Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Adamów
zawodowe Annopol
zawodowe Baczków
zawodowe Bełżyce
zawodowe Biała Podlaska
zawodowe Biłgoraj
zawodowe Bychawa
zawodowe Chełm
zawodowe Chodel
zawodowe Dęblin
zawodowe Dołhobyczów
zawodowe Dominów
zawodowe Dorohusk
zawodowe Firlej
zawodowe Gościeradów
zawodowe Grabowiec
zawodowe Hrubieszów
zawodowe Jabłoń
zawodowe Janowiec
zawodowe Janów Lubelski
zawodowe Janów Podlaski
zawodowe Kamionka
zawodowe Karczmiska
zawodowe Kazimierz Dolny
zawodowe Kębło
zawodowe Kijany
zawodowe Klementowice
zawodowe Kock
zawodowe Komarówka Podlaska
zawodowe Korolówka Osada
zawodowe Kozice Dolne
zawodowe Krasnystaw
zawodowe Kraśnik
zawodowe Krzczonów-Wójtostwo
zawodowe Leśna Podlaska
zawodowe Lubartów
zawodowe Lublin
zawodowe Lubycza Królewska
zawodowe Ludwin
zawodowe Łęczna
zawodowe Łuków
zawodowe Małaszewicze
zawodowe Międzyrzec Podlaski
zawodowe Milejów
zawodowe Nałęczów
zawodowe Niedrzwica Duża
zawodowe Niemce
zawodowe Okszów
zawodowe Olbięcin
zawodowe Opole Lubelskie
zawodowe Ostrów Lubelski
zawodowe Parczew
zawodowe Piaski
zawodowe Piotrowice
zawodowe Podgłębokie 1 A
zawodowe Poniatowa
zawodowe Potoczek
zawodowe Pszczela Wola
zawodowe Puławy
zawodowe Radoryż Smolany
zawodowe Radzyń Podlaski
zawodowe Rejowiec
zawodowe Różaniec
zawodowe Ryki
zawodowe Siennica Różana
zawodowe Sobieszyn
zawodowe Szczebrzeszyn
zawodowe Świdnik
zawodowe Tarnogóra
zawodowe Tarnogród
zawodowe Tomaszów Lubelski
zawodowe Trawniki
zawodowe Turkowice
zawodowe Turobin
zawodowe Urzędów
zawodowe Włodawa
zawodowe Wola Osowińska
zawodowe Zaburze
zawodowe Zakrzówek
zawodowe Zalutyń
zawodowe Załucze
zawodowe Zamość
zawodowe Zwierzyniec
zawodowe Żyrzyn
LUBLIN
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Krochmalna 29)
Centrum Usług Szkoleniowych "Lider" (ul. Radziwiłłowska 5)
Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Magnoliowa 8)

Medyczne Szkoły "OMEGA" (ul. Farbiarska 8, pokój 15)
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji (Al. Racławickie 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (ul. Ludwika Hirszfelda 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie (ul. Wyścigowa 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (Al. Spółdzielczości Pracy 65)
Stowarzyszenie "Szansa" (ul. Kapucyńska 1 A)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Królewska 15)
Zespół Szkół Akademia Umiejętności (ul. Gospodarcza 26)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Słowicza 3)
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego (Al. Racławickie 7)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Bernardyńska 14)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Wojciechowska 38)
Zespół Szkół Energetycznych (ul. Długa 6)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Podwale 11)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Elsnera 5)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Diamentowa 2)
Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych (ul. Spokojna 10)
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Chopina 28)
Zespół Szkół Samochodowych (Al. J.Długosza 10A)
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych (ul. Zemborzycka 82)
ADAMÓW
Zespół Szkół (ul. Cmentarna 6)
ANNOPOL
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 22)
BACZKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Baczków 32)
BEŁŻYCE
Zespół Szkół (ul. Bychawska 4)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Przemysłowa 44)
BIAŁA PODLASKA
Branżowa Rzemieślnicza Szkoła, Technikum Rzemieślnicze, LO dla dorosłych, Szkoły Policealne (ul. Warszawska 14)
Centrum Usług Szkoleniowych "Lider" (ul. Prusa 8 A)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział Biała Podlaska (ul. Aleja Jana Pawła II 97)
Zepół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Orzechowa 58 )
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Orzechowa 58)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Piłsudskiego 36)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Brzeska 71)
BIŁGORAJ
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościuszki 98)
Zespół Szkolno - Rewalidacyjny (ul. I Armii WP 4)
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (ul. Cegielniana 24)
Zespół Szkół Leśnych (ul. Polna 3)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Przemysłowa 23)
BYCHAWA
Zespół Szkół (ul. M.J.Piłsudskiego 81)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Reymonta 4b)
CHEŁM
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Batorego 1 )
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Lwowska 37)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Batorego 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 22)
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich (ul. Reformacka 13)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pocztowa 54)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Graniczna 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 (ul. Jagiellońska 29)
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 (ul. Trubakowska 59)
CHODEL
Zespół Szkół w Chodlu (ul. Partyzantów 39)
DĘBLIN
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Tysiąclecia 3)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wiślana 3b)
DOŁHOBYCZÓW
Zespół Szkół w Dołhobyczowie (ul. Parkowa 2)
DOMINÓW
Zespół Szkół (Dominów 81c)
DOROHUSK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Graniczna 1)
FIRLEJ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Choiny 7)
GOŚCIERADÓW
Zespół Szkół (Wólka Gościeradowska 72 A)
GRABOWIEC
Zespół Szkół (ul. Wojsławska 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wojsławska 1)
HRUBIESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Zamojska 16 A)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie (ul. Partyzantów 9)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamojska 18a)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Żeromskiego 11)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Dwernickiego 10)
JABŁOŃ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Zamoyskiego 4)
JANOWIEC
Zespół Szkół (ul. Lubelska 9)
JANÓW LUBELSKI
Zespół Szkół (ul. Zamoyskiego 68)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Ogrodowa 20)
JANÓW PODLASKI
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 1)
KAMIONKA
Zespół Szkół (ul. Lubartowska 53)
KARCZMISKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 11)
KAZIMIERZ DOLNY
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza (ul. Nadwiślańska 9)
KĘBŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Kębło 7)
KIJANY
Zespół Szkół Rolniczych (Kijany 19)
KLEMENTOWICE
Zespół Szkół Agrobiznesu (Klementowice 365)
KOCK
Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Kocku (ul. Zaszkolna 1)
Zespół Szkół (ul. Warszawska 41)
KOMARÓWKA PODLASKA
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej (ul. W. Batki 20)
KOROLÓWKA OSADA
Zespół Szkół Rolniczych
im. Ireny Kosmowskiej (Korolówka Osada)

KOZICE DOLNE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Kozice Dolne 33)
KRASNYSTAW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. PCK 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Zamkowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Marka Sobieskiego 5)
KRAŚNIK
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie - Filia w Kraśniku (ul. Lubelska 116)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Krajowej 25)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Słowackiego 7)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kościuszki 23)
KRZCZONÓW-WÓJTOSTWO
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 1)
LEŚNA PODLASKA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Bialska 7)
LUBARTÓW
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej (ul. 1 Maja 82)
Szkoła Umiejętności (ul. Kopernika 38B)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Chopina 6)
LUBYCZA KRÓLEWSKA
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Szkolna 2)
LUDWIN
Zespół Szkół (Ludwin 30a)
ŁĘCZNA
Zespół Szkół (ul. Litewska 16)
Zespół Szkół Górniczych (ul. Bogdanowicza 9)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Szkolna 3)
ŁUKÓW
Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Stanisława Konarskiego 3)
Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I stopnia (ul. Żelechowska 21)
Zespół Szkół Nr 1 (Al. Tadeusza Kościuszki 10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Warszawska 88)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Międzyrzecka 70)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Międzyrzecka 70 A)
MAŁASZEWICZE
Zespół Szkół (ul. Kolejarzy 16)
MIĘDZYRZEC PODLASKI
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. 3 Maja 40/42)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Warszawska 30/32)
MILEJÓW
Zespół Szkół nr 2 (ul. Partyzancka 62)
NAŁĘCZÓW
Zespół Szkół (ul. Spółdzielcza 17)
NIEDRZWICA DUŻA
Zespół Szkół (ul. Bełżycka77)
NIEMCE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Różana 8)
OKSZÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Szkolna 2)
OLBIĘCIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Olbięcin 139)
OPOLE LUBELSKIE
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kolejowa 2)
OSTRÓW LUBELSKI
Zespół Szkół (ul. Unicka 5)
PARCZEW
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
Centrum Kształcenia Parczew (ul. Harcerska 8)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wojska Polskiego 1)
PIASKI
Zespół Szkół (ul. Partyzantów 19)
PIOTROWICE
Zespół Szkół Techniki Rolniczej (Piotrowice 183)
PODGŁĘBOKIE 1 A
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podgłębokie 1 A)
PONIATOWA
Zespół Szkół (ul. Fabryczna 16c)
POTOCZEK
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Potoczek 43)
PSZCZELA WOLA
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Pszczela Wola 9)
PUŁAWY
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 7)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Marii Grzegorzewskiej 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Jaworowa 3)
Stowarzyszenie Pomocy Wychowawczej Rodzinie (ul. 4 Pułku Piechoty 17)

Policealne Studium Zawodowe

ul. 3-go Maja 8, 24-100 Puławy
tel./fax (81) 887-83-61
www: http://www.szkoly.zdz.pulawy.pl
e-mail: zdz_pulawy@wp.pl

Nasze długoletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie sal wykładowych i pracowni, posiadane przez nas uprawnienia formalne, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, wykładowców, pedagogów i egzaminatorów są gwarancją sukcesu w realizacji Twoich zamierzeń.


Zespół Szkół Nr 1 (ul. Polna 18)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Jaworowa 1)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Piłsudskiego 74)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7)
RADORYŻ SMOLANY
Zespół Szkół (Radoryż Smolany 8 C)
RADZYŃ PODLASKI
Filia Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Sitkowskiego 2 A)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sitkowskiego 1 B)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sikorskiego 15)
REJOWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Przemysłowa 4)
RÓŻANIEC
Zespół Szkół Agrotechnicznych (Różaniec)
RYKI
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Żytnia 5)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wyczółkowskiego 10)
SIENNICA RÓŻANA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Siennica Różana 266A)
SOBIESZYN
Zespół Szkół (Sobieszyn 298 A)
SZCZEBRZESZYN
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Zamojska 29)
ŚWIDNIK
Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Szkolna 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Norwida 7)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Okulickiego 13)
TARNOGÓRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Tarnogóra, ul. Krakowskie Przedmieście 5)
TARNOGRÓD
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Kościelna 12)
TOMASZÓW LUBELSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wesoła 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Petera 64)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Hallera 5)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Żwirki i Wigury 7)
TRAWNIKI
Zespół Szkół (Trawniki 264)
TURKOWICE
Zespół Szkół (Turkowice 131)
TUROBIN
Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa w Turobinie (ul. Piłsudskiego 34)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Piłsudskiego 34)
URZĘDÓW
Zespół Szkół (ul. Wodna 34)
WŁODAWA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Partyzantów 13)
Zespół Szkół (ul. Żołnierzy WIN 19)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Sztabowa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące (ul. Modrzewskiego 24)
WOLA OSOWIŃSKA
Zespół Szkół Rolniczych (Wola Osowińska, ul. Parkowa 7)
ZABURZE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Zaburze 46)
ZAKRZÓWEK
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wójtowicza 35)
ZALUTYŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zalutyń 25)
ZAŁUCZE
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Załucze)
ZAMOŚĆ
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Krasnobrodzka 9)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śląska 45 A)
Technikum Centrum Szkół Technicznych (ul. Wyszyńskiego 39 B)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu (ul. Peowiaków 5)
Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu (ul. Kilińskiego 86a)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosł Różnych (ul. Okrzei 32)
Zespół Niepublicznych Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krasnobrodzka 22 A)
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" (ul. Peowiaków 6a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Łukasińskiego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Szczebrzeska 41)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Zamoyskiego 62)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Piłsudskiego 65)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Szczebrzeska 102)
ZWIERZYNIEC
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska (ul. Browarna 1)
ŻYRZYN
Zespół Szkół (ul. Tysiąclecia 154A)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie