Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Bałtów
zawodowe Barycz
zawodowe Bodzentyn
zawodowe Bronina
zawodowe Busko-Zdrój
zawodowe Chęciny
zawodowe Chmielnik
zawodowe Chroberz
zawodowe Cudzynowice
zawodowe Ćmielów
zawodowe Dębno
zawodowe Działoszyce
zawodowe Gacki
zawodowe Jędrzejów
zawodowe Kazimierza Wielka
zawodowe Kielce
zawodowe Klimontów
zawodowe Kobylany
zawodowe Końskie
zawodowe Krzelów
zawodowe Kunów
zawodowe Łagów
zawodowe Łopuszno
zawodowe Mnichów
zawodowe Niemienice
zawodowe Nowa Słupia
zawodowe Odonów
zawodowe Opatów
zawodowe Osiek
zawodowe Ostrowiec Świętokrzyski
zawodowe Ożarów
zawodowe Pińczów
zawodowe Podzamcze
zawodowe Połaniec
zawodowe Sandomierz
zawodowe Sędziszów
zawodowe Sichów Duży
zawodowe Sitkówka-Nowiny
zawodowe Skalbmierz
zawodowe Skarżysko-Kamienna
zawodowe Starachowice
zawodowe Staszów
zawodowe Stąporków
zawodowe Stopnica
zawodowe Suchedniów
zawodowe Sulejów
zawodowe Węgleniec
zawodowe Włoszczowa
zawodowe Zagnańsk
KIELCE
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Helenówek 2 i 4)
Centrum Kształcenia Budowlanego "ZGODA" (ul. Zgoda 31)
Centrum Oświatowo-Wychowawcze "Edukacja" (ul. Gagarina 5)
Kieleckie Centrum Kształcenia "Budowlanka" (ul. Jagiellońska 90)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Słabosłyszących i Niesłyszących (ul. Jagiellońska 30)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Technikum Mechaniczne "Wiedza" (ul. Wspólna 17)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Warszawska 96)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Kryształowa 6)
Szkoły z Przyszłością "PRO-FIL" (ul. Romualda 3)
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Plac Niepodległości 1)
Technikum Dla Dorosłych (ul. Kolberga 4)
Zespół Szkół "Promotor" (ul. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" 49)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Langiewicza 18)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Kopernika 8)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. Niska 6)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Hauke-Bosaka 1)
Zespół Szkół Mechaniczno-Ekonomicznych (ul. Jagiellońska 32)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Jagiellońska 90)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (Al. Legionów 4)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Zagórska 14)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (ul. Paderewskiego 55)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Zgoda 31)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Jagiellońska 28)
BAŁTÓW
Zespół Szkół (Bałtów 81)
BARYCZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Barycz 64)
BODZENTYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Suchedniowska 6)
BRONINA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bronina 59)
BUSKO-ZDRÓJ
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Grotta 3)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo (ul. Rehabilitacyjna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (Al. Mickiewicza 6)
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych (Al. Mickiewicza 23)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Bohaterów Warszawy 120)
CHĘCINY
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Białego Zagłębia 1)
Zespół Szkół Nr 7 Centrum Kształcenia Ustawicznego (Podzamcze Chęcińskie Nr 45)
CHMIELNIK
Technikum Nr 3 (ul. Furmańska 1a)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (ul. Mielczarskiego 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Dygasińskiego 11)
CHROBERZ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Parkowa 11)
CUDZYNOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Cudzynowice 175)
Zespół Szkół Rolniczych (Cudzynowice 176)
ĆMIELÓW
Zespół Szkół (ul. Ostrowiecka 25)
DĘBNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Dębno 69)
DZIAŁOSZYCE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 5)
GACKI
Schronisko dla Nieletnich (Gacki, ul. Leszcze 31 A)
JĘDRZEJÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Armii Krajowej 21 C)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Okrzei 63)
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Piłsudskiego 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. B. Krzywoustego 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Przypkowskiego 49)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Okrzei 63)
KAZIMIERZA WIELKA
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ (ul. Kolejowa 27)
KLIMONTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. B. Jasieńskiego 1)
KOBYLANY
Technikum - Filia w Kobylanach (Kobylany 13)
KOŃSKIE
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Piłsudskiego 72)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Towarowa 4)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 82)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Staszica 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Warszawska 53)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Piłsudskiego 68)
KRZELÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Krzelów 39)
KUNÓW
Zespół Szkół (ul. Fabryczna 2)
ŁAGÓW
Gminny Zespół Szkół (ul. Zapłotnia 1)
ŁOPUSZNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Konecka 2)
MNICHÓW
Zespół Szkół Specjalnych (Mnichów 135)
NIEMIENICE
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Niemienice 95)
NOWA SŁUPIA
Zespół Szkół Nr 8 (ul. Szkolna 10)
ODONÓW
Zespół Szkół Zawodowych (Odonów 54)
OPATÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ćmielowska 4)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słowackiego 56)
OSIEK
Zespół Szkół (ul. Wolności 24)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Furmańska 5)
Policealne Studium Fryzjerstwa i Wizażu (ul. Sandomierska 26a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gulińskiego 8)
Zakład Poprawczy (ul. Długa 10)
Zespół Szkół Nr 1 (Osiedle Słoneczne 33)
Zespół Szkół Nr 2 (Osiedle Słoneczne 45)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Sandomierska 2)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Mickiewicza 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Iłżecka 31)
OŻARÓW
Zespół Szkół (os. Wzgórze 56)
PIŃCZÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. 1-go Maja 2)
Gimnazjum Niepubliczne i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Podemłynie 18)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Słabska 13)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 14 )
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 13)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Spółdzielcza 6)
PODZAMCZE
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podzamcze 46)
POŁANIEC
Zespół Szkół (ul. Ruszczańska 23)
SANDOMIERZ
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Okrzei 6)
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Żeromskiego 8)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Mokoszyńska 1)
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich (ul. Wojska Polskiego 22)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Słowackiego 37)
SĘDZISZÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Przemysłowa 11)
SICHÓW DUŻY
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Sichów Duży 89)
SITKÓWKA-NOWINY
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (ul. Gimnazjalna 1)
SKALBMIERZ
Centrum Edukacji Ustawicznej (ul. Kanonijska 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kanonijska 7)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Tysiąclecia 20)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Metalowców 54)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Spacerowa 31)
Techniczne Zakłady Naukowe (ul. Legionów 119)
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Rejowska 99)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Powstańców W-wy 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych (ul. Oseta Wasilewskiego 5)
Zespół Szkół Technicznych (al. Tysiąclecia 22)
Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych (ul. Legionów 119)
STARACHOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Staszica 16)
Szkoły Starachowickiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych (ul. Radomska 53)
Średnie Studium Edukacyjne (ul. Mrozowskiego 9)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Radomska 72)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. 1 Maja 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Szkolna 10)
STASZÓW
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Koszarowa 7)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Koszarowa 7)
Zespół Szkół (ul. Koszarowa 7)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Szkolna 11)
STĄPORKÓW
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Staszica 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Staszica 4)
STOPNICA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kazimierza Wielkiego 23 A )
SUCHEDNIÓW
Zespół Szkół (ul. Sportowa 3)
SULEJÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (Sulejów 69)
WĘGLENIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Węgleniec 1)
WŁOSZCZOWA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Młynarska 56)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Koniecpolska 40)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Wiśniowa 23)
ZAGNAŃSK
Zespół Szkół Leśnych (ul. Spacerowa 4)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie