Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Aleksandrów
licea Aleksandrów Łódzki
licea Bełchatów
licea Biała Rawska
licea Błaszki
licea Bolimów
licea Bratoszewice
licea Brzeziny
licea Bujny
licea Czarnocin
licea Dąbrowice
licea Dobroń
licea Domaniewice
licea Drzewica
licea Działoszyn
licea Głowno
licea Głuchów
licea Godzianów
licea Gorzkowice
licea Inowłódz
licea Kamieńsk
licea Koluszki
licea Konstantynów Łódzki
licea Krośniewice
licea Kutno
licea Lututów
licea Łask
licea Łęczyca
licea Łęki Szlacheckie
licea Łowicz
licea Łódź
licea Łyszkowice
licea Miedzna Drewniana
licea Opoczno
licea Ostrów
licea Ozorków
licea Pabianice
licea Pajęczno
licea Piątek
licea Piotrków Trybunalski
licea Pniewo
licea Poddębice
licea Przedbórz
licea Radomsko
licea Rawa Mazowiecka
licea Rozprza
licea Sędziejowice
licea Sieradz
licea Skierniewice
licea Spała
licea Stryków
licea Strzałków
licea Sulejów
licea Szczerców
licea Tomaszów Mazowiecki
licea Tuszyn
licea Uniejów
licea Wały B
licea Warta
licea Wieluń
licea Wieruszów
licea Wojsławice
licea Wolbórz
licea Zalesice-Kolonia
licea Zduny
licea Zduńska Wola
licea Zelów
licea Zgierz
licea Złoczew
licea Żarnów
licea Żychlin
licea Żytno
ŁÓDŹ
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Kilińskiego 21)

ALTERNATYWA Szkoły Dla Dorosłych

ul. Obywatelska 57, 93-558 Łódź
tel. (42) 611-01-32
tel. kom. 606-210-456
www: http://www.alternatywa-lodz.pl
e-mail: alternatywa@alternatywa-lodz.pl

Gwarantujemy naukę przez doświadczonych nauczycieli, zajęcia w nowocześnie i bogato wyposażonych pracowniach. Szkoła oferuje zdobycie zawodu technik farmaceutyczny oraz innych atrakcyjnych zawodów. W ofercie Licea oraz kursy językowe i maturalne.


AP Edukacja (ul. Piotrkowska 132)

Atut Lider Kształcenia

ul. Piotrkowska 173 (II piętro), 90-447 Łódź
tel. (42) 307 09-51, tel. kom. 531 700-813
www: http://atutszkola.pl
e-mail: lodz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


British International School of the University of Łódź (ul. Matejki 34 A)
Centrum Edukacji Ekologiczno-Medycznej "STOM" (ul. Próchnika 42)
Centrum Edukacyjno-Dydaktyczne OMEGA (al. Piłsudskiego 12 (V piętro, pokój 514))
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Piotrkowska 278)
Centrum Szkoleniowe Wiedza (ul. Balonowa 1)
COSINUS (ul. Wólczańska 81)
Gimnazjum i Liceum SPN "FAKTORIA" (ul. Traugutta 18)
Grupa Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą (ul. Wrześnieńska 64)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Więckowskiego 41)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Nowa 11/13)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 46)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Pomorska 16)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Paderewskiego 24)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące OO. Bernardynów (ul. Sporna 71/73 )
Katolickie Szkoły SPSK (ul. Zofii Nałkowskiej 2)
Licea Cosinus (ul. Gdańska 16)
Licea dla Dorosłych (ul. Przybyszewskiego 15/21)
Liceum Ogólnokształcące "Anagra" - Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii-Fryzjerstwa (ul. Łanowa 4)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 135)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cenzus" (Al. J. Piłsudskiego 101)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych s.c. "Bakałarz" (ul. Paderewskiego 24)
Liceum Umiejętności Twórczych (ul. Rewolucji 1905 r. nr 52)
Łódzka Korporacja Oświatowa (ul. Jaracza 70)
ŁÓDZKA SZKOŁA MODY - KOSMETOLOGII - FRYZJERSTWA ANAGRA (ul. Łanowa 4)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
I i II stopnia (ul. Sosnowa 9)

Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Piotrkowska 197)
Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące "ABiS" (ul. Rzgowska 17 A)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych S.c. (ul. Łęczycka 23)
Prywatny Zespół Szkół Gastronomii Hotelarstwa (ul. Senatorska 11)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej (Al. Politechniki 6 A budynek B6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Wólczańska 121/123)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących (ul. Dziewanny 24)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Siedlecka 7/21)
Społeczne Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Oświatowego "Lykeion" (ul. Rajdowa 13)
Spółka Oświatowa "PRYMUS" (ul. Sienkiewicza 88)
Szkolne Centrum Profilaktyczno - Wychowawcze "Centrum" (ul. Gdańska 156)
Szkoła Europejska (ul. Tuszyńska 31)
Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Milionowa 12)
Szkoły "ATENA" (ul. Tuwima 12a lok.17)
Szkoły "MIKRON" (ul. Piękna 30/32)
Szkoły "Szansa" (ul. Gajcego 7/11)
Szkoły dla Dorosłych w Łodzi (ul. Sienkiewicza 117)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Podmiejska 21)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Pomorska 105)
XII Liceum Ogólnokształcące (ul. Anstadta 7)
XIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Z. Pacanowskiej 4)
XLI Liceum Ogólnokształcące (ul. Pojezierska 45/51)
XLIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Wacława 22/24)
XLIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Henryka Siemiradzkiego 4/8)
XV Liceum Ogólnokształcące (ul. Traktorowa 77)
XVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Perla 11)
XX Liceum Ogólnokształcące (ul. Obywatelska 57)
XXI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kopernika 2)
XXIII Liceum Ogólnokształcące (Al. Marszałka J. Piłsudskiego 159)
XXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Marysińska 61)
XXIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Zelwerowicza 38/44)
XXV Liceum Ogólnokształcące (ul. Podhalańska 2A)
XXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Wileńska 22a)
XXX Liceum Ogólnokształcące (ul. Obornicka 11/13)
XXXI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kruczkowskiego 4)
XXXIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Kusocińskiego 116)
XXXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Minerska 1/3 )
XXXV Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 1/3)
Zaoczne Licea Cosinus (ul. Łozowa 9)
Zaoczne Licea Cosinus (ul. Zamknięta 3)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Cosinus V (ul. Wici 16)
Zespół Szkół dr Piontek (ul. Czajkowskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. P. Czajkowskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Perla 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Stawowa 28)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Królewska 13/15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Minerska 1/3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. St. Czernika 1/3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 (ul. Żabia 10/12)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Gandhiego 14)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 10 (ul. Strykowska 10/18)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 11 (ul. Księży Młyn 13/15)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 15 (ul. Kopcińskiego 5/11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 18 (ul. Edwarda 41)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 19 (ul. Żeromskiego 115)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Astronautów 19)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Kilińskiego 159/163)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Sienkiewicza 88)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8 (ul. Naruszewicza 35)
Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Wodna 34)
ALEKSANDRÓW
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Aleksandrowie (Aleksandrów 1)
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Liceum Ogólnokształcące (Ul. M. Skłodowskiej Curie 5)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "Erazmus" (ul. Waryńskiego 22/26)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Łęczycka 1)
BEŁCHATÓW
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 17)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 1-go Maja 6)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Czapliniecka 72)
Interlogos (ul. Mielczarskiego 25)
L.O. Edukacja (ul. Edwardów 5 )
Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Edwardów 5)
Szkoły Zaoczne i Policealne (ul. Lipowa 11)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Fabryczna 6)
Zespół Szkoł i Placówek Oświatowych BSTO (ul. Fabryczna 6)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Słowackiego 8)
Zespół Szkół dr Piontek (ul. Edwardów 5)
Zespół Szkół Policealnych i Ogólnokształcących (Oś. Dolnośląskie 204a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Czapliniecka 96)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (ul. Czapliniecka 98)
BIAŁA RAWSKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 15 Grudnia 9)
BŁASZKI
Liceum Ogólnokształcące (pl. Leona Sulwińskiego 31)
BOLIMÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sokołowska 24)
BRATOSZEWICE
Zespół Szkół Nr 1 (Plac Stanisława Staszica 14)
BRZEZINY
Liceum Ogólnokształcące (ul. Okrzei 1)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Okrzei 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Konstytucji 3-go Maja 5)
BUJNY
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego (Bujny 94)

CZARNOCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego (ul. Poniatowskiego 5)
DĄBROWICE
Liceum oraz Liceum Uzupełniające Ogólnokształcące dla Dorosłych w Dąbrowicach (ul. Kłodawska 2)
DOBROŃ
Zespół Szkół (ul. W. Witosa 1 A)
DOMANIEWICE
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Główna 2)
DRZEWICA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Staszica 5)
DZIAŁOSZYN
Zespół Szkół (ul. Grota Roweckiego 5)
GŁOWNO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Plac Wolności 11/13)
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (ul. Kościuszki 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mikołaja Kopernika 24/25)
GŁUCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (pl. Uniwersytecki 3)
GODZIANÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Godzianów 170)
GORZKOWICE
Niepubliczne Licea Ogólnokształcącedla Dorosłych w Gorzkowicach (ul. Kościelna 20)
INOWŁÓDZ
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Inowłodzu (ul. Spalska 5)
KAMIEŃSK
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
KOLUSZKI
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 16)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Budowlanych 8)
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Lutomierska 4)
Powiatowy Zespół Edukacyjny (ul. Kilińskiego 75)
KROŚNIEWICE
Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach (ul. Łęczycka 19a)
KUTNO
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 1)
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. Łęczycka 11)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Okrzei 1a)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK i Publiczne Gimnazjum SPSK (ul. Jagiełły 6)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku (ul. Wyszyńskiego 11)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie (ul. Jagiełły 2)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Oporowska 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. T. Kościuszki 24)
Zespół Szkół Nr 4 (Kutno-Azory)
LUTUTÓW
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Klonowska 3)
ŁASK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Toruńska 1)
Zespół Szkół Ponadgimazjalnych Nr 1 (ul. 9-go Maja 28)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Warszawska 13)
ŁĘCZYCA
Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego (ul. M. Konopnickiej 13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Warszawie (ul. Bitwy nad Bzurą 1)

Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej (Al. Jana Pawła II 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Ozorkowskie Przedmieście 2)
ŁĘKI SZLACHECKIE
Prywatne Licea Ogólnokształcące (Łęki Szlacheckie 61)
ŁOWICZ
Centrum Szkół Prywatnych RADIX (ul. Kaliska 5a)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Bonifraterska 3)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Ułańska 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Zgoda 13)
Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu (ul. Pijarska 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Blich 10)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Kaliska 5a)
ŁYSZKOWICE
Szkoła Podstawowa oraz Licea dla Dorosłych (ul. Księstwa Łowickiego 11)
MIEDZNA DREWNIANA
Licea dla Dorosłych (Miedzna Drewniana 259)
OPOCZNO
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Piotrkowska 9a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. S. Żeromskiego 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kossaka 1)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Partyzantów 1 A)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul.Skłodowskiej 5)
OSTRÓW
Zespół Szkół Ogrodniczych (Ostrów 55)
OZORKÓW
Centrum Kształcenia "Edukator" w Ozorkowie (ul. Lotnicza 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Romualda Traugutta 1)
PABIANICE
COSINUS (ul. Gdańska 5)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Moniuszki 132)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Pułaskiego 29)
L.O. Edukacja (ul. Św. Jana 27 (Budynek ZS Nr 2))
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piotra Skargi 21)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Św. Jana 27)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Gdańska 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Zamkowa 39)
Zespół Szkół Prywatnych "HEUREKA" (ul. Gdańska 3/5)
PAJĘCZNO
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 5)
PIĄTEK
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa (ul. Kutnowska 19)
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Centrum Edukacji Ustawicznej (ul. Próchnika 8/12)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Młynarska 1 )
COSINUS (ul. Juliusza Słowackiego 20)
I Liceum Ogólnokształcące (Al. Kopernika 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 11)
III Liceum Ogólnokształcące (Al. Armii Krajowej 17)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Broniewskiego 5)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Wolborska 48)
Piotrkowska Fundacja (ul. Juliusza Słowackiego 7/9)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Krakowskie Przedmieście 11)
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Aleksandrowie (Piotrków Trybunalski, Aleksandrów 1)
Szkoły dla Dorosłych (Aleje 3 Maja 36/38)
Szkoły dla Dorosłych "ARKAN" Katarzyna Nurkowska (ul. Grota Roweckiego 4)
Szkoły rawita (Rynek Trybunalski 10)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Szkoły dla Dorosłych (ul. Pawlikowskiego 5)
Zespół Szkół Policealnych i Ogólnokształcących (ul. Armii Krajowej 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Roosevelta 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. R. Dmowskiego 38)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Krakowskie Przedmieście 36)
Zespół Szkół Zaocznych "WIED" (ul. Owocowa 12)
PNIEWO
Licea dla Dorosłych (Pniewo 22)
PODDĘBICE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 13/15)
PRZEDBÓRZ
Zaoczna Policealna Szkoła Zawodowa "LOGOS" (ul. Mostowa 35 a)
Zespół Szkół i Placówek Niepublicznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Przedborzu-Oddział Terenowy (ul. Częstochowksa 54)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu (ul. Piotrkowska 1)
RADOMSKO
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 6/119-121)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 30)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Bugaj 3)
Szkoła dla Dorosłych "Sokrates" w Radomsku (ul. Bugaj 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Brzeźnicka 20)
RAWA MAZOWIECKA
Forum s.c. (ul. Kościuszki 20)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 20)
Prywatny Zespół Szkół Zawodowych dla Dorosłych (ul. Zwolińskiego 10A)
Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej
  i Ustawicznej (ul. Zwolińskiego 46)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Reymonta 14)
ROZPRZA
Licea dla Dorosłych (ul. Szkolna 1)
SĘDZIEJOWICE
Zespół Szkół Rolniczych (Sędziejowice Kolonia 10A)
SIERADZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Mickiewicza 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Jana Pawła II 3, piętro II, lokal 47)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Żwirki i Wigury 3)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 8)
Licea dla Dorosłych (ul. Warcka 13)
Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej (ul. Mickiewicza 6)
Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Policealna Edukacji Innowacyjnej (ul. Mickiewicza 6)
Sieradzki Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Bohaterów Września 61)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krakowskie Przedmieście 123 A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Piłsudskiego 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Zamkowa 15)
SKIERNIEWICE
Centrum Edukacji MILENIUM (ul. Melchiora Wańkowicza 9)
Centrum Kształcenia "Edukator" w Skierniewicach (ul. Mszczonowska 33/35 lokal 307)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Al. Niepodległości 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Gałeckiego 2c, II piętro)
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 12)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 10)
Szkoły Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Skierniewicach (ul. Lelewela 16)
Szkoły Zaoczne "ABC" (ul. Piłsudskiego 7/9)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul. M. Konopnickiej 5)
Zespół Szkół Nr 4 w Skierniewicach (ul. Podkładowa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Pomologiczna 6)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Pomologiczna 15)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Działkowa 10)
SPAŁA
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportoweg Polskiego Związku Piłki Siatkowej (Spała, ul. Mościckiego 6)
STRYKÓW
Licea dla Dorosłych (ul. Brzezińska 1)
STRZAŁKÓW
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Publiczne Gimnazjum (Strzałków, ul. Reymonta 54)
SULEJÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Milejowska 21)
SZCZERCÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Piłsudskiego 66)
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Przeskok 3)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Prez. I. Mościckiego 22/24)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Jałowcowa 10)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Nadrzeczna 17/25)
Liceum Ogólnokształcące "Twoja Szkoła" (ul. Leona Witolda Maya 11/13)
Szkoły Prywatne "KOMED" (ul. Tkacka 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Św. Antoniego 57/61)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Legionów 47)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Strefowa 3)
TUSZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Żeromskiego 31)
UNIEJÓW
Licea dla Dorosłych (ul. Koscielnicka 26)
WAŁY B
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Wały B, Mieczysławów 5)
WARTA
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3-go Maja 29)
WIELUŃ
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Traugutta 38)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Nadodrzańska 4)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Śląska 23)
Liceum Ogólnokształcące nr II (ul. Piłsudskiego 6)
Szkoła Policealna dla Dorosłych (ul. 18 Stycznia 24)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Sieradzka 54)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 14)
Zespół Szkół nr 2 (ul.Traugutta 12)
WIERUSZÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kopernika 2a)
WOJSŁAWICE
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Wojsławice 118)
WOLBÓRZ
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Modrzewskiego 107)
ZALESICE-KOLONIA
Szkoły Prywatne (Zalesice-Kolonia 1)
ZDUNY
Zespół Szkół Licealnych (Zduny 70b)
ZDUŃSKA WOLA
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Królewska 6)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 6)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Komisji Edukacji Narodowej 6)
Liceum Plastyczne (ul. Sieradzka 29)
Zespół Szkół (ul. Okrzei 11)
Zespół Szkół dr Piontek (ul Komisji Edukacji Narodowej 3/5)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Zduńskiej Woli (ul. Komisji Edukacji Narodowej 3/5)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Żeromskiego 10)
ZELÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. J. Kilińskiego 40)
ZGIERZ
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Plac Kilińskiego 4/4a (wejście od 1-go Maja, II p.))
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Arkadiusza Musierowicza 2)
Technikum, Licea oraz Szkoły Policealne (ul. Musierowicza 2)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Długa 89/91)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 3 Maja 41)
Zespół Szkół Społecznych Towarzystwa Przyjaciół Zgierza (ul. B. Leśmiana 1)
ZŁOCZEW
CDS Lider (ul. Szeroka 1/7 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie (ul. Szeroka 1/7)
ŻARNÓW
Zespół Szkół Zawodowych (ul. 17-go Stycznia 15)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół (ul. Narutowicza 84 a)
Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie (ul. Łukasińskiego 21)
ŻYTNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ogrodowa 16)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie