Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Aleksandria
gimnazja Bestwina
gimnazja Bestwinka
gimnazja Będzin
gimnazja Bielsko-Biała
gimnazja Bieńkowice
gimnazja Bieruń
gimnazja Blachownia
gimnazja Bojszowy
gimnazja Boronów
gimnazja Borowno
gimnazja Brenna
gimnazja Brynek
gimnazja Buczkowice
gimnazja Bystra
gimnazja Bytom
gimnazja Chełm Śląski
gimnazja Chorzów
gimnazja Chrzanów
gimnazja Cieszyn
gimnazja Cięcina
gimnazja Cisiec
gimnazja Czaniec
gimnazja Czarny Las
gimnazja Czechowice-Dziedzice
gimnazja Czeladź
gimnazja Czerwionka-Leszczyny
gimnazja Częstochowa
gimnazja Czyżowice
gimnazja Dankowice
gimnazja Dąbrowa Górnicza
gimnazja Gierałtowice
gimnazja Gliwice
gimnazja Goczałkowice - Zdrój
gimnazja Goleszów
gimnazja Gostyń
gimnazja Grzegorzowice
gimnazja Herby
gimnazja Huta Stara B
gimnazja Hutki
gimnazja Imielin
gimnazja Istebna
gimnazja Jastrzębie-Zdrój
gimnazja Jaworze
gimnazja Jaworzno
gimnazja Jejkowice
gimnazja Kalety
gimnazja Kalna
gimnazja Kamienica Polska
gimnazja Kamieniec
gimnazja Katowice
gimnazja Kłobuck
gimnazja Knurów
gimnazja Kochanowice
gimnazja Koniecpol
gimnazja Kornowac
gimnazja Koszęcin
gimnazja Koziegłowy
gimnazja Kozy
gimnazja Kruszyna
gimnazja Krzepice
gimnazja Kuźnia Raciborska
gimnazja Lelów
gimnazja Lędziny
gimnazja Lipie
gimnazja Lubecko
gimnazja Lubliniec
gimnazja Lubomia
gimnazja Łaziska Górne
gimnazja Łazy
gimnazja Łodygowice
gimnazja Marklowice
gimnazja Mazańcowice
gimnazja Miedźna
gimnazja Mierzęcice
gimnazja Mikołów
gimnazja Milówka
gimnazja Mszana
gimnazja Mysłowice
gimnazja Myszków
gimnazja Nakło Śląskie
gimnazja Niegowa
gimnazja Nowa Sól
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Opatów
gimnazja Ornontowice
gimnazja Orzesze
gimnazja Paniówki
gimnazja Panki
gimnazja Parzymiechy
gimnazja Pawłowice
gimnazja Pewel Wielka
gimnazja Piasek
gimnazja Piece
gimnazja Piekary Śląskie
gimnazja Pielgrzymowice
gimnazja Pierściec
gimnazja Pietrzykowice
gimnazja Pilica
gimnazja Piotrowice Wielkie
gimnazja Pisarzowice
gimnazja Poczesna
gimnazja Porąbka
gimnazja Poręba
gimnazja Pruchna
gimnazja Przyrów
gimnazja Przyszowice
gimnazja Psary
gimnazja Pszczyna
gimnazja Pszów
gimnazja Pyskowice
gimnazja Racibórz
gimnazja Radlin
gimnazja Radostowice
gimnazja Radzionków
gimnazja Ruda Śląska
gimnazja Rudy
gimnazja Rudzica
gimnazja Rudziniec
gimnazja Rybarzowice
gimnazja Rybnik
gimnazja Rychwałd
gimnazja Rydułtowy
gimnazja Siemianowice Śląskie
gimnazja Siemonia
gimnazja Siewierz
gimnazja Skoczów
gimnazja Skrzyszów
gimnazja Sławków
gimnazja Sokolniki
gimnazja Sosnowiec
gimnazja Starcza
gimnazja Strumień
gimnazja Strzebiń
gimnazja Suszec
gimnazja Syrynia
gimnazja Szczekociny
gimnazja Szczyrk
gimnazja Ślemień
gimnazja Świerklaniec
gimnazja Świerklany
gimnazja Świętochłowice
gimnazja Tarnowskie Góry
gimnazja Toszek
gimnazja Truskolasy
gimnazja Turza Śląska
gimnazja Twardorzeczka
gimnazja Tychy
gimnazja Ustroń
gimnazja Węglowice
gimnazja Widzów
gimnazja Wielowieś
gimnazja Wieprz
gimnazja Wierbka
gimnazja Wisła
gimnazja Witkowice
gimnazja Włodowice
gimnazja Wodzisław Śląski
gimnazja Wojkowice
gimnazja Wojkowice Kościelne
gimnazja Wola
gimnazja Wręczyca Wielka
gimnazja Wyry
gimnazja Zabrze
gimnazja Zawady
gimnazja Zawiercie
gimnazja Zbrosławice
gimnazja Zebrzydowice
gimnazja Żarki
gimnazja Żelisławice
gimnazja Żernica
gimnazja Żory
gimnazja Żywiec
KATOWICE
AP Edukacja (ul. Stawowa 11 lok. 1 piętro I)

Atut Lider Kształcenia

ul. Stawowa 11 lok. 2 (I piętro), 40-095 Katowice
tel. (32) 307 09-25, tel. kom. 535 068-932
www: http://atutszkola.pl
e-mail: katowice@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Kształcenia Europejskie (ul. Młyńska 3)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Grażyńskiego 17)
Gimnazjum nr 10 (ul. Słowiańska 1)
Gimnazjum nr 11 (ul. Deszczowa 14)
Gimnazjum Nr 13 (Szopienice) (ul. Brynicy 7)
Gimnazjum nr 14 m. J. Słowackiego (ul. Oswobodzenia 47)
Gimnazjum nr 15 (ul. Karliczka 15 )
Gimnazjum nr 16 (ul. Wojciecha 9)
Gimnazjum nr 18 (ul. Wantuły 11)
Gimnazjum Nr 19 (ul. Spółdzielczości 21)
Gimnazjum Nr 2 ( ul. Bartosza Głowackiego 4)
Gimnazjum Nr 20 (ul. Gen. Jankego 160)
Gimnazjum nr 21 (ul. Zielonogórska 23)
Gimnazjum Nr 22 (ul. Hetmańska 8)
Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Medyków 27)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Sokolska 23)
Gimnazjum nr 4 (ul. Graniczna 46)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Graniczna 27)
Gimnazjum nr 7 (ul. Gliwicka 228)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Krzyżowa 12)
I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych (ul. Mikołowska 26)
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum (ul. Kołodzieja 44)
III Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Katowicach (ul. Obroki 87)
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa
i Gimnazjum (ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 24)

ProEdukacja (ul. Warszawska 3)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli (ul. Francuska 80)

Społeczne Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum OMEGA (ul. Gliwicka 276)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji "Elementarz" (ul. Studencka 18)
Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących (ul. Ścigały 17)
Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. Kobylińskiego 4)
Zespół Szkolno-Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Grażyńskiego 17)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Goetla 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Henryka Sienkiewicza 74)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. B. Chrobrego 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Witosa 23)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Ułańska 7 a)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Witosa 18)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 10 (ul. ks. bpa Herberta Bednorza 13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 11 (ul. Gliwicka 148a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 (ul. Zamkowa 2 A)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Specjalnych nr 9 (ul. Ścigały 17)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mikołowska 131)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (ul. Pijarska 7)
ALEKSANDRIA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Aleksandria, ul. Gościnna 130)
BESTWINA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 11)
BESTWINKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Dworkowa 3)
BĘDZIN
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Małachowskiego 60)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Sportowa 1)
Gimnazjum nr 3 (ul. Krakowska 14)
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wolności 51)
Miejski Zespół Szkół nr 2 (ul. Rewolucjonistów 18)
Miejski Zespół Szkół nr 3 (ul. Kołłątaja 63)
Miejski Zespół Szkół nr 4 (ul. Jedności 38)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. 11 Listopada 7)
BIELSKO-BIAŁA
Akademickie Gimnazjum (ul. gen. Wł. Sikorskiego 4)
Akademickie Gimnazjum Dwujęzyczne (ul. Nadbrzeżna 12)
Bielska Szkoła Menedżerów (ul. Czesława Tańskiego 5)
Centrum Kształcenia ROMA (ul. Słowackiego 25)
Gimnazjum i Liceum (ul. Legionów 24)
Gimnazjum Katolickie (ul. Słowackiego 25)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Straconki 25 )
Gimnazjum nr 10 (ul. Prof. dr M. Michałowicza 55)
Gimnazjum Nr 11 (ul. E. Plater 3)
Gimnazjum nr 13 (ul. Bratków 6)
Gimnazjum nr 14 (ul. Mazańcowicka 34)
Gimnazjum nr 15 (ul. Cieszyńska 393)
Gimnazjum Nr 16 (ul. Asnyka 30)
Gimnazjum nr 2 (ul. Jutrzenki 13)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Broniewskiego 23)
Gimnazjum nr 4 (ul. Lipnicka 226)
Gimnazjum nr 5 (ul. C.K. Norwida 30)
Gimnazjum nr 6 (ul. W. Witosa 96)
Gimnazjum Nr 7 (ul. Pocztowa 28 A)
Gimnazjum Nr 8 (ul. Doliny Miętusiej 5)
Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa
  i Gimnazjum (ul. 1 Maja 6)

Prywatne Szkoły Creative (ul. 3 Maja 17)
Prywatne Szkoły im. Stanisława Wyspiańskiego w Bielsku-Białej (ul. 1 go Maja 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Filarowa 52)
Stowarzyszenie Wolna Szkoła Waldorfska (ul. Pocztowa 22)
Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edu-Sport (Plac Wolności 10)
Szkoły Towarzystwa Szkolnego (ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 12)
Zespół Szkół (ul. Kamienicka 11 a)
Zespół Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego (ul. Krasińskiego 17)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord (ul. Startowa 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sternicza 4)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Sikorskiego 8)
Zespół Szkół Samochodowych
i Ogólnokształcących (ul. Filarowa 52)

Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wapienicka 46)
BIEŃKOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
BIERUŃ
Gimnazjum nr 1 (ul. Warszawska 294)
Gimnazjum nr 2 (ul. Licealna 17a)
BLACHOWNIA
Gimnazjum (ul. Bankowa 13)
BOJSZOWY
Gminne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Św. Jana 33a)
BORONÓW
Zespół Szkół Placówek Oświatowych (ul. Poznańska 2)
BOROWNO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Borowno, ul. Armii Ludowej 6/8)
BRENNA
Gimnazjum (ul. Górecka 224)
BRYNEK
Gimnazjum (Brynek ul. Park 8)
BUCZKOWICE
Powiatowy Zespół Placówek - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk (ul. Grunwaldzka 220)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 815)
BYSTRA
Gimnazjum (ul. Szczyrkowska 2)
BYTOM
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Tarnogórska 2)
Gimnazjum nr 11 (ul. Tysiąclecia 7)
Gimnazjum nr 13 (ul. Stolarzowicka 19)
Gimnazjum Nr 6 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Modrzewskiego 5)
Gimnazjum Nr 7 (ul. Karpacka 27)
Gimnazjum Nr 8 (ul. Worpie 14-16)
Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych (ul. Skrajna 14a)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Konstytucji 20-22)
Zespół Szkół Nr 4 (Narutowicza 7-9 )
Zespół Szkół nr 6 (ul. Orląt Lwowskich 12 b)
Zespół Szkół Ogólnoksztalcących Nr 6 (pl.Klasztorny 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Arki Bożka 21)
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 (ul. Świętochłowicka 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 (ul. Szymały 124)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Powstańców Śląskich 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Narutowicza 7-9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Nickla 19)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (pl. Klasztorny 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Siemiradzkiego 9)
CHEŁM ŚLĄSKI
Gimnazjum (ul. Śląska 12)
CHORZÓW
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Dąbrowskiego 36)
AP Edukacja (ul. Faski 6 (Rynek) - drugie piętro)
ATUT - Strefa Rozwoju (ul. 3-go Maja 22)
Centrum Kształcenia ROMA (ul. Omańkowskiej 9)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 53)
Gimnazjum Nr 10 (ul. Urbanowicza 4)
Gimnazjum nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Sportowa 4)
Gimnazjum nr 4 (ul. Śląska 3)
Gimnazjum Nr 5 (ul. 11-go Listopada 21 )
Gimnazjum Nr 7 (ul. Farna 5)
Gimnazjum Nr 8 (ul. Ks. Józefa Czempiela 52)
Stowarzyszenie Szkoła Przyszłości (ul. Stefana Batorego 46)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Św. Piotra 9a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. 3 Maja 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Harcerska 2)
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 (ul. Dyrekcyjna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. 3 Maja 16)
Zespół Szkół Sportowych nr 1 (ul. Ryszki 55)
Zespół Szkół Sportowych Nr 2 (ul. Wolności 133)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej (ul. Kościuszki 11)
CHRZANÓW
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kardynała Wyszyńskiego 19)
CIESZYN
Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Ewangelickiego (ul. Sienkiewicza 2)
Gimnazjum nr 1 (ul. Michejdy 1)
Gimnazjum nr 2 (ul. Szymanowskiego 9)
Gimnazjum nr 3 (ul. Wojska Polskiego 1)
Stowarzyszenie Dziedzictwa św. Jana Sarkandra (Plac Dominikański 2)
Szkoła Organizacji i Zarządzania (ul. Mała Łąka 10)
Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych (ul. Wojska Polskiego 3)
CIĘCINA
Publiczne Gimnazjum (ul. Św. Katarzyny 20 A, Cięcina)
CISIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 6)
CZANIEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Kard. Karola Wojtyły 119)
CZARNY LAS
Gimnajzum (ul. Szkolna 6)
CZECHOWICE-DZIEDZICE
Gimnazjum Publiczne nr 1 (ul. Polna 33)
Gimnazjum Publiczne Nr 2 (ul. Targowa 6)
Gimnazjum Publiczne Nr 3 (ul. Łukasiewicza 37)
Stowarzyszenie Dziedzictwo Świętego Jana Sarkandra (ul. Żwirki i Wigury 6)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Legionów 59)
CZELADŹ
Gimnazjum nr 2 (ul. Katowicka 42)
Miejski Zespół Szkół (ul. Szkolna 6)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Lwowska 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 85)
CZERWIONKA-LESZCZYNY
Gimnazjum Nr 2 (ul. Ogrodowa 6)
Gimnazjum nr 4 (ul. Szkolna 3)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Gliwicka 2)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Kołłątaja 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ks. Pojdy 77 C)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Furgoła 71)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Przedszkolna 1)
CZĘSTOCHOWA
Akademia SOWARD (ul. Nadrzeczna 7)

Atut Lider Kształcenia

ul. Najświętszej Marii Panny 21, 42-202 Częstochowa
tel. (34) 365 28-65, (34) 365 37-37, tel. kom. 508 198-082
www: http://atutszkola.pl
e-mail: czestochowa@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Częstochowski Zespół Szkół "Centrum Kształcenia" (ul. Ogrodowa 47)
Dobre Szkoły Stowarzyszenia Rzeczoznawców Ekonomicznych (ul. Kawia 4/16)
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Pułaskiego 71)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Starzyńskiego 10)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Festynowa 24)
Gimnazjum nr 12 (ul. Okólna 31/39)
Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Wręczycka 111/115)
Gimnazjum nr 14 (ul. Rocha 221)
Gimnazjum Nr 15 z Oddziałami Sportowymi (ul. Jasnogórska 84/90)
Gimnazjum nr 16 (ul. Ułańska 5/7)
Gimnazjum Nr 17 (ul. Legionów 23)
Gimnazjum Nr 18 (ul. Orkana 95/109)
Gimnazjum Nr 19 (ul. Orla 4/8)
Gimnazjum nr 2 (ul. Baczyńskiego 2a)
Gimnazjum Nr 20 (ul. Hubermana 7)
Gimnazjum nr 21 (ul. Powstańców Warszawy 144a)
Gimnazjum Nr 22 (ul. Jesienna 42)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Schillera 5)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Warszawska 142)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Worcella 20/22)
Gimnazjum nr 7 (ul. Zamenhofa 23)
Gimnazjum Nr 8 z Oddziałami Sportowymi (ul. Szczytowa 28/30)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Sobieskiego 15)
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące oraz Społeczne Gimnazjum nr 2 (ul. Rejtana 7)
Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Katolickie (ul. Górna 12)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Okólna 113a)
Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa oraz Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne (ul. Michałowskiego 4)
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - "SOKRATES" (ul. Krótka 44)
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Zmartwychstanek (al. NMP 58/60)
Szkoły Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Żwirki i Wigury 12/14)
Szkoły Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Łukasińskiego 24)
Zespół Gimnazjów (ul. Krakowska 29)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. Jasnogórska 17)
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kukuczki 30)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wirażowa 8)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Rozdolna 5)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Pułaskiego 15)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 23 (ul. Legionów 58)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 28 (ul. Św. Barbary 9/11)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 43 (ul. Ks. B-pa Teodora Kubiny 10/12)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 45 (ul. Czecha 15)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 STO (ul. Brzeźnicka 59)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych (ul. Krótka 22)
Raków - Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Stefana Okrzei 41)
CZYŻOWICE
Gimnazjum (ul. Wodzisławska 111)
DANKOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
DĄBROWA GÓRNICZA
AP Edukacja (Al. Kościuszki 17, pokój nr 302)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Królowej Jadwigi 11)
Gimnazjum nr 10 w Dąbrowie Górniczej (ul. Obrońców Pokoju 7)
Gimnazjum nr 3 (ul. Dąbskiego 17)
Gimnazjum nr 4 (ul. Wyspiańskiego 1)
Gimnazjum nr 9 (al. Zwycięstwa 44)
Katolickie Szkoły Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Łańcuckiego 10)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych (ul. Wybickiego 1)
Prywatne Liceum Ogólnokształcace, Szkoła podstawowa i Gimnazjum (al. Piłsudskiego 4)
Społeczne Towarzystwo Szkolne (ul. Dąbskiego 19)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Konopnickiej 56)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Morcinka)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Łęknice 35)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Jaworowa 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. B. Prusa 3)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Kosmonautów 8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Swobodna 59)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Konopnickiej 36)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Chopina 34)
Zespół Szkół Zawodowych "Sztygarka" (ul. Legionów Polskich 69)
GIERAŁTOWICE
Gimnazjum nr 1 (ul. Powstańców Śląskich 41)
GLIWICE
FILOMATA Sp. z o.o. (ul. Bojkowska 20A)
Gimnazjum Nr 10 (ul. Lipowa 29)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Jasnogórska 15/17)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Asnyka 36)
I Szkoła Społeczna (ul. Robotnicza 4)
Katolickie Szkoły z Charakterem (ul. Górnych Wałów 23)
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Franciszkańska 5)
Zespół Szkół Gimnazjalnych (ul. Ziemowita 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomiczych (ul. Syriusza 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Kozielska 1a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Zimnej Wody 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Górnych Wałów 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 (ul. Płocka 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13 (ul. Gomułki 16 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 (ul. Przedwiośnie 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Partyzantów 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Wróblewskiego 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Orląt Śląskich 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Sikornik 34)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Aleksandra Gierymskiego 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 6 (ul. Księcia Ziemowita 3)
GOCZAŁKOWICE - ZDRÓJ
Gimnazjum (ul. Powstańców Śląskich 3)
GOLESZÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
GOSTYŃ
Zespół Szkół (ul. Rybnicka 141)
GRZEGORZOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Grzegorzowice, ul. Powstańców Śląskich 22)
HERBY
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Lubliniecka 10/12)
HUTA STARA B
Gimnazjum (ul. Mickieiwcza 12)
Gimnazjum (ul. Mickiewicza 12)
HUTKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Hutki 161)
IMIELIN
Gimnazjum (ul.Sapety 8)
ISTEBNA
Gimnazjum (Istebna)
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
AP Edukacja (ul. Wielkopolska 1H)
Gimnazjum nr 7 (ul. Szkolna 5)
Gimnazjum Nr 8 (ul. Katowicka 35)
Zespół Szkół 12 (os. 1000-lecia 9)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Wielkopolska 20)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (ul. Piastów 15)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Graniczna 2)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. B. Czecha 20 A)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Świerczewskiego 34)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wrocławska 6)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Komuny Paryskiej 18 C)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Staszica 10)
Zespół Szkół nr 8 (ul. Edukacyjna 13)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (ul. Kusocińskiego 47)
Zespół Szkół Specjalnych nr 10 (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. 11 Listopada 4)
JAWORZE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Wapienicka 10)
JAWORZNO

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Sienkiewicza 3, 43-600 Jaworzno
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.jaworzno.zak.edu.pl
e-mail: jaworzno@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


Gimnazjum nr 1 (ul. Urzędnicza 11)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Sobieskiego 61)
Gimnazjum nr 2 (ul. Olszewskiego 76)
Gimnazjum nr 3 (ul. Lipowa 24)
Gimnazjum nr 5 (ul. Starowiejska 15)
Gimnazjum nr 6 (ul. Chropaczówka 101)
Gimnazjum nr 7 (ul. Koszarowa 20)
Gimnazjum nr 8 (ul. Zwycięstwa 30)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wolności 11)
Szkoły Społeczne Miejskiego Towarzystwa Oświatowego (ul. Inwalidów Wojennych 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Nauczycielska 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Batorego 82)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Spółdzielcza 9)
JEJKOWICE
Gimnazjum (ul. Główna 42)
KALETY
Zespół Szkół i Przedszkola (ul. Orzeszkowej 10 )
KALNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4 (ul. Widokowa 66)
KAMIENICA POLSKA
Gimnazjum (ul. Adama Ferensa 12A)
KAMIENIEC
Zespół Szkół (Kamieniec ul. Gliwicka 6)
KŁOBUCK
Gimnazjum (ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Witosa 21)
KNURÓW
Miejskie Gimnazjum nr 1 (ul. ks. Alojzego Koziełka 7)
Miejskie Gimnazjum Nr 2 (ul. Stefana Batorego 7)
Miejskie Gimnazjum nr 3 (aleja Lipowa 12)
Miejskie Gimnazjum Nr 4 (ul. Jana Kilińskiego 6)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 25)
KOCHANOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KONIECPOL
Gimnazjum nr 1 (ul. Mickiewicza 26)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 17)
KORNOWAC
Gimnazjum (ul. Starowiejska 66)
KOSZĘCIN
Gimnazjum nr 1 (ul. Sobieskiego 7)
KOZIEGŁOWY
Gimnazjum nr 1 (ul. 3-go Maja 12)
KOZY
Gimnazjum (ul. Szkolna 20)
KRUSZYNA
Gimnazjum (ul. Pocztowa 2)
KRZEPICE
Gimnazjum (ul. A. Mickiewicza 17)
KUŹNIA RACIBORSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Piaskowa 28)
LELÓW
Gimnazjum (ul. Szczekocińska 41)
LĘDZINY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Pokoju 29)
Gimnazjum nr 2 (ul. Hołdunowska 72)
Zespół Szkół (ul. Goławiecka 36)
LIPIE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Częstochowska 31)
LUBECKO
Zespół Szkół (ul. Lipska 21)
LUBLINIEC
Gimnazjum nr 1 (ul. Płk. St. Wilimowskiego 8)
Gimnazjum nr 2 (ul. Droniowicka 45)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Pawła Stalmacha 90)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. P. Stalmacha 14)
LUBOMIA
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
ŁAZISKA GÓRNE
Gimnazjum nr 1 (ul. Ogrodowa 48)
Gimnazjum nr 3 (ul. Powstańców 6)
Zespół Szkół (ul. Cieszyńska 12)
ŁAZY
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 2)
ŁODYGOWICE
Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Piłsudskiego 121)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Okrężna 1)
MARKLOWICE
Gimnazjum (ul. Wyzwolenia 152)
MAZAŃCOWICE
Gimnazjum (Mazańcowice 162)
MIEDŹNA
Gimnazjum (ul. Szkolna 24)
MIERZĘCICE
Gimnazjum (ul. Wolności 68)
MIKOŁÓW
Gimnazjum nr 1 (ul. Konstytucji 3 maja 20)
Gimnazjum nr 2 (ul. Krakowska 30 )
Zespół Szkół Nr 1 Specjalnych (ul. Gliwicka 366)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gliwicka 299)
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych (ul. Pokoju 4 A)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 1)
MILÓWKA
Gimnazjum (ul. Sportowa 15)
MSZANA
Zespół Szkół (ul. Sportowa 3)
MYSŁOWICE
Gimanzjum nr 1 (ul. Wielka Skotnica 84a)
Gimnazjum nr 2 (ul. Górnicza 4)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Kard. A. Hlonda 14)
Gimnazjum nr 4 (ul. Mikołaja Reja 28)
Gimnazjum nr 5 (ul. Dzierżonia 26)
Gimnazjum nr 6 (ul. J. Chromika 3)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Adama Mickiewicza 6-8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Plac Wolności 3)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Gwarków 1)
MYSZKÓW
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sikorskiego 20a)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Leśna 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. Jaworznicka 34)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Kościuszki 30)
NAKŁO ŚLĄSKIE
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 2)
NIEGOWA
Gimnazjum (ul. Szkolna 36)
NOWA SÓL
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Gimnazjalna 11)
NOWA WIEŚ
Gimnazjum (ul. A. Zawadzkiego 161)
OPATÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 5)
ORNONTOWICE
Gimnazjum (ul. Zwycięstwa 7c)
ORZESZE
Gimnazjum Nr 2 (ul. Szkolna 44)
Zespół Szkół (ul. Miarki 1a)
PANIÓWKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Zwycięstwa 44)
PANKI
Zespół Szkół (ul. Tysiąclecia 17)
PARZYMIECHY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Parkowa 2)
PAWŁOWICE
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 1)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Pukowca 4)
PEWEL WIELKA
Zespół Szkół (Pewel Wielka 100)
PIASEK
Gimnazjum (ul. Żurawska 2)
PIECE
Gimnazjum (ul. Rydułtowska 9)
PIEKARY ŚLĄSKIE
Miejskie Gimnazjum Nr 1 (ul. Armii Krajowej 2)
Miejskie Gimnazjum Nr 2 (ul. Ks. J. Popiełuszki 8)
Miejskie Gimnazjum Nr 3 (ul. Bytomska 81 A)
Miejskie Gimnazjum nr 4 (ul. M. Skłodowskiej - Curie 108)
Zespół Szkół (ul. Ks. J. Popiełuszki 1)
PIELGRZYMOWICE
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Powstańców 6)
PIERŚCIEC
Gimnazjum Nr 3 (ul. Jerzego Tomanka 8)
PIETRZYKOWICE
Zespół Szkól (ul. Kościuszki 120)
PILICA
Zespół Szkół w Pilicy - Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1 (ul. 17. Stycznia 2 a)
PIOTROWICE WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 28)
PISARZOWICE
Gimnazjum (ul. św. Floriana 28)
POCZESNA
Gimnazjum (ul. Bankowa 7)
PORĄBKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Kozubnicka 5)
PORĘBA
Miejski Zespół Szkół (ul. Ludowego Wojska Polskiego 4)
PRUCHNA
Zespół Szkół (ul. Główna 60)
PRZYRÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 44)
PRZYSZOWICE
Gimnazjum nr 3 (ul. Szkolna 4)
PSARY
Gimnazjum (ul. Szkolna 32)
PSZCZYNA
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Stefana Batorego 24)
Publiczne Gimnazjum Nr 4 (ul. Konopnickiej 44)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Kazimierza Wielkiego 5)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Staromiejska 41)
Zespół Szkół nr 3 Specjalnych (ul. Zamenhofa 5)
PSZÓW
Gimnazjum (ul. Niepodległości 99)
PYSKOWICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Strzelców Bytomskich 1)
Zespół Szkół (ul Szkolna 2)
RACIBÓRZ
Gimnazjum nr 1 (ul. Kasprowicza 4)
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi (ul. Elżbiety 14)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Żorska 2)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Opawska 81)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Karola Miarki 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Kozielska 19)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Jana Kasprowicza 11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Królewska 19)
RADLIN
Gimnazjum nr 1 (ul. Makuszyńskiego 17)
Zespół Szkół Sportowych (ul. mjr. Rogozina 55)
RADOSTOWICE
Gimnazjum Publiczne (ul. Dworcowa 56)
RADZIONKÓW
Gimnazjum (ul. Krzywa 18 )
Zespół Szkół (ul. Nałkowskiej 2)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (ul. Sikorskiego 8 A)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nałkowskiej 2)
RUDA ŚLĄSKA
Centrum Kształcenia Praktycznego
  i Doskonalenia Zawodowego (ul. Gen. J. Hallera 6)

Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Orzegowska 25)
Gimnazjum nr 11 (ul. Ratowników 15)
Gimnazjum nr 14 (ul. Szkolna 22)
Gimnazjum nr 2 (ul. Sprusa 4)
Gimnazjum nr 3 (ul. Chryzantem 10)
Gimnazjum nr 4 (ul. Orzegowska 25)
Gimnazjum nr 5 (ul. Bytomska 1)
Gimnazjum nr 6 (ul. Gwarecka 2)
Gimnazjum nr 7 (ul. Ob. Westerplatte 2a)
Gimnazjum nr 8 (ul. ks. Lexa 14)
Gimnazjum nr 9 (ul. Zamenhofa 12)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 (ul. Kaczmarka 9)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Niedurnego 125)
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych (ul. Magazynowa 35a)
Zespół Szkół nr 4 Specjalnych (ul. Bielszowicka 108)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Jankowskiego 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Mickiewicza 15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Jankowskiego 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Oświęcimska 90)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Orzegowska 25)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Sygietyńskiego 6)
RUDY
Gimnazjum (ul. Rogera 2)
RUDZICA
Gimnazjum (Rudzica 52)
RUDZINIEC
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Gliwicka 5)
RYBARZOWICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 3 (ul. Beskidzka 242)
RYBNIK
AP Edukacja (ul. Rynek 6 II piętro)

Atut Lider Kształcenia

ul. Kościuszki 54 (III piętro, pok. 322), 44-200 Rybnik
tel. (32) 307 28-95, tel. kom. 535 120-395
www: http://atutszkola.pl
e-mail: rybnik@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Gimnazjum nr 1 (ul. Cmentarna 1)
Gimnazjum nr 10 (ul. K. Miarki 64)
Gimnazjum nr 12 (ul. Sportowa 52)
Gimnazjum nr 13 (ul. Kręta 20)
Gimnazjum nr 2 (ul. Grunwaldzka 18)
Gimnazjum nr 3 (ul. Śląska 18a)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Rybacka 55)
Gimnazjum nr 5 (ul. Żurawia 7)
Gimnazjum Społeczne (ul. Mikołowska 4)
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 (ul. Sztolniowa 29B)
Specjalny Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Hibnera 41)
Zespół Szkół (ul. Klasztorna 14)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Rymera 24a)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 (ul. Małachowskiego 145)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 (ul. Orzepowicka 15A)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Powstańców Śląskich 27 )
Zespół Szkół Urszulańskich (ul. 3 Maja 22)
RYCHWAŁD
Zespół Szkół (ul. Beskidzka 43)
RYDUŁTOWY
Gimnazjum nr 1 (ul. Strzelców Bytomskich 13)
Gimnazjum nr 2 (ul. Raciborska 270)
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Gimnazjum nr 2 (ul. Przyjaźni 28)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Korfantego 18)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Chopina 4a)
I Prywatne Gimnazjum i Liceum "Arkona" (ul. Okrzei 2)
Publiczne Gimnazjum i Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. 1-go maja 1)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Lipowa 3)
Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śl. (ul. Szymanowskiego 11)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Marii Dąbrowskiej 10)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Myśliwiecka 6)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Mikołaja 3)
SIEMONIA
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościuszki 71)
SIEWIERZ
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 31)
SKOCZÓW
Gimnazjum Nr 2 (ul. Bielska 17)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morcinka 20)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Mickiewicza 11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 12)
SKRZYSZÓW
Zespół Szkół w Skrzyszowie (ul. 1 Maja 177)
SŁAWKÓW
Zespół Szkół (ul. Generała Władysława Sikorskiego 4)
SOKOLNIKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Sokolniki 76)
SOSNOWIEC
Gimnazjum Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 86)
Gimnazjum nr 10 (zlikwidowane) (ul. Północna 61)
Gimnazjum nr 13 (ul. Zamenhofa 15)
Gimnazjum nr 14 (ul. Gen. Grota Roweckiego 64)
Gimnazjum nr 16 (ul. Legionów 21)
Gimnazjum nr 7 (ul. Białostocka 17)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Kalagi 9 A)
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Racławicka 25)
Katolickie Niepubliczne Gimnazjum nr 5 (ul. Mariacka 18)
Zespół Szkół "AS" (ul. Ostrogórska 21)
Zespół Szkół "Atena" (ul. Żytnia 26)
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych (ul. Jagiellońska 13)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamkowa 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 13 (ul. Baczyńskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 5 (ul. Bohaterów Monte Cassino 46)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Staszica 62)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Czołgistów 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Skwerowa 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Jasieńskiego 2 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14 (ul. Kisielewskiego 4 B)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Piłsudskiego 114)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (ul. S. Starzyńskiego 41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Gwiezdna 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Hutnicza 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 (ul. Jedności 7)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Dziewicza 41)
Zespół Szkół Prywatnych nr 1 (ul. Maliny 14a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Teatralna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Sucha 21)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Franciszkańska 5 A)
STARCZA
Gimnazjum (ul. Szkolna 44)
STRUMIEŃ
Gimnazjum (ul. 1-Maja 38)
STRZEBIŃ
Zespół Szkół (ul. Lompy 9)
SUSZEC
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 130)
SYRYNIA
Gimnazjum (ul. Powstańców 26)
SZCZEKOCINY
Gimnazjum (ul. Senatorska 22)
SZCZYRK
Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej (ul. Plażowa 8)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 9)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 (ul. Myśliwska 154)
ŚLEMIEŃ
Zespół Szkół w Ślemieniu (ul. Szkolna 1)
ŚWIERKLANIEC
Gimnazjum (ul. Źródlana 3)
ŚWIERKLANY
Gimnazjum nr 2 (ul. 3 Maja 20)
ŚWIĘTOCHŁOWICE
Gimnazjum Nr 4 (ul. Szkolna 17)
Gimnazjum nr 5 (ul. Wojska Polskiego 75)
Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" (ul. Wojska Polskiego 82)
Zespół Szkół i Pracy Pozaszkolnej (ul. Dr Bukowego 23)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (Licealna 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szkolna 13)
TARNOWSKIE GÓRY
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Sobieskiego 1)
Gimnazjum nr 1 (ul. Sobieskiego 5)
Gimnazjum nr 4 (ul. Janasa 11)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 Sportowe (ul. Wyspiańskiego 3)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Zaciszna 17)
Salezjański Zespół Szkół (ul. Śniadeckiego 1)
TOSZEK
Gimnazjum (ul. Dworcowa 27)
TRUSKOLASY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
TURZA ŚLĄSKA
Gimnazjum (ul. Ligonia 2B)
TWARDORZECZKA
Gimnazjum (Twardorzeczka)
TYCHY
Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w Tychach (ul. Brzozowa 24)
Gimnazjum nr 11 (Al. Niepodległości 108)
Gimnazjum Nr 12 w Zespole Szkół nr 2 (ul. Elfów 9)
Gimnazjum nr 3 (ul.Borowa 123)
Gimnazjum nr 4 (ul. Feliksa Konecznego 1)
Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Młodzieżowa 7)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Tołstoja 1)
Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zgrzebnioka 45)
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ART (Plac Wolności 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Jedności 51)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wejchertów 20)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Elfów 9)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Edukacji 11)
Zespół Szkół Sportowych (al. Niepodległości 190)
Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego (ul. Edukacji 11a)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Czarnieckiego 22)
USTROŃ
Gimnazjum nr 1 (ul. Partyzantów 2a)
Gimnazjum nr 2 (ul. Daszyńskiego 31)
Zespół Szkół (ul. Stawowa 3)
WĘGLOWICE
Zespół Szkół (Węglowice 3)
WIDZÓW
Gimnazjum (Widzów, ul. Żwirki i Wigury 16)
WIELOWIEŚ
Gimnazjum (ul. Zamkowa 24)
WIEPRZ
Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z oddziałami dwujęzycznymi w Wieprzu (ul. Szkolna 800, Wieprz)
WIERBKA
Zespół Szkół (Wierbka, ul. Szkolna 3)
WISŁA
Gimnazjum nr 1 (Pl. Bogumiła Hoffa 5)
WITKOWICE
Zespół Szkół (Witkowice, ul. Częstochowska 22)
WŁODOWICE
Gimnazjum (ul. Krakowska 13)
WODZISŁAW ŚLĄSKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Wałowa 5)
Gimnazjum nr 2 (ul. 26 Marca 66)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kopernika 71)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Ludowej 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Mieszka 10)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich (ul. Radlińska 52)
WOJKOWICE
Gimnazjum (ul. Sobieskiego 211 b)
Zespół Szkół dla dorosłych w Zakładzie Karnym (ul. Jana III Sobieskiego 298)
WOJKOWICE KOŚCIELNE
Zespół Szkolno – Przedszkolny (ul. Zachodnia 4)
WOLA
Gimnazjum nr 2 (ul. Przemysłowa 7)
Zespół Szkół w Woli (ul. Górnicza 47)
WRĘCZYCA WIELKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
WYRY
Zespół Szkół (ul. Puszkina 10)
ZABRZE
Centrum Edukacji (ul. 1 Maja 12)
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego (ul. Zwrotnicza 11)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. 3 Maja 95)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Wolności 299)
Gimnazjum nr 12 (ul. Niemcewicza 1)
Gimnazjum Nr 16 (ul. Szenwalda 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Piłsudskiego 29)
Gimnazjum nr 20 (ul. Kasprowicza 7)
Gimnazjum nr 21 (ul. Gagarina 2)
Gimnazjum nr 24 (ul. Zamenhofa 56)
Gimnazjum nr 25 (ul. Kotarbińskiego 18)
Gimnazjum Nr 29 (ul. Budowlana 26)
Gimnazjum nr 9 (ul. Olchowa 2)
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Plac Dworcowy 6)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
i Społeczne Gimnazjum
"NASZA SZKOŁA"
Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego (ul. Zwrotnicza 13)

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 7 (ul. Daleka 2)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Tarnopolska 3)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Chopina 26)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Zwrotnicza 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. 3-go Maja 118)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Zamkowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wolności 323)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Sienkiewicza 33)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Andersa 64)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13 (ul. Księdza Józefa Wajdy 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14 (ul. Korczoka 98)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 38 (ul. Ks. K. Damrota 33)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 39 (ul. Wolskiego 10)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 40 (ul. Bytomska 24)
Zespół Szkół Specjalnych nr 41 (ul. M. Konopnickiej 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 44 (ul. Kruczkowskiego 35)
Zespół Szkół Specjalych nr 42 (ul. Sienkiewicza 43)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Płaskowickiej 2)
Helenka - Salezjański Zespół Szkół Publicznych (ul. Kruczkowskiego 31)
ZAWADY
Gimnazjum nr 1 (Zawady, ul. Szkolna 8)
ZAWIERCIE
Gimnazjum nr 1 (ul. 11-go Listopada 22)
Gimnazjum nr 2 (ul. Niedziałkowskiego 21)
Gimnazjum Nr 3 (ul. M. C. Skłodowskiej 16)
Katolickie Gimnazjum SPSK (ul. Sienkiewicza 60)
Szkoły dla Dorosłych "Sokrates" (ul. Sienkiewicza 60)
Zespół Szkół (ul. Filaretów 9)
Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Rataja 29 A)
ZBROSŁAWICE
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 67)
ZEBRZYDOWICE
Zespół Szkół (ul.Kochanowskiego 55)
ŻARKI
Gimnazjum (ul. Ofiar Katynia 3)
Zespół Szkół (ul. Sosnowa 2)
ŻELISŁAWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Przyszłości 9)
ŻERNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Leopolda Miki 37)
ŻORY
Gimnazjum nr 2 (ul. Klimka 7)
Gimnazjum nr 3 (os. Sikorskiego)
Gimnazjum Nr 4 (os. Księcia Władysława)
I Liceum Ogólnokształcące
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Powstańców 6)

II Prywatne Liceum dla Dorosłych (Wygoda 13)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Wodzisławska 201)
Zespół Szkół Nr 6 (os. Pawlikowskiego)
Zespół Szkół Nr 8 (Osiedle Korfantego)
Zespół Szkół Specjalnych (os. Pawlikowskiego)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Fabryczna 10)
ŻYWIEC
Gimnazjum Nr 1 (ul. Dworcowa 26)
Gimnazjum nr 2 (ul. Zielona 1)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2)
Prywatne Szkoły Creative (ul. Dworcowa 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 77)
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 65)
Żywiecka Akademia Piłki Nożnej i Siatkowej (ul. Grunwaldzka 9)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie