Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Aleksandrów Kujawski
gimnazja Bachorce
gimnazja Barcin
gimnazja Baruchowo
gimnazja Bądkowo
gimnazja Białe Błota
gimnazja Bielice
gimnazja Błenna
gimnazja Bobrowniki
gimnazja Bobrowo
gimnazja Boniewo
gimnazja Bożejewice
gimnazja Brąchnowo
gimnazja Brodnica
gimnazja Brudnowo
gimnazja Brześć Kujawski
gimnazja Brzezie
gimnazja Brzoza
gimnazja Brzozie
gimnazja Bydgoszcz
gimnazja Bysław
gimnazja Cekcyn
gimnazja Chalin
gimnazja Chełmno
gimnazja Chełmża
gimnazja Choceń
gimnazja Chodecz
gimnazja Chrostkowo
gimnazja Chwaliszewo
gimnazja Ciechocinek
gimnazja Cierpice
gimnazja Czarże
gimnazja Czernikowo
gimnazja Dąbrowa
gimnazja Dąbrowa Biskupia
gimnazja Dąbrowa Chełmińska
gimnazja Dębowa Łąka
gimnazja Dobrcz
gimnazja Dobre
gimnazja Dobrzejewice
gimnazja Dobrzyń nad Wisłą
gimnazja Dziewierzewo
gimnazja Fabianki
gimnazja Gałczewo
gimnazja Gąsawa
gimnazja Gąski
gimnazja Giżycko
gimnazja Głuchowo
gimnazja Gniewkowo
gimnazja Golub-Dobrzyń
gimnazja Gołkowo
gimnazja Gostycyn
gimnazja Gościeszyn
gimnazja Górsk
gimnazja Górzno
gimnazja Grębocin
gimnazja Gródek
gimnazja Gruczno
gimnazja Grudziądz
gimnazja Gruta
gimnazja Inowrocław
gimnazja Izbica Kujawska
gimnazja Jabłonowo Pomorskie
gimnazja Janikowo
gimnazja Jankowice
gimnazja Janowiec Wielkopolski
gimnazja Jastrzębie
gimnazja Jastrzębiec
gimnazja Jeżewo
gimnazja Kamień Krajeński
gimnazja Karnkowo
gimnazja Karnowo
gimnazja Kcynia
gimnazja Kęsowo
gimnazja Kijewo Królewskie
gimnazja Kikół
gimnazja Kłobia
gimnazja Koneck
gimnazja Koronowo
gimnazja Korytowo
gimnazja Kotomierz
gimnazja Kowal
gimnazja Kowalewo
gimnazja Kowalewo Pomorskie
gimnazja Kowalki
gimnazja Krojczyn
gimnazja Kruszwica
gimnazja Kruszyn
gimnazja Książki
gimnazja Laskowice
gimnazja Lipno
gimnazja Lisewo
gimnazja Lniano
gimnazja Lubanie
gimnazja Lubicz
gimnazja Lubień Kujawski
gimnazja Lubiewo
gimnazja Lubostroń
gimnazja Lubraniec
gimnazja Lutowo
gimnazja Łabiszyn
gimnazja Łasin
gimnazja Łochowo
gimnazja Łubianka
gimnazja Łysomice
gimnazja Mąkowarsko
gimnazja Michale
gimnazja Mogilno
gimnazja Mokre
gimnazja Mrocza
gimnazja Mycielewo
gimnazja Myśliwiec
gimnazja Nakło nad Notecią
gimnazja Nasiegniewo
gimnazja Nieszawa
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Nowa Wieś Królewska
gimnazja Nowa Wieś Wielka
gimnazja Nowe
gimnazja Obrowo
gimnazja Osie
gimnazja Osiek
gimnazja Osielsko
gimnazja Osięciny
gimnazja Ostromecko
gimnazja Ostrowiec Świętokrzyski
gimnazja Ostrowite
gimnazja Pakość
gimnazja Papowo Biskupie
gimnazja Paterek
gimnazja Pęperzyn
gimnazja Piaski
gimnazja Piechcin
gimnazja Piotrków Kujawski
gimnazja Pluskowęsy
gimnazja Podwiesk
gimnazja Pokrzydowo
gimnazja Potulice
gimnazja Pruszcz
gimnazja Raciążek
gimnazja Radomice
gimnazja Radomin
gimnazja Radziejów
gimnazja Radziki Duże
gimnazja Radzyń Chełmiński
gimnazja Robakowo
gimnazja Rogowo
gimnazja Rogóźno
gimnazja Rojewo
gimnazja Ruda
gimnazja Rynarzewo
gimnazja Ryńsk
gimnazja Rypin
gimnazja Rzęczkowo
gimnazja Samostrzel
gimnazja Serock
gimnazja Sępólno Krajeńskie
gimnazja Sicienko
gimnazja Siemnówek
gimnazja Skępe
gimnazja Skibin
gimnazja Skrwilno
gimnazja Sławęcinek
gimnazja Służewo
gimnazja Smólnik
gimnazja Solec Kujawski
gimnazja Sośno
gimnazja Starogród
gimnazja Stawki
gimnazja Stobno
gimnazja Stolno
gimnazja Strzelno
gimnazja Sumin
gimnazja Sypniewo
gimnazja Szczuka
gimnazja Szerzawy
gimnazja Szubin
gimnazja Ślesin
gimnazja Śliwice
gimnazja Świecie
gimnazja Świecie nad Osą
gimnazja Świedziebnia
gimnazja Świekatowo
gimnazja Topólka
gimnazja Toruń
gimnazja Tuchola
gimnazja Turzno
gimnazja Unisław
gimnazja Wałdowo
gimnazja Wałdowo Szlacheckie
gimnazja Warlubie
gimnazja Wąbrzeźno
gimnazja Wąwelno
gimnazja Wichowo
gimnazja Wielgie
gimnazja Wieniec
gimnazja Wierzchucin Królewski
gimnazja Więcbork
gimnazja Witowo
gimnazja Włocławek
gimnazja Wojnowo
gimnazja Wtelno
gimnazja Wudzyn
gimnazja Występ
gimnazja Zakrzewo
gimnazja Zbójno
gimnazja Zbrachlin
gimnazja Zieleń
gimnazja Zławieś Wielka
gimnazja Złotniki Kujawskie
gimnazja Żalinowo
gimnazja Żalno
gimnazja Żnin
gimnazja Żołędowo
BYDGOSZCZ

Atut Lider Kształcenia

ul. Dworcowa 4, 85-010 Bydgoszcz
tel. (52) 345 53-88, (52) 327 08-46, tel. kom. 508 198-013
www: http://atutszkola.pl
e-mail: bydgoszcz@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Collegium Salesianum (ul. Pod Reglami 1)
Gimnazjum Młodzieżowe i Młodzieżowe Liceum Ogólnokształcące Edukacji Innowacyjnej (ul. Lenartowicza 33/35)
Gimnazjum Niepubliczne (ul. Św. Trójcy 26)
Gimnazjum Nr 13 (ul. K. K. Baczyńskiego 5)
Gimnazjum Nr 16 w Bydgoszczy (ul. Bohaterów Kragujewca 10)
Gimnazjum nr 20 (ul. Karpacka 30)
Gimnazjum nr 22 (ul. Dąbrowskiego 8)
Gimnazjum nr 23 (ul. Czackiego 8)
Gimnazjum nr 24 (ul. T. Kościuszki 37a)
Gimnazjum nr 25 (ul. Aleksandra Fredry 3)
Gimnazjum Nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2)
Gimnazjum nr 28 (ul. Żeglarska 67)
Gimnazjum nr 5 (ul. Gen Berlinga 17)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Gajowa 94)
I Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Jagiellońska 27)
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące Bydgoskie Gimnazjum Społeczne (ul. Wincentego Pola 19)
Liceum Internetowe oraz Gimnazjum Internetowe (ul. Staszica 4)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej (ul. Wojska Polskiego 46a)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3 (ul. Graniczna 12)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej (ul. Akademicka 3)
Państwowy Zespół Szkół Plastycznych (ul. Konarskiego 2)
Prywatne Szkoły dla Dorosłych "Przyszłość" (ul. Wojska Polskiego 46 A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej
i Niewidomej (ul. Krasińskiego 10)

Studium Kształcenia Kadr - SKK Sp. z o.o. (ul. Jagiellońska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 55 oraz Gimnazjum Nr 44 (ul. Traugutta 5)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Grunwaldzka 32)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Wiślana 27)
Zespół Szkół Katolickich
Pomnik Jana Pawła II (ul. Nowodworska 17)

Zespół Szkół nr 10 (ul. Karłowicza 2)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Stawowa 41)
Zespół Szkół nr 14 (ul. Kcyńska 49)
Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego (ul. Czerkaska 8)
Zespół Szkół Nr 16 (ul. Koronowska 74)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Kapliczna 7)
Zespół Szkół Nr 18 (ul. Hutnicza 89)
Zespół Szkół Nr 19 (ul. A.Grzymały-Siedleckiego 11)
Zespół Szkół nr 20 (ul. Sielska 34)
Zespół Szkół nr 21 (ul. Bałtycka 59)
Zespół Szkół nr 22 (ul. Opławiec 157)
Zespół Szkół Nr 23 (ul. Nakielska 273)
Zespół Szkół nr 24 (ul. Puszczykowa 11)
Zespół Szkół Nr 25 Mistrzostwa Sportowego (ul. Czartoryskiego 18)
Zespół Szkół Nr 26 (ul. Glinki 117)
Zespół szkół nr 27 (ul. Sardynkowa 7)
Zespół Szkół nr 28 (ul. Kromera 11)
Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych (ul. Jesionowa 3a)
Zespół Szkół Nr 31 Specjalnych (ul. Fordońska 17)
Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej (ul. Swarzewska 10)
Zespół Szkół Nr 35 (ul. Gawędy 5)
Zespół Szkół Nr 36 (ul. Bohaterów Westerplatte 2)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Zofii Nałkowskiej 9)
Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego (ul. Berlinga 13)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Waryńskiego 1)
Zespół Szkół nr 8 (ul.Pijarów 4)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Cicha 59)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Plac Wolności 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Nowodworska 13)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Nowogrodzka 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Stawowa 39)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Szarych Szeregów 4a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (ul. Staszica 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 (ul. 11 Listopada 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr IV (ul. Stawowa 39)
Zespół Szkół Prywatnych - Szkoły "Sokrates" (ul. Dąbrowskiego 8)
TORUŃ
Centrum Kształcenia i Szkolenia Dorosłych w Toruniu (ul. Żwirki i Wigury 49)
Gimnazjum Dla Dorosłych (ul. Fałata 88/90)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Pająkowskiego 44/52)
Gimnazjum nr 21 (ul. Gustawa Morcinka 13)
Gimnazjum Nr 24 (ul. Ogrodowa 3/5)
Gimnazjum nr 29 (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6)
Gimnazjum nr 3 (ul. Żwirki i Wigury 49)
Gimnazjum Nr 30 (ul. Raszei 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 15 i 21)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Dziewulskiego 24a)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia EDUKACJA (ul. Bolta 12)
Społeczne Gimnazjum Językowe (ul. Żółkiewskiego 46)
Szkoła Laboratorium (ul. Stawisińskiego 7)
Szkoły Salezjańskie (ul. Storczykowa 66 A)
Zespół Edukacyjny "BLOK" (ul. Batorego 37/41)
Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych (ul. Świętego Józefa 26)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. Szosa Chełmińska 224/226)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 47a)
Zespół Szkół Nr 10 (Plac Św. Katarzyny 9)
Zespół Szkół nr 14 (ul. Hallera 79)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Paderewskiego 5/11)
Zespół Szkół nr 16 (ul. Dziewulskiego 2)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Rydygiera 12a)
Zespół Szkół Nr 22 (ul. Fałata 88/90)
Zespół szkół nr 28 (ul. Przy Skarpie 13)
Zespół Szkół nr 31 (ul. Dziewulskiego 41 B)
Zespół Szkół Nr 34 (ul. Włocławska 237/239)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. kard. Wyszyńskiego 1/5)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Dziewulskiego 41 C)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Bażyńskich 30/36)
Zespół Szkół nr 8 (ul. Łyskowskiego 28)
Zespół Szkół nr 9 w Toruniu (ul . Rzepakowa 7/9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szosa Chełmińska 83)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 (ul. Targowa 36/38)
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Chopina 24)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Długa 8)
Zespół Szkół (ul. Stawki 32, Stawki)
Zespół Szkół Specjalnych nr 3 ( ul. Strażacka 22)
BACHORCE
Gimnazjum Nr 3 (Bachorce 42)
BARCIN
Gimnazjum nr 1 (ul. Polna 1)
BARUCHOWO
Zespół Szkół w Baruchowie (Baruchowo 19)
BĄDKOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Włocławska 13)
BIAŁE BŁOTA
Publiczne Gimnazjum (ul. Czysta 1a)
BIELICE
Zespół Szkół (Bielice 1)
BŁENNA
Zespół Szkół (Błenna 2)
BOBROWNIKI
Gimnazjum w Bobrownikach (ul. Kościelna 3)
BOBROWO
Gimnazjum Publiczne (Bobrowo 33)
BONIEWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 32)
BOŻEJEWICE
Zespół Szkół Niepublicznych w Bożejewicach (Bożejewice 22)
BRĄCHNOWO
Gimnazjum (Brąchnowo, ul. Gimnazjalna 1)
BRODNICA
Gimnazjum nr 1 (ul. Wiejska 6)
Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego
i Ustawicznego (ul. Aleja Leśna 2)

Zespół Szkół nr 1 (ul Matejki 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Jagiellońska 8)
BRUDNOWO
Zespół Szkół (Brudnowo 25)
BRZEŚĆ KUJAWSKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Hanki Sawickiej 21)
BRZEZIE
Zespół Szkół (Brzezie 35)
BRZOZA
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 31a)
BRZOZIE
Gimnazjum w Brzoziu (Brzozie 51C)
BYSŁAW
Gimnazjum (ul. Kwiatowa 9 )
CEKCYN
Zespół Szkół w Cekcynie (ul. Szkolna 8)
CHALIN
Publiczne Gimnazjum (Chalin 36)
CHEŁMNO
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 6)
Gimnazjum nr 2 (ul. Kościuszki 11)
Katolickie Liceum i Gimnazjum Księży Pallotynów (ul. Słowackiego 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parkowa 5)
Szkoły Specjalne: SP, Gimnazjum Specjalne Nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Dworcowa 20/22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Dominikańska 35)
CHEŁMŻA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Księdza Piotra Skargi 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kardynała Wyszyńskiego 7)
CHOCEŃ
Gimnazjum (ul. Sikorskiego 12)
CHODECZ
Samorządowy Zespół Placówek Oświatowych (ul. Waryńskiego 20)
CHROSTKOWO
Publiczne Gimnazjum (Chrostkowo 80)
CHWALISZEWO
Gimnazjum (Chwaliszewo 3)
CIECHOCINEK
Publiczne Gimnazjum (ul. Wojska Polskiego 37)
Zespół Szkół Uzdrowiskowych nr 1 (ul. Stanisława Staszica 7)
CIERPICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 9)
CZARŻE
Zespół Szkół (Czarże, ul. Chełmińska 47)
CZERNIKOWO
Zespół Szkół (ul. Gimnazjalna 1)
DĄBROWA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 15)
DĄBROWA BISKUPIA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
Zespół Szkół (ul. Sportowa 1)
DĘBOWA ŁĄKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Dębowa Łąka 40)
Zespół Szkół w Dębowej Łące (Dębowa Łąka 127)
DOBRCZ
Zespół Szkół (ul. Długa 33)
DOBRE
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 9A)
DOBRZEJEWICE
Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (Dobrzejewice 57b)
DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
Publiczne Gimnazjum (ul. Licealna 1)
DZIEWIERZEWO
Zespół Szkół w Dziewierzewie (Dziewierzewo 34)
FABIANKI
Publiczne Gimnazjum (Fabianki 1)
GAŁCZEWO
Publiczne Gimnazjum (Gałczewo 7)
GĄSAWA
Zespół Publicznych Szkół w Gąsawie (ul. Leszka Białego 6)
GĄSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Gąski 19)
GIŻYCKO
Gimnazjum nr 2 (ul. Warszawska 39)
GŁUCHOWO
Gimnazjum (Głuchowo 12)
GNIEWKOWO
Gimnazjum nr 1 (ul. Dworcowa 11)
GOLUB-DOBRZYŃ
Gimnazjum (ul. Szkolna 37)
Prywatna Szkoła dla Dorosłych "Przyszłość" (ul. Zamkowa 19)
Zespół Szkół nr 1 (ul. PTTK 28)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Konopnickiej 15)
GOŁKOWO
Zespół Szkół (Gołkowo 26)
GOSTYCYN
Gimnazjum w Zespole Szkół (ul. Sępoleńska 12a)
GOŚCIESZYN
Zespół Publicznych Szkół (Gościeszyn 20)
GÓRSK
Zespół Szkół w Górsku (Górsk, ul. Szkolna 2)
GÓRZNO
Zespół Szkół (ul. Chopina 1)
GRĘBOCIN
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szkolna 4)
GRÓDEK
Publiczne Gimnazjum (Gródek, ul. Szkolna 5)
GRUCZNO
Gimnazjum Nr 4 (ul. Chełmińska 5)
GRUDZIĄDZ
Gimnazjum nr 12 (ul. Korczaka 23)
Gimnazjum nr 4 (ul. Konarskiego 14)
Gimnazjum Nr 6 (al. 23 Stycznia 30)
Gimnazjum nr 7 (ul. Mikołaja z Ryńska 6)
Gimnazjum nr 8 (ul. Legionów 2)
Gimnazjum nr 9 (ul. Paderewskiego 10)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Żeromskiego 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Parkowa 25)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Wybickiego 10/22)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sobieskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. Droga Mazurska 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Sobieskiego12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 (ul. Nauczycielska 19)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sikorskiego 42)
GRUTA
Zespół Szkół (Gruta 70)
INOWROCŁAW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Średnia 9)
Gimnazjum nr 2 (ul. S. Kiełbasiewicza 7)
Gimnazjum nr 3 (ul. Władysława Łokietka 3)
Gimnazjum nr 4 (ul. Daszyńskiego 29)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 1 Maja 11/13)
Zespół Szkół (ul. Solankowa 21)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. J.Krzymińskiego 4)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Plebanka 18)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Toruńska 46)
IZBICA KUJAWSKA
Gimnazjum (ul. Nowomiejska 3)
JABŁONOWO POMORSKIE
Gimnazjum (ul. Słoneczna 2)
JANIKOWO
Gimnazjum (ul. Główna 6)
JANKOWICE
Gimnazjum nr 2 (Jankowice 18)
JANOWIEC WIELKOPOLSKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 8)
JASTRZĘBIE
Publiczne Gimnazjum (Jastrzębie 14)
JASTRZĘBIEC
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Jastrzębiec 17)
JEŻEWO
Zespół Szkół (ul. Główna 37)
KAMIEŃ KRAJEŃSKI
Publiczne Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim (ul. Sępoleńska 3)
KARNKOWO
Zespół Szkół w Karnkowie (Karnkowo 42)
KARNOWO
Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie (Karnowo 56)
KCYNIA
Gimnazjum - Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Jurczyka 3)
Zakład Poprawczy (ul. Jana Kantego 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Kcyni (ul. Rynek 32)
KĘSOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
KIJEWO KRÓLEWSKIE
Zespół Publicznych Szkół (Kijewo Królewskie 61)
KIKÓŁ
Publiczne Gimnazjum (ul. Targowa 6)
KŁOBIA
Zespół Szkół (Kłobia 29)
KONECK
Zespół Szkół (ul. Koneck 28)
KORONOWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Pomianowskiego 16)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Dworcowa 36)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sobieskiego 16)
KORYTOWO
Gimnazjum (Korytowo 1)
KOTOMIERZ
Zespół Szkół w Kotomierzu (ul. Koronowska 2)
KOWAL
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Piwna 20)
KOWALEWO
Zespół Szkół w Kowalewie (Kowalewo, ul. Szkolna 5)
KOWALEWO POMORSKIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 2)
KOWALKI
Gimnazjum (Kowalki 29)
KROJCZYN
Publiczne Gimnazjum (Krojczyn 17)
KRUSZWICA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kujawska 22)
Gimnazjum Nr 2 w Kruszwicy (ul. Mickiewicza 11)
KRUSZYN
Publiczne Gimnazjum (Kruszyn)
KSIĄŻKI
Gimnazjum w Książkach (ul. Szkolna 6)
LASKOWICE
Gimnazjum (Laskowice, ul. Mickiewicza 3a)
LIPNO
Gimnazjum Prywatne nr 1 (ul. Traugutta 1)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Okrzei 4)
LISEWO
Gminne Gimnazjum (ul. Toruńska 17)
LNIANO
Gimnazjum Publiczne Nr 1 (ul. Szkolna 13)
LUBANIE
Zespół Szkół (Lubanie 14)
LUBICZ
Zespół Szkół nr 1 (ul. Piaskowa 23)
LUBIEŃ KUJAWSKI
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 15)
LUBIEWO
Zespół Szkół w Lubiewie (ul. Wojska Polskiego 16)
LUBOSTROŃ
Zespół Szkół (Lubostroń 13a)
LUBRANIEC
Zespół Szkół w Lubrańcu (ul. Nowa 6)
LUTOWO
Zespół Szkół w Lutowie (Lutowo 1)
ŁABISZYN
Zespół Szkół (ul. Nadnotecka 2)
ŁASIN
Zespół Szkół Publicznych (ul. Skłodowskiej-Curie 14)
ŁOCHOWO
Zespół Szkół (ul. Wierzbowa 2)
ŁUBIANKA
Zespół Szkół (ul. Chełmińska 1)
ŁYSOMICE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 5)
MĄKOWARSKO
Zespół Szkół (ul. Tucholska 8)
MICHALE
Gimnazjum (Michale)
MOGILNO
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 33)
MOKRE
Zespół Szkół (Mokre 122)
MROCZA
Gimnazjum (ul. Sportowa 2)
MYCIELEWO
Zespół Szkół w Mycielewie (Mycielewo)
MYŚLIWIEC
Zespół Szkół w Myśliwcu (Myśliwiec 3)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Gimnazjum Nr 3 (ul. Mrotecka 1a)
Gimnazjum Nr 4 (os. Władysława Łokietka 15)
NASIEGNIEWO
Zespół Szkół Publicznych (Nasiegniewo 68)
NIESZAWA
Gimnazjum (ul. Zjazd 5)
NOWA WIEŚ
Gimnazjum (Nowa Wieś 20)
NOWA WIEŚ KRÓLEWSKA
Gimnazjum Publiczne (Nowa Wieś Królewska)
NOWA WIEŚ WIELKA
Gimnazjum (ul. Ogrodowa 1)
NOWE
Publiczne Gimnazjum (ul. Nowa 2)
Zakład Poprawczy (ul. Bydgoska 4)
OBROWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 152 B)
OSIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 8)
OSIEK
Gimnazjum (Osiek 80)
OSIELSKO
Zespół Szkół (ul. Centralna 7)
OSIĘCINY
Publiczne Gimnazjum w Osięcinach (ul. Traugutta 1)
OSTROMECKO
Zespół Szkół (Ostromecko, ul. Szkolna 1)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Niewiadoma 19)
OSTROWITE
Gimnazjum Gminy Brzuze (w Gminie Brzuze)
PAKOŚĆ
Gimnazjum w Pakości (ul. Szkolna 44)
PAPOWO BISKUPIE
Gimnazjum (Papowo Biskupie 127 A)
PATEREK
Zespół Szkół (Paterek, ul. Kcyńska 6a)
PĘPERZYN
Zespół Szkół w Pęperzynie (Pęperzyn 33)
PIASKI
Zespół Szkół w Piaskach (Piaski 10a)
PIECHCIN
Zespół Publicznych Szkół Nr 1 (ul. 11 Listopada 5)
PIOTRKÓW KUJAWSKI
Gimnazjum w Zespole Szkół i Placówek (ul. Włocławska 39)
PLUSKOWĘSY
Gimnazjum (Pluskowęsy)
PODWIESK
Publiczne Gimnazjum (Podwiesk 43)
POKRZYDOWO
Zespół Szkół (Pokrzydowo 23)
POTULICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół dla Dorosłych (Aleja Parkowa 1)
PRUSZCZ
Gimnazjum nr 1 (ul. Kościelna 4)
RACIĄŻEK
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
RADOMICE
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej (Radomice 115)
RADOMIN
Publiczne Gimnazjum (Radomin 14)
RADZIEJÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 28)
Zespół Szkół i Placówek (ul. Szkolna 12)
RADZIKI DUŻE
Gimnazjum (Radziki Duże)
RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
Gimnazjum (ul. Sady 14)
ROBAKOWO
Zespół Szkół Nr 2 (Robakowo)
ROGOWO
Publiczne Gimnazjum (Rogowo 31)
Zespół Publicznych Szkół (ul. Szkolna 7)
ROGÓŹNO
Publiczne Gimnazjum (Rogóźno 91a)
ROJEWO
Zespół Szkół (Rojewo 111)
RUDA
Gimnazjum (Ruda 53)
RYNARZEWO
Zespół Szkół (ul. Strażacka 20)
RYŃSK
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
RYPIN
Zespół Szkół Miejskich (ul. Sportowa 24)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kościuszki 51)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Młyńska 12)
RZĘCZKOWO
Zespół Szkół (Rzęczkowo 59)
SAMOSTRZEL
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Samostrzel 7)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (Samostrzel 9)
SEROCK
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Wyzwolenia 47)
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim (ul. Wojska Polskiego 34)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Hallera 29)
Zespół Szkół Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim (ul. Szkolna 1)
SICIENKO
Zespół Szkół (ul. Bydgoska 8)
SIEMNÓWEK
Publiczne Gimnazjum (Siemnówek 1a)
SKĘPE
Gimnazjum im. Kościeleckich (al. 1-go Maja 89)
SKIBIN
Publiczne Gimnazjum w Skibinie (Skibin 54)
SKRWILNO
Zespół Szkół w Skrwilnie (ul. Bieżuńska 16)
SŁAWĘCINEK
Gimnazjum (Sławęcinek 12)
SŁUŻEWO
Zespół Szkół (ul. Toruńska 6)
SMÓLNIK
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Smólnik)
SOLEC KUJAWSKI
Gimnazjum Publiczne Nr 2 (ul. 29 Listopada 7)
Zespół Szkół w Solcu Kujawskim (ul. Tartaczna 25)
SOŚNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kamińskiego 1)
STAROGRÓD
Zespół Szkół (Starogród 33)
STAWKI
Zespół Szkół w Stawkach (Stawki, ul. Szkolna 32)
STOBNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 2 (Stobno 33)
STOLNO
Zespół Szkół (Stolno 88)
STRZELNO
Centrum Nauki "EUREKA" (ul. Gimnazjalna 17)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla Chłopców (ul. Kościuszki 15)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo (ul. Parkowa 10)
Zespół Szkół (ul. Gimnazjalna 7)
Zespół Szkół w Strzelnie - Gimnazjum w Jeziorach Wielkich z siedzibą w Strzelnie (ul. Gimnazjalna 7)
SUMIN
Publiczne Gimnazjum w Suminie (Sumin 20)
SYPNIEWO
Gimnazjum (ul. Kwiatowa 3)
SZCZUKA
Gimnazjum (Szczuka 34)
SZERZAWY
Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach (Szerzawy 2)
SZUBIN
Gimnazjum Nr 1 (ul. św. Marcina 11)
Zakład Poprawczy (ul. Kcyńska 36)
Zespół Szkół (ul. Tysiąclecia 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie (ul. Kochanowskiego 1)
ŚLESIN
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 9)
ŚLIWICE
Gimnazjum w Śliwicach (ul. Szkolna 9)
ŚWIECIE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Chmielniki 5)
Gimnazjum nr 2 (ul. Ogrodowa 1c)
Gimnazjum Nr 3 (al. Jana Pawła II 8)
Zakład Poprawczy (ul. Sądowa 12)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Paderewskiego 5a)
ŚWIECIE NAD OSĄ
Zespół Szkół i Placówek nr 1 (Świecie nad Osą 113)
ŚWIEDZIEBNIA
Gimnazjum (Świedziebnia 51a)
ŚWIEKATOWO
Gimnazjum (ul. Dworcowa 20a)
TOPÓLKA
Gimnazjum (Topólka 26)
TUCHOLA
Gimnazjum nr 1 (ul. Piastowska 23)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piastowska 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Pocztowa 8a)
TURZNO
Zespół Szkół Nr 2 (Turzno, ul. Parkowa 4)
UNISŁAW
Zespół Szkół (ul. Lipowa 31)
WAŁDOWO
Zespół Szkół (Wałdowo 90)
WAŁDOWO SZLACHECKIE
Zespół Szkół (Wałdowo Szlacheckie 57)
WARLUBIE
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 20a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 8)
WĄBRZEŹNO
Gimnazjum nr 1 (ul. Wolności 11)
WĄWELNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wąwelnie (ul. Szkolna 1)
WICHOWO
Zespół Szkół w Wichowie (Wichowo)
WIELGIE
Publiczne Gimnazjum w Wielgiem (ul. Szkolna 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Wielgie 80 A)
WIENIEC
Gimnazjum Nr 2 (Wieniec, ul. Szkolna 1)
WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI
Zespół Szkół (Wierzchucin Królewski 35)
WIĘCBORK
Gimnazjum (al. 600-lecia 4)
WITOWO
Publiczne Gimnazjum w Witowie (Witowo 48)
WŁOCŁAWEK
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Bartnicka 10)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Żeromskiego 28)
Gimnazjum Nr 14 im. Jana Pawła II we Włocławku (ul. Pl. Staszica 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Żytnia 47)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Wyspiańskiego 3)
Gimnazjum nr 6 (Pl. Staszica 1)
Gimnazjum nr 9 (ul. Wojska Polskiego 27)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Leśna 24)
Publiczne Gimnazjum Nr 12 (ul. Szkolna 13)
Zespół Edukacji "WIEDZA": Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum (ul. Słowackiego 4A)
Zespół Szkół Akademickich (ul. Okrzei 94 A)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 (ul. Wieniecka 46)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Łęgska 26)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Papieżka 89)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowomiejska 21)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kaliska 108)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Toruńska 77/83)
Zespół Szkół Nr 8 (ul. Willowa 8)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Promienna 15)
Zespół Szkół Zawodowych Włocławskiego Stowarzyszenia Oświatowego ,,Cogito" (ul. Łęgska 4)
WOJNOWO
Zespół Szkół (Wojnowo 1)
WTELNO
Zespół Szkół (Wtelno 165)
WUDZYN
Zespół Szkół (Wudzyn, ul. Zamkowa 12)
WYSTĘP
Zespół Szkół (Występ, ul. Wiejska 1)
ZAKRZEWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Leśna 3a)
ZBÓJNO
Publiczne Gimnazjum (Zbójno 178)
ZBRACHLIN
Gimnazjum Nr 3 (Zbrachlin 17)
Zespół Szkół (Zbrachlin)
ZIELEŃ
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Zieleń 56)
ZŁAWIEŚ WIELKA
Zespół Szkół w Złejwsi Wielkiej (ul. Szkolna 6)
ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
ŻALINOWO
Gimnazjum (Żalinowo 7)
ŻALNO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŻNIN
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Stycznia 17)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Jasna 5)
Zespół Publicznych Szkół nr 1 (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 32)
Zespół Szkół Społecznych "Trójka" (ul. Klemensa Janickiego 33)
ŻOŁĘDOWO
Gimnazjum Nr 1 (Żołędowo, ul. Bydgoska 24)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie