Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Biechów
zawodowe Bogdańczowice
zawodowe Brzeg
zawodowe Chróścina Opolska
zawodowe Dobrodzień
zawodowe Dobrzeń Wielki
zawodowe Głogówek
zawodowe Głubczyce
zawodowe Głuchołazy
zawodowe Gorzów Śląski
zawodowe Grodków
zawodowe Kadłub
zawodowe Kędzierzyn-Koźle
zawodowe Kietrz
zawodowe Kluczbork
zawodowe Komorno
zawodowe Krapkowice
zawodowe Kup
zawodowe Leśnica
zawodowe Lewin Brzeski
zawodowe Namysłów
zawodowe Niemodlin
zawodowe Nysa
zawodowe Olesno
zawodowe Opole
zawodowe Otmuchów
zawodowe Ozimek
zawodowe Paczków
zawodowe Pokój
zawodowe Polanowice
zawodowe Praszka
zawodowe Prószków
zawodowe Prudnik
zawodowe Strzelce Opolskie
zawodowe Tułowice
zawodowe Uszyce
zawodowe Zawadzkie
zawodowe Zdzieszowice
zawodowe Żłobizna
OPOLE
AP Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. Oddział w Opolu (ul. Krakowska 38)
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Małopolska 18)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Niemodlińska 40)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Reymonta 43)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Kościuszki 43)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. Tadeusza Kościuszki 39-41)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Osmańczyka 22)
Zespół Szkół Prywatnych PROGRESS (ul. Rejtana 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Książąt Opolskich 21)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. J. Hallera 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Struga 16)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 (ul. Hallera 4)
BIECHÓW
Zespół Szkół w Biechowie (Biechów 17)
BOGDAŃCZOWICE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Bogdańczowice 1a)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Bogdańczowice 1a)
BRZEG
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Kamienna 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Jana Pawła II 28)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Słowiańska 18)
CHRÓŚCINA OPOLSKA
Zespół Szkół (ul. Niemodlińska 39)
DOBRODZIEŃ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Oleska 7)
DOBRZEŃ WIELKI
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim (ul. Namysłowska 94)
GŁOGÓWEK
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stefana Batorego 2)
Zespół Szkół (ul. Powstańców 34)
GŁUBCZYCE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Niepodległości 2)
GŁUCHOŁAZY
Zespół Szkół (ul. Kolonia Kaszubska 2)
GORZÓW ŚLĄSKI
Zespół Szkół (ul. Byczyńska 9)
GRODKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krakowska 31)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Warszawska 42)
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Krakowska 20)
KADŁUB
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zamkowa 5)
KĘDZIERZYN-KOŹLE
Zespół Szkół Elektryczno-Telekomunikacyjnych (ul. Energetyków 11)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Skarbowa 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Sławięcicka 79)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych dla Dorosłych WZDZ w Opolu z Siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu (ul. Kazimierza Wielkiego 17)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. I. Krasickiego 10)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Mostowa 7)
Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej (ul. Bohaterów Westerplatte 1)
KIETRZ
Zespół Szkół w Kietrzu (ul. Kościuszki 14)
KLUCZBORK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 27)
Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
w Kluczborku (ul. M. Konopnickiej 11)

Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. M. Skłodowskiej-Curie)
Zespół Szkół Licealno-Technicznych (ul. Sienkiewicza 20)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Byczyńska 7)
KOMORNO
Zespół Szkół (Komorno, ul. Harcerska 81)
KRAPKOWICE
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Zamkowa 5)
KUP
Zespół Niepublicznych Szkół w Kup (ul. Karola Miarki 10-12)
LEŚNICA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leśnicy (ul. Kozielska 20)
LEWIN BRZESKI
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Kościuszki 61)
NAMYSŁÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Towarzystwa Interwencji Społecznych (ul. Piastowska 8)
Szkoły Dla Dorosłych (ul. Łączańska 1)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pułaskiego 10)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Pułaskiego 3)
Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie (ul. Staszica 8)
NIEMODLIN
Zespół Szkół (ul. Opolska 34)
NYSA
Centrum Kształcenia Praktycznego (Ul. Orkana 6 )
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Aleja Wojska Polskiego 31)
Profejonalna Szkoła Biznesu (ul. Sobieskiego 2 pokój 221)
Szkoły Zawodowe dla Dorosłych "Promocja" (ul. Grodkowska 9)
Zespół Szkół dla Dorosłych WZDZ w Opolu z siedzibą w Nysie (ul. Armii Krajowej 26)
Zespół Szkół Ekonomicznych (pl. W. Sikorskiego 1)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Orkana 6)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Kościuszki 4a)
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Rodziewiczówny 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Szopena 4)
OLESNO
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Powstańców Śląskich 4)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Wielkie Przedmieście 41)
OTMUCHÓW
Zespół Szkół (ul. Krakowska 36)
OZIMEK
Zespół Szkół w Ozimku (ul. Częstochowska 24)
PACZKÓW
Szkoły na Kościelnej (ul. Kościelna 24)
Zespół Szkół (ul. Kołłątaja 9)
POKÓJ
Zespół Szkół Gimnazjalnych w Pokoju (ul. 1 Maja 15)
POLANOWICE
Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych (Polanowice)
PRASZKA
Zespół Placówek Specjalnych w Praszce (ul. Fabryczna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sportowa 8)
PRÓSZKÓW
Zespół Szkół (ul. Pomologia 11)
PRUDNIK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Młyńska 1)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kościuszki 76)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Podgórna 5)
STRZELCE OPOLSKIE
Technikum Samochodowe (ul. Matejki 21)
Zespół Szkół Nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Powstańców Śląskich 3)
TUŁOWICE
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 15)
USZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Uszyce 18/19)
ZAWADZKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krótka 1)
Zespół Szkół Specjalnych przy Domu Pomocy Społecznej w Zawadzkiem (ul. Czarna 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Opolska 2)
ZDZIESZOWICE
Zespół Szkół (ul. Góry Św. Anny 21a)
ŻŁOBIZNA
Zespół Szkół Rolniczych (Żłobizna, ul. Jaśminowa 1)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie