Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

RELAKS, ROZRYWKA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
relaks, rozrywka Barlinek
relaks, rozrywka Biały Bór
relaks, rozrywka Bielin
relaks, rozrywka Bobolin
relaks, rozrywka Borne Sulinowo
relaks, rozrywka Cedynia
relaks, rozrywka Chłopy
relaks, rozrywka Chrapowo
relaks, rozrywka Cieszyno
relaks, rozrywka Cieszyno Drawskie
relaks, rozrywka Czaplinek
relaks, rozrywka Czarnocin
relaks, rozrywka Człopa
relaks, rozrywka Darłowo
relaks, rozrywka Darłówko
relaks, rozrywka Darłówko Wschodnie
relaks, rozrywka Darłówko Zachodnie
relaks, rozrywka Dąbki
relaks, rozrywka Drawsko Pomorskie
relaks, rozrywka Drzonowo Wałeckie
relaks, rozrywka Dziwnów
relaks, rozrywka Dziwnówek
relaks, rozrywka Dźwirzyno
relaks, rozrywka Gąski
relaks, rozrywka Goleniów
relaks, rozrywka Gryfino
relaks, rozrywka Grzybowo
relaks, rozrywka Gudowo
relaks, rozrywka Jarosławiec
relaks, rozrywka Jeleń
relaks, rozrywka Jezierzany
relaks, rozrywka Kobylanka
relaks, rozrywka Kołobrzeg
relaks, rozrywka Komorze
relaks, rozrywka Koszalin
relaks, rozrywka Koszewko
relaks, rozrywka Krąg
relaks, rozrywka Krzywopłoty
relaks, rozrywka Lipie
relaks, rozrywka Łasin Koszaliński
relaks, rozrywka Łazy
relaks, rozrywka Łącko
relaks, rozrywka Łukęcin
relaks, rozrywka Maciejewo
relaks, rozrywka Maszkowo
relaks, rozrywka Mielenko
relaks, rozrywka Mielno
relaks, rozrywka Międzywodzie
relaks, rozrywka Międzyzdroje
relaks, rozrywka Moczkowo
relaks, rozrywka Mostowo
relaks, rozrywka Mrzeżyno
relaks, rozrywka Niechorze
relaks, rozrywka Niegoszcz
relaks, rozrywka Piaseczno
relaks, rozrywka Pleśna
relaks, rozrywka Pobierowo
relaks, rozrywka Pogorzelica
relaks, rozrywka Pogorzelica Gryficka
relaks, rozrywka Połczyn Zdrój
relaks, rozrywka Przewłoka
relaks, rozrywka Przytoń
relaks, rozrywka Pustkowo
relaks, rozrywka Rajgród
relaks, rozrywka Rewal
relaks, rozrywka Rogowo
relaks, rozrywka Rusinowo
relaks, rozrywka Rymań
relaks, rozrywka Sarbinowo
relaks, rozrywka Sarbinowo Morskie
relaks, rozrywka Sianożęty
relaks, rozrywka Silnowo
relaks, rozrywka Sławno
relaks, rozrywka Spore
relaks, rozrywka Stargard
relaks, rozrywka Strachocin
relaks, rozrywka Strzeżewko
relaks, rozrywka Szczecin
relaks, rozrywka Szczecinek
relaks, rozrywka Szczycienko
relaks, rozrywka Świdwin
relaks, rozrywka Świnoujście
relaks, rozrywka Trzęsacz
relaks, rozrywka Tuczno
relaks, rozrywka Unieście
relaks, rozrywka Ustronie Morskie
relaks, rozrywka Wałcz
relaks, rozrywka Wapnica
relaks, rozrywka Wicie
relaks, rozrywka Wicko
relaks, rozrywka Wisełka
relaks, rozrywka Wrzosowo
relaks, rozrywka Zieleniewo Kołobrzeg
relaks, rozrywka Zielona Góra
relaks, rozrywka Złocieniec
relaks, rozrywka Żelechowo
SZCZECIN
Akademia "Pinocchio" (ul. Kadłubka 41)
Alter Ego Club (ul.Batorego 4)
BAILA CLUB DISCO&PUB (Plac Rodła 8)
Brama Jazz Cafe (Pl. Hołdu Pruskiego 1)
Cafe Porto (ul. Bogusława 47)
CANCAN CLUB (ul.Partyzantów 2)
Centrum Rozrywki MK Bowling (al. Wyzwolenia 18-20)
Cityhall Club (ul. 3 Maja 18 )
Crossed Club (ul.Ludowa 25)
Dom Kultury "Słowianin" (ul. Korzeniowskiego 2)
Extravaganza Club (al. Wojska Polskiego 11)
Filharmonia Szczecińska (pl. Armii Krajowej 1)
Haj Fong Tropical (al. Wojska Polskiego 66)
Irish Pub Dublin (ul. Kaszubska 57)
Karczma Polska Pod Kogutem (ul. Lotników 3)
Kino Helios (ul. Bolesława Krzywoustego 9-10 )
Kino Zamek (ul. Korsarzy 34)
Klub B52 (ul. Bogusława 8)
Klub Black Perl (ul.Czarnieckiego 8)
Klub Hormon (ul. Monte Cassino)
Klub INTRO (ul. Jana Pawła II 11)
Klubik – Restauracja, Kawiarnia, Klub Muzyczny (ul. Kuśnierska 13)
Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Narutowicza 17)
Multikino (al. Wyzwolenia 18 -20)
Muzeum Narodowe w Szczecinie (Ratusz Staromiejski, ul. Mściwoja 8)
Opera na Zamku (ul. Korsarzy 34)
Pływalnia Akademii Morskiej w Szczecinie (ul.Starzyńskiego 9a)
Pub Cinema (Al. Wojska Polskiego)
Restauracja Indyjska "Bombaj" (ul. Partyzantów 1)
Restauracja Qrnik (ul. Monte Cassino 1/9)
Restauracja Rybna "Chief" (ul. Rayskiego 16)
Restauracja Zamkowa (ul. Rycerska 3)
Santorini
Bar&Restaurant (ul.Tkacka 50)

Studenckie Centrum Kultury "Kontrasty" (ul. Wawrzyniaka 7a)
Teatr Lalek „Pleciuga” (ul. Kaszubska 9)
Teatr Polski (ul. Swarożyca 5)
Teatr Współczesny (Wały Chrobrego 3)
Tiger Club (ul. Felczaka 9)
Wiejska Gospoda "Chata" (Pl. Hołdu Pruskiego 8)
ZIELONA GÓRA
Baza Kolonijna "Wiking II" (ul. Prosta 53)
BARLINEK
Centrum Edukacyjne "Dydaktyk" (ul. Szosowa 2)
Hotel "Barlinek" (ul. Jeziorna 14)
Hotel "City Park" (ul. Rynek 11)
Ośrodek Wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej (ul. Sportowa 6)
Pensjonat "Pod Łabędziem" (ul. Jeziorna 13)
Pensjonat "Pod Sosnami" (ul. Sportowa 2)
Wczasy u Stasi i Dyzia (ul. Poziomkowa 6)
BIAŁY BÓR
Ośrodek Wypoczynkowy i Camping "Biały Bór" (ul. Sądowa 30)
BIELIN
Stadnina Koni "Bielin" (Bielin 1)
BOBOLIN
Ośrodek Wczasowy "Bursztyn" (Bobolin 70)
BORNE SULINOWO
Gościniec Rossija (ul. Spacerowa 3)
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" (ul. M. Konopnickiej 16)
CEDYNIA
Restauracja "Klasztor Cedynia" (ul. M. Konopnickiej)
CHŁOPY
Agroturystyka Chłopy (Chłopy 1)
Agroturystyka Nad Morzem "Ilona" (Chłopy, ul. Morska 4)
Dom Letniskowy "Nad Bałtykiem" (ul. Morska 9)
Domek Przy Morzu (Chłopy, ul. Szyprów 22)
Domki i Pokoje "Pod Szklaną Wydmą" (Chłopy, ul. Kapitańska 17)
Domki Kempingowe Holenderskie (Chłopy, ul. Kapitańska 18)
Domki w Chłopach (Chłopy, ul. Portowa 2)
Hotel "Fludra" (ul. Sztormowa 7)
Kwatery Prywatne (Chłopy, ul. Morska 2)
Ośrodek Domków Letniskowych "Sztorm" (ul. Sztormowa 9)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ledan" (Chłopy, ul. Kapitańska 61/63)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" (Chłopy, ul. Kapitańska 45-47)
Pensjonat "Chata Wuja Zdzicha" (Chłopy, ul. Żeglarska 5)
Pensjonat "Regatta" (Chłopy, ul. Zachodnia 11)
Pokoje Gościnne "Atlantic" (ul. Bosmańska 14)
Pokoje Gościnne "Brydar" (ul. Leśna)
Pokoje Gościnne "Malajka" (Chłopy, ul. Żeglarska 17)
Pokoje Gościnne "Róża Wiatrów" (Chłopy, ul. Kapitańska 64)
Pokoje Gościnne "Willa Stefania" (Chłopy, ul. Żeglarska 8)
Pokoje Gościnne Chłopy (Chłopy, ul. Kapitańska 46)
Pokoje nad morzem (Chłopy, ul. Bosmańska 6)
Przyczepy kempingowe z tarasem (ul. Sztormowa 66/11)
CHRAPOWO
Siedlisko Orlik Pensjonat Ekoturystyczny (Chrapowo 70)
CIESZYNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawa" (Cieszyno 37)
Ośrodek wypoczynkowy "Ekoeden" (Cieszyno 41)
Ośrodek wypoczynkowy "Ekoland" (Cieszyno 42)
CIESZYNO DRAWSKIE
Ośrodek Wczasowy "Legnica - Pałac" (Cieszyno Drawskie 34)
CZAPLINEK
Dom Wczasowy "Mariza" (ul. Drahimska 59)
Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Kaleńsko (Stare Kaleńsko 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawtur" (ul. Pięciu Pomostów 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór" (ul. Pięciu Pomostów 5)
Restauracja "Drahim" (Stare Drawsko 24)
CZARNOCIN
Ośrodek Szkoleniowo - Kolonijny "Frajda" (Czarnocin 2)
CZŁOPA
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Lwem" (ul. Młyńska 9)
DARŁOWO
Apartamenty "Ania" (ul. Rzemieślnicza 19)
Dom Gościnny "Nad Wieprzą" (ul. Traugutta 6)
Dom Gościnny "U Bożeny" (ul. Emilii Plater 60)
Domki drewniane "Alma" (ul. Bursztynowa 11, Wicie)
Domki Przy Morzu "Kormoran" Jerzy i Elżbieta Bińczak (Wicie ul. Nadmorska 18)
Kawiarnia "Venezia" (ul. Powstańców Warszawskich 41)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy - Pod Arkadami (ul. Admiralska 22-23)
Park Wodny "Jan" (ul. Północna 11 )
Pensjonat Barcelona (ul. Wenedów 27)
Pizzeria - Ristorante PINOCCHIO (ul. Krótka 2)
Restauracja i Drink - Bar "Lidia" (ul. Dorszowa 3)
DARŁÓWKO
Dom Wczasowy "Agnieszka" (ul. Rybacka 14a)
Dom Wczasowy "Bałtycki" (ul. Bałtycka 8)
Dom Wczasowy "Kotwica" (ul. Rybacka 14)
Dom Wypoczynkowy "Arka" (ul. Admiralska 4)
Dom Wypoczynkowy "Margaret" (ul. Gdyńska 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Górnik" (ul. Sosnowa 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Małgosia" (ul. Wschodnia 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowianka" (ul. Słowiańska 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Kielnia" (al. Parkowa 2)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Zwycięstwa 24)
DARŁÓWKO WSCHODNIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna 2" (ul. Słowiańska 16)
DARŁÓWKO ZACHODNIE
Cenrum Zdrowia i Wypoczynku "Jantar" (ul. Józefa Muchy 4)
Dom gościnny "Hanka" (ul. Pomorska 18)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Maria" (ul. Władysława IV 3 i 3a)
Ośrodek Wczasowy "Róża Wiatrów" (ul. J. Muchy 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Nord" S.C. (ul. Plażowa 4)
DĄBKI
Centrum Zdrowia i Rekreacji "Geovita" (ul. Letniskowa 4)
Dom Gościnny "Sonia" (ul. Wydmowa 1)
Dom Wczasowy "Bajka" (ul. Polna 23)
Dom Wczasowy "Laguna" (ul. Darłowska 45)
Dom Wypoczynkowy "Maria" (ul. Piaskowa 2)
Domki Drewniane "Amber House" (ul. Morska 4)
Domki letniskowe "Wiktoria" (ul. Polna 35)
LasPalmas Komfortowe Domki Wakacyjne (ul. Darłowska 13)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Polonez" (ul. Darłowska 8)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Argentyt" (ul. Wydmowa 17)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Hutmen" (ul. Darłowska 12)
Ośrodek Wczasowy "Amberia" (ul. Darłowska 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Carbo" (ul. Dąbkowicka 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Duet" (ul. Wydmowa 6)
DRAWSKO POMORSKIE
Kawiarnia "Uśmiech" (ul. Złocieniecka 22a)
DRZONOWO WAŁECKIE
Rancho "Margaritta" (Drzonowo Wałeckie 5)
DZIWNÓW
Arcus Dom Gościnny (ul. Dziwna 31)
Dom Gościnny "Nord" (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 5)
Dom Wczasowy "Koral" (ul. Harcerska 5)
Hotel Admirał (ul.Mała 4)
Ośrodek domków kempingowych "Wojtek" (ul. Dziwna 15)
Ośrodek Wczasowy "Daga" (ul. Słowackiego 20)
Ośrodek Wczasowy "Plaża Klub" (ul. Kościelna 16)
Ośrodek wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej (ul. Matejki 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Kochanowskiego 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Cooperation" (ul. Kochanowskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dankar" (ul. Kpr. Koniecznego 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" (ul. Kpr. Koniecznego 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marina" (ul. Dziwna)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Wydmie" (ul. Kościelna 12)
Pensjonat "Lubar" (ul. Dziwna 15a)
Perła Dziwnowa Ośrodek Wypoczynkowy SPA & Wellness (ul. Osiedle Rybackie 33)
Willa "Kapitan" (ul. Kochanowskiego 1)
DZIWNÓWEK
Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji JANTAR (ul. Wolności 5-7)
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Contessa" (ul. Kamieńska 15-19)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Sedyko" (ul. Morska 12/14)
Ośrodek Wczasowy Polaris (ul. Kamieńska 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marcel" (ul. Słoneczna 1-3-5)
DŹWIRZYNO
Akces Medical Spa (ul. Piastowska 5)
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" (ul. Wyzwolenia 27)
Dom Wypoczynkowy "Helios" (ul. Wyzwolenia 3)
Dom Wypoczynkowy "Riwiera" (ul. Ogrodowa 1)
Hotel Senator (ul. Wyzwolenia 35)
Ośrodek Campingowy "Słoneczko" (ul. Piastowska 12)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Rejal" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Drzewiarz" (ul. Wyzwolenia 10)
Ośrodek Wczasowy "Akacja" (ul. Wyzwolenia 46)
Ośrodek Wczasowy "Bentur" (ul. Wyzwolenia 25)
Ośrodek Wczasowy "Dorwit" (ul. Wyzwolenia 20)
Ośrodek Wczasowy "Joanna" (ul. Wyzwolenia 9)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. Piastowska 4)
Ośrodek Wczasowy "Rybitwa" (ul. Wyzwolenia 15)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczko" (ul. Słoneczna 3)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Bryza" (ul. Piastowska 4-6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ania" (ul. Wyzwolenia 44)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Leśna 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Majed" (ul. Spacerowa 3)
Ośrodek wypoczynkowy "Ostoja" (ul. Piastowska 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" (ul. Piastowska 15)
Pensjonat "Alga" (ul. Spacerowa 2 B )
GĄSKI
Dom Wczasowy "U Ewy" (Gąski, ul. Wczasowa 3)
Domki Letniskowe "Wir" (ul. Muszelkowa 4)
Kwatery Prywatne (Gąski, ul. Kościelna 16/3)
Kwatery prywatne "Pod szumiącym dębem" (Gąski, ul. Nadbrzeżna 45)
Pałac Morski (Gąski 14)
Pensjonat "Wioletta" (Gąski, ul. Wczasowa 8)
Pensjonat "Jacek i Agatka" (Gąski, ul. Żaglowa 12)
Pokoje Gościnne "Nostalgia" (Gąski, ul. Nadbrzeżna 81E)
Pokoje Gościnne "Zielona Gąska" (Gąski, ul. Bursztynowa 4)
Pokoje Gościnne i Pole Namiotowe "Wojtuś" (ul. Nadbrzeżna 89)
Pole Namiotowe "Alfa" i Ośrodek Wypoczynkowy "Klif" (Gąski, ul. Marynarzy 3)
Pole Namiotowe i Wynajem Kwater "U Gienia" (ul. Nadbrzeżna 26)
GOLENIÓW
Kino "Wisła" (ul.Konstytucji 3-go Maja 16)
Pływalnia przy LO w Goleniowie (ul. Niepodległości 1)
GRYFINO
Centrum Wodne "Laguna" (ul. Wodnika 1)
GRZYBOWO
Dom Wczasowy "Mrokon" (ul. Namiotowa 2)
Dom Zdrojowy "Diament Spa" (ul. Borkowska 6)
Ośrodek Wczasowy (ul. Borkowska 13)
Ośrodek Wczasowy "Klaudia" (ul. Kwiatowa 10)
Pensjonat "Marylka" (ul. Wiejska 3)
GUDOWO
Camping "Helena" (Gudowo 47)
JAROSŁAWIEC
Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza Spa (ul. Bałtycka 16)
Dom Gościnny "Laguna" (ul. Piaskowa 11)
Dom Gościnny "Salwador" (ul. Różana 7)
Ośrodek "Bryza Morska" (ul. Nadmorska 20)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Rafa" (ul. Nadmorska 1)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Barka" (ul. Bałtycka 101)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Arka" (ul. Bałtycka 103)
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Albatros SPA & SKI" (ul. Uzdrowiskowa 3)
Ośrodek Wczasowy "Sawa" (ul. Wczasowa 16)
Ośrodek Wczasowy "Zakątek" (ul. Leśna 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryfia" (ul. Wczasowa 2/8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kalina" (ul. Leśna 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na fali" (ul. Za Lasem 25)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Klifie" (ul. Nadmorska 34)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Plaża" (ul. Leśna 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Za Wydmą" (ul. Uzdrowiskowa 11)
Sanatorium "Panorama Morska" (ul. Uzdrowiskowa 15)
JELEŃ
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Nad Jeziorem" (Jeleń)
JEZIERZANY
Domki Nad Morzem I Jeziorem (Jezierzany, ul. Zbożowa 25)
KOBYLANKA
Restauracja "Weranda" (Ul. Szczecińska 16)
KOŁOBRZEG
Ajna Nowa S.C. Kołobrzeg Ajna Park (ul. Kołłątaja 8)
Amber Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku (ul. Kościuszki 22)
Camping Nr 78 "Baltic" (ul. 4 Dywizji W.P. 1)
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Niwa" (ul. C. K. Norwida 3)
Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" Sp. z o.o." (ul. Sikorskiego 8)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar Plaza" (ul. Wschodnia 35)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar" (ul. Rodziewiczówny 24)
Dom Gościnny "Amigo" (ul. Brylantowa 7)
Dom Wypoczynkowy "ANNA" (ul. Klonowa 12)
Domek Kata - Restauracja i Kawiarnia (ul. Ratuszowa 1)
Hotel "Diva Spa" (ul. Tadeusza Kościuszki 16)
Interferie w Kołobrzegu (Chalkozyn) (ul. Zdrojowa 1)
Kino "Wybrzeże" (ul. Łopuskiego 24)
Marine Hotel (ul. Sułkowskiego 9)
Muzeum Oręża Polskiego (ul. Armii Krajowej 13)
Ośrodek Campingowy "Urok Morza" (ul. Sułkowskiego 8)
Ośrodek Kolonijny "Bosman" (ul. Arciszewskiego 21)
Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy Poznanianka (ul. C. K. Norwida 1)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Rawar" (ul. Konopnickiej 5)
Ośrodek Wczasowy "Proton" (ul.Sułkowskiego 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dom Rybaka" (ul. Wylotowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Doris SPA" (ul. Kasprowicza 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dozamel" (ul. Kościuszki 20)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryf" (ul. Waszyngtona 1)
Ośrodek wypoczynkowy "Oliwia" (ul. Spokojna 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiga" (ul. Fredry 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zorza" (ul. Korzeniowskiego 7)
Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II (ul. Koszalińska 70)
Pensjonat "Relax" (ul. Kościuszki 10)
Pizzeria u Majusa (ul. Obrońców Westerplatte 4)
Pokoje Gościnne (Kapitańska)
Pokoje Gościnne "Willa Alina" (ul. Szafirowa 19)
Restauracja "Nottngham" (ul.Reymonta 3a)
Restauracja "Pod winogronami" (ul. Towarowa 16A/II )
River Pub (ul. Łopuskiego 27)
Sanatorium SAN (ul. Kasprowicza 17)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Bałtyk" (ul. Rodziewiczówny 1)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Lech" (ul. Korzeniowskiego 1)
Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "KOŁOBRZEG-PODCZELE" (ul. Koszalińska 72)
Sanatorium Wistom (ul. W. Sikorskiego 10)
Villa "Park Maikuhle" (ul. Wiosenna 2)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy (ul. Wschodnia 1)
KOMORZE
Ośrodek Wypoczynkowy "Uroczysko" (Komorze 16)
Przystanek Komorze Aurelia Kaliczyńska (Komorze 3)
KOSZALIN
Bałtycki Teatr Dramatyczny (ul. Mieszka I-go 16)
Centrum Zabaw "KIDDOZ" (ul. Jana Pawła II 4A)
Club Plastelina (ul. Mickiewicza 8/7a)
Filharmonia Koszalińska (ul.Zwycięstwa 105)
Gospoda Jamneńska (ul. Młyńska 37 )
Irish Club (ul. Zwycięstwa 148)
Karczma Rycerska (ul. Grunwaldzka 1)
Kawiarnia i restauracja Fenicja (ul. Zwycięstwa 46 (Merkury))
Kino Kryterium (ul. Zwycięstwa 105)
Klub Kreślarnia (ul. Rejtana 17)
Klub Trokadero (ul. Moniuszki 2)
Kręgielnia i Karaoke Pub Emka (ul. Jana Pawła II 20)
Lodowisko Alaska (ul. Fałata 34)
Maredo (ul Zwycięstwa 45 )
Milton Pub (ul. Grunwaldzka 1A)
Pub Graal (ul. Piłsudskiego 11-15)
Pub kpt Nemo (ul. Zwycięstwa 32)
Restauracja Akwarium (ul. Jana Pawła II 20)
Restauracja Lalka (ul. Zwycięstwa 32)
Restauracja Pizzeria Buongiorno (ul. Zwycięstwa 32)
Restauracja Sphinx (ul. Zwycięstwa 83-87)
Restauracja Viva Italia (ul.M.C. Skłodowskiej 1-3)
Restauracja Zielony Młyn (ul. Młyńska 33)
Teatr Propozycji "Dialog" (ul. Grodzka 3)
Villaggio Pizzeria (ul. Matejki 5)
KOSZEWKO
Dworek Hetmański (Koszewko 20)
KRĄG
Hotel "Podewils Krąg" (Krąg 16)
KRZYWOPŁOTY
Kompleks Wypoczynkowy "Petrico Park" (Krzywopłoty 7)
LIPIE
Ośrodek Edukacji Ekologicznej (Lipie 16)
ŁASIN KOSZALIŃSKI
Ośrodek Wypoczynkowy "U Jurka" (Łasin Koszaliński 6)
ŁAZY
Centrum Rekreacyjno - Wypoczynkowe "Fala 1" (Łazy, ul. Gościnna 5)
Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne "Solaris" (ul. Słoneczna 16)
Dom Wczasowy "Kujwiak" (ul. Wczasowa 14)
Dom Wypoczynkowy "Alga" (ul. Mieleńska 16)
Dom Wypoczynkowy "Muszelka" (ul. Wczasowa 4)
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Leśna 12)
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk" (ul. Leśna 20)
Ośrodek Wczasowy "Fresko" (ul. Słoneczna 8)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mewa" (ul. Gościnna 1)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Universal" (ul. Leśna 1)
Ośrodek Wypoczynkowo Kolonijny" Bryza" (ul. Wąska 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Egm-Łazy" (ul. Morska 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Leśna 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komarek" (ul. Morska 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" (ul. Leśna 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Plaża" (ul. Leśna 16)
ŁĄCKO
Ośrodek Rekreacyjno - Wczasowy "Zielona Dolina" (Łącko 59)
Pokoje W Łącku (Łącko)
ŁUKĘCIN
Dom Wypoczynkowy "Polana" (Łukęcin, ul. Piwna 1)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Skrzat" (Łukęcin, ul. Słoneczna 12)
Ośrodek Wczasowy "Pionier" (Łukęcin, ul. Słoneczna 13)
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" (Łukęcin, ul. Słoneczna 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wielki Błękit" (Łukęcin, ul. Spacerowa 3)
MACIEJEWO
Hotel "Pałac Maciejewo" (Maciejewo)
MASZKOWO
Dom Wypoczynkowy "Leśna Oaza" (Maszkowo 5 b)
MIELENKO
Apartamenty "Nemo" (Mielenko, ul. Lipowa 44)
Dom Wczasowy "Fala" (Mielenko, ul. Lipowa 34a)
Domek Letniskowy "Sahara" (Mielenko, ul. Akacjowa 14)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Maxi Dorota" (Mielenko, ul. Lipowa 42)
Gospodarstwo Agroturystyczne Nieznańska Hanna (Mielenko, ul. Lipowa 23a)
Kwatery Prywatne "U Marysi" (76-032 Mielno)
Pensjonat "Drzewiec" (Mielenko, ul. Letnia 8)
Pensjonat "Kalavita" (Mielenko, ul. Porzeczkowa 6)
Pokoje Gościnne (Mielenko, ul. Lipowa 21)
Pokoje Gościnne "Aga" (Mielenko, ul. Lipowa 40)
Pokoje Gościnne "Asia" (Mielenko, ul. Lipowa 43)
Pokoje Gościnne "Chadacz" (Mielenko, ul. Lipowa 33)
Pokoje Gościnne "U Ali" (Mielenko, ul. Kasztanowa 4)
Willa "Jaśmin" (Mielenko, ul. Lipowa 27)
Willa Aster (Mielenko, ul. Świerkowa 1)
Wynajem Kwater "Biały Żagiel" (Mielenko, ul. Lipowa 15)
MIELNO
Dom Gościnny "A B C" (ul. Azaliowa 4)
Dom Gościnny "Aga" (ul. Kwiatowa 15)
Dom Gościnny "Aleksandra" (ul. Słowackiego 4)
Dom Gościnny "Alga" (ul. Bałtycka 1)
Dom Gościnny "AS" (ul. Prusa 8)
Dom Gościnny "Max" (ul. 6 - go Marca 1a)
Dom Wczasowy "Astoria" (ul. Chrobrego 29)
Dom Wczasowy "Avista" (ul. Róży Wiatrów 8 /10)
Dom Wczasowy "Duet" (ul. Przyjaciół 16)
Dom Wczasowy "Fregata" (ul. Rybacka 6)
Dom Wypoczynkowy "Albatros Medical Spa" (ul. T Kościuszki 6-8)
Dom Wypoczynkowy "Reda" (ul. Lechitów 14)
Dom wypoczynkowy "U Jacka" (ul. Prusa 9)
Hotel "Meduza" (ul. Nadbrzeżna 2)
Hotel Wellness Medical Spa Unitral **** (ul. Piastów 6)
Kompleks Domków Letniskowych "Leśny Resort" (ul. Chmielna 4)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Anastazja" (ul. Grażyny 3)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Syrena" (ul. Piastów 10)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Afrodyta" (ul. Piastów 7)
Ośrodek Wczasowy "Irena" (ul. Kościelna 10 )
Ośrodek Wczasowy "Leśny Dwór" (ul. Orła Białego 8)
Ośrodek Wczasowy "Pod Wydmami" (ul. Chmielna 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ameba" (ul. Słoneczna 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Pogodna 17)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dom Pod Wydmą" (ul. Sikorskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Interszyk" (ul. Marzanny 2c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" (ul. Słoneczna 5)
Pensjonat "Delfin" (Unieście, ul. 6 Marca 45a)
Pensjonat "Lazur" (ul. Parkowa 4)
Pokoje Gościnne "Marta" (ul. Sienkiewicza 6)
Pokoje Gościnne "U Iwony" (ul. 6 marca 52)
Villa "Adamów" (ul. Kościelna 50)
Willa "Oliwia" (ul. Leśna 4)
Wille "Amber" (ul. 1 Maja 7 i 9 )
MIĘDZYWODZIE
Centrum Rekreacji "Metamorfoza" (ul. Szkolna 3)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Millennium" (ul. Zielona 1)
Ośrodek Portus (ul. Plażowa 4)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Perła" (Morska 2a)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Willa Pod Sosnami" (ul. Westerplatte 26)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Wojska Polskiego 19-24)
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Poprzeczna 6)
Ośrodek Wczasowy "Gryf" (ul. Armii Krajowej 12)
Ośrodek Wczasowy "W Sosnowym Lesie" (ul. Szkolna 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gabi" (ul. Turystyczna 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Heljan" (ul. Westerplatte 20-22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Międzycechowy" (ul. Spokojna 1)
Wczasowisko "Międzywodzie" (ul. Kasztanowa 7)
MIĘDZYZDROJE
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Gryfa Pomorskiego 70)
Dom Wczasowy "Meduza" (ul. Kopernika 12)
Dom Wczasowy "Polonia" (ul. Promenada Gwiazd 16)
Dom Wczasowy "Posejdon" (ul. Promenada Gwiazd 4)
Dom Wczasowy "Skarb Morza" (ul. Kopernika 1)
Dom Wczasowy "Srebrna Fala" (ul. Zdrojowa 21)
Dom Wczasowy "Wenus" (ul. Mikołaja Kopernika 12)
Dom Wczasowy FWP "Atena" (ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 12)
Dom Wczasowy FWP "Błyskawica 7" (ul. Pomorska 3)
Dom Wczasowy FWP "Orfeusz" (ul. Książąt Pomorskich 19)
Dom Wczasowy FWP "Victoria" (ul. Promenada Gwiazd 18)
Hotel "Wolin" (ul. Nowomyśliwska 76)
Hotel Aurora SPA & Wellness (ul. Boh. Warszawy 17)
Muzeum Przyrodnicze (ul. Niepodległości 3a)
Ośrodek "Bursztynek" (ul. Niepodległości 4)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Sporting BM" ( ul. Promenada Gwiazd 6)
Ośrodek Wczasowy "Trygław" (ul. Za torem 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amadea" (ul. Gryfa Pomorskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Barbara" (ul. Krótka 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gromada" (ul. Bohaterów Warszawy 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Polino" (ul. Zwycięstwa 1)
Pensjonat "Pingwin" (ul. Promenada Gwiazd 10)
PTTK Międzyzdroje (ul. Kolejowa 2)
SPA Bagiński & Chabinka (ul. Gryfa Pomorskiego 74)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Fregata" (ul. Promenada Gwiazd 3)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Galeon" (ul. Bohaterów Warszawy 3)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Grunwald" (ul. Mickiewicza 5)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Morskie Oko" (ul. Mickiewicza 19)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Kopernika 11)
MOCZKOWO
Pensjonat "Pod Zegarem" (ul. Źródlana 1)
MOSTOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Czapla" (Mostowo 7)
MRZEŻYNO
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" (ul. Pocztowa 4)
Kompleks Wypoczynkowo Rekreacyjny "Laguna" (ul. Kołobrzeska 17)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Meduza" (ul. Portowa 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Fama - Sta" (ul. Kołobrzeska 32)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Barkus" (ul. Trzebiatowska 19)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Piramida" (ul. Kołobrzeska 30)
Ośrodek Wczasowo - Szkoleniowy "Marina" (ul. Wypoczynkowa 16)
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Agawa" ( ul. Śliska 5)
Ośrodek Wczasowy "Delfin" (ul. Nadmorska 9)
Ośrodek Wczasowy "Jubilatka" (ul. Letniskowa 15)
Ośrodek Wczasowy "Kotwica" (ul. Letniskowa 4)
Ośrodek Wczasowy "Łodzianka" (ul. Wiejska 3)
Ośrodek Wczasowy "Mewa" (ul. Letniskowa 28)
Ośrodek Wczasowy "Perła" (ul. Tysiąclecia 13)
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny "SUS" (ul. Nadmorska 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Merkury" (ul. Spokojna 6)
Ośrodek Wypoczynku I Rekreacji "Venus" (ul. Bursztynowa 6)
NIECHORZE
Dom Gościnny "Krakus" (ul. Modrzewiowa 3)
Dom Wczasowy "Koral" (al. Bursztynowa 8)
Dom Wczasowy "Kormoran" (ul. Polna 23)
Dworek Prawdzic (ul. Szczecińska 15)
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Jantar SPA" (al. Bursztynowa 31)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Mewa" (ul. Leśna 8)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Stoltur" (al. Bursztynowa 29)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Pomet" (ul. Wschodnia 1)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Świdnica" (ul. Świdnicka 4)
Ośrodek Wczasowo - Leczniczy "Zacisze" (al. Bursztynowa 33)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Natalia" (ul. Trzebiatowska 3a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gromada Niechorze - Kompleks Ustronie" (ul. Parkowa 3)
Pensjonat "Passat" (ul. Marynarska 3)
NIEGOSZCZ
Domek Letniskowy (Niegoszcz 39)
Hotelik "Brydar" (Niegoszcz 29)
Pokoje Gościnne "Villa Finezja" (Niegoszcz 30)
PIASECZNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Camping Wajk" (Piaseczno 23)
PLEŚNA
Ośrodek Wczasowy "Pleśna Park" (Pleśna 6)
POBIEROWO
Dom Gościnny "Angela" (ul. Kościuszki 4)
Dom Gościnny "Dworek" (ul. Wojska Polskiego 19)
Dom Gościnny "W Lesie" (ul. Sportowa 4)
Domki Letniskowe "Nawara" w Pobierowie (ul. Wrocławska 1)
Ośrodek Wczasowy "Gryf" (ul. Graniczna 1)
Ośrodek Wczasowy "Laguna" (ul. Grunwaldzka 35)
Ośrodek Wczasowy "Laola" (ul. Grunwaldzka 10)
Ośrodek Wczasowy "Puchatek" (ul. Mickiewicza 10)
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "Damian" (ul. Karola Borka 8, 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Admirał" (ul. Borka 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Chełmiec" (Karola Borka 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Diament" (ul. Pomorska 8-10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Moniuszki 29)
Ośrodek Wypoczynkowy "Lajkonik" (ul. Poznańska 14)
Ośrodek Wypoczynkowy "Morski" (Moniuszki 25)
Ośrodek Wypoczynkowy "Solaris" (ul. Lubelska 2)
Pensjonat "Dom Pod Sosnami" (ul. Jodłowa 22)
POGORZELICA
Domki Letniskowe "Maja" (ul. St. Sołdka 3)
Kompleks Wczasowo - Sanatoryjny "Sandra SPA" (ul. Wojska Polskiego 3)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Dziejba Leśna" (ul. Słoneczna 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Mira-Mar" (ul. Leśników 1)
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Terimex" (ul. Rzeczna 1)
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Manta" (ul. Teligi 5)
Ośrodek Wczasowy "Dolpakart" (ul. Wojska Polskiego 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" (ul. Sołdka 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Star Camp" (ul. Leonida Teligi 5)
POGORZELICA GRYFICKA
Ośrodek "Cis" (ul. Słoneczna 3)
POŁCZYN ZDRÓJ
Dom Wczasów Dziecięcych (ul.Grunwaldzka 33)
Restauracja "Palupe" (Pl. Wolności 6 )
PRZEWŁOKA
Ośrodek Wypoczynkowy "Awilla" (Przewłoka, ul. Niemcewicza 33)
PRZYTOŃ
Ośrodek Wypoczynkowy "Przytoń" (Przytoń)
Pensjonat "Wodna Dolina" (Przytoń 1)
PUSTKOWO
Dom gościnny "Malwa" (ul. Spacerowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "ZEM - Tourist" (ul. Słoneczna 25)
RAJGRÓD
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Knieja" (ul. Leśna 21)
REWAL
Baza Kolonijna "Bryzka" (ul. Klifowa 17)
Dom Wczasowy "Plaża" (ul. Saperska 12)
Dom wypoczynkowy "Na Rogu" (ul. Szkolna 2)
Kompleks Wypoczynkowy "Polonia" (ul. Saperska 7)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Bazylak" (ul. Dworcowa 25)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Klif" (ul. Klifowa 16/16)
Ośrodek Wczasowy "Alfa" (ul. Szczecińska 2)
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk Resort" (ul. Saperska 21)
Ośrodek Wczasowy "Bosman" (ul. Klifowa 36)
Ośrodek Wczasowy "Sunstar" (ul. Chabrowa 3)
Ośrodek Wczasowy ADRIA (ul. Sikorskiego 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber" (ul. Piastowska 39)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" (ul. Wesoła 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Sikorskiego 29)
Ośrodek Wypoczynkowy "Pomerania" (ul. Szczecińska 5 )
ROGOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiktoria" (Rogowo 90 )
Wojskowy Dom Wypoczynkowy W Rogowie (Rogowo)
RUSINOWO
Gospodarstwo Agroturystyczne "U Włodka" (Rusinowo 13)
RYMAŃ
Restauracja "Polonez" (ul. Koszalińska 13)
SARBINOWO
Apartamenty "Escape" (ul. Południowa 64)
Apartamenty "U Jacka" (ul. Południowa 64)
Dom gościnny "Abra" (ul. Nadmorska 6)
Dom Wczasowy "Oskar" (ul. Leśna 5)
Domek Kempingowy (Sarbinowo 1)
Domki "Pod Skrzydłem Mewy" (ul. Nadmorska 91H)
Domki i Pokoje "Żagiel" (ul. Nadmorska 42)
Domki Letniskowe "Cuba" (ul. Południowa 41)
Domki Letniskowe "Kemping Na Górce" (ul. Nadmorska 89)
Domki Letniskowe "Mała Koralia" (Sarbinowo 3)
Domki Letniskowe "Rafa" (ul. Bałtycka 6)
Domki Letniskowe "Rybka" (ul. Spokojna 2)
Domki Letniskowe "Wolny Domek" (ul. Południowa 49)
Domki letniskowe "Zagroda" (ul. Polna 9)
Domki Letniskowe & Apartamenty "Koralia" (ul. Południowa 27)
Domki Letniskowe, Przyczepy Campingowe "Czajka" (ul. Bałtycka 26)
Domki Nad Morzem "Siedlisko" (ul. Jantarowa 6)
Domki, Apartamenty, Pokoje "Bursztynek" (ul. Nadmorska 53B)
Domki, Pokoje Gościnne "Oskar" (ul. Nadmorska 53)
Domy Letniskowe "Krajan" (ul. Zacisze 3)
Lido Apartments & Spa (ul. Południowa 64)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Nadmorska 95)
Ośrodek Kolonijny "Neptun" (ul. Leśna 10)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Kamyczek" (ul. Nadmorska 69)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Violetta" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Mauro - Białogon" (ul. Nadmorska 91)
Ośrodek Wczasowy "Oleńka" (ul. Piaskowa 17)
Ośrodek Wczasowy "Puszczyk" (ul. Piaskowa 21)
Ośrodek Wczasowy "Willa Marina" (ul. Nadmorska 50)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Beskid" (ul. Nadmorska 95)
Ośrodek Wypoczynkowy "Agado" (ul. Nadmorska 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Florian" (ul. Nadmorska 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jawor" (ul. Nadmorska 65)
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Kalina" (ul. Wczasowa 28)
Ośrodek Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej (ul. Nadmorska 15)
Pensjonat "Chatka Władka" (ul. Młyńska 12)
Pensjonat "Letni Dworek" (ul. Wczasowa 10)
Pensjonat "Natalia" (ul. Nadmorska 30)
Pensjonat "Srebrne Tarasy" (ul. Piaskowa 12)
Pensjonat "Villa Roma" (ul. Nadmorska 37)
Pensjonat i Domek "Maja" (ul. Nadmorska 116)
Pokoje "Nad Brzegiem Morza" (ul. Nadmorska 94)
Pokoje Gościnne (ul. Nadmorska 104)
Pokoje Gościnne (ul. Bursztynowa 7)
Pokoje Gościnne "Diuna" (ul. Nadmorska 104 A)
Pokoje Gościnne "Duśka" (ul. Nadmorska 98)
Pokoje Gościnne "Hortensja" Drozdowscy i Córka (ul. Młyńska 24)
Pokoje Gościnne "Monika" (ul. Bałtycka 3)
Pokoje Gościnne "Relaks" (ul. Słoneczna 5)
Pokoje Gościnne "U Andrzejewskich" (ul. Młyńska 26)
Pokoje Gościnne "U Zająców" (ul. Nadmorska 76)
Pokoje Gościnne "Villa al Sol" (ul. Słoneczna 12)
Pokoje Gościnne "Złotobrzeg" (ul. Nadmorska 12)
Pokoje Gościnne Barbara Lewandowska (ul. Nadmorska 70)
Rodzinne Pola Namiotowe "Ada" (ul. Nadmorska 128)
Ross Domki (ul. Kwiatowa 6)
Villa Anna Maria (ul. Nadmorska 84)
Villa Dune (ul. Nadmorska 120)
Willa Sarbinowo (ul. Długa 5)
Wynajem Kwater (ul. Nadmorska 74)
Wynajem Kwater (ul. Nadmorska 43)
Wynajem Pokoi "Rajska Mierzeja" (ul. Nadmorska 3)
Wynajem Pokoi Elżbieta Zatorska (ul. Młyńska 1)
Wynajem Pokoi Gościnnych (ul. Nadmorska 32)
SARBINOWO MORSKIE
Ośrodek Wczasowy "Bursztynowy Brzeg" (ul. Nadmorska 61)
SIANOŻĘTY
Centrum Wypoczynkowe ECO VITA (ul. Lotnicza 1, Sianożęty)
Dom Wypoczynkowy "Bursztyn" (Sianożęty, ul. Środkowa 24-26)
Domki Nad Morzem "Promyczek" (ul. Promenada 5)
Ośrodek "Collins Beach" (ul. Sztormowa 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Muszelka" (Sianożęty, ul. Wschodnia 4)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Imperiall" (Sianożęty, ul. Północna 6)
Ośrodek Wczasowy "Walcownik" (ul. Lotnicza 21)
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" (Sianożęty, ul. Lotnicza 36)
Ośrodek Wypoczynkowy "Familijny" (ul. Kwiatowa 89)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (Sianożęty, ul. Północna 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Lazur" (ul. Lotnicza 26A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (Sianożęty, ul. Promenada 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zedan" (Sianożęty, ul. Lotnicza 2)
SILNOWO
Dom nad Jeziorem (Silnowo 65)
SŁAWNO
Hotel "Stare Kino" (ul. Jedności Narodowej 20)
SPORE
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" (Spore)
STARGARD
Cotara Club (ul. Mickiewicza 2)
Restauracja "Mały Młyn" (ul. Gdańska 5)
STRACHOCIN
Punkt Przedszkolny "Bajkowa Kraina" (Strachocin 9F)
STRZEŻEWKO
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Bungalow" (Strzeżewko 1)
SZCZECINEK
AQUA-TUR Spółka z o.o. (ul. Szczecińska 2)
Muzeum Regionalne (ul. Szkolna 1)
Pensjonat - Restauracja "Żółty Domek" (ul. Ordona 11)
Residence Hotel (ul. Lelewela 12 )
SZCZYCIENKO
Gospodarstwo Agroturystyczne "Ul" Klub Jeździecki "Ul" (Szczycienko 11)
ŚWIDWIN
Park Wodny "RELAX" (Plac Sybiraków 1 )
ŚWINOUJŚCIE
Aparthotele Avangard (ul. Uzdrowiskowa 5)
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Sasanka" (ul. Marii Konopnickiej 17)
Dom Wczasowo - Kolonijny "Fala" (ul. Sienkiewicza 15)
Dom Wczasowy "Karkonosze" (ul. Kasprowicza 1)
Dom Wczasowy "Koral" (ul. Żeromskiego 10)
Dom Wczasowy "Porąbka" (ul. Słowackiego 9/11)
Dom Wycieczkowy "Bryza" (ul. Gdyńska 28)
Dom Zdrojowy "Senator" (ul. Żeromskiego 15)
Hotel "Gold" (ul. Uzdrowiskowa 3)
Interferie w Świnoujściu (Barbarka) (ul. Kasprowicza 8)
Muzeum Rybołówstwa Morskiego (Plac Rybaka 1)
OSIR "Wyspiarz" Camping "Relax" (ul. Słowackiego 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Graal" (ul. Bałtycka 8)
Ośrodek Sanatoryjno - Rehabilitacyjny "Złoty Kłos" (ul. Słowackiego 13/15)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Admirał" (ul. S. Żeromskiego 13)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Henryk" (ul. Sienkiewicza 2)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Swarożyc" (ul. Gierczak 1)
Ośrodek Sportu i Relreacji "Wyspiarz" ( ul. Matejki 22)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Afrodyta" (ul. Orkana 9)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Iskra" (ul. Orkana 8)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Temida" (ul. Kasprowicza 3)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Tęcza" (Słowackiego 26)
Ośrodek Wczasowy "Meduza" (ul. Orkana 4)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Amigo" (ul. Słowackiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowo - Sanatoryjny "Sobótka" ( ul Sienkiewicza 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Admirał II" (ul. Żeromskiego 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Helios" (ul. Sienkiewicza 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowianin" (ul. Niedziałkowskiego 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Tryton" (ul. Żeromskiego 11)
Pizzeria "Grota" (ul. Konstytucji 3- maja 59)
Pizzeria "San Marco" (ul. Piłsudskiego 18/2)
Pizzeria Pub "Cech" (ul. Bohaterów Września 4)
Pub "Sfinks" (ul. Wojska Polskiego 1/19)
Restauracja "Centrala" (ul. Armii Krajowej 3)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Rybniczanka" (ul. Kasprowicza 14)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe (ul. Gdyńska 26)
w Swinoujściu (ul. Wojska Polskiego 1/1)
TRZĘSACZ
Dom Wczasowy "Rafa" (ul. Kamieńska 31)
Dom Wypoczynkowy "Airen" (ul. Kamieńska 27)
Dom wypoczynkowy "AQUARIUS" (ul. Pogodna 4)
Kompleks Hotelowy "Panorama" (ul. Kamieńska 25)
Kompleks wypoczynkowy "Europa - Spa" (ul. Letniskowa 9)
TUCZNO
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Zamek Tuczno" (ul. Zamkowa 1)
UNIEŚCIE
Dom Gościnny "Dajana" (ul. Marzanny 10 )
Dom Wypoczynkowy "Leokadia" (ul. Prusa 10)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Floryn" (ul. Świerczewskiego 26)
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy "Sofra" (ul. Chełmońskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bajkowy Las" (ul. Świerczewskiego 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Żółty Dworek" (ul. Świerczewskiego 24)
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Krokus" (ul. 6 Marca 13)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy (ul. Surjana 24)
USTRONIE MORSKIE
Dom Gościnny Ustronie Morskie (ul. Górna 3c)
Dom Wczasowy "Amber" (ul. Bolesława Chrobrego 82-84)
Dom Wczasowy "Camping-Bałtyk" (ul. Spokojna 1)
Dom Wczasowy "Dzikuska" (ul. B. Chrobrego 80)
Dom Wczasowy "Relax Inn Health & Spa" (ul. Bolesława Chrobrego 45)
Dom Wczasowy "Riviera" (ul. Geodetów 17)
Dom Wczasowy "Rybak" (ul. Wiejska 14)
Dom Wypoczynkowy "Dworzysko" (ul. Spokojna 2)
Dom Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Kościuszki 14)
Dom Wypoczynkowy "Markus" (ul. Tadeusza Kościuszki 7)
Domki Letniskowe "Dimena" (Sianożęty ul. Promenada 3)
Hotel "Villa Lambert***Kur & Spa" (ul. Bolesława Chrobrego 53a)
Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Klimczok" (ul. Okrzei 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Max" (ul. Kościuszki 18)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Wiki" (ul. Rolna 27 a)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (ul. Chrobrego 11)
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Wiktoria" (ul. B. Chrobrego 7)
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Cechsztyn" (ul. Chrobrego 58)
Ośrodek Wczasowo Kolonijny "Węgielek" (ul. Ku Morzu 5)
Ośrodek Wczasowy "Faleza" (ul. Wojska Polskiego 1)
Ośrodek Wczasowy "Jar" (ul. Chrobrego 42)
Ośrodek Wczasowy "Korab" (ul. Chrobrego 15)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. B. Chrobrego 43)
Ośrodek Wczasowy "Ryś" (ul. Wiejska 45)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ewa" (ul. Górna 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Alka" (ul. Wojska Polskiego 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Arpol" (ul.Wojska Polskiego 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gwarek" (ul. Wolnosci 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Hubertus" (Sianożęty ul. Konwaliowa 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Modrzewiem" (ul. Bolesława Chrobrego 1)
Pensjonat "Stary Port" (ul. Bolesława Chrobrego 62)
Pokoje gościnne "Pod Dmuchawcem" (ul. Wojska Polskiego 2)
Restauracja "Ustronianka" (ul. Bolesława Chrobrego 64)
WAŁCZ
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu (al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99)
WAPNICA
Ośrodek Wypoczynkowy Turkus (Wapnica, ul. Turkusowa 36)
WICIE
Domki Drewniane "Lisek" (ul. Wczasowa 31)
Ośrodek Wczasowy "Arnika" (ul. Wczasowa 1)
Ośrodek Wczasowy "Coral" (ul. Wczasowa 19)
Ośrodek Wczasowy "Czarski" (ul. Wczasowa 23)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. Wczasowa 2)
Ośrodek Wczasowy "Neptun" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Wczasowa 24)
Ośrodek Wypoczynkowy "Darmax" (ul. Bursztynowa 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jaks" (ul. Wczasowa 12)
WICKO
Ośrodek Wczasowy "Panorama" (ul. Kolonijna 1)
WISEŁKA
Ośrodek Wczasowy "Eden" (ul. Nowowiejska 20)
Ośrodek wypoczynkowy "Oleńka" (ul. Leśna 1)
WRZOSOWO
Dom Wczasowy "Wrzosek" (Wrzosowo 163)
ZIELENIEWO KOŁOBRZEG
Park Rozrywki "Dziki Zachód" (ul. Wycieczkowa 9)
ZŁOCIENIEC
Młodzieżowy Ośrodek Zdrowego Życia "Zatonie" (skr. poczt. 18)
PHU "SHARK" Rafał Tobiasz (ul. Czaplinecka2 A)
Restauracja "Sabat" (ul. Mickiewicza 12a)
ŻELECHOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Kiełbicze" (Żelechowo)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie