Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Czerwieńsk
licea Dobiegniew
licea Drezdenko
licea Gorzów Wielkopolski
licea Gozdnica
licea Gubin
licea Henryków
licea Iłowa
licea Kłodawa
licea Kostrzyn nad Odrą
licea Kożuchów
licea Krosno Odrzańskie
licea Lubsko
licea Międzyrzecz
licea Nowa Sól
licea Nowogród Bobrzański
licea Ośno Lubuskie
licea Rzepin
licea Siedlisko
licea Skąpe
licea Skwierzyna
licea Sława
licea Słubice
licea Strzelce Krajeńskie
licea Sulechów
licea Sulechów Brzezie
licea Sulęcin
licea Szprotawa
licea Świebodzin
licea Trzciel
licea Witnica
licea Wschowa
licea Zbąszynek
licea Zielona Góra
licea Żagań
licea Żary
GORZÓW WIELKOPOLSKI
AP Edukacja (ul. Pocztowa 3/7)

Atut Lider Kształcenia

ul. Pocztowa 3/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. kom. 531 552-861, 503 482-076, 517 752-687
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gorzowwielkopolski@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Sikorskiego 8)
COSINUS (ul. Walczaka 25 )
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Kazimierza Wielkiego 65 A)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Kosynierów Gdyńskich 8)
Liceum Plastyczne (ul. Bema 1)
Pierwszy Prywatny Zespół Szkół (ul. Nowa 5)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. 30 Stycznia 29)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Okrzei 42)
Zespół Szkół dla Dorosłych "Edukacja" (ul. Okrzei 42)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. 30 Stycznia 29)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Drzymały 36)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Puszkina 31)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Przemysłowa 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Warszawska 18)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (ul. Dunikowskiego 5)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Stanisławskiego 2)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Czereśniowa 1)
ZIELONA GÓRA
Centrum Kształcenia "Prestige" (ul. Zamenhofa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Staszica 2)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 19 B)
COSINUS (ul. Krawiecka 7)
Europejska Fundacja Oświaty i Kultury - Prywatna Szkoła dr P. Rahn i Partner Sp. z o. o. (ul. Sienkiewicza 36)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kilińskiego 7)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Strzelecka 9)
Policealne Studium Kształcenia Kadr (ul. Dworcowa 29)
Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Sowińskiego 27)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przedsiębiorczości (ul. Francuska 10)

V Liceum Ogólnokształcące (ul. Kingi 1)
Zespół Szkół Akademickich (ul. Szosa Kisielińska 18)
Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze (ul. Botaniczna 50)
Zespół Szkół Ekologicznych (ul. Francuska 25a)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Aliny 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych (ul. Wyspiańskiego 21)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Batorego 70a)
Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp. z o.o. (ul. Botaniczna 77)
CZERWIEŃSK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Małoszkolna 2)
DOBIEGNIEW
Zespół Szkół (ul. Poznańska 5)
DREZDENKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Konopnickiej 2)
GOZDNICA
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Wojska Polskiego 5)
GUBIN
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Świerczewskiego 1)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Racławicka 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Piastowska 26)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pułaskiego 1)
HENRYKÓW
Zespół Szkół Rolniczych (Henryków 54)
IŁOWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pałacowa 1)
KŁODAWA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Szkolna 1)
KOSTRZYN NAD ODRĄ
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kopernika 4a)
Zespół Szkół (ul. Piastowska 1)
KOŻUCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 (ul. 22 lipca 5)
KROSNO ODRZAŃSKIE
Prywatne Szkoły (ul. Bolesława Chrobrego 17/2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 1)
LUBSKO
Niepubliczne Gimnazjum oraz Liceum (ul. Kolejowa 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych (ul. Chopina 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Powstańców Wlkp. 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Dworcowa 2)
MIĘDZYRZECZ
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 22b)
NOWA SÓL
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" (ul. Wincentego Witosa 25)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Gimnazjalna 9)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "Twoja Szkoła" (ul. Kasprowicza 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Wrocławska 33)
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Marcinkowskiego 2)
OŚNO LUBUSKIE
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Rzepińska 8)
RZEPIN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 30)
SIEDLISKO
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (ul. Kasztanowa 19)
SKĄPE
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Edukacja w Ciborzu (ul. Cibórz 7)
SKWIERZYNA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Mickiewicza 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. 2-go Lutego 23)
SŁAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie (ul. Ogrodowa 1)
SŁUBICE
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Wojska Polskiego 1)
Zespół Szkół Licealnych (ul. Bohaterów Warszawy 3)
STRZELCE KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (Al. Wolnosci 7)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 29)
SULECHÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Licealna 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Piaskowa 53)
SULECHÓW BRZEZIE
I Prywatne Gimnazjum I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. A. Mickiewicza 2)
SULĘCIN
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Emilii Plater 1)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. W. Witosa 49)
SZPROTAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Niepodległości 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Koszarowa 10)
ŚWIEBODZIN
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zbąszynku (ul. Sportowa 1)
Zakład Usług Szkoleniowych DIDASKO s.c. (Os. Łużyckie 28)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Park Chopina 2)
Zespół Szkół Specjalnych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym (ul. Zamkowa 1)
TRZCIEL
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Armii Czerwonej 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Amii Czerwonej 8)
WITNICA
Zespół Szkół (ul. Traugutta 1)
WSCHOWA
Centrum Kształcenia Ustawicznego
i Praktycznego (Pl. Kosynierów 1)

I Liceum Ogólnokształcące (ul. Matejki 1)
ZBĄSZYNEK
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Sportowa 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kolejowa 4)
ŻAGAŃ
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Szprotawska 2 )
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pomorska 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (pl. Orląt Lwowskich 4)
Zespół Szkół Tekstylno - Handlowych (ul. Gimnazjalna 13)
ŻARY
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Podwale 16)
Prywatne Szkoły Eureka (ul. Broni Pancernej 8)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 listopada 33)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Żagańska 11)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Długosza 23)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Zielonogórska 23)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie