Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Adamów
licea Annopol
licea Bełżyce
licea Biała Podlaska
licea Biłgoraj
licea Bychawa
licea Chełm
licea Chodel
licea Dęblin
licea Dubienka
licea Firlej
licea Godziszów
licea Gościeradów
licea Grabowiec
licea Horodło
licea Hrubieszów
licea Huta-Dąbrowa
licea Janów Lubelski
licea Janów Podlaski
licea Józefów
licea Kamionka
licea Kazimierz Dolny
licea Kijany
licea Klementowice
licea Kock
licea Komarówka Podlaska
licea Krasnobród
licea Krasnystaw
licea Kraśnik
licea Krzczonów-Wójtostwo
licea Kurów
licea Lubartów
licea Lublin
licea Lubycza Królewska
licea Ludwin
licea Łaszczów
licea Łęczna
licea Łopiennik Górny
licea Łukowa
licea Łuków
licea Małaszewicze
licea Michów
licea Międzyrzec Podlaski
licea Milanów
licea Milejów
licea Modliborzyce
licea Nałęczów
licea Niedrzwica Duża
licea Niedrzwica Kościelna
licea Niemce
licea Opole Lubelskie
licea Ostrów Lubelski
licea Parczew
licea Piaski
licea Poniatowa
licea Pszczela Wola
licea Puchaczów
licea Puławy
licea Radoryż Smolany
licea Radzyń Podlaski
licea Rejowiec
licea Różaniec
licea Ruda-Huta
licea Rybczewice
licea Ryki
licea Siedliszcze
licea Sławatycze
licea Sobieszyn
licea Szczebrzeszyn
licea Świdnik
licea Tarnogóra
licea Tarnogród
licea Terespol
licea Tomaszów Lubelski
licea Trawniki
licea Turkowice
licea Turobin
licea Tyszowce
licea Ulan-Majorat
licea Urszulin
licea Urzędów
licea Wisznice
licea Włodawa
licea Wysokie
licea Zaburze
licea Zakrzówek
licea Zamość
licea Zwierzyniec
LUBLIN
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Krochmalna 29)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Pogodna 52)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Gabriela Narutowicza 30/3)
Centrum Usług Szkoleniowych "Lider" (ul. Radziwiłłowska 5)
COSINUS (ul. Krakowskie Przedmieście 32)
CRH AKADEMOS - sp. z o.o. (ul. Symfoniczna 1)
Firma Szkoleniowa "KURSOR" (ul. Narutowicza 62)
Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie (ul. Kowalska 4)
I Liceum Ogólnokształcące (Al. Racławickie 26)
II Liceum Ogólnokształcące (ul.Ogrodowa 16)
III Liceum Ogólnokształcące (plac Wolności 4)
IV Liceum Ogólnokształce (ul. Szkolna 4)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Struga 6)
Liceum i Gimnazjum dla Dorosłych Wieczorowo-Dzienne i Zaoczne (Aleje Racławickie 6/3)
Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania (ul. Paganiniego 17)
Lubelski Ośrodek Edukacji Pozaszkolnej (ul. Pogodna 52 A)
Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (Al. Warszawska 31)
PROFESJA - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Krakowskie Przedmieście 21)
Prywatne Gimnazjum i Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Długosza 8a)
Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum (ul. Droga Męczenników Majdanka 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (ul. Ludwika Hirszfelda 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie (ul. Wyścigowa 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej (ul. Lucyny Herc 4)
Społeczne Szkoły Terapeutyczne (ul. Przyjaźni 20)
Stowarzyszenie "Szansa" (ul. Kapucyńska 1 A)
Szkoły "Atena" (ul. M. Curie- Skłodowskiej 2 /1)
Szkoły Sfera (ul. Paśnikowskiego 6)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Lipowa 7)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 36)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Słowicza 5)
Zespół Szkół (ul. Słowikowskiego 6)
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Liceum im. św. Teresy (ul. 1-go Maja 14C)
Zespół Szkół Akademia Umiejętności (ul. Gospodarcza 26)
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego (Al. Racławickie 7)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Bernardyńska 14)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Wojciechowska 38)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Podwale 11)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Biedronki 13)
Zespół Szkół nr 11 (ul. Farbiarska 8)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Elsnera 5)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Diamentowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. Radzyńska 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Przyjaźni 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Tumidajskiego 6 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Rzeckiego 10)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Muzyczna 10a)
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Chopina 28)
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych (ul. Zemborzycka 82)
Zespół Szkół Włókienniczych (ul. Józefa Poniatowskiego 5)
ADAMÓW
Zespół Szkół (ul. Cmentarna 6)
ANNOPOL
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 22)
BEŁŻYCE
Zespół Szkół (ul. Bychawska 4)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Przemysłowa 44)
BIAŁA PODLASKA
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej (ul. Sidorska 95/97)
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców (ul. Warszawska 14)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Brzeska 19)
Centrum Usług Szkoleniowych "Lider" (ul. Prusa 8 A)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Akademicka 8a)
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Gimnazjum Rzemieślnicze, Technikum i LO dla dorosłych (ul. Warszawska 14)
Szkoły dla dorosłych KURSOR (ul. Narutowicza 66)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Aleja Jana Pawła II Nr 97)
Zepół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Orzechowa 58 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kraszewskiego 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Leszczynowa 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Narutowicza 39)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Brzeska 71)
BIŁGORAJ
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Krzeszowska 1)
Liceum Profilowane Zakładu Doskonalenia Zawodowego (Pl. Wolności 5)
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościuszki 98)
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (ul. Cegielniana 24)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 41/43)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Przemysłowa 23)
BYCHAWA
Zespół Szkół (ul. M.J.Piłsudskiego 81)
CHEŁM
Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości Jobs (Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 32)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Batorego 1 )
I Liceum Ogólnokształcące (ul. St. Czarnieckiego 8)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Szpitalna 14)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Świętego Mikołaja 4)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Lwowska 37)
Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 22)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pocztowa 54)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Chełmie (ul. Powstańców Warszawy 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Graniczna 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 (ul. Jagiellońska 29)
CHODEL
Zespół Szkół w Chodlu (ul. Partyzantów 39)
DĘBLIN
Ogólnokształcące Liceum Lotnicze (ul. II Pułku Kraków 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 6 )
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Tysiąclecia 3)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wiślana 3b)
DUBIENKA
Zespół Szkół w Dubience
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 6)

FIRLEJ
Zespół Szkół (ul. Partyzancka 23)
GODZISZÓW
Zespół Szkół i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Godziszów 103)
GOŚCIERADÓW
Zespół Szkół (Wólka Gościeradowska 72 A)
GRABOWIEC
Zespół Szkół (ul. Wojsławska 1)
HORODŁO
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 58)
HRUBIESZÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Listopadowa 12)
Liceum Profilowane (ul. Partyzantów 9)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamojska 18a)
Zespół Szkół nr 2 (ul. 3 Maja 1)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Żeromskiego 11)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Dwernickiego 10)
HUTA-DĄBROWA
Liceum Ogólnokształcące (Huta-Dąbrowa, ul. Hutnicza 53)
JANÓW LUBELSKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 1)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Ogrodowa 22)
Zespół Szkół (ul. Zamoyskiego 68)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Ogrodowa 20)
JANÓW PODLASKI
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 1)
JÓZEFÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Broniewskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Opolska 10a)
KAMIONKA
Zespół Szkół (ul. Lubartowska 53)
KAZIMIERZ DOLNY
Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół (ul. Nadwiślańska 9)
KIJANY
Zespół Szkół Rolniczych (Kijany 19)
KLEMENTOWICE
Zespół Szkół Agrobiznesu (Klementowice 365)
KOCK
Zespół Szkół (ul. Warszawska 41)
KOMARÓWKA PODLASKA
Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej (ul. W. Batki 20)
KRASNOBRÓD
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Lelewela 37)
KRASNYSTAW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Piłsudskiego 50)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Okrzei 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Marka Sobieskiego 5)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Odrodzenia 45)
KRAŚNIK
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 7a)
Europejskie Centrum Edukacji i Turystyki (ul. Ks. Popieuszki 1)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Krajowej 25)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gen. Władysława Sikorskiego 25)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Słowackiego 7)
KRZCZONÓW-WÓJTOSTWO
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 1)
KURÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Lubelska 8)
LUBARTÓW
II Liceum Ogólnokształcące (ul. 1-go Maja 66-74)
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej (ul. 1 Maja 82)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Chopina 6)
LUBYCZA KRÓLEWSKA
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Szkolna 2)
LUDWIN
Zespół Szkół (Ludwin 30a)
ŁASZCZÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Chopina 8)
ŁĘCZNA
Zespół Szkół (ul. Litewska 16)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Szkolna 3)
ŁOPIENNIK GÓRNY
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Łopiennik Górny 5a)
ŁUKOWA
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące i Zaoczne Policealne Studium Zawodowe TWP (Łukowa 341)
ŁUKÓW
I Liceum Ogólnokształcace (ul. ks.kard. S.Wyszyńskiego 41)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Al. Kościuszki 21 B)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Warszawska 88)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Międzyrzecka 70)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kryńskiego 10)
MAŁASZEWICZE
Zespół Szkół (ul. Kolejarzy 16)
MICHÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna II 2b)
MIĘDZYRZEC PODLASKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Lubelska 57/59)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Partyzantów 8)
Szkoły Edukacji Innowacyjnej (ul. Warszawska 30/14)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. 3 Maja 40/42)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Warszawska 30/32)
MILANÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Marii Konopnickiej 1)
MILEJÓW
Zespół Szkół nr 2 (ul. Partyzancka 62)
MODLIBORZYCE
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 6)
NAŁĘCZÓW
Liceum Plastyczne (ul. Lipowa 30)
Zespół Szkół (ul. Spółdzielcza 17)
Zespół Szkół Nr 2 Liceum Ogólnokształcące (ul. B. Prusa 13)
NIEDRZWICA DUŻA
Zespół Szkół (ul. Bełżycka77)
NIEDRZWICA KOŚCIELNA
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Krakowska 83)
NIEMCE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Różana 8)
OPOLE LUBELSKIE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Lipowa 23)
OSTRÓW LUBELSKI
Zespół Szkół (ul. Unicka 5)
PARCZEW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 5)
Zespół Szkół Zawodowych "PROFIT" (ul. Spółdzielcza 7)
PIASKI
Zespół Szkół (ul. Partyzantów 19)
PONIATOWA
Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 Listopada 5)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół (ul. Fabryczna 16c)
PSZCZELA WOLA
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Pszczela Wola 9)
PUCHACZÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Adama Mickiewicza 16)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 19)
PUŁAWY
I Liceum Ogólnokształcące (Al. Partyzantów 16)
Społeczna Szkoła (ul. Moniuszki 1)
Stowarzyszenie Pomocy Wychowawczej Rodzinie (ul. 4 Pułku Piechoty 17)

Policealne Studium Zawodowe

ul. 3-go Maja 8, 24-100 Puławy
tel./fax (81) 887-83-61
www: http://www.szkoly.zdz.pulawy.pl
e-mail: zdz_pulawy@wp.pl

Nasze długoletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie sal wykładowych i pracowni, posiadane przez nas uprawnienia formalne, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, wykładowców, pedagogów i egzaminatorów są gwarancją sukcesu w realizacji Twoich zamierzeń.


Zespół Szkół Europejskich
Gimnazjum i Liceum Europejskie (ul. Czartoryskich 8)

Zespół Szkół Katolickich (ul. Eustachiewicza 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Polna 18)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Piłsudskiego 74)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Wróblewskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Kaniowczyków 9)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7)
RADORYŻ SMOLANY
Zespół Szkół (Radoryż Smolany 8 C)
RADZYŃ PODLASKI
Filia Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Sitkowskiego 2 A)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Partyzantów 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sikorskiego 15)
Zespół Szkół Zawodowych PROFIT (ul. Jana Pawła II 25)
REJOWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Przemysłowa 4)
RÓŻANIEC
Zespół Szkół Agrotechnicznych (Różaniec)
RUDA-HUTA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Wójtowicza 9)
RYBCZEWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rybczewice 121)
RYKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Słowackiego 12 )
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące i Policealne Studium Zawodowe przy WSUPiZ (ul. Warszawska 3b)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wyczółkowskiego 10)
SIEDLISZCZE
Zespół Szkół w Siedliszczu (ul. Szkolna 34)
SŁAWATYCZE
Zespół Szkół (ul. Kodeńska 12)
SOBIESZYN
Zespół Szkół (Sobieszyn 298 A)
SZCZEBRZESZYN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamojska 70)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Zamojska 29)
ŚWIDNIK
I Liceum Ogólnokształcace (ul. Okulickiego 13)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Okulickiego 13)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 27)
TARNOGÓRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Tarnogóra, ul. Krakowskie Przedmieście 5)
TARNOGRÓD
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Kościelna 12)
TERESPOL
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 88)
TOMASZÓW LUBELSKI
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wyspiańskiego 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Żwirki i Wigury 3)
TRAWNIKI
Zespół Szkół (Trawniki 263)
TURKOWICE
Zespół Szkół (Turkowice 131)
TUROBIN
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Piłsudskiego 34)
TYSZOWCE
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Kościelna 25)
ULAN-MAJORAT
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Ulan-Majorat 53)
URSZULIN
Zespół Szkół w Urszulinie (ul. Szkolna 23)
URZĘDÓW
Zespół Szkół (ul. Wodna 34)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wodna 24)
WISZNICE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Warszawska 44)
WŁODAWA
Centrum Kształcenia "Edukator" (Al. J.Piłsudskiego 10)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Sztabowa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące (ul. Modrzewskiego 24)
WYSOKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 9)
ZABURZE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Zaburze 46)
ZAKRZÓWEK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wójtowicza 35)
ZAMOŚĆ
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Akademicka 8)
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA (ul. Jana Zamoyskiego 62)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Akademicka 8)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Partyzantów 68)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Kilińskiego 15)
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość (ul. Młyńska 27)
Liceum Ogólnokształcące przy Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej (ul. Koszary 54)
Liceum Plastyczne (ul. Pereca 17)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu (ul. Peowiaków 5)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosł Różnych (ul. Okrzei 32)
Zespół Niepublicznych Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krasnobrodzka 22 A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Łukasińskiego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Szczebrzeska 41)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Zamoyskiego 62)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Piłsudskiego 65)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Szczebrzeska 102)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Koszary 14)
ZWIERZYNIEC
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska (ul. Browarna 1)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie