - Nowe Miasto Lubawskie
Ośrodek Szkolenia Motorowego - Henryk Bieńkowski - Nidzica
Auto-Szkoła Eugeniusz Kowalski - Lidzbark Warmiński
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Kosewski - Iława
Szkoła Kierowców Stanisław Marek - Gołdap
Usługi Auto-Handel Import-Export Cz. Stankiewicz - Giżycko
Ośrodek Szkolenia Kierowców Elkasta - Elbląg
Ośrodek Szkolenia Kierowców Gerard Kruger - Działdowo
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej - Bartoszyce
Szkoła Nauki Jazdy A-B - Bartoszyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Leszek Prandota - Bartoszyce
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kolega" - Tczew
Ośrodek Szkolenia Kierowców Adam Żurawski - Sztum
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LECH" - Sopot
A&ATUT Ośrodek Szkoleniowy - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mielniczek Zbigniew - Słupsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Adamowicz Wacław - Słupsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zdzisław Majdziński - Lębork
Auto Szkolenie Transport Fura Gac Kazimierz - Lębork
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krystyna Weiss - Kościerzyna
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Giżewski - Kościerzyna
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Alfa"Jerzy Kalkowski - Kielno
Ośrodek Szkolnia Kierowców Filip - Maciej Paweł Zaręba - Wysokie Mazowieckie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Fundacja Prometeusz - Suwałki
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców - Siemiatyczne
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zbyszko Plus - Piątnica
Jerzy Wojciech Marchelewski - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Piątnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców Nullplusnull - Kolno
Ośrodek Szklolenia Motorowego Podlasiak - Hajnówka
Ośrodek Szkolenia Kierowców Szał - Elżbieta Myszkiewicz - Hajnówka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Maciuś" - Gdynia
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ludwik Jaczyński - Grajewo
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo - Usługowe Jan Drożdzewicz - Dąbrowa Białostocka
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Stanisław Dąbrowski - Czyżew
Tomasz Piątka - Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider - Czyżew
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Kordulski - Ciechanowiec
Akademia Bezpiecznej Jazdy Anna Samojlik - Bielsk Podlaski
Szkolenie Kierowców Rywal - Białystok
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Nauka" - Gdynia
Szkolenie Kandydatów na Kierowców Dariusz Rudziewicz - Bargłów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autokurs" - Strzyżów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Rajd S.C J. Paluch, R.Lasek, W. Pieniążek - Przeworsk
... -
Auto Szkoła Leszek Szmidt - Racławice Śląskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Kowalski - Nowa Dęba
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kursant" - Lubaczów
Nauka Jazdy - F.H.U. "Jazon" Janusz Sieradzki - Jarosław
Auto-Test - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Dębica
Kozioł Andrzej Kozioł Janusz S.C. Nauka Jazdy - Zakopane
Ośrodek Szkolenia Kierowców. Dariusz Wiercimak - Wieprz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kategorii B. Marek Jania - Sucha Beskidzka
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tadeusz Bielarz - Sucha Beskidzka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Martyna" - Skawina
Ośrodek szkolenia kierowców "Ekonomik" - Skawina
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Jelenia Góra
Publiczne Gimnazjum nr 3 - Kluczbork
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 - Lębork
Ośrodek szkolenia kierowców "OLO" - Oświęcim
Auto Szkoła "Kraszan" - Niegowidź
Andrzej Kostecki Szkoła Nauki Jazdy - Zielna
"Auto-Strada" Ośrodek Szkolenia Kierowców. - Liszki
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców Ślad - Mirosław Przybyszewki - Rzędów
Firma Handlowo-Szkoleniowa Roman Tomaszewki - Prudnik
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mela - Sonia Batycka Stawiarz - Ostrożnica
Prywatna Szkoła Jazdy Samochodem W. Gawron - Limanowa
Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców RONDO 3 - Olesno
Szokoła Kierowców i Doskonalenia Techniki Jazdy MOLEX - Niemodlin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krystyna - Lisięcice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Szramowiat - Krzeszów
Nauka Jazdy TRANS-HOL Anna Langer - Karpkowice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Szkoła Romuald Rybotycki - Głuchołazy
Szkoła Nauki Jazdy Tadeusz Broszko - Głubczyce
Nauka Jazdy Rapacz Anna - Krynica-Zdrój
P.H.U."Multi-Kom" Grzegorz Zieliński - Krynica-Zdrój
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Bazylów - Kraków
Nauka Jazdy Delta - Warszawa
Szkoła Organizacji i Zarządzania - Cieszyn
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zabór
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Zambrów
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Węgorzewo
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Sokółka
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Siemiatycze
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Augustów
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Gołdap
Szkolenie Kierowców Marian Ptaszkowski - Kamionka Wielkopolska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Gronków - Gronków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Max" Paweł Kubala - Brzesko
Ośrodek Szkolenia Kierowców Stanisław Radoń - Bystra Podhalańska
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Jelonek - Chrzanów
Perfekt s.c. Ośrodek szkolenia kierowców - Dąbrowa Tarnowska
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krokus" - Baranówka
Ośrodek Szkolenia Motorowego Maciej Peszek - Andrychów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Pirat" - Zielona Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców Hanna i Andrzej Prokropek - Żyrardów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jaks - Żelchów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Orzeł - Zielonka
Nauka Jazdy - Wrsztaty Szkolne - Tłuszcz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż - Sulejówek
Ośrodek Szkolenia Kursowego OSKAR - Sokołów Podlaski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Witold Jasiński - Sierpc
Szkoła Jazdy Centrum - Jarosław Niedziółka - Siedlce
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Efekt - Sadowne
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Marek Tokarski - Radzanowo
Szkoła Nauki Jazdy Marek Grochowski - Pułtusk
Szkoła Jazdy Stanisław Dąbrowski - Pułtusk
Auto - Szkoła Jazdy J. Maniakowski - Świebodzin
Zakład Szkolenia Kierowców Lucjan Krzyżanowski - Przysucha
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców - Tadeusz Kiersikowski - Przasnycz
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kazimierz Brański - Pomiechówek
Lokalny Ośrodek Kształcenia Kierowców - LOKK Andrzej Kobierecki - Płock
Z.I S. CZOP S.C. Auto-Rodeo - Piaseczno
Auto Szkoła Paweł Rutkowski - Pacyna
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sovix - Nowy Dwór Mazowiecki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Panda - Myszyniec
Ośrodek Szkolenia Kierowców Stop - Myszyniec
Szkoła Jazdy Szymon Dąbrowski - Mszczonów
Auto-Szkoła ``K`` - Mława
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider - Marki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kursy - Maków Mazowiecki
Ośrodek Szkolenia Kierowców- PHU Romaneks - Łyse
Ośrodek Szkolenia Kierowców Automobil - Łosice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Moto-Lisek Zbigniew Lisowski - Łomianki
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Jerzy Liwski - Łochów
Ośrodek Szklenia Kierowców Junak - Sławomir Skwira - Lipsko
Ośrodek Szkolenia Kierowców Pyczak Janusz - Grójec
Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Wózków Jezdniowych - Grójec
Auto Kursy SAR Zaofia Sar - Grójec
Nauka Jazdy - Anna Tarka O.S.U. Perfekt - Gostynin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Vip" - Słubice
Ośrodek Szkolenia Kierowców - KNI Auto-Matuszewscy - Gostynin
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zbigniew Gołębiewski - Glinojeck
Ośrodek Szkolenia Kierowców Syryjscy - Giro S.C. - Kostrzyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Prawko s.c Tomasz Świątek Dariusz Kurowski - Duczki
Ośrodek Szkolenia Kierowców J. Kubacki - Kostrzyn
Nauka Jazdy - Wiktoria - Ciechanów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Głuszkowski - Ciechanów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Białobrzegi
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Barszcz - Białobrzegi
Jordan s.c. Ośrodek szkolenia kierowców. Durlej J.R. - Rzepin
Szkoła Jazdy "ATUT" Ewa Sebastianowicz - Nowa Sól
Szkoła Jazdy Bogdan Skrzypczak - Lubsko
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zbigniew Woźniczka - Krosno Odrzańskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Szkoła - Kama" - Bytnica
Szkoła Nauki Jazdy M. Domasik - Goworowo
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Start" - Santocko
Szkoła Jazdy Jan Konwa - Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców Janos - Dęblin
Prywatna Szkoła Nauki Jazdy "DOBRYCHŁOP" - Czerwieńsk Odrzański
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących - Wejherowo
Gimnazjum nr 42 - Kraków
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych - Powodowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Końskie
Zespół Szkół - Sobieszyn
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie - Wejherowo
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - oddział Rumia - Rumia
Hotel Admirał - Dziwnów
Braun - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Urszulin
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogdan Zając - Tomaszów Lubelski
Szkoła Jazdy Kamila JiM Bednarczyk - Ryki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Stachera - Puławy
Ośrodek Szkolenia Kierowców Radosław Nieścioruk - Piszczak
Zakład Szkolenia Kierowców Auto-Mistrz - Zbigniew Małek - Międzyrzec Podlaski
MS Auto Marian Sadowski - Krasnystaw
Ośrodek Szkolenia Kierowców Fajera - Robert Piecyk - Jeziorzany
Ośrodek Kształcenia Kierowców Arek - Anna Szymczyk - Dęblin
Wschodni Ośrodek Szkoleń Kadr - Biała Podlaska
Szkolenie Kierowców Nauka Jazdy - Andrzej Dusza - Annopol
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bango - Stanisław Szyszka - Annopol
Leśny Ośrodek Szkoleniowy - Puszczykowo
Nauka Jazdy Auto-Lider - Mirosław Witkowski - Złotoria
Szkoła Nauki Jazdy Reda 1.2.3 - Tuchola
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Auto-Test - Świecie
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Rypin
Nauka Jazdy - Szkolkurs Czesław Mrozik - Nakło Nad Notecią
Ośrodek Szkolenia Kierowców D.E.L. - Edward Guss - Nakło Nad Notecią
Ośrodek Szkolenia Kierowców Autoprofi - Łabiszyn
Szkoła Kierowców Alfa - Jabłonowo Pomorskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Paradzyński Zdzisław - Golub-Dobrzyń
Auto-Kaśka - Katarzyna Dybowska - Golub-Dobrzyń
Prema - Szkoła Jazdy Marcin Murawski - Chełmża
Rosana Park Hotel - Klęka
P.U.W.H AST - Andrzej Twardy - Wilków
Auto Szkoła - Zgorzelec
Auto-Szkoła - Ośrodek Szkolenia Kierowców Czesław Dawidowicz - Wołów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Hubert Pikulski - Wołów
Ośrodek Szkolenia TOK - Krzysztof Wojtczak - Wałbrzych
Szkoła Jazdy Autofan - Piotr Skowera - Świdnica
Team Szkoła Nauka Jazdy - Karolina Żygadło - Strzelin
AF Spedycja Transport Krzysztof Lewicki - Polkowice
Szkolenie Kandydatów na Kierowców - Winiarski - Legnica
Auto-Szkoła OES - Kłodzko
Auto Szkoła Perfekt - Michał Teplicki - Kłodzko
Nauka Jazdy Mariot - Marcin Fuławka - Brzeg Dolny
Hotel Mazury - Giżycko
Nauka Jazdy Sebo - Bolesławiec
Hotel Mazurski Dworek Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe - Mikołajki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Wyrzysk
Hotel Senator - Katowice
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Świdnica
Hotel Fero Lux - Korbielów
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA - Białobrzegi
Gimnazjum Nr 3 - Pabianice
Zespół Szkół Nr 1 - Piła
Edukacja 2001 Ośrodek Doradztwa i Usług Oświatowych - Radom
Zespół Szkół Technicznych - Chełm
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Szymanowo
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Bartoszyce
V Liceum Ogólnokształcące - Białystok
Szkoła Podstawowa - Moskurnia
Hotel i Restauracja Santorini - Kraków
Hotel Tyniecki - Kraków
HOTEL DIPSERVICE - Centrum Szkolenia Wilanów - Warszawa
Policealna Szkoła Farmaceutyczna PHARMEDIC - Wrocław
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Katolickie Gimnazjum - Krosno
Szkoła Podstawowa Nr 111 - Kraków
Centrum Konferencyjno - Hotelowe "Fort Piontek" - Warszawa
Hotel Tumski - Płock
Jan III Sobieski Hotel - Warszawa
Nauka Jazdy mgr Leon Wilk - Łobez
Hyatt Regency Warsaw - Warszawa
Le Meridien Bristol, Warsaw - Warszawa
Pałac Odrowążów Manor House - Resort SPA - Chlewiska
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Góra Kamieńsk" - Ozga koło Kamieńska
Zespół Szkół Ceramiczno-Elektrycznych - Gliwice
Hotel Prezydent - Spała
Zamek Czocha - Sucha
Pałac Krobielowice i Pole Golfowe - Kąty Wrocławskie
Hotel Fenix - Jelenia Góra
Hotel "Petite Fleur" - Toruń
Hotel Garden - Bolesławiec
Hotel i Restauracja Plon - Syców
Zespół Szkół Ekonomicznych - Legnica
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Gorzów Wielkopolski
Centrum Szkoleń Medycznych - Łódź
Ćwiczenia i zabawy rozwijające orientację zmysłową, przestrzenną i kierunkową -
Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Salezjańskiego - Aleksandrów Kujawski
Akademickie Liceum Wyższej Szkoły Menedżerskiej - Warszawa
Powiatowy Zespół Szkół - Oborniki Śląskie
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Wieluń
Szkoła Podstawowa - Kikół
Mega Surf - Jastarnia
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Chorzów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kościelec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 - Inowrocław
I Liceum Ogółnokształcące - Myślenice
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szczecinek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Jasieniec
Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości - Gliwice
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia - Radomsko
Centrum Kształcenia Praktycznego - Grudziądz
Wojskowe Liceum Muzyczne - Gdańsk
Gimnazjum nr 1 - Gorzów Wielkopolski
Centrum Nauczania Języka Angielskiego Roman`s Empire - Radom
Gimnazjum Katolickie - Bielsko-Biała
Szkoła Językowa Bakałarz - Warszawa
Sopockie Gimnazjum Społeczne - Sopot
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Wrocław
Szkoła Języków Obcych Linguatour - Łódź
Szkoła Języka Angielskiego & Biuro Tłumaczeń Magdalena Klein - Siemianowice Śląskie
Language Club Szkoła Języków Obcych - Szczecin
Niepubliczne Przedszkole "PINOKIO" - Piaseczno
Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych - Żywiec
Centrum Edukacyjne Future - Tarnowskie Góry
Hotel Górski - Szczyrk
Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alma - Gdańsk
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. Z O. O. - Grudziądz
Zespół Szkół Zawodowych - Skoczów
Centrum Edukacji Zawodowej - Stalowa Wola
Gimnazjum Nr 2 - Rzeszów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Ruda Śląska
Britannia - Rybnik
Brytyjsko Polski Instytut Certyfikacji i Szkoleń Sp. z o.o. - Warszawa
Bmm Sp. z o.o. - Rzeszów
SeaExplorers - Bydgoszcz
Ecal Polska sp. z o.o. - Kraków
Gimnazjum nr 7 - Tomaszów Mazowiecki
Biuro Handlowe EuroConsult - Poznań
Biuro Doradztwa Inwestycyjnego "Europejczyk" - Bydgoszcz
Biuro Doradztwa i Rozliczeń Podatkowych - Oleńka - Żdżary
Biuro Doradztwa Gospodarczego - Biała Podlaska
Biuro Doradztwa Gospodarczego i Szkoleń "Educator" - Kraków
Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego - Gliwice
Biś Computers - Kraków
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Ząbkowice Śląskie
Zespół Szkół Nr 3 - Kędzierzyn-Koźle
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Niepubliczna - Michałowice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Toruń
-
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego - Opole
Centrum Doradztwa Finansowego - Łuków
Centrum Biznesu i Promocji Kadr - Ostrowiec Świętokrzyski
Zespół Szkół - Raciąż
Best School - Centrum Nauki Języków Obcych - Nowy Dwór Mazowiecki
Best Practice - Warszawa
Cedoz - Centrum Doskonalenia Zarządzania - Wrocław
Poradnia Psychologiczna Polskiego Towarzystwa Dysleksji - Kraków
A-Kwadrat - A.Kowalczyk - Poznań
Firma Planowanie Kariery - Paulina Łyk - Inowrocław
Liceum Umiejętności Twórczych - Łódź
Gimnazjum Umiejętności Twórczych - Łódź
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 19 - Łódź
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Przemyśl
Gimnazjum Nr 4 - Gliwice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wola
Zespół Szkół Nr 1 - Przysucha
Gimnazjum - Krośniewice
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 - Poznań
Restauracja DEKANTA - Warszawa
Katolickie Gimnazjum - Radom
KINO.LAB - Warszawa
Zespół Szkół Salezjańskich - Olsztyn
-
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Grudziądz
Szkoła Jazdy "SUPER AUTO" - Warszawa
Stara Stajnia - Wieleń
Language House - Szkoła Języków Obcych - Wrocław
Szkoła Języków Obcych - Bydgoszcz
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Szczecin
BEST Lektorzy Języków Obcych - Gdańsk
Whiteman English Centre English Language Training - Piaseczno
Studium Detektywów i Pracowników Ochrony "Bodyguard" - Wrocław
Akces - Chełm
Szkoła Podstawowa Nr 38 - Częstochowa
ŚWIAT JĘZYKÓW OBCYCH "EUROSZANSA" - Oświęcim
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Poznań
Prywatne Przedszkole - Sosnowiec
Europejskie Centrum Językowe Sp. z o.o - Poznań
Top English School - Łódź
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Warszawa
Centrum AKCES Sp. z o.o. - Szczecin
Szkoły Towarzystwa Aktywizacji Kulturalnej - Szczecin
FRESH - Będzin
NORD SAILS s. c. - Gdańsk
Policealna Szkoła Turystyki - Kraków
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 - Gdynia
ENGLISH CONTACT - Warszawa
Policealne Studium Obsługi Celnej - Zamość
Szkoła Nauki Jazdy "Beta" - Bydgoszcz
Hotel Edison - Baranowo
Centrum Edukacji Gospodarczej - Białystok
Dom Wczasowy "Hawrań" - Zakopane
Zespół Szkół Nr 1 - Białystok
Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia - Łódź
Policealne Studium Farmaceutyczne - Jelenia Góra
Gimnazjum Nr 1 - Reszel
Policealne Studium Farmaceutyczne - Olsztyn
Motor Marcin Boryczko - Chełmża
Hotel Domino Motel - Niemodlin
Gimnazjum - Bralin
Restauracja Lalka - Koszalin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Praszka
Gimnazjum nr 45 - Kraków
Zespół Szkół Drzewno-Mechanicznych - Stary Sącz
Gimnazjum Nr 4 - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Giżycko
Stajnia Podgaj - Środa Wielkopolska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Bobowicko
Gimnazjum Nr 96 - Warszawa
Gimnazjum Nr 1 - Jelenia Góra
Zespół Szkół Specjalnych - Radzionków
Szkoła podstawowa i gimnazjum "Eureka" - Poznań
Publiczna Szkoła Podstawowa - Jastrzębia
Publiczne Gimnazjum - Jastrzębia
Abballu Dance Studio - Szczecin
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 - Knurów
Przedszkole Publiczne nr 3 - Kamienna Góra
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Dębica
Hotel Pałac Targon - Centrum Konferencyjne - Ciechocinek
Gimnazjum nr 5 - Głogów
Przedszkole Nr 59 - Poznań
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Ostrowcu Świętokrzyskim - Ostrowiec Świętokrzyski
Fundacja Szkoły Społecznej - Warszawa
Gimnazjum Nr 2 - Sulejówek
Gimnazjum Nr 17 - Wrocław
I Liceum Ogólnokształcące - Dębica
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących - Żywiec
Nauka Jazdy "Autko" - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Lubartów
Nauka Jazdy Marek Maślak - Koszalin
Przedszkole Miejskie Nr 2 - Barlinek
Szkoła Podstawowa nr 68 - Kraków
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Miastko
PROFESJA - Bielsko-Biała
-
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum - Katowice
Zespół Szkół Nr 3 - Warszawa
-
Zespół Szkół Niepublicznych "Karolkowa 49" - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Izdebno Kościelne
Zespół Szkół - Lipno
-
Zespół Szkół Mechanicznych - Opole
ZUH "TERMO-PAL" Stanisław Wiatrowski - Chojna
Centrum Aktywności Ruchowej SWIM-FIT - Sosnowiec
Szkoła Podstawowa - Milówka
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Mońki
I Liceum Ogólnokształcące - Zielona Góra
Kolegium Nauczycielskie - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Łączna
Gimnazjum Nr 101 - Warszawa
Gdyńskie Zaoczne Liceum Ogólnokształcące - Gdynia
Zespół Szkół Agrobiznesu - Bolków
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Szamotuły
Ośrodek Szkolenia Kierowców Perfekt - Siedlce
Advice - Your School of English - Kielce
Ośrodek Edukacji i Profilaktyki Patologii Społecznej - Warszawa
Hilton Languages - Wrocław
CAPITAL English - Wrocław
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 - Nowy Sącz
Medyczne Studium Zawodowe - Mikołów
Career Center - Szczecin
Szkoła Rodzinna - Warszawa
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów - Poznań
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów - Kraków
Zespół Szkół Licealno - Technicznych - Poznań
Leader School - Jarocin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Pilzno
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Stargard Szczeciński
Studium Języków Obcych Szuster - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Gliwice
Policealna Szkoła "OMEGA" - Stalowa Wola
Gimnazjum - Puńsk
Gimnazjum w Żabim Rogu - Żabi Róg
Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci i Rodziców "PROMYCZEK" - Warszawa
Stajnia Ranczo - Biała Wieś
Kolegium Nauczycielskie w Suwałkach - Suwałki
Progress Language School - Koźmin Wielkopolski
Szkoła Kierowców "AUTO EKSPRES" - Ruda Śląska
Centrum Językowe LINGO - Wadowice
Zespół Szkół - Jaworzyna Śląska
Centrum Kształcenia Praktycznego - Pabianice
Przedszkole Niepubliczne Mały Miś - Szpetal Górny
Gimnazjum nr 7 - Gorzów Wielkopolski
IMPULS Szkolenia dla Biznesu - Warszawa
Centrum Nauki Języków Obcych KENSINGTON - Warszawa
Policealna Szkoła Pracowników Ochrony "GWARANT" - Dzierżoniów
Akademickie Centrum Egzaminacyjne - Warszawa
UNICORN SCHOOL - Bielsko-Biała
Namysłowska Szkoła Niepubliczna - Namysłów
Policealna Szkoła - Jawor
Policealne Studium Kształcenia Kadr - Zielona Góra
Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego - Lublin
Centrum Sportu i Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT - Koszalin
Interpres Biuro Tłumaczeń - Poznań
Polska Szkoła Florystyczna - Poznań
L.O. Edukacja - Dąbrowa Górnicza
Centrum Edukacyjne Mentor - Bydgoszcz
Nauka Jazdy "DWÓJKA" - Stargard Szczeciński
Szkoła Językowa "Olivehouse" - Kęty
Policealna Szkoła - Lubin
Prywatne Gimnazjum i Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Lublin
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Kunki
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Lubin
Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych "BEZPIECZNA PRACA" - Bochnia
Zespół Szkół w Pokoju - Pokój
JESTEM Studio Twórczych Osobowości - Sosnowiec
InHome Edukacja - Centrum Korepetycji - Gdynia
Zespół Szkół - Bychawa
Ośrodek Wczasowy "Słoneczna" - Ustka
Zespół Szkół Nr 2 - Wałcz
Szkoła Podstawowa Nr 97 - Warszawa
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 - Warszawa
Zespół Szkół - Łapanów
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Ciechanowiec
Zespół Szkół - Sławków
Studium Hotelarstwa, Obsługi Turystyki i Informatyki - Białystok
Kolegium Krakowskie Fundacji Zjednoczonej Europy - Kraków
Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sosnowiec
Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN" - Katowice
XXIV Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Tarnów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Łąkta Dolna
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych - Szczecin
Nowoczesne rolnictwo - Zamość
Odnawialne Źródła Energii - Zamość
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 - Warszawa
II Liceum Ogólnokształcące - Cieszyn
Studio Invert - Warszawa
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Pomorsko
Pomorska Szkoła Psychologii - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Biała Podlaska
Nauka Jazdy - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUZ" - Koszalin
Prywatna Szkoła Jazdy "OSK" - Koszalin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "STOP" B & J Wysocki - Koszalin
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego - Racibórz
Nauka i Doskonalenie Jazdy Edward Suski - Koszalin
Gimnazjum Publiczne - Ścinawa
Zespół Szkół Ekonomicznych - Staszów
Szkoła Podstawowa Nr 77 - Gdańsk
Muzeum-Pałac w Wilanowie - Warszawa
Zespół Szkół Nr 1 - Szczebrzeszyn
Gimnazjum nr 21 - Zabrze
Kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia - Katowice
Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Studia Podyplomowe - Katowice
Zespół Szkół Plastycznych - Gdynia
Gimnazjum nr 18 - Lublin
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Ostrołęka
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Ostrołęka
Zespół Szkół - Kupno
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 17 - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 1 - Pruchnik
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 - Skierniewice
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Efekt" - Żary
Kolegium Nauczycielskie - Zgierz
Nauka Jazdy - Zielonka
Ośrodek Kształcenia Kierowców AUTO-EXPRESS - Sandomierz
Ryszard Domagała Instruktor Jazdy - Wieliczka
KOZLOWSKA VISAGE Professional School of Make-up & Style - Warszawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Klimkiewicz - Ciechanów
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Nowa Cerekwia
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Olkusz
Zespół Szkół - Jadachy
Szkoła Podstawowa - Ośniszczewko
ATMOSPHERE Studio Języków Obcych - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Chocianów
Zespół Szkół Sportowych Nr 72 - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Tarnów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Zabrze
Prywatna Szkoła Policealna - Bielsko-Biała
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kunów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowy Tomyśl
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 - Szczecin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi - Zamość
Ośrodek Wczasowy Lech - Łeba
Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Zamościu - Zamość
Zespół Szkół Zawodowych - Biecz
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Powiatu Krakowskiego - Kraków
Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu - Bytom
Gimnazjum Nr 2 - Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Ryglice
Gimnazjum Nr 2 - Śrem
Medyczne Studium Zawodowe Nr 1 - Katowice
Centrum Językowe TOP - Ruda Śląska
English for Professionals "Progressiva" - Bielany Wrocławskie
Zespoł Szkół - Opatówek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Grodków
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Sieradz
Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie - Menadżer Jakości w przemyśle spożywczym - Koszalin
Gimnazjum Nr 1 - Szczytno
Zespół Szkół w Dąbrowicy - Sobolów
Ośrodek Wypoczynkowy SOWIA GRAPA - Rzeczka
Zespół Szkół Łączności - Szczecin
Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 - Białystok
Zakład Doskonalenia Zawodowego ZDZ Międzyrzecz - Międzyrzecz
Medyczne Studium Zawodowe - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół Nr 2 - Chrzanów
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe - Oświęcim
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Jędrzejów
Centrum Edukacyjne OCTOPUS - Nowy Dwór Mazowiecki
Ośrodek Wypoczynkowy "Almatur" - Janów Lubelski
Kresowa Hawira - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 15 - Przemyśl
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Przemyśl
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Krakowie - Kraków
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi - Warszawa
Zespół Szkół Zawodowych - Gołdap
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich - Radom
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Stary Sącz
Centrum Diagnozy, Terapii i Wspomagania Rozwoju "OLOGOS" - Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Włocławek
Szkoła Podstawowa Nr 10 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 2 - Włocławek
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Chełm
Szkoła Podstawowa nr 29 - Łódź
Gimnazjum nr 25 - Gdańsk
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Słupsk
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 2 we Wrześni - Września
Szkoła Podstawowa w Lędyczku - Lędyczek
Studium Celne - Biała Podlaska
Specjalistyczna Poradnia Logopedyczno - Psychologiczna Prywatne Centrum Terapii Mowy "Gaduła" - Kraków
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida oraz Niepubliczne Przedszkole "Dawid" - Poznań
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 - Warszawa
Publiczne Przedszkole Nr 5 w Choszcznie - Choszczno
Szkoła Podstawowa - Sadowa
XVI Liceum Ogólnokształcące - Katowice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 16 - Łódź
GLOBIK-Języki Obce s.c. - Zamość
Attestor - Prywatna Poradnia Pedagogiczno - Psychologiczna - Wrocław
Zespół Szkół w Skrzyszowie - Skrzyszów
Ośrodek Jazdy Konnej "Mierzeja" - Sztutowo
Ośrodek Szkolenia BHP HENMUS - Gdańsk
Restauracja LOUISIANA - Warszawa
Gimnazjum Nr 5 - Leszno
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowe Miasto Lubawskie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego - Pomiechówek
Publiczne Gimnazjum - Lipinki
Prodenmed - Szczecin
Szkoła Tańca LIDER - Lublin
TRANSLOG sp. z o.o. - Szczecin
Niepubliczny Ośrodek Edukacyjny - Jelenia Góra
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Kraków
Patrol Adventure - Białystok
Zespół Szkół Nr 7 - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców "eLka" Marek Święcicki - Słupsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 - Krosno
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia - Jelenia Góra
Gimnazjum Nr 13 - Lublin
Gimnazjum Nr 3 - Tarnów
Scenariusz koncertu charytatywnego "Pomocne dłonie" na rzecz chorego dziecka -
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Cieszyn
Zespół Szkół - Kleosin
Gimnazjum Nr 1 - Gdynia
Green Hills Szkoła Języka Angielskiego - Giżycko
Puszczyk - Sieraków
I Liceum Ogólnokształcące - Brzozów
Zespół Szkół - Grodzisk
Gimnazjum nr 12 - Częstochowa
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Kościerzyna
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego - Piła
Zespół Szkół - Świątniki Górne
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowa Sól
Zespół Szkół Samochodowych - Lublin
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Słupsk
Publiczna Szkoła Podstawowa - Młodojewo
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Kolonia Szczerbacka
Pensjonat - Restauracja "Żółty Domek" - Szczecinek
Szkoła Podstawowa - Rydzyna
Gimnazjum Nr 141 - Warszawa
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 - Opole
Szkoła Podstawowa - Łękawica
Szkoła Podstawowa - Bargłówka
Szkoła Podstawowa nr 2 - Barcin
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wieluń
Centrum Kultury "Agora" - Wrocław
Szkoła Nauki Jazdy Krzysztof Raczak F.H.U. - Leszno
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Łódź
Zespół Szkół Budowlanych "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" - Kraków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Niemce
Szkoła Zdrowia dr Lech Powolny - Katowice
Centrum Kształcenia Praktycznego - Stalowa Wola
III Liceum Ogólnokształcące - Żory
Zespół Szkół Szpitalnych - Szczecin
I Liceum Ogolnokształcace im. Książąt Pomorskich - Rumia
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 - Bydgoszcz
I Prywatne Gimnazjum I Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Sulechów Brzezie
Zespół Szkół nr 3 - Suwałki
Zespół Szkół Zawodowych - Goleniów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Tychowo
Zespół Szkół - Borkowo Kościelne
Gimnazjum - Dziemiany
Zespół Oświatowy - Przywózki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kudowa Zdrój
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Kołobrzeg
Zespół Szkół Specjalnych - Zambrów
Liceum Ogólnokształcące - Ryki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Zduny
Zespół Szkół - Łaziska Górne
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Kępno
Zespół Szkół Nr 2 - Godziesze Wielkie
Zespół Szkół Nr 1 - Międzychód
Liceum Ogólnokształcące - Oborniki
Ośrodek Szkolenia Kierowców Dera Andrzej - Wieluń
Studia podyplomowe dla nauczycieli z zakresu ICT, języków obcych oraz drugiego przedmiotu - Zielona Góra
Wycena nieruchomości - Koszalin
Technologia wody ścieków i odpadów - Koszalin
Biotechnologia w inżynierii środowiska - Koszalin
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego - Brzeg
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi - Warszawa
Szkoła Podstawowa w Balicach - Balice
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Zelów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Bytom
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Malbork
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Gąsawa
Gimnazjum nr 2 - Mikołów
Zespół Szkół Nr 2 - Koszalin
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Sosnowiec
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. - Łódź
ProfiSchool - Warszawa
Centrum Językowe "LANGMARK" - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED - Konin
Zespół Szkół Publicznych - Wilków
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Ruda Śląska
IV Liceum Ogólnokształcące - Rybnik
Liceum Ogólnokształcące - Bieruń
Family Tenis Camp - Ściegny
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - Ruda Śląska
Miejski Zespół Szkół - Czeladź
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Leżajsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Tuchola
Zespół Szkół - Myślenice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Żuromin
Techniczne Zakłady Naukowe - Częstochowa
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Turek
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych - Lublin
Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego - Gliwice
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych - Elbląg
II Liceum Ogólnokształcące - Leszno
Zespół Szkół Elektronicznych - Rzeszów
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Serock
Centrum Edukacji Kadr - Poznań
Szkoła Podstawowa Nr 163 - Warszawa
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 75 w Zespole Szkół Nr 110 - Warszawa
Zespół Szkół Nr 1 - Zambrów
Zespół Szkół - Łęczna
Gimnazjum Publiczne - Przezmark
Szkoła Podstawowa - Okartowo
Szkoła Podstawowa - Staniątki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Szczytna
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 7 - Wrocław
Diagnostyka i mechatronika samochodowa, rzeczoznawstwo samochodowe i ubezpieczenia - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Reda
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Rudki
Społeczne Gimnazjum - Rogi
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Otwock
Zespół Szkół w Złotym Potoku - Złoty Potok
Muzeum Farmacji - Warszawa
Kino "Cinema City" - Warszawa
XIII Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Publiczna Szkoła Podstawowa S.T.O. - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 40 - Ruda Śląska
Publiczna Szkoła Podstawowa - Maciejowice
Gimnazjum - Rudzica
Klub B52 - Szczecin
Zespół Szkół nr 5 - Lublin
Zespół Szkół Specjalnych w MCNiRDiM w Zagórzu k/Warszawy - Wiązowna
Perfekt - Kursy Językowe - Rawicz
COSINUS - Łódź
Wyższa Szkoła Menedżerska SIG - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 - Bytom
Zespół Szkół Nr 6 - Toruń
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Namysłów
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Dopiewo
Szkoła Podstawowa - Cisew
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 58 - Kraków
Publiczne Gimnazjum - Radłów
Społeczne Gimnazjum - Targowiska
Zespół Szkół Nr 1 - Konstancin-Jeziorna
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Sędziszów
Gimnazjum - Suchedniów
Zespół Szkół nr 7 - Lublin
Szkoła Podstawowa - Rejowiec
Gimnazjum nr 5 - Kraków
Publiczna Szkoła Podstawowa - Dobrociesz
Prime Centrum Języków Obcych - Biała Podlaska
Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów - Chorzów
Polskie Towarzystwo Dysleksji Poradnia Diagnostyczno-Terapeutyczna - Gdańsk
Zespół Szkół Ekonomicznych - Rzeszów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Tuchów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lublin
Zespół Szkół Sióstr Niepokalanek - Nowy Sącz
Zespół Szkół - Nagawczyna
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Warka
Gimnazjum nr 28 - Kraków
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Gliwice
Szkoła Podstawowa - Kcynia
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN - Warszawa
Centrum Edukacji OSKAR - Olsztyn
Szkoła Podstawowa - Chylin
Zespół Szkół Sportowych - Siemianowice Śląskie
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA - Kraków
Gimnazjum Publiczne - Ziębice
Zespół Szkół nr 1 - Myszków
Maredo - Koszalin
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 16 - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Chełmie - Chełm
Zespół Szkół Zawodowych - Zawadzkie
Szkoła Podstawowa nr 8 - Kołobrzeg
XV Liceum Ogólnokształcące - Katowice
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" w Krakowie - Kraków
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 - Szczecin
Studia podyplomowe Audyt Wewnętrzny i Kontrola Finansowa w Jednostkach Sektora Finansów Publicznych - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie - Trzemeszno
Szkoła Podstawowa - Lednogóra
Szkoła Podstawowa - Sławno
Przedszkole Nr 4 - Bytów
Studio Rekreacji BEMA - Kraków
Przedszkole Nr 3 - Pińczów
Szkoła Podstawowa - Bryńsk
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wieluniu - Wieluń
Publiczne Gimnazjum - Orońsko
Zespół Szkół - Wysoka
Inżynieria gazownictwa - Warszawa
Miejskie Przedszkole Nr 9 - Jarosław
Zespół Szkół Nr 5 w Barwałdzie Górnym - Barwałd Górny
Szkoła Muzyczna I st. - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzustowie - Brzustów
Bełchatowskie Centrum Edukacji - Bełchatów
Szkoła Podstwowa w Nowej Wsi - Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa w Żmiącej - Żmiąca
Szkoła Podstawowa - Chłopowo
Centrum Kształcenia Praktycznego - Białogard
Publiczne Gimnazjum - Czyżowice
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Krzyż Wielkopolski
Publiczna Szkoła Podstawowa - Przedmieście Dalsze
Przedszkole z Gr. Żłobkowymi Nr 3 i z Filią w Bukowcu - Międzyrzecz
Przedszkole Nr 6 - Międzyrzecz
Przedszkole Samorządowe Nr 48 - Gdynia
-
Szkoła Podstawowa - Kąty
Restauracja Qrnik - Szczecin
I Liceum Ogólnokształcące - Busko-Zdrój
Restauracja Bursztynowa w Hotelu BARTAN - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Pawłowice
Szkoła Podstawowa - Niemojew
Zespół Szkół w Trzyciążu - Trzyciąż
Zespół Szkół Integracyjnych - Legnica
Zespół Szkół - Częstochowa
Centrum Języków Obcych EURO-FORUM - Lublin
Szkoła Podstawowa w Oszkowicach - Oszkowice
Zespół Szkół Medycznych -
Medyczna Szkoła Policealna Nr 1 - Grudziądz

Przedszkole Nr 222 - Warszawa
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Poznań
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Mysłowice
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Lubań
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Kłodzko
Szkoła Podstawowa we Wroczynach - Wroczyny
-
Zespół Szkół - Stare Pole
Zespół Szkół nr 14 - Toruń
Gimnazjum Nr 7 - Chorzów
Zespół Szkół nr 4 - Ostrołęka
Zespół Szkół Nr 2 - Szamotuły
Lingua Nova - Szkoła Języków Obcych - Piaseczno
Zespół Szkół Nr 2 - Kołobrzeg
Ośrodek Szkolenia Kierowców "GLOBAL" - Lublin
Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych - Leszno
Gimnazjum nr 7 - Warszawa
Przedszkole Nr 6 - Tarnobrzeg
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Ostróda
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia - Łomianki
Zespół Szkół Nr 2 - Nowa Dęba
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo - Strzelno
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 - Nowa Sól
Dzień Języka Angielskiego - English Day -
IX Liceum Ogólnokształcące - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 1 - Koluszki
Policealna Szkoła Zawodowa - Nakło nad Notecią
Centrum Nauki "WIEDZA" - Nakło nad Notecią
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Rybnik
Informatyka stosowana - Wrocław
Nowoczesne narzędzia technologii informatycznych - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Szczucin
Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej - Świdnik
Gimnazjum Miejskie - Leżajsk
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Siemiatycze
Zespół Szkół Sportowych Nr 58 - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Piła
Zespół Szkół - Lelis
Gimnazjum Gminne w Pakosławiu - Pakosław
Zespół Szkół Łączności - Gliwice
Gimnazjum Miejskie nr 1 - Sławno
Restauracja "Złota Rybka" - Sopot
Zespół Szkół Nr 1 - Bielsk Podlaski
Gimnazjum Nr 6 - Zielona Góra
Publiczna Szkoła Podstawowa - Grzebowilk
XXV Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Niechorze
Rudawa Tennis Club - Rudawa
I Liceum Ogólnokształcące - Mrągowo
Publiczna Szkoła Podstawowa - Janików
Zespół Szkół nr 31 - Toruń
-
Zespół Szkół - Gdów
Gimnazjum - Kornowac
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Niezapominajka" - Ustka
Zespół Szkół Nr 45 - Warszawa
Gimnazjum Nr 2 - Gniezno
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych specjalność Język Angielski W.S.E.R.O. - Opole
International House Integra Katowice - Katowice
Zespół Szkół Mechanicznych - Nysa
Zespół Szkół Nr 2 - Stargard Szczeciński
Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 - Czernica
Akademickie Gimnazjum i Liceum - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 11 - Oświęcim
I Liceum Ogólnokształcące - Przemyśl
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Pogórska Wola
Niepubliczne Policealne Studium Medyczne - Szczecin
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Świętochłowice
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3 - Lublin
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Śrem
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Kraków
Zespół Szkół - Iwonicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pawłowice
-
Bebel - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kraśnik
L.O. Edukacja - Chorzów
L.O. Edukacja - Pabianice
Szkoła Podstawowa nr 4 w Darłowie - Darłowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Nietążkowo
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 19 - Warszawa
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Kołobrzeg
-
-
Przedszkole Gminne - Iwonicz Zdrój
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Kutno
Zespół Szkół Nr 1 - Lublin
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych - Warszawa
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych - Karolewo
Irish Club - Koszalin
Liceum Ogólnokształcące - Błaszki
Katolickie Szkoły z Charakterem - Gliwice
Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Sosnowiec
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Toruń
Zespół Szkół Zawodowych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - Kraków
Zespół Szkół Nr 5 - Stalowa Wola
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Przeworsk
Publiczna Szkoła Podstawowa - Mokobody
Zespół Szkół - Szczekociny
Gimnazjum Nr 1 - Międzyzdroje
Niepubliczna Rodzinna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Salamandra" - Toruń
Szkoła Podstawowa - Łukowica
Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich - Warszawa
Szkoła Nurkowania DivingTech - Mysłowice
Centrum Szkolenia Kierowców - Bedzin
Szkoła latania rekreacyjnego AEROKRAK-Paragliding - Gdów
Publiczne Gimnazjum w Fałkowie - Fałków
Niepubliczne Placówki Szkoleniowe, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Vector" - Grudziądz
Zespół Szkół Specjalnych - Rawicz
Wieloprofilowy Zespół Szkół - Tarnowskie Góry
Zespół Szkół - Grabowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Józefów
Gimnazjum Gminne - Gietrzwałd
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Strzałkowo
Zespół Szkół Publicznych - Długa Wieś
Zespół Szkół Gastronomicznych - Bydgoszcz
Zespół Szkół Handlowych - Poznań
Gimnazjum - Czerwonak
XLIX Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Szkoła Narciarska - Pływacka - Żeglarska "Sport-Partner" - Gliwice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Sieradz
Zespół Szkół Nr 1 - Wałcz
Zespół Szkół - Skaryszew
Liceum Ogólnokształcące - Grybów
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Strzelce Opolskie
Gimnazjum - Radzyń Chełmiński
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Bytom
Zespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 6 - Kraków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Pionki
Gimnazjum Nr 3 - Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół nr 10 - Bydgoszcz
-
I Liceum Ogólnokształcące - Kielce
Szkoła Podstawowa - Ligowo
Stowarzyszenie Edukacyjne - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 - Sopot
Gimnazjum nr 2 - Skawina
Szkoła Podstawowa Nr 76 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lubsko
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr - Toruń
-
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Gniezno
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Jelenia Góra
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" - Przemyśl
KLUB LIVERPOOL - Wrocław
Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Szczytnie - Szczytno
I Prywatne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych - Sosnowiec
Restauracja "Migawka" - Warszawa
Technikum Weterynaryjne w Jeleniej Górze (nieistniejąca) - Jelenia Góra
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Zbylitowska Góra
Zespół Szkół Społecznych STO - Człuchów
-
Gimnazjum Nr 2 - Wyszków
Szkoła Fryzjersko-Kosmetyczna "AWANGARDA" - Opole
-
-
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Zamość
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Komorów
Przedszkole Sportowo-Integracyjne "Hulajnoga" - Łódź
Zespół Szkół im. KOP - Szydłowiec
Cogitus Grupa Trenerska - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 17 - Zabrze
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 - Zabrze
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Gniezno
Policealne Studium Informatyki, Ekonomii i Administracji - Toruń
Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 307 - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1 - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AS" Władyslaw Nosowski - Gdynia
Prywatna Stadnina Koni BLACK HORSE - Poznań
Publiczne Gimnazjum - Nur
PZM Ośrodek Kształcenia Kierowców - Parczew
Gimnazjum - Radwan
PROMOTOR Ośrodek Szkolenia Kierowców - Lublin
-
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Lubartów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kurów
Szkoła Nauki Jazdy - Kraśnik
WIRAŻ Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kraśnik
RONDO AUTO-SZKOŁA - Kraśnik
PROFIT Ośrodek Szkolenia Kierowców - Kraśnik
Liceum Ogólnokształcące - Międzychód
Ośrodek Szkolenia Kierowców Marian Stasiuk - Krasnystaw
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krasnystaw
WIELGO Ośrodek Szkolenia Kierowców - Końskowola
POLESIE Szkolenie Kierowców - Kock
LOK Ośrodek Szkolenia Kierowców - Janów Lubelski
MAR-BIT Ośrodek Szkoleniowy - Janów Lubelski
Prywatna Nauka Jazdy - Hrubieszów
Centrum Szkoleń Zawodowych - Hrubieszów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Garbów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Dubienka
DRIVER Ośrodek Szkolenia Kierowców M. Domański, G. Szpunar - Chełm
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Bychawa
LXXII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Liceum Ogólnokształcące Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie - Nipokalanów
PLUS Ośrodek Szkolenia Kierowców - Gorlice
EDUKATOR Ośrodek Szkolenia Kierowców - Gorlice
Nauka Jazdy - Dobczyce
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców - Dąbrowa Tarnowska
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUX" Janusz Krupnik - Chrzanów
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Bystra
OMEGA - Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców - Bukowno
AUTO-SZKOŁA Ośrodek Szkolenia Kierowców - Brzeszcze
Rejonowy Ośrodek Szkolenia LOK Maria Kuliś Waldemar Świerczek - Brzesko
Rejonowy Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Bochnia
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Biały Dunajec
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Andrychów
Nauka Kierowania Pojazdami Mechanicznymi - Andrychów
Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów - Mińsk Mazowiecki
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców "AUTO-TEST" - Świecie n/Wisłą
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sopot
PAWEŁ AUTO-SZKOŁA - Zgorzelec
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Wałbrzych
Wczasy w siodle - Pensjonat "Amelia" - Iwonicz Zdrój
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3 - Kraków
COMPLEX Emilia Dudek - Wałcz
Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących - Katowice
Tawerna Sowa - Warszawa
Restauracja LATISANA - Warszawa
BIERHALLE - Warszawa
Restauracja ESENCJA SMAKU - Warszawa
Gospoda "Do Syta" - Warszawa
Karczma "U Dedka" - Warszawa
Salvador - la hacjenda de uciecha - Wrocław
Restauracja MELTEMI - Warszawa
VERONA CENTRUM - Wrocław
Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawy - Warszawa
Gospoda Wrocławska i Restauracja Rybna - Wrocław
Restauracja FLIK - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Biała Rawska
CLINIQUE CAFE CLUB - Wrocław
Klub BEZSENNOŚĆ - Wrocław
HAVANA CLUB - Wrocław
Klub 13 - Wrocław
Klub TABASCO - Wrocław
Pub SIWY DYM - Wrocław
PRZEKRĘT - Wrocław
DART CLUB LECH - Wrocław
IBIZA BEACH CLUB - Wrocław
GARAGE MUSIC PUB - Wrocław
Minibrowar i Restauracja SPIŻ - Wrocław
Klub muzyczny RADIO BAR - Wrocław
KLUB G.A.F.A. - Wrocław
Restauracja Rosyjska SANKT PETERSBURG - Wrocław
KLUB ERROR - Wrocław
III Liceum Ogólnokształcące - Płock
Licea dla Dorosłych - Łódź
Wróżby Andrzejkowe -
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Chorzów
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Katowice
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Żywiec
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Bielsko-Biała
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Olsztyn
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Rzeszów
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "POLMOZBYT" - Gdańsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Sznura - Człuchów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Fiuk - Człuchów
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zdzisław Modrzejewski - Chojnice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Super L Janusz Gałek - Bolszewo
PZM O.Z.D.G. Sp. z o.o. Poznań OSM Wałcz - Wałcz
Szkoła Jazdy Robert Zaborowski - Trzebiatów
Spółdzielnia Usług Rolnych "ROL-BUD" - Trzcińsko Zdrój
Praktyczna Nauka Jazdy KRZYŚ Krzysztof Jerzak - Świnoujście
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców - Szczecin
Zespół Szkół Nr 23 - Warszawa
-
Przedszkole Publiczne Nr 4 - Brzeg
Prywatne Gimnazjum Nr 1 - Kraków
Prywatna Szkoła Podstawowa - Kraków
Ośrodek Wypoczynkowy "Karina" - Pszczew
Policealne Studium eCollege - Dąbrowa Górnicza
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Opole
Zespół Szkół Nr 3 - Sanok
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Katowice
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Wrocław
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Kołobrzeg
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Łomża
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Radom
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Toruń
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Zabrze
Profesjonalna Szkoła Biznesu - Tarnobrzeg
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Tomaszów Mazowiecki
Zespół Szkół Prywatnych - Sosnowiec
Beskidzkie Towarzystwo Edukacyjne - Bielsko-Biała
Zespół Szkół Mechanicznych - Radziejów
Szkoła Podstawowa nr 5 - Rawicz
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Jarosław
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Pajęczno
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Zbąszynek
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Żary
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Kielce
Centrum Kształcenia Kadr "Profesja" - Białystok
PLATON - Towarzystwo Edukacyjne - Józefów
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Gdynia
Prywatne Centrum Kształcenia Nr 2 - Warszawa
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Katowice
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Gliwice
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Ostrów Wielkopolski
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Leszno
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Gniezno
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" - Poznań
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego - Zabrze
I Liceum Ogólnokształcące - Pleszew
Muzeum Miedzi - Legnica
Restauracja PIZZA STATION - Wrocław
Ośrodek Kształcenia Kierowców "STOP" - Żagań
Ośrodek Szkolenia Motorowego przy PZMot Opole - Prószków
Ośrodek Szkolenia Motorowego przy PZMot Opole - Kędzierzyn-Koźle
Zespół Szkół Nr 3 - Bytom
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 - Kielce
Centrum Edukacyjne - Świnoujście
XI Liceum Ogólnokształcące - Kielce
Zespół Szkół Nr 3 - Chmielnik
Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zwoleń
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Zakopane
Zespół Szkół Informatycznych - Kielce
Niepubliczne Policealne Studium Zawodowe - Tarnów
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Oświęcim
Ośrodek Szkolenia Kierowców FALA - Pruszków
Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gospodarczych - Oświęcim
Zespół Szkół Ekonomicznych - Nowy Sącz
Elitarne Biuro Ochrony Biznesu "GROM" - Nowy Sącz
Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych - Bielsko-Biała
Zespół Szkół Zawodowych - Wodzisław Śląski
Zespół Szkół - Biskupiec
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Orneta
Zespół Szkół Rolniczych - Nowe Miasto Lubawskie
Zespół Szkół Nr 3 - Ełk
Ośrodek Szkolenia Motorowego "DUET" - Siemiatycze
Ośrodek Szkolenia Kierowców LISEK - Zabrze
Liceum Ogólnokształcące - Grodzisk Wielkopolski
Nauka jazdy SAMMAR - Sławków
Ośrodek Szkolenia Kierowców KAMA - Mrowino
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKROPOL - Krzyż Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO - KURS - Cieszyn
Policealna Szkoła Informatyki i Grafiki NOVUM - Katowice
Zespół Szkół Zawodowych - Rawicz
Zespół Szkół - Częstochowa
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Racibórz
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Rybnik
Zespół Szkół Ekonomicznych - Leszno
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Wodzisław Śląski
Zespół Szkół Technicznych - Wodzisław Śląski
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Żory
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich - Kalisz
Zespół Szkół Zawodowych - Środa Wielkopolska
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA - Radom
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Radom
Studium Techniki Dentystycznej w Płocku - Płock
Studium Techniki Teatralnej - Warszawa
Starogardzkie Szkoły Autonomiczne - Starogard Gdański
Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego - Mosina
Pierwsza Szkoła Programistów Baz Danych - Leszno 4
Centrum Rozwoju Edukacji i Turystyki Avida - Kępno
Prywatne Informatyczne Policealne Studium Zawodowe - Poznań
Policealne Szkoła Ochrony i Informatyki - Augustów
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży - Łomża
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach - Suwałki
Szkoła Kierowców "KADET" Tadeusz Maciejuk - Barlinek
Ośrodek Szkolenia i Dokształcania - Wadowice
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w W-wie Ośrodek Szkoleniowy w Siedlcach - Siedlce
Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT - Proszowice
Face2Face Callan School of English - Kęty
Lets GO - Kalwaria Zebrzydowska
Stowarzyszenie Lektorów Języków Obcych AE - Kraków
Instytut Słowacki - Warszawa
-
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Lublin
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Świdnica
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Legnica
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Jelenia Góra
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Biedulewicz - Augustów
Ośrodek Szkolenia Kierowców KACPEREK - Siedlce
AUTO - KURSY - Raszyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Nowa Dęba
Szkoła Nauki Jazdy Andrzej Gryglas - Nowy Dwór Mazowiecki
Auto-Szkoła Ryszard Górecki - Łódź
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław OSIOR - Lubartów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUZ" - Lubaczów
MOTOS Ośrodek Szkolenia Kierowców - Stalowa Wola
American English School - Rzeszów
Zespół Szkół Specjalnych - Dębica
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Leżajsk
Zespół Szkół - Lubaczów
Zespół Szkół Ekonomicznych - Przemyśl
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Przemyśl
Delta Plus Security - Radom
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Brzeg
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Kędzierzyn-Koźle
Pierwsze Prywatne Policealne Studium Zawodowe Dla Dorosłych - Ryki
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 - Opoczno
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Kutno
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących - Łódź
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej - Sieradz
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Tarnów
Akwarium Jazzarium - Warszawa
Zachodnie Towarzystwo Edukacyjne - Zielona Góra
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Zamość
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Wolin
Zespół Szkół - Police
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Nowogard
Liceum Ogólnokształcące - Białogard
Liceum Ogólnokształcące "OGÓLNIAK" - Szczecin
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Grudziądz
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Toruń
TEB-Edukacja - Szkoły Policealne - Bydgoszcz
Policealna Szkoła Służb Ochrony "Elektra" - Wałbrzych
Centrum Rozwoju Osobistego "HOMINI" - Oleśnica
Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej - Wrocław
Policealna Szkoła "Vademecum" - Wrocław
Native English - Szkoła Języka Angielskiego - Poznań
Medyczne Studium Zawodowe - Wolsztyn
-
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Zgorzelec
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Zamość
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Warszawa
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Twardogóra
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Solec nad Wisłą
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Mielec
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Krosno
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" - Częstochowa
Poznańska Szkoła Biznesu - Poznań
Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK - Poznań
Gimnazjum nr 11 - Katowice
Zespół Szkół Ekonomicznych - Kalisz
Zespół Szkół Zawodowych - Jaworzno
Gimnazjum - Strykowo
VI Liceum Ogólnokształcące - Szczecin
III Liceum Ogólnokształcące - Jaworzno
Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych - Bytom
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - Słupsk
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących - Gdynia
Zespół Szkół Katolickich - Gdynia
X Liceum Ogólnokształcące - Katowice
VI Liceum Ogólnokształcące - Gdynia
VIII Liceum Ogólnokształcące - Gdańsk
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego - Rybnik
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Kwidzyn
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kraków
Gimnazjum nr 2 - Wodzisław Śląski
Szkoła Języka Angielskiego SPEED - Bielsko-Biała
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Chorzów
II Prywatne Liceum dla Dorosłych - Bytom
I Liceum Ogólnokształcące - Kutno
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Bełchatów
XXXIII Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 - Poznań
Klub Nurkowania Swobodnego "WODNIK" - Katowice
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi Borzęckiej - Poznań
Jeleniogóskie Centrum Kultury - Jelenia Góra
II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu - Grudziądz
Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych - Grudziądz
Ośrodek Kształcenia Nauczycieli GRANDMET - Włocławek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 - Kożuchów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Gryfino
Kolegium Pracowników Służb Społecznych - Biłgoraj
Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony - Kraków
Policealne Studium Kosmetyczne i Fryzjerskie - Szczecin
Młodzieżowy Ośrodek Akceptacji Społecznej - Koszalin
PW "Internauka" - Wrocław
Zespół Szkół Nr 5 - Szczecinek
Zespół Szkół - Szczecinek
-
Zespół Szkół Nr 6 - Szczecin
VII Liceum Ogólnokształcące - Szczecin
Szkoły Prywatne Leonarda Piwoni - Szczecin
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Szczecin
I Liceum Ogólnokształcące - Koszalin
Gimnazjum Nr 2 - Stalowa Wola
Szkoła Podstawowa - Dzbenin
Gimnazjum Nr 91 - Warszawa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 - Warszawa
Bar "Kurna Chata" - Wrocław
Zespół Szkół Mechanicznych - Żagań
Gimnazjum Publiczne - Radomyśl Wielki
Szkoła Podstawowa - Obora
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Łochów
Gimnazjum Nr 1 - Nisko
Ośrodek Szkolenia Kierowców "JOLA" Jolanta Nazim - Klucze
Szkoła Podstawowa - Grupa
Systemy informatyczne administracji publicznej - Warszawa
Administrowanie sieciami komputerowymi - Warszawa
-
-
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Legnica
A&B Szkoła Języka Angielskiego *Native Speaker* - Warszawa
Szkoła Podstawowa SPSK - Warząchewka Polska
Zarządzanie zasobami ludzkimi - Kraków
Zarządzanie produkcją - Kraków
Zarządzanie projektami (Project Management) - Kraków
Public Relations - Kraków
Integracja europejska - fundusze unijne - Kraków
Dziennikarstwo - Kraków
Trener biznesu i organizator szkoleń - Kraków
International Business Communication - Kraków
Społeczna odpowiedzialność biznesu - Kraków
Coaching - Kraków
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Aleksandrów Łódzki
-
Zespół Szkół - Dąbrowica
Zarządzanie w Agrobiznesie - MBA - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 - Siedlce
-
NewSpeak Szkoła Językowa - Zielona Góra
Szkoła Jazdy ARO-JARO - Zgorzelec
Czarneccy Prywatna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Poznań
Akcent Szkoła Języków Obcych - Poznań
Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości - Płock
Zespół Szkół Technicznych - Gorlice
Szkoła Morska w Gdyni Sp z o.o. - Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 2 - Niepołomice
Publiczne Gimnazjum - Ciepielów
Wyższa Szkoła Profilaktyki Społecznej i Terapii - Świdnica
I Liceum Ogólnokształcące - Wschowa
Cafe Porto - Szczecin
BAILA CLUB DISCO&PUB - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Zielonka
II Liceum Ogólnokształcące - Tychy
Muzeum Rybołówstwa Morskiego - Świnoujście
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Siedlce
Centrum Kształcenia Ustawicznego - Stalowa Wola
Gimnazjum - Wandowo
Agroturystyka w Beskidzie Niskim Wiesław Tomkiewicz - Rymanów Zdrój
Gimnazjum - Jasienica Rosielna
-
Restauracja Abrams' Tower - Wrocław
Ośrodek Języków Obcych OMEGA - Grodzisk Mazowiecki
Ośrodek Języków Obcych OMEGA - Nowy Dwór Mazowiecki
Publiczne Gimnazjum Nr 12 - Włocławek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kamień Pomorski
Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Społeczne Gimnazjum STO - Starachowice

Gimnazjum Nr 1 - Tczew
Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Edukacyjnych i Diagnostycznych - Olsztyn
LXX Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
-
-
Policealna Szkoła Ekonomiczna Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Kępno
Pokoje Gościnne ONTARIO Barbara i Leszek Miotk - Mieroszyno/Jastrzębia Góra
Ośrodek Wypoczynkowy "POSEJDON" - Dźwirzyno
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" - Opole
Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zowodowego w Olsztynie - Olsztyn
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Sławno
Szkoła Podstawowa w Objeździe - Objazda
IV Liceum Ogólnokształcące - Bielsko-Biała
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Leżajsk
Kolegium Nauczycielskie - Pzemyśl
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej - Sucha Beskidzka
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 4 - Wrocław
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Zakopane
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Dobczyce
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Brzesku - Brzesko
Niepubliczna Poradania Psychologiczno - Pedagogiczna Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków - Kraków
Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno - Terapeutyczna - Tarnów
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Pionki
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Iłża
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Wyszków
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tłuszcz
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 4 - Warszawa
Zespół Placówek Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej - Warszawa
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Brodnica
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Inowrocław
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Kostrzyn nad Odrą
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Włocławek
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Nowa Sól
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Drezdenko
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Lubaczów
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Wołomin
Studium Techniki Dentystycznej w Zgierzu - Zgierz
-
Centrum Kształcenia Praktycznego - Nysa
-
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Rybnik
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Rybnik
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Śrem
Zespół Szkół Publicznych - Kleszczewo Kościerskie
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 - Gdańsk
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 - Gdańsk
Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 28 - Gdańsk
Waldorfska Szkoła Podstawowa
i Społeczne Gimnazjum nr 31 - Warszawa

Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Łask
Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Integracyjnymi - Świnoujście

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 12 - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych przy
Ośrodku Rehabilitacji i Leczenia Dzieci - Jarnołtówek

Zespół Kształcenia Podstawowego
i Gimnazjalnego Nr 26 - Gdańsk

ART-ROC Piotr Jaśkiewicz - Lwówek Śląski
Kolegium Języków Obcych w Częstochowie
Centrum Języków Europejskich - Nauczycielskie - Częstochowa

Ośrodek Agroturystyczny Rancho Rodeo - Zatom
Zajazd PTTK "Pod Roztoką" - Rytro
SZKOŁA ŻEGLARSTWA MOTOROWODNEGO I NARCIARSTWA WODNEGO "NIX" - Kraków
Szkółka jeździecka CWAŁ - Okuninka
-
Zespół Szkół Rolniczych
im. Ireny Kosmowskiej - Korolówka Osada

-
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zawadzkie
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 - Gdańsk
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Społeczne Nr 1 - Wejherowo
Szkoła Podstawowa nr 5 - Nowy Dwór Mazowiecki
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego - Bujny

Zespół Szkół Budowlanych - Brzeg
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Kluczbork
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szczawnica
Zespół Szkół Powiatowych - Myszyniec
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Mistrzostwa Sportowego - Olsztyn

XXVIII Liceum Ogólnokształcące - Kraków
-
-
Szkoły Policealne "DAK" - Kielce
Uniwersytet Przyrodniczy - Wrocław
Akademia Muzyczna - Wrocław
Wyższe Seminarium Duchowne - Legnica
Wyższa Szkoła Cła i Logistyki - Warszawa
Zespół Szkół - Świętoszów
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 18 - Elbląg
Zespół Szkół Nr 3 - Stalowa Wola
Zespół Szkół Zawodowych - Gostyń
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
ZDZ w Kielcach - Kozienice

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
Centrum Kształcenia Parczew - Parczew

Szkoła Podstawowa - Złotoria
Gimnazjum Nr 11 - Olsztyn
Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa - Piekielnik
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 1 - Lipnica Wielka
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lipnica Wielka
Zespół Szkół Mechanicznych - Śrem
Szkoła Podstawowa Nr 24 - Rzeszów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zgórze
Szkoła Podstawowa Nr 126 - Kraków
Szkoła Podstawowa - Paszenki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Alfredówka
Szkoła Podstawowa - Podborze
Szkoła Podstawowa - Sierakośce
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Trzeboś
Szkoła Podstawowa - Otałęż
Zespół Kolegiów Nauczycielskich - Ostrołęka
Zespół Szkół - Stasiówka
Szkoła Podstawowa - Jodłówka
Zespół Szkół - Wola Dębowiecka
Szkoła Podstawowa - Załuże
Szkoła Podstawowa - Rogi
Szkoła Podstawowa - Widacz
Szkoła Podstawowa - Targowiska
Szkoła Podstawowa - Hucisko
Zespół Szkół - Hłudno
Szkoła Podstawowa - Kunowice
Szkoła Podstawowa - Długie
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bożnów
Szkoła Podstawowa - Wicina
Zespół Edukacyjny - Podmokle Małe
Szkoła Podstawowa - Kaliska
Gimnazjum - Laskowice
Szkoła Podstawowa - Mamlicz
Szkoła Podstawowa - Żerniki
Zespół Szkół - Starogród
Policealne Studium Turystyki i Hotelarstwa
w Oświęcimiu - Oświęcim

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 - Lublin
Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne
"ODYS" Sp. z o.o. - Czernichów

Zespół Szkół - Jedlicze
Szkoły Ekonomiczno - Handlowe - Gdańsk
Państwowe Muzeum Etnograficzne - Warszawa
Club Plastelina - Koszalin
Filharmonia Koszalińska - Koszalin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Drawsko Pomorskie
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących - Biłgoraj
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - Kraków
Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych - Tuchola
Zespół Szkół nr 67 - Warszawa
Policealna Szkoła Kosmetyczna "TESSA" - Głogów
Zespół Szkół - Libiąż
Zespół Szkół - Książ Wielki
Gimnazjum nr 1 - Radlin
Zespół Szkół Nr 8 - Nowa Słupia
Zespół Szkół - Szubin
Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji - Szczecin
Prywatne Gimnazjum nr 47 - Warszawa
Kaszubski Uniwersytet Ludowy - Stężyca
Zespół Szkół - Straszyn
Restauracja "Zielony Dwór" - Sopot
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5 - Kraków
Zespół Szkół Technicznych - Leszno
-
-
-
-
-
-
-
Zakład Poprawczy - Jerzmanice Zdrój
-
Ogólnopolski Katalog Szkolnictwa www.szkolnictwo.pl -
Gimnazjum - Rytro
Społeczne Liceum Ogólnokształcące - Rewal
O. W. Leśny - Siemiany
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Nowogard
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Cedyni - Cedynia
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "EDUKATOR" - Gryfino
Top English School - Szczecin
Top English School - Kraków
Top English School - Elbląg
Policealne Studium Zawodowe "Fama" - Olsztyn
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu - Sandomierz
Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej - Kraków
Gimnazjum Nr 1 - Oleśnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców "SAFARI" - Zawiercie
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Łask
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 - Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Międzyrzec Podlaski
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Bydgoszcz
Ośrodek Szkoleń ENIGMA - Kielce
I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Gdańsk
Gimnazjum - Wielowieś
Prywatne Liceum - Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO - Poznań
Zespół Szkół Katolickich - Białystok
Gimnazjum Nr 14 - Kielce
Przedszkole Niepubliczne "Muszelka" - Władysławowo
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a`Paulo - Kartuzy
Przedszkole "WESOŁA PIĄTKA" - Nakło nad Notecią
Szkoła Podstawowa Specjalna w DPS w Gaju "Fiszor" - Gaj
Policealne Studium Zawodowe "EDUKATOR" - Gryfino
Liceum Ogólnokształcące - Wolin
Szkoła Policealna - Działdowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Gryfino
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 10 - Warszawa
Zespół Szkół Publicznych - Suchań
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych - Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Tarnowskie Góry
Zespół Szkół - Ludwin
-
-
Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji - Kłodzko
Gimnazjum - Wiślica
-
Studio Tańca Step Up - Poznań
Gimnazjum Nr 2 - Elbląg
-
Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK "U Andrzeja" - Ruciane Nida
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 1 - Olsztyn
Sieciowe systemy bazodanowe MICROSOFT? - Projektowanie, programowanie i zarządzanie - Koszalin
Zespół Szkół Nr 7 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 29 - Gdynia
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Radom
Biuro Turystyki Aktywnej GERTIS - Giżycko
Ośrodek Wczasowy "Nad Popradem" - Piwniczna Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Pod Jodłami - Międzylesie
-
-
-
-
-
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących - Radom
Restauracja Viva Italia - Koszalin
Szkoła Podstawowa w Jarosławcu - Jarosławiec
Gimnazjum - Iwanowice
Szkoła Podstawowa - Prostki
Gimnazjum nr 11 - Warszawa
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 - Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców.Świercz W. - Wyszków
-
Zespół Szkół - Nowy Żmigród
-
Publiczne Gimnazjum - Ryn
Gimnazjum - Haczów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Kierlikówka
-
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" - Warszawa
Kaliskie Stowarzyszenie Oświatowe EDUKATOR - Kalisz
XLVI Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Publiczne Gimnazjum Nr 8 - Łomża
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 - Kielce
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Siedlce
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Kędzierzyn-Koźle
XXVII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Gimnazjum nr 1 - Nowa Ruda
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych Nr 91 - Warszawa
Stadnina Koni Żabno - Żabno
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie - Ciechanów
Auto Szkoła "Konrad" - Falenty
Gimnazjum Nr 1 - Nowa Sól
Publiczne Gimnazjum - Tuszów Narodowy
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wysokie Koło
-
-
Kawiareton - Gdańsk
Restauracja w Pałacu Opatów - Gdańsk
Zamek Królewski w Warszawie - Warszawa
Teatr Tańca Współczesnego ARKA - Wrocław
KARCZMA RZYM - Wrocław
Gimnazjum - Goczałkowice - Zdrój
Nowoczesne metody projektowania z zastosowaniem zaawansowanych technik CAD/CAE - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 173 - Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Wesołej - Warszawa
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Konstancin-Jeziorna
Zespół Szkół Ponadpodstawowych - Sitkówka
Szkoła Podstawowa - Sitkówka
Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy "Daglezja" - Krynica-Zdrój
Szkoła Podstawowa - Trzcińsko Zdrój
Przedszkole Miejskie - Trzcińsko Zdrój
Policealne Studium Zawodowe - Połczyn Zdrój
Prywatne Studium Policealne "Profesja" - Kamień Pomorski
Przedszkole Samorządowe - Dorohusk
Studium Ochrony Osób, Mienia i Usług Detektywistycznych "Crimen II" - Jabłonna koło Warszawy
Szkoła Podstawowa - Łążyn
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Janowiec Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 2 - Golub-Dobrzyń
Publiczne Przedszkole Nr 3 - Golub-Dobrzyń
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Golub-Dobrzyń
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Ząbkowice Śląskie
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Wołów
Sądecki klub jeździecki - Ada s. c. Ujeżdżalnia koni - Wielogłowy
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "MAKOWICA" - Tylmanowa
PM-Rent water & sport equipment - Methoni Messinias - Peloponnisos
Restauracja SANTORINI - Warszawa
Restauracja ATRIO - Warszawa
Restauracja "Spiritus Sanctus" - Gdańsk
Klub Parlamentarny - Gdańsk
EMI - restauracja i pub w Pucku - Puck
Klub Black Perl - Szczecin
Kręgielnia i Karaoke Pub Emka - Koszalin
Wyższa Szkoła Biznesu - Radom
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Międzychód
Centrum Edukacyjne - Nadarzyn
Brama Jazz Cafe - Szczecin
IQ czy EQ ? Inteligencja emocjonalna i jej wpływ na nasze życie -
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 - Warszawa
-
Edukacyjna Klinika - Poradnia Profilaktyki Uzależnień - Gdynia
Szkoła Podstawowa - Dębówiec
-
Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi - Bojszowy
Zespół Szkół - Klęka
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej - Toruń
Centrum Edukacji Europejskiej - Szkoła Językowa - Piła
Teatr Pieśń Kozła - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Gniezno
Szkoła Podstawowa nr 2 - Oleśnica
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 - Polkowice
Zespół Szkół Nr 1 - Wałbrzych
Zespół Szkół Nr 7 - Wałbrzych
Centrum Przygody i Turystyki - Łódź
Szkoła Podstawowa w Wiadernie - Wiaderno
Publiczna Szkoła Podstawowa w Izbicku - Izbicko
Szkoła Podstawowa - Ligota Książęca
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Wejherowo
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi - Kluczbork

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 - Kędzierzyn-Koźle
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 - Stalowa Wola
Szkoła Podstawowa - Poraż
Centrum Kształcenia Praktycznego - Sanok
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Sanok
Szkoła Podstawowa - Hyżne
Szkoła Podstawowa z Filią w Bazarach - Dylągówka
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Chmielnik
Szkoła Podstawowa - Boguchwała
Szkoła Podstawowa - Błażowa Dolna
Publiczna Szkoła Podstawowa - Futoma
Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Dynów
Zespół Szkół Nr 4 - Ropczyce
Szkoła Podstawowa - Zarzecze
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Przeworsk
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Przeworsk
Szkoła Podstawowa - Medyka
Szkoła Podstawowa - Krzywcza
Szkoła Podstawowa - Młodowice
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Rudnik nad Sanem
Szkoła Podstawowa - Wadowice Górne
Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem - Tuszów Narodowy
Szkoła Podstawowa - Tuszyma
Szkoła Podstawowa - Borowa
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Mielec
Szkoła Podstawowa Nr 11 - Mielec
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Mielec
Szkoła Podstawowa - Albigowa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Łańcut
Szkoła Podstawowa - Nowa Grobla
Zespół Szkół Publicznych - Cieszanów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Lubaczów
Zespół Szkół - Brzóza Królewska
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Biała Podlaska
Zespół Szkół Publicznych - Jedlicze
Publiczna Szkoła Podstawowa - Lipnica
Zespół Szkół - Osiek Jasielski
Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów
Szkoła Podstawowa Nr 19 - Rzeszów
Podstawowa Szkoła Sportowa Nr 17 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Wschowa
Szkoła Podstawowa - Siedlnica
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Nowa Sól
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 32 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 23 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 11 - Toruń
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Grudziądz
I Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Bydgoszcz
Agencja Żeglarska D3 - Szkoła Dobrego Żeglowania - Łódź
Szkoła Podstawowa - Janowiec Wielkopolski
Szkoła Filialna - Drożdzienica
Szkoła Podstawowa (nieistniejąca) - Zbójno
Szkoła Podstawowa - Czaple
Liceum Ogólnokształcące - Więcbork
Szkoła Podstawowa - Sypniewo
Zespół Szkół Nr 2 - Rypin
Publiczna Szkoła Podstawowa - Pocierzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa - Dobre
Zespół Szkół Nr 32 - Bydgoszcz
Pierwsze Gimnazjum Autorskie w Wesołej - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - Jaworzno
Szkoła Podstawowa Nr 63 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 227 - Warszawa
Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju - Łomnica Zdrój
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 - Sobótka
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Zabrze
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Człuchów
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej (nieistniejąca) - Bydgoszcz
Centrum Edukacyjne Niemiecko - Polskiej Fundacji "NADZIEJA" - Szamotuły
Szkoła Podstawowa nr 5 - Leszno
Gimnazjum nr 28 - Bydgoszcz
II Liceum Ogólnokształcące - Bielsk Podlaski
Gimnazjum nr 119 - Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 76 (nieistniejąca) - Warszawa
Roczne Podyplomowe Studium Menedżerskie (w Białymstoku) - Białystok
Gimnazjum Nr 1 - Izdebki
Zespół Szkół Publicznych - Suchożebry
Zespół Szkół Nr 1 - Kościan
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Biała Podlaska
Społeczna Szkoła Muzyczna I i II st. - Krosno
Szkoła podstawowa nr 9 (nieistniejąca) - Bielawa
HUZAR Sp. z o.o. - Grabica
Szkoła Podstawowa nr 5 - Czechowice-Dziedzice
Szkoła Podstawowa nr 40 (nieistniejąca) - Szczecin
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Przemysłu Szklarskiego (nieistniejąca) - Szczytna
Zespół Placówek Oświatowych - Kadzidło
Szkoła Podstawowa - Łebcz
Szkoła Podstawowa - Łebcz
Szkoła Podstawowa - Połchowo
Szkoła Podstawowa Nr 27 - Rybnik
Szkoła Podstawowa Nr 16 - Rybnik
Gimnazjum Prywatne nr 1 - Lipno
Zespół Szkół Specjalnych - Lipno
Szkoła Podstawowa - Gola
Szkoła Podstawowa - Chełmce
Ośrodek Szkolenia Zawodowego PUHiT - Kraków
Przedszkole Nr 1 - Koluszki
Zespół Szkół - Nałęczów
II Liceum Ogólnokształcące - Włocławek
Szkoła Podstawowa nr 9 (nieistniejąca) - Włocławek
Szkoła Podstawowa nr 13 (nieistniejąca) - Inowrocław
Szkoła Podstawowa nr 1 (nieistniejąca) - Darłowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Czyżew
Zespół Szkół Nr 1 - Czeladź
Gimnazjum Nr 104 - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Wągrowiec
-
Szkoła Podstawowa Nr 118 - Wrocław
Gimnazjum Gminne - Sobótka
Krakowska Szkoła Tenisa - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Warszawa
Zespół Szkół Zawodowych - Iłowo-Osada
Szkoła Podstawowa nr. 8 (nieistniejąca) - Zakopane
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Marii Konopnickiej (nieistniejąca) - Łódź
Uniwersytet Przyrodniczy - Wrocław
Zespół Szkół - Łubianka
-
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Jarosław
Szkoła Podstawowa w Woli Malowanej (nieistniejąca) - Wola Malowana
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 - Knurów
BIELAWIANKA - Bielawa
Szkoła podstawowa nr 1 (nieistniejąca) - Bardo
Szkoła Podstawowa nr 16 - Koszalin
Szkoła Podstawowa nr 15 - Koszalin
Szkoła Podstawowa nr 11 - Koszalin
Szkoła Podstawowa nr 8 - Koszalin
Ognisko Muzyczne - Bielawa
Szkoła Podstawowa w Bardo filia w Brzeźnicy (nieistniejąca) - Brzeźnica
Szkoła Podstawowa nr 2 (nieistniejąca) - Bardo
Liceum Ogólnokształcące (nieistniejące) - Barlinek
Szkoła Podstawowa nr 3 - Lipno
Zespół Szkół Zawodowych - Janów Lubelski
Szkoła Podstawowa - Suchy Las
Gimnazjum nr 2 - Kolbuszowa
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Kwidzyn
Muzeum Historyczne w Przasnyszu - Przasnysz
Szkoła Podstawowa nr 3 - Grudziądz
Szkoła Podstawowa nr 2 - Głubczyce
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopicach - Kopice
Gimnazjum nr 2 - Tczew
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 - Brzeg
Szkoła Podstawowa - Sławsk
Zespół Szkół - Dąbrowa Biskupia
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna - Słupsk
Szkoła Podstawowa - Lesko
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowa Dęba
Szkoła Podstawowa nr 4 - Krosno
Zespół Szkół Nr 4 - Konstantynów Łódzki
Szkoła Podstawowa nr 130 - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 4 - Zgierz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 14 - Bydgoszcz
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Słupsk
Szkoła Podstawowa nr 2 - Tarnów
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Lublin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - Bochnia
Gimnazjum nr 3 - Krosno
Zespół Szkół Agrobiznesu - Rogoźno
Szkoła Podstawowa - Ryczywół
Zespół Szkół Specjalnych nr 98 - Warszawa
Szkoły Przymierza Rodzin nr 2 - Warszawa
Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego - Warszawa
Zespół Szkół - Rybno
Szkoła Podstawowa - Jabłonica
Szkoła Podstawowa - Przysieki
Szkoła Podstawowa - Dębowiec
Zespół Szkół Nr 1 - Biała Piska
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Jasło
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Brzozów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Zagórów
Gimnazjum - Izbica Kujawska
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Warszawa
Szkoła Języków Obcych EMPIK JUNIOR - Warszawa
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Toruń
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Sosnowiec
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Rzeszów
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Łódź
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Lublin
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Koszalin
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Kielce
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Kalisz
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Gniezno
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Gliwice
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Elbląg
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Częstochowa
Szkoła Języków Obcych EMPIK - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 52 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 11 - Rzeszów
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ząbrowie - Ząbrowo
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Pisz
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Krosno
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Międzyrzecz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Śrem
Szkoła Podstawowa - Krempna
Szkoła Podstawowa - Haczów
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Rzeszów
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Zielona Góra
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Żary
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Żary
Szkoła Podstawowa - Klenica
Szkoła Podstawowa - Zbąszynek
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 - Świebodzin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Nowa Sól
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Żnin
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Rypin
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Mogilno
Szkoła Podstawowa Nr 36 - Bydgoszcz
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 - Włocławek
Gimnazjum Nr 1 - Świecie
Gimnazjum Nr 1 - Chełmża
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Siedlce
Szkoła Podstawowa Nr 314 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 260 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 25 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 231 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 16 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 114 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 110 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 38 - Warszawa
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław
Zespół Szkół Nr 4 - Włocławek
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Włocławek
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego - Bydgoszcz
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Smólnik
Szkoła Podstawowa - Śliwice
Szkoła Podstawowa - Lniano
Szkoła Podstawowa - Bukowiec
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 - Brzeg
Ośrodek Szkolenia EFEKT - Nowy Sącz
IV Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Medycznych (nieistniejąca) - Koszalin
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO (nieistniejąca) - Szczecin
-
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Koszalin
Liceum Ogólnokształcące STO (nieistniejąca) - Koszalin
Gimnazjum Gminne - Malbork
Szkoła Litewska "ŽIBURYS" - Sejny
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (nieistniejąca) - Koszalin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 - Biskupiec
Publiczne Gimnazjum - Szczuczyn
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 - Grajewo
Zespół Szkół Nr 1 - Malbork
Publiczne Gimnazjum - Fabianki
Publiczne Gimnazjum - Dobre
Zespół Szkół - Siedlec
Zespół Szkół Specjalnych Nr 90 - Warszawa
Zespół Szkół Publicznych - Rząśnik
Zespół Szkół Publicznych - Tarnowiec
Ośrodek Szkolenia Kierowców BETA - Piastów
Publiczne Gimnazjum - Korytnica
Publiczne Gimnazjum - Kosów Lacki
Zespół Oświatowy - Bielany
Zespół Szkół Publicznych - Jeruzal
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące - Sokołów Podlaski
Zespół Szkół - Sochaczew
Gimnazjum Publiczne - Zawidz Kościelny
Gimnazjum Miejskie - Sierpc
Zespół Szkół - Krzesk - Królowa Niwa
Gimnazjum - Skórzec
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Zatory
Zespół Szkół nr 4 z klasami sportowymi - Pułtusk
Publiczne Gimnazjum - Obryte
Gimnazjum - Słupno
Publiczne Gimnazjum - Słubice
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Blichowo
Zespół Szkół - Karczew
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 - Otwock
Publiczne Gimnazjum - Zaręby Kościelne
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Ostrów Mazowiecka
Szkoła Językowa BEST WAY - Radomsko
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Babimost
Zespół Szkół Nr 9 - Włocławek
Gimnazjum Nr 2 - Włocławek
Zespół Szkół Nr 15 - Toruń
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Tuchola
Zespół Szkół - Żalno
Zespół Szkół - Obrowo
Zespół Szkół - Wałdowo
Publiczne Gimnazjum - Rogowo
Gimnazjum Gminy Brzuze - Ostrowite
Publiczne Gimnazjum - Chalin
Zespół Szkół - Dobrcz
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii - Smolnik
Gimnazjum Nr 39 - Szczecin
Zespół Szkół Nr 3 - Dąbki
Zespół Szkół - Szczecinek
Zespół Szkół Nr 9 - Gdynia
Zespół Szkół Nr 10 - Gdynia
Gimnazjum Nr 9 - Gdańsk
Zespół Szkół Publicznych - Godziszewo
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 - Malbork
Zespół Szkół - Ryjewo
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - Kościerzyna
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Kościerzyna
Zespół Szkół - Cedry Wielkie
Zespół Szkół Nr 2 - Pruszcz Gdański
Katolicke Szkoły Niepubliczne - Pruszcz Gdański
Zespół Szkół - Przechlewo
Gimnazjum - Miastko
Zespół Szkół Nr 4 - Suwałki
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 1 - Białystok
Publiczne Gimnazjum Nr 7 - Białystok
Publiczne Gimnazjum Nr 5 - Białystok
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Białystok
Zespół Szkół - Szumowo
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości - Zambrów
Gimnazjum - Ciechanowiec
Liceum Ogólnokształcące - Suchowola
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Sokółka
Zespół Szkół - Kuźnica
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Jasionówka
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Promyk" - Goniądz
Zespół Szkół - Kleszczele
Gimnazjum - Radziłów
Zespół Szkół z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego - Orla
Zespół Szkół Nr 3 - Bielsk Podlaski
Zespół Szkół - Bielsk Podlaski
Gimnazjum - Wasilków
Gimnazjum - Turośń Kościelna
Gimnazjum - Michałowo
Zespół Szkół Specjalnych - Augustów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Przemyśl
Publiczne Gimnazjum - Lesko
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Grębów
Zespół Szkół - Stępina
Zespół Szkół - Pysznica
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Bojanów
Zespół Szkół - Sucha Beskidzka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Sanok
Gimnazjum Nr 4 - Sanok
Zespół Szkół - Łąka
Społeczne Liceum Ogólnokształcące - Chmielnik
Społeczne Gimnazjum - Chmielnik
Gimnazjum - Chmielnik
Zespół Szkół Nr 3 - Ropczyce
Zespół Szkół - Tryńcza
Zespół Szkół - Gniewczyna Łańcucka
Zespół Szkół - Kurzyna Średnia
Zespół Szkół - Stary Dzików
Zespół Szkół - Ruda Różaniecka
Gimnazjum - Narol
Gimnazjum - Nowa Sarzyna
Zespół Szkół Publicznych - Wróblik Szlachecki
Zespół Szkół Publicznych - Łęki Dukielskie
Gimnazjum Publiczne - Pruchnik
Zespół Szkół - Gumniska
Zespół Szkół - Grabiny
Zespół Szkół - Czarna
Zespół Szkół - Siedliska-Bogusz
Zespół Szkół - Jabłonica Polska
Publiczne Gimnazjum - Gracze
Gimnazjum - Otmuchów
Diecezjalne Gimnazjum i Diecezjalne Liceum Humanistyczne - Nysa
Zespół Szkół - Ścinawa Mała
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO - Kluczbork
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Bierawa
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 - Kędzierzyn-Koźle
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 - Kędzierzyn-Koźle
Zespół Szkół w Kietrzu - Kietrz
Gimnazjum - Kietrz
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 65 - Warszawa
Zespół Szkół Nr 41 - Warszawa
Zespół Szkół Nr 76 - Warszawa
Zespół Szkół Nr 43 - Warszawa
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 - Warszawa
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 - Warszawa
Gimnazjum Nr 110 - Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 16 - Warszawa
l Katolickie Liceum Społeczne - Warszawa
Gimnazjum Nr 32 - Warszawa
Zespół Szkół Samochodowych - Radom
Zespół Szkół Nr 2 - Płock
Zespół Szkół Społecznych STO - Żyrardów
Zespół Szkół Specjalnych - Żuromin
Publiczne Gimnazjum - Kazanów
Zespół Szkół - Długosiodło
Zespół Szkół Specjalnych - Brańszczyk
Gimnazjum Nr 1 - Wołomin
Gimnazjum - Tłuszcz
Gimnazjum - Jadów
SPIKER Centrum Języka Angielskiego - Nysa
Gimnazjum nr 1 - Szczecinek
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Warnino
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Myślibórz
Gimnazjum nr 1 - Stargard Szczeciński
Publiczne Gimnazjum - Dąbrówka
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 Prywatne Gimnazjum Nr 1 - Marki
Zespół Szkół - Szydłowiec
Zespół Szkół - Sochaczew
Publiczne Gimnazjum - Winnica
Publiczne Gimnazjum - Sypniewo
Gimnazjum - Różan
Publiczne Gimnazjum - Młynarze
Szkoły Klubu Inteligencji Katolickiej - Podkowa Leśna
Zespół Szkół - Trojanów
Gimnazjum - Sońsk
Zespół Szkół Nr 1 - Ciechanów
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - Strzelce Krajeńskie
Restauracja IL CAMINETTO - Warszawa
Restauracja MILANO - Warszawa
Zespół Szkół Budowlanych - Zakopane
Zespół Szkół Publicznych - Bruśnik
Zespół Szkół - Zawoja
NOWA VERA ITALIA - Warszawa
Restauracja VENEZIA - Warszawa
Gimnazjum - Podegrodzie
Restauracja MILLE GUSTI - Warszawa
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Tarnów
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna Nr 4 - Nowy Sącz
Zespół Szkół Nr 11 - Kraków
Restauracja BACIO DI ANGELO - Warszawa
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 - Kraków
Zespół Szkół - Wieliczka
Restauracja BACIO - Warszawa
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Wieprz
Restauracja GREEN WAY - Warszawa
Zespół Szkół Samorządowych - Sułkowice
Zespół Szkół Nr 3 - Czasław
SUPAROM THAI FOOD - Warszawa
Gimnazjum - Moszczenica
Publiczne Gimnazjum - Szczurowa
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących - Łódź
Gimnazjum Nr 2 - Łuków
PALMA - Warszawa
Restauracja MEDITERANO - Warszawa
Restauracja Rycerska - Warszawa
CHŁOPSKIE JADŁO - Warszawa
Karczma SOLE - Mszczonów
Restauracja PUSZKIN - Warszawa
FOLK GOSPODA - Warszawa
Restauracja Warszawska - Warszawa
Restauracja "Stara Szafa" - Warszawa
Dom Restauracyjny "Florian" - Warszawa
Restauracja "Słowiańska" - Warszawa
Pierogarnia ZAPIECEK - Warszawa
Karczma na Piwnej - Ożarów Mazowiecki
ŚWIĘTOSZEK - Warszawa
Restauracja HONORATKA - Warszawa
Gospoda pod Młynem - Warszawa
Restauracja SARMACJA - Warszawa
Restauracja "U Krzymka" - Warszawa
VILLA MOLDOVA - Warszawa
Restauracja CORAZZI - Warszawa
-
KILIMANJARO RESURSA - Warszawa
CAFE SENTYMENT - Warszawa
Restauracja KASZTELAN - Warszawa
Restauracja "Kuchnie Świata" - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Żerków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Jarocin
Zespół Szkół Nr 3 - Jarocin
Zespół Szkół - Siedlemin
Szkoła Podstawowa - Sarbinowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kruszwica
Restauracja SPOTKANIE - Warszawa
BALSAM - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Borek Wielkopolski
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Trzemeszno
Zespół Szkół - Krzyż Wielkopolski
Restauracja PODWALE - Warszawa
Zespół Szkół - Sławno
ENVY - Warszawa
Gimnazjum Nr 3 - Police
Restauracja AZYL - Warszawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Płoty
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Złocieniec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Karlino
Restauracja EUFORIA - Warszawa
Liceum - Studium - Słupsk
Restauracja "Cztery Pory" - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych - Grajewo
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Łomża
Zespół Szkół - Sokółka
Restauracja PORTO PRAGA - Warszawa
TAQUERIA MEXICANA - Warszawa
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 - Ostrołęka
Zespół Szkół nr 2 - Nowy Dwór Mazowiecki
Zespół Szkół Publicznych - Mrozy
Restauracja SUSZARNIA - Warszawa
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Trzebinia
MAGURO SUSHI BAR - Warszawa
BESUTO SUSHI BAR - Warszawa
Zespół Szkół - Jordanów
Zespół Szkół nr 3 - Olkusz
Restauracja TENSUSHI - Warszawa
Zespół Szkół - Centrum Edukacyjne - Więcbork
Zespół Szkół i Placówek - Radziejów
Zespół Szkół Zawodowych - Wołów
Zespół Szkół Nr 4 - Wałbrzych
Restauracja 77 SUSHI - Warszawa
Restauracja MAHARAJA - Warszawa
Restauracja INDIA CURRY - Warszawa
Restauracja ZORBA - Warszawa
Restauracja PROWANSJA - Warszawa
U Lautreca - Warszawa
Restauracja "Smaki Warszawy" - Warszawa
FUNKY JIMMY - Warszawa
Studium Dobrego Smaku - Milanówek
Restauracja YOU&ME - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Wąpielsk
Restauracja CARPE DIEM - Warszawa
Restauracja Staromiejska BORUTA - Warszawa
METRO JAZZ KLUB - Warszawa
HONG KONG HOUSE - Warszawa
CESARSKI PAŁAC - Warszawa
Restauracja RED ORANGE - Warszawa
Restauracja WOOK - Warszawa
MAŁA SERBIA - Warszawa
Restauracja T.G.I. Friday`s - Warszawa
Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego - Opatów
Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. - Sokołów Małopolski
Polsko-Amerykańska Szkoła Języków Obcych Interlink - Otwock
HIGH TIME Centrum Języków Obcych - Kobyłka
Centrum Języków Obcych - Mława
Szkoła Kierowców "U KACZORKA" Mariusz Kaczmarski - Radzymin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DRIVER" - Przeworsk
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Nowaczyk - Września
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kadet" Bernacik Sławomir - Krotoszyn
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ZASADA" - Słubice
Szkoła Nauki Jazdy Piotr Madziak - Międzyrzecz
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Głuchowski - Braniewo
Zespół Szkół - Kowal
Zespół Szkół Zawodowych - Wąbrzeźno
Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Świecie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Nowe
Szkoła Podstawowa - Kościelec
Szkoła Podstawowa - Zbójno
Cafe Sanatorium - Sopot
Restauracja CHICAGO`S - Warszawa
Szkoła Podstawowa - Jabłonna
Publiczna Szkoła Podstawowa - Chwalibożyce
Zespół Szkół Społecznych - Lubin
Bulaj Klub - Gdynia
Ośrodek Szkolno- Wychowawczy - Dęblin
Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum - Gorzów Wielkopolski
TAMTAM - Warszawa
Zespół Szkół Samorządowych - Augustów
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Sokółka
Bukszpryt - Klub Studecki - Gdynia
Blues Club - Gdynia
Restauracja KWAI - Warszawa
Zespół Szkół - Przykona
Zespół Szkół Placówek Oświatowych - Boronów
Gimnazjum nr 1 - Koszęcin
Gimnazjum - Klucze
Zespół Szkół - Juchnowiec
Zespół Placówek Oświatowych - Kije
Gimnazjum nr 1 - Gostynin
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Opole
Restauracja "Senator" - Warszawa
Gimnazjum nr 1 - Wodzisław Śląski
Gimnazjum nr 2 - Żywiec
KLUB ŻAK - Gdańsk
Zajazd Mazowiecki - Ostrów Mazowiecka
WILLA NA PAŃSKIEJ - Warszawa
Gimnazjum Nr 2 - Tarnów
Zespół Szkół Nr 1 - Kalwaria Zebrzydowska
Restauracja "U Aktorów" - Warszawa
Zespół Szkół Nr 9 - Bydgoszcz
Zespół Szkół Nr 3 - Nisko
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Koszalin
Ucho - Klub Muzyczny - Gdynia
Publiczne Gimnazjum Nr 30 - Łódź
Publiczne Gimnazjum Nr 1 - Zduńska Wola
Tawerna Pub - Wejherowo
Karczma Kurpiowska "OSTOJA" - Ostrołęka
IV Liceum Ogólnokształcące - Bytom
Zespół Szkół - Gubin
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 z klasami sportowymi - Chełm
Klub "Soho" - Sopot
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Włodawa
Restauracja NA PROWINCJI - Warszawa
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Świdnik
Gimnazjum Nr 1 - Świdnik
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Ryki
Klub "PapryKA" - Sopot
SAME FUSY - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych - Krapkowice
Gimnazjum Nr 1 - Lidzbark Warmiński
Klub CAFE SZPARKA - Warszawa
Gimnazjum Samorządowe Nr 1 - Iława
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Wydminy
Klub "Negatyw" - Gdańsk
EL MARIACHI - Warszawa
Klub "Mefisto" - Gdynia
Latino Cafe - Sopot
Klub "Ryś" - Gdańsk
Gimnazjum Nr 6 - Szczecin
Restauracja BORDO - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Ustka
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Trzcianka
Restauracja FIGARO - Płock
Klub "Anawa" - Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 3 - Chrzanów
FIESTA MEXICANA - Warszawa
Klub Faktoria - Sopot
DA GRASSO - Warszawa
Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących - Olsztyn
Restauracja "Pod Retmanem" - Warszawa
Club sixty9 - Sopot
Zespół Szkół Nr 3 - Jasło
Centrum Stocznia Gdańska - Gdańsk
PIZZA SORENTO - Warszawa
Restauracja SENSI SUSHI - Warszawa
Zespół Szkół w Sadowiu - Sadowie
Klub "C.O.B.E" - Gdańsk
Zespół Szkół - Maków Podhalański
Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny - Rostarzewo
Klub Atelier - Gdańsk
Zespół Szkół - Potulice
Taboo Klub - Gdynia
Gimnazjum - Łyszkowice
Restauracja Sushi IZUMI - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Sędziejowice
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego - Buczek
Restauracja Sushi TAHATA - Warszawa
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Rusiec
Zespół Szkół Rolniczych - Henryków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Szprotawa
Zespół Szkół Nr 1 - Nowe Miasteczko
Zespół Szkół Technicznych - Skwierzyna
Zespół Szkół Nr 3 - Łuków
Zespół Szkół nr 1 - Łęczna
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Cyców
Restauracja DECO KREDENS - Warszawa
Zespół Szkół - Niedrzwica Duża
Piwiarnia Warka - Gdynia
Zespół Szkół - Pawłów
Restauracja CAFE KREDENS - Warszawa
Publiczne Gimnazjum - Dwikozy
Restauracja "Grand Kredens" - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych - Ostrowiec Świętokrzyski
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Ostrowiec Świętokrzyski
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Chęciny
Klub "Intro" - Gdańsk
Restauracja NONSOLOPIZZA - Warszawa
Klub "Piękni, młodzi i bogaci" - Gdańsk
FABRYKA TRZCINY - Warszawa
Restauracja HONEY - Warszawa
Akademicki Klub PG "Kwadratowa" - Gdańsk
Family Cafe SMART - Warszawa
Restauracja ALEGLORIA - Warszawa
Restauracja SAPORI D`ITALIA - Warszawa
Restauracja MOONSFERA - Warszawa
ZEN Jazz Bistro - Warszawa
Restauracja KOM - Warszawa
Bistro CZAJI - Warszawa
CEPROWNIA - Warszawa
PASSE PARTOUT - Warszawa
Restauracja ANYTIME - Warszawa
Restauracja "Wielki Błękit" - Gdańsk
Restauracja GINGER - Warszawa
Restauracja "Malaga" - Kolbudy
WINE BAR - Warszawa
Restauracja PORTUCALE - Warszawa
Restauracja Japońska "Dom Sushi" - Sopot
BELUGA - Warszawa
Restauracja "Villa Palladium" - Gdańsk
MIRADOR - Warszawa
Stacja de Luxe - Gdańsk
Restauracja "Srebrny Młyn" - Gdańsk
EL POPO - Warszawa
Restauracja CHIANTI - Warszawa
Restauracja "Meta" - Sopot
Restauracja FORTECA - Warszawa
Restauracja ABSYNT - Warszawa
EMBASSY - Warszawa
Pizzeria - Restaurant Napoli - Gdańsk
Pan Tadeusz - Chwaszczyno
Sakana Sushi Bar - Warszawa
Klun "Mandarynka" - Sopot
Restauracja DOM POLSKI - Warszawa
Restauracja "Jaszczurówka" - Gdańsk
Dworek "Admirał" - Sopot
WINERIA - Warszawa
Dwór Kaszubski MAGNAT - Bojano k. Gdyni
Restauracja "Dwa Światy" - Gdynia
Restauracja RED ROSE - Kaski
CICO - Come In & Chill Out - Gdańsk
Restauracja TOMO SUSHI - Warszawa
Boolvar Club - Gdynia
TRATTORIA TI AMO - Warszawa
Tawerna "TUŻ ZA HORYZONTEM" - Warszawa
Restauracja SOCIETE - Warszawa
Restauracja Japońska INABA - Warszawa
Restauracja LA STRADA - Warszawa
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "MAGNUS" - Wrocław
Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych - Przemyśl
Ośrodek Sportów Lotniczych przy Aeroklubie Ziemi Wałbrzyskiej - Wałbrzych
FIGARO - Warszawa
Centrum Edukacyjne Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH - Warszawa
Policealne Studium Usług Pocztowych i Telekomunikacyjnych - Białystok
Restauracja BACCARA 2 - Warszawa
Restauracja BACCARA 1 - Warszawa
Restauracja NUVOLARI - Warszawa
Restauracja LIVING ROOM - Warszawa
L`Angolo di Roma Ristorante Italiano - Warszawa
Bohema Jazz Club - Gdynia
BLUE CACTUS - Warszawa
Big Johny II - Gdańsk
Restauracja CALABRIA - Warszawa
Jazz Cafe "Iluzja" - Sopot
Viva Club Sopot - Sopot
Restauracja GALEON - Warszawa
Villa Eva i Restauracja, Winiarnia, Kawiarnia - Gdańsk
Hotel-Restauracja Villa Baltica - Sopot
PRZY TRAKCIE - Warszawa
OktoberFest Pub & Restauracja - Gdynia
Bar KROKIECIK - Warszawa
V Bar - Sopot
RUBIKON - Warszawa
Elypse Club - Gdynia
Cafe Ferber - Gdańsk
BORPINCE - Warszawa
Restauracja "POD GIGANTAMI" - Warszawa
Restauracja "Miasto Aniołów" - Gdańsk
Studio Buffo - Warszawa
Wesela w Holiday Inn Gdańsk - Gdańsk
Róża Wiatrów - Warszawa
Restauracja "Tutta Mia Cucina Italiana" - Gdynia
Giovanni Rubino - Warszawa
ARSENAŁ - Warszawa
Restauracja "Tequila" - Rumia
Restauracja "Tenisowa" - Gdańsk
Tawerna "Papaj" - Sopot
Villa Riccona - Ożarów Mazowiecki
Stash Café II - Montréal Nostalgie - Warszawa
Restauracja "Sushi 77" - Sopot
Restauracja "U SIWKA" - Warszawa
Kamienne Schodki - Warszawa
Restauracja "Roster" - Gdańsk
Restauracja "Roster" - Gdynia
Restauracja ORCHIDEA - Warszawa
Restauracja "Rooster" - Sopot
Stacja Rynek - Warszawa
Restauracyjka "TROJA" - Gdańsk
Restauracyjka "Pasibrzuch" - Gdańsk
Zespół Szkół Katolickich - Złotów
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Wolsztyn
Radio Cafe - Warszawa
Restauracja "Żabusia" - Gdańsk
Publiczne Gimnazjum Gminne - Iłża
Zespół Szkół nr 2 - Garwolin
Restauracja NEI FIORI - Warszawa
Pierwsze Społeczne Gimnazjum - Gdynia
Gimnazjum Nr 3 - Gdynia
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa - Gdynia
Gimnazjum Nr 10 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 39 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 82 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 79 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 76 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 58 - Gdańsk
Restauracja "U BARSSA" - Warszawa
Zespół Szkół Nr 2 - Pelplin
LITERATKA - Warszawa
Zespół Szkół Nr 1 - Pelplin
Zespół Szkół Publicznych - Skarszewy
Zespół Szkół Publicznych - Szlachta
Zespół Szkół nr 2 w Gruszowie - Gruszów
Restauracja "Villa Uphagena" - Gdańsk
Gimnazjum nr 16 - Wrocław
Zespół Szkół Integracyjnych - Wałbrzych
Restauracja "U DEKERTA" - Warszawa
Zespół Szkół Nr 8 - Żory
Restauracja "Stary Dom" - Gdańsk
Castello Ristorante Italiano - Warszawa
Zajazd Tip-Top - Iganie Nowe
Zespół Szkół - Zawiercie
Gimnazjum Nr 1 - Turek
Sheesha Lounge - Warszawa
Ristorante Italiano Rusticoni - Warszawa
Restauracja ZADRA - Warszawa
Restauracja "Sabat przy Łysej Górze" - Sopot
Restauracja Staroświecka - Warszawa
Restauracja C.K. OBERŻA - Warszawa
Restauracja Cafe L` Europe - Warszawa
Restauracja Św. Huberta - Gdańsk
Cech Rzemiosł Różnych - Nowy Targ
OSK Nova - Łańcut - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Łańcut
Restauracja Belvedere - Warszawa
Restauracja "Hipodrom" - Sopot
Restauracja "Kuracyjna" - Gdynia
Restauracja "GNIAZDO" - Grodzisk Mazowiecki
Restauracja "La Vita" - Gdynia
Restauracja "Euro" - Gdańsk
Pizzeria na Nowolipkach - Warszawa
Restauracja "Dobry Adres" - Gdynia
Paparazzi - Warszawa
Restauracja Bar "Boma" - Gdańsk
OFFICYNA - Warszawa
Rarytas - Restauracja - Gdańsk
Mar y sol - Warszawa
Tewerna "Plaża Piratów" - Sopot
Restauracja, Pub "Patio" - Gdańsk
Jazz & Club HotL - Warszawa
Restauracja "Pani Walewska" - Gdańsk
Galeria Bali & Buddha Club - Warszawa
Oberża pod Turbotem - Reda
Restauracja "Nautilus" - Gdańsk
DOMINIUM - Warszawa
BLA-BLA - Warszawa
Restauracja "Latający Holender" - Gdańsk
Bufet "Centrum" Remark - Warszawa
Restauracja "Kreta" - Gdańsk
Browarnia Królewska - Warszawa
Karczma "Zochlina" - Rumia
Barek Polna - Warszawa
Karczma "Trzy Dęby" - Gdańsk
Restauracja Augustus - Warszawa
Karczma Rzym - Reda
Tewerna "Kapitan Cook" - Gdynia
DOROŻKARNIA - Warszawa
Sushi Bar "Kansai Sushi" - Gdańsk
Pałac Kultury i Nauki - Warszawa
Restauracja "Gospoda Gdańska" - Gdańsk
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego - Warszawa
Restauracja "El Chico" - Sopot
Restauracja "Dobra Qchnia" - Gdynia
Teatr BAJKA - Warszawa
Restauracja "Cztery Strony Świata" - Gdańsk
Kinoplex "FEMINA" - Warszawa
"Cristal" - Gdańsk
Kino "WISŁA" - Warszawa
DKF Overground - Warszawa
Kinoteka Multiplex - Warszawa
Kino "LUNA" - Warszawa
Kino ATLANTIC - Warszawa
MULTIKINO - Warszawa
Restauracja "Chłopskie Jadło" - Gdańsk
Cafe Sanatorium - Sopot
Sokołowski Ośrodek Kultury - Sokołów Podlaski
BULAJ - Restauracja & Pub - Sopot
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim - Sokołów Podlaski
Restauracja "Beijing" - Gdańsk
Bar-Restauracja "OPERA" - Gdańsk
Muzeum Diecezjalne w Siedlcach -
-
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach - Siedlce
Restauracja Kubicki - Gdańsk
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu - Radom
Restauracja "Puerto siesta" - Gdańsk
Kino "HELIOS" - Radom
Dom Kultury "IDALIN" - Radom
Klub "Wieloryb" - Sopot
Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu - Radom
Teatr Powszechny - Radom
Restauracja "Sphinx" - Gdańsk
Muzeum im. Jacka Malczewskiego - Radom
Restauracja Scampi - Gdańsk
Muzeum Regionalne w Pułtusku - Pułtusk
Restauracja "Chatka Dobrego Smaku" - Gdańsk
Muzeum Regionalne w Piasecznie - Piaseczno
Muzeum im. Oskara Kolberga - Przysucha
Restauracja "Pueblo" - Gdynia
Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego - Pruszków
Restauracja "Pasja" - Gdynia
Miejski Ośrodek Kultury - Pionki
Restauracja "Fish House" - Gdańsk
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Piaseczno
Miejski Dom Kultury - Ostrów Mazowiecka
Ostrołęckie Centrum Kultury - Ostrołęka
Muzeum Kultury Kurpiowskiej - Ostrołęka
Nowodrworski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Nowy Dwór Mazowiecki
Marecki Ośrodek Kultury - Marki
Miejski Ośrodek Kultury - Legionowo
Restauracja "Etnica" - Gdynia
Restauracja "Eureka" - Gdynia
Restauracja "Villa Czersk" - Czersk
Muzeum Walki i Męczeństwa w Palmirach - Palmiry
Muzeum Woli - Warszawa
Gościniec Wsi Spokojna - Gowino
Restauracja w Ogrodach - Gdynia
Muzeum Akademii Sztuk Pięknych - Warszawa
Klub Trokadero - Koszalin
Restauracja Zielony Młyn - Koszalin
Restauracja Pizzeria Buongiorno - Koszalin
Restauracja Akwarium - Koszalin
Pub kpt Nemo - Koszalin
Klub Kreślarnia - Koszalin
Kino Kryterium - Koszalin
Restauracja Gdańska - Gdańsk
Restauracja "Róża Wiatrów" - Gdynia
Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych - Legnica
Centrum Kształcenia Zawodowego - Wysokie Mazowieckie
Alternatywa Centrum Nauki - Gdańsk
Zespół Szkół Nr 1 - Zbąszyń
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Nowy Sącz
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 - Kraków
Publiczne Gimnazjum Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi - Kraków
Zespół Szkół - Dynów
Firma Usługowo-Księgowa Helena Miksza-Grabowska "PLUS" - Jelenia Góra
Muzeum Cechu Rzemiosł Skórzanych - Warszawa
Marco Polo Il Veneziano - Gdynia
Restauracyjka Pod Banderą - Gdańsk
-
Elephant Club&Restaurant - Gdańsk
Restauracja "Piwnica Rajców" - Gdańsk
Muzeum Ziemi PAN - Warszawa
Restauracja w Hotelu Królewskim - Gdańsk
Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II - Warszawa
Państwowe Muzeum Archologiczne - Warszawa
Bar Przystań - Sopot
Muzeum Teatralne - Warszawa
Restauracja "Sir Edward" - Gdańsk
Muzeum Ziemi Sochaczewskiej - Sochaczew
Restauracja "Metamorfoza" - Gdańsk
Restauracja Baryłka - Gdańsk
STAWISKO - Podkowa Leśna
Restauracja Panorama - Gdańsk
Muzeum Kolei Wąskotorowej - Sochaczew
Prywatne Muzeum Motoryzacji i Techniki - Otrębusy
Da Vinci - Restauracja - Gdynia
Muzeum Małachowianki - Płock
Restauracja „Malinowy Ogród” - Gdańsk
Restauracja "Trattoria La Fortuna" - Gdynia
Restauracja "Petit Paris" - Gdynia
Dom Urodzenia Fryderyka Chopina - Żelazowa Wola
Restauracja Pod Strzechą - Sopot
Muzeum Diecezjalne - Płock
Restauracja Hollywood Diner - Gdynia
KRÓLIKARNIA - Warszawa
Narodowa Galeria Sztuki ZACHĘTA - Warszawa
Restauracja "Tawerna" - Gdańsk
Muzeum Plakatu - Warszawa
Katolickie Niepubliczne Gimnazjum nr 5 - Sosnowiec
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 - Sosnowiec
I Prywatne Gimnazjum i Liceum "Arkona" - Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 - Ruda Śląska
Zespół Szkół i Przedszkola - Kalety
Suwalska Szkoła Biznesu - Suwałki
Zespół Szkół nr 4 - Jaworzno
Gimnazjum nr 3 - Jaworzno
Gimnazjum nr 2 - Jaworzno
Muzeum Powstania Warszawskiego - Warszawa
Gimnazjum - Imielin
Muzeum i Instytut Zoologii - Warszawa
Zespół Szkół Nr 2 - Częstochowa
Zespół Szkół nr 6 - Bytom
Zespół Szkół - Bielsko-Biała
Gimnazjum i Liceum - Bielsko-Biała
Muzeum Wojska Polskiego - Warszawa
Muzeum Techniki - Warszawa
Zespół Szkół - Frombork
Zespół Szkół Nr 2 - Piła
Muzeum Literatury - Warszawa
Muzeum NIepodległości - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Piła
I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa - Grabów nad Prosną
Muzeum Historii Żydów Polskich - Warszawa
Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie - Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych - Ostrów Wielkopolski
Liceum Ogólnokształcące - Rogoźno
Zespół Szkół - Objezierze
Szkoła Podstawowa nr 3 - Oborniki
Gimnazjum - Zbąszyń
Gimnazjum - Nowy Tomyśl
Szkoła Podstawowa - Sieraków
Zespół Szkół - Włoszakowice
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Lędziny
Szkoła Podstawowa - Zbrosławice
Muzeum Kolejnictwa - Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA - Opatów
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego - Opatów
Szkoła Podstawowa - Kozłów
Szkoła Podstawowa Nr 56 - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 53 - Szczecin
Muzeum Karykatury - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Ustroń
Muzeum Historii Polski - Warszawa
Muzeum Harcerstwa - Warszawa
Muzeum Ewolucji PAN - Warszawa
Muzeum Romantyzmu - Opinogóra
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce - Warka
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kozy
Muzeum Zamku i Szpitala na Ujazdowie - Warszawa
Muzeum Sportu i Turystyki - Warszawa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Szczecin
Muzeum Łazienki Królewskie - Warszawa
Muzeum Azji i Pacyfiku - Warszawa
Muzeum Wsi Mazowieckiej - Sierpc
Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa - Warszawa
Muzeum Wsi Radomskiej - Radom
Muzeum Politechniki Warszawskiej - Warszawa
Muzeum Narodowe w Warszawie - Warszawa
Muzeum Mazowsza Zachodniego - Żyrardów
Muzeum Mazowieckie - Płock
Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych - Szydłowiec
Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego - Warszawa
Muzeum Drukarstwa Warszawskiego - Warszawa
Centrum Rzeźby Polskiej - Orońsko
Gimnazjum Nr 1 - Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szczecin
Gimnazjum Nr 11 - Bielsko-Biała
Zespół Szkół - Zawiercie
Zespół Szkół - Mszana
Art-Play Policealna Szkoła Aktorska - Katowice
Gimnazjum nr 1 - Tarnowskie Góry
Gimnazjum Nr 5 - Czerwionka-Leszczyny
Zespół Szkół nr 1 - Pszczyna
Gimnazjum nr 1 - Koziegłowy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Ustroń
Zespół Szkół - Kochanowice
Zespół Szkół Nr 1 - Kłobuck
Restauracja "Zeppelin" - Gdańsk
Szkoła Podstawowa - Iwanowice
Restauracja "Estragon" - Gdańsk
Barbados Cafe Restaurant - Wejherowo
Barbados Cafe Restaurant - Gdynia
Barbados Piano Club - Gdańsk
Restauracja "THAI HUT" - Gdynia
Restauracja "Pinokio" - Sopot
Restauracja "Ewa Zaprasza" - Sasino
Restauracja " Kreska" - Gdańsk
Restauracja Lotnisko Gdańska - Gdańsk
Restauracja Pub "U Szkota" - Gdańsk
Gospoda "Chata Chłopska" - Sopot
Gospoda "Chata Chłopska" - Gdańsk
Restauracja "Menu.pl" - Gdańsk
Restauracja TIVOLI - Sopot
Harnaś Sopocka Chata - Sopot
Wrocławski Teatr Pantomimy - Wrocław
Teatr Prawdziwy - Bielawa
Karczma Polska "Zagroda" - Sopot
Teatr Impresariat PIOTRUŚ PAN - Wrocław
Restauracja "Barracuda" - Gdańsk
Restauracja "Dwór Oliwski" - Gdańsk
Szmaciana Babka - Wrocław
Restauracja "Pod Łososiem" - Gdańsk
Stowarzyszenie Teatr "KORBA" - Wrocław
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pabianice
Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 - Poznań
Prywatne Gimnazjum Językowo Informatyczne - Poznań
Zespół Szkół Katolickich - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół - Otmuchów
Österreich Institut - Warszawa
Biuro Usług Językowych "Troyka" - Gliwice
Prywatne Studio Językowe FILOLOG - Strzyżów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Tarnów
Policealna Szkoła - Legnica
Zespół Szkół - Milówka
Teatr KO-KU - Kłodzko
Kawiarnia "Venezia" - Darłowo
Pizzeria - Ristorante PINOCCHIO - Darłowo
Teatr Kalong - Wrocław
Pizzeria "Grota" - Świnoujście
Pizzeria Pub "Cech" - Świnoujście
Teatr "ARKA" - Wrocław
Pizzeria "MammaMia" - Świnoujście
Pizzeria "San Marco" - Świnoujście
Teatr Lalki i Aktora - Wałbrzych
Pub "Sfinks" - Świnoujście
Teatr Dramatyczny - Wałbrzych
Kawiarnia "Uśmiech" - Drawsko Pomorskie
Miejskie Centrum Kultury - Polanica Zdrój
Restauracja "Ustronianka" - Ustronie Morskie
Filharmonia Dolnosląska - Jelenia Góra
Restauracja "Polonez" - Rymań
Filharmonia Sudecka - Wałbrzych
Restauracja "Sabat" - Złocieniec
Centrum Kultury "MUZA" - Lubin
Teatr k2 - Wrocław
Restauracja "Drahim" - Czaplinek
Galeria Biżuterii Artystycznej - Wrocław
Jeleniogórskie Centrum Kultury - Jelenia Góra
Muzeum Zabawek "BAJKA" - Kudowa Zdrój
Muzeum Karkonoskie - Jelenia Góra
Restauracja "Weranda" - Kobylanka
Sowiogórskie Muzeum Techniki - Dzierżoniów
Muzeum Archeologiczno-Historyczne - Głogów
Restauracja "Palupe" - Połczyn Zdrój
Muzeum Ziemi Kłodzkiej - Kłodzko
Restauracja "Mały Młyn" - Stargard Szczeciński
Restauracja i Drink - Bar "Lidia" - Darłowo
Muzeum Górnictwa i Hutnictwa Złota - Złoty Stok
Muzeum Filumenistyczne - Bystrzyca Kłodzka
Restauracja "Klasztor Cedynia" - Cedynia
Muzeum Archidiecezjalne - Wrocław
Muzeum Poczty i Telekomunikacji - Wrocław
Pizzeria u Majusa - Kołobrzeg
Muzeum Architektury - Wrocław
River Pub - Kołobrzeg
Muzeum Miejskie Wrocławia - Wrocław
Restauracja "Nottngham" - Kołobrzeg
Muzeum Sztolni Walimskich - Walim
Restauracja "Pod winogronami" - Kołobrzeg
Muzeum Sportu i Turystyki - Karpacz
Domek Kata - Restauracja i Kawiarnia - Kołobrzeg
Muzeum Dawnego Kupiectwa - Świdnica
Miejskie Muzeum Zabawek - Karpacz
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń - Drawsko Pomorskie
Kino "Wisła" - Goleniów
Panorama Racławicka - Wrocław
Pływalnia przy LO w Goleniowie - Goleniów
Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego - Ziębice
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju - Duszniki Zdrój
Muzeum Narodowe we Wrocławiu - Wrocław
Muzeum Regionalne - Szczecinek
Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu - Wrocław
Młodzieżowe Centrum Sportu - Wrocław
Kino "Wybrzeże" - Kołobrzeg
SKATEPARK ZAJEZDNIA - Wrocław
Muzeum Oręża Polskiego - Kołobrzeg
Studio Fitness "ORBITA" - Wrocław
Centrum Rekreacji "Spiska" - Wrocław
Ośrodek Sportu i Relreacji "Wyspiarz" - Świnoujście
Centrum Rekreacji "Szczepin" - Wrocław
Lodowisko "Rynek" - Wrocław
w Swinoujściu - Świnoujście
Lodowisko "Spiska" - Wrocław
Centrum Kształcenia Zawodowego - Ostrowiec Świętokrzyski
Muzeum Przyrodnicze - Międzyzdroje
Kąpielisko "Oporów" - Wrocław
Kąpielisko "Morskie Oko" - Wrocław
Basen kapielowy "BROCHÓW" - Wrocław
Kąpielisko "Glinianki" - Wrocław
Basen kąpielowy "Kłokoczyce" - Wrocław
Basen kąpielowy "Orbita" - Wrocław
BASEN KAPIELOWY „ŚLĘŻNA” - Wrocław
Restauracja "Centrala" - Świnoujście
Wroclawski Teatr Komedia - Wrocław
Wroclawski Teatr Lalek - Wrocław
Park Wodny "RELAX" - Świdwin
Gimnazjum Nr 14 - Olsztyn
Park Wodny "Jan" - Darłowo
Teatr Trakt - Wrocław
Teatr Te-o-ka - Wrocław
Kino Zamek - Szczecin
Multikino - Szczecin
Teatr PWST - Wrocław
Teatr Polski - Wrocław
Kino Helios - Szczecin
Centrum Wodne "Laguna" - Gryfino
Teatr Pantomimy AP - Wrocław
Pływalnia Akademii Morskiej w Szczecinie - Szczecin
OCELOT - Złotoryja
Ośrodek Badań Twórczości J. Grotkowskiego - Wrocław
Muzeum Narodowe w Szczecinie - Szczecin
Instrumentalny Teatr Wspolnoty - Wrocław
Teatr Ad Spectatores - Wrocław
Zespół Szkół - Gostynin
Gostynińskie Centrum Edukacyjne - Gostynin
Zespół Szkół Nr 3 - Kraśnik
Tucholska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży - Tuchola
Policealne Studium Farmaceutyczne - Bydgoszcz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Muszyna
I Liceum Ogólnokształcące - Kraków
Liceum Ogólnokształcące - Płock
Społeczne Szkoły Terapeutyczne - Lublin
Zespół Szkół Specjalnych - Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół Społecznych - Krasnystaw
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Sępólno Krajeńskie
Zespół Szkół - Pajęczno
I Liceum Ogólnokształcące - Sieradz
Liceum Ogólnokształcące - Staszów
III Liceum Ogólnokształcące - Skarżysko-Kamienna
I Liceum Ogólnokształcące - Sandomierz
I Liceum Ogólnokształcące - Końskie
Liceum Ogólnokształcące - Kazimierza Wielka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Jarosław
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 - Przemyśl
Zespół Szkół Technicznych - Łańcut
Zespół Szkół - Dukla
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 - Krosno
I Liceum Ogólnokształcące - Krosno
Zespół Szkół Sportowych - Tarnów
Powiatowy Zespół Nr 8 - Chełmek
Powiatowy Zespół Nr 5 Szkół Budowlanych - Oświęcim
Zespół Szkół - Frydman
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Jelenia Góra
Gimnazjum Nr 1 - Malbork
Zespół Szkół Nr 7 - Gdynia
II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych - Gdańsk
Zespół Szkół Specjalnych - Czersk
Zespół Szkół - Ożarów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 - Bytom
I Liceum Ogólnokształcące - Jaworzno
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 - Radom
Zespół Kolegiów Nauczycielskich - Szczytno
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Olsztyn
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 - Elbląg
Poradnia Doradztwa Zawodowego i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej - Elbląg
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Zduńska Wola
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Zduńska Wola
Szkoła Podstawowa w Witowie - Witów-Kolonia
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieruszowie - Wieruszów
Kolegium Nauczycielskie - Wieluń
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Wieluń
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Olsztyn
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Olsztynie - Olsztyn
Centrum Kształcenia Praktycznego w Nidzicy - Nidzica
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nidzicy - Nidzica
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Mrągowo
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie - Kętrzyn
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Giżycku - Giżycko
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Doradztwa Zawodowego i dla Dzieci z Wadami Rozwoju - Łódź
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna dla Młodzieży - Łódź
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 w Łodzi - Łódź
Psychologiczno-Logopedyczny Zespół Terapeutyczny "Therapeia" - Łódź
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi - Łódź
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 - Łódź
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łowiczu - Łowicz
Kolegium Nauczycielskie - Łowicz
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku - Kutno
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Białogardzie - Białogard
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Brzeg
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Sopot
Policealne Studium Farmaceutyczne - Gliwice
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie - Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie - Kwidzyn
Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny "Razem" - Gdynia
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Osiek" - Gdańsk
Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach - Małe Walichnowy
Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli - Kartuzy
Szkoła Podstawowa - Krzyż
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Drawsko Pomorskie
Zespół Szkół Technicznych - Olecko
Zespół Szkół - Radom
Zespół Szkół Zawodowych - Radom
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Gniezno
Wrocławski Teatr Współczesny - Wrocław
Pub COOLTURKA - Wrocław
Teatr Lalek „Pleciuga” - Szczecin
Klub NIEBO CAFE - Wrocław
Opera na Zamku - Szczecin
Filharmonia Szczecińska - Szczecin
POD PAPUGAMI - Wrocław
Teatr Polski - Szczecin
POD KALAMBUREM - Wrocław
Teatr Piosenki - Wrocław
Teatr Współczesny - Szczecin
Teatr Muzyczny CAPITOL - Wrocław
Centrum Rozrywki MK Bowling - Szczecin
OPERA WROCŁAWSKA - Wrocław
FIRLEJ - Wrocław
Crossed Club - Szczecin
Centrum Kultury "Wrocław-Zachód" - Wrocław
Centrum Kultury "Zamek" - Wrocław
FILHARMONIA WROCŁAWSKA - Wrocław
Klub GUMOWA RÓŻA - Wrocław
Połówki Pomarańczy - Wrocław
SZCZERE POLE - Sobótka
CANCAN CLUB - Szczecin
PROWOKACJA - Wrocław
Kawiarnia POD IGLICĄ - Wrocław
Cityhall Club - Szczecin
Zajazd ROZŁOGI - Mazurowice
Extravaganza Club - Szczecin
WIEŻA CIŚNIEŃ - Wrocław
VINOTEKA LA BODEGA - Wrocław
Klub Hormon - Szczecin
Restauracja JASKINIA - Stronie Śląskie
Irish Pub Dublin - Szczecin
Restauracja KSIĄŻĘCA - Wałbrzych
Restauracja MARU - Wrocław
Restauracja GALICJA - Wrocław
Pub & Restauracja LISSA - Wrocław
Pizzeria RAMONA - Świdnica
CASABLANCA - Wrocław
Dom Kultury "Słowianin" - Szczecin
Kawiarnia PAŁACYK - Wrocław
Klubik – Restauracja, Kawiarnia, Klub Muzyczny - Szczecin
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Gostyń
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czarnkowie - Czarnków
Szkoła Podstawowa Nr 46 - Poznań
Studenckie Centrum Kultury "Kontrasty" - Szczecin
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Konin
Karczma POD LUTYM TUREM - Kiełczów
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wrześni - Września
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Kaczanowo
Progress Language School - Krotoszyn
FOOTBALL PUB - Wałbrzych
Studium Języków Obcych "BESSER" - Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa - Golina Wielka
Gimnazjum Nr 1 w Swarzędzu - Swarzędz
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Murowana Goślina
Gimnazjum - Kostrzyn
Szkoła Podstawowa - Kostrzyn
Szkoła Podstawowa - Lutom
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Konarzew
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Koźmin Wielkopolski
Restauracja FAMILIA - Wrocław
Szkoła Podstawowa w Kleczewie - Kleczew
Fun Wind - Warszawa
Habenda Windsurfing - Wicko
Szkoła Windsurfingu POL33 - Rybnik
Rewa Surf Centrum - Sopot
Best Surf - Nieporęt
WindSport w Krynicy Morskiej - Lublin
Biuro Aktywności Górskiej - Kraków
CENTRUM KLUB BARIBAL - Lubin
Centrum Wspinaczkowe GATO - Toruń
GOup - Radom
Gospodarstwo Agroturystyczne "Srebrna Góra" - Srebrna Góra
Jurajskie Centrum Wspinaczki i Rekreacji - Włodowice
Szkoła Wspinania Kilimanjaro - Kraków
Szkoła wspinania KMZ - Zawadzkie
Pionowy Świat - Szkoła nauki wspinania - Tarnów
Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie przy Oddziale Akademickim PTTK - Kraków
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Lublinie - Lublin
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu - Sandomierz
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Jarosławiu - Jarosław
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Kraków
Regent College - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Elblągu - Elbląg
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach - Tychy
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Zabrze
Kolegium Nauczycielskie w Gliwicach - Gliwice
Szkoła Pływania Pana Maćka - Szczecin
Szkoła Pływania dla niemowląt "swimmER" - Katowice
Kryta Pływalnia "Delfin" - Skoczów
Szkoła Pływania Niemowląt "AQUA MASTER" - Warszawa
Aqua Academy - Szczecin
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż - Nowy Sącz
Rumszewicz Sailing - Olsztyn
Sailing Academy - Lębork
SPORT HOLIDAY - Mrągowo
Sternik - Szkolenia Żeglarskie - Giżycko
TOPENANTA Sport i Rekreacja - Zbąszyń
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy RUMCAJS - Żywiec
Klub Morski TRAMP - Mielno
UKS Wiking - Kamienica Królewska
Yacht Klub Polski Warszawa - Warszawa
Sailing Club "Yachting Morski" - Warszawa
Ar - Sport - Opoczno
Aloha Kiteboarding Center - Warszawa
Bo Sport Travel - Warszawa
Szkoła Kitesurfingu Board&Kite - Podkowa Leśna
Korty Tenisowe "Podleśna" - Gdańsk
Agencja Sportowo-Rekreacyjna "Panta-Rhei" - Bielsko-Biała
Morelowa Tennis Club - Warszawa
Tenisowy Międzyszkolny Klub Sportowy "Kamila" - Suwałki
Klub 9 BRAMA - Wrocław
Szkoła tenisa i narciarstwa "Fan & Biały Sport" - Otwock
AM Tenis - Warszawa
Klub jeździecki "Wolica" - Wolica
Wielkopolski Polo Klub Ocieszyn - Ocieszyn
Gospodarstwo Agroturystyczne "U Goców" - Srogów Dolny
Stadnina Koni "Stary Młyn" - Wilczkowice
Ośrodek Rekreacji Konnej Karczma "Stara Stajnia" - Zawidowice
Stajnia "Stara Kuźnia" - Łódź
Stajnia Wilga - Cyganówka
Stajnia u Romanów - Fijałkowo
Stajnia "Monika" - Truskaw
Stajnia "Iskra" - Sztumskie Pole
Stadnina Koni Żarnowo - Żarnowo
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin - Poczernin
Pensjonat Sasek - Sasek Mały
Rancho "U Marka" - Bargłówka
Klub Jeździecki "Przedświt" - Chorzelów
Klub Jeździecki Poster - Piaseczno - Lesznowola
PONY - Szkoła jazdy konnej - Długomiłowice
Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Tężniami" - Słońsk Dolny
Rancho Pod Olszyną - Nowy Ciechocinek
Agroturystyka "Pod Kogutem" - Wrzosowo
Ośrodek Jeździecki PEGAZ - Stawy
Ośrodek Jeździecki PEGAZ - Dziemiany
Szkoła jazdy konnej "Pa-ta-taj" - Kanie
Stajnia "Zimna Woda" - Zimna Woda
Haj Fong Tropical - Szczecin
Stajnia "OKSER" - Szafarnia
Stajnia Okliny - Okliny
O.K. Corral - Baranów
Ośrodek Jazdy Konnej Pony Sport - Wieliczka
Klub Jeździecki NIWKA - Puszczykowo
Mazurska Zagroda - Kosewo
Szkoła Podstawowa nr 1 - Nieporęt
Klub jeździecki HUBERTUS - Lusowo
Stadnina Koni Iwona i Czesław Wiercińscy - Dobra Szczecińska
Klub Tradycji Konnych - Szwadron Elterm - Grubno
Jeździecki Klub Sportowy Kobryń - Jeleśnia
Stadnina Koni Małopolskich KONIK POLNY - Grębków
Leśne Ranczo - Stara Kiszewa
Ośrodej Jeździecki "LEŚNY DWÓR" - Bojanowo
Chata "LIDIA" - Międzygórze
Ludowy Klub Sportowy "Wolta" - Żółwin
Szkoła jazdy konnej w Kunicach - Kunice legnickie
Jachtklub "Portowiec" Gdańsk - Gdańsk
Szkoła Żeglarska PATENT - Dziadkowo
Agencja Żeglarska OPENSAILING - Piła
NAVIGARE s.c. - Poznań
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 2 Zegrze - Zegrze
Mazurskie Kursy Żeglarskie - Szczytno
Szkoła Sportów Wodnych i Ekstremalnych "Kurs Mazury" - Olsztyn
PPU JERMAK - Drawsko Pomorskie
Klub Żeglarski HORYZONT - Koluszki
Szkoła Sportów Wodnych HALS - Ustka
SailingClub GlobTourist - Kołobrzeg
Centrum Turystyczne Cadet - Gorzów Wielkopolski
Restauracja Indyjska "Bombaj" - Szczecin
Akademia Promocji Tańca Puławy - Puławy
Pub ZA SZYBĄ - Wrocław
Klub QUEEN - Wrocław
Wiejska Gospoda "Chata" - Szczecin
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Szczytnie - Szczytno
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Iławie - Iława
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Obornikach Wlkp. - Oborniki Wielkopolskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Szprotawie - Szprotawa
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK - Białogard
Jazda Konna Renata Grabowska - Urszulin
Gospodarstwo "Nowakówka" - Michałowice
Jazda Konna Ania Golańska - Poraj k. Częstochowy
Głośny potok - Międzylesie
Klub Jeździecki "Elmer" - Warszawice
Gospodarstwo Agroturystyczne Eichhorn - Olecko
Gospodarstwo Agroturystyczne Boboliczki - Bobolice
Szkoła Jazdy Konnej "Cwał" - Skierniewice
Klub Jeździecki Bingo - Dębe Wielkie
Stajnia "KANAT" - Wołowno
Szkoła Jazdy Konnej Amara - Złocieniec
Szkoła Paralotniowa KROGULEC - Krościenko Wyżne
Beskid-Paragliding - Szczyrk
Szkoła latania EXTREME - Prusy
Ośrodek Szkolenia Spadochronowego
"OLIMPIC SKYDIVE" - Sobótka

Klub Muzyczny P-1 STUDIO - Wrocław
Restauracja Rybna "Chief" - Szczecin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Skierniewice
Pub Cinema - Szczecin
Sprachenatelier Berlin e.V. - Berlin
Klub LONG PLAY - Wrocław
Klub NO NAME - Wrocław
Karczma Polska Pod Kogutem - Szczecin
Klub OD ZMIERZCHU DO ŚWITU - Wrocław
Pub NA STRYCHU - Wrocław
Zespół Szkół nr 6 - Suwałki
SEZAM - Wrocław
Santorini
Bar&Restaurant - Szczecin

SEZAM PRESTIŻ - Wrocław
Tiger Club - Szczecin
Restauracja Zamkowa - Szczecin
WAGON CLUB - Wrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa - Bogoria
Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Pińczów
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ - Kazimierza Wielka
Centrum Oświatowo-Wychowawcze "Edukacja" - Kielce
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Zamość
Lubelska Szkoła Biznesu Sp. z o.o. Fundacji Rozwoju KUL - Lublin
Szkoła Podstawowa Nr 28 - Lublin
Alter Ego Club - Szczecin
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Jarczów
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Tomaszów Lubelski
Restauracja Sphinx - Koszalin
Klub Muzyczny GAWRA - Wrocław
Szkoła Podstawowa - Zarszyn
Klub MAGELLAN - Wrocław
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Żary
Lodowisko Alaska - Koszalin
Pub MEDIATEKA - Wrocław
Pub POMYŁKA - Wrocław
Kawiarnia i restauracja Fenicja - Koszalin
Stołówka Akademicka - Wrocław
III Liceum Ogólnokształcące - Grudziądz
MULTIFOOD STP - Wrocław
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 - Radom
Gospoda Jamneńska - Koszalin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 - Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 - Radom
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 - Płock
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Płock
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Ostrołęka
Publiczna Szkoła Podstawowa - Rawica
Szkoła Podstawowa nr 3 - Wyszków
KARCZMA MŁYŃSKA - Wrocław
MEXICO BAR - Wrocław
Szkoła Podstawowa nr2 - Ząbki
Szkoła Podstawowa nr 1 - Ząbki
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Marki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Łochów
Szkoła Podstawowa - Dziekanów Polski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 - Szydłowiec
Szkoła Podstawowa nr 4 - Sokołów Podlaski
Szkoła Podstawowa - Gozdowo
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Sierpc
Zespół Oświatowy - Mordy
Publiczna Szkoła Podstawowa - Zakrzew
Publiczna Szkoła Podstawowa - Mazowszany
Publiczna Szkoła Podstawowa - Iłża
Publiczna Szkoła Podstawowa - Gózd
CREATOR KLUB - Wrocław
Karczma Rycerska - Koszalin
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Przasnysz
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Piastów
Szkoła Podstawowa - Stróżewo
Prywatny Zespół Szkół - Skarżysko-Kamienna
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Płońsk
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Płońsk
Bałtycki Teatr Dramatyczny - Koszalin
Szkoła Podstawowa - Bielsk
Gminna Szkoła Podstawowa Nr 6 - Opacz
Szkoła Podstawowa - Celestynów
Szkoła Podstawowa Nr 12 - Otwock
Szkoła Podstawowa - Nur
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Małkinia Górna
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Mińsk Mazowiecki
Pub HIGHLANDER - Wrocław
Cukiernia TICHY - Kawiarnia Komandorska - Wrocław
Cafe-Restaurant TUTTI-FRUTTI - Wrocław
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Małkinia Górna
Społeczna Podstawowa Szkoła Specjalna "Otwartych Serc" - Sulejówek
Szkoła Podstawowa nr 3 - Sulejówek
Zespół Szkolny - Stanisławów
Szkoła Podstawowa - Mrozy
Szkoła Podstawowa - Janów
PIZZA DOMINIUM - Wrocław
Villaggio Pizzeria - Koszalin
PIZZA HUT - Wrocław
Milton Pub - Koszalin
Pizzeria ETNA - Wrocław
Restauracja i Pizzeria OREGANO - Wrocław
CELTIC PUB & RESTAURANT - Wrocław
Pub Guinness - Wrocław
Restauracja "Pod Złotym Jeleniem" - Wrocław
Bar i Restauracja INSPIRACJA - Wrocław
Restauracja KEBAB-HUT - Wrocław
Klub i Restauracja NOVOCAINA - Wrocław
Pub Graal - Koszalin
Klub W-Z - Wrocław
Klub Studencki TAWERNA - Wrocław
Klub Muzyczny MANTRA - Wrocław
KLUB MADNESS - Wrocław
KLUB MUZYCZNY ŁYKEND - Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Mińsk Mazowiecki
Policealna Szkoła Ochrony "VIP" - Maków Mazowiecki
Szkoła Podstawowa - Białobrzegi
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Legionowo
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 - Kozienice
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Kozienice
Publiczna Szkoła Podstawowa - Sułkowice
Klubo - kawiarnia PRL - Wrocław
Zespół Szkół - Grodzisk Mazowiecki
Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa - Milanówek
Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 18 - Milanówek
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Gostynin
Kolegium Nauczycielskie - Ciechanów
KLUB NA JATKACH - Wrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Białobrzegi
Szkoła Podstawowa Nr 8 - Tarnów
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Tarnów
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 - Tarnów
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Nowy Sącz
Prywatna Szkoła Podstawowa Scherzo - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 95 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 86 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 61 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 41 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 25 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 140 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 134 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 132 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 109 - Kraków
Szkoła Podstawowa - Kraków
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wieliczce - Wieliczka
Samorządowa Szkoła Podstawowa - Śledziejowice
Szkoła Podstawowa - Zagórze
Szkoła Podstawowa - Zabierzów Bocheński
V Liceum Ogólnokształcące - Radom
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Wadowice
Szkoła Podstawowa - Radocza
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - Kalwaria Zebrzydowska
Szkoła Podstawowa - Paszkówka
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Andrychów - Andrychów
Szkoła Podstawowa w Małem Cichem - Małe Ciche
Szkoła Podstawowa Nr 9 - Zakopane
Szkoła Podstawowa - Odporyszów
Szkoła Filialna w Charzewicach - Charzewice
Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach-Dwudniakach - Wierzchosławice
Szkoła Podstawowa - Wierzchosławice
Szkoła Podstawowa - Łętowice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Sucha Beskidzka
Szkoła Podstawowa w Sierosławicach - Sierosławice
Szkoła Podstawowa - Nowe Brzesko
Szkoła Podstawowa w Zatorze - Zator
Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej - Polanka Wielka
KLUB ALIBI - Wrocław
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Oświęcim
Szkoła Podstawowa w Kluczach - Klucze
Szkoła Podstawowa - Ochotnica Górna
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Nowy Targ
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Nowy Targ
Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej - Żeleźnikowa Mała
Szkoła Podstawowa w Nawojowej - Nawojowa
Szkoła Podstawowa w Maciejowej - Maciejowa
Szkoła Podstawowa w Czaczowie - Czaczów
Szkoła Podstawowa w Kąclowej - Kąclowa
Szkoła Podstawowa - Rdziostów
Szkoła Podstawowa - Marcinkowice
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pcimiu - Pcim
Szkoła Podstawowa - Kornatka
Szkoła Podstawowa w Bukowskiej Woli - Bukowska Wola
Szkoła Podstawowa Nr 4 Słopnice - Słopnice
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Kasinka Mała
Szkoła Podstawowa - Kłodne
Szkoła Podstawowa - Wilkowisko
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mszanie Dolnej - Mszana Dolna
Szkoła Podstawowa - Nielepice
Szkoła Podstawowa - Zelczyna
Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Szczucin
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Dąbrowa Tarnowska
Szkoła Podstawowa w Płazie - Płaza
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Chrzanów
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Chrzanów
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi - Chrzanów
Szkoła Podstawowa w Szczurowej - Szczurowa
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uściu Solnym - Uście Solne
II Liceum Ogólnokształcące - Szczecin
II Liceum Ogólnokształcące - Inowrocław
British School - Łomianki
British School - Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 - Kraków
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Cieszyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Żagań
Przedszkole "AKADEMIA MAŁYCH SMOKÓW" - Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące - Świecie
III Liceum Ogólnokształcące - Katowice
VI Liceum Ogólnokształcące - Sosnowiec
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 - Kraków
Gimnazjum Nr 51 - Warszawa
Liceum Ogólnokształcące - Aleksandrów Łódzki
Publiczna Szkoła Podstawowa - Brzostek
Szkoła Podstawowa - Jegłownik
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Błonie
Szkoła Podstawowa Nr 48 - Szczecin
Gimnazjum - Bestwina
Szkoła Żeglarska ADKONIS - Słupsk
Policealne Studium Farmaceutyczne - Włocławek
Policealne Studium Farmaceutyczne - Słupsk
Szkoła Podstawowa Nr 109 - Wrocław
Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny "Mały Twórca" - Wrocław
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 - Wałbrzych
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Strzegom
Publiczna Szkoła Podstawowa - Wysoka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Bystrzyca Kłodzka
Szkoła Podstawowa Nr 7 - Głogów
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Pieszyce
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Dzierżoniów
XVII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół nr 61 - Warszawa
XXVIII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 - Poznań
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 - Poznań
Szkoła Podstawowa - Cedynia
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Poznań
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 - Rzeszów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 - Gdańsk
Zespół Szkół Nr 10 - Toruń
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Nowy Targ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Opoczno
XLIX Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 - Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa Nr 4 - Aleksandrów Łódzki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Mysłowice
Gimnazjum - Bobolice
Bambury School - Puławy
Szkoła Podstawowa nr 319 - Warszawa
English 4 You! - Suchedniów
English 4 You! - Sędziszów
English 4 You! - Chmielnik
Zespół Szkół Publicznych - Głowno
Świętokrzyska Szkoła Językowa - Opatów
SPEED SCHOOL - Warszawa
PROFESJA - Szczecin
PROFESJA - Nowy Sącz
PROFESJA - Kraków
PROFESJA - Częstochowa
Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie - Knurów
Nauka Jazdy "SUKCES" s.c. - Konin
SUNRISE Languages & Travels - Warszawa
Policealna Szkoła Zawodowa "ETAT" - Lublin
Szkoła języków obcych "Delf" - Gliwice
EDUKATORNIA - Pruszków
Szkoła Jazdy "Partner" - Czersk
I Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów
Zespół Szkół - Głogów Małopolski
Gimnazjum Nr 12 - Gdańsk
Conrad Polska Szkoła Języków Obcych - Olsztyn
Euro Edukacja - Lublin
Language House Szkoła Językowa - Kielce
Zespół Szkół - Głogów
Zespół Szkół Zawodowych - Drawsko Pomorskie
Policealne Studium Ekonomiczno-Informatyczne - Bochnia
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 - Warszawa
Zespół Szkół nr 83 w Warszawie - Warszawa
PERISCOPE Nauczanie Języków Obcych - Tłumaczenia - Oświęcim
-
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Środa Wielkopolska
Zespół Szkół Nr 3 - Rawicz
Szkoła Podstawowa - Więckowice
Augustowskie Centrum Edukacyjne - Augustów
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 - Gdynia
Szkoła Podstawowa - Żukowo
Szkoła Paralotniowa ALTI - Międzybrodzie Żywieckie
II Liceum Ogólnokształcące - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Skoczów
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych - Starogard Gdański
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Puławy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Nowa Ruda
Zespół Szkół Morskich - Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa nr 54 - Poznań
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Bełchatów
Szkoła Podstawowa Nr 26 - Poznań
Zespół Szkół Społecznych - Warszawa
Zespół Szkół - Kamieniec
III Liceum Ogólnokształcące - Częstochowa
Szkoła Podstawowa - Wyrzysk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 - Skawina
Szkoła Podstawowa - Somonino
Zespół Szkół Nr 1 - Nowy Targ
Zespół Szkół Chemicznych - Włocławek
Zespół Szkół Mechaniczno-Ekonomicznych - Kielce
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Tychy
Szkoła Podstawowa Nr 18 - Rybnik
Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 15 - Ruda Śląska
Zespół Szkół Specjalnych Nr 11 - Katowice
Szkoła Podstawowa Nr 36 - Katowice
Szkoła Podstawowa Nr 22 - Katowice
Szkoła Podstawowa Nr 29 - Katowice
Szkoła Podstawowa Nr 6 - Jaworzno
Szkoła Podstawowa Nr 14 - Jaworzno
Szkoły Prywatne - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 115 - Warszawa
Zespół Szkół Nr 5 - Sanok
Zespół Szkół Samochodowych - Poznań
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 - Łomża
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 76 - Warszawa
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 - Włocławek
Zespół Szkół Nr 3 - Ciechanów
Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych - Tarnów
Zespół Szkół Mechanicznych - Racibórz
Zespół Szkół Specjalnych - Mysłowice
Szkoła Podstawowa - Tyrawa Wołoska
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 - Chorzów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 - Jaworzno
XLII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Nr 1 - Toruń
Gimnazjum nr 2 - Sanok
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich - Bytom
Społeczna Szkoła - Puławy
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 35 - Gdynia
Zespół Szkół Kształcenia Ponadgimnazjalnego - Chojnice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 - Bydgoszcz
Zespół Oświatowo-Wychowawczy - Piece
Zespół Szkół - Knurów
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 3 - Kraków
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 2 - Warszawa
Stowarzyszenie Przyjaciół XXV Liceum Społecznego - Warszawa
Zespół Szkół Ekonomicznych - Śrem
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Żyrardów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Siedlce
Międzynarodowe Studium Zawodowe Dziewulskich - Warszawa
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Wałbrzych
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 20 - Gdynia
LXIV Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Nr 3 - Kutno
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 15 - Łódź
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Pelplin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 - Łódź
Zespół Szkół Nr 2 - Ostrowiec Świętokrzyski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Łęczyca
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Koluszki
Szkoła Podstawowa nr 71 - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 40 - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 160 - Łódź
Szkoła Podstawowa nr 8 - Zgierz
Szkoła Podstawowa nr 17 - Toruń
Zespół Szkół nr 21 - Bydgoszcz
Zespół Szkół nr 28 - Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 5 - Grudziądz
Szkoła Podstawowa nr 63 - Bydgoszcz
Liceum Ogólnokształcące - Sejny
Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego - Kraków
IV Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Ekonomicznych - Jarosław
Szkoła Podstawowa nr 40 - Kraków
Liceum Ogólnokształcące - Drohiczyn
Zespół Szkół Technicznych - Kolbuszowa
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 - Stalowa Wola
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 - Mielec
Zespół Szkół Społecznych nr 1 - Rzeszów
Szkoła Podstawowa nr 3 - Tarnobrzeg
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - Dębica
Szkoła Podstawowa nr 114 - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 101 - Kraków
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Mosina
Szkoła Podstawowa nr 137 - Kraków
Zespół Szkół - Mosina
Szkoła Podstawowa nr 1 - Kraków
Gimnazjum nr 35 - Poznań
Szkoła Podstawowa nr 6 - Szczytno
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Głogów
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony CERTUS - Zielona Góra
Szkoła Podstawowa nr 1 - Twardogóra
Zespół Szkół Nr 2 - Kłobuck
Gimnazjum nr 1 - Trzebinia
Szkoła Podstawowa nr 26 - Kraków
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 - Oświęcim
Gimnazjum nr 1 - Tarnów
Szkoła Podstawowa - Gaboń
Szkoła Podstawowa nr 156 - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 8 - Trzebinia
Szkoła Podstawowa nr 155 - Kraków
Szkoła Podstawowa nr 1 - Skawina
II Liceum Ogólnokształcące - Częstochowa
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Pasłęk
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Chodzież
Zespół Szkół - Małkinia
Zespół Szkół - Bircza
Szkoła Podstawowa nr 5 - Jawor
Szkoła Podstawowa nr 1 - Jawor
Zespół Szkół - Świebodzice
Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych - Zgorzelec
Zespół Szkół Nr 2 - Reda
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Słupsk
Zespół Szkół Nr 2 - Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 45 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 42 - Gdańsk
Zespół Szkół Katolickich - Gdańsk
Gimnazjum Nr 5 - Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 15 - Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 69 - Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Chojnice
Zespół Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych - Gdynia
II Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów
Zespół Szkół Nr 2 - Łaskarzew
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Żukowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Starogard Gdański
Zespół Szkół Technicznych - Nowy Targ
Zespół Szkół Technicznych - Augustów
Zespół Szkół Technicznych - Ustka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 - Łódź
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego - Białystok
VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum - Warszawa
Zespół Szkół Nr 2 - Wadowice
Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych - Zabrze
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 - Ostrołęka
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Bobowa
Zespół Szkół - Praszka
Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz
Zespół Szkół Ponadgimazjalnych Nr 1 - Łask
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Giżycko
XVIII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - Warszawa
Zespół Szkół Budowlanych - Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół Nr 2 - Otwock
Zespół Szkół Rolniczych - Krzyżewo
Zespół Szkół nr 3 - Szczytno
Zespół Szkół - Sokołów Małopolski
LXVIII Liceum Ogólnokształcące - Warszawa
Zespół Szkół Nr 14 - Kraków
XXI Liceum Ogólnokształcące - Łódź
-
-
LXVII Liceum Ogólnokszałcące - Warszawa
Zespół Szkół Nr 1 - Nowa Dęba
XXIII Liceum Ogólnokształcące - Łódź
V Liceum Ogólnokształcące - Radzionków
II Liceum Ogólnokształcące - Krosno
Liceum Ogólnokształcące - Jedlicze
II Liceum Ogólnokształcące - Gniezno
II Liceum Ogólnokształcące - Jasło
Zespół Szkół Ekonomicznych - Brzozów
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego - Stare Lubiejewo
Młodzież i AIDS -
W drodze do dorosłości -
W świecie kultury -
PRZ nauczyciela j. niemieckiego ubiegającego się o stopień nla dypl. -
II Liceum Ogólnokształcące - Chojnice
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Augustów
II Liceum Ogólnokształcące - Augustów
II Liceum Ogólnokształcące - Przemyśl
I Liceum Ogólnokształcące CAROLINUM - Nysa
Liceum Ogólnokształcące - Węgrów
Zespół Szkół w Tłuszczu - Tłuszcz
Gimnazjum Miejskie - Głowno
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Sochaczew
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach - Chmielnik
Zespół Szkół Mechanicznych - Namysłów
Zespół Szkół - Gorzów Śląski
Gimnazjum nr 14 - Bielsko-Biała
Centrum Kształcenia Zawodowego - Zwoleń
I Liceum Ogólnokształcące - Wyszków
-
Zespół Szkół - Sochaczew
Szkoła Podstawowa Nr 13 - Rzeszów
Zespół Szkół Terenów Zieleni - Radzymin
Zespół Szkół Technicznych - Tczew
Gimnazjum Nr 48 - Gdańsk
Miejskie Gimnazjum nr 3 - Knurów
Gimnazjum nr 12 - Radom
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Ryglice
Liceum Ogólnokształcące - Pułtusk
Gimnazjum nr 7 - Częstochowa
Podkowiańskie Gimnazjum Nr 3 i Liceum Nr 60 - Podkowa Leśna
Zespół Szkół nr 2 - Płońsk
Gimnazjum Nr 133 - Warszawa
Zespół Szkół - Maków Mazowiecki
Gimnazjum nr 13 - Wrocław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Iłża
Gimnazjum nr 131 - Warszawa
Publiczne Gimnazjum nr 3 - Bełchatów
Gimnazjum nr 1 - Zgierz
Publiczne Gimnazjum nr 14 - Łódź
Gimnazjum nr 1 - Józefów
Gimnazjum nr 24 - Bydgoszcz
Publiczne Gimnazjum Nr 3 - Grudziądz
Publiczne Gimnazjum - Rudnik nad Sanem
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 83 - Warszawa
Gimnazjum nr 5 - Piotrków Trybunalski
Gimnazjum nr 5 - Krosno
Gimnazjum nr 6 - Warszawa
Gimnazjum nr 6 - Poznań
Gimnazjum nr 25 - Zabrze
Publiczne Gimnazjum nr 37 - Łódź
Gimnazjum - Koźmin Wielkopolski
Gimnazjum nr 14 - Ruda Śląska
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Sułkowice
Zespół Szkół Licealnych - Morąg
I Liceum Ogólnokształcące - Stary Sącz
Gimnazjum nr 9 - Kraków
II Liceum Ogólnokształcące - Pabianice
Gimnazjum - Węgorzyno
Gimnazjum Nr 20 - Warszawa
Gimnzajum Nr 54 - Warszawa
Gimnazjum Nr 20 - Łódź
Zespół Szkół - Tymbark
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Sucha Beskidzka
Publiczne Gimnazjum Nr 43 - Łódź
Gimnazjum nr 11 - Poznań
Gimnazjum Nr 37 - Warszawa
Gimnazjum Nr 4 - Siemianowice Śląskie
Gimnazjum nr 3 - Nowy Sącz
Gimnazjum Nr 16 - Łódź
II Liceum Ogólnokształcące - Starachowice
Gimnazjum nr 5 - Bydgoszcz
Gimnazjum Nr 4 - Piła
Publiczne Gimnazjum nr 7 - Tarnów
Gimnazjum Nr 19 - Częstochowa
Gimnazjum Nr 18 - Łódź
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Zduńska Wola
Gimnazjum nr 1 - Rybnik
Gimnazjum Nr 10 - Szczecin
Gimnazjum - Brusy
Zespół Szkół - Sieniawa
Liceum Ogólnokształcące - Poddębice
Gimnazjum Nr 21 - Szczecin
Publiczne Gimnazjum Nr 7 - Szczecin
Liceum Ogólnokształcące - Bielsko-Biała
Gminne Gimnazjum - Zacharzyn
IV Liceum Ogólnokształcące - Płock
Zespół Szkół - Orzechowo
Gimnazjum nr 9 - Zabrze
Zespół Placówek Oświatowych - Zatory
Gimnazjum - Brzeziny
Gimnazjum - Mniszów
Publiczna Szkoła Podstawowa - Rychtal
Liceum Ogólnokształcące - Lądek Zdrój
Zespół Szkół Plastycznych - Rzeszów
I Liceum Ogólnokształcące - Włocławek
Gimnazjum Nr 12 - Szczecin
Gimnazjum nr 20 - Szczecin
Publiczne Gimnazjum - Zimnice Wielkie
Gimnazjum Nr 2 - Zbydniów
Gimnazjum nr 7 - Kielce
Gimnazjum Nr 1 - Kańczuga
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Żagań
Gimnazjum - Rajgród
Liceum Ogólnokształcące - Józefów
Gimnazjum nr 9 - Rzeszów
Zespół Szkół - Cedry Małe
Gimnazjum nr 7 - Zielona Góra
Gimnazjum - Syrynia
Gimnazjum nr 1 - Warszawa
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Głogów Małopolski
Gimnazjum Nr 6 - Nowy Sącz
Gimnazjum nr 15 - Warszawa
Gimnazjum Nr 2 - Krotoszyn
Gimnazjum Nr 21 - Kraków
Liceum Ogólnokształcące - Wisła
Gimnazjum Nr 44 - Łódź
Liceum Ogólnokształcące - Sulechów
VII Liceum Ogólnokształcące - Białystok
Zespół Szkół - Czastary
Gimnazjum Nr 2 - Wieluń
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Nowa Sól
III Liceum Ogólnokształcące - Wołomin
Zespół Szkół - Proszowice
Publiczne Gimnazjum nr 1 - Łomża
Liceum Ogólnokształcące - Czarnków
I Liceum Ogólnokształcące - Ciechanów
XX Liceum Ogólnokształcące - Łódź
I Liceum Ogólnokształcące - Białystok
IX Liceum Ogólnokształcące - Gdynia
Zespół Szkół nr 3 - Wiskitki
Publiczne Gimnazjum Nr 5 - Zduńska Wola
IX Liceum Ogólnokształcące - Gdańsk
Publiczne Gimnazjum nr 28 - Łódź
Gimnazjum nr 5 - Lublin
Gimnazjum nr 6 - Ruda Śląska
Gimnazjum Nr 22 - Katowice
Gimnazjum Nr 22 - Łódź
Gimnazjum nr 12 - Poznań
Gimnazjum Nr 1 - Rumia
Publiczne Gimnazjum nr 4 - Białystok
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Zgierz
Gimnazjum nr 93 - Warszawa
Gimnazjum nr 25 - Warszawa
Gimnazjum nr 4 - Tychy
Gimnazjum nr 6 - Tarnów
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących - Skierniewice
Gimnazjum nr 7 - Kraków
Katolickie Gimnazjum - Szczecin
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Wieluń
Gimnazjum Nr 2 - Rumia
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 143 - Warszawa
Gimnazjum Nr 6 - Rzeszów
Gimnazjum Nr 21 - Łódź
I Liceum Ogólnokształcące - Pabianice
Gimnazjum Nr 1 - Murowana Goślina
Gimnazjum Nr 2 - Kępno
Zespół Szkół - Działoszyn
Gimnazjum nr 11 - Tarnów
Gimnazjum Nr 3 - Przemyśl
Gimnazjum - Łapsze Niżne
Gimnazjum nr 2 - Nowy Sącz
Publiczne Gimnazjum nr 3 - Radom
Liceum Ogólnokształcące - Parczew
Gimnazjum Nr 9 - Kalisz
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska - Zwierzyniec
Gimnazjum nr 17 - Kraków
I Liceum Ogólnokształcące - Krasnystaw
Liceum Ogólnokształcące - Rawa Mazowiecka
Zespół Szkół Włókienniczych - Lublin
Gimnazjum Nr 26 - Gdańsk
Gimnazjum nr 10 - Katowice
Liceum Ogólnokształcące - Myszków
Liceum Ogólnokształcące - Puszczykowo
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 123 - Warszawa
Państwowy Zespół Szkół Plastycznych - Bydgoszcz
Gimnazjum Nr 24 - Kraków
Gimnazjum Nr 1 - Trzcianka
Gimnazjum nr 20 - Zabrze
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Piła
V Liceum Ogólnokształcące - Zielona Góra
Zespół Szkół Technicznych - Bełżyce
Liceum Plastyczne - Nałęczów
Gimnazjum w Sierakowie - Rawicz
IV Liceum Ogólnokształce - Lublin
I Liceum Ogólnokształcące - Piekary Śląskie
Gimnazjum nr 4 - Płock
Zespół Szkół Nr 3 - Wejherowo
Gimnazjum nr 16 - Katowice
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Morąg
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kleczew
Miejskie Gimnazjum Nr 2 - Dębica
Gimnazjum Nr 3 - Łódź
I Liceum Ogólnokształcące - Kościerzyna
Gimnazjum nr 29 - Toruń
Zespół Szkół Nr 1 - Rzeszów
Liceum Ogólnokształcące - Zgorzelec
Gimnazjum - Marklowice
Gimnazjum Nr 8 - Rzeszów
Gimnazjum Publiczne Nr 3 - Czechowice-Dziedzice
I Liceum Ogólnokształcące - Oleśnica
Publiczne Gimnazjum nr 2 - Pawłowice
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Szczytno
Gminne Gimnazjum Publiczne - Olszyna
Gimnazjum nr 3 - Starachowice
Gimnazjum nr 1 - Konstantynów Łódzki
Gimnazjum Nr 1 - Piaseczno
Publiczne Gimnazjum Nr 2 - Szydłowiec
Gimnazjum - Stanisławów
Gimnazjum - Tarnowo Podgórne
Gimnazjum - Opinogóra Górna
Publiczne Gimnazjum - Maciejowice
Gimnazjum - Nadarzyn
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych - Rataje
Gimnazjum - Dolsk
Zespół Szkół - Kęsowo
Gimnazjum nr 1 - Brześć Kujawski
Publiczne Gimnazjum - Grójec
Komunikowanie w biznesie i administracji - Koszalin
Zastosowania informatyki - Koszalin
Informatyka, technika i technologie informacyjne - Koszalin
Systemy podatkowe i finanse - Koszalin
Rachunkowość - Koszalin
Pomoc publiczna w jednostkach samorządowych i gospodarczych - Koszalin
Pełnomocnik zintegrowanego systemu zarządzania jakością oraz auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2000 - Koszalin
Ekonomiczna ocena gospodarowania zasobami w nowoczesnej organizacji - Koszalin
Europejska integracja w agrobiznesie - Koszalin
Ekonomika i zarządzanie w ochronie zdrowia - Koszalin
Administracja publiczna w procesach integracyjnych unii europejskiej - Koszalin
Audyt wewnętrzny i rachunkowość w jednostkach sektora finansów publicznych - Koszalin
Zarządzanie w oświacie - Koszalin
Zastosowanie komputerów w edukacji w ramach programu integracja edukacyjna - Koszalin
Zarządzanie projektami - Koszalin
Techniki komputerowe w produkcji - Koszalin
Sieci komputerowe - projektowanie i zarządzanie - Koszalin
Resocjalizacja i profilaktyka społeczna - Koszalin
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna - Kluczbork
Programy i projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej - Koszalin
Nowoczesna gospodarka - studia prawa i administracji - Koszalin
Nowoczesna gospodarka – hurtownie danych i business intelligence - Koszalin
Nowoczesna gospodarka - przedsiębiorczość i kreatywność - Koszalin
Nowe technologie edukacyjne - systemy i metodyka kształcenia na odległość - Koszalin
Media i technologie informacyjne w społeczeństwie i gospodarce - Koszalin
Komputerowe wspomaganie badań inżynierskich - Koszalin
Komputerowe metody projektowania wyposażenia i aranżacji wnętrz - Koszalin