Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

RELAKS, ROZRYWKA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
relaks, rozrywka Białogóra
relaks, rozrywka Bieszkowice
relaks, rozrywka Bojano k. Gdyni
relaks, rozrywka Bolszewo
relaks, rozrywka Borek Kamienny
relaks, rozrywka Borsk
relaks, rozrywka Borzechowo
relaks, rozrywka Brodnica Górna
relaks, rozrywka Bytów
relaks, rozrywka Chałupy
relaks, rozrywka Charzykowy
relaks, rozrywka Chłapowo
relaks, rozrywka Chmielno
relaks, rozrywka Choczewo
relaks, rozrywka Chwaszczyno
relaks, rozrywka Czapielsk
relaks, rozrywka Czarna Dąbrowa
relaks, rozrywka Czarny Młyn
relaks, rozrywka Cząstkowo
relaks, rozrywka Debrzyno
relaks, rozrywka Dębina
relaks, rozrywka Dębki
relaks, rozrywka Drzewicz
relaks, rozrywka Dymin
relaks, rozrywka Funka
relaks, rozrywka Garczyn
relaks, rozrywka Gdańsk
relaks, rozrywka Gdańsk - Sobieszewo
relaks, rozrywka Gdynia
relaks, rozrywka Gołubie
relaks, rozrywka Gołuń
relaks, rozrywka Gowidlino
relaks, rozrywka Gowino
relaks, rozrywka Hel
relaks, rozrywka Jantar
relaks, rozrywka Jastarnia
relaks, rozrywka Jastrzębia Góra
relaks, rozrywka Jurata
relaks, rozrywka Karwia
relaks, rozrywka Karwieńskie Błota
relaks, rozrywka Kąty Rybackie
relaks, rozrywka Kępice
relaks, rozrywka Kłączno
relaks, rozrywka Kopalino
relaks, rozrywka Kościerzyna
relaks, rozrywka Krokowa
relaks, rozrywka Krynica Morska
relaks, rozrywka Krzynia
relaks, rozrywka Kuźnica
relaks, rozrywka Leźno
relaks, rozrywka Lubiatowo
relaks, rozrywka Łapino
relaks, rozrywka Łeba
relaks, rozrywka Łupawsko
relaks, rozrywka Malbork
relaks, rozrywka Malenin
relaks, rozrywka Mikoszewo
relaks, rozrywka Nowęcin
relaks, rozrywka Orzechowo
relaks, rozrywka Ostrowo
relaks, rozrywka Ostrzyce
relaks, rozrywka Otomin
relaks, rozrywka Poddąbie
relaks, rozrywka Pomlewo
relaks, rozrywka Przechlewo
relaks, rozrywka Przywidz
relaks, rozrywka Puck
relaks, rozrywka Pustki
relaks, rozrywka Reda
relaks, rozrywka Rekowo Górne
relaks, rozrywka Rewa
relaks, rozrywka Rowy
relaks, rozrywka Rumia
relaks, rozrywka Sasino
relaks, rozrywka Schodno
relaks, rozrywka Skowronki
relaks, rozrywka Słajszewo
relaks, rozrywka Sławutowo
relaks, rozrywka Sopot
relaks, rozrywka Stara Kiszewa
relaks, rozrywka Starbienino
relaks, rozrywka Stegna
relaks, rozrywka Straszyn
relaks, rozrywka Strzelinko
relaks, rozrywka Studzienice
relaks, rozrywka Sulęczyno
relaks, rozrywka Swarzewo
relaks, rozrywka Swornegacie
relaks, rozrywka Sycowa Huta
relaks, rozrywka Sztutowo
relaks, rozrywka Szymbark
relaks, rozrywka Świeszyno
relaks, rozrywka Tczew
relaks, rozrywka Tupadły
relaks, rozrywka Uroczysko
relaks, rozrywka Ustka
relaks, rozrywka Wąglikowice
relaks, rozrywka Wejherowo
relaks, rozrywka Wiele
relaks, rozrywka Wielki Podleś
relaks, rozrywka Władysławowo
relaks, rozrywka Wygonin
relaks, rozrywka Zapadłe
relaks, rozrywka Zawiaty
relaks, rozrywka Zawory
relaks, rozrywka Zgorzałe
relaks, rozrywka Zwartowo
relaks, rozrywka Żarnowiec-Krokowa
relaks, rozrywka Żarnowska
relaks, rozrywka Żelistrzewo
GDAŃSK
"Cristal" (Grunwaldzka 105)
Akademicki Klub PG "Kwadratowa" (ul. Siedlicka 4)
Bar-Restauracja "OPERA" (ul. Towarowa)
Barbados Piano Club (ul. Karmelicka 1)
Big Johny II (ul. Wały Jagielońskie 5)
Biuro Turystyczne Fifi Travel (ul. Ogarna 51/52 lok. 1 )
Cafe Ferber (ul.Długa 77/78)
Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alma (ul. Falowa 4)
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion (ul. Stogi 20)
Centrum Stocznia Gdańska (ul. Doki 1 )
CICO - Come In & Chill Out (ul.Piwna 28/30)
Czerwone Drzwi
cafe & restaurant & catering (ul. Piwna 52/53)

Dwór Prawdzica (ul. Piastowska 198)
Elephant Club&Restaurant (ul. Długi Targ 41/42)
Gospoda "Chata Chłopska" (ul. Giełguda 4)
Harcerska Baza Obozowa "Morena" (ul. Jaśkowa Dolina 77)
Hotel "Dal" (ul. Czarny Dwór 4)
Hotel "Wolne Miasto" (ul. Świętego Ducha 2)
Hotel Królewski (ul. Ołowianka 1)
Hotel Oliwski (ul. Piastowska 1)
Karczma "Trzy Dęby" (ul. Spacerowa 51)
Klub "Autsajder" (Do Studzienki 34a)
Klub "C.O.B.E" (ul. Do Studzienki 32)
Klub "Intro" (ul. Straganiarska 18/19 )
Klub "Medyk" (ul. ul. Dębowa 7)
Klub "Negatyw" (ul. Do Studzienki 34a)
Klub "Piękni, młodzi i bogaci" (ul. Teatralna 1)
Klub "Ryś" (ul.Nowy Świat 1)
Klub Parlamentarny (ul. Św. Ducha 2)
KLUB ŻAK (ul.Grunwaldzka 195/197)
Old Town Hostel (ul. Długa Grobla 7)
Ośrodek Dom Harcerza Związku Harcerstwa Polskiego (ul. Za Murami 2-10)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (ul. Żywiecka 2c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" (ul. Wydmy 6)
Pizzeria - Restaurant Napoli (ul. Długa 62/63)
Qubus Hotel Gdańsk (ul. Chmielna 47-52)
Rarytas - Restauracja (ul. Okopowa 21/27)
Restauracja " Kreska" (ul. Św. Ducha 2)
Restauracja "Barracuda" (ul. Piwna 61/63)
Restauracja "Beijing" (ul.Wały Jagiellońskie 2/4)
Restauracja "Chatka Dobrego Smaku" (ul.Świętokrzyska 5)
Restauracja "Chłopskie Jadło" (ul. Szeroka 33 - 35)
Restauracja "Cztery Strony Świata" (ul. Grunwaldzka 417)
Restauracja "Dwór Oliwski" (ul.Bytowska 4)
Restauracja "Estragon" (ul. Chlebnicka 26)
Restauracja "Euro" (ul.Długa 79/80)
Restauracja "Fish House" (ul. Piwna 3/4)
Restauracja "Gospoda Gdańska" (ul. Rajska 6)
Restauracja "Jaszczurówka" (ul. Podkarpacka 11)
Restauracja "Kreta" (Warzywnicza 10 a-e)
Restauracja "Menu.pl" (ul. Grunwaldzka 270)
Restauracja "Metamorfoza" (ul. Szeroka 22/23)
Restauracja "Miasto Aniołów" (ul.Chmielna 26)
Restauracja "Nautilus" (Bałtycka 5)
Restauracja "Pani Walewska" (ul.Kartuska 477)
Restauracja "Piwnica Rajców" (ul. Długi Targ 44)
Restauracja "Pod Łososiem" (ul.Szeroka 52-54)
Restauracja "Puerto siesta" (ul.Rajska 10)
Restauracja "Sir Edward" (Brzeznienska 18 )
Restauracja "Sphinx" (ul.Długi Targ 31/32)
Restauracja "Spiritus Sanctus" (ul.Grobla I 13)
Restauracja "Srebrny Młyn" (ul. Słowackiego 78)
Restauracja "Stary Dom" (ul.Kartuska 11)
Restauracja "Tawerna" (ul. Powroźnicza 19/20)
Restauracja "Tenisowa" (ul.Meissnera 3)
Restauracja "Villa Palladium" (ul. J. Czyżewskiego 20)
Restauracja "Villa Uphagena" (ul. Uphagena 23)
Restauracja "Zeppelin" (ul. Piwna 66/4)
Restauracja "Żabusia" (ul.Gospody 7A)
Restauracja „Malinowy Ogród” (ul.Pegaza 2)
Restauracja Bar "Boma" (ul. Brzeźnieńska 17)
Restauracja Baryłka (ul. Długie Pobrzeże 24)
Restauracja Gdańska (ul. Św. Ducha 16/24)
Restauracja Kubicki (ul. Wartka 5)
Restauracja Lotnisko Gdańska (ul.Słowackiego210)
Restauracja Lucynka (ul. Lelewla 19a)
Restauracja Panorama (ul. Długa 18/21)
Restauracja Pub "U Szkota" (ul. Chlebnicka 9/12 )
Restauracja Scampi (ul. Targ Rybny 10c)
Restauracja Św. Huberta (ul. Jaśkowa Dolina 114)
Restauracja w Hotelu Królewskim (Ołowianka 1 )
Restauracja w Pałacu Opatów (ul.Cystersów 18)
Restauracja, Pub "Patio" (ul. Dyrekcyjna 2-4 )
Restauracyjka "Pasibrzuch" (Al. Grunwaldzka 82)
Restauracyjka "TROJA" (ul.Eurydyki 1/2)
Restauracyjka Pod Banderą (ul.Długie Pobrzeże 23)
Stacja de Luxe (ul. Grunwaldzka 22)
Sushi Bar "Kansai Sushi" (ul. Ogarna 126)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Chłopska 64)
Villa Eva i Restauracja, Winiarnia, Kawiarnia (ul.Batorego 28)
Wesela w Holiday Inn Gdańsk (ul.Podwale Grodzkie 9)
Jelitkowo - Dom Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Piastowska 206)
Sobieszewo - Restauracja Bursztynowa w Hotelu BARTAN (ul. Turystyczna 9A)
Wrzeszcz - Hotel Logos Gdańsk (ul. Uphagena 28)
Żabianka - Kawiareton (ul. Gdyńska 4)
BIAŁOGÓRA
Dom Wczasowy "Dremm" (ul. Klonowa 15)
Dom Wczasowy "Pszczółka" (Białogóra, ul. Lipowa 2)
Pensjonat Mikołaj (Białogóra, ul. Słoneczna 17)
Rodzinny Camping "Checz Kaszubska" Jolanta Hinz-Leff (ul. Lubiatowska 8)
BIESZKOWICE
Ośrodek Wypoczynkowy "Bingo" (ul. Słoneczna 2)
BOJANO K. GDYNI
Dwór Kaszubski MAGNAT (ul.Wybickiego 52)
BOLSZEWO
Hotel "Victoria" (ul. Zamostna 1)
BOREK KAMIENNY
Leśna Oaza (Borek Kamienny)
BORSK
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarnowodzianka" (ul. Jeziorna 1)
BORZECHOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Jeziornik" (Borzechowo-Jeziornik)
BRODNICA GÓRNA
Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy "Złota Dolina" (ul. Chmieleńska 36)
BYTÓW
Centrum Ułan SPA (ul. Tartaczna 10)
Hotel "Bismarck" (Dąbie 17)
Hotel "Zamek" (ul. Zamkowa 2)
CHAŁUPY
Hotel "Meridian" (ul. Kaperska 2)
CHARZYKOWY
Apartamenty "Vega" (ul. Turystyczna 53)
CHŁAPOWO
Camping Nadmorski (Chłapowo, ul. Ludzi Morza 21)
Dom Wczasowy "Rudnik" (ul. Władysławowska 60)
Dom Wczasowy i Pensjonat "Koral" (ul. Koralowa 2)
Dom Wypoczynkowy "Helios" (ul. Przybrzeżna 10A)
Dom Wypoczynkowy "Kamila" (Chłapowo, ul. Władysławowska 97)
Domki Letniskowe "Iguana" (ul. Jaśminowa 29)
Hotel "Kliper" (ul. Bulwar Żeromskiego 45)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Oland" (ul. Żeromskiego 123)
Pokoje Gościnne "Delfinek" (ul. Przybrzeżna 8)
Pokoje Gościnne "U Kasi" (ul. Jarowa 9)
Pole kempingowe Basia (ul. Przybrzeżna 10)
Pole Namiotowe "Keja" Joanna Dominik, Janusz Dominik (ul. Władysławowa)
Willa Morska (ul. Żeromskiego 67)

Willa Przy Plaży

ul. Przybrzeżna 6, 84-120 Chłapowo
tel. (58) 774-50-44
tel. kom. 602-584-019
(vis a vis samolotu)
www: http://willaprzyplazy.com
e-mail: info@willaprzyplazy.com

Tylko 100 metrów od morza. Pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i balkonami. Doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Atrakcyjne oferty dla szkół i nauczycieli oraz grup zorganizowanych. Darmowy parking, plac zabaw dla dzieci, grill, dostęp do Wi-Fi. W Willi znajduje się Restauracja Pod Czarną Banderą oferująca smaczne posiłki.


Zielony Zakątek (ul. Górnicza 27)
CHMIELNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Bachus" (ul. Grodziska 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Krefta" (ul. Grodziska 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Grodziska 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Szuwarek" (ul. Grodziska 5)
CHOCZEWO
Dom Wczasowy "Fala" Grażyna Zaszewska (Kopalino, ul. Starowiejska 34-38)
CHWASZCZYNO
Pan Tadeusz (ul.Wąska 21)
CZAPIELSK
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Dorota" (Czapielsk 51)
CZARNA DĄBROWA
Ośrodek Wypoczynkowy "Grzybia Dąbrowa" (Czarna Dąbrowa 24)
CZARNY MŁYN
Agroturystyka "U Pstronga" (ul. Młyńska 38)
CZĄSTKOWO
Pensjonat Noce i Dnie (Cząstkowo 43)
DEBRZYNO
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Debrzyno" (Debrzyno)
DĘBINA
Magra Holiday Club (ul. Willowa)
DĘBKI
Dom Wczasowy "Przystań" (ul. Cicha 39)
Dom Wypoczynkowy "Laguna" (ul. Spacerowa 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Majka" (Dębki, ul. Zakonna 10)
Pokoje "U Kasi" (ul. Dębowa 5)
DRZEWICZ
Ośrodek Wypoczynkowy "Soszko" (Drzewicz 4)
DYMIN
Ośrodek Wczasowy "Bobo" (Dymin 6B)
FUNKA
Ośrodek Wczasowy "Mikomania" (Funka, k. Chojnic)
GARCZYN
Powiatowe Centrum Młodzieży "Garczyn" (Garczyn 1)
GDAŃSK - SOBIESZEWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Tęczowa 12)
GDYNIA
Barbados Cafe Restaurant (ul. 10 Lutego 16)
Blues Club (ul. Portowa 9)
Bohema Jazz Club (ul.Waszyngtona 21 (centrum Gemini))
Boolvar Club (ul. Waszyngtona 21)
Bukszpryt - Klub Studecki (ul.Morska 83)
Bulaj Klub (ul. Sędzickiego 19)
Da Vinci - Restauracja (ul.Swiętojańska 15)
Elypse Club (ul. Waszyngtona 21)
Hotel "Blick" (ul. Jana z Kolna 6)
Hotel SPA Faltom (ul. Grunwaldzka 7)
Hotton Hotel (ul. Św. Piotra 8)
Klub "Anawa" (ul. Warszawska 5)
Klub "Mefisto" (ul.Władysława IV 30A)
Klub "Pokład" (Al. Jana Pawła II 11 (Skwer Kościuszki))
Marco Polo Il Veneziano (ul. Śląska 21)
OktoberFest Pub & Restauracja (ul.Świętojańska 41)
Piwiarnia Warka (al. Jana Pawła II 11 )
Restauracja "Dobra Qchnia" (ul. Wybickiego 3)
Restauracja "Dobry Adres" (ul.10 lutego 21)
Restauracja "Dwa Światy" (al. Jana Pawła II 9)
Restauracja "Etnica" (ul.Abrahama 46)
Restauracja "Eureka" (Al. Zwycięstwa 96/98)
Restauracja "Kuracyjna" (Al. Zwycięstwa 255)
Restauracja "La Vita" (ul.Abrahama 80-86)
Restauracja "Pasja" (ul.Morska 4A)
Restauracja "Petit Paris" (ul.Świętojańska 69)
Restauracja "Pueblo" (ul. Abrahama 56)
Restauracja "Roster" (ul. Świętojańska 51)
Restauracja "Róża Wiatrów" (Al. Jana Pawła II 2 )
Restauracja "THAI HUT" (ul. Abrahama 11)
Restauracja "Trattoria La Fortuna" (ul.Armii Krajowej 9 )
Restauracja "Tutta Mia Cucina Italiana" (ul. Morska 357)
Restauracja Hollywood Diner (ul. 3 Maja 21)
Restauracja w Ogrodach (ul. Władysława IV 49a)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni (ul. Energetyków 13A)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Wiczlińska 93)
Taboo Klub (ul. 3 Maja 27)
Tewerna "Kapitan Cook" (Al. Jana Pawła II 2 )
Ucho - Klub Muzyczny (ul. Św. Piotra 2)
GOŁUBIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Waldtour - Revita" (ul. Por. Dambka 4)
GOŁUŃ
Hotel Gołuń (Gołuń 1)
GOWIDLINO
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Zatoka" (Gowidlino 140)
GOWINO
Gościniec Wsi Spokojna (ul. Wejherowska 113)
HEL
Pole Campingowe w Helu "Helkamp" (ul. Kuracyjna 1)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Hel" (ul. Steyera 3)
JANTAR
Dom Wypoczynkow "California" (ul. Gdańska 43A)
Farma "Jantar" (ul. Gdańska 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Rybacka 22)
Ośrodek Wczasowy "Medyk" (ul. Rybacka 63)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Mewa" (ul. Rybacka 37)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Gdańska 4)
Pensjonat "U Maćka" (ul. Bursztynowa 18)
JASTARNIA
Dom Wczasowy "Krystianek" (ul. Stelmaszczyka 10)
Dom Wypoczynkowy "Duna" (ul. Ks. Sychty 6)
Hotel SPA Dom Zdrojowy (ul. Kościuszki 2 a)
Ośrodek "Marina Klub" (ul. Rybacka 33)
Ośrodek Wczasowy "Augustyna" (ul. Nad Zatoką 8)
Ośrodek Wczasowy "Półwysep" (ul. Mickiewicza 162)
Ośrodek Windsurfingu "Draga" (ul. Polna 5)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Aga" (ul. Ks. B. Sychty 99)
Ośrodek Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Mickiewicza 5)
Pensjonat "Manix" (ul. Ceynowy 15)
Willa "Anna" (ul. Ogrodowa 114)
JASTRZĘBIA GÓRA
Dom Wczasowy "Damian" (ul: Motelowa 7)
Dom Wczasowy "Herkules" (ul. Droga Rybacka 29)
Dom Wczasowy "Jagiellonka" (ul. Jasna 11)
Dom Wczasowy "Krystyna" (ul. Wrzosowa 13)
Dom Wczasowy "Leśna Perła" (ul. Leśna 2)
Dom Wczasowy "Sympatik" (ul. Topolowa 17)
Dom Wczasowy "Vis" (ul. Królewska 5)
Dom Wczasowy "Zew Morza" (ul.Pucka 4)
Dom Wczasowy DANUSIA (ul. Górna 3)
Dom Wypoczynkowy "Dariusz" (ul. Droga Rybacka 16)
Dom Wypoczynkowy "Goga" (ul. Jasna 17 A)
Dom Wypoczynkowy "Justynka" (ul. Pucka 14)
Dom Wypoczynkowy "Przy Plaży" (ul. Bałtycka 19)
Dom Wypoczynkowy Arka (ul. Piastowska 4)
Domy Wypoczynkowe "Bursztyn i Anna" (ul. Królewska 11)
Hotel La Siesta (ul. Droga Rybacka 58)
Hotel Restauracja "Faleza" (ul. Klifowa 5)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Jurysta" (ul. Rozewska 44)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Helios" (ul. Obrońców Westerplatte 1)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "ZIBI" (ul. Topolowa 6)
Ośrodek Wczasowy "Aura" (ul. Bałtycka 15)
Ośrodek Wczasowy "Justyna" (ul. Droga Rybacka 14)
Ośrodek Wczasowy "Uśmiech" (ul. Sanatoryjna 1)
Ośrodek Wczasowy Bałtycki Relaks (ul. Wypoczynkowa 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna" (ul. Polna 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Romet" (ul. Górna 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "ROYAL" (ul. Topolowa 18)
Pensjonat "Atlantic" (ul. Droga Rybacka 49)
Pensjonat "Pirat" (ul. Radosna 4)
Pensjonat Adamar (ul. Czarnieckiego 1)
Pokoje Gościnne "Marzenka" (ul. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 14)
Willa "Laguna" (ul. Nad Potokiem 4)
Willa “Nordkaps" Katarzyna Grafik (ul. Droga Rybacka 20)
Willa Chantal (ul. Jałowcowa 1)
JURATA
Dom Pracy Twórczej w Juracie (ul. Wojska Polskiego 5-7)
Bryza Resort & Spa (ul. Międzymorze 2)
Dom "Przedwiośnie" (ul. W.Polskiego 15)
Dom Wypoczynkowy "Helunia" (ul. Ratibora 16)
Hotel Jurata*** (ul. Świętopełka 11)
Hotel Neptun (ul. Mestwina 38)
Profilaktyczny Dom Zdrowia "Wielkopolanka" (ul. W. Polskiego 8)
KARWIA
Dom Wczasowy "Alga" (ul. Hoża 17)
Dom Wczasowy "Best" (ul. Ekologiczna 7)
Dom Wczasowy "Irena" (ul Miła 7)
Dom Wczasowy "Krystyna" (ul.Kopernika 30)
Dom Wczasowy "Oskar" (ul. Zimowa 2)
Dom Wczasowy "Regina" (ul. Wiosenna 5)
Dom Wypoczynkowy "Silwana 2" (ul. Kopernika 33)
Dom Wypoczynkowy "Silwana" (ul. Kopernika 33)
Dom Wypoczynkowy "Sunset" (ul. Heweliusza 2)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Barbara" (ul. Kolorowa 4)
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Pod Złotym Żaglem" (ul. Reprezentacyjna 13 - 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Claudia" (ul. Wojska Polskiego 83)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kamena" (ul. Hoża 1)
KARWIEŃSKIE BŁOTA
Pokoje Gościnne "Boja" (ul. Wczasowa 60)
KĄTY RYBACKIE
Dom Wypoczynkowy "Regendt" Janusz Bronicki (ul. Rybacka 20)
Domki letniskowe w Kątach Rybackich (ul. Polna)
Ośrodek Wczasowy "Adextra" (ul. Rybacka 123)
Ośrodek Wczasowy "Górnik" (ul. Rybacka 159)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber" (ul. Kwiatowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bumerang" (ul. Wczasowa 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Piaskowa 49)
Ośrodek Wypoczynkowy WFDiF "Kamera" (ul. Piaskowa 41)
KĘPICE
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Sobótka" (Kępice)
KŁĄCZNO
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Miechowice" (Kłączno 2)
KOPALINO
Agroturystyka "Lila" (ul. Starowiejska 5)
Dwa Wygodne Domy Izabela Kuzia (ul. Bursztynowa 7)
Pensjonat "Szlacheckie Gniazdo" (ul. Bursztynowa 63)
KOŚCIERZYNA
EduKlasa Kościerskie Centrum Nauki (ul. Świętojańska 4)
Kompleks Wypoczynkowy "Szarlota" (Szarlota 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Mała Szarlota" (Rybaki)
Ośrodek Wypoczynkowy "Sudomie" (ul. Marchewicza 11)
KROKOWA
Zamek w Krokowej (ul. Zamkowa 1)
KRYNICA MORSKA
Apartamenty w Domkach Wypoczynkowych "Lido" (ul. Nowa - Centrum)
Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe "Elzam-Krynica" (ul. Żołnierzy 5)
Dom Wypoczynkowy "Caro" (ul. Żołnierzy 12)
Dom Wypoczynkowy "Rena" (ul. Korczaka 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Zefir" (ul. Żołnierzy 2)
Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy "Służba Dziecku" (ul. Sienkiewicza 5)
Ośrodek Wczasowy "Murena" (ul. Przyjaźni 28)
Ośrodek Wczasowy "Tęcza" (ul. Morska 1)
Ośrodek Wczasowy RELAX (ul. Żeromskiego 2)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mierzeja" (ul. Wiejska 5)
Ośrodek wypoczynkowy "Delfin" (ul. Teleexpressu 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Luxus" (ul. Żołnierzy 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Gdańska 143)
Ośrodek Wypoczynkowy "Polanka" (ul. Gdańska 44)
Pensjonat "Polaris" (ul. Szałwiowa 3)
Pensjonat "Resident" (ul. Teleexpressu 11)
Pokoje gościnne "Orzechówka" (ul. Wodna 2B)
KRZYNIA
Ośrodek Wczasowy "Barbara" (Krzynia 23)
KUŹNICA
Willa "Gryf" (ul. Morska 1)
LEŹNO
Pałac w Leźnie (Leźno 45)
LUBIATOWO
Pokoje gościnne i domki letniskowe (ul. Bałtycka 14)
ŁAPINO
Ośrodek Wypoczynkowy "Roma" (Łapino)
ŁEBA
Centrum Wczasowe "GAJA" (ul. Okrzei 1A)
Dom Gościnny "BD" (ul. Kościuszki 35)
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Szkolna 5)
Dom Wczasowy "Gizela" (ul. Brzozowa 5)
Dom wczasowy "Markus" (ul. Teligi 18-20)
Dom Wczasowy "Sailor" (ul. Jachtowa 13)
Dom Wczasowy "Stratos" (ul. Kościuszki 13)
Dom Wypoczynkowy "Admirał" (ul. Tysiąclecia 2)
Dom Wypoczynkowy "Eurybia" ( ul. Tysiąclecia 25)
Dom Wypoczynkowy "Horn" (ul. 10-Marca 2b)
Dom Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Zielona 11)
Dom Wypoczynkowy "Wilk" (ul. Grunwaldzka 1)
Domki Campingowe "Gród Księcia" (ul. Turystyczna 10)
Hotel Wodnik (ul. Nadmorska 10)
Hotelik Damroka (ul. Nad Ujściem 7)
Łebska Chata (ul. Nadmorska 7)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Korsarz" (ul. 1 Maja 1b)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat I" (ul. Zawiszy Czarnego 18)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat II" (ul. Bema 5)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Słoneczko" (ul. Brzozowa 14)
Ośrodek Turystyczny "Jantar" (ul. Tysiąclecia 16)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Dagmara" (ul. Łebska 84)
Ośrodek Wczasowy "Caro" (ul. Nadmorska 11a)
Ośrodek Wczasowy "Chemar 2" (ul. Nadmorska 16)
Ośrodek Wczasowy "Chomiczówka" (ul. Brzozowa 8)
Ośrodek Wczasowy "Ewa" (ul. Łąkowa 17)
Ośrodek Wczasowy "Filarówka" (ul. Brzozowa 26)
Ośrodek Wczasowy "Fregata" (Aleja Brzozowa 22)
Ośrodek Wczasowy "Gród Wiktorii" (ul. Leśna 2)
Ośrodek Wczasowy "Horyzont" (ul. Turystyczna 5E)
Ośrodek Wczasowy "Jodełka" (ul. Teligi 28)
Ośrodek Wczasowy "Posejdon" (ul. Nadmorska 13B)
Ośrodek Wczasowy Lech (ul. Brzozowa 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Interfer" (ul. Nadmorska 12A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" (ul. Nadmorska 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kowelin" (ul. Nad Ujściem 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" (ul. Nadmorska 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "SZAROTKA" (ul. Nadmorska 18A)
Ośrodek wypoczynkowy "Wydmy" (ul. Zielona 14)
Pensjonat "Koma" (ul. Obrońców Westerplatte 21)
Pensjonat "Nord" (ul. Topolowa 4)
Pensjonat "Zawisza" (ul. Zawiszy Czarnego 20)
Pensjonat "Zofia" (ul. Łąkowa 10)
Pensjonat Dask Holiday (ul. Kościuszki 12A)
Stara Jabłoń (ul. Nowęcińska 23)
Villa "Dolce Vita" (ul. Paderewskiego 19)
Villa "Sabbia" (ul. Nowęcińska 33)
Zdrowotel Łeba (ul. Nadmorska 15/17)
ŁUPAWSKO
Ośrodek Wypoczynkowy "Wrzos" (Łupawsko)
MALBORK
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku Sp. z o.o. (ul. Parkowa 3)
MALENIN
Pensjon Golf (ul. Długa 41)
MIKOSZEWO
Dom Wczasowy "Janina" (ul. Gdańska 22)
Dom Wczasowy "Zygmunt" (ul. Wczasowa 10)
Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy "Grześ" (ul. Leśna 5)
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Basia" (ul. Przechodnia 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amberwil" (ul. Długa 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Solar" (Mikoszewo, ul. Długa 4)
NOWĘCIN
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Roma" (ul. Kolorowa 7)
Ośrodek wczasowo - kolonijny "Janina" (Nowęcin, ul. Łebska 13)
ORZECHOWO
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Nadleśnictwa Ustka "Leśnik" (Orzechowo)
OSTROWO
Ośrodek Wypoczynkowy "H2O" (ul. Żniwna 6)
OSTRZYCE
Zajazd Ostrzycki (ul. Droga Kaszubska 56)
OTOMIN
Hotel "Otomin" (ul. Żurawia 2)
PODDĄBIE
Ośrodek Wczasowy "Słoneczna Polana" (ul. Promenada Słońca 22)
Ośrodek Wypoczykowy "Bałtyk" (ul. Promenada Słońca 1)
POMLEWO
Hotel "Kozi Gród" (ul. Leśników 3)
PRZECHLEWO
Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Człuchowska 60)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relax" (ul. Człuchowska 100)
PRZYWIDZ
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Stoku" (ul. Uhlenberga 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Omega" (ul. Szkolna 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Powiśle" (ul. Jeziorna 6)
PUCK
Dom Wypoczynkowy "Octopus" (ul. Swarzewska 24)
EMI - restauracja i pub w Pucku (ul. Wałowa 3)
Harcerski Ośrodek Morski Puck (ul. Żeglarzy 1)
PUSTKI
Camping i Pole Namiotowe "Polana Leśna" (Ostrowo-las 9)
REDA
Karczma Rzym (ul. Gdańska 48d)
Oberża pod Turbotem (ul. Spółdzielcza 1)
REKOWO GÓRNE
Hotel Wieniawa (ul. Lipowa 24)
REWA
Ośrodek Wypoczynkowo-Wczasowy REWA (ul. Morska 53)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wioska Żeglarska" (Rewa, ul. Sztormowa 2)
ROWY
Camping nr 156 "Przymorze" (ul. Bałtycka 6)
Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe "Energetyk" (ul. Wczasowa 12)
Centrum Wypoczynkowo - Lecznicze "Słowińska Perła" (ul. Nadmorska 35)
Dom Wypoczynkowy "Natalia" (ul. Brzozowa 6)
Domy Wczasowe "Anar" (ul. Brzozowa 16)
Kormoran Wellness Medical Spa (ul. Kościelna 16)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Fregata" (ul. Wczasowa 3/5)
Ośrodek Wczasowy "Befared" (ul. Wczasowa 6)
Ośrodek Wczasowy "Rafa" (ul. Jarzębinowa 19)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczko" (ul. Nadmorska 76)
Ośrodek Wczasowy "Trojak" (ul. Bałtycka 10)
Ośrodek Wczasowy "Za Wydmą" (ul. Wczasowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bryza" (ul. Bałtycka 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Columbus" (ul. Wczasowa 75a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" (ul. Jaworowa 2)
Pokoje Gościnne "U Zdzicha" (ul. Bałtycka 23)
Rowy Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" Bungalowy (ul. Bałtycka 12)
RUMIA
Karczma "Zochlina" (ul. Sobieskiego 108/6)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi (Ul. Mickiewicza 49)
Restauracja "Tequila" (ul.Dąbrowskiego 107)
SASINO
Restauracja "Ewa Zaprasza" (ul.Morska 49)
SCHODNO
Zielona Szkoła w Schodnie (Schodno 1)
SKOWRONKI
Ośrodek Wypoczynkowy "Yasou" (Skowronki 12)
SŁAJSZEWO
Agroturystyka "Jędruś" (Słajszewo 3)
SŁAWUTOWO
Osada Słowiańska Sławutowo (Sławutowo)
SOPOT
Bar Przystań (al. Wojska Polskiego 11 /Przystań Rybacka/)
BULAJ - Restauracja & Pub (Mamuszki 22)
Cafe Sanatorium (ul.Grunwaldzka 8-10)
Cafe Sanatorium (ul.Grunwaldzka 8-10)
Central Hostel Sopot (ul. Bohaterów Monte Cassino 15)
Club sixty9 (ul. Kościuszki 68A)
Dom Nauczyciela ZNP (ul. Kościuszki 64)
Dworek "Admirał" (ul.Powstańców Warszawy 80)
Gospoda "Chata Chłopska" (Al. Niepodległości 954)
Harnaś Sopocka Chata (ul. Moniuszki 9)
Hotel "Villa Aqua" (ul. Zamkowa Góra 35)
Hotel "Zhong Hua" (al. Wojska Polskiego 1)
Hotel Rezydent (pl. Konstytucji 3 Maja 3)
Hotel-Restauracja Villa Baltica (ul.E. Plater 1)
IN PLUS Kursy Językowe (ul. Armii Krajowej 11)
Jazz Cafe "Iluzja" (ul.Boh. Monte Cassino 53 )
Karczma Polska "Zagroda" (Al. Niepodległości 625)
Klub "PapryKA" (ul. Grunwaldzka 11)
Klub "Soho" (ul. Boh. Monte Cassino 61)
Klub "Wieloryb" (ul. Podjazd 2)
Klub Faktoria (ul. Rzemieślnicza 26)
Klun "Mandarynka" (ul. Bema 6)
Latino Cafe (Al.Niepodległości 796)
Pensjonat "Wanda" (ul. Poniatowskiego 7)
Restauracja "El Chico" (ul. Boh. Monte Cassino)
Restauracja "Hipodrom" (ul. Polna 1/5)
Restauracja "Meta" (ul.Wybickiego 48)
Restauracja "Pinokio" (ul.Bohaterów Monte Cassino 45)
Restauracja "Rooster" (ul. Boh. Monte Cassino 54)
Restauracja "Sabat przy Łysej Górze" (ul.Herberta)
Restauracja "Sushi 77" (ul.Bohaterów Monte Cassino 53 )
Restauracja "Zielony Dwór" (Al. Niepodległości 781)
Restauracja "Złota Rybka" (ul. Bohaterów Monte Cassino 36/2)
Restauracja Japońska "Dom Sushi" (ul. Bohaterów Monte Cassino 38)
Restauracja Pod Strzechą (ul.Boh. Monte Cassino 42)
Restauracja TIVOLI (ul. Bohaterów Monte Cassino 14/16)
Tawerna "Papaj" (ul. Bitwy pod Płowcami)
Tewerna "Plaża Piratów" (Al. Mamuszki )
V Bar (ul. Podjazd 5)
Viva Club Sopot (ul. Mamuszki 2)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Haffnera 55)
STARA KISZEWA
Pensjonat Rybaczówka Wygonin (Stara Kiszewa)
STARBIENINO
Ośrodek Szkoleniowy w Starbieninie (Starbienino 1)
STEGNA
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Sawa" (ul. Wczasowa 6)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Kościuszko" (ul. Powst. Warszawy 10)
Ośrodek Wczasowy "Iwona" (ul. Wczasowa 4)
Ośrodek Wczasowy "Kabylia" (ul. Morska 22)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Leśnik Bungalow" (ul. Wczasowa 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Wczasowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kazimierzówka" (ul. Morska 32)
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" (ul. Jagiełły 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Krakus i Krakus II" (ul. Morska 24)
Ośrodek Wypoczynkowy "Natura Park" (ul. Morska 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ogrodnik" (ul. Lipowa 30)
Ośrodek Wypoczynkowy "Perła" (ul. Spacerowa 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Plaża" (ul. Spacerowa 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiking" (ul. Plażowa 4)
Pensjonat Gajówka (ul. Morska 20)
STRASZYN
Hotel "4 Pory Roku" (ul. Spacerowa 28)
STRZELINKO
Dolina Charlotty Resort & SPA (Strzelinko 14)
STUDZIENICE
Ośrodek wypoczynkowy i stadnina koni "Kaszubski Bór" (Sominy)
SULĘCZYNO
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny "Mausz" (Ostrów Mausz 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" (Kłodno)
Ośrodek Wypoczynkowy "Podróżnik" (ul. Sosnowa)
Willa Maraton (ul. Promyka 7)
SWARZEWO
Nadmorski Pensjonat "Faltom" (ul. Szkolna 53)
SWORNEGACIE
Ośrodek Wczasowy "Wodnik" (ul. Podgórna 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Psia Góra" (ul. Podgórna 12)
SYCOWA HUTA
Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran (Sycowa Huta)
SZTUTOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Malibu" (ul. Obozowa 9c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Mierzeja" (ul. Leśna 4)
Pensjonat Baron (ul. Obozowa 11a)
SZYMBARK
Centrum Wypoczynkowe "Wieżyca" (Szymbark)
NZOZ "NEPTUN" Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej (ul. Górska 7)
ŚWIESZYNO
Ośrodek Wczasowy "Zielona Skarpa" (Świeszyno 32)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Stok" (Świeszyno 33)
TCZEW
Usługi Edukacyjno - Muzyczne "Pan Gitara" (ul. Wyszyńskiego 33/9)
TUPADŁY
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Salamandra" (ul. Nasza 2)
UROCZYSKO
Ośrodek Wczasowy "Niewiadów" (ul. Uroczysko 6)
USTKA
Camping "Morski" 101 (PFCC) w Ustce (ul. Armii Krajowej 4)
Czarodziejka IV (ul. Chopina 16)
Dagmor Ośrodek Wczasowy (ul. Storczykowa 6)
Dom Wczasowo-Sanatoryjny "Magda I" (ul. Asnyka 7)
Dom Wczasowy "Łaboda" (ul. Storczykowa 4)
Dom Wczasowy "Magda II" (ul. Kochanowskiego 20)
Hotel "Azoty" (ul. Wczasowa 25)
Hotel "Royal Baltic" (ul. Wczasowa 26)
Ośrodek "Uroczysko" (ul. Uroczysko)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Niezapominajka" ( ul. Rybacka 2a)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Ewa" (ul. Rybacka 7)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Leśnik" (Orzechowo Morskie)
Ośrodek Wczasowy "Albatros" (ul. Wczasowa 15)
Ośrodek Wczasowy "Alicja" (ul. Zubrzyckiego 7)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczna" (ul. Wczasowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarodziejka III" (ul. Mickiewicza 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarodziejka V" (ul. Leśna 1B)
Ośrodek Wypoczynkowy "Energetyk" (ul. Kościuszki 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Radość" (ul. Limanowskiego 10)
Pokoje gościnne "Magda" Blisko Morza (ul. Sprzymierzeńców 13 b)
WĄGLIKOWICE
Dom Wczasowy "Gabriela" (Wdzydze 43)
WEJHEROWO
Barbados Cafe Restaurant (ul. Sobieskiego 221)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Klasztorna 9)
Tawerna Pub (ul. 12 Marca 193)
WIELE
Ośrodek Wypoczynkowy "eFKa" (os. Piątkowo 2)
WIELKI PODLEŚ
Zespół Szkół w Wielkim Podlesiu (Wielki Podleś)
WŁADYSŁAWOWO
Dom Wczasowy "Komandor" (ul. Geodetów 7A)
Dom Wypoczynkowy "Bakster" (ul. Gawędy 14)
Dom Wypoczynkowy "Karo" (ul. Stoczniowców 32)
Hotel Okulski Grand Rozewie (Rozewie ul. Garnizonowa 40)
Hotelik "Komandor" (ul. Gdańska 8A)
Ośrodek "Altona" (ul. Młyńska 36)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Bursztyn" (ul. Spokojna 17)
Ośrodek Wczasowy "PALEO" (ul. Wyzwolenia 86)
Ośrodek Wczasowy "Sargus" (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 12)
Pokoje Gościnne "Ambasador" (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 15)
Pole Namiotowe "Horyzont" (ul. Żeromskiego 174)
WYGONIN
Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie (Wygonin 18)
ZAPADŁE
Ośrodek Wczasowy "Słowiniec" (Zapadłe 1A)
ZAWIATY
Ośrodek Wypoczynkowy "Zawiaty" (Zawiaty)
ZAWORY
Camping "Tamowa" (Zawory 47A)
ZGORZAŁE
Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnówka" (Zgorzałe 52)
ZWARTOWO
Ośrodek Doskonalenia Kadr SW "Relaks" (Zwartowo 25)
ŻARNOWIEC-KROKOWA
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu (ul. Szkolna 2)
ŻARNOWSKA
Kompleks Wypoczynkowy "Łebsko" (Żarnowska, ul. Jeziorna 6)
ŻELISTRZEWO
Ośrodek Kolonijno - Sportowy "Olimp" (ul. Pucka 45)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie