Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

PRZEDSZKOLA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
przedszkola Augustów
przedszkola Bagny
przedszkola Białowieża
przedszkola Białystok
przedszkola Bielsk Podlaski
przedszkola Brańsk
przedszkola Choroszcz
przedszkola Ciechanowiec
przedszkola Czarna Białostocka
przedszkola Czeremcha
przedszkola Czyżew-Osada
przedszkola Dąbrowa Białostocka
przedszkola Długobórz Pierwszy
przedszkola Dobrzyniewo Duże
przedszkola Dojlidy Górne
przedszkola Fasty
przedszkola Goniądz
przedszkola Grabówka
przedszkola Grajewo
przedszkola Grodzisk
przedszkola Gródek
przedszkola Hajnówka
przedszkola Ignatki
przedszkola Janów
przedszkola Jasionówka
przedszkola Kleosin
przedszkola Kleszczele
przedszkola Knyszyn
przedszkola Kolnica
przedszkola Kolno
przedszkola Korycin
przedszkola Krasnybór
przedszkola Krynki
przedszkola Krypno Kościelne
przedszkola Księżyno
przedszkola Kuźnica
przedszkola Lipsk
przedszkola Łapy
przedszkola Łomża
przedszkola Michałowo
przedszkola Mielnik
przedszkola Miłkowice Janki
przedszkola Mońki
przedszkola Narew
przedszkola Niewodnica Kościelna
przedszkola Nowe Aleksandrowo
przedszkola Nowogród
przedszkola Nurzec-Stacja
przedszkola Ogrodniczki
przedszkola Piątnica
przedszkola Płociczno Tartak
przedszkola Prudziszki
przedszkola Puńsk
przedszkola Rajgród
przedszkola Różanystok
przedszkola Sejny
przedszkola Siemiatycze
przedszkola Sobolewo
przedszkola Sokołów Podlaski
przedszkola Sokółka
przedszkola Stawiski
przedszkola Studzianki
przedszkola Suchowola
przedszkola Sulewo-Kownaty
przedszkola Supraśl
przedszkola Suraż
przedszkola Suwałki
przedszkola Szumowo
przedszkola Śniadowo
przedszkola Tołwin
przedszkola Tykocin
przedszkola Uhowo
przedszkola Wasilków
przedszkola Wysokie Mazowieckie
przedszkola Zabłudów
przedszkola Zambrów
BIAŁYSTOK
Akademie Sukcesu "Nasza Szkoła" (ul. Ks.Abp.E.Kisiela 8)
Domowe Przedszkole w Białymstoku (ul. Św. A. Boboli 49 B)
Dwujęzyczna Akademia Przedszkolaka "Uliland" (ul. Skidelska 15)
Elastyczne Przedszkole "Orzełek" (ul. Zwycięstwa 14/2)
Jeżykowe Przedszkole (ul. Stoczni Gdańskiej 48)
Kangurek Przedszkole Prywatne (ul. Grecka 2)
Niepubliczne Przedszkole "Europrymusek" (ul. Ciołkowskiego 54)
Niepubliczne Przedszkole "Kubuś" (ul. Stroma 33A)
Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Skarbów" (ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 10)
Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Polsko-Angielskie (ul. Stefana Żeromskiego 7c)
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Nasze Krasnoludki" (ul. Marczukowska 2b)
Niepubliczne Przedszkole Nr 2 (ul. Rynek Kościuszki 5)
Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno - Taneczne (ul. R. Traugutta 25)
Niepubliczne Przedszkole Rodzinne (ul. Blokowa 4, lok. 6)
Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Jasny Cel" (ul. Bukowskiego 4)
Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "U Tygryska" (ul. Wysockiego 62)
Prywatne Przedszkole Artystyczno-Językowe KIDS` ACADEMY (ul. Boruty 18 (os. Jaroszówka))
Przedszkole Niepubliczne "Mali Podróżnicy" (ul. Pietkiewicza 6 lok. 1)
Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" (ul. Komisji Edukacji Narodowej 3a)
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczne Przedszkole" (ul. Gajowa 108)
Przedszkole Niepubliczne "Sokolik" (ul. Sokola 44)
Przedszkole Niepubliczne "Wesoła Niezapominajka" (ul. Grzeczna 2)
Przedszkole Niepubliczne Nr 3 "Promyczek" (ul. ks. Abp E. Kisiela 28)
Przedszkole Niepubliczne Nr 5 "Pod Kasztanem" (ul. Produkcyjna 66)
Przedszkole Niepubliczne Nr 8 "Bajka" (ul. Pietkiewicza 7a)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny (ul. Zielna 16)
Przedszkole Samorządowe Integracyjne Nr 58 (ul. Palmowa 20a)
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Kalwaryjska 70)
Przedszkole Samorządowe Nr 10 (ul. Al. J. Piłsudskiego 34)
Przedszkole Samorządowe Nr 12 "Tęczowe" (ul. Podleśna 3a)
Przedszkole Samorządowe Nr 14 (Al. J. Piłsudskiego 20/4)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 " Pod Słonkiem" (ul. Mazowiecka 39e)
Przedszkole Samorządowe Nr 20 (ul. Sowlańska 40)
Przedszkole Samorządowe Nr 21 (ul. Staszica 18)
Przedszkole Samorządowe Nr 22 (ul. Łąkowa 17)
Przedszkole Samorządowe Nr 23 (ul. Konopnickiej 1)
Przedszkole Samorządowe Nr 25 (ul. Waszyngtona 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 26 Integracyjne (ul. Ciepła 19)
Przedszkole Samorządowe Nr 27 (Al. J.Piłsudskiego 8a)
Przedszkole Samorządowe Nr 28 (ul. Wierzbowa 21a)
Przedszkole Samorządowe Nr 29 "Fantazja" (ul. Broniewskiego 25)
Przedszkole Samorządowe Nr 30 (ul. Piastowska 1a)
Przedszkole Samorządowe Nr 31 (ul. Świętokrzyska 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 32 (ul. Kazimierza Pułaskiego 55)
Przedszkole Samorządowe Nr 35 "WESOŁE" (ul. Wesoła 22)
Przedszkole Samorządowe Nr 36 (ul. Św.Mikołaja 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 39 (ul. Witosa 22)
Przedszkole Samorządowe Nr 4 (ul. Sokólska 2)
Przedszkole Samorządowe Nr 40 (ul. Komisji Edukacji Narodowej 58)
Przedszkole Samorządowe Nr 41 Integracyjne (ul. Świętojańska 13/4b)
Przedszkole Samorządowe Nr 42 (ul. Ciepła 19a)
Przedszkole Samorządowe Nr 43 (ul. Bartosza Głowackiego 3)
Przedszkole Samorządowe Nr 44 (ul. Antoniukowska 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 45 (ul. 27 lipca 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 46 (ul. Mieszka I 4a)
Przedszkole Samorządowe Nr 47 "Z UŚMIECHEM" (ul. Św. Wojciecha 14)
Przedszkole Samorządowe Nr 48 (ul. Pogodna 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 49 (ul. Pogodna 16)
Przedszkole Samorządowe Nr 5 (ul. Krańcowa 5)
Przedszkole Samorządowe Nr 50 (ul. Upalna 74)
Przedszkole Samorządowe Nr 51 (ul. Bohaterów Monte Cassino 17)
Przedszkole Samorządowe Nr 52 (ul. Waszyngtona 16)
Przedszkole Samorządowe Nr 53 (ul. K.S Wyszyńskiego 2a)
Przedszkole Samorządowe Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kozłowa 25)
Przedszkole Samorządowe Nr 56 (ul. Berlinga 38)
Przedszkole Samorządowe Nr 60 (ul. Ks. J. Popiełuszki 125)
Przedszkole Samorządowe Nr 64 (ul. Dubois 12)
Przedszkole Samorządowe Nr 65 (ul. Łagodna 12)
Przedszkole Samorządowe Nr 68 (ul. Mieszka I 19)
Przedszkole Samorządowe Nr 69 (ul. Karpowicza 1)
Przedszkole Samorządowe Nr 7 (ul. Bydgoska 4)
Przedszkole Samorządowe nr 71 (ul. Dziesięciny 50)
Przedszkole Samorządowe Nr 73 (ul. Gajowa 66)
Przedszkole Samorządowe Nr 76 (ul. Różana 19)
Przedszkole Samorządowe Nr 77 (ul. Rumiankowa 15)
Przedszkole Samorządowe Nr 78 (ul. Zagórna 2/3)
Przedszkole Samorządowe Nr 79 (ul. Konwaliowa 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 8 (ul. Nowogródzka 5a)
Przedszkole Samorządowe Nr 80 (ul. Armii Krajowej 34)
Przedszkole Samorządowe nr 81 (ul. Krzywa 4)
Punkt Przedszkolny "Klub Małych Odkrywców" (ul. Kraszewskiego 33)
Punkt Przedszkolny "Wesołe Krasnoludki" (ul. Prowiantowa 17 lok. 1)
Punkt Przedszkolny Promyczki (ul. Włościańska 101)
Szkoła Estradowa (ul. Piastowska 11)
Szkoła Podstawowa nr 15 (ul. Broniewskiego 1)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Strażacka 15)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 (ul. Łagodna 10)
AUGUSTÓW
Przedszkole Nr 1 (ul. Waryńskiego 57)
Przedszkole Nr 2 (ul. Kopernika 24)
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Tytoniowa 12)
Przedszkole Nr 4 (ul. Kilińskiego 10a)
Przedszkole Nr 6 (ul. Śródmieście 29)
Przedszkole Sióstr Urszulanek S J K w Augustowie (ul. Zarzecze 27)
Punkt Przedszkolny "Bajkowe Stacyjkowo" (ul. Mostowa 12 F/1)
Punkt Przedszkolny Beniamin (Aleja Jana Pawła II 14)
BAGNY
Szkoła Podstawowa oraz Punkt Przedszkolny w Bagnach (Bagny 17A)
BIAŁOWIEŻA
Przedszkole (ul. Sportowa 10)
BIELSK PODLASKI
Przedszkole Niepubliczne "Karmelki" (ul. Żwirki i Wigury 4)
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Żeromskiego 4)
Przedszkole Nr 5 (ul. T. Kościuszki 16)
Przedszkole Nr 7 (ul. Kazanowskiego 2)
Przedszkole Nr 9 "Leśna Polana" (ul. Kazanowskiego 2a)
BRAŃSK
Przedszkole "Sióstr Sercanek" (ul. Rynek 4)
CHOROSZCZ
Przedszkole Samorządowe (ul. Powstania Styczniowego 4)
CIECHANOWIEC
Przedszkole (ul. Mickiewicza 29a)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
Przedszkole Kraina Marzeń (ul. Torowa 26)
CZEREMCHA
Przedszkole (ul. Duboisa 15)
CZYŻEW-OSADA
Gminne Przedszkole (ul. Mazowiecka 34)
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Samorządowe Przedszkole - Żłobek (ul. Szkolna 8)
DŁUGOBÓRZ PIERWSZY
Przedszkole Specjalne (Długobórz Pierwszy 5)
DOBRZYNIEWO DUŻE
Przedszkole Samorządowe (Dobrzyniewo Duże, ul. Szkolna 14)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 14)
DOJLIDY GÓRNE
Przedszkole (Dojlidy Górne, ul. Krzywa 4)
FASTY
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fastach (Fasty, ul. Białostocka 5)
GONIĄDZ
Przedszkole Samorządowe (ul. Różana 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 18)
GRABÓWKA
Niepubliczne Przedszkole "Baśniowy Świat" (Grabówka, ul. Szosa Baranowicka 55a)
GRAJEWO
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. 11 Listopada 12)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. J. Krasickiego 2)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Ełcka 31)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (Os. Południe 34)
GRODZISK
Przedszkole (ul. 1 Maja 34)
GRÓDEK
Niepubliczne Przedszkole (ul. Fabryczna 8)
Przedszkole Samorządowe (ul. Fabryczna 8)
HAJNÓWKA
Przedszkole Nr 1 (ul. Władysława Jagiełły 7)
Przedszkole Nr 2 (ul. Warszawska 2)
Przedszkole Nr 3 zOddziałami Integracyjnymi (ul. Rzeczna 3)
Przedszkole Nr 5 z Oddziałami Żłobkowymi (ul. Reja 2)
IGNATKI
Przedszkole Niepubliczne "Kraina Dziecka" (ul. Jodłowa 3)
JANÓW
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Białostocka 16)
JASIONÓWKA
Przedszkole Samorządowe (ul. Knyszyńska 21b)
KLEOSIN
Przedszkole (ul. Kruczkowskiego 4)
KLESZCZELE
Przedszkole (Plac Parkowy 4)
KNYSZYN
Przedszkole (ul. Białostocka 45)
KOLNICA
Szkoła Podstawowa (Kolnica 48)
KOLNO
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Bajkowy Świat" (ul. Czysta 3)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Wojska Polskiego 65a)
KORYCIN
Przedszkole (ul. Grodzieńska 21)
KRASNYBÓR
Zespół Szkół Samorządowych (Krasnybór 59)
KRYNKI
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Aleja Szkolna 10)
KRYPNO KOŚCIELNE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Krypno Kościelne 48)
KSIĘŻYNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
KUŹNICA
Przedszkole (ul. Sokólska 16)
LIPSK
Samorządowe Przedszkole (ul. Miejska 4)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 1)
ŁAPY
Przedszkole Nr 1 (ul. Polna 27)
Przedszkole Nr 2 (ul. Cmentarna 23)
ŁOMŻA
Niepubliczne Przedszkole "Kubuś Puchatek" (ul. Sybiraków 20/4A)
Niepubliczne Przedszkole "Mały Artysta" (ul. Wojska Polskiego 29a)
Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Słoneczko" (ul. Spółdzielcza 74)
Niepubliczne Przedszkole Katolickie (ul. Radziecka 4)
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Wyzwolenia 1a)
Przedszkole Publiczne Nr 10 (ul. Księżnej Anny 12)
Przedszkole Publiczne Nr 14 (ul. Kołłątaja 8)
Przedszkole Publiczne Nr 15 (ul. Kołłątaja 10)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Polowa 57b)
Przedszkole Publiczne Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Spółdzielcza 8)
Przedszkole Publiczne Nr 5 (ul. Sikorskiego 216)
Przedszkole Publiczne Nr 8 (ul. Wojska Polskiego 161)
Publiczne Przedszkole Nr 9 (ul. Prusa 11a)
MICHAŁOWO
Gminne Przedszkole (ul. Leśna 3)
MIELNIK
Przedszkole (ul. Królewska 9)
MIŁKOWICE JANKI
Szkoła Podstawowa (Miłkowice Janki 12)
MOŃKI
Przedszkole (ul. Głowackiego 2)
NAREW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Mickiewicza 101)
NIEWODNICA KOŚCIELNA
Niepubliczne Przedszkole "Puchatek" (Niewodnica Kościelna, ul. Kościelna 10)
NOWE ALEKSANDROWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Pogodna 107)
NOWOGRÓD
Przedszkole Samorządowe (ul. 11 Listopada 12)
NURZEC-STACJA
Przedszkole (ul. Słoneczna 1)
OGRODNICZKI
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Ogrodniczki, ul. Zagórna 7)
PIĄTNICA
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 29)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy (ul. Szkolna 29)
PŁOCICZNO TARTAK
Zespół Szkół (Płociczno Tartak)
PRUDZISZKI
Szkoła Podstawowa (Prudziszki 10)
PUŃSK
Przedszkole Samorządowe z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania (ul. Szkolna 8)
RAJGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 24)
RÓŻANYSTOK
Przedszkole (Różanystok 2)
Szkoła Podstawowa (Różanystok 2)
SEJNY
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Zawadzkiego 13)
Szkoła Litewska "ŽIBURYS" (ul. 22 Lipca 18b)
SIEMIATYCZE
Przedszkole Nr 1 (ul. Ogrodowa 6)
Przedszkole Nr 3 (ul. 11 Listopada 24)
Przedszkole Nr 5 (ul. Andersa 9)
SOBOLEWO
Przedszkole Niepubliczne "Smerfy" (Sobolewo, ul. Szosa Baranowicka 94)
SOKOŁÓW PODLASKI
Niepubliczne Przedszkole w Przywózkach (ul. Szkolna 3)
SOKÓŁKA
Przedszkole Nr 1 (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4)
Przedszkole Nr 2 (Os. Zielone 5)
Przedszkole Nr 3 (ul. Kresowa 73)
Przedszkole Nr 4 (ul. Kołłątaja 22)
Przedszkole Nr 5 z Oddziałem Żłobkowym (Os. Centrum 18)
STAWISKI
Przedszkole (ul. Cedrowska 1)
STUDZIANKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Supraślska 2)
SUCHOWOLA
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 1)
SULEWO-KOWNATY
Szkoła Podstawowa (Sulewo-Kownaty 18)
SUPRAŚL
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi (ul. J. Piłsudskiego 1a)
SURAŻ
Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe (ul. Bielska 17)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych (ul. Szkolna 1)
SUWAŁKI
Akademia Dzieci Ciekawych Świata (ul. E. Młynarskiego 2)
Happy Kids` Club - Niepubliczny Polsko-angielski Punkt Przedszkolny (ul. Lutostańskiego 6/13)
Przedszkole Nr 1 (ul. Buczka 41)
Przedszkole Nr 10 (ul. Nowomiejska 18)
Przedszkole Nr 2 (ul. Waryńskiego 29)
Przedszkole Nr 3 (ul. Korczaka 4a)
Przedszkole Nr 4 z Oddziałem Integracyjnym (ul. Skłodowskiej 7)
Przedszkole Nr 5 z Oddziałem Integracyjnym (ul. Witosa 4)
Przedszkole Nr 6 (ul. Kowalskiego 19)
Przedszkole Nr 7 (ul. Andersa 10)
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Putry 4b)
Punkt Przedszkolny "Słoneczko" (ul. Daszyńskiego 25c)
Punkt Przedszkolny Klub Przedszkolaka "Koszałkowo" (ul. T. Kościuszki 95/2)
SZUMOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
ŚNIADOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Łomżyńska 29)
TOŁWIN
Szkoła Podstawowa (Tołwin 1)
TYKOCIN
Zespół Szkół i Przedszkole (ul. Kochanowskiego 1)
UHOWO
Szkoła Podstawowa (Uhowo, ul. Cmentarna 2)
WASILKÓW
Niepubliczne Przedszkole Montessori (ul. Kościelna 55)
Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie (ul. Sienkiewicza 24)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Przedszkole (ul. Mickiewicza 1a)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Armi Krajowej 3)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Wołodyjowskiego 2)
ZABŁUDÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Mickiewicza 20)
ZAMBRÓW
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Sadowa 5)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Magazynowa 2a)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Papieża Jana Pawła II 8a)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. 71 Pułku Piechoty 10)
Zespół Szkół Specjalnych (Długobórz Pierwszy 5)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie