Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Aleksandrów Kujawski
zawodowe Bielice
zawodowe Brodnica
zawodowe Bydgoszcz
zawodowe Chełmno
zawodowe Chełmża
zawodowe Choceń
zawodowe Chodecz
zawodowe Dobrzyń nad Wisłą
zawodowe Gąsawa
zawodowe Gniewkowo
zawodowe Golub-Dobrzyń
zawodowe Gronowo
zawodowe Grubno
zawodowe Grudziądz
zawodowe Inowrocław
zawodowe Izbica Kujawska
zawodowe Jabłonowo Pomorskie
zawodowe Janowiec Wielkopolski
zawodowe Karnowo
zawodowe Kcynia
zawodowe Kobylniki
zawodowe Koronowo
zawodowe Kościelec
zawodowe Kowal
zawodowe Kowalewo Pomorskie
zawodowe Kruszwica
zawodowe Lipno
zawodowe Lubaszcz
zawodowe Lubraniec
zawodowe Łabiszyn
zawodowe Łasin
zawodowe Mogilno
zawodowe Nadróż
zawodowe Nakło nad Notecią
zawodowe Nowe
zawodowe Piechcin
zawodowe Potulice
zawodowe Przemystka
zawodowe Radziejów
zawodowe Rypin
zawodowe Samostrzel
zawodowe Sępólno Krajeńskie
zawodowe Skępe
zawodowe Solec Kujawski
zawodowe Stary Brześć
zawodowe Strzelno
zawodowe Sypniewo
zawodowe Szerzawy
zawodowe Szubin
zawodowe Świecie
zawodowe Świekatowo
zawodowe Toruń
zawodowe Tuchola
zawodowe Unisław
zawodowe Warlubie
zawodowe Wąbrzeźno
zawodowe Wielgie
zawodowe Więcbork
zawodowe Włocławek
zawodowe Wronie
zawodowe Wudzynek
zawodowe Żnin
BYDGOSZCZ
Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Fordońska 120)
Kujawsko-Pomorski Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy nr 2 (ul. Akademicka 3)

Niepubliczne Technikum Usług Fryzjerskich Nr 1 (ul. Gajowa 94)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3 (ul. Graniczna 12)
Prywatne Szkoły dla Dorosłych "Przyszłość" (ul. Wojska Polskiego 46 A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej
i Niewidomej (ul. Krasińskiego 10)

Szkoły dla Dorosłych (ul. Gdańska 122)
Technikum Menedżerskie START (ul. Staszica 4)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalna (ul. Grunwaldzka 41)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa START (ul. Aleksandra Fredry 3)
Zespół Szkól Mechanicznych nr 1 (ul. Św. Trójcy 37)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Pestalozziego 18)
Zespół Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Fordońska 120)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy (ul. Filmowa 1)
Zespół Szkół Chemicznych (ul. Łukasiewicza 3)
Zespół Szkół Drzewnych (ul. Toruńska 44)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Gajowa 98)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Karłowicza 20)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Konarskiego 5)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Kaliska 10)
Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia (ul. Toruńska 55 -57 )
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 (ul. Słoneczna 19)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Nakielska 11)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Stawowa 41)
Zespół Szkół Nr 13 Copernicanum (ul. Kopernika 1)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Fordońska 430)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Powstańców Wielkopolskich 63)
Zespół Szkół Spożywczych (ul. Toruńska 174)
TORUŃ
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Szosa Chełmińska 70)
Centrum Kształcenia Gastronomiczno - Turystycznego (ul. Żółkiewskiego 46/1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Plac Św. Katarzyny 8)
Gastronomiczno - Hotelarsko - Turystyczne Szkoły
dla Dorosłych (ul. Osikowa 15)

SKK Sp. z o.o. (ul. św.Katarzyny 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 15 i 21)
Studium Techniczne dla Dorosłych (ul. Batorego 37/41)
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 26 (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11)
Szkoły dla Dorosłych (ul. Bema 66)
Szkoły dla Dorosłych Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole (ul. Jęczmienna 10)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Żółkiewskiego 37/41)
Zespół Edukacyjny "BLOK" (ul. Batorego 37/41)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Grunwaldzka 39)
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (ul. Osikowa 15)
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska (ul. Batorego 43/49)
Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych (ul. Świętego Józefa 26)
Zespół Szkół Nr 22 (ul. Fałata 88/90)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Jęczmienna 23)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 (ul. Targowa 36/38)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO (ul. Grunwaldzka 33/35)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Grunwaldzka 25b)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Legionów 19/25)
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
Zespół Edukacji "WIEDZA": Policealne Studium Zawodowe, Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (ul. gen. Władysława Sikorskiego 2)
Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Wyspiańskiego 4)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2)
BIELICE
Zespół Szkół (Bielice 1)
BRODNICA
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Lidzbarska 14)
Centrum Kształcenia Dorosłych (ul. Mazurska 28)
Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego
i Ustawicznego (ul. Aleja Leśna 2)

Zespół Szkół Rolniczych (ul. Karbowska 29)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Mazurska 28)
CHEŁMNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parkowa 5)
Szkoły Specjalne: SP, Gimnazjum Specjalne Nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Dworcowa 20/22)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szkolna 14)
CHEŁMŻA
Zespół Szkół (ul. Hallera 23)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kardynała Wyszyńskiego 7)
CHOCEŃ
Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Sikorskiego 12)
CHODECZ
Zespół Szkół (ul. Kaliska 9/11)
DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
GĄSAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Żnińska 6)
GNIEWKOWO
Szkoła Zawodowa w Gniewkowie (ul. Powstańców Wielkopolskich 5)
GOLUB-DOBRZYŃ
Zespół Szkół Nr 2 w Gołubiu-Dobrzyniu (ul. Kilińskiego 31)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Konopnickiej 15)
GRONOWO
Zespół Szkół CKU (Gronowo 128)
GRUBNO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Grubno)
GRUDZIĄDZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Legionów 2/12)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Parkowa 25)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa przy byłej Fabryce Narzędzi Rolniczych (nieistniejąca) (ul. Waryńskiego)
Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych (ul. Czarnieckiego 9)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Wybickiego 10/22)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Konarskiego 39)
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (ul. Curie-Skłodowskiej 22/24)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Hallera 31)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sobieskiego 11)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Lipowa 33)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Hoffmana 1-7)
INOWROCŁAW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Średnia 9)
Kujawskie Niepubliczne Policealne Studium Ekonomiczno-Handlowe (ul. Krzymińskiego 8)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 (nieistniejąca) (ul.Dworcowa 55)
Zespół Szkół (ul. Solankowa 21)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Jana Pawła II (ul. Poznańska 345)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Sienkiewicza 33)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Dworcowa 25)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Krzymińskiego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Narutowicza 34)
IZBICA KUJAWSKA
Zespół Szkół (ul. Nowomiejska 5)
JABŁONOWO POMORSKIE
Zespół Szkół (ul. Nowy Rynek 5)
JANOWIEC WIELKOPOLSKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 3 Maja 30)
KARNOWO
Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie (Karnowo 56)
KCYNIA
Zakład Poprawczy (ul. Jana Kantego 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Kcyni (ul. Rynek 32)
KOBYLNIKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Kobylniki, ul. Park 3)
KORONOWO
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Dworcowa 36)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sobieskiego 16)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Dworcowa 53)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Kościelec 125)
KOWAL
Zespół Szkół (ul. Kazimierza Wielkiego 9)
KOWALEWO POMORSKIE
Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim (ul. Świętego Mikołaja 6)
KRUSZWICA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kujawska 20)
LIPNO
Zespół Szkół Technicznych (ul. Okrzei 3)
LUBASZCZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Lubaszcz 11a)
LUBRANIEC
Zespół Szkół (ul. Brzeska 51)
Zespół Szkół w Lubrańcu-Marysinie (Lubraniec-Marysin)
ŁABISZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Poznańska 10)
ŁASIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Odrodzenia Polski 3)
MOGILNO
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 9)
NADRÓŻ
Zespół Szkół Nr 4 (Nadróż)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Staszica 18)
Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej (ul. Dąbrowskiego 4)
NOWE
Zakład Poprawczy (ul. Bydgoska 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Myśliwska 1)
PIECHCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Radłowska 10)
POTULICE
Zespół Szkół dla Dorosłych (Aleja Parkowa 1)
PRZEMYSTKA
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Przemystka 21)
RADZIEJÓW
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Kościuszki 58)
RYPIN
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Dworcowa 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowy Rynek 20)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Młyńska 12)
SAMOSTRZEL
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Samostrzel 7)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (Samostrzel 9)
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Hallera 29)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Przemysłowa 15)
SKĘPE
Zespół Szkół (ul. Wymyślińska 2)
SOLEC KUJAWSKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. 23 Stycznia 13)
STARY BRZEŚĆ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Stary Brześć 14)
STRZELNO
Centrum Nauki "EUREKA" (ul. Gimnazjalna 17)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo (ul. Parkowa 10)
Zespół Szkół (ul. Gimnazjalna 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kościuszki 15)
SYPNIEWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Kwiatowa 3)
SZERZAWY
Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach (Szerzawy 2)
SZUBIN
Zakład Poprawczy (ul. Kcyńska 36)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kochanowskiego 1)
ŚWIECIE
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Chmielniki 2)
Zakład Poprawczy (ul. Sądowa 12)
Zespół Szkół Menedżerskich (ul. Żwirki i Wigury 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 6a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Paderewskiego 5a)
ŚWIEKATOWO
Technikum Ekonomiczne - Prawne "Menedżer" (ul. Dworcowa 20a)
TUCHOLA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piastowska 30)
Tucholska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży (ul. Świecka 89a)
Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Świecka 89a)
Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych (ul. Nowodworskiego 9-13)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Świecka 89a)
UNISŁAW
Zespół Szkół (ul. Lipowa 31)
WARLUBIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 8)
WĄBRZEŹNO
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Królowej Jadwigi 6)
WIELGIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Wielgie 80 A)
WIĘCBORK
Zespół Szkół - Centrum Edukacyjne (ul. Pocztowa 16)
WŁOCŁAWEK
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Bartnicka 10)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Leśna 24)
Prywatne Szkoły MENEDŻER (ul.Starodębska 21)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Nowomiejska 25)
Zespół Szkół Chemicznych (ul. Bulwary im. marsz. J. Piłsudskiego 4)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Bukowa 38/40)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. Toruńska 77/83)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Ostrowska 30)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowomiejska 21)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Leśna 1a)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Ogniowa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Włocławskiego Stowarzyszenia Oświatowego ,,Cogito" (ul. Łęgska 4)
WRONIE
Zespół Szkół (Wronie 28)
WUDZYNEK
Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych (Wudzynek 8)
ŻNIN
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych (ul. Śniadeckich 18)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Browarowa 14)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 32)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie