Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

PRZEDSZKOLA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
przedszkola Banino
przedszkola Barcice
przedszkola Bielkówko
przedszkola Bobowo
przedszkola Bojano
przedszkola Bolszewo
przedszkola Borkowo
przedszkola Borkowo Łostowickie
przedszkola Borowy Młyn
przedszkola Borzechowo
przedszkola Borzytuchom
przedszkola Bożepole Wielkie
przedszkola Brodnica Górna
przedszkola Brusy
przedszkola Brzezie
przedszkola Brzeźno Szlacheckie
przedszkola Bukowina
przedszkola Buszkowy Górne
przedszkola Bytów
przedszkola Cedry Małe
przedszkola Cedry Wielkie
przedszkola Charbrowo
przedszkola Chmielno
przedszkola Choczewo
przedszkola Chojnice
przedszkola Chwaszczyno
przedszkola Cikowice
przedszkola Czapiewice
przedszkola Czarna Woda
przedszkola Czarne
przedszkola Czernin
przedszkola Czersk
przedszkola Człuchów
przedszkola Damnica
przedszkola Darzlubie
przedszkola Debrzno
przedszkola Dębnica Kaszubska
przedszkola Drewnica
przedszkola Dziemiany
przedszkola Dzierzgoń
przedszkola Dzierżążno
przedszkola Ełk
przedszkola Garczegorze
przedszkola Garczyn
przedszkola Gardeja
przedszkola Gdańsk
przedszkola Gdynia
przedszkola Giemlice
przedszkola Ględowo
przedszkola Główczyce
przedszkola Gniew
przedszkola Gniewino
przedszkola Gołubie
przedszkola Gościcino
przedszkola Gościszewo
przedszkola Grabowo Kościerskie
przedszkola Grzybno
przedszkola Hel
przedszkola Jankowo Gdańskie
przedszkola Jastarnia
przedszkola Juszkowo
przedszkola Kaliska
przedszkola Kamienica Szlachecka
przedszkola Karczemki
przedszkola Karsin
przedszkola Kartuzy
przedszkola Kębłowo
przedszkola Kępice
przedszkola Kielno
przedszkola Kleszczewo Kościerskie
przedszkola Klukowa Huta
przedszkola Kmiecin
przedszkola Kobylnica
przedszkola Koczała
przedszkola Kokoszkowy
przedszkola Kolbudy
przedszkola Kolnik
przedszkola Kołczygłowy
przedszkola Konarzyny
przedszkola Korzeniewo
przedszkola Kosakowo
przedszkola Kostkowo
przedszkola Kościerzyna
przedszkola Kowale
przedszkola Koźliny
przedszkola Krokowa
przedszkola Krynica Morska
przedszkola Krzemieniewo
przedszkola Kulice
przedszkola Kwidzyn
przedszkola Leśniewo
przedszkola Lębork
przedszkola Lichnowy
przedszkola Lignowy Szlacheckie
przedszkola Liniewo
przedszkola Lipnica
przedszkola Lipusz
przedszkola Lubań
przedszkola Lubichowo
przedszkola Lublewo Gdańskie
przedszkola Lubowidz
przedszkola Luzino
przedszkola Łapalice
przedszkola Łąg
przedszkola Łeba
przedszkola Łebień
przedszkola Łęczyce
przedszkola Łęgowo
przedszkola Łubiana
przedszkola Łubno
przedszkola Malbork
przedszkola Mała Słońca
przedszkola Mareza
przedszkola Marzęcino
przedszkola Miastko
przedszkola Miechucino
przedszkola Międzybórz
przedszkola Mikołajki Pomorskie
przedszkola Miłoradz
przedszkola Mosty
przedszkola Myślice
przedszkola Niepoględzie
przedszkola Nowa Wieś Lęborska
przedszkola Nowy Dwór Gdański
przedszkola Nowy Dwór Wejherowski
przedszkola Nowy Staw
przedszkola Ogorzeliny
przedszkola Opalenie
przedszkola Osieczna
przedszkola Ostaszewo
przedszkola Parchowo
przedszkola Pawłowo
przedszkola Pelplin
przedszkola Piece
przedszkola Pinczyn
przedszkola Pobłocie
przedszkola Polnica
przedszkola Potęgowo
przedszkola Półczno
przedszkola Prabuty
przedszkola Pręgowo Górne
przedszkola Pruszcz Gdański
przedszkola Przechlewo
przedszkola Przodkowo
przedszkola Przywidz
przedszkola Pszczółki
przedszkola Puck
przedszkola Rajkowy
przedszkola Rakowiec
przedszkola Reda
przedszkola Redkowice
przedszkola Rokitnica
przedszkola Rotmanka
przedszkola Rozłazino
przedszkola Rudno
przedszkola Rumia
przedszkola Ryjewo
przedszkola Rytel
przedszkola Rywałd
przedszkola Rzeczenica
przedszkola Sianowo
przedszkola Siemirowice
przedszkola Sierakowice
przedszkola Skarszewy
przedszkola Skórcz
przedszkola Słupsk
przedszkola Smętowo Graniczne
przedszkola Smołdzino
przedszkola Somonino
przedszkola Sopot
przedszkola Stara Kiszewa
przedszkola Stare Miasto
przedszkola Stare Pole
przedszkola Starogard Gdański
przedszkola Starzyno
przedszkola Stegna
przedszkola Stężyca
przedszkola Straszyn
przedszkola Strzebielino
przedszkola Strzelno
przedszkola Subkowy
przedszkola Suchy Dwór
przedszkola Sulęczyno
przedszkola Swarożyn
przedszkola Szczypkowice
przedszkola Szemud
przedszkola Szklana
przedszkola Szlachta
przedszkola Szopa
przedszkola Sztum
przedszkola Sztutowo
przedszkola Szymbark
przedszkola Tczew
przedszkola Trąbki Wielkie
przedszkola Tuchom
przedszkola Tuchomie
przedszkola Tujsk
przedszkola Ugoszcz
przedszkola Ustka
przedszkola Waplewo Wielkie
przedszkola Wejherowo
przedszkola Wicko
przedszkola Wiele
przedszkola Wielki Klińcz
przedszkola Wierzchowo
przedszkola Władysławowo
przedszkola Włynkówko
przedszkola Zblewo
przedszkola Żarnowiec-Krokowa
przedszkola Żelistrzewo
przedszkola Żelkowo
przedszkola Żukowo
GDAŃSK
Akademia Małego Smyka (ul. Źródlana 22)
Akademia Zabawy i Rozwoju "Sowa Zuzu" (ul. Powstańców Warszawskich 63)
British International School (ul. Jagiellońska 46)
Domek Przedszkolaka Montessori (ul. Batorego 4/3)
Gdańskie Przedszkole "Lingwista" (ul. Św. Barbary 1)
Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (ul. Malczewskiego 139)
International Preschool of Gdansk / Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku (ul. Sucha 29)
International School of Gdansk (ul. Sucha 29)
Klub Przedszkolaka Montessori (ul. Parkingowa 2a)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" z Przedszkolem (ul. Ciołkowskiego 10)
Niepubliczna Szkoła Sportowa z Przedszkolem "Olimpijczyk" (ul. Porębskiego 4)
Niepubliczne "Edu - Przedszkole" (ul. Trzy Lipy 3)
Niepubliczne "Magiczne Przedszkole" (ul. Radarowa 133)
Niepubliczne Przedszkole (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3b)
Niepubliczne Przedszkole "Arka Noego" (ul. Wawelska 21)
Niepubliczne Przedszkole "Bursztynowy Kompas" (ul. Legionów 11)
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" (ul. Szara 40)
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" (ul. Reformacka 11)
Niepubliczne Przedszkole "Cogito" (ul. Nieborowska 6)
Niepubliczne Przedszkole "Dwujęzyczne Przedszkolaki" (ul. Królowej Jadwigi 13)
Niepubliczne Przedszkole "Edu - Maluszek" (ul. Olsztyńska 3C1)
Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Gniazdko" (ul. Orfeusza 33)
Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe" (ul. Herlinga-Grudzińskiego 2)
Niepubliczne Przedszkole "Krasnal" (ul. Żuławska 108)
Niepubliczne Przedszkole "Leonardo" (ul. Miałki Szlak 74)
Niepubliczne Przedszkole "Leśne Skrzaty" (ul. Alfa Liczmańskiego 16)
Niepubliczne Przedszkole "Martolandia" (ul. Żywiecka 5C)
Niepubliczne Przedszkole "Martolandia" (ul. Myśliwska 22)
Niepubliczne Przedszkole "Morenowy Raj" (ul. Marusarzówny 17)
Niepubliczne Przedszkole "Preludium" (ul. Niepołomicka 22A)
Niepubliczne Przedszkole "Radosny Zakątek" (ul. Chałubińskiego 18)
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" (ul. Siedleckiego 16)
Niepubliczne Przedszkole "Smykowo" (ul. Chrzanowskiego 6 lok. 2)
Niepubliczne Przedszkole "Trzynastka" (ul. Startowa 9)
Niepubliczne Przedszkole "Wesoły Delfinek" (ul. Pomorska 19)
Niepubliczne Przedszkole "Zielona Dolina" (ul. Jasieńska 89)
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Fantazja" (ul. Płocka 4)
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe (ul. Pólnicy 26)
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno – Logopedyczne "MegaMocni" (ul. Startowa 4a)
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Kraina Tęczy" (ul. Ławnicza 1/2)
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Pod Wesołą Chmurką" (ul. Pachołów 1)
Niepubliczne Przedszkole MiniMontessori GEM (ul. Beskidzka 19)
Niepubliczne Przedszkole Montessori "Bambini 3" (ul. Kapliczna 25)
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno - Językowe "Mały Skarb" (ul. 11 Listopada 68)
Niepubliczne Wesołe Przedszkole "Cudowna Kraina" (ul. M. Słabego 6)
Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Bajkowe Wzgórze" (ul. Widok 55 i 57)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Eureka" (ul. Generała K. Sosnkowskiego 3)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Mali Odkrywcy" (ul. Piotrkowska 39 B)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Misiowy Raj" (ul. Niedźwiednik 14)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Olusia" (ul. Borówkowa 10)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Step by Step" (ul. Kolumba 6E)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Szkrabolandia" (ul. Warszawska 151)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Tygryskowa Kraina" (ul. Myśliwska 65/2D)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Zielono Mi" (ul. Trakt Św. Wojciecha 223/225)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Językowo - Muzyczny "Start" (ul. Fundamentowa 8)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny MiniMontessori GEM (ul. Anny Jagiellonki 34/1)
Ognisko Przedszkolne "Smyk" (ul. Wiewiórcza 11)
Oruńska Akademia Przedszkolaka (ul. Krzemowa 2)
Oruńska Akademia Przedszkolaka (ul. Generała K. Sosnkowskiego 3)
Przedszkole "Na Wzgórzu" (ul. Czecha 2)
Przedszkole "Wielka Przygoda" (ul. Ujeścisko 10)
Przedszkole Językowe "Lew Leon" (ul. Jana Uphagena 10)
Przedszkole Językowe Lingua (ul. Ostrołęcka 33/2)
Przedszkole Kota Edwarda (ul. Lęborska 3B)
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczne Przedszkole" (ul. Rysia 2)
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Domek" (ul. Wieżycka 10)
Przedszkole Niepubliczne "Biały Kotek" (ul. Balcerskiego 26)
Przedszkole Niepubliczne "Delfinek" (ul. Jabłońskiego 28)
Przedszkole Niepubliczne "Dobry Port" (ul. Cieszyńskiego 1)
Przedszkole Niepubliczne "Fregata" (ul. Cystersów 13)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnoludek" (ul. Diany 9)
Przedszkole Niepubliczne "Parkowe Wzgórze" (ul. 3-Brygady Szczerbca 5)
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" (ul. Arkońska 25)
Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Przedszkolaka" (ul. Boguckiego 52A)
Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka (ul. Bednarska 22 A i B)
Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan (ul. Piotrkowska 35b)
Przedszkole Niepubliczne w Oliwie (ul. Cystersów 7)
Przedszkole Nr 1 (ul. Władysława IV 14)
Przedszkole Nr 11 (ul. Raduńska 54)
Przedszkole Nr 12 Leśny Domek (ul. Czyżewskiego 12 B)
Przedszkole Nr 15 (ul. Waryńskiego 36)
Przedszkole Nr 16 (ul. Rozłogi 13)
Przedszkole Nr 17 (ul. Glinki 7)
Przedszkole Nr 2 (ul. Malczewskiego 31)
Przedszkole Nr 20 (ul. Lenartowicza 21)
Przedszkole Nr 21 (ul. Mozarta 33)
Przedszkole Nr 22 (ul. Kartuska 104a)
Przedszkole Nr 23 (ul. Wolności 26)
Przedszkole Nr 24 (ul. Trakt Świętego Wojciecha 320)
Przedszkole Nr 28 (ul. Gołębia 5 )
Przedszkole Nr 31 (ul. Krowoderska 8)
Przedszkole Nr 32 (ul. Świętojańska 26)
Przedszkole Nr 33 (ul. Klonowicza 1a)
Przedszkole Nr 34 (ul. Jagiellońska 12)
Przedszkole Nr 35 (ul. Wałowa 36)
Przedszkole Nr 39 (ul. Opacka 12a)
Przedszkole Nr 4 (ul. Do Studzienki 36)
Przedszkole Nr 40 dla Dzieci o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych (ul. Rzeczypospolitej 11a)
Przedszkole Nr 41 "Plastusiowo" (ul. Głęboka 19)
Przedszkole Nr 42 (ul. Michałowskiego 28)
Przedszkole Nr 43 "KONICZYNKA" (ul. Słabego 2)
Przedszkole Nr 44 (ul. Krasickiego 10)
Przedszkole Nr 46 (ul. Szuwary 2)
Przedszkole Nr 48 "KRAINA NEPTUNA" (ul. Tysiąclecia 13)
Przedszkole Nr 49 (ul. Śląska 35a)
Przedszkole Nr 5 "Róża Wiatrów" (ul. Burzyńskiego 10a)
Przedszkole Nr 51 (ul. Piastowska 102)
Przedszkole Nr 52 (ul. Jaśkowa Dolina 12)
Przedszkole Nr 57 (ul. Kołobrzeska 71)
Przedszkole Nr 58 (ul. Szpaki 2)
Przedszkole Nr 59 (ul. Obrońców Wybrzeża 14)
Przedszkole Nr 60 (ul. Gospody 19)
Przedszkole nr 61 (ul. Tęczowa 6a)
Przedszkole Nr 62 (ul. Rzeczypospolitej 5)
Przedszkole Nr 63 (ul. Pilotów 15)
Przedszkole Nr 64 "Kubuś Puchatek" (ul. Gospody 20)
Przedszkole Nr 66 (ul. Startowa 27)
Przedszkole Nr 67 "Wesołe Skrzaty" (ul. Dworska 14)
Przedszkole Nr 7 (ul. Zator Przytockiego 7)
Przedszkole Nr 71 (ul. Diamentowa 13a)
Przedszkole Nr 72 o Profilu Terapeutycznym (ul. Janusza Meissnera 13)
Przedszkole Nr 73 (ul. Czajkowskiego 1)
Przedszkole Nr 74 (ul. Magellana 3)
Przedszkole Nr 77 (ul. Abrahama 12/14)
Przedszkole Nr 81 (ul. Wilka Krzyżanowskiego 2)
Przedszkole Nr 84 (ul. Burgaska 5)
Przedszkole Nr 85 (ul. Chałubińskiego 15)
Przedszkole Nr 86 (ul. Dywizjonu 303 27)
Przedszkole Nr 87 (ul. Komandorska 77)
Przedszkole Nr 88 (ul. Meissnera 4)
Przedszkole Nr 9 (ul. Nowiny 2)
Przedszkole Publiczne (ul. Obywatelska 3)
Przedszkole Publiczne Nr 54 FANTAZJA (ul. Piastowska 92b)
Przedszkole Samorządowe Nr 75 (ul. Wileńska 62)
Przedszkole Sióstr Elżbietanek (ul. Targ Sienny 5)
Przedszkole Sióstr Opieki Społecznej (ul. Grunwaldzka 563a)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek (ul. Wczasy 2)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana "Solaris" (ul. Brygidki 15)
Przedszkole Zgromadzenia Służebnic Matki Dobrego Pasterza (ul. Pułaskiego 2)
Punkt Opieki i Edukacji Przedszkolaka "Alfalfa" (ul. Morenowe Wzgórze 26 paw.5)
Punkt Przedszkolny "Perłowa Busola" (ul. Ubocze 3)
Punkt Przedszkolny "Skrzynia Skarbów" (ul. Matki Polki 3a)
Punkt Przedszkolny "Srebrna Kotwica" (ul. Srebrniki 10)
Punkt Przedszkolny "Zielona Bandera" (ul. Chłopska 64)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Ks. M. Góreckiego 16)
Szkoła im. Św. Jana de La Salle (ul. Słowackiego 101)
Twórcze Przedszkole "Rośnij Radośnie" (ul. Junony 96)
Zerówka (ul. Polanki 119)
Zespół Szkół "Sokrates" (ul. Zakopiańska 37a)
Osowa - Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Happy Kids" (ul. Oriona 1)
BANINO
Edukacyjno - Rozwojowy Punkt Przedszkolny (ul. Sosnowa 17)
Maluszkowo - Przedszkole w Baninie (ul. Złota 47)
Niepubliczne Przedszkole - Placówka Dydaktyczno-Wychowawcza (ul. Lipowa 4)
Niepubliczne Przedszkole "Kreatywna Edukacja" (ul. Ptysia i Balbiny 13)
Przedszkole Na Wesołej (ul. Wesoła 17)
BARCICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Barcice)
BIELKÓWKO
Gminne Przedszkole (Bielkówko, ul. Gregorkiewicza 11)
BOBOWO
Przedszkole Publiczne (ul. Gdańska 15)
BOJANO
Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" (Bojano, ul. Wybickiego 18)
Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II (Bojano, ul. Wawelska 1)
BOLSZEWO
Bajkowe Przedszkole (ul. Główna 5c)
Przedszkole "Stefek Burczymucha" (ul. Polna 2)
BORKOWO
Niepubliczne Przedszkole "Horyzoncik" (ul. Klasyczna 4)
Niepubliczne Przedszkole "Kasztanowe" (Borkowo, ul. Kasztanowa 55)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Akacjowa 2)
BORKOWO ŁOSTOWICKIE
Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Puchatka (ul. Poziomkowa 11)
BOROWY MŁYN
Przedszkole (ul. Kaszubska 1)
BORZECHOWO
Zespół Szkół Publicznych - Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3a)
BORZYTUCHOM
Przedszkole (ul. Ogrodowa 4)
BOŻEPOLE WIELKIE
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Chmieleniecka 3)
BRODNICA GÓRNA
Przedszkole (ul. Kartuska 11)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Chmieleńska 1)
BRUSY
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Szkolna 14)
Przedszkole Nr 1 (ul. Ogrodowa 2)
BRZEZIE
Samorządowe Przedszkole (Brzezie, ul. Wojska Polskiego 12)
BRZEŹNO SZLACHECKIE
Przedszkole (Brzeźno Szlacheckie 92)
BUKOWINA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bukowinie (Bukowina 5)
BUSZKOWY GÓRNE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Buszkowach (Buszkowy Górne, ul. Leśna Góra 7)
BYTÓW
Niepubliczne Przedszkole "Bolek i Lolek" (ul. Udorpie 40)
Niepubliczne Przedszkole Świętego Filipa (ul. Św. Filipa Neri 1)
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczne Stacyjkowo" (ul. Słoneczna 22)
Przedszkole Nr 1 (ul. Ludwika Mierosławskiego 2)
Przedszkole Nr 2 (ul. Jana Bauera 9)
Przedszkole Nr 3 (ul. 1-go Maja 17)
Przedszkole Nr 4 (ul. Słoneczna 6)
CEDRY MAŁE
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (Cedry Małe 79)
CEDRY WIELKIE
Punkt Przedszkolny "Bajkowo" (ul. Ogrodowa 3)
CHARBROWO
Przedszkole Gminne (Charbrowo 7)
CHMIELNO
Przedszkole Samorządowe (ul. Bukowskiego 2a)
CHOCZEWO
Przedszkole Niepubliczne (ul. Szkolna 1)
CHOJNICE
Akademia Przedszkolaka "Smyk" (ul. Konopnickiej 18a)
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Skrzaty" (ul. Młodzieżowa 5)
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" (ul. Reymonta 4)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Grunwaldzka 1a)
Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka" (ul. Budowlanych 1a)
Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" (ul. Ceynowy 20)
Przedszkole Niepubliczne "Teddy" (ul. Okrzei 8)
Przedszkole Niepubliczne z Grupą Żłobkową "Misiowa Akademia" (ul. Kard. S. Wyszyńskiego 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 7 (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5)
Punkt Przedszkolny "Baśniowa Kraina" (ul. Batorego 5b m. 2)
Punkt Przedszkolny "Tęczowe Misie" (ul. Mestwina 14 B)
CHWASZCZYNO
Domowe Przedszkole "Arka Noego" (ul. Gdyńska 36)
Przedszkole Niepubliczne w Chwaszczynie (ul. Gdyńska 46)
CIKOWICE
Gminne Przedszkole (Cikowice 69)
CZAPIEWICE
Szkoła Podstawowa w Czapiewicach (Czapiewice 22)
CZARNA WODA
Przedszkole Publiczne (ul. Mostowa 2)
CZARNE
Przedszkole Gminne (ul. Parkowa 7)
Przedszkole Wojskowe Nr 63 (ul. Świerczewskiego 4)
CZERNIN
Przedszkole (Czernin, ul. Zielna 2)
Zespoł Szkół (ul. Donimirskich 19)
CZERSK
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Chojnicka 5)
CZŁUCHÓW
Niepubliczne Przedszkole Motylek z Oddziałem Integracyjnym (ul. Słowackiego 2)
Przedszkole Miejskie (ul. Jacka i Agatki 6)
Przedszkole Muzyczne "Piano" (Plac Bohaterów 2)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" z Grupą Żłobkową (ul. Sobieskiego 7)
Żłobek "Delfinek" (ul. Sobieskiego 10)
DAMNICA
Przedszkole (ul. Korczaka 2)
Zespół Szkół w Damnicy (ul. Marii Konopnickiej 1)
DARZLUBIE
Zespół Przedszkolny "Zaczarowana Łąka" (ul. Brzozowa 8)
DEBRZNO
Przedszkole Miejskie (ul. Ogrodowa 20)
DĘBNICA KASZUBSKA
Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki (ul. Zjednoczenia 53)
DREWNICA
Publiczne Przedszkole (Drewnica 162)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Drewnicy (Drewnica 162)
DZIEMIANY
Przedszkole (ul. Wyzwolenia 20)
DZIERZGOŃ
Przedszkole (ul. Słowackiego 4)
DZIERŻĄŻNO
Przedszkole (ul. Edukacji Narodowej 4a)
EŁK
Niepubliczne Przedszkole "Promyk" (ul. Grota Roweckiego 6)
GARCZEGORZE
Przedszkole (Garczegorze, ul. Szkolna 23a)
Zespół Szkół w Garczegorzu (Garczegorze)
GARCZYN
Przedszkole (Garczyn 10)
Zespół Oświatowy w Garczynie (Garczyn 10)
GARDEJA
Przedszkole (ul. Młyńska 4)
GDYNIA
Akademia Małych Odkrywców (ul. Legionów 99)
Akademia Przedszkolaka (ul. Słoneczna 49)
Centrum Edukacji Przedszkolnej "Mali Samarytanie" (Witomino - ul. Chwarznieńska 136/138)
Centrum Kreatywnego Rozwoju "Inspiratio" (ul. Olsztyńska 14)
Centrum Kształcenia APIS (ul. Benisławskiego 1)
Dziecięcy Klub Rozwoju "Jagódka" (ul. Starodworcowa 17)
Gdyńska Szkoła Społeczna (ul. Kapitańska 37)
Klub Przedszkolaka Montessori (ul. Wierzbowa 34)
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" (ul. Fleszarowej-Muskat 1)
Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Przyjaciele" (ul. Pawia 29 A)
Niepubliczne Przedszkole "Małe Szkraby" (ul. Miernicza 3)
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" (ul. Merkurego 6)
Niepubliczne Przedszkole "Ptasie Radio" (ul. Łebska 12)
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Fantazja" (ul. Staniszewskiego 1)
Prywatne Przedszkole EUROSCHOOL (ul. Kapitańska 11/b)
Prywatne Przedszkole Wesole Krasnoludki (ul. Kaliska 42)
Przedszkole Nr 42 "Pod Modrzewiem" (ul. Płk. Dąbka 199a)
Przedszkole Ecolematernelle (ul. Halicka 8)
Przedszkole Niepubliczne (ul. Korczaka 2)
Przedszkole Niepubliczne (ul. Dickmana 13)
Przedszkole Niepubliczne "Świat Smyka" (ul. Rozewska 25-29)
Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Odkrywców" (ul. Nasypowa 1A/20 -21)
Przedszkole Niepubliczne Bajkoland (ul. Demptowska 71)
Przedszkole Nr 46 "Jaś i Małgosia" (ul. Pusta 9)
Przedszkole Nr 49 (ul. Steyera 2)
Przedszkole Nr 52 (ul. Ignacego Krasickiego 4)
Przedszkole nr 6 (ul. Chwaszczyńska 28)
Przedszkole przy Parafii NMP (ul. Armii Krajowej 26)
Przedszkole pw. Świętej Rodziny (ul. Miernicza 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 11 (ul. Bosmańska 26a)
Przedszkole Samorządowe Nr 13 (ul. Widna 15)
Przedszkole Samorządowe Nr 14 (ul. Ks. St. Zawackiego 5)
Przedszkole Samorządowe Nr 15 (ul. Lubawska 7)
Przedszkole Samorządowe Nr 16 (ul. Jana z Kolna 29)
Przedszkole Samorządowe Nr 18 (ul. Krawiecka 35)
Przedszkole Samorządowe Nr 19 (ul. Harcerska 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 21 (ul. Demptowska 42)
Przedszkole Samorządowe Nr 22 (ul. Gen. J. Hallera 37)
Przedszkole Samorządowe Nr 23 (ul. Sandomierska 3)
Przedszkole Samorządowe Nr 24 (ul. Korczaka 22)
Przedszkole Samorządowe Nr 25 (ul. A. Necla 14)
Przedszkole Samorządowe Nr 26 (ul. Starogardzka 10a)
Przedszkole Samorządowe Nr 27 (ul. Wiejska 30)
Przedszkole Samorządowe Nr 28 (ul. Narcyzowa 3)
Przedszkole Samorządowe Nr 29 (ul. Adm. J. Unruga 53)
Przedszkole Samorządowe Nr 30 (ul. Zielona 53)
Przedszkole Samorządowe Nr 31 (ul. Zamenhofa 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 32 (ul. Kcyńska 6)
Przedszkole Samorządowe Nr 35 (ul. Pułkownika Dąbka 167)
Przedszkole Samorządowe Nr 36 (ul. Okrzei 16)
Przedszkole Samorządowe Nr 4 (ul. Tatrzańska 18)
Przedszkole Samorządowe Nr 43 (ul. inz.J.Śmidowicza 59)
Przedszkole Samorządowe Nr 44 (ul. Tatarczana 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 47 (ul. Maciejewicza 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 48 (ul. Adm. Unruga 86)
Przedszkole Samorządowe Nr 5 (ul. Miodowa 16)
Przedszkole Samorządowe Nr 50 (ul. Wiczlińska 31)
Przedszkole Samorządowe Nr 51 (ul. Władysława IV 52)
Przedszkole Samorządowe Nr 7 (ul. Władysława IV 56)
Przedszkole Samorządowe Nr 8 "Pluszowy Misiaczek" (ul. Kapitańska 15 )
Przedszkole Samorządowe Nr 9 (ul. Biskupa Dominika 5)
Punkt Opieki "Dżungla" o profilu naukowo - przyrodniczym (ul. Jana Kamrowskiego 9b/4)
Punkt Przedszkolny "Bystrzaki" (ul. Jemiołowa 49)
Punkt Przedszkolny "Bystrzaki" (ul. Jemiołowa 41)
Punkt Przedszkolny "Bystrzaki" (ul .Koperkowa 45)
Punkt Przedszkolny "Bystrzaki" (ul. Skrzypowa 9)
Punkt Przedszkolny "Ence-Pence" (ul. Leona Staniszewskiego 17A/4)
Punkt Przedszkolny "Magiczny Zamek" (ul. Łowicka 86a)
Punkt Przedszkolny "Mały Artysta" (ul. Graniczna 45)
Punkt Przedszkolny "Poziomkowo" (ul. Imbirowa 5)
Punkt Przedszkolny "Przedszkolak" (ul. Długa 7a)
Punkt Przedszkolny "Stumilowy Las" (ul. Spokojna 47)
Punkt Przedszkolny "Wyspa Skarbów" (ul. Nowodworcowa 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Płk. Dąbka 277)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Wiczlińska 93)
Dąbrowa - Przedszkole Niepubliczne "Chatka Przedszkolaka" (ul. Oliwkowa 10)
Orłowo - Centrum Nauczania "Helen Doron Early English" (ul. Cyprysowa 1)
GIEMLICE
Szkoła Podstawowa (Giemlice 1)
GLĘDOWO
Samorządowe Przedszkole (Ględowo 23)
GŁÓWCZYCE
Przedszkole Gminne (ul. 22 Lipca 16)
GNIEW
Przedszkole Nr 1 (ul. Stroma 1)
GNIEWINO
Gminne Samorządowe Przedszkole w Gniewinie z siedzibą w Kostkowie (ul. Szkolna 1)
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
GOŁUBIE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sambora II 17)
GOŚCICINO
Przedszkole Samorządowe (ul. Fabryczna 5)
GOŚCISZEWO
Przedszkole Publiczne (Gościszewo 73)
GRABOWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół (ul. Starowiejska 68)
GRZYBNO
Szkoła Podstawowa w Grzybnie (ul. Szkolna 12)
HEL
Przedszkole Miejskie (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
JANKOWO GDAŃSKIE
Kreatywne Przedszkole Domowe "Jestem" (ul. Mokra 4)
JASTARNIA
Niepubliczne Przedszkole (Jastarnia, ul. ks. Gołębiowskiego 1)
JUSZKOWO
Artystyczne Wychowanie Przedszkolne "ARTuś" (Juszkowo, ul. Łąkowa 10A)
Przedszkole Niepubliczne Zielone Żabki (Juszkowo, ul. Dobra 7A)
KALISKA
Samorządowe Przedszkole (ul. Nowowiejska 3)
KAMIENICA SZLACHECKA
Przedszkole (Kamienica Szlachecka 76)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Długa 13)
KARCZEMKI
Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki i Społeczne Gimnazjum (ul. Gdańska 23)
KARSIN
Publiczne Przedszkole (ul. Długa 31)
KARTUZY
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "aKuKu" (ul. Prokowska 28)
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" (ul. Szkolna 2)
Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" (ul. Gen. J.Hallera 3)
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" (Os. Wybickiego 33)
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a`Paulo (ul. Gdańska 12)
KĘBŁOWO
Świat Przedszkolaka "Skrzacik" (Kębłowo, ul. Wiejska 45)
KĘPICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KIELNO
Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Kraina" (ul. Szkolna 5)
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół Publicznych (gm. Zblewo)
KLUKOWA HUTA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Józefa Wybickiego 6)
KMIECIN
Gminne Przedszkole (Kmiecin, ul. Żuławska 2)
KOBYLNICA
Centrum Malucha "Magiczna Tęcza" (ul. Kolejowa 3)
Niepubliczny Dom Przedszkolaka "Pluszowy Zakątek" (ul. Główna 70)
Zespół Placówek Edukacyjnych "Kredka" (ul. Prof. Poznańskiego 1)
KOCZAŁA
Publiczne Przedszkole (ul. Młodzieżowa 8)
KOKOSZKOWY
Przedszkole Publiczne (ul. Szkolna 22)
KOLBUDY
Centrum Twórczego Rozwoju "Magiczny Kuferek" (ul. Tartaczna 23A)
Gminne Przedszkole (ul. Gen. Józefa Wybickiego 29b)
Przedszkole muzyczne "Nutka" (ul. Dworcowa 13)
KOLNIK
Przedszkole Niepubliczne "Dębowy Zakątek" (Kolnik, ul. Dębowa 19)
KOŁCZYGŁOWY
Gminne Przedszkole (ul. Słupska 54)
KONARZYNY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 12)
KORZENIEWO
Przedszkole (Korzeniewo, ul. Kwidzyńska 24)
KOSAKOWO
Przedszkole Niepubliczne - Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Fundacji Dobroczyńca (ul. Majakowskiego 1)
Przedszkole Niepubliczne "Podniebny Raj" (ul. Krasickiego 14)
KOSTKOWO
Samorządowy Zespół Szkół (Kostkowo 22)
KOŚCIERZYNA
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Happy Kids" (ul. Kupiecka 7)
Przedszkole i Żłobek Niepubliczny "Puchatek" (ul. J. Brzechwy 3)
Przedszkole Językowe BLUEBELL (ul Sienkiewicza 3)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Klonowa 1)
Przedszkole Niepubliczne "Tęczowa Trójeczka" (ul. Wybickiego 10)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Świętej Elżbiety (ul. Kapliczna 15)
Przedszkole Samorządowe Nr 7 (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Szkolna 1)
KOWALE
Niepubliczne Przedszkole "Skrawek Nieba" (ul. Siostry Faustyny 14)
Szkoła Podstawowa i Przedszkole CET (ul. Gruszkowa 3)
KOŹLINY
Szkoła Podstawowa w Koźlinach (Kożliny 50)
KROKOWA
Przedszkole Niepubliczne "Pod Topolą" (ul. Kolejowa 19)
KRYNICA MORSKA
Zespół Szkół (ul. Gdańska 55)
KRZEMIENIEWO
Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie (Krzemieniewo 16)
KULICE
Przedszkole (Kulice, ul. Szkolna 1)
KWIDZYN
Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" Katarzyna Frank (ul. Braterstwa Narodów 65)
Niepubliczne Przedszkole "Promyk" - Krystyna Jędraszko (ul. Kazimierza Wielkiego 2)
Niepubliczne Przedszkole "SMYK" (ul. Piłsudskiego 28)
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne (ul. Mickiewicza 19a)
Niepubliczne Przedszkole Nr 2 z Grupą Żłobkową (ul. Kasprowicza 20f)
Przedszkole Integracyjne (ul. Kościuszki 31)
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" z Grupą Żłobkową - Joanna Nojak (ul. Kochanowskiego 34)
Przedszkole Niepubliczne "Gama" (ul. Grunwaldzka 9)
Przedszkole Niepubliczne "Radość" z Grupą Żłobkową - Barbara Moch (ul. Willowa 15)
LEŚNIEWO
Niepubliczne Przedszkole "Pod Sosenką" (ul. Jana Brzechwy 7)
LĘBORK
Niepubliczne Przedszkole "Baśniowe" (ul. Spółdzielcza 12)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Zielona Łąka (ul. Akacjowa 1)
Prywatne Przedszkole Językowe "Tęczowa Kraina" (ul. Tczewska 7a)
Przedszkole "Willa Babilon" (ul. Pionierów 12c)
Przedszkole Integracyjne "Jesteśmy Razem" (ul. Kościuszki 14)
Przedszkole Nr 1 (ul. Czołgistów 37)
Przedszkole Nr 10 (ul. B. Krzywoustego 6)
Przedszkole Nr 2 (ul. E.Plater 12)
Przedszkole Nr 5 (ul. Wyspiańskiego 1)
Przedszkole Nr 6 (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7)
Przedszkole Nr 9 (ul. Mireckiego 9)
LICHNOWY
Zespół Szkół Lichnowy (ul. Zwycięstwa 15)
LIGNOWY SZLACHECKIE
Przedszkole (Lignowy Szlacheckie)
LINIEWO
Przedszkole Samorządowe (ul. Wyzwolenia 9)
LIPNICA
Przedszkole (ul. Szkolna 4)
LIPUSZ
Przedszkole (ul. Derdowskiego 7a)
LUBAŃ
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (Lubań 53)
LUBICHOWO
Publiczne Przedszkole (ul. Starogardzka 5)
LUBLEWO GDAŃSKIE
Gminne Przedszkole (Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Polny Dzwoneczek" (ul. Dojazdowa 5)
Przedszkole Niepubliczne - Maria Kaczanowska (Lublewo Gdańskie, ul. Wybickiego 1)
LUBOWIDZ
Przedszkole (Lubowidz 1)
LUZINO
Gminne Przedszkole Publiczne (ul. Wilczka 4)
ŁAPALICE
Punkt Opieki Nad Dzieckiem "Domowe Przedszkole" (Łapalice, ul. Kartuska 17)
Szkoła Podstawowa w Łapalicach (ul. Szkolna 2)
ŁĄG
Przedszkole Samorządowe (ul. Chojnicka 3)
ŁEBA
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Łąkowa 3)
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNEK" (ul. Mickiewicza 6)
Przedszkole Niepubliczne "Gucio" (ul. Parkowa 11)
Przedszkole Niepubliczne "Maja" (ul. Mickiewicza 5)
Przedszkole Niepubliczne "PINOKIO" (ul. Mickiewicza 6)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Słóżebniczek NMP (ul. Kościelna 4)
ŁEBIEŃ
Zespół Szkół (Łebień 93 a)
ŁĘCZYCE
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczne Przedszkole" (ul. Słoneczna 27)
Przedszkole Prywatne "Czerwony Kapturek" (ul. Słoneczna 3)
ŁĘGOWO
Gminne Przedszkole (ul. Macieja Rataja 5)
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" (ul. Nowa 7)
Przedszkole "Leśny Zakątek" (ul. Leśna 19)
Przedszkole "RAY" (ul. Tczewska 9)
ŁUBIANA
Przedszkole (ul. Szkolna 1)
ŁUBNO
Zespół Szkół (Łubno 22)
MALBORK
Niepubliczne Predszkole "Tęcza" (ul. 17 Marca 16)
Niepubliczne Przedszkole "Promyk" (ul. Kościelna 10)
Pracownia Rozwoju Burzyńscy (ul. Słowackiego 84C)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Gałczyńskiego 5)
Przedszkole Niepubliczne "Bratek II" (ul. Derdowskiego 3)
Przedszkole Niepubliczne "CZERWONY KAPTUREK" (ul. Gen. Józefa Bema 13)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (ul. Chopina 71)
Przedszkole Nr 10 (ul. Władysława Reymonta 3)
Przedszkole Nr 2 (ul. Zieleniecka 15)
Przedszkole Nr 5 (ul. Wtosa 5)
Przedszkole Nr 8 (ul. Mickiewicza 40)
MAŁA SŁOŃCA
Przedszkole Samorządowe (Mała Słońca, ul. Pelpińska 20)
MAREZA
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" (Mareza, ul. Długa 19)
MARZĘCINO
Przedszkole Gminne (Marzęcino, ul. Polna 5)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marzęcinie (ul. Polna 5)
MIASTKO
Niepubliczne Przedszkole "Kraina Puchatka" (ul. Koszalińska 5)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 10)
Przedszkole Nr 1 (ul. Koszalińska 19)
MIECHUCINO
Przedszkole Niepubliczne "Miś Uszatek" (ul. Kartuska 29)
MIĘDZYBÓRZ
Samorządowe Przedszkole (Międzybórz 18)
MIKOŁAJKI POMORSKIE
Przedszkole Samorządowe (ul. Kościuszki 73)
MIŁORADZ
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 1)
MOSTY
Niepubliczne Przedszkole "Michałkowo" (Mosty, ul Kwiatowa 26)
Niepubliczne Przedszkole "Poziomkowo" (ul. Ogrodowa 9)
Szkoła Podstawowa w Mostach (Mosty, ul. Szkolna 16)
MYŚLICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Myślice 16)
NIEPOGLĘDZIE
Społeczne Szkoły w Niepoględziu (Niepoględzie 19)
NOWA WIEŚ LĘBORSKA
Przedszkole (ul. Grunwaldzka 6)
NOWY DWÓR GDAŃSKI
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Tczewska 6)
Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Smerfiki" (ul. Dąbrowskiego 5)
Przedszkole Niepubliczne Nr 1 (ul. Tadeusza Kościuszki 15)
NOWY DWÓR WEJHEROWSKI
Niepubliczne Przedszkole "Pluszak" (ul. Wejherowska 38/3)
NOWY STAW
Przedszkole (ul. Gdańska 43b)
OGORZELINY
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach (ul. Obkaska 3)
OPALENIE
Przedszkole (ul. ks. Ludwika Warneckiego 10)
OSIECZNA
Samorządowe Przedszkole Publiczne (ul. Mickiewicza 1)
OSTASZEWO
Przedszkole (Ostaszewo 91)
PARCHOWO
Przedszkole Samorządowe (ul. Strażacka 2)
Zespół Szkół w Parchowie (ul. Kartuska 19A)
PAWŁOWO
Akademia Maluszka (Pawłowo, ul.Tucholska 8)
PELPLIN
Przedszkole Nr 1 (Plac Wolności 1)
Przedszkole Nr 2 (ul. Kościuszki 2)
PIECE
Zespół Oświatowo-Wychowawczy (ul. Kościelna 3)
PINCZYN
Publiczne Przedszkole (ul. Gajowa 7)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sportowa)
POBŁOCIE
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" - Weronika Górska (Pobłocie 41)
POLNICA
Samorządowe Przedszkole (Polnica 75)
POTĘGOWO
Przedszkole (ul. Głowackiego 5)
PÓŁCZNO
Przedszkole (Półczno 1)
PRABUTY
Przedszkole Niepubliczne "Bratek-Jedynka" (ul. Mickiewicza 3)
Przedszkole Niepubliczne "Miś Uszatek" (ul. Kopernika 2)
PRĘGOWO GÓRNE
Niepubliczne Przedszkole "Stumilowy Las" (Pręgowo Górne, ul. prof. B. Bukowskiego 24)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Integracyjny Punkt Przedszkolny "Tuptusie" (ul. Grunwaldzka 73/1)
Niepubliczne Przedszkole "Bursztynek" (ul. Strzeleckiego 4)
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Nad Rzeczką" (ul. Podkomorzego 20)
Niepubliczne Przedszkole im. Janusza Korczaka (ul. Żwirki i Wigury 8)
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" (ul. Tysiąclecia 3)
Przedszkole Niepubliczne "Czwóreczka" (ul. J. Kasprowicza 25)
Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" (ul. Kochanowskiego 8)
Przedszkole Nr 3 (ul. Niepodległości 10)
Przedszkole Prywatne "Promyczek" (ul. Jagiełły 5)
PRZECHLEWO
Przedszkole Publiczne (Os. Juźkowa 14)
PRZODKOWO
Przedszkole Samorządowe (ul. Sportowa 1)
PRZYWIDZ
Przedszkole w Zespole Przedszkolno-Szkolnym (ul. Uhlenberga 10)
Punkt Przedszkolny "Wróżkolandia" (ul. Na wzgórzu 6)
PSZCZÓŁKI
Przedszkole Gminne (ul. Szkolna 4)
PUCK
Niepubliczne Przedszkole (ul. Armii Wojska Polskiego 35)
Pod Tęczą (ul. Przebendowskiego 12a)
Przedszkole Niepubliczne "Grzybek" - Ewa Konkol, Longina Struck (ul. Lipowa 4)
RAJKOWY
Przedszkole (Rajkowy 128)
RAKOWIEC
Przedszkole (Rakowiec, ul. Polna 1)
REDA
MILO Akademia Małego Człowieka (ul. Jana Pawła II 9C)
Angielskie Przedszkole (ul. Łąkowa 36/38)
Centrum zabawy i Edukacji "Łowcy Skarbów" (ul. Akacjowa 9)
Niepubliczne Przedszkole "Przy Parku" (ul. Łąkowa 27)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Omnibusek" (ul. Brzozowa 1 C)
Prywatna Przedszkole "Przygoda" (ul. Norwida 59)
Prywatna Szkoła w Redzie (ul. Norwida 59 )
Przedszkole Anioła Stróża (ul. Łąkowa 70)
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Pana Kleksa" (ul. Gniewowska 4)
Przedszkole Niepubliczne "Calineczka" (ul. Brzechwy 1B/1)
Ptysiowe Przedszkole (ul. Obwodowa 26/A1)
REDKOWICE
Zespół Szkół (Redkowice)
ROKITNICA
Akademia Przedszkolaka Montessori (ul. Koralowa 18)
ROTMANKA
Językowe Przedszkole Niepubliczne "Słoneczny Domek Małego Odkrywcy" (Rotmanka, ul. Świerkowa 28)
Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Nutka" (ul. Jarzębinowa 30)
ROZŁAZINO
Przedszkole (Rozłazino, ul. Długa 21)
RUDNO
Przedszkole (ul. Szkolna 4)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 4)
RUMIA
Integracyjny Punkt Przedszkolny "Tuptusie" (ul. Kosynierów 79 o/215)
Niepubliczne Przedszkole "Rezydencja Malucha" (ul. Wybickiego 2)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek (ul. F. Ceynowy 24)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Maluszkowo" (ul. Lipowa 55)
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna i Ekologiczne Gimnazjum Społeczne (ul. Kujawska 8a)
Przedszkole "Biedroneczka" (ul. Partyzantów 64)
Przedszkole "Pod Topolą" (ul. Leśna 1)
Przedszkole "Wioska Smerfów" (ul. Gdyńska 13)
Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" (ul. Dokerów 5)
Przedszkole Niepubliczne "Janowiaczek" (ul. Pomorska 27)
Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" (ul. Świętojańska 5)
Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" (ul. Sopocka 6)
Przedszkole Niepubliczne Bajkowa Kraina (ul. Kazimierza Wielkiego 3/1)
Przedszkole Nr 1 "Słoneczna Jedynka" (ul. Rodziewiczówny 4)
Przedszkole Nr 2 "Bajka" (ul. Kościelna 8)
Przedszkole Prywatne "Żagielek" Dyrektor mgr Krystyna Faleńska (ul. Żeromskiego 6)
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek (ul. Ceynowy 24)
RYJEWO
Niepubliczne Przedszkole "Maluszek" (ul. Grunwaldzka 56)
RYTEL
Przedszkole Samorządowe (ul. Ks.Kowalkowskiego 11)
RYWAŁD
Publiczne Przedszkole (Rywałd, ul. Starogardzka 61)
RZECZENICA
Samorządowe Przedszkole (ul. Człuchowska 22)
SIANOWO
Zespół Szkół (Staniszewo 2a)
SIEMIROWICE
Przedszkole Nr 101 (Siemirowice, Os. Na Skarpie 2)
SIERAKOWICE
Przedszkole Samorządowe (ul. Kubusia Puchatka 5)
Punkt Przedszkolny "Nibylandia" (ul. Kościerska 19)
SKARSZEWY
Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy (ul. Kościerska 11a)
Publiczne Przedszkole Gminne Nr 2 (ul. Kopernika 1)
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Dworcowa 9)
SKÓRCZ
Miejskie Przedszkole (ul. Parkowa 2)
SŁUPSK
Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne "Zielona Dolina" (ul. Jana Kazimierza 12 A)
Bajkowe Przedszkole (ul. Rybacka 5A)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Wandy 3)
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Maluchów" (ul. B. Chrobrego 69)
Przedszkole Miejskie Nr 25 (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
Przedszkole Anglojęzyczne "Stokrotka" (ul. Hubalczyków 12)
Przedszkole Gminne "Bajka" (ul. Parkowa 4)
Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 8 (ul. Wiatraczna 10)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Kilińskiego 33)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Zygmunta Augusta 10)
Przedszkole Miejskie Nr 11 (ul. Kosynierów Gdyńskich 6)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Koszalińska 9a)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Wiatraczna 6)
Przedszkole Miejskie Nr 19 (ul. Norwida 4 )
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Zamkowa 6)
Przedszkole Miejskie Nr 23 "PROMYCZEK" (ul. Wazów 1A)
Przedszkole Miejskie Nr 24 (Al. 3-go Maja 15)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Zygmunta Augusta 62a)
Przedszkole Miejskie Nr 31 (ul. Wincentego Witosa 1)
Przedszkole Miejskie Nr 32 (ul. Kasztanowa 1)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Lutosławskiego 6)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Niemcewicza 9)
Przedszkole Miejskie Nr 7 (ul. Wileńska 2)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Sportowa 10)
Przedszkole Muzyczne DO-RE-MI (ul. Wiejska 8)
Przedszkole Muzyczne DO-RE-MI (ul. Klonowa 6)
Przedszkole Niepubliczne "Mądry Maluch" (ul. K. Szymanowskiego 10)
Przedszkole Niepubliczne "Miś" (ul. Deotymy 15A)
Przedszkole Niepubliczne "Parkowe Przedszkole" (ul. St. Moniuszki 7)
Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś" (ul. Grottgera 10 a)
Punkt Przedszkolny "Bajkowy Pałacyk" (ul. Matejki 6)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Banacha 5)
SMĘTOWO GRANICZNE
Samorządowe Przedszkole (ul. Brzozowa 3)
SMOŁDZINO
Gminne Przedszkole (ul. Kościuszki 24)
SOMONINO
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" (oś. Nad Radunią 4a)
SOPOT
Chrześcijańskie Przedszkole Montessori (ul. Chopina 32/1)
EU KIDS Przedszkole Anglojęzyczne (ul. Armii Krajowej 73)
Integracyjny Punkt Przedszkolny "Tuptusie" (ul. Ceynowy 16)
Klub Przedszkolaka Montessori (ul. Słowackiego 2)
Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne (ul. Marii Skłodowskiej Curie 10/12)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Bajkowa Kraina" (ul. Sportowa 1)
Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa (ul. Obrońców Westerplatte 17/1)
Przedszkole Nr 1 (ul. Armii Krajowej 58)
Przedszkole Nr 10 (ul. Kościuszki 31)
Przedszkole Nr 2 (ul. 23 Marca 88/90)
Przedszkole Nr 4 (ul. Obodrzyców 20)
Przedszkole Nr 5 (ul. Haffnera 72)
Przedszkole Nr 8 (ul. Jana z Kolna 3)
Przedszkole Specjalne Nr 14 (ul. Kazimierz Wielkiego 14)
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 (ul. Oskara Kolberga 8)
Punkt Przedszkolny Benjamin (ul. Polna 36)
Sopockie Przedszkole Niepubliczne (ul. Księżycowa 3b)
STARA KISZEWA
Przedszkole Samorządowe (ul. Tysiąclecia 25)
STARE MIASTO
Przedszkole Samorządowe (Stare Miasto 73)
STARE POLE
Przedszkole (ul. Marynarki Wojennej 22)
STAROGARD GDAŃSKI
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 10 (Os. 60-lecia ONP 8)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2 (Al. Jana Pawła II 7)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 3 (Al. Wojska Polskiego 8b)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 4 (ul. Reymonta 7)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 5 (ul. Jana Pawła II 8)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6 "Modraczek" (Al. Jana Pawła II 5)
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 8 (Os. Konstytucji 3 Maja 15)
Niepubliczne Przedszkole Przylesie (ul. Leszczynowa 3)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Bajeczka" (ul. Sucharskiego 40)
Przedszkole w SOSW (ul. Chojnicka 70)
STARZYNO
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Pod Aniołami" (ul. Długa 17)
STEGNA
Publiczne Przedszkole (ul. Powstańców Warszawy 2)
STĘŻYCA
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Abrahama 9)
Przedszkole w Zespole Kształcenia i Wychowania (ul. Słoneczna 7)
STRASZYN
Niepubliczne Przedszkole "Tik Tak" (ul. Spokojna 54)
Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla (ul. Jowisza 2)
Przedszkole NIepubliczne "Calineczka" (ul. Topolowa 7)
Przedszkole Niepubliczne przy Parafii św. Jacka Odrowąża (ul. Poprzeczna 24)
STRZEBIELINO
Przedszkole Publiczne (ul. Marii Curie - Skłodowskiej 1)
STRZELNO
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" (Strzelno, ul. Wiejska 2)
SUBKOWY
Przedszkole Samorządowe (ul. Sikorskiego 7)
SUCHY DWÓR
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Sorbonka" (ul. Kochanowskiego 12)
SULĘCZYNO
Gminne Przedszkole Samorządowe (ul. Kaszubska 22)
SWAROŻYN
Przedszkole (ul. Wyzwolenia 18)
SZCZYPKOWICE
Społeczne Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szczypkowicach (Szczypkowice 19)
SZEMUD
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 4)
SZKLANA
Samorządowe Przedszkole Specjalne Dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym (Szklana 1)
SZLACHTA
Samorządowe Przedszkole Publiczne (ul. 3 Maja 32)
SZOPA
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum "Mała Szkoła" w Szopie (Szopa)
SZTUM
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Sienkiewicza 2)
Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (ul. Chełmińska 7)
SZTUTOWO
Przedszkole (ul. Zalewowa 10)
SZYMBARK
Przedszkole (ul. Szkolna 1)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 1)
TCZEW
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne "Jodełka" (ul. Jedności Narodu 26)
Niepubliczne Przedszkole "Fantazja" (ul. Obrońców Tczewa 12)
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" (ul. Sadowa 2A)
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Krasnoludków" (ul. Zielona 5)
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" (ul. Orkana 1)
Przedszkole Niepubliczne "Czwóreczka" (ul. Saperska 7)
Przedszkole Niepubliczne "JARZĘBINKA" - mgr Janina Mroczkowska (ul. Jarzębinowa 4)
Przedszkole Niepubliczne "Muszelka" (ul. Pionierów 7)
Przedszkole Niepubliczne "Niebieskie Migdały" (ul. Grunwaldzka 9)
Przedszkole Niepubliczne "Siedem Darów" (ul. Kościuszki 18)
Przedszkole Niepubliczne "Tęczowe Przedszkole" (ul. Chełmońskiego 1a)
Przedszkole Nr 3 Specjalne (ul. Grunwaldzka 1)
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Jodłowa 6)
Przedszkole Nr 9 (ul. Tadeusza Kosciuszki 18)
Przedszkole Prywatne Artystyczno - Językowe "Pan Słonik" (Al. Solidarności 13)
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia (ul. Kaszubska 17)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 1)
TRĄBKI WIELKIE
Przedszkole (ul. Parkowa 1)
TUCHOM
Niepubliczne Przedszkole "Oxfordzik" (Tuchom, ul. Gdyńska 110)
TUCHOMIE
Przedszkole (ul. Księdza Jana Hinza 1)
TUJSK
Zespół Szkół w Tujsk (Tujsk 55)
UGOSZCZ
Zespół Szkół w Ugoszczy (Ugoszcz 46)
USTKA
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Piłsudskiego 2)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Żeromskiego 13)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Darłowska 14a)
WAPLEWO WIELKIE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Waplewo Wielkie 15A)
WEJHEROWO
Edukacyjny Punkt Przedszkolny "Wesoła Ciuchcia" (ul. Św. Jana 3/1)
Integracyjny Punkt Przedszkolny "Tuptusie" (ul. Sobieskiego 334)
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczne Przedszkole" (ul. Sobieskiego 340)
Niepubliczne Przedszkole "Urwis" (ul. Wałowa 20)
Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Uśmiech Dziecka" (ul. Chopina 15)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Bajkowy Dworek" (ul. Hallera 14)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Raj Malucha" (ul. Klasztorna 18/1)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących (ul. Sobieskiego 279 )
Prywatna Placówka Edukacyjna Dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym "Wędrowniczek" (ul. I Brygady Pancernej WP 4)
Przedszkole "Skrzaty" (ul. Sobieskiego 320)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (Osiedle Kaszubskie 28)
Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" (Os. Tysiąclecia 7)
Przedszkole Niepubliczne "Przyjaciele Kubusia Puchatka" (ul. Harcerska 23a)
Przedszkole Niepubliczne Krecik (ul.3 Maja 23D)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Derdowskiego 1)
Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Kaszubska 28)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Bukowa 1)
WICKO
Przedszkole Gminne (Wicko 61)
WIELE
Publiczne Przedszkole (ul. Kościerska 5)
WIELKI KLIŃCZ
Publiczne Przedszkole (ul. Szkolna 10)
WIERZCHOWO
Samorządowe Przedszkole (Wierzchowo, ul. Szkolna 13)
WŁADYSŁAWOWO
Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Młyn" (ul. Młyńska 44)
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNEK" (ul. Niepodległości 6)
Przedszkole Niepubliczne "Muszelka" (ul. Wyzwolenia 1)
WŁYNKÓWKO
Przedszkole Ekologiczno-Językowe "Poziomka" (Włynkówko, ul. Aleja Nad Rzeką 9)
ZBLEWO
Gminne Przedszkole (ul. Główna 14)
ŻARNOWIEC-KROKOWA
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu (ul. Szkolna 2)
ŻELISTRZEWO
Niepubliczne Przedszkole "Krasnoludki" (ul. Kasztanowa 6)
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" (ul. Kwiatowa 36)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŻELKOWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Żelkowo 26)
ŻUKOWO
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" (ul. Witosa 5)
Przedszkole "Kogucik" (ul. Książąt Pomorskich 1A)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnoludek" (ul. 1-go Maja 13)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie