Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Augustów
zawodowe Białowieża
zawodowe Białystok
zawodowe Bielsk Podlaski
zawodowe Boćki
zawodowe Brańsk
zawodowe Ciechanowiec
zawodowe Czarna Białostocka
zawodowe Czartajew
zawodowe Czyżew
zawodowe Dąbrowa Białostocka
zawodowe Dowspuda
zawodowe Goniądz
zawodowe Grabowo
zawodowe Grajewo
zawodowe Hajnówka
zawodowe Janów
zawodowe Kolno
zawodowe Krzyżewo
zawodowe Łapy
zawodowe Łomża
zawodowe Marianowo
zawodowe Michałowo
zawodowe Mońki
zawodowe Niećkowo
zawodowe Ostrożany
zawodowe Rudka
zawodowe Sejny
zawodowe Siemiatycze
zawodowe Sokółka
zawodowe Suchowola
zawodowe Supraśl
zawodowe Suwałki
zawodowe Szczuczyn
zawodowe Wojewodzin
zawodowe Wysokie Mazowieckie
zawodowe Zambrów
BIAŁYSTOK
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żabia 5)
Technikum Usług Fryzjerskich "Dehag Extra" (ul. Krakowska 9)
Zakład Poprawczy (ul. 27-go Lipca 89)
Zespół Szkół "LOGIZ" (ul. Przędzalniana 8)
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych (ul. Słonimska 47/1)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Knyszyńska 12)
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych (ul. Bema 105)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Broniewskiego 14)
Zespół Szkół Nr 16 (ul. Zwycięstwa 28)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Antoniuk Fabryczny 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Antoniuk Fabryczny 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Letnia 1/1)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Ks. St. Suchowolca 26)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Stołeczna 21)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sienkiewicza 57)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Świętojańska 1)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 (ul. Transportowa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 (ul. Antoniuk Fabryczny 40)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 (ul. Transportowa 2)
AUGUSTÓW
Augustowskie Centrum Edukacyjne (al. Kard. Wyszyńskiego 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 2)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Tytoniowa 6)
BIAŁOWIEŻA
Technikum Leśne (ul. Park Dyrekcyjny 1A)
BIELSK PODLASKI
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 17)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Widowska 1)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Hołowieska 18)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wojska Polskiego 17)
BOĆKI
Technikum Rolnicze dla Dorosłych (ul. Dubieńska 4)
BRAŃSK
Zespół Szkół (ul. Armii Krajowej 7)
CIECHANOWIEC
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Szkolna 8)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 7)
CZARTAJEW
Zespół Szkół Rolniczych w Czartajewie (Czartajew, ul. Długa 130)
CZYŻEW
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Niepodległości 3)
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Zespół Szkół (ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 24)
DOWSPUDA
Zespół Szkół (Dowspuda)
GONIĄDZ
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Konstytucji 3-ego Maja 18)
GRABOWO
Technikum dla Dorosłych w Grabowie (ul. Szkolna 7)
GRAJEWO
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 84)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ełcka 11)
HAJNÓWKA
Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce (ul. 3-go Maja 25)
JANÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie (ul. Białostocka 22)
KOLNO
Zespół Szkół Technicznych (ul. Teofila Kubraka 6 )
KRZYŻEWO
Zespół Szkół Rolniczych (Krzyżewo)
ŁAPY
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Sikorskiego 68)
ŁOMŻA
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5)
Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna (ul. Studencka 19)
Zaklad Doskonalenia Zawodowego (ul. Ciepła 22)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Wojska Polskiego 161)
Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Przykoszarowa 22)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Kopernika 16)
Zespół Szkół Mechanicznych
i Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Przykoszarowa 22)

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Wojska Polskiego 113)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nowogrodzka 4)
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Zielona 21)

Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Stacha Konwy 11)
MARIANOWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Marianowo 7)
MICHAŁOWO
Zespół Szkół w Michałowie (ul. Sienkiewicza 5 )
MOŃKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Tysiąclecia 15)
NIEĆKOWO
Zespół Szkół (Niećkowo)
OSTROŻANY
Zespół Szkół Rolniczych (Ostrożany 41)
RUDKA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Ossolińskich 1)
SEJNY
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Konarskiego 23)
SIEMIATYCZE
Zasadnicza Szkoła Zawodowa i Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Pałacowa 10)
Zespół Szkół w Siemiatyczach (ul. Kościuszki 43)
SOKÓŁKA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Grodzieńska 76)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Osiedle Zielone 1A)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Polna 1)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Osiedle Zielone 1A)
SUCHOWOLA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Augustowska 2)
SUPRAŚL
Centrum Edukacji w Supraślu (ul. J. Piłsudskiego 64)
SUWAŁKI
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kościuszki 23)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Nr 2 w Suwałkach (ul. Wojska Polskiego 9)

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 (ul. Przytorowa 8)
Suwalsko - Mazurska Szkoła
Biznesu i Zarządzania (ul. Osiedle II 6 A)

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Ogrodowa 49)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sejneńska 14)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Sejneńska 33)
Zespół Szkół nr 6 (ul. Sikorskiego 21)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (ul. Sejneńska 10)
SZCZUCZYN
Zespół Szkół (ul. Szczuki 1)
WOJEWODZIN
Zespół Szkół w Wojewodzinie (Wojewodzin 52)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Jagiellońska 4)
ZAMBRÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego ( Aleja Wojska Polskiego 5)
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości (ul. Al. Wojska Polskiego 29)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Aleja Wojska Polskiego 31)
Zespół Szkół Specjalnych (Długobórz Pierwszy 5)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy (al. Wojska Polskiego 37 C)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie