Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

RELAKS, ROZRYWKA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
relaks, rozrywka Białobrzegi
relaks, rozrywka Brok
relaks, rozrywka Budy Lucieńskie
relaks, rozrywka Chlewiska
relaks, rozrywka Cieksyn
relaks, rozrywka Cierszewo
relaks, rozrywka Czersk
relaks, rozrywka Długosiodło
relaks, rozrywka Grodzisk Mazowiecki
relaks, rozrywka Iganie Nowe
relaks, rozrywka Izabelin
relaks, rozrywka Jabłonowiec
relaks, rozrywka Jachranka
relaks, rozrywka Jadwisin
relaks, rozrywka Jedlnia Letnisko
relaks, rozrywka Kaski
relaks, rozrywka Klaudyn
relaks, rozrywka Konstancin-Jeziorna
relaks, rozrywka Korczew nad Bugiem
relaks, rozrywka Koszelówka
relaks, rozrywka Kozienice
relaks, rozrywka Krępa koło Zalesia Górnego
relaks, rozrywka Krzyczki Szumne
relaks, rozrywka Kuklówka
relaks, rozrywka Legionowo
relaks, rozrywka Leszno
relaks, rozrywka Łomianki
relaks, rozrywka Marki
relaks, rozrywka Milanówek
relaks, rozrywka Mszczonów
relaks, rozrywka Nowe Rumunki
relaks, rozrywka Nowy Duninów
relaks, rozrywka Nowy Dwór Mazowiecki
relaks, rozrywka Ojcowizna
relaks, rozrywka Opinogóra
relaks, rozrywka Orońsko
relaks, rozrywka Ostrołęka
relaks, rozrywka Ostrów Mazowiecka
relaks, rozrywka Otrębusy
relaks, rozrywka Otwock
relaks, rozrywka Ożarów Mazowiecki
relaks, rozrywka Palmiry
relaks, rozrywka Paprotnia
relaks, rozrywka Piaseczno
relaks, rozrywka Pionki
relaks, rozrywka Płock
relaks, rozrywka Podkowa Leśna
relaks, rozrywka Pruszków
relaks, rozrywka Przasnysz
relaks, rozrywka Przypki
relaks, rozrywka Przysucha
relaks, rozrywka Pułtusk
relaks, rozrywka Radom
relaks, rozrywka Radziejowice
relaks, rozrywka Serock
relaks, rozrywka Serpelice
relaks, rozrywka Sękocin Las
relaks, rozrywka Sękocin Stary
relaks, rozrywka Siedlce
relaks, rozrywka Siennica
relaks, rozrywka Sierpc
relaks, rozrywka Skarboszewo
relaks, rozrywka Skaryszew
relaks, rozrywka Sochaczew
relaks, rozrywka Soczewka
relaks, rozrywka Sokołów Podlaski
relaks, rozrywka Sterdyń
relaks, rozrywka Sulejówek
relaks, rozrywka Szydłowiec
relaks, rozrywka Teresin
relaks, rozrywka Urle Borzymy
relaks, rozrywka Walendów
relaks, rozrywka Warka
relaks, rozrywka Warszawa
relaks, rozrywka Wilga
relaks, rozrywka Zakroczym
relaks, rozrywka Zaździerz
relaks, rozrywka Zbożenna
relaks, rozrywka Zielonka
relaks, rozrywka Żelazowa Wola
relaks, rozrywka Żyrardów
WARSZAWA
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście (ul. Polna 7a)
ADRIATIC (Al. Wilanowska 9A)
Airport Hotel Okęcie (ul. 17 Stycznia 24)
Akwarium Jazzarium (Złota 59 lok 023)
ARSENAŁ (Długa 52)
BALSAM (Racławicka 99)
Bar KROKIECIK (Zgoda 1)
Barek Polna (Polna 13 (Pawilon nr 9))
BELUGA (Plac Trzech Krzyży 3)
Best Western Hotel FELIX (ul. Omulewska 24)
BESUTO SUSHI BAR (Nowy Świat 28, paw. 2)
BIERHALLE (Nowy Świat 64 )
Bistro CZAJI (Plac Trzech Krzyży 3)
BLA-BLA (Nowogrodzka 22)
BLUE CACTUS (Zajączkowska 11)
BORPINCE (Zgoda 1)
Browarnia Królewska (Królewska 1)
Bufet "Centrum" Remark (Sienkiewicza 12/14)
CAFE SENTYMENT (Lanciego 11 )
Castello Ristorante Italiano (Wiertnicza 96)
Centrum Edukacji Dziecięcej - Klub Przedszkolaka i Żłobek "Bajkowy Świat" (ul. A. Kowalczyka 1a)
Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT (ul. Modlińska 310/312)
Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe "BOSS" Sp. z o.o. (ul. Żwanowiecka 20)
Centrum Konferencyjno Apartamentowe "Mrówka" (ul. Przekorna 33)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji "Nowe Horyzonty" (ul. Bobrowiecka 9)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe PCC (ul. Kopernika 30, I piętro)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe PLATON (ul. Skalnicowa 21)
Centrum Szkoleniowe Twins (ul. Żywiczna 57)
CEPROWNIA (Krakowskie Przedmieście 7)
CESARSKI PAŁAC (Senatorska 27)
CHŁOPSKIE JADŁO (Plac Konstytucji 1)
DA GRASSO (Grzybowska 5)
DKF Overground (Gmach Główny SGH, Al. Niepodległości 162, aula VII )
Dom Restauracyjny "Florian" (Chłodna 3 )
DOMINIUM (Rondo ONZ 1, budynek B, piętro 26)
DOROŻKARNIA (Siekierkowska 28)
Dziecięca Akademia Przygody S.C. (ul. Lazurowa 4/145)
EL MARIACHI (Kazury 1)
EL POPO (Senatorska 27)
EMBASSY (Plac Trzech Krzyży 3)
ENVY (Wilcza 50/52)
FABRYKA TRZCINY (Otwocka 14)
Family Cafe SMART (Krucza 16/22)
FIESTA MEXICANA (Słomińskiego 19 )
FIGARO (Al. Zieleniecka 2)
FOLK GOSPODA (Waliców 13)
FUNKY JIMMY (Wilcza 35/41)
Galeria Bali & Buddha Club (Jasna 22)
Giovanni Rubino (Krakowskie Przedmieście 37)
Gospoda pod Młynem (Wiolinowa 14)
Gościniec Opolski (Puławska 104/106)
Holiday Inn Warszawa (ul. Złota 48/54)
HONG KONG HOUSE (Filtrowa 70 )
HOTEL DIPSERVICE - Centrum Szkolenia Wilanów (ul. Kubickiego 3 )
Hotel Ibis Warszawa Centrum (Al. Solidarności 165)
Hotel MDM (pl. Konstytucji 1)
Hotel Radisson Blu Sobieski (pl. Zawiszy 1)
Hotel Rapsodia (ul. Fort Wola 22)
Hyatt Regency Warsaw (ul. Belwederska 23)
Jan III Sobieski Hotel (Plac Artura Zawiszy 1)
Jazz & Club HotL (Krakowskie Przedmieście 13)
Kamienne Schodki (Rynek Starego Miasta 26)
Karczma "U Dedka" (Al.Zieleniecka 6/8)
KILIMANJARO RESURSA (Bednarska 28/30)
Kino "Cinema City" (Powsińska 31)
Kino "LUNA" (Marszałkowska 28)
Kino "WISŁA" (Plac Wilsona 2)
Kino ATLANTIC (Chmielna 33)
KINO.LAB (ul. Jazdów 2)
Kinoplex "FEMINA" (Aleja Solidarności 115)
Kinoteka Multiplex (Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1)
Klub Bankowca (ul. Smolna 6)
KLUB BILARDOWY Golden Wheat (ul. Jana Pawła II 52/54)
Klub CAFE SZPARKA (Pl. Trzech Krzyży 16a)
Kresowa Hawira (ul. Szkolna 2/4)
KRÓLIKARNIA (Puławska 113a)
L`Angolo di Roma Ristorante Italiano (Jezuicka 1/3)
Le Meridien Bristol, Warsaw (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44)
LITERATKA (Senatorska 3)
Lord Hotel & Conference Center (Al. Krakowska 218)
MAGURO SUSHI BAR (Wilcza 26 )
MAŁA SERBIA (Emilii Plater 25 )
Mar y sol (Rozbrat 8, lokal nr. 1)
METRO JAZZ KLUB (Marszałkowska 99A )
MIRADOR (Grzybowska 2)
MULTIKINO (Złota 59)
Muzeum Akademii Sztuk Pięknych (Krakowskie Przemieście 5)
Muzeum Azji i Pacyfiku (Solec 24)
Muzeum Cechu Rzemiosł Skórzanych (Wąski Dunaj 10)
Muzeum Drukarstwa Warszawskiego (Łucka 1/3/5)
Muzeum Ewolucji PAN (Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1)
Muzeum Farmacji (Piwna 31/33 )
Muzeum Geologiczne (Rakowiecka 4)
Muzeum Harcerstwa (Konopnickiej 6)
Muzeum Historii Polski (Hrubieszowska 6a)
Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego (Aleja Wilanowska 204)
Muzeum Historii Żydów Polskich (Warecka 4/6)
Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawy (Rynek Starego Miasta 28)
Muzeum i Instytut Zoologii (Wilcza 64)
Muzeum Karykatury (Kozia 11 )
Muzeum Kolejnictwa (Towarowa 1)
Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Plac Bankowy 1)
Muzeum Literatury (Rynek Starego Miasta 20)
Muzeum Łazienki Królewskie (Agrykoli 1)
Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa (Szwoleżerów 9)
Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie (Freta 16 )
Muzeum Narodowe w Warszawie (Al. Jerozolimskie 3)
Muzeum NIepodległości (Al. Solidarności 62)
Muzeum Plakatu (St. Kostki Potockiego 10/16)
Muzeum Politechniki Warszawskiej (Nowowiejska 24)
Muzeum Powstania Warszawskiego (Grzybowska 79)
Muzeum Sportu i Turystyki (Wybrzeże Gdyńskie 4)
Muzeum Teatralne (Plac Teatralny 1)
Muzeum Techniki (Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1)
Muzeum Wojska Polskiego (Al. Jerozolimskie 3)
Muzeum Woli (Srebrna 12)
Muzeum Zamku i Szpitala na Ujazdowie (Al. Ujazdowskie 6)
Muzeum Ziemi PAN (Aleja na Skarpie 20/26, 27)
Muzeum-Pałac w Wilanowie (ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16)
Narodowa Galeria Sztuki ZACHĘTA (Pl. Malachowskiego 3)
NOWA VERA ITALIA (Żytnia 18 lok. J)
OFFICYNA (Chmielna 28A)
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego (Obozowa 85)
Ośrodek Szkoleniowy "Exploris" (ul. Erazma Ciołka 6)
PALMA (Smolna 8 )
Pałac Kultury i Nauki (Plac Defilad 1)
Pałac Prymasowski (ul. Senatorska 13/15)
Państwowe Muzeum Archologiczne (Długa 52)
Państwowe Muzeum Etnograficzne (Kredytowa 1)
Paparazzi (Mazowiecka 12)
PASSE PARTOUT (Zwycięzców 21)
Pierogarnia ZAPIECEK (Al. Jerozolimskie 28)
PIZZA SORENTO (Ordynacka 10 /12)
Pizzeria na Nowolipkach (Nowolipki 15)
Polonia Palace Hotel (al. Jerozolimskie 45)
PRZY TRAKCIE (Królewska 2)
Radio Cafe ()
Restauracja "Cztery Pory" (Marszałkowska 140 )
Restauracja "Grand Kredens" (Al.Jerozolimskie 111)
Restauracja "Kuchnie Świata" (Al. Jana Pawła II 82)
Restauracja "Migawka" (Nowogrodzka 22)
Restauracja "POD GIGANTAMI" (Al. Ujazdowskie 24)
Restauracja "Pod Retmanem" (Bednarska 9)
Restauracja "Senator" (Szeroki Dunaj 1/3)
Restauracja "Słowiańska" (Krakowskie Przedmieście 79)
Restauracja "Smaki Warszawy" (Żurawia 47/49 )
Restauracja "Stara Szafa" (Ludna 10a )
Restauracja "U Aktorów" (Aleje Ujazdowskie 45)
Restauracja "U BARSSA" (Rynek Starego Miasta 14)
Restauracja "U DEKERTA" (Rynek Starego Miasta 38/42)
Restauracja "U Krzymka" (Chłodna 34)
Restauracja "U SIWKA" (Poligonowa 30)
Restauracja 77 SUSHI (Żelazna 41)
Restauracja ABSYNT (Wspólna 35)
Restauracja ALEGLORIA (Plac Trzech Krzyży 3)
Restauracja ANYTIME (Przejazd 2)
Restauracja ATRIO (Al. Jana Pawła II 23)
Restauracja Augustus (Augustówka 9)
Restauracja AZYL (Al. Komisji Edukacji Narodowej 52)
Restauracja BACCARA 1 (Chałubińskiego 8)
Restauracja BACCARA 2 (Al. Jana Pawła II 15)
Restauracja BACIO (Wilcza 43)
Restauracja BACIO DI ANGELO (Wilcza 8)
Restauracja Belvedere (Nowa Oranżeria w Łazienkach Królewskich)
Restauracja BORDO (Chmielna 34 )
Restauracja C.K. OBERŻA (Chmielna 28)
Restauracja CAFE KREDENS (Przemysłowa 36)
Restauracja Cafe L` Europe (Królewska 2)
Restauracja CALABRIA (Warszawska 58c (Ursus))
Restauracja CARPE DIEM (Świętokrzyska 32)
Restauracja CHIANTI (Foksal 17)
Restauracja CHICAGO`S (Żelazna 41 (róg Siennej) )
Restauracja CORAZZI (Corazziego 4 )
Restauracja DECO KREDENS (Ordynacka 13)
Restauracja DEKANTA (Marszałkowska 55/73)
Restauracja DOM POLSKI (Francuska 11)
Restauracja ESENCJA SMAKU (Odolańska 10)
Restauracja EUFORIA (Złota 11)
Restauracja FLIK (Puławska 43)
Restauracja FORTECA (Zakroczymska 12)
Restauracja GALEON (Huculska 1)
Restauracja GINGER (Zgoda 12)
Restauracja GREEN WAY (Krucza 23/31)
Restauracja HONEY (Reymonta 12)
Restauracja HONORATKA (Miodowa 14)
Restauracja i Caffe Balgera (ul. Koszykowa 1)
Restauracja IL CAMINETTO (Saska Kępa, ul. Zwycięzców 46)
Restauracja INDIA CURRY (Żurawia 22)
Restauracja Japońska INABA (Nowogrodzka 84/86)
Restauracja KASZTELAN (Nowogrodzka 12 )
Restauracja KOM (Zielna 37)
Restauracja KWAI (Marszałkowska 64 )
Restauracja LA STRADA (Kłopotowskiego 23/25)
Restauracja LATISANA (Powstańców Śląskich 106 lok. 6)
Restauracja LIVING ROOM (Foksal 18)
Restauracja LOUISIANA (Centrum Handlowe Arkadia, Al. Jana Pawła II 82)
Restauracja MAHARAJA (Marszałkowska 34/50)
Restauracja MEDITERANO (Szpitalna 6)
Restauracja MELTEMI (Drawska róg Szczęśliwickiej)
Restauracja MILANO (Wyszogrodzka 5)
Restauracja MILLE GUSTI (Elektoralna 23)
Restauracja MOONSFERA (Wybrzeże Gdyńskie 4)
Restauracja NA PROWINCJI (Nowomiejska 10)
Restauracja NEI FIORI (J. Dąbrowskiego 69)
Restauracja NONSOLOPIZZA (Grójecka 20c)
Restauracja NUVOLARI (Łukasza Drewny 24)
Restauracja ORCHIDEA (Szpitalna 3)
Restauracja PODWALE (Podwale 25)
Restauracja PORTO PRAGA (Stefana Okrzei 23)
Restauracja PORTUCALE (Merliniego 5)
Restauracja PROWANSJA (Koszykowa 1 )
Restauracja PUSZKIN (Świętojańska 2)
Restauracja RED ORANGE (Grzybowska 9 )
Restauracja ROSA (Modlińska 121)
Restauracja Rycerska (Szeroki Dunaj 11)
Restauracja SANTORINI (ul. Egipska 7)
Restauracja SAPORI D`ITALIA (Stefana Dembego 10)
Restauracja SARMACJA (Budynek Intraco, ul. Stawki 2)
Restauracja SENSI SUSHI (Opaczewska 43 lok.2)
Restauracja SOCIETE (Różana 14)
Restauracja SPOTKANIE (Krasińskiego 2)
Restauracja Staromiejska BORUTA (Freta 38)
Restauracja Staroświecka (Al. KEN 54)
Restauracja Sushi IZUMI (Mokotowska 17)
Restauracja Sushi TAHATA (Zgoda 5)
Restauracja SUSZARNIA (Osiedle Marina, ul Warowna 1, lok. 5)
Restauracja T.G.I. Friday`s (Al. Jana Pawła II 29 )
Restauracja TENSUSHI (Powstańców Śląskich 124 lok. 81)
Restauracja TINA (Górczewska 212)
Restauracja TOMO SUSHI (Krucza 16/22)
Restauracja VENEZIA (Marszałkowska 10/16)
Restauracja Warszawska (Chopina 5A)
Restauracja WOOK (Al. Jerozolimskie 65/79)
Restauracja YOU&ME (Żurawia 6/12)
Restauracja ZADRA (Andersa 29)
Restauracja ZORBA (Dereniowa 6 )
Ristorante Italiano Rusticoni (Wilcza 35)
Róża Wiatrów (Wał Miedzeszyński 377)
RUBIKON (Wróbla 3/5)
Sakana Sushi Bar (Moliera 4/6)
SAME FUSY (Nowomiejska 10)
SED - Karczma Myśliwska (ul. Marynarska (róg ul. Suwak))
Sheesha Lounge (Sienkiewicza 3)
Stacja Rynek (Rynek Starego Miasta 15)
Stash Café II - Montréal Nostalgie (Nowogrodzka 38)
Studio Buffo (Konopnickiej 6)
SUPAROM THAI FOOD (Marszałkowska 45/49)
Szkoła Windsurfingu Jot-2 (ul. Obozowa 60 pok. 49)
ŚWIĘTOSZEK (Jezuicka 6/8)
TAMTAM (Foksal 18)
TAQUERIA MEXICANA (Zgoda 5)
Tawerna "TUŻ ZA HORYZONTEM" (Wioślarska 6 (Śródmieście))
Tawerna Sowa (Górnośląska 24)
Teatr BAJKA (Marszałkowska 138)
Teatr Na Woli (ul. Kasprzaka 22)
TRATTORIA TI AMO (Świętokrzyska 34)
U Lautreca (Sienna 39 )
VILLA MOLDOVA (Ostrobramska 75)
WILLA NA PAŃSKIEJ (Pańska 85 )
Wilson Hostel (ul. Felińskiego 37)
WINE BAR (Puławska 336)
WINERIA (Złota 59)
Zamek Królewski w Warszawie (Plac Zamkowy 4)
ZEN Jazz Bistro (Jasna 24)
Anin - Gospoda "Do Syta" (V poprzeczna 6)
Mokotów - Centrum Nurkowe "NOWA AMA" (ul. Batorego 20/362)
Śródmieście - SOFA Restaurant & Bar (ul. E. Plater 28)
Ursynów - Restauracja Rodzinna "Oliwka" (Al. KEN 36a lokal 1)
Wola - Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju (ul. Banderii 4 lok. 129)
Muzeum Diecezjalne w Siedlcach (Biskupa Ignacego Świrskiego 56)
BIAŁOBRZEGI
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA (ul. Spacerowa 35)
BROK
Dom Wczasowy "Nadrzecze" (ul. Brzostowa 5)
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Brzostowa 28)
BUDY LUCIEŃSKIE
Pensjonat Słoneczna Farma Zdrowia i Urody (Budy Lucieńskie 2)
CHLEWISKA
Ośrodek Wczasowy "Zajazd Mexicana" (ul. Leśna 1)
Pałac Odrowążów Manor House - Resort SPA (ul. Czachowskiego 56)
CIEKSYN
Ośrodek Agroturystyczny "Koziołek" (Gawłowo 53)
CIERSZEWO
Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy "Cierszewo" (Cierszewo 8)
CZERSK
Restauracja "Villa Czersk" (Warszawska 23)
DŁUGOSIODŁO
Lipnik Park (ul. Lipnik 9a)
GRODZISK MAZOWIECKI
Restauracja "GNIAZDO" (Królewska 45)
IGANIE NOWE
Zajazd Tip-Top (ul. Siedlecka 20)
IZABELIN
Gospoda "Kampinówka" (ul. Tetmajera 38)
JABŁONOWIEC
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" (Jabłonowiec)
JACHRANKA
Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne (Jachranka 73)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Zetom - Jachranka (Jachranka 76a)
Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA (Jachranka 77)
Windsor Palace Hotel & Conference Centre (Jachranka 75)
JADWISIN
Centrum Szkoleń i Konferencji "Geovita" (ul. Ogrodowa 31)
JEDLNIA LETNISKO
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Nadrzeczna 4)
KASKI
Restauracja RED ROSE (Podleśna 10)
KLAUDYN
Hotel "Stawisko Klaudyn" (ul. Ciećwierza 14)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Gościniec "Kołomyja" (ul. Warszawska 3)
Hotel Konstancja (ul. Źródlana 6/8)
KORCZEW NAD BUGIEM
Pałac w Korczewie (ul. Ks. Brzóski 3 a)
KOSZELÓWKA
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (Koszelówka)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze Bis" (Koszelówka)
KOZIENICE
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu (ul. Legionów 4)
KRĘPA KOŁO ZALESIA GÓRNEGO
Wioska "Pod Kogutem" (ul. Długa 8)
KRZYCZKI SZUMNE
Farma Krzyczki (Krzyczki Szumne 44)
KUKLÓWKA
Kuklówka Conference (ul. Szkolna 59)
LEGIONOWO
Klubik Malucha "Kraina Małych Krasnali" (ul. Polankowa 6)
Miejski Ośrodek Kultury (C. K. Norwida 10)
Restauracja JAGIELLOŃSKA (Jagiellońska 11B)
LESZNO
Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne (ul. Fabryczna 1)
ŁOMIANKI
Szynk U Kazia (Jedności Robotniczej 25)
MARKI
Marecki Ośrodek Kultury (Fabryczna 2)
MILANÓWEK
Studium Dobrego Smaku (Głowackiego 26A )
MSZCZONÓW
Karczma SOLE (Adamowice, ul. Styropianowa 2 )
NOWE RUMUNKI
Hotel - Centrum Konferencyjne "Dębowa Góra" (Nowe Rumunki 40/1 )
NOWY DUNINÓW
Ośrodek Rekreacyjno - Żeglarski (ul. Portowa 1)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Nowodrworski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Sportowa 66)
OJCOWIZNA
Ostoja Dziejów (Ojcowizna 1)
OPINOGÓRA
Muzeum Romantyzmu (Zygmunta Krasińskiego 9)
OROŃSKO
Centrum Rzeźby Polskiej (Topolowa 1)
Dom Rzeźbiarza - Centrum Rzeźby Polskiej (ul. Topolowa 1)
OSTROŁĘKA
Karczma Kurpiowska "OSTOJA" (Stacha Konwy 3)
Muzeum Kultury Kurpiowskiej (Pl. gen. Józefa Bema 8)
Ostrołęckie Centrum Kultury (Inwalidów Wojennych 23)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Miejski Dom Kultury (3-go Maja 50)
Zajazd Mazowiecki (Warszawska 106)
OTRĘBUSY
Pałacyk Otrębusy (ul. Warszawska 2)
Prywatne Muzeum Motoryzacji i Techniki (Warszawska 21)
OTWOCK
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Śródborowianka" (ul. Literacka 6)
OŻARÓW MAZOWIECKI
MCC Mazurkas Conference Centre (ul. Poznańska 177)
Karczma na Piwnej (Jawczyce, Ul. Piwna 3)
Villa Riccona (Sadowa 2 Jawczyce)
PALMIRY
Muzeum Walki i Męczeństwa w Palmirach ()
PAPROTNIA
Hotel Kuźnia Napoleońska (Paprotnia, ul. Sochaczewska 5)
PIASECZNO
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (Gen. Wł. Sikorskiego 20)
Muzeum Regionalne w Piasecznie (Pl. Piłsudskiego 10 (Stara Plebania))
PIONKI
Miejski Ośrodek Kultury (Radomska 1)
PŁOCK
Hotel Tumski (ul. Piekarska 9)
Muzeum Diecezjalne (Tumska 3a)
Muzeum Małachowianki (Marsz. St. Małachowskiego 1)
Muzeum Mazowieckie (Tumska 8)
Restauracja FIGARO (Dworcowa 6a)
PODKOWA LEŚNA
STAWISKO (Gołębia 1 )
PRUSZKÓW
Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego (Pl. Jana Pawła II 2)
PRZASNYSZ
Muzeum Historyczne w Przasnyszu (Rynek 1 )
PRZYPKI
Rancho Pod Bocianem (Przypki, ul. Nadarzyńska 15)
PRZYSUCHA
Muzeum im. Oskara Kolberga (Al. Jana Pawła II nr 11 )
Ośrodek Wypoczynkowy "Krokodyl" (ul. Topornia 21)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marysienka" (ul. Topornia 23)
PUŁTUSK
Muzeum Regionalne w Pułtusku (Rynek 1 - Wieża Ratuszowa)
Zamek w Pułtusku Dom Polonii (ul. Szkolna 11)
RADOM
Dom Kultury "IDALIN" (Bluszczowa 4/8)
Kino "HELIOS" (Poniatowskiego 5)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu (Narutowicza 9)
Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu (Słowackiego 17 i Daszyńskiego 5)
Muzeum im. Jacka Malczewskiego (Rynek 11)
Muzeum Wsi Radomskiej (Szydłowiecka 30)
Teatr Powszechny (Plac Jagielloński 15)
RADZIEJOWICE
Hotel "Afrodyta" Business & SPA (ul. Letniskowa 4 A)
SEROCK
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy "Narew" (ul. Pułtuska 132)
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Włodzimierza Wolskiego 8)
SERPELICE
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Relaks" (Serpelice 128)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "As" (Serpelice 129)
Ośrodek Wczasowy "Partner" (Serpelice nad Bugiem)
Ośrodek Wypoczynkowy "Urocza" (Serpelice 123)
SĘKOCIN LAS
Ośrodek Szkoleniowo - Hotelowy "Leśna Polana" (Sękocin Las)
SĘKOCIN STARY
Hotel Groman (Al. Krakowska 76)
SIEDLCE
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach (Pułaskiego 6)
SIENNICA
Gospodarstwo Agroturystyczne "Dolina Bobrów" (Wólka Dłużewska 5)
SIERPC
Muzeum Wsi Mazowieckiej (Gabriela Narutowicza 64)
SKARBOSZEWO
Szkockie Ranczo Skarboszewo (Skarboszewo 30)
SKARYSZEW
Hotel "Leśny Dwór" (ul. Słowackiego 84)
SOCHACZEW
Muzeum Kolei Wąskotorowej (Towarowa 7)
Muzeum Ziemi Sochaczewskiej (Plac Kościuszki 12)
SOCZEWKA
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Mazowsze" (Soczewka)
SOKOŁÓW PODLASKI
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim (Lipowa 54)
Sokołowski Ośrodek Kultury (Wolności 27)
STERDYŃ
Centrum Konferencyjne - Pałac Ossolińskich (ul. Kościelna 43)
SULEJÓWEK
Hotel "Amigo" (ul. Trakt Brzeski 100)
SZYDŁOWIEC
Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych (Sowińskiego 2)
TERESIN
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny KRUS (Al. Druckiego-Lubeckiego 1)
URLE BORZYMY
Ośrodek Wypoczynkowy "Exploris" (ul. J. Nielubowicza 5)
WALENDÓW
Ośrodek Konferencyjno - Szkoleniowy "Arena" (Walendów, ul. Sadowa 31)
WARKA
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce (Pułaskiego 24)
WILGA
Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda (ul. Spokojna 1)
ZAKROCZYM
Villa Duchowizna (ul. Nad Wisłą 33)
ZAŹDZIERZ
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku "12 Dębów" (Zaździerz)
ZBOŻENNA
Ośrodek "Dwór Zbożenna" (Zbożenna 194)
ZIELONKA
Hotel "U Pietrzaków" (ul. Lipowa 20)
ŻELAZOWA WOLA
Dom Urodzenia Fryderyka Chopina ()
ŻYRARDÓW
Muzeum Mazowsza Zachodniego (Dittricha 1)
Stajnia Sobiescy (ul. Opolska 2a)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie