Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Ameryka
gimnazja Babki Oleckie
gimnazja Banie Mazurskie
gimnazja Baranowo
gimnazja Barciany
gimnazja Barczewo
gimnazja Bartoszyce
gimnazja Bezledy
gimnazja Biała Piska
gimnazja Bielice
gimnazja Biskupiec
gimnazja Bisztynek
gimnazja Boreczno
gimnazja Braniewo
gimnazja Bratian
gimnazja Burkat
gimnazja Bystry
gimnazja Chełchy
gimnazja Czerwonka
gimnazja Dąbrówka
gimnazja Dąbrówno
gimnazja Dobre Miasto
gimnazja Dobry
gimnazja Dobrzyki
gimnazja Drygały
gimnazja Dubeninki
gimnazja Durąg
gimnazja Dywity
gimnazja Działdowo
gimnazja Dźwierzuty
gimnazja Elbląg
gimnazja Ełk
gimnazja Franciszkowo
gimnazja Frombork
gimnazja Garbno
gimnazja Gawliki Wielkie
gimnazja Gietrzwałd
gimnazja Giżycko
gimnazja Gołdap
gimnazja Górowo Iławeckie
gimnazja Grabowo
gimnazja Grodziczno
gimnazja Gronowo Elbląskie
gimnazja Gronowo Górne
gimnazja Gródki
gimnazja Hartowiec
gimnazja Iława
gimnazja Iłowo-Osada
gimnazja Jagarzewo
gimnazja Jamielnik
gimnazja Janowiec Kościelny
gimnazja Janowo
gimnazja Jedwabno
gimnazja Jeziorany
gimnazja Jonkowo
gimnazja Judziki
gimnazja Kalinowo
gimnazja Kamionek Wielki
gimnazja Kandyty
gimnazja Karolewo
gimnazja Kazanice
gimnazja Kętrzyn
gimnazja Kijewo
gimnazja Kinkajmy
gimnazja Kisielice
gimnazja Kiwity
gimnazja Kobułty
gimnazja Kolno
gimnazja Korsze
gimnazja Kowale Oleckie
gimnazja Kozłowo
gimnazja Kraszewo
gimnazja Kruklanki
gimnazja Kruzy
gimnazja Księży Dwór
gimnazja Kurzętnik
gimnazja Lelkowo
gimnazja Lidzbark
gimnazja Lidzbark Warmiński
gimnazja Lipowiec
gimnazja Lipowina
gimnazja Lipowo
gimnazja Lubawa
gimnazja Lubomino
gimnazja Łaniewo
gimnazja Łankiejmy
gimnazja Łukta
gimnazja Łupki
gimnazja Małdyty
gimnazja Marcinkowo
gimnazja Marzęcice
gimnazja Mikołajki
gimnazja Milejewo
gimnazja Miłakowo
gimnazja Miłki
gimnazja Miłomłyn
gimnazja Młynary
gimnazja Mołtajny
gimnazja Morąg
gimnazja Mrągowo
gimnazja Mroczno
gimnazja Narzym
gimnazja Nidzica
gimnazja Nowa Wieś Ełcka
gimnazja Nowakowo
gimnazja Nowe Miasto Lubawskie
gimnazja Olecko
gimnazja Olsztyn
gimnazja Olsztynek
gimnazja Olszyny
gimnazja Orneta
gimnazja Orzysz
gimnazja Ostrowiec Świętokrzyski
gimnazja Ostróda
gimnazja Pasłęk
gimnazja Pasym
gimnazja Piecki
gimnazja Pieniężno
gimnazja Pisanica
gimnazja Pisz
gimnazja Płoskinia
gimnazja Pozezdrze
gimnazja Prątnica
gimnazja Prostki
gimnazja Purda
gimnazja Radzieje
gimnazja Ramsowo
gimnazja Reszel
gimnazja Rogóż
gimnazja Rozogi
gimnazja Rożental
gimnazja Ruciane-Nida
gimnazja Rybno
gimnazja Rychliki
gimnazja Ryn
gimnazja Samborowo
gimnazja Sampława
gimnazja Sątoczno
gimnazja Sępopol
gimnazja Sławkowo
gimnazja Sokółki
gimnazja Sorkwity
gimnazja Spychowo
gimnazja Srokowo
gimnazja Stankowo
gimnazja Stare Dłutowo
gimnazja Stare Juchy
gimnazja Stawiguda
gimnazja Stębark
gimnazja Straduny
gimnazja Sulimy
gimnazja Susz
gimnazja Szczytno
gimnazja Szestno
gimnazja Szkotowo
gimnazja Szymanowo
gimnazja Szymany
gimnazja Szymonowo
gimnazja Świątki
gimnazja Świętajno
gimnazja Tolkmicko
gimnazja Tuławki
gimnazja Warpuny
gimnazja Węgorzewo
gimnazja Węgój
gimnazja Wielbark
gimnazja Wieliczki
gimnazja Więcki
gimnazja Wilczęta
gimnazja Wilkasy
gimnazja Wilkowo
gimnazja Winda
gimnazja Wipsowo
gimnazja Wiśniowo Ełckie
gimnazja Wola Kamieńska
gimnazja Woszczele
gimnazja Wydminy
gimnazja Zalewo
gimnazja Ząbrowo
gimnazja Żabi Róg
gimnazja Żardeniki
OLSZTYN
AP Edukacja (ul. Św. Wojciecha 3/3A piętro II)
Futura - Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych (pl. Jana Pawła II 4)
Gimnazjum i Liceum Akademickie (ul. Bałtycka 4)
Gimnazjum Nr 1 w Olsztynie (ul. Partyzantów 85)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Jagiellońska 8)
Gimnazjum Nr 12 (ul. Sybiraków 3 A )
Gimnazjum Nr 13 (ul. Jeziołowicza 2)
Gimnazjum Nr 14 (ul. Żytnia 71)
Gimnazjum nr 15 (ul. Bałtycka 151)
Gimnazjum nr 3 (ul. Kołobrzeska 9)
Gimnazjum nr 3 i XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kołobrzeska 9)
Gimnazjum Nr 5 (ul. M. Konopnickiej 11)
Gimnazjum nr 6 (ul. Jagiellończyka 32)
Gimnazjum Nr 7 (ul. Żołnierska 39)
Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "Edukacja" (ul. Kołobrzeska 9)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
oraz
Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Konopnickiej 11)

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie (ul. Grzegorzewskiej 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 42)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 101, Społeczne Przedszkole "Stojedynka" (ul. Mroza 25)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Krasickiego 2)
Zespół Placówek Edukacyjnych (ul. Turowskiego 1)
Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Edukacyjnych i Diagnostycznych (ul. Pstrowskiego 5a )
Zespół Placówek Specjalnych (ul. Żołnierska 18 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. K.R. Małłków 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (al. Piłsudskiego 56)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. M. Wańkowicza 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. E. Turowskiego 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Mistrzostwa Sportowego (ul. Gietkowska 12)

Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Bałtycka 4)
Zespół Szkół Specjalnych w Olsztynie (Al. Wojska Polskiego 35)
AMERYKA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Ameryka 21)
BABKI OLECKIE
Zespół Szkół (Babki Oleckie 12)
BANIE MAZURSKIE
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Konopnickiej 12)
BARANOWO
Zespół Szkół w Baranowie (Baranowo 29)
BARCIANY
Zespół Szkół w Barcianach (ul. Nowa 1A)
BARCZEWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Północna 14)
Zakład Poprawczy w Barczewie (ul. Wojska Polskiego 2)
BARTOSZYCE
Centrum Edukacji ZDZ (ul. 11 Listopada 10)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Bema 35)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Limanowskiego 9)
Zespół Szkół (ul. Leśna 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Traugutta 23)
BEZLEDY
Gimnazjum (Bezledy 13a)
BIAŁA PISKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Moniuszki 7)
BIELICE
Gimnazjum (Bielice 120)
BISKUPIEC
Katolickie Gimnazjum Społeczne oraz Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 2)
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Ludowa 5)
BISZTYNEK
Gimnazjum Publiczne (ul. Kolejowa 5)
BORECZNO
Zespół Szkół w Borecznie (Boreczno 22)
BRANIEWO
Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie (ul. Katedralna 9)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Konarskiego 15)
Gimnazjum nr 2 (ul. Moniuszki 22d)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 22E)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Wiejska 2)
BRATIAN
Zespół Szkół (Bratian, ul. Szkolna 2)
BURKAT
Publiczne Gimnazjum (Burkat 46)
BYSTRY
Gimnazjum w Bystrym (Bystry)
CHEŁCHY
Zespół Szkół Samorządowych w Chełchach (Chełchy 26)
CZERWONKA
Zespół Szkół w Czerwonce (Czerwonka 15)
DĄBRÓWKA
Zespół Szkół (Dąbrówka 40)
DĄBRÓWNO
Publiczne Gimnazjum (ul. Powstanców 2)
DOBRE MIASTO
Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście (ul. Ułańska 6)
Gimnazjum Publiczne (ul. Garnizonowa 20)
DOBRY
Gimnazjum (Dobry 29)
DOBRZYKI
Zespół Szkół w Dobrzykach (Dobrzyki 25)
DRYGAŁY
Zespół Szkół w Drygałach (Drygały, ul. Szkolna 2)
DUBENINKI
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Dubeninkach (ul. Szkolna 1)
DURĄG
Gimnazjum (Durąg)
DYWITY
Gimnazjum Publiczne (ul. Spółdzielcza 4)
DZIAŁDOWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jagiełły 33)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Sportowa 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. M.C. Skłodowskiej 20)
DŹWIERZUTY
Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach (ul. Henryka Sienkiewicza 2a)
ELBLĄG
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Saperów 14c)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Grunwaldzka 2)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Rodziny Nalazków 20)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Robotnicza 173)
Gimnazjum Nr 5 w Elblągu (ul. Agrykola 6)
Gimnazjum Nr 6 w Elblągu (ul. Rawska 3)
Gimnazjum Nr 7 (ul. Lotnicza 12)
Gimnazjum nr 9 (ul. Browarna 1 )
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Kopernika 27)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (ul. Traugutta 91)
Zespół Szkół Akademickich (ul. Lotnicza 2)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Saperów 20)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Korczaka 34)
Zespół Szkół nr 2 w Elblągu (ul. Wyżynna 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Pocztowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Królewiecka 42)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Zamkowa 16A)
EŁK
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Matejki 1)
Centrum Szkoleniowe "ALFA" (ul. Koszykowa 2)
Gimnazjum nr 1 (ul. Jana i Hieronima Małeckich 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kilińskiego 48)
Gimnazjum nr 3 (ul. Piwnika Ponurego 1)
Gimnazjum nr 4 (ul. Grodzieńska 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Grajewska 16a)
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne (ul. Kilińskiego 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Koszykowa 1)
FRANCISZKOWO
Samorządowe Gimnazjum we Franciszkowie (Franciszkowo 18)
FROMBORK
Zespół Szkół (ul. Katedralna 9)
GARBNO
Zespół Szkół w Garbnie (Garbno 36)
GAWLIKI WIELKIE
Zespół Szkół (Gawliki Wielkie 32)
GIETRZWAŁD
Gimnazjum Gminne (Gietrzwałd 30 A)
GIŻYCKO
Centrum Edukacyjne "EDUKACJA" (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku (ul. Smętka 5)
Centrum Szkoleniowe "Edukacja" (ul. Mickiewicza 47)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Gimnazjalna 1)
Gimnazjum nr 2 (ul. Warszawska 39)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Dąbrowskiego 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Białostocka 3)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Wiejska 50)
GOŁDAP
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościuszki 30)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 18)
Publiczne Gimnazjum w Gołdapi (ul. Boczna 1)
GÓROWO IŁAWECKIE
Gimnazjum Nr 1 (ul.Sikorskiego 22)
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania (ul. Szkolna 6)
GRABOWO
Zespół Szkół (Grabowo 54)
GRODZICZNO
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Grodziczno 83)
Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie (Grodziczno 83)
GRONOWO ELBLĄSKIE
Gimnazjum (ul. Osiedlowa 6a)
GRONOWO GÓRNE
Gminne Gimnazjum (Gronowo Górne, ul. Szmaragdowa 5)
GRÓDKI
Publiczne Gimnazjum w Gródkach (Gródki 29)
HARTOWIEC
Niepubliczne Gimnazjum (Hartowiec 40)
IŁAWA
Centrum Edukacji ZDZ w Iławie (ul. Grunwaldzka 13)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Iławie (ul. 1 Maja 14)
Gimnazjum Samorządowe Nr 1 (ul. Kościuszki 2 a)
Gimnazjum Samorządowe Nr 2
z Oddziałami Integracyjnymi w Iławie (ul. Wiejska 11)

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie (ul. Kościuszki 23 a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sienkiewicza 1)
IŁOWO-OSADA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wyzwolenia 11)
JAGARZEWO
Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących (Jagarzewo 54)
JAMIELNIK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Jamielnik)
JANOWIEC KOŚCIELNY
Zespół Szkół (Janowiec Kościelny)
JANOWO
Zespół Szkół w Janowie (ul. Chorzelska 21)
JEDWABNO
Zespół Szkół w Jedwabnie (ul. Polna 1)
JEZIORANY
Gimnazjum (ul. M. Konopnickiej 13 b,c,d)
JONKOWO
Gimnazjum (ul. ks.J.Hanowskiego 27)
JUDZIKI
Zespół Szkół (Judziki 5)
KALINOWO
Gimnazjum w Kalinowie (ul. Szkolna 2)
KAMIONEK WIELKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Kamionek Wielki 87)
KANDYTY
Zespół Szkół w Kandytach (Kandyty 77)
KAROLEWO
Gimnazjum Gminne (Karolewo 9)
KAZANICE
Zespół Szkół (Kazanice 83a)
KĘTRZYN
Gimnazjum Nr 2 w Kętrzynie (ul. Wojska Polskiego 9)
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum (ul. Asnyka 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Gen.Wł.Sikorskiego 76)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kętrzynie. (ul. Adama Asnyka 8 )
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kazimierza Wielkiego 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Powstańców Warszawy 2)
KIJEWO
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie (Kijewo 29)
KINKAJMY
Gimnazjum (Kinkajmy 18a)
KISIELICE
Zespół Szkół (al. Wojska Polskiego 2)
KIWITY
Publiczne Gimnazjum (Kiwity 63 A)
KOBUŁTY
Zespół Szkół w Kobułtach (Kobułty 80)
KOLNO
Zespół Szkół w Kolnie (Kolno 42)
KORSZE
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 12)
KOWALE OLECKIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Witosa 6)
KOZŁOWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kozłowo 73B)
KRASZEWO
Publiczne Gimnazjum w Kraszewie (Kraszewo 8)
KRUKLANKI
Zespół Szkół w Kruklankach (ul. 22-go lipca 34)
KRUZY
Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno - Wychowawczy (Kruzy 18)
KSIĘŻY DWÓR
Zespół Szkół (Księży Dwór 32)
KURZĘTNIK
Zespół Szkół w Kurzętniku (ul. Grunwaldzka 37)
LELKOWO
Zespół Szkół (Lelkowo 115)
LIDZBARK
Gimnazjum (ul. Nowa 10)
LIDZBARK WARMIŃSKI
Centrum Edukacji ZDZ w Lidzbarku Warmińskim (ul. Orła Białego 7)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 2a)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Polna 36)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Leśna 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 3)
LIPOWIEC
Zespół Szkół w Lipowcu (Lipowiec 48)
LIPOWINA
Zespół Szkół w Lipowinie (Wola Lipowska, Lipowina 2)
LIPOWO
Gimnazjum w Lipowie (Lipowo 16)
LUBAWA
Gimnazjum (ul. Św. Barbary 45)
LUBOMINO
Gimnazjum (ul. Kopernika 4a)
Zespół Szkół w Lubominie (ul. Kopernika 4)
ŁANIEWO
Publiczne Gimnazjum w Łaniewie (Łaniewo 27)
ŁANKIEJMY
Zespół Szkół (Łankiejmy 10)
ŁUKTA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 17)
ŁUPKI
Ośrodek Szkolno -Wychowawczy (Łupki 15)
MAŁDYTY
Gimnazjum (ul. Kopernika 13 c)
MARCINKOWO
Zespół Szkół w Marcinkowie (Marcinkowo 27)
MARZĘCICE
Zespół Szkół w Marzęcicach (Marzęcice, ul. Szkolna 21)
MIKOŁAJKI
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Kolejowa 13)
Społeczne Liceum i Gimnazjum (ul. Leśna 2a)
Zespół Oświatowy (ul. Papieża Jana Pawła II / 7)
MILEJEWO
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
MIŁAKOWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Miłakowie (ul. Olsztyńska 9a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Olsztyńska 9a)
MIŁKI
Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach (ul. Szkolna 3)
MIŁOMŁYN
Publiczne Gimnazjum w Miłomłynie (ul. Pasłęcka 15)
MŁYNARY
Zespół Szkół w Młynarach (ul. Warszawska 1)
MOŁTAJNY
Zespół Szkól w Mołtajnach (Mołtajny 1)
MORĄG
Gimnazjum Nr 1 (ul. Mickiewicza 25)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Żeromskiego 26)
MRĄGOWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Przemysłowa 11)
Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Nadbrzeżna 4)
Zespół Szkół Nr 1 w Mrągowie (ul. Kopernika 2a)
Zespół Szkół Nr 4 (osiedle Mazurskie 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mrongowiusza 13C)
MROCZNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Mroczno 22 A)
NARZYM
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościelna 14 )
NIDZICA
Centrum Edukacji w Nidzicy (ul. Karola Barke 2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego - UNIWERSUS (ul. Żeromskiego 4A/2)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wyborska 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kopernika 1 )
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Karola Barke 3)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. 1 Maja 42)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Jagiełły 1)
NOWA WIEŚ EŁCKA
Gimnazjum im. Jana Bytnara ps. "Rudy" (Nowa Wieś Ełcka, ul. Lipowa 5)
NOWAKOWO
Zespół Szkół w Nowakowie (Nowakowo 47)
NOWE MIASTO LUBAWSKIE
Gimnazjum (ul. Działyńskich 14)
OLECKO
Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy (ul. Armii Krajowej 26)
Gimnazjum nr 2 (ul. Słowiańska 1)
Niepubliczna Szkoła Sportowa w Olecku (ul. Słowiańska 2)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych (ul. Słowiańska 2)
Zespół Szkół (os. Siejnik 14)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Młynowa 8)
OLSZTYNEK
Gimnazjum (ul. Górna 5)
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Klikowicza 4)
OLSZYNY
Zespół Szkół (Olszyny 30)
ORNETA
Gimnazjum Nr 2 w Ornecie (ul. Warmińska 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 1 Maja 28)
ORZYSZ
Gimnazjum (ul. Osiedle Robotnicze 11)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Focha 3)
OSTRÓDA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 4)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kościuszki 22)
Gimnazjum w Ostródzie (ul. 11 Listopada 39)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. św. Dominika Savio 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 14)
PASŁĘK
Gimnazjum Nr 1 w Pasłęku (ul. Jagiełły 30)
Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku (ul. 3 Maja 21)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Boh. Westerplatte 20)
PASYM
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 4)
PIECKI
Gimnazjum w Pieckach (ul. Zwycięstwa 23)
PIENIĘŻNO
Gimnazjum Publiczne (ul. Ornecka 1)
PISANICA
Zespól Szkół w Pisanicy (Pisanica 65)
PISZ
Centrum Edukacji w Piszu (ul. Adama Mickiewicza 41)
Gimnazjum Nr 1 w Piszu (ul. Lipowa 15)
Gminny Zespół Szkół (ul. Wołodyjowskiego 2a)
Prywatne Gimnazjum w Piszu (ul. Sikorskiego 15)
Zespół Szkół Katolickich (Plac Daszyńskiego 9 A)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Młodzieżowa 26)
PŁOSKINIA
Zespół Szkół w Płoskini (Płoskinia 43)
POZEZDRZE
Zespół Szkół w Pozezdrzu (ul. 1-go Maja 1b)
PRĄTNICA
Zespół Szkół (Prątnica 9)
PROSTKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 9)
PURDA
Gimnazjum (Purda 23 )
RADZIEJE
Zespół Szkół (ul. Węgorzewska 16)
RAMSOWO
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Ramsowie (Ramsowo 87)
RESZEL
Gimnazjum Nr 1 (ul. Bolesława Chrobrego 5A)
ROGÓŻ
Zespół Szkół (Rogóż 4)
Zespół Szkół w Rogóżu (Rogóż 92)
ROZOGI
Gimnazjum (ul. 24 Stycznia 13)
ROŻENTAL
Zespół Szkół (Grabowo-Wałdyki 116)
RUCIANE-NIDA
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Gałczyńskiego 2 A)
RYBNO
Zespół Szkół (ul. Sportowa 24)
RYCHLIKI
Zespół Szkół w Rychlikach (ul. Szkolna 34)
RYN
Publiczne Gimnazjum (ul. H. Sawickiej 8a)
SAMBOROWO
Zespół Szkół w Samborowie (Samborowo, ul. Szkolna 8)
SAMPŁAWA
Zespół Szkół (Sampława 4)
SĄTOCZNO
Zespół Szkół w Sątocznie (Sątoczno 10)
SĘPOPOL
Zespół Szkolno-Przedszkolny (al. Wojska Polskiego 8)
SŁAWKOWO
Publiczne Gimnazjum (Sławkowo 18)
SOKÓŁKI
Publiczne Gimnazjum w Sokółkach (Sokółki 54)
SORKWITY
Publiczne Gimnazjum w Sorkwitach (ul. Szkolna 17b)
SPYCHOWO
Zespół Szkół w Spychowie (ul. Mazurska 5)
SROKOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
STANKOWO
Gimnazjum (Stankowo 12)
STARE DŁUTOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Stare Dłutowo, ul. Długa 61)
STARE JUCHY
Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach (ul. Mazurska 11)
STAWIGUDA
Publiczne Gimnazjum (ul. Leśna 1)
STĘBARK
Publiczne Gimnazjum (Stębark 56)
STRADUNY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Kościuszki 40)
SULIMY
Publiczne Gimnazjum (Sulimy, ul. Bystry 1i)
SUSZ
Publiczne Gimnazjum (ul. Piastowska 5)
SZCZYTNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kasprowicza 1)
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 (ul. Lanca 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 4)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Lanca 10)
SZESTNO
Zespół Szkół w Szestnie (Szestno 18)
SZKOTOWO
Zespół Szkól w Szkotowie (Szkotowo 51)
SZYMANOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szymanowo 2)
SZYMANY
Zespół Szkół w Szymanach (Szymany 21)
SZYMONOWO
Zespołu Szkół w Szymonowie (Szymonowo 15)
ŚWIĄTKI
Publiczne Gimnazjum w Świątkach (Świątki 95)
ŚWIĘTAJNO
Gimnazjum (ul. Mickiewicza 13)
Gimnazjum (Świętajno 54 A)
TOLKMICKO
Gimnazjum w Tolkmicku (ul. Szkolna 20)
TUŁAWKI
Zespół Szkół w Tuławkach (Tuławki 43)
WARPUNY
Zespół Szkół (Warpuny, ul.Zyndaki 2)
WĘGORZEWO
Gimnazjum w Węgorzewie (ul. Pionierów 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Zamkowa 34)
WĘGÓJ
Zespół Szkół w Węgoju (Węgój 19)
WIELBARK
Zespół Szkół w Wielbarku (ul. Kopernika 10)
WIELICZKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Lipowa 10a)
WIĘCKI
Gminne Gimnazjum (Więcki 08)
WILCZĘTA
Gimnazjum Publiczne (Wilczęta 43a)
WILKASY
Publiczne Gimnazjum (Wilkasy, ul. Olsztyńska 29)
WILKOWO
Zespół Szkół w Wilkowie (Wilkowo 23)
WINDA
Zespół Szkół (Winda 6)
WIPSOWO
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie (Wipsowo 63)
WIŚNIOWO EŁCKIE
Zespół Szkół w Wiśniowie Ełckim (Wiśniowo Ełckie 40)
WOLA KAMIEŃSKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Woli Kamieńskiej (Wola Kamieńska)
WOSZCZELE
Zespół Szkół Samorządowych w Woszczelach (Woszczele, ul. Szkolna 4)
WYDMINY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Grunwaldzka 94)
ZALEWO
Zespół Szkół w Zalewie (Zalewo, ul. Szkolna 2)
ZĄBROWO
Samorządowe Gimnazjum (Ząbrowo 43)
ŻABI RÓG
Gimnazjum w Żabim Rogu (Żabi Róg 115a)
ŻARDENIKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Żardeniki 34)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie