Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Gorzów Wielkopolski
kursy, szkolenia Gubin
kursy, szkolenia Kamień Mały
kursy, szkolenia Kostrzyn nad Odrą
kursy, szkolenia Krosno Odrzańskie
kursy, szkolenia Lublin
kursy, szkolenia Lubsko
kursy, szkolenia Łęczna
kursy, szkolenia Łuków
kursy, szkolenia Międzyrzecz
kursy, szkolenia Nowa Sól
kursy, szkolenia Nowogród Bobrzański
kursy, szkolenia Ochla
kursy, szkolenia Pabianice
kursy, szkolenia Przylep
kursy, szkolenia Racula
kursy, szkolenia Skwierzyna
kursy, szkolenia Sława
kursy, szkolenia Słubice
kursy, szkolenia Stary Kisielin
kursy, szkolenia Strzelce Krajeńskie
kursy, szkolenia Sulechów
kursy, szkolenia Sulęcin
kursy, szkolenia Świdnica
kursy, szkolenia Świebodzin
kursy, szkolenia Wschowa
kursy, szkolenia Zielona Góra
kursy, szkolenia Żagań
kursy, szkolenia Żary
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Akademia "Laurent" (ul. Górczyńska 23)
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody (ul. Przemysłowa 14-15)
Akademia Nauki (ul. Łokietka 8)
AP Edukacja (ul. Pocztowa 3/7)

Atut Lider Kształcenia

ul. Pocztowa 3/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. kom. 531 552-861, 503 482-076, 517 752-687
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gorzowwielkopolski@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


AUDIT Doradztwo Personalne - Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Walczaka 20)
Aviation Consulting Michał Ratajczak (ul. Boh. Westerplatte 29/8)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Pomorska 67)
Centrum Outsourcingowe Biznesu Perspektywa Anna Zając (Franciszka Walczaka 17E/2)
Centrum Szkoleniowo - Doradcze "Vamos" Paweł Perski (ul. Ogińskiego 93/1)
Centrum Tańca "Fan Dance" Anna i Grzegorz Depta (ul. Kosynierów Gdyńskich 21 B)
eMeR - Szkolenia BHP i PPOŻ (ul. Niemcewicza 1A)
Erfolg Consulting (ul. Mieszka I 46 /1)
Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej Partner ESD ADR (ul. Przemysłowa 14-15)
Mag - Consulting, Szkolenia i Doradztwo (ul. Witosa 8/h9)
MiRP Szkolenia Doradztwo (ul. Wyszyńskiego 85/7)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Pomorski (ul. Zielona 33-34)
Solid Consulting - Szkolenia (ul. Kard. S. Wyszyńskiego 95)
Studium Językowo - Informatyczne "Good Way" (ul. Mieszka I 56)
Studium Języków Obcych ADMAS (ul. Jagiellończyka 17/4)
Studium Języków Obcych Cool-School (ul. Chełmońskiego 8)
Szkoła Językowa "BESTA" (ul. Łokietka 32-33)
Szkoła Języków Obcych Marii Szot (ul. Paderewskiego 52)
Szkoła Kierowców "Prokuda" (ul. Walczaka 25a)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Maria Babiszkiewicz, Agnieszka Andrzejczak
tel. kom. 609-609-040)

TJR Eurocentrum Szkoleń i Badań Tadeusz Horoszkiewicz, Ryszard Antoniak spółka komandytowa (ul. 9 Maja 60/8)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. (ul. Podmiejska 18)
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Sikorskiego 95)
Zakład Szkoleniowy "LACHO" (ul. Wełniany Rynek 18)
Zespół Szkół Ogrodniczych (ul. Poznańska 23)
LUBLIN
Center-Fiz - Gabinet Rehabilitacji i Masażu Jarosław Muzykowski (ul. Skłodowskiej-Curie 4/12)
Centrum Kształcenia Kadr OMEGA (UL. Boleslawa Prusa 8)
ZIELONA GÓRA
Agencja Wizerunku i Rozwoju CAMBIAR (ul. Lisowskiego 9)
Akademia Edukacyjno - Konsultingowa "Rodan" (ul. Mieczykowa 83)
ANTROS - Centrum Zarządzania BHP (ul. Geodetów 49b/2)
BeautyExpert - Międzynarodowa Szkoła Kosmetyki i Fryzjerstwa (ul. Działkowa 19A)
BHPEX Wielgus Spółka Jawna (ul. Sasankowa 1)
Biuro Doradztwa i Usług Księgowych "Embiko" (ul. Wojska Polskiego 84B)
Biuro Rachunkowo - Doradcze "Bilans" (ul. Dąbrowskiego 1 IV p.)
Centrum Integracji Społecznej (ul. Stanisława Staszica 4)
Centrum Konsultingowo - Szkoleniowe "ERGON" Józef Walania (Zawada, ul. Szkolna 17)
Centrum Kształcenia "Plejada"
Szkoła Policealna (ul. Bohaterów Westerplatte 25)

Centrum Kształcenia "Prestige" (ul. Zamenhofa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Staszica 2)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” (ul. Wazów 44)
Centrum Organizacji Imprez i Szkoleń CONTENTUM (ul. Wyszyńskiego 117/10)
Centrum Rozwoju Zawodowego SENEKA s.c. (ul. Dąbrowskiego 40/1)
Centrum Szkoleń PODIUM s. c. (ul. Wiejska 3)
Centrum Usługowo - Szkoleniowe WIKAnet-BHP (ul. Geodetów 47/15)
CST - Piotr Kurek - Centrum Szkoleń i Tłumaczeń (ul. Żeromskiego 17)
English Language School s.c (ul. Piaskowa 3c)
ErgoPlus - Krystian Ślugaj (al. Wojska Polskiego 63, p. 300)
Firma Szkoleniowa "Per-CEPTi" (ul. Krasickiego 27/10)
iTSK.pl - Szkolenia i Usługi z Zakresu Technologii Informacyjnej (ul. Morelowa 29/15)
JAGO - Ośrodek Nauczania Języków Obcych (ul. Bohaterów Westerplatte 11)
Kamrat Konsulting (ul. Energetyków 7)
Lubuski Klub Techniki i Racjonalizacji (ul.Dekoracyjna 3/B-39)
Lubuskie Centrum Rozwoju (ul. Podgórna 58)
Lubuskie Centrum Szkoleniowo Doradcze (ul. Wyczółkowskiego 29)
Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej (ul. Drzewna 13)
Macte! - Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Osobisty (ul. Jedności 19/2)
Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze (ul. Ułańska 2 (III piętro))
Medyczne Szkoły Policealne (ul. Jedności 9/5)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Chopina 15a)
Ośrodek Szkolenia PAS Piotr Lewandowski (ul. Jędrzychowska 46)
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "EXANDI" (ul. Bohaterów Westerplatte 23)
OTS – Ośrodek Techniki Spawalniczej
Bronisław Pawlak (Sulechowska 4a)

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Żeromskiego 3)
PRAWKO - Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul. Budziszynska 16)
Progress - strefa szkoleń (ul. Fabryczna 17d/3)
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego
Sp. z o.o. (ul. Botaniczna 75)

Sela Sp. z o.o. (ul. św. Kingi 5a)
Studeo - Konferencje, Szkolenia (ul. Dekoracyjna 3, (III piętro pokój 202))
Studio Stylizacji Paznokci ALEXANDRA (ul. Jedności 86)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Francuska 25A)
Synergia BHP - Szkolenia (ul. Ptasia 38/35)
Szkolenia "Professional BHP" (ul. Sikorskiego 35)
Szkoła spadochronowa AFF (ul. Kraljevska 20/10)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Zielińska)
Szkoła Tańca "Freedom" (ul. II Armii 30-40)
Szkoła Tańca "GRACJA" (ul. Wyspiańskiego 19a)
Szkoła Tańca Krzysztofa Kocińskiego
Studio Dance Club (ul. Francuska 25a)

Univers Konsulting - Edukacja (ul. Niecała 2d)
VIDI Centrum Korepetycji (ul. Dworcowa 41)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (ul. Nowa 4b)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze (ul. Nowa 4 B)
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego (ul. Botaniczna 58)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Wrocławska 65a)
GUBIN
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Racławicka 1)
KAMIEŃ MAŁY
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Kamień Mały 89)
KOSTRZYN NAD ODRĄ
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kopernika 4a)
Szkoła Nurkowania "Dive-Bear" (ul. Tysiąclecia 6)
KROSNO ODRZAŃSKIE
Firma Usługowa "Szkoleniowiec" (ul. Piastów 10J)
LUBSKO
Centrum Edukacyjne SupraLingua (ul. Kopernika 19/12)
Lubski Dom Kultury w Lubsku (pl. Jana Pawła II 1)
ŁĘCZNA
Leader School (ul. Szkolna 6)
ŁUKÓW
Centrum Doradztwa Finansowego (ul. Ojców Pijarów 5)
MIĘDZYRZECZ
Zakład Doskonalenia Zawodowego ZDZ Międzyrzecz (ul. Staszica 20)
NOWA SÓL
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" (ul. Wincentego Witosa 25)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kościuszki 33)
Powiatowe Centrum Edukacji (ul. Piłsudskiego 65)
Szkolenia "WoMa Solution" (ul. Arkadia 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. T. Kosciuszki 28)
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
Szkolenia BHP Komplex (ul. Wodna 1)
OCHLA
Laskowski Tuning - Szkolenia (ul. Leśna 12)
PABIANICE
Medyczne Szkoły Policealne (ul. Zamkowa 58 A)
PRZYLEP
Aeroklub Ziemi Lubuskiej (ul. Skokowa 18)
RACULA
ASINIT (ul. Grabowa 25)
SKWIERZYNA
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Mickiewicza 3)
SŁAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie (ul. Ogrodowa 1)
SŁUBICE
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum (ul. Kościuszki 1)
Oddział w Słubicach WZDZ w Gorzowie Wlkp. (ul. Paderwskiego 23)
STARY KISIELIN
ESJ Jerzy Krzysica (ul. Słoneczna 1)
STRZELCE KRAJEŃSKIE
Szkoła Języków Obcych "Profess" (Al. Wolnosci 31b)
SULECHÓW
Akademia Barmańska (ul. Kargowska 6)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Hołołub" (ul. Bankowa 2)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Zielińska)
SULĘCIN
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Winna Góra 14)
Szkolenia Dekoratorskie (ul. Poznańska 17 /2)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. W. Witosa 49)
ŚWIDNICA
ERGON Centrum Szkoleń BHP i PPOŻ Justyna Walania (ul. Krótka 5)
ŚWIEBODZIN
Centrum Szkoleniowe Magremo (ul. Łużycka 11)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (Os. Łużyckie 39)
Zakład Usług Szkoleniowych DIDASKO s.c. (Os. Łużyckie 28)
WSCHOWA
Centrum Kształcenia Ustawicznego
i Praktycznego (Pl. Kosynierów 1)

ŻAGAŃ
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Szprotawska 2 )
Żagańska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 15/1 )
ŻARY
Centrum Diagnozy Terapii i Edukacji LILAVATI (ul. Bohaterów Getta 3)
Centrum Doradztwa i Szkoleń (ul. Mieszka I 13 pok. nr 8)
Cleoart - AiT Krzeminscy (ul Podchorążych 15a lok.6 )
Firma Usługowo-Handlowa BHP Consulting (ul. Podwale 12)
Fundacja Edukacja Plus (Plac Przyjaźni 5 lok.1)
Medyczne Szkoły Policealne (1 Maja 1)
Prywatne Szkoły Eureka (ul. Broni Pancernej 8)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Żagańska 11)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie