Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Barlewiczki
kursy, szkolenia Borkowo
kursy, szkolenia Bytów
kursy, szkolenia Chałupy
kursy, szkolenia Chojnice
kursy, szkolenia Czersk
kursy, szkolenia Człuchów
kursy, szkolenia Daszewice
kursy, szkolenia Dzierzgoń
kursy, szkolenia Gdańsk
kursy, szkolenia Gdynia
kursy, szkolenia Gdynia (Trójmiasto)
kursy, szkolenia Gościcino
kursy, szkolenia Kartuzy
kursy, szkolenia Karżcino
kursy, szkolenia Kiełpino
kursy, szkolenia Kobylnica
kursy, szkolenia Kościerzyna
kursy, szkolenia Koteże
kursy, szkolenia Kożyczkowo
kursy, szkolenia Krokowa
kursy, szkolenia Krynica Morska
kursy, szkolenia Kwidzyn
kursy, szkolenia Lębork
kursy, szkolenia Lubichowo
kursy, szkolenia Luzino
kursy, szkolenia Malbork
kursy, szkolenia Miastko
kursy, szkolenia Pruszcz Gdański
kursy, szkolenia Przodkowo
kursy, szkolenia Puck
kursy, szkolenia Reda
kursy, szkolenia Rumia
kursy, szkolenia Rusocin
kursy, szkolenia Rytel
kursy, szkolenia Skarszewy
kursy, szkolenia Słupsk
kursy, szkolenia Sopot
kursy, szkolenia Stara Kiszewa
kursy, szkolenia Starogard Gdański
kursy, szkolenia Straszyn
kursy, szkolenia Sztum
kursy, szkolenia Tczew
kursy, szkolenia Trąbki Wielkie
kursy, szkolenia Ustka
kursy, szkolenia Warszawa
kursy, szkolenia Wejherowo
kursy, szkolenia Wicko
kursy, szkolenia Władysławowo
kursy, szkolenia Żelistrzewo
kursy, szkolenia Żukowo
GDAŃSK

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

ul. Chłopska 64, 80-350 Gdańsk
tel./fax (58) 558-25-12, tel. kom. 795-581-470
www: http://www.liceumzaoczne.pl
e-mail: poczta@liceumzaoczne.pl

Liceum w 2 lub 3 lata lub "Matura w 1 rok" (kurs). Zajęcia co 2 tygodnie (tylko sobota i niedziela). Zajęcia w formie wykładów i konsultacji, bez sprawdzianów i odpytywań. Miła i bezstresowa atmosfera lekcji. Rekrutacja trwa!. Zapisz się już dziś.
W dniu zapisu otrzymasz zaświadczenie (ZUS, MOPS itp.)


About You - Doradztwo Personalne (ul. Spichrzowa 19)
ADEPT - Kursy, Szkolenia, Konferencje (ul. Zacna 26)
Agencja Foto Oko (ul. Lęborska 3b)
Akademia "Astor" (ul. Polanki 12)
Akademia "Taurus" (ul.Traugutta 29 pawilon 5)
Akademia Alternative (Al. Grunwaldzka 163)
Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej (ul. Wodnika 53)
Akademia Języka Polskiego (ul. Lendziona 17/4a)
Akademia Kształcenia Zawodowego (ul. Straganiarska 20/22)
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. Z O .O. (ul. Straganiarska 20/22)
Akademia Perswazji i NLP (ul. Derdowskiego 9/4)
Akademia Republiki Kobiet (ul. Korczaka 11)
Akademia Rocka "New Drum School" (ul. Jaśkowa Dolina 15)
Akademia Tańca Luczak S.C. (ul. Kołobrzeska 49)
Akademia Wnętrz "WinDekor" (ul. Międzygwiezdna 2/3)
Alfa Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Sobótki 5/3a)
Amapola - Florystyka (ul. Myśliwska 26)
AP Edukacja (ul. Rajska 4E)
ARGONAUT - nauka pływania i nurkowania (ul. Rajska 6 pok. 305)
Arkana Wiedzy - Firma Szkoleniowa (ul. 3 Brygady Szczerbca 2D/2)
Ars Profectus (ul. Lęborska 3b)
Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o. (Al. Grunwaldzka 5)
Bałtycka Akademia Umiejętności (ul. Marynarki Polskiej 15)
Beauty - Art Szkoła Wizażu i Stylizacji (ul. Al. Grunwaldzka 46)
Best Choice Consulting (ul. Storczykowa 7d/2)
Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja (ul. Wały Piastowskie 1)
Całoroczna Szkoła Nurkowania "Firefish" (ul. Tysiąclecia 20A/4)
Carss.pl ()
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku (Al. Gen. J. Hallera 14)
Centrum Edukacyjne ABSOLWENT (ul. Marusarzówny 10)
Centrum Edukacyjne Akademia (al. Grunwaldzka 76/78)
Centrum Językowe EUROCLUB (ul. Stolema 59)
Centrum Kształcenia Policealnego "TECHNIK" (ul. Chodkiewicza 22)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (al. Gen. Hallera 16/18)
Centrum Kursów Maturalnych - WIEDZA (ul. Wita Stwosza 57 pok. 144)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Targ Drzewny 3/7)
Centrum Nurkowe "TRYTON" (ul. Pniewskiego 7/1 )
Centrum Szkolenia Księgowych ARTUS (ul. Kołobrzeska 31C/1)
Centrum Szkolenia Zawodowego "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. (ul. Waryńskiego 4)
Centrum Szkoleniowe "Heros" (ul. Wały Piastowskie 1)
Centrum Szkoleniowe IsoQRS (ul. Piłkarska 19)
Centrum Szkoleń (ul. Czarny Dwór 4A)
Centrum Szkoleń i Certyfikacji Komputerowych DC Edukacja (ul. Szymanowskiego 2 )
Centrum Szkoleń Puls - Medic (ul. Dyrekcyjna 2 - 4 pok. 334)
Centrum Szkoleń Zawodowych "Inżynieria" (ul. Augustyńskiego 1)
Centrum Tańca GABI (ul. Dragana 2)
Centrum Terapii Logop (ul. Rysia 2)
Contra - Akademicki Klub Taneczny (ul. Dąbrówki 123/8)
dawne Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 - obecnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (ul. Sobieskiego 90)
Edu-Innowacja & Szkoła Pamięci Wojakowskich (ul. Winogronowa 19)
Eko - net.pl (ul. Pólnicy 29 /9)
Elitarna Szkoła Sużb Ochronnych COBRA (ul. Legionów 11)
Els-Bell School of English (Targ Drzewny 3/7)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Targ Drzewny 9/11)
Firma Doradcza ISOTOP (ul. Gen. J. Sowińskiego 4/6)
Fundacja Rozwoju Demokarcji Lokalnej Ośrodek Regionalny Gdańsk (ul. Gdyńskich Kosynierów 11)
Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego (ul. W. Bogusławskiego 2)
Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich (ul. Derdowskiego 9/4)
Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów (ul. Aleja Grunwaldzka 472 )
Gdańska Pracownia Pomocy (ul. Gomółki 11/13)
Gdańska Szkoła Kosmetyczno-Fryzjerska (ul. Wały Piastowskie 1)
Gdańska Szkoła Pływania "Aquafit" (ul. Góralska 11b/8)
Gdański Ośrodek Edukacji Praktycznej - Maciej Krysiuk (ul. Raciborskiego 30)
GDS Illuminatus (ul. Uphagena 26/28/005)
IKA- Ludzie Przygoda Doświadczenie (ul. Do Studzienki 34B)
Instytut Doskonalenia Nauczycieli "Solidarność" (ul. Wały Piastowskie 24)
Instytut Edukacji Pedagogicznej (ul. Wałowa 21/1)
Instytut Rozwoju Kadr (ul. Lendziona 16 /17)
Instytut Szkoleń Profesjonalnych (ul. Wałowa 17/209)
Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (ul. Malczewskiego 139)
IT Select (ul. Dragana 7/35)
ITM Centrum Komputerowe Sp. z o.o (ul. Szymanowskiego 2 (IV pietro))
Kompleksowe Projekty Szkoleniowe "Prometheus" (ul. Kaprów 4a)
Korepetytor Sp. z o. o. (ul. Wita Stwosza 73)
KRYMAR S.C - Szkolenia BHP i P.POŻ (ul. Sucha 31)
Kurs Rysunku "Quatro" (ul. Osiek 11/12)
Kursy i Szkolenia "Kapitol Kons" (ul. Żwirki i Wigury 2)
Kuźnia Warsztaty Sztuki (ul. Heweliusza 11 (pracownia))
Laboratorium Stylu STYLAB (ul. Doki 1)
Leader School Gdańsk (al. Grunwaldzka 135 A)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych NOVA
Centrum Edukacyjne Nova (ul. Długa 70/71)

Masters of Bartenders ( w Clubie Aviator) (ul. Miszewskiego 12)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli HB Edukacja (ul. Schuberta 6)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Ares-Kurs" (ul. Budowlanych 31)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Lupa" (ul. Płocka 4)
Niepubliczny Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Specjalistycznego Stoczni Północnej S.A. (ul. Marynarki Polskiej 177)
NoDo - Szkolenia w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 244)
NorthMed Szkolenia Pierwszej Pomocy (ul. Dworska 28/28)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Wały Jagiellońskie 28/30)
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku (ul. Wyczółkowskiego 17 A)
Ośrodek Diagnozy Terapii i Szkoleń ODiTiS (ul. Jeleniogórska 18/1)
Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. (ul. Obrońców Westerplatte 32 /A )
Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego Spółdzielnia (ul. J. Heweliusza 11)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli MODEN (ul. Wojska Polskiego 39/18)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Kadr EKOS (ul. Grunwaldzka 209/16)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Gracjan Nowotarski (ul. Śląska 4)
Ośrodek Szkolenia BHP HENMUS (ul. Powstania Listopadowego 3b)
Ośrodek Szkolenia BHP i PPOŻ (ul. Szyprów 1)
Ośrodek Szkolenia Biura Usług BHP i P.Poż. VENTUS (ul. Kartuska 77a/1)
Ośrodek Szkolenia i Obsługi "Legal" (ul. Marusarzówny 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MAX" (ul. Żwirki i Wigury 2)
Ośrodek Szkoleniowy "Kamelia" (ul. Bora Komorowskiego 44/2)
Ośrodek Szkoleniowy "Klary" Jerzy Krawczyk (ul. Batorego 49)
Ośrodek Szkoleniowy Cechu Piekarzy i Cukierników (ul. Piwna 1/2)
Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych (ul. Wały Jagiellońskie 24)
Ośrodek Usługowo - Szkoleniowy "Mars - Żbik" (ul. Matejki 6 pok. 6)
Perspektywa s.c. (ul. Drzymały 4/1)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA (ul. Marynarki Polskiej 15)
Policealne Zaoczne Studium Kosmetyki Naturalnej, Gdańskie Studium Masażu (ul. Malczewskiego 51)
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (ul. Tysiąclecia 13 A)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku (ul. Długi Targ 46/47)
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku (ul. Równa 19/21)
Pomorskie Centrum Biznesu PERSPECTA (ul. Trzy Lipy 3)
Pomorskie Centrum Kszatłcenia Dorosłych (ul. Aksamitna 8)
Pracownia Edukacji Plastycznej "Artelier" (ul. Gen J. Hallera 4/1)
Procad S.A (ul. Kartuska 215)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rajska 4E/14)
Przedsiębiorstwo Technik Specjalnych VICTORIA-KRAUSE (ul. Falista 13)
Rewit - Księgowi i Biegli Rewidenci (ul. Starodworska 1)
Serwis Zamówień Publicznych (ul. Polanki 136/7)
Stowarzyszenie Charytatywno Oświatowe Omega (ul. Pilotów 7)
Stowarzyszenie Elektryków Polskich oddział Gdańsk (ul. Rajska 6)
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (ul. Jaśkowa Dolina 93)
Studio HR - Szkolenia Menadżerskie (ul. Droszyńskiego 8/11)
Studio Tańca "Enzym" (ul. Podwale Staromiejskie 51/52)
Studium Edukacji Kadr (ul. Grunwaldzka 135A)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk
tel. (58) 303-30-30, tel. (58) 302-98-88, tel./fax (58) 302-49-71
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: info@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Swissmed- Centrum Zdrowia (ul. Wileńska 44)
Szkolenia Gdańska Grupa Audytorów (ul. Królowej Jadwigi 137D/5)
Szkolenia Postero Sp. z o.o. (ul. Dzielna 96/2)
Szkoła Barmańska BarCocktail (ul. Karpacka 2a/4)
Szkoła Flamenco "EL DUENDE" (ul.Startowa 31)
Szkoła Jęzków Europejskich Universus (ul. Podgarbary 10)
Szkoła Języków Obcych EMPIK (ul. Grunwaldzka 82 (GCH Manhattan, III p.))
Szkoła Makijażu Profesjonalnego (ul. Legionów 17/9)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Barbara Rutka
tel. kom. 694-579-366)

Szkoła Tańca "Studio X7" (ul. Wodnika 57)
Szkoła Tańca ISIS (ul. Kaprów 17a)
Szkoła Tańca Towarzyskiego "WIGOR" (ul. Jagiellońska 11)
Szkoły "Atena" (ul. Wały Jagiellońskie 2 lok. 6)
Tango Argentino Trójmiasto (ul. Góralska 15c/4)
Tango Club (ul. Grobla 4/8)
Teneo - Szkolenia i Doradztwo (ul. Beniowskiego 5/14)
Towarzystwo "Edukacja" (ul. Gdańska 24)
Towarzystwo Edukacyjne "Wiedza Powszechna" (al. Grunwaldzka 137)
Towarzystwo Oświatowe - "Profil" (ul. Klonowa 1, III piętro pok. 12)
Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO (ul. Agrarna 2)
Trenea Joanna Radziszewska - Szkolenia, Coaching, Doradztwo (ul. Partyzantów 76)
Unique Selling Point Szkolenia i Doradztwo (ul. Myśliwska 48b lok.1)
Usługi Szkoleniowe SmartMedia (ul. Migowska 54d)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Miszewskiego 12/13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Kierowców (ul. Miszewskiego 12/13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Technicznego Nr 10 (ul. Miszewskiego 12/13)
Zaoczne Liceum dla Dorosłych (ul. Chłopska 64)
Osowa - Salsa Club Polska (ul. Smugowa 9A )
Osowa - Szkoła Tańca Tanga Argentyńskiego (ul. Smugowa 9A )
Wrzeszcz - EDU Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych (ul. Obywatelska 1)
Wrzeszcz - Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 (Al. Gen. Józefa Hallera 17)
Zaspa - Studio Tańca "La Pasion" (ul. Pilotów 3)
WARSZAWA
Szkolenia & Outsourcing Perspektywa (ul. Sarmacka 1A lok. 173)
BARLEWICZKI
Zespół Szkół Zawodowych (Barlewiczki 13)
BORKOWO
Firma Szkoleniowa "Edu-Komp" (Borkowo, ul. Różana 24)
BYTÓW
Agencja Doskonalenia Nauczycieli (ul. Drzymały 11)
Ekspert Sp. z o.o. (ul. Udorpie 83 /c)
Ośrodek Kształcenie Zawodowego w Bytowie (ul. Prosta 8)
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. 11 Listopada 1)
uczymy.pl (ul. Przemyslowa 5)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bytowie (ul. 11 Listopada 1)
CHAŁUPY
Scandal & Kites (Kemping "Albatros", Droga Helska)
CHOJNICE
BZDZ Szkoła Biznesu Chojnice (ul. Lichnowska 5)
Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe (ul. Piłsudskiego 30a)
Centrum Języków Obcych "Euro-Glossa" (ul. Młodzieżowa 35)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościerska 11a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Świętopełka 3)
IQ - Centrum Edukacyjne (ul. Kościuszki 30)
Ośrodek Kształcenia Dorosłych "SOWA" - Mirosława Peplińska (ul. Lichnowska 19/3)
Ośrodek Kształcenia Kursowego (ul. Przemysłowa 5)
Szkoła Języków Obcych "GLOBUS" (ul. Obrońców Chojnic 5)
Zakład Szkolenia Zawodowego (ul. Wyspiańskiego 21)
CZERSK
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Czersku (ul. Lipowa 2)
Szkoła Jazdy "Partner" (ul. Józefa Ostrowskiego 16)
CZŁUCHÓW
Centrum Kształcenia (ul. Koszalińska 2)
Elitarna Szkoła Ochrony i Biznesu "COBRA" (ul. Średnia 4a)
DASZEWICE
ATJ s.c. - Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek (ul. Piotrowska 13G, Daszewice)
DZIERZGOŃ
Zespół Szkół (ul. Gen. A. Zawadzkiego 15)
GDYNIA
Advanced Solutions Institute Poland Sp. z o.o. (ul. Abrahama 46A, lokal 11)
Agencja Szkoleniowo - Doradcza PERSONIA (ul. Lipowa 16B/6)
Akademia "Altkom" (ul. Władysława IV 43)
Akademia Artystyczna Kappa (ul. Abrahama 26/2)
Akademia Edukacji Informatycznej Anscom (ul. Hryniewickiego 6b/141)
Akademia Europa (al. Zwycięstwa 36 /108)
Akademia Jachtingu (ul. Tatrzańska 25/4)
Alexstudio - Szkoła i Nauka Tańca (ul. Chwaszczyńska 22/5 )
AMADOS - Centrum Szkolenia i Rozwoju Zawodowego (ul. Zakopiańska 11/3)
Apus Centrum Szkoleniowe (ul. Świetojańska 87/7)
ASTAR Centrum Języków Obcych (ul. Władysława IV 54)
Asystentka.pl - TRC Group Sp. z o.o. (ul. Świętojańska 44)
B & R Consult - Kursy Barmańskie (ul. Wielkokacka 5)
Bałtyckie Centrum Nurkowe "EXPLORER" (skr. poczt. 2)
Bass Cosmetics S. C. (ul Lidzka 26)
Biuro Usług BHP Nonna s.c (ul. Chylońska 51)
BK Konsulting - Szkolenia, Doradztwo (ul. Kielecka 109c/11)
CADOR CONSULTING Sp. z o. o. (ul. Batorego 28-32)
CENTRUM DORADCZO - SZKOLENIOWE (ul. Kopernika 61)
Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner (ul. Gołębia 1)
Centrum EduFun (ul. 10 Lutego 21/2)
Centrum Edukacji Dorosłych "ALFA" - Studium Policealne (ul. Władysława IV 54)
Centrum Edukacji Kosmetycznej La Femme Cosmetics S.A. (ul. Chylońska 210)
Centrum Fizjoedukacji ANIMUSZ (ul. Abrahama 6/2)
Centrum Ksztacenia MaestRia (ul. Chylońska 210)
Centrum Kształcenia Kadr ZDZ (ul. Kopernika 1)
Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców (ul. Tatrzańska 35)
Centrum Kształcenia Morskiego w Gdyni (ul. Zjednoczenia 11a)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. 10 Lutego 33)
Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA (ul. Janka Wiśniewskiego 26)
Centrum Psychoedukacji i Kreowania Liderów "OLIMP" (ul. Żaglowa 22)
Centrum Szkoleniowe Penta (ul. Władysława IV 43)
Centrum Szkoleniowe Spawalnicze "IWNORT" (ul. Wielkopolska 49 A)
Centrum Tańca Szczepan (ul. Lelewela 17)
Congressio - Szkolenia, Rekrutacja (ul. Opata Hackiego 12)
Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o. (ul. Wolności 18 /A)
English Language Courses (ul. Świętojańska 12/13)
Europejskie Centrum Edukacji ANET (ul. Świętojańska 75/5 )
Fire Port Service (Wzgórze Bernadowo 76 c 2)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Prosperus" (ul. Bażyńskiego 18)
Fundacja Aktywności Zawodowej (ul. Morska 127 lok. 2)
Fundacja Gospodarcza (ul. Olimpijska 2)
Fundacja Magis (ul. Tatrzańska 35)
Gdyńska Akademia Żeglarstwa (ul. Św. Kazimierza Królewicza 22)
Gdyńska Szkoła Artystyczna (ul. Śląska 53)
Gdyńska Szkoła Filmowa (ul. Folwarczna 2)
Gdyńska Szkoła Morska (Al. Jana Pawła II 3, pokój nr 320)
Gdyńskie Centrum Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego (ul. Majkowskiego 6)
HR Board - Szkolenia (ul. Świętojańska 18/2)
Hr Projekty Rozwoju (ul. Zwycięstwa 96 /98)
InterLand (ul. Waszyngtona 34 /36)
J&J Grupa Szkoleniowo Doradcza (ul. Słowackiego 58 /3)
J&J Grupa Szkoleniowo Doradcza (Al. Zwycięstwa 96/98)
Kolegium Miejskie (ul. Raduńska 21)
Kursy i Szkolenia dla nauczycieli - MOL (ul. Popiela 26)
Kursy Przygotowawcze z Matematyki - Szkoła Prywatna "ALFA" (ul. P. Gojawiczyńskiej 3/C/4)
Master Telecom - Teleakademia (al. Zwycięstwa 96/98)
Nauka Jazdy "Pol" (ul. Morska 174)
Niepubliczne Centrum Kształcenia SILVA-LUPUS (ul. Witomińska 46)
Nord Controlling (ul. Korczaka 5B /31)
Ośrodek Edukacji Muzycznej (ul. Kapitańska 37)
Ośrodek Szkolenia Bezpieczeństwa Pracy i Bezpieczeństwa Pożarowego (ul. Tatarczana 2B)
Ośrodek Szkolenia Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni (ul. 10 Lutego 33 /III piętro pok. 311)
Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Pracowników Ochrony Osób i Mienia "EKOTRADE" Sp. z o. o. (ul. Hutnicza 3)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Yaris" (ul. Uczniowska 25)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Słowackiego 53)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej - Centrum Szkolenia Nurków Zawodowych (ul. Węglowa 11)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców (ul. Świętojańska 105/1)
Ośrodek Szkoleniowo - Doradczy "Edu-Tech" (ul. Władysława IV 59/24)
Ośrodek Szkoleniowy "Lexicon" (ul. Racławicka 8)
Perfect Consulting - Szkolenia (ul. Czechosłowacka 3)
Perła - Twój Rozwój (ul. Aleja Zwycięstwa 96/98)
Pomorskie Centrum Edukacyjne (ul. Starowiejska 3/4)
Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych (ul. Hutnicza 1)
Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych (ul. Orłowska 86)
PROFESJA (ul. Świętojańska 71/1)
Profesjonalna Szkoła Masażu KINETIC (ul. Orląt Lwowskich 13)
Profesjonalne Kursy Fotografii "BiznesFoto" (ul. Hryniewickiego 10/38)
Profesjonalne Studio Tańca i Wizażu "Tango" (ul. Wolności 16/1)
ProFirma Sp. z o.o. (ul. Żwirki i Wigury 15)
Projekt Edukacja - Szkolenia "Edustar" (ul. 10 Lutego 33/ 505)
Prywatny Zespół Edukacyjny EUROSCHOOL (ul. T.Wendy 7/9)
SDM Team HR Advisors (ul. Bosmańska 23 C /3)
Solution Sp. z.o.o. (ul. Franciszka Sokoła 16 /1)
Step by step Twoja Szkoła Tańca (ul. Staffa 10 )
Studium Głosu i Wymowy AKCENT (ul. Tatarczana 10/4)
Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Świętojańska 39/4)
Szkoła Języków Obcych YES (ul. Świętojańska 61/2)
Szkoła Morska w Gdyni Sp z o.o. (ul. Hryniewickiego 10)
Szkoła Tai Chi (ul. Grabowo 12)
Szkoła Żeglarstwa 4winds (Al. Jana Pawła II 9)
Szkółka Pływania "Pływaczek" (ul. Robotnicza 13)
Sztaplarek i BHP - Kursy Zawodowe (ul. Hryniewickiego 10/25)
Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Gdyni (ul. Świętojańska 132)
Trójmiejska Akademia Kształcenia (ul. Filipkowskiego 4/10)
Your English Study (YES) (ul. Słoneczna 75)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 5 (ul. Krzywoustego 6)
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych (ul. Sambora 48)
GDYNIA (TRÓJMIASTO)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Barbara Rutka
tel. kom. 694-579-366)

GOŚCICINO
Ośrodek Szkolenia Kursowego (ul. Mikołaja 14)
KARTUZY
Centrum BHP (Plac Brunona 4)
Fundacja Edukacji i Działań Społecznych (ul. Jeziorna 2 /33)
Matrix - Policealna Szkoła dla Dorosłych (ul. Klasztorna 4)
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. Kościerska 3)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Katarzyna Kiedrowska-Zagozdon
tel. kom. 513-071-521)

KARŻCINO
Centrum Szkolenia i Promocji "PRESTIGE" (Karżcino 25B )
KIEŁPINO
Firma Szkoleniowo – Kosmetyczna "Amber" (ul. Piękna 7)
KOBYLNICA
BM Computers (ul. Chabrowa 15)
KOŚCIERZYNA
Biuro Bezpieczeństwa I Higieny Pracy (ul. Drogowców 2)
Centerum Szkoleniowo Doradcze JOKER (ul. Kołłątaja 11)
EduKlasa Kościerskie Centrum Nauki (ul. Świętojańska 4)
Instytut Otwarty - Open Institute (ul. Miodowa 23/8)
ITeducation - Szkolenia (ul. Gałczyńskiego 7)
Kaszubskie Centrum Kształcenia "Vademecum" (ul. Partyzantów 4)
Koscer Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy (ul. Kowalska 2)
Ośrodek Edukacyjny Kaszubskiej Izby Gospodarczej (ul. Przemysłowa 3)
Ośrodek Kształcenia Cechu (ul. Żródlana 9)
Ośrodek Szkolenia Saperów (ul. Przemysłowa 40)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Sikorskiego 1, 83-400 Kościerzyna
tel. 511-925-957, tel. 503-950-443
(budynek Powiatowego Zespołu Szkół nr 1)
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: koscierzyna@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


KOTEŻE
SportFAN-Centrum Animacji Sportu (ul. Wesoła 2)
KOŻYCZKOWO
Szkolenia MAR-life-MED (Kożyczkowo 3D)
KROKOWA
Ośrodek Rozwoju Edukacji "EDUCATOR" (ul. Żarnowiecka 8)
KRYNICA MORSKA
Ośrodek Edukacji Ekologicznej (ul. Piaskowa 23)
KWIDZYN
Akademia Umiejętności Pedagogicznych (ul. 11 Listopada 13)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 26)
Leonardo School (ul. Kopernika 5)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego przy Ochrona i Ratownictwo Sp. z o.o. (ul. Lotnicza 1)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Elbląskiego Uniwersytetu Robotniczego w Kwidzynie (ul. 11 Listopada 28 /3)
Ośrodek Szkolenia Kursowego (ul. Grudziądzka 22)
Szkoła Języków Obcych YES (ul. Chopina 26)
Zakład Szkolenia Kursowego (ul. Grudziądzka 23)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (ul. Staszica 25)
LĘBORK
Agencja Szkolenia i Promocji Kadr Supra (Al. Wolności 46)
Centrum Kształcenia Praktycznego przy PCE-ZSP 2 w Lęborku (ul. Armii Krajowej 31)
Centrum Rozwoju Osobistego "MODUS" (Aleja Wolności 32)
DWCom s.c. - Firma Szkoleniowa (al. Wolności 30)
Edukator Maria Rachwał (ul. Okrzei 18 /1)
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "COBRA" w Lęborku (ul. I Armii WP 10)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych w Lęborku (ul. Plac Pokoju 6)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Marcinkowskiego 1, 84-300 Lębork
tel. 602-538-654
(budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2)
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: lebork@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Szkoła Policealna "Externus" - Studium Zdrowia i Terapii (ul. Dygasińskiego 14)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Dygasińskiego 14 bud. Liceum)
Zaoczne Liceum i Szkoła Policealna "Ekspert" (ul. Mireckiego 10)
LUBICHOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Ks. Lorenza 8)
LUZINO
Kaszubskie Centrum Edukacji Vademecum (ul. Mickiewicza 22)
MALBORK
Akademia Nauczania (ul. Włościańska 2)
Biuro Kompleksowej Obsługi Firm "J&J" s.c. (Aleja Wojska Polskiego 499)
Centrum Nurkowe "NURTUR" (ul. Tczewska 7)
Firma Szkoleniowa "Jasko" (ul. Kochanowskiego 19)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "SZKOŁA XXI" (ul. Kościuszki 5a)
Ośrodek Szkolenia i Usług "Kursor" (ul. Smoluchowskiego 8a/1)
Ośrodek Szkolenia i Usług Józefa Zygan (ul. Stare Miasto 21)
Ośrodek Szkolenia Rzemieślnik (ul. Sienkiewicza 26)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców "Teacher" (ul. Chodkiewicza 33)
Pracownia Rozwoju Burzyńscy (ul. Słowackiego 84C)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

al. Wojska Polskiego 493, 82-200 Malbork
tel. 501 763 963
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: malbork@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Szkoła Języków Obcych YES (ul. 17 Marca 43)
MIASTKO
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. Kujawska 1)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Akademia Paznokcia Euro Fashion (ul. Powstańców Warszawy 69)
Bałtyckie Centrum Kształcenia (ul. Obrońców Poczty Polskiej 3)
Europejskie Centrum Kształcenia (ul. 3 Maja 3)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 71 C)
Szkolenia BHP CJ (ul. Nowowiejskiego 35)
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 4)
PRZODKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Bursztynowa 3)
PUCK
Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy "ROMA" (ul. Kasztanowa 22a)
Biuro Bezpieczeństwa Pracy "BEZOPOŻ" (ul. Przebendowskiego 27)
Ośrodek Szkoleniowy przy Powiatowym Cechu Rzemiosł Różnych M.i Ś.P. (ul. Bogusława 2)
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Kolejowa 7)
Szkolenia - LogIn Terapia i Edukacja (ul. Majkowskiego 8)
REDA
Centrum Edukacyjne "Hudson" (ul. Osadnicza 3)
Szkolenia "Astra Nails" (ul. Ogrodników 2)
RUMIA
Biuro Konsultingowo-Usługowe BHP - EIG TROKA (ul. Gdańska 28/45)
Centrum Rozwoju Kreatywności i Szkoleń (ul. Królowej Bony 7)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej (ul. Starowiejska 4)
Ognisko Wychowawcze (ul. Gdańska 2)
Paralotnie Nauka Latania (ul. Kamienna 72a)
Rumska Pracownia Malarska "Akt" (ul. Wejhera 3/2)
Studio Tańca "First Steps" (ul. Dokerów 7/23)
Studium Szkolenia Specjalistycznego "Teoria" (ul. Kazimierska 32)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Ewa Całka
tel. kom. 606-571-686)

RUSOCIN
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Rusocin, ul. Macieja Rataja 12)
RYTEL
Akademia Masażu Karuna (ul. Raciążska 6)
SKARSZEWY
Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy (ul. Kościerska 11a)
SŁUPSK
Agencja Doradztwa Personalnego „Humanus” (ul. Kotarbińskiego 7/13)
Agencja Zamówień Publicznych (ul. Wileńska 29A/6)
AP Edukacja (ul. Kołłątaja 35)
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Grodzka 9)
Centrum Edukacyjne Technik (ul. Garncarska 21)
Centrum Inicjatyw Obywatelskich (ul. Sienkiewicza 19)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Koszalińska 5)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Szczecińska 60a)
Centrum Szkolenia CWS Prokop (ul. Biernackiego 8)
Centrum Szkolenia i Profilaktyki "Malwa" (ul. Norwida 2/20)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Krasickiego 19)
Doradztwo Gospodarcze Koncept s.c. (ul. Poznańska 1 /A)
Enbit Grzegorz Szwarc (ul. Filmowa 2/6A)
GLOBO Szkoła Języków Obcych (ul. Wojska Polskiego 46 - 47)
ISOPROJEKT - Konsultacje, Szkolenia, Audyty (ul. Makowa 10)
Niepubliczne Technikum Gastronomiczne dla Dorosłych (ul. Szczecińska 60)
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Słupsku (ul. Poniatowskiego 4)
Ośrodek Doskonalenia Kadr "ATENA" (ul. Wojska Polskiego 28 (II piętro))
Ośrodek Doskonalenia Kadr FSNT-NOT w Słupsku (ul. Garncarska 4)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Bałtycka 29)
Ośrodek Kształcenia Spawaczy ZDZ w Słupsku (ul. Szczecińska 57)
Ośrodek Szkoleń i Korepetycji "Edukacja" (Al. 3-go Maja 77/9)
Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego (ul. Przemysłowa 9A)
Pomorski Ośrodek Edukacyjny (Plac Dąbrowskiego 3)
Pracownia Artystyczna "Trabaya" (ul. Kołłątaja 1)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BiCom" (ul. Filmowa 2)
Rzemieślniczy Ośrodek Przygotowania Zawodowego (ul. Kowalska 1)
SKS "OCHRONIARZ" (ul. Bohaterów Westerplatte 64)
Słupskie Centrum Kształcenia (ul. M. Zaborowskiej 2)
Słupskie Stowarzyszenie Innowacji
Gospodarczych i Przedsiębiorczości (ul. Tuwima 22a)

Szkoła Fryzjersko-Kosmetyczna "AWANGARDA" (ul. Mickiewicza 32)
Szkoła Żeglarska ADKONIS (ul. Sygietyńskiego 7)
Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krzywoustego 6)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (ul. Mierosławskiego 10)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku (ul. Szczecińska 57)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku (ul. Przemysłowa 100)
SOPOT
"Sopocka Filmówka" Studia aktorskie (ul. Sportowa 11a)
Asesoria Group (ul.Bitwy pod Płowcami 2b / 22)
Bałtyckie Centrum Kształcenia (ul. Jana z Kolna 35)
Biuro BHP "FAST" s. c. (ul. Jana z Kolna 35)
Business Marketing Consulting Studio (ul. Łokietka 54 /2 )
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 22-24)
COMBIDATA Poland Sp. z o.o. (ul. E.Plater 12)
Firma Szkoleniowa "Pegaz Group" (ul. 3-go Maja 46)
IN PLUS Joanna Błeńska (ul. Armii Krajowej 11)
KORA Centrum Szkoleń (ul. Kolberga 15 )
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "CREATIVE" (al. Niepodległości 751)
Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 7)
Ośrodek Działalności Kursowej przy Sopockim Cechu Rzemiosł Różnych (ul. 3 Maja 56)
Policealna Szkoła Fotografii Fotomedia (ul. Podjazd 1)
SOP "Ineksplo" (ul. Mikołaja Reja 13/15)
Sopocka Grupa Szkoleniowo-Doradcza s.c. (ul. Bolesława Chrobrego 34)
Szkolenia "Personel Profit" (ul. Obrońców Westerplatte 37)
Szkolenia Graficzne (ul. Kościuszki 61)
Trójmiejski Ośrodek Kursów Maturalnych (Aleja Niepodległości 751)
Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka z o.o. Centrum Szkolenia Informatycznego "Atena" (ul. Rzemieślnicza 33)
STARA KISZEWA
Firma Szkoleniowo Usługowa "BEZPRO" Hilary Kulling (ul. Tysiąclecia 15)
STAROGARD GDAŃSKI
Auto Ośrodek "Klakson" (Al. Armii Krajowej 56)
Biuro Konsultingowo - Usługowe BHP - P.POŻ. (ul. Zblewska 4/1)
Centrum diagnostyczno - terapeutyczne dla dzieci i młodzieży Psycholog (ul. Witosa 5)
Centrum Edukacji "Akademia Sukcesu" (ul. Rynek 36/1)
Centrum Języków Obcych (ul. Lubichowska 70)
Centrum Kształcenia Plejada (ul. Rycerska 1)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Rynek 34)
Instytut Nauki i Przedsiębiorczości (ul. Darowana 34)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej (ul. Sikorskiego 26)
Rat-Med - kursy pierwszej pomocy (ul. Ogrodowa 17)
Starogardzkie Szkoły Autonomiczne (ul. Zblewska 18)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rycerska 1)
STRASZYN
Perfect Training Sp. z o.o. (ul. Bolesława Prusa 15)
SZTUM
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego - S.E. "P-TKM" (ul. Barlewiczki 14)
TCZEW
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. 30-go Stycznia 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego "NAUKA" (ul. Warsztatowa 4)
Centrum Szkoleń Edukacyjnych "KRUK" (ul. Paderewskiego 19e/8)
Centrum Szkoleń Edukacyjnych KRUK (ul. Paderewskiego 19E/8)
Edoradca Sp. z o.o. (ul. Kubusia Puchatka 5 /12)
Firma Szkoleniowa "PRODAN" (ul. Czerwonego Kapturka 12B/1)
Pracownia Psychologiczno Pedagogiczna Centrum Kursów Psychologicznych POSTERUS (ul. Kołłątaja 2a2)
Prywatna Policealna Szkoła dla Dorosłych (ul. Królowej Marysieńki 10)
Usługi Edukacyjno - Muzyczne "Pan Gitara" (ul. Wyszyńskiego 33/9)
Zespół Kształcenia Zawodowego (ul. Sobieskiego 10)
TRĄBKI WIELKIE
Centrum Szkoleniowe Perfect Lady (ul. Towarowa 1)
USTKA
IQ Szkoła Pamięci (ul. Klonowa 3)
WEJHEROWO
Advise & Win Polska - Ignacy Chyla ( ul. Sobieskiego 221)
Biuro Usług BHP Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - Joanna Hildebrandt (ul. I Brygady Pancernej WP 32)
Carving-Gniech - Kurs Carvingu (ul. Kopernika 9/2)
EXTERNUS Szkoły Policealne (ul. Nanicka 22)
O.K . - Ośrodek Kursów (ul. Sobieskiego 217)
O.K. Ośrodek Kursów (ul. Sobieskiego 217)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "NORD-POL" Sp. z o.o. (ul. Nanicka 22)
Powiatowy Cech Rzemiosł (ul. Gen. Hallera 18)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące (os. 1000-Lecia Państwa Polskiego 15)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (Osiedle 1000-lecia PP 15)
WICKO
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Ada" (Wicko 25/1)
WŁADYSŁAWOWO
Biuro Bezpieczeństwa Pracy - Eugeniusz Guzik (ul. Słoneczna 13)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy parafii W.N.M.P. (ul. Aleja Żeromskiego 32)
ŻELISTRZEWO
Szkolenia Palpp (ul. Ogrodowa 36)
ŻUKOWO
Ośrodek Dydaktyczno Szkoleniowy PPUH Polkar Andrzej Karpus (ul. Armii Krajowej 1)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie